Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Mobiilimaksed jõudsid massidesse: mTaskut kasutavad kümned tuhanded eestlased märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2019 15:51:16 Mobiilimaksed jõudsid massidesse: mTaskut kasutavad kümned tuhanded eestlased vasta tsitaadiga


TELIA EESTI PRESSITEADE 24.05.2019 - Alates 2018. aasta algusest on Eestis mitmekordistunud nii mobiilimaksete kasutajate hulk kui maksete kogusumma, näitab Eestis loodud nutika mobiilimakse platvormi mTasku kokkuvõte.

Telia Eesti poolt loodud mobiilse rahakoti lahendus mTasku on viimase aasta jooksul teinud läbi kiire arengu ning selle kasutajate arv ulatus mai alguses enam kui 40 000 inimeseni. Veel aasta eest oli mTaskul ca 16 000 kasutajat. Kokku on mTaskuga sooritatud oste enam kui 9 miljoni euro ulatuses.

Telia Eesti ärikliendiüksuse juht Tarmo Kärsna ütles, et kuna mTaskusse saab lisada nii erinevaid panga- kui kliendikaarte, on see muutnud igapäevaste ostude eest tasumise paljude inimeste jaoks kiireks ja lihtsaks. „Ühtlasi tähendab see, et alati ei pea endaga kaasas kandma rahakotti koos erinevate plastikkaartidega, mis muudab poes või kohvikus käimise veelgi mugavamaks.“

Kärsna kinnitusel ulatub mTaskuga sooritatud ostude kuukäive hetkel umbes 800 000 euroni, olles aastaga läbi teinud ligi kahekordse kasvu. Igakuine tehingute arv ületab 100 000 piiri ning selles vaates on aastane kasv olnud 1,6-kordne.

Kõige olulisemat mõju mobiilimaksete kiirele kasvule Eestis on avaldanud see, et mTaskuga saab ostude eest tasuda nii Tallinna Kaubamaja Grupi kauplustes – Tallinna ja Tartu Kaubamaja, Selverid, I.L.U. kauplused - kui ka ABC Supermarketsi kauplustes (Solaris toidupood, Delice toidupoed ja Comarket toidupoed).

„Näha on, et kliendid hindavad mTasku mugavat lahendust. Rakendusse lisatud Partnerkaartide arv kasvab jõudsalt ja praeguseks on Partnerkaardi lisanud juba pea 30 000 klienti,“ ütles Tallinna Kaubamaja Grupi Partnerkaardi arendusjuht Rene Paats.

ABC Supermarketsi siseauditi juhi Janne Nurja sõnul on aga mTasku samm mugavama ja plastikuvabama tuleviku suunas. „Oleme äärmiselt uhked, et saame oma klientidele seda makselahendust pakkuda. Viimaste kuude jooksul on mTasku maksete osakaal meie kauplustes kordades kasvanud,“ lisas Nurja.

Kokku on klientide poolt erinevate ettevõtete kliendi- ja sooduskaarte mTaskusse lisatud ca 55 000.

65% mTasku kasutajatest on mehed ja 35% naised ning vanusegruppide arvestuses on kõige aktiivsemad mTasku kasutajad 25-44-aastased.

mTasku on mobiilne rahakott, mis on arendatud Telia, LHV, EveryPay ja Tallinna Kaubamaja Grupi ning kassalahenduste pakkujate Ektaco, ID Süsteemid, Nixor ja Laansoo & Trussmann koostöös. mTasku platvormi ja äpi peamiseks arenduspartneriks on Datanor OÜ ning oluliseks koostööpartneriks Tallinna Tehnikaülikool, kellega koos arendatakse turvaliste elektrooniliste dokumentide ja läbipääsulubade kasutamist mobiiltelefonis.

mTasku äpi saab alla laadida Apple Store ja Google Play rakendusepoodidest ning seda saavad kasutada kõigi Eesti mobiilsideoperaatorite kliendid.
mTasku lahendusega saab täpsemalt tutvuda: http://www.mtasku.ee/
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2019 22:30:14 vasta tsitaadiga

Proovisin seda aastakese tagasi. Ühe aastaga ei ole mitte midagi arenenud.
Ikka veel LHV ja Partnerkaart.
Mul ongi LHV-Partner plastkaart - ainsana, rahakotis.
mTasku võtaks ainult selle kaardi ära. Mis kasu sest on?
Tankla soodustused, Rimi, sushid, Apollokino, ELMO, Ühiskaart, Citypark, takso
Mitte midagi ei arene icon_rolleyes.gif

_________________
Teen kodudes elektriasju korda. 40€/h. Anna murest märku.
Ooteajad hetkel suured (üle kuu)
Ka korteriühistud ja ettevõtted. Auditi ettevalmistused.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2019 22:37:09 vasta tsitaadiga

Sest see on üsna sitt süsteem. Rimil oma äpp NFCga ja maksta võid kasvõi pangaäpiga. Ka tanklad teevad omad äpid
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2019 22:52:49 vasta tsitaadiga

arnis kirjutas:
Proovisin seda aastakese tagasi. Ühe aastaga ei ole mitte midagi arenenud.
Ikka veel LHV ja Partnerkaart.
Mul ongi LHV-Partner plastkaart - ainsana, rahakotis.
mTasku võtaks ainult selle kaardi ära. Mis kasu sest on?
Tankla soodustused, Rimi, sushid, Apollokino, ELMO, Ühiskaart, Citypark, takso
Mitte midagi ei arene icon_rolleyes.gif

Sama siin.

Mul on rahakotis 6 kaarti mida see mTasku ei asenda. Liskas veel nii mõnigi kaart mida igapäevaselt kaasas ei tassi - ainult siis võtan kaasa kui vajadus peaks tekkima.
Ainult partnerkaardi asendamist - ei näe mõtet sel mTaskul enda juures.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2019 08:32:28 vasta tsitaadiga

Ei saa öeldagi, et tervikuna mTasku rahakotti ja kõiki kliendikaarte asendaks.
Ühel korral päästis mind see aga just siis kui olin oma lhv partnerkaardi teise jope tasku jätnud ja teisel korral kui mingil põhjusel kõlas poe raadiost, et swedbanki kaardimaksetega oli probleem, tegelikult enamike kaartidega kuna kaardimaksete pakkuja oligi poes swedbank.
Samal ajal kui ostjad nõutult oma kärudega üritasid kaardiga maksta, tegin ma telefoniga "pildi" ja kinnitasin telefonis makse.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2019 09:29:37 vasta tsitaadiga

Mina kasutan näiteks Swedbanki kaarti, partnerkaarti, restoranide kaarte (Pull, davinci ja reval cafe) ning mündipesulat -> käin seal pesemas. Selveris maksan kaardiga. Ei kurda.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2019 10:01:07 vasta tsitaadiga

Ei tea endale meeldib. Enamasti käin nagunii selveris siis üldiselt pole rahakottigi vaja kaasa võtta.
Rimisse väga ei satu.
Coopis võiks ka saada sellega maksta siis oleks nagu timm suht minujaoks.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.05.2019 10:18:50 vasta tsitaadiga

co-marketi kaart + swedi krediitkaart, töötab kombona perfektselt thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2019 10:53:20 vasta tsitaadiga

hentz kirjutas:
Mina kasutan näiteks Swedbanki kaarti, partnerkaarti, restoranide kaarte (Pull, davinci ja reval cafe) ning mündipesulat -> käin seal pesemas. Selveris maksan kaardiga. Ei kurda.

Räägi, kuidas seda Mündipesula osa kasutada? Linnamäe tee Mündipesulas mul seda mTaskuga kasutada ei õnnestunud. Mingi QR-kood oli seal seinal, aga mTasku ei kõssanudki selle peale. Ma olen igapäevane mTasku kasutaja nii tööl kui Selveris, aga Mündipesulas kasutada ei oska icon_neutral.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2019 17:53:52 vasta tsitaadiga

ei tea, täna läksin selverisse, scannin seda qr-i ja annab aina veateadet, et kaardi esitamine ebaõnnestus, peale 3x lõin käega. Teagi mis to häda oli.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2019 18:50:43 vasta tsitaadiga

Nfc-d ei proovinud?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2019 18:51:47 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
ei tea, täna läksin selverisse, scannin seda qr-i ja annab aina veateadet, et kaardi esitamine ebaõnnestus, peale 3x lõin käega. Teagi mis to häda oli.


Mul pole 2 päeva normaalselt töötanud. Ka kõik teised kliendid kasutasid plastikut
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2019 19:07:22 vasta tsitaadiga

Maxim Puente kirjutas:
salatoimik kirjutas:
ei tea, täna läksin selverisse, scannin seda qr-i ja annab aina veateadet, et kaardi esitamine ebaõnnestus, peale 3x lõin käega. Teagi mis to häda oli.


Mul pole 2 päeva normaalselt töötanud. Ka kõik teised kliendid kasutasid plastikut
Eile toimis mul kenasti

jeesus188 kirjutas:
Nfc-d ei proovinud?
Mul pole sellist asja
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 06.06.2019 20:26:13 Re: Mobiilimaksed jõudsid massidesse: mTaskut kasutavad kümned tuhanded eestlased vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
... Eestis mitmekordistunud nii mobiilimaksete kasutajate hulk kui maksete kogusumma. ...
kas ma nüüd valesti aru saanud
aga mobiilimakse olnud koguaeg ikka mingi muu asi ...
Telia nagu üritaks oma fantaasiatega mTaskut promoda
https://www.swedbank.ee/private/d2d/mobile/payments?language=EST kirjutas:
... praegu pakuvad mobiilimakset vaid Swedbank ja SEB ...
või on swed/seb mobiilimakse ja m-tasku ristkasutatavad?
_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2019 13:46:06 vasta tsitaadiga

mTaskuga on teist päeva järjest tehnilisi probleeme. Täna korraks töötaks isegi, aga väga pikalt pidi ootama icon_neutral.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 07.06.2019 13:50:48 vasta tsitaadiga

Vahepeal (nädal kuni kuu vms tagasi) juhtus paar korda nii, et maksma hakkamisel jäi telefonis must pilt ette mTasku äpil. Aitas see, kui rakendus task listist sulgeda ja uuesti avada.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2019 15:05:33 Re: Mobiilimaksed jõudsid massidesse: mTaskut kasutavad kümned tuhanded eestlased vasta tsitaadiga

kfl kirjutas:
Early Access kirjutas:
... Eestis mitmekordistunud nii mobiilimaksete kasutajate hulk kui maksete kogusumma. ...
kas ma nüüd valesti aru saanud
aga mobiilimakse olnud koguaeg ikka mingi muu asi ...
Telia nagu üritaks oma fantaasiatega mTaskut promoda
https://www.swedbank.ee/private/d2d/mobile/payments?language=EST kirjutas:
... praegu pakuvad mobiilimakset vaid Swedbank ja SEB ...
või on swed/seb mobiilimakse ja m-tasku ristkasutatavad?


Need on ikka erinevad asjad. Kuigi selle mobiilimaksega oli kunagi teine variant ka müüja jaoks. Siis pidid valima telefonis mingi numbri stiilis 1234*<kaupmehe id>*<summa> vms.
Isegi leping sai kunagi tehtud, et nii maksta saaks, aga mina oma ihusilmaga pole ühtegi kaupmeest näinud, kes seda kasutaks kuigi tol ajal kui terminalid veel dialup-ga töötasid, oleks a'la rannas jäätis müües asjal isegi jumet olnud. Tänapäeval muidugi enam mitte, kui on olemas mõistliku hinnaga 4G ühendust kasutavad kaarditerminalid(ja kindlasti saab sinna mtasku ja juurde pookida nende jaoks kes pangakaarti ega sula kaasas ei kanna).
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2019 15:08:50 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
mTaskuga on teist päeva järjest tehnilisi probleeme. Täna korraks töötaks isegi, aga väga pikalt pidi ootama icon_neutral.gif
ei toiminud jah. Kirjutasin selverile ka ja öeldi et täna saab ehk korda... Eks näis
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2019 15:55:04 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Betamax kirjutas:
mTaskuga on teist päeva järjest tehnilisi probleeme. Täna korraks töötaks isegi, aga väga pikalt pidi ootama icon_neutral.gif
ei toiminud jah. Kirjutasin selverile ka ja öeldi et täna saab ehk korda... Eks näis

Otsitakse alles parandajat, lõustaraamatust jäi silma icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

võite appi minna https://bit.ly/2JY15YM

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2019 15:57:40 vasta tsitaadiga

Ma nüüd vingun eestlaslikult, kes seda ei kannata, jätku postitus vahele.

Kuna mTasku kodulehe KKK vastused on nii "Rataselikud" siis ma isegi ei hakka proovima seda. Kaks esimest huvitanud küsimust olid mõlemad nipiga vastatud (kirjavead pealekauba), et ma rohkem ei hakanud isegi huvi tundma:

- Küsimus: Kas pean mTasku kautamise eest midagi maksma?
-- Vastus: mTasku kasutamine on kasutajale kuumaksuta.
--- Siin jäetakse otsad lahti. Ei küsitud kuumaksu kohta! Ok, kuutasu ei ole, aga jääb mulje, et võib muid tasusid olla, aga selle võiks siis ka ära mainida! Telekomid on oma "pakkumistega" koolitanud piisavalt, et muutuda paranoiliseks icon_smile.gif.

- Küsimus: Kus mTaskut kasutada saab?
-- Vastus: Kaupmeesete nimekirja, kelle juures mTasku rakendust kasutada saab, leiad siit.
--- Ja sõnale "siit" vajutades avaneb Google Maps'i kaart mTasku ikoonidega, mis EI OLE NIMEKIRI. Nimekiri oleks palju ülevaatlikum. Erinevaid ettevõtteid on kole vähe ja see paistaks välja.

Palju päikest arendajatele/turundajatele!

_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2019 16:16:51 vasta tsitaadiga

mega kirjutas:

--- Ja sõnale "siit" vajutades avaneb Google Maps'i kaart mTasku ikoonidega, mis EI OLE NIMEKIRI. Nimekiri oleks palju ülevaatlikum. Erinevaid ettevõtteid on kole vähe ja see paistaks välja.


ot:
see ajab nii mõnegi asutuse puhul närvi, et kuvatakse kaart ja nimekirja paremal juhul kuskil nurgatagant leiab, aga iga asutuse puhul ei leia ka. Seda kaart näeb ju vinge välja et näe me oskame google map'i ka oma lehele panna, kuid sisuliselt ei anna mingit lisaväärtust kui see pole just ülevaatlikuse huvides, et kui palju neid kohti võiks olla kus kasutada saab.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2019 16:24:09 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
mega kirjutas:

--- Ja sõnale "siit" vajutades avaneb Google Maps'i kaart mTasku ikoonidega, mis EI OLE NIMEKIRI. Nimekiri oleks palju ülevaatlikum. Erinevaid ettevõtteid on kole vähe ja see paistaks välja.


ot:
see ajab nii mõnegi asutuse puhul närvi, et kuvatakse kaart ja nimekirja paremal juhul kuskil nurgatagant leiab, aga iga asutuse puhul ei leia ka. Seda kaart näeb ju vinge välja et näe me oskame google map'i ka oma lehele panna, kuid sisuliselt ei anna mingit lisaväärtust kui see pole just ülevaatlikuse huvides, et kui palju neid kohti võiks olla kus kasutada saab.


Aamen! Mind ajab eriti igasuguste harva külastatavate esinduste, nagu pangad ja postkontorid, juures närvi see, et kui sul on kähku vaja kindlaks teha, kas kusagil on veel mõni selline lahti, kuhu sa jõuaks enne sulgemist kohale, siis kõigepealt et jõuda sinna lehele üldse, on menüüdes sobrada vaja ja vähemalt 3 järjestikust valikut teha, ja siis kuvatakse sulle mingi lollakas kaart ja palutakse valida piirkond. Sa valid Tallinn ja siis palutakse jälle valida linnaosa. No krt mind ei huvita, iga linnaosa esinduste nimekirja ükshaaval sirvida, ma tahan kohe näha kus on kõik Tallinna esindused ja mis kellani nad on avatud! Üldiselt inimesed nagu liiguvad linnaosade vahel ka. Üks _normaalne_ asutus paneks kohe oma esilehe esimenüüsse ühe väikse valiku, kuhu klikkides saad piirkonniti sorteeritud nimekirja esinduste aadressidest ja lahtioleku aegadest. Orienteerumismängu kaartidel las siis otsivad kusagilt menüüsügavustest need, kellele see lõbu pakub.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2019 21:05:18 vasta tsitaadiga

äpi kasutamine nõuab ise algteadmisi nutitelefoni kasutamisest, laed äpi alla, lisad pangakaardi, lisad omale sobivad kliendikaardid ja kasutad.
Tõsi kui on juhend kusagil veebis, siis peaks ka see lihtne ja loogiline olema.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2019 11:00:44 vasta tsitaadiga

... SEB pank polegi enam toetatud või jälle mingid hädad? Proovisin SEB kaarti lisada, ei õnnestunud. Teeb panga kaudu autentimise ära ja kui tagasi teenusepakkuja poole suunab, siis on teade eest, et andmeid ei suudetud kontrollida ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2019 11:29:16 vasta tsitaadiga

Pühapäeval igatahes sai maksta, seb kaardiga seotud
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pluto
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2019 15:32:55 vasta tsitaadiga

täna pressikas, et ühiskaart ka mTaskus, mul aga telefon kurdab, et puudub NFC SIM kaart. Pold sellest enne kuulnudki.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2019 15:36:38 vasta tsitaadiga

pluto kirjutas:
täna pressikas, et ühiskaart ka mTaskus, mul aga telefon kurdab, et puudub NFC SIM kaart. Pold sellest enne kuulnudki.

Tellid telia poest

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2019 15:37:11 vasta tsitaadiga

jah, mul ka puudub NFC sim kaart või telefonil puudub NFC. proovisin mtaskust peamiseks makseviisiks ka panna

kes sellepärast ikka midagi tellida tahaks
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2019 15:41:09 vasta tsitaadiga

Või lähed kohale icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2019 18:44:38 vasta tsitaadiga

Mul on telefonil NFC tugi, kasutan igapäevaselt SEB äppi, aga mTasku ikka karjub sama veateadet.
Nõme rakendus.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2019 18:54:40 vasta tsitaadiga

Pole seda m-taskut kunagi kasutanud, aga uudishimust küsin, mitu liigutust seal siis ühiskaardi kasutamiseks on vaja teha? Kas on lihtsam kui kaart taskust/rahakotist välja, validaatori juurde ja uuesti taskusse/rahakotti tagasi?
Kirjeldusest loen nagu, et peab mingi äpi avama, sealt kaardi valima, siis telefoni validaatori juurde panema. Enne seda siis telefon taskust välja ja peale seda äpp kinni ja telefon taskusse tagasi. Ei tundu nagu eriti mugav, ainuke eelis et selle ühiskaardi puhul oleks üks kaart rahakotis vähem. Samas pangakaarti ei saaks ikka välja visata, poode valin ikka selle järgi kes müüb mulle vajalikku kaupa mulle sobiva hinnaga mitte selle järgi kes seda m-taskut toetab.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2019 19:01:58 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Pole seda m-taskut kunagi kasutanud, aga uudishimust küsin, mitu liigutust seal siis ühiskaardi kasutamiseks on vaja teha? Kas on lihtsam kui kaart taskust/rahakotist välja, validaatori juurde ja uuesti taskusse/rahakotti tagasi?
Kirjeldusest loen nagu, et peab mingi äpi avama, sealt kaardi valima, siis telefoni validaatori juurde panema. Enne seda siis telefon taskust välja ja peale seda äpp kinni ja telefon taskusse tagasi. Ei tundu nagu eriti mugav, ainuke eelis et selle ühiskaardi puhul oleks üks kaart rahakotis vähem. Samas pangakaarti ei saaks ikka välja visata, poode valin ikka selle järgi kes müüb mulle vajalikku kaupa mulle sobiva hinnaga mitte selle järgi kes seda m-taskut toetab.
Minu üks tugevamaid argumente on kaartide hulk ja selle vähendamine.
Mul on rahakotis piiratud kaartide arv ning kui saan ühe rakendusega likvideerida 2+ kaarti, siis väga uhke.
Selveris käin harva ning partnerkaardi prioriteetsus mu rahakotis on pea olematu.

Aga jama, et ühiskaarti lisada ei saa - proovisin anda mTasku rakendusele kõik vajaminevad õigused kuid ikka tolku pole - ütleb, et NFC ei eksisteeri.
Halloooo? Kasutan SEB panga äppi maksmiseks IGA PÄEV, just NFC-ga! Mul on telefonil NFC!!!

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2019 19:04:36 vasta tsitaadiga

LKits, paistab on standardeid on erinevaid https://en.wikipedia.org/wiki/Near-field_communication#Standards
võibolla sinu telefon ei toeta seda standardit, mis ühiskaardi jaoks vaja on.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2019 19:08:17 vasta tsitaadiga

LKits, mul küll mtasku töötab. Andsi talle põhimakseäpi õigused?
Ennem sa ühiskaarti lisada ei saa ju kui nfc toega sim kaardi teliast võtad

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2019 19:16:58 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
LKits, mul küll mtasku töötab. Andsi talle põhimakseäpi õigused?
Ennem sa ühiskaarti lisada ei saa ju kui nfc toega sim kaardi teliast võtad
Aaa vot seda ei andnud, sest selleks on mul SEB pangaäpp... krt kui nii ei tööta, siis on küll jama... Makseid teen ju SEB pangaäpiga, aga mingeid NFC autentimisi saab ikkagist teise äpiga teha.

Proovin järgi, äkki tõepoolest vaja see vaikimisi "makserakendus" ka määrata.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2019 19:18:04 vasta tsitaadiga

LKits, seb äpiga saab probleemivabalt maksta isegi kui mtaskule loa annad
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2019 19:49:21 vasta tsitaadiga

Kahjuks ikka mitte. Andsin mTasku rakendusele kõik õigused ning samuti määrasin vaikimisi "makserakenduseks" - ikka ei saa lisada Ühiskaarti, ütleb, et pole SIM kaarti NFC toega või telefonil pole NFC-d.

Tõenäoliselt võibki see olla, millele napoleon viitas - erinevad tehnoloogiad. Mul üpris vana telefon ka (Sony X Compact)...

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2019 20:17:35 vasta tsitaadiga

LKits, ma juba mitu korda rääkinud, et sa pead NFC toega sim kaardi võtma Teliast, ennem ei saagi isegi kui nfc tugi telefonil on
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2019 20:21:53 vasta tsitaadiga

See on mõnus Telia pressika ämber jälle. Ma lugesin 3 korda ja ei suutnud naeru pidada, et 2019 midagi sellist tehakse.
Keegi sellest jutust aru ka saab rofl.gif

Ava äpp ja viita, aaa ei, oot kas sul SIM on NFC toega, aaa ei, oot telefon võib olla offline ka.
Mille krdi pärast mul siis seda äppi üldse vaja on kui töötab offline ja mille krdi pärast ma pean uue SIM kaardi tooma kui mul juba on kaart mida viibata.
Täis 0 ring.

No täielik BS, kes küll jälle selle mõtlemise eest raha sai + arenduskuld. Teliale ikka meeldib lihtsalt raha põöetada ilma mingit loogikat alla panemata, heaolu kvaliteet asutus. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2019 20:23:42 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
LKits, ma juba mitu korda rääkinud, et sa pead NFC toega sim kaardi võtma Teliast, ennem ei saagi isegi kui nfc tugi telefonil on
Aga miks? Kas telefoni NFC ei ole piisavalt turvaline?
Kusjuures veateates on sõna "või" ehk siis emb-kumb tingimus peab olema täidetud.
Mul on üks tingimus täidetud - ikka ei tööta.

Tahaks nagu kasutada rakendust, aga ei saa icon_sad.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2019 20:29:35 vasta tsitaadiga

LKits, ei ole seal kuskil või, just kirjutasin.
Teenuse jaoks on vaja Telia NFC SIM-kaarti, aga mis selle jura jures on mTasku roll ei mõista ja katsetama ka ei hakka, kui telefon võib olla offline nagu lubatakse.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2019 20:30:51 vasta tsitaadiga

Tele2 klient ei saagi siis ühiskaarti lisada? Eks siis tuleb number Teliasse liikuma panna icon_lol.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2019 20:31:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga miks? Kas telefoni NFC ei ole piisavalt turvaline?

A kus kurat ma tean miks, ma loen sama uudis mis sina icon_biggrin.gif
tsitaat:

Kõigepealt on vaja teada, et mTasku Ühiskaardi kasutamiseks on vaja NFC-toega SIM-kaarti. Hetkeseisuga pakub seda vaid Telia, seega on teenus vaid Telia klientidele. NFC-toega SIM-kaarti saab kuni veebruarini tellida 2,5 euro eest ja edaspidi maksab see 5 eurot.


https://digi.geenius.ee/rubriik/uudis/juhend-kuidas-kaib-labi-nutitelefoni-uhiskaardiga-valideerimine-ja-palju-see-teenus-maksab/

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2019 20:48:28 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Aga miks? Kas telefoni NFC ei ole piisavalt turvaline?

A kus kurat ma tean miks, ma loen sama uudis mis sina icon_biggrin.gif
tsitaat:

Kõigepealt on vaja teada, et mTasku Ühiskaardi kasutamiseks on vaja NFC-toega SIM-kaarti. Hetkeseisuga pakub seda vaid Telia, seega on teenus vaid Telia klientidele. NFC-toega SIM-kaarti saab kuni veebruarini tellida 2,5 euro eest ja edaspidi maksab see 5 eurot.


https://digi.geenius.ee/rubriik/uudis/juhend-kuidas-kaib-labi-nutitelefoni-uhiskaardiga-valideerimine-ja-palju-see-teenus-maksab/
Aaaaaaa vot seda ma ei lugenud. Vabandan!

Igatahes, veateade tekitab tsipa tegevust. Kui kellegi tuttav või ise arendab mTaskut, siis muutke see veateade ära. Hetkel minul jäi arusaam, et mul peab olema emb-kumb, kas NFC toega SIM kaart VÕI NFC toega telefon.
Üldises pildis kahju - ma proovin vältida lisanduvate vidinate soetamist ning pooldan 100% standardiseeritud JUBA EKSISTEERIVATE lahenduste kasutamist. Ehk telefon NFC peaks olema enam kui piisav ning milleks veel NFC toega SIM-kaarti vaja...
Tegemist on enivei ainult andmeedastuse tehnilise lahendusega - sisuline, turvalisus jms on tarkvaraarendajate teema.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2019 23:01:51 vasta tsitaadiga

Pakuks huupi, et mtasku ei saa aru kumb puudu on ja sellest selline umbmäärane teade
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2019 23:15:43 vasta tsitaadiga

Maxim Puente kirjutas:
Pakuks huupi, et mtasku ei saa aru kumb puudu on ja sellest selline umbmäärane teade

Mis mõttes kumb ? icon_razz1.gif
Ainult ühte on vaja ju.. Telia NFC toega SIM kaarti ehk siis veel ühte kaarti millel on lihtsalt NFC tugi icon_cry.gif
Seadme NFC rolli ei mängi, kuna see võib olla välja lülitatud.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2019 23:20:08 vasta tsitaadiga

Seda küll icon_lol.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2019 23:23:12 vasta tsitaadiga

Mingis uudises oli, et mõlemit on ikkagi vaja
https://tehnika.postimees.ee/6823035/oluline-uuendus-uhiskaart-lisati-mobiiliappi

NFC controller on sama

Ei saa tsiteerida, kaitse peal

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2019 23:35:47 vasta tsitaadiga

Ei ei ei, loe nüüd iikka uuesti, sest see on täis jabur värk ja iga asja eest küsivad veel raha ka.

Ja mis NFC kontroller turvaelemendiks telefonis jms kaunis jutt, kui järgmises lauses on, et telefoni võib olla väljalülitatud.
Mis kontroller see ilma vooluta seal töötab.
Saan aru kui SIMi peale on kleebitud kiht nagu NFC tag'del (tavalislet õhukesed ümarad kleebisied) millele saab progeda väikese app'iga omad käsud, a'la puudutamisel telefoni profiilidega mängidja jms.

Ma ostsin ühiskaardi siis kui süsteem tuli 2€ aga mTaskus vaja veel seda ka kuidagi osta iga 2a tagant ja teenustasuga 0,32€.
Kellele seda vaja on ja kus otsast mugav on, ei mõista
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2019 23:44:17 vasta tsitaadiga

No see selleks, mul pole ka kasu, tasuda ühiskaardiga ei saa läbi äpi anyway
Ja meil l-virumaal on bussisõit tasuline icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Mobiilimaksed jõudsid massidesse: mTaskut kasutavad kümned tuhanded eestlased mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.