Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
troglodyte
Kreisi kasutaja
troglodyte

liitunud: 09.08.2002




sõnum 28.05.2019 11:16:13 vasta tsitaadiga

Synthesis liigat ikka väga vähe mängitud .. ainuke huvitav asi mida proovitud sai oligi Bane ja kulutasin veits passive punkte et ülevalt vaskault võtta kahe curse pealemäärmise skilli, bane + vulnerability + despair + spell echo tundub päris kenasti terveid monster pack-e maha võttev asi olevat. Kes ellu jääb siis nende eest hoolitseb zombie ja skeletoni armee.
Esimest korda sai ka Vaal skill geme kasutatud - täpsemalt Vaal summon skeletoni - boss fightid lõppevad enne kui boss selja sirgu jõuab ajada.

Synthesis ise tundub päris tüütu olevat, ei tunne puudust kui seda core mängu ei integreerita.

_________________
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 28.05.2019 11:23:23 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.05.2019 13:53:27 vasta tsitaadiga

Synthesis liiga ei meeldinud paraku. Praktiliselt ignoreerisin kogu league mechanic'ut. Mingi aeg tehti seda nexuse majandamist ringi, aga no ei viitsinud enam. Tegin delve + incursion ja ostsin endale onslaught sussid, kuigi suht overrated minu arust icon_biggrin.gif

Vaatasin nüüd mõttega Breach 2.0 ..st Legion trailerit ja see tundub veits kummaline. Peab ringi jooksma ja vabastama erinevaid tegelasi ja alles siis tapma icon_eek.gif Ei tundu lõbus, aga eks näha ole, vb sain millestki valesti aru. Melee rework on kindlasti hype. Isegi kui liiga sakib, siis delve + incursion on minu jaoks piisavalt põnev.

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2019 14:22:20 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2019 10:42:54 vasta tsitaadiga

A-lvin kirjutas:
Synthesis liiga ei meeldinud paraku. Praktiliselt ignoreerisin kogu league mechanic'ut. Mingi aeg tehti seda nexuse majandamist ringi, aga no ei viitsinud enam. Tegin delve + incursion ja ostsin endale onslaught sussid, kuigi suht overrated minu arust icon_biggrin.gif

Vaatasin nüüd mõttega Breach 2.0 ..st Legion trailerit ja see tundub veits kummaline. Peab ringi jooksma ja vabastama erinevaid tegelasi ja alles siis tapma icon_eek.gif Ei tundu lõbus, aga eks näha ole, vb sain millestki valesti aru. Melee rework on kindlasti hype. Isegi kui liiga sakib, siis delve + incursion on minu jaoks piisavalt põnev.


endal samad mõtted, et see Legion väga huvitav ei tundu. Võimalik, et seekord üldse mängin standardis oma värskelt map'idesse jõudnud chari edasi üldse.
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 03.06.2019 11:04:59 vasta tsitaadiga

Legion tundub just üks kõige paremaid liigasi ever tulema. Breach oli ülipopp league, Breach oli minu esimene liiga mida PoE-s mängisin ning väga nice easy to understand gameplay oli.
Nüüd kogud splintereid, et mitme armeega korraga sõdida mappides.. corrupt jewelid saada NING melee rework..

Melee on täiesti insane tasemel nüüd imo.. niipalju häid muudatusi nagu, et saad damage tegemisel koheselt liikuda minema ja pole lukustatud kohapeale (samal ajal ei saa teisi skille vajutada), eriti häiriv alguses.
Berserker ja Slayer on viidud ulme tasemele minuarust... isegi Gladiator tundub päris viisakas vähese twiigiga olla.

Alustan ilmselt kas Double Strike, Infernal Blow või Cyclone buildiga liigat.. aga kahevahel veel, et kas Berserker või Slayer.. Glad ka ikka tundub täitsa norm olema.
Aga eks ootab patch notesed ära, näeb palju Double Strike nerfed on ja milliseid teisi huvitavaid melee skille buffed on beer_yum.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2019 15:36:28 vasta tsitaadiga

HDTanel, mis sa arvad, et melee rework on liiga põhine, et sa seda sedasi välja tood?icon_biggrin.gif see on ikka terves mängus...
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2019 16:34:03 vasta tsitaadiga

Tekib motivatsiooni rohkem harjutada ja tagasi HC kolida ja hakata mõtlema rohkem tehnika peale mitte ainult face-tankida kõike, mis on seni üsna viljakas olnud. Kas Legion on parimaid liigasid ever, eks näha.
Spoiler Spoiler Spoiler


Alustuseks proovin viimaks storm brandi ära.

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2019 18:51:24 vasta tsitaadiga

Ootan rohkem infot enne liiga algust ja proovin kas Cyclone või Flicker strike buildi teha.
Kunagi sai Flickerit tehtud ja no see on lihtsalt nii satisfying skill, et peab uuesti tegema icon_biggrin.gif Kui density on hea siis põmst ühe nupuvajutusega saad pool mappi clearitud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2019 13:20:05 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
Ootan rohkem infot enne liiga algust ja proovin kas Cyclone või Flicker strike buildi teha.
Kunagi sai Flickerit tehtud ja no see on lihtsalt nii satisfying skill, et peab uuesti tegema icon_biggrin.gif Kui density on hea siis põmst ühe nupuvajutusega saad pool mappi clearitud icon_biggrin.gif


jah lõbus on ta küll aga pidevalt peatu ,et lootida või jookse tagasi...
mõnus oleks lasta pool mappi hoiad nuppu all:D
auto looti vaja xD
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2019 23:58:13 vasta tsitaadiga

siven, hiina versioonis need petid korjavad looti. Kahju, et ka siin pole. Sõrmed väsivad ära pika grindimise peale.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2019 00:28:21 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
siven, hiina versioonis need petid korjavad looti. Kahju, et ka siin pole. Sõrmed väsivad ära pika grindimise peale.


holy fuuuck kui need petid ka meile tuleks siis reaalselt teeks mingeid fast farmer builde...deem loodame ,et tuleb ikka:S
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MOP
HV vaatleja

liitunud: 11.10.2011




sõnum 05.06.2019 09:49:55 vasta tsitaadiga

Mul oli incursioniga küll see, et kiirust ja jõudu ja kõike oli, aga llootimine tappis stackid ja potionid ja siis tundus nagu pointless kiirusesse investeerida. Pooldaks mingit d3 greater rift formaati ka või noh nagu siin viimases liigas oli. see annab vabadust minu meelest ja saab keskenduda mitte suremisele icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2019 14:49:46 vasta tsitaadiga

Mul on tunne, et peate omal filtreid kõvemaks tuunima, kui juba suuremaks farmimiseks läheb. Mul filterblade-st võetud aluseks uber strict ja seal veel mõningaid asju maha keeratud (näiteks alla fusingu currencyt ei näita). Rare ma peaaegu üldse ei korja, ainult mingid T1 meta itemid (kui ES buffi sai, siis näiteks T1 võimalusega ES rare itemid). Kokkuvõttes tõstab see mappimise kiirust nii palju, et ongi kasumlikum vähem lootida.

Selline see trade liiga elu juba kord on, aga tegemist on kõigest ühe mängustiiliga, võib kõik nodi ka üles korjata ja pärast sorteerida icon_biggrin.gif .
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 05.06.2019 16:03:24 vasta tsitaadiga

PATCH NOTESID väljas! Path of Building ka uuendatud ja lubab erinevate patchide treesi korraga hoida oma ehituses icon_smile.gif beer_yum.gif
https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2513456

RIP Occultist icon_lol.gif
tsitaat:
" Wicked Ward has been removed." (tree peal kõigi jaoks, veidi sitem)

"Vile Bastion: No longer requires any Ascendancy notables. It now grants 1% energy shield regeneration per second for each enemy you or your minions have killed recently, up to 10% (from a maximum of 30%). No longer grants +150 to maximum energy shield."



Aga tõsisemal noodil.. DUAL STRIKE on MEGA POG.. icon_eek.gif trehshold jewelitega ka eriti haige
Ilmselt sellega ka oma liigat alustan.. teen mingi crit versiooni.. aga mõtlen veel, et kas Berserker või Slayer.. whip.gif

Dual Strike
Now deals base damage equal to, and has an added damage effectiveness of, 125% at gem level 1 (from 58%), up to 170% at gem level 20 (from 104%).
Now has 50% increased critical strike chance at gem level 1, up to 107% at gem level 20.
Now has 100% more critical strike chance against enemies that are on full life.
Now deals 30% more damage with hits and ailments against enemies that are on full life.
Now has an attack speed multiplier of 70%.
Now gains +0.5% to critical strike multiplier and 1% increased critical strike chance per 1% quality (previously 0.5% increased attack speed per 1% quality).


Heavy Strike tundub ka ikka päris lappes tulema oma Double Damagega ja treshold jewelitega icon_lol.gif busted.

Heavy Strike
Now deals base damage equal to, and has an added damage effectiveness of, 176% at gem level 1 (from 150%), up to 222% at gem level 20 (from 194%).
Now has +2 to melee range at gem level 1 (from 0), up to +4 at gem level 20 (from +2).
Now has 20% chance to deal double damage at all gem levels.
Now has an attack speed multiplier of 85%.
Now gains 1% increased Stun Duration on enemies and 1% increased damage per 1% gem quality (previously only gained increased stun duration on enemies).

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2019 18:21:38 vasta tsitaadiga

Rip elementalist icon_lol.gif

Proovin alguses Storm Brandi ära ehkki see sai ka nerfi. Siis teen midagi Slayeriga. Väga ohutu bossimine tundub Slayeriga tulevat. Nagu tahaks melee buildi teha, aga see Slayer rework on ideaalne vibutamiseks.

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 06.06.2019 12:04:58 vasta tsitaadiga

Okei ma tegin paar karakterit, mis arvan, et võiks päris kenasti töötada uues liigas!
Kes tahab proovige järgi icon_smile.gif ütlen ausalt, et mu esimesed melee buildid mida nullist ehitanud olen icon_biggrin.gif
Panen Path of Buildingu lingid juurde, skillid kõik kenasti välja toodud seal DPS järjekorras, geari ka olen T1 välja toonud aga võib pm midagi sarnast suvalist kasutada ka icon_smile.gif lihtsalt vähem deepsi ja meibi rohkem elusi!
Notesi alla panin veel tiba lisainfot ja mõned paremad UUED skillgemmid mida selle buildi juures ära kasutada, ei saa veel neid PoB-sse lisada aga tõin kirjalikult välja, proovige neid icon_smile.gif

DUAL STRIKE Berserker
Dual Strike sai mega buffed.. pm pole Vaal "Double Strike" vajagi icon_lol.gif koguaeg lihtsalt OP.
Soovitan Dual Strike threshold jewel välja otsida või osta esimesel võimalusel! Double Damage ja Splash Damage (Võib Splash Damage skillgemmi siis täiesti removeda!)
https://pastebin.com/srS9AjxU


DUAL STRIKE Slayer
Vähem dämmi aga peaks parem survivablity olema leechi ja asjadega
Soovitan Dual Strike threshold jewel välja otsida või osta esimesel võimalusel! Double Damage ja Splash Damage (Võib Splash Damage skillgemmi siis täiesti removeda!)
https://pastebin.com/1yzEcRVV


HEAVY STRIKE Berserker
Samuti heavy strike sai suht haiged buffid.. double damage tagiga ja double damage jewelitega peaks suht ajuvabaks minema.
https://pastebin.com/NcjPhu7X
Võibolla tasub võtta Graceful Assault node Onslaught chance pärast.. eks vaadake ise kas on mõtet, arvan, et rohkem elusi on targem ikka


HEAVY STRIKE Slayer
Nagu dual strike puhul, Slayer peaks paremini elus püsima aga vähem deepsi.
https://pastebin.com/drrPEej2

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.06.2019 12:39:11 vasta tsitaadiga

hdtanel palun ära postita oma prügi siia...
sattusin eelmine liiga vaatama juba su builde ja videosi... sõbraga naersime kui kehvad need on ja kuidas sa promod neid...
pole nüüd mis tea POE guru aga mõlemal 3000h+ hinge taga...
esiteks kes tahab builde normaalseid võtke foorumist league starterid ja saate hea kogemuse...
isegi kui sul on enamvähem midagi asjaliku on see puhas copy paste buildi tegijatelt foorumist oma mingi nonsense muudatusega.
ei pea igas mängu teemas oma youtube channelit promoma... pool lehekülge su uber pikka postistust täis.
usu ming kõik su minionid juba jälgivad ja suscribind sulle siit hvfoorumist uusi minione ei leia.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.06.2019 13:21:20 vasta tsitaadiga

Minule tundub huvitav just see, milline näeb tree välja mingi lvl 30/50 paiku või peale esimest lab'i. Eriti siis, kui mängitakse Ascendandit. Kuidas build lõpetada on siis juba loomulik või sõltub mingitest konkreetsetest itemitest.
For the record, havoc616 mängib palju ssf, tema builde julgen soovitada.

Ma arvan, et selle uue patchiga hakkame kõik uuesti leiutama.

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarts608
HV kasutaja
tarts608

liitunud: 18.10.2009




sõnum 06.06.2019 16:26:14 vasta tsitaadiga

Koguaeg spellcaster olnud ja nüüd ei oskagi otsustada enam millega alustada liigat icon_rolleyes.gif
_________________
http://steamcommunity.com/id/Twizek/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.06.2019 17:15:17 vasta tsitaadiga

tarts608 kirjutas:
Koguaeg spellcaster olnud ja nüüd ei oskagi otsustada enam millega alustada liigat icon_rolleyes.gif


Kui melee-d ei taha mängida, siis alati on võimalus saboteur miner. Glacial Cascade miinid saboteuriga ja kustutad uber elderi 2 minutiga ära icon_lol.gif . Hea build millega liigat alustada ja siis pärast midagi vingemat ehk mängida kui üle viskab.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005




sõnum 06.06.2019 18:20:32 vasta tsitaadiga

tarts608 kirjutas:
Koguaeg spellcaster olnud ja nüüd ei oskagi otsustada enam millega alustada liigat icon_rolleyes.gif

Alustada kergem ikka spelliga. Paar kolm nädalat
kogud currency ja teine character melee- siis hinnad all.

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 06.06.2019 19:54:11 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
hdtanel palun ära postita oma prügi siia...
sattusin eelmine liiga vaatama juba su builde ja videosi... sõbraga naersime kui kehvad need on ja kuidas sa promod neid...
pole nüüd mis tea POE guru aga mõlemal 3000h+ hinge taga...
esiteks kes tahab builde normaalseid võtke foorumist league starterid ja saate hea kogemuse...
isegi kui sul on enamvähem midagi asjaliku on see puhas copy paste buildi tegijatelt foorumist oma mingi nonsense muudatusega.
ei pea igas mängu teemas oma youtube channelit promoma... pool lehekülge su uber pikka postistust täis.
usu ming kõik su minionid juba jälgivad ja suscribind sulle siit hvfoorumist uusi minione ei leia.


Pigem on sinu enda postitused prügi. Kui sul pole MIDAGI lisada mängu kohta siis ära postita paska.
Kui tahad kritiseerida buildi siis hakka tooma vastunäiteid, et miks miski ei sobi.. mitte, et "Tra sul nii sitad buildid, et ajab naerma".. nice info.
Builde teen täiesti ise ja kui kasutan kellegilt saadud infot siis olen maininud ära.
Endal on 2000h+ mängitud. Builde pole teab mis raske teha ja need mida postitanud olen on tõsiselt hästi töötanud. WinterOrb\BANE ja COC IceNova Frostbolt.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cpcraft
HV vaatleja
cpcraft

liitunud: 28.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2019 09:56:21 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
siven kirjutas:
hdtanel palun ära postita oma prügi siia...
sattusin eelmine liiga vaatama juba su builde ja videosi... sõbraga naersime kui kehvad need on ja kuidas sa promod neid...
pole nüüd mis tea POE guru aga mõlemal 3000h+ hinge taga...
esiteks kes tahab builde normaalseid võtke foorumist league starterid ja saate hea kogemuse...
isegi kui sul on enamvähem midagi asjaliku on see puhas copy paste buildi tegijatelt foorumist oma mingi nonsense muudatusega.
ei pea igas mängu teemas oma youtube channelit promoma... pool lehekülge su uber pikka postistust täis.
usu ming kõik su minionid juba jälgivad ja suscribind sulle siit hvfoorumist uusi minione ei leia.


Pigem on sinu enda postitused prügi. Kui sul pole MIDAGI lisada mängu kohta siis ära postita paska.
Kui tahad kritiseerida buildi siis hakka tooma vastunäiteid, et miks miski ei sobi.. mitte, et "Tra sul nii sitad buildid, et ajab naerma".. nice info.
Builde teen täiesti ise ja kui kasutan kellegilt saadud infot siis olen maininud ära.
Endal on 2000h+ mängitud. Builde pole teab mis raske teha ja need mida postitanud olen on tõsiselt hästi töötanud. WinterOrb\BANE ja COC IceNova Frostbolt.



Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Don't be afraid to say NO to MMO's
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 07.06.2019 11:02:32 vasta tsitaadiga

cpcraft, põhimõtteliselt.
Igatahes sain video üles kahest MELEE buildist, mis minuarust väga korralikud tulevad selles liigas. Minu esimesed MELEE ehitused nii, et võite vabalt parandada midagi aga põhimõtteliselt võite mõned crit noded võtmata jätta ja keskenduda elude peale alg mappides ning mida sügavamale jõuate seda rohkem hakake crit node võtma.. igatahes peaks päris korralik kombo tulema siit icon_smile.gif
Kuna uued skillgemmid polnud saadaval siis lisasin NOTE-side alla endaarust parimad uued skillgemmid mida mix and matchida icon_razz.gif

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.