Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 153, 154, 155 ... 197, 198, 199  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 29.05.2019 08:01:33 vasta tsitaadiga

JRISETH kirjutas:
Murdock kirjutas:
https://www.gizchina.com/2019/05/28/redmi-k20-series-launched-with-sd855-pop-up-camera-and-a-dual-band-gps/

Et siis K20 Pro (ja selle lahjem väikevend K20) on väljas. SD 855, ekraan 6,39", ilma notchita (pop up kaamera selfikunnidele), aku 4000 mAh ja 3,5mm kõrvaklapipesa thumbs_up.gif . Hind 8GB RAM ja 256 GB sisemälu puhul ca 430 $ (2999 yuan). Seda siis Hiinas. Tundub igatahes hea icon_cool.gif


Hiina mudelil band 20 puudu aga väga-väga hea diil. Loodetavasti varsti ka mujal saadaval. NFC lausa olemas, wow.


NFC puhul tasub tähele panna, NFC andmevahetus ja NFC laadimine. Esimene on paljudel Hiina mudelitel (kuna see on Hiinas väga popp) teine mitte nii väga.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2019 10:38:38 vasta tsitaadiga

630, juhtmevabal laadimisel pole mingit pistmist nfc standardiga... ainus ühine osa neil on see, et on juhtmevabad. Telefoni sees vajab kumbki eraldi antenni ja eraldi elektroonikat.
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2019 11:19:46 vasta tsitaadiga

NFC = Near-Field Communication, ehkjah.. laadimine on sellest ikka eraldi.
Laadimisel eraldi ühtset nime pole, kuigi Qi on standarditest levinuim vist.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 29.05.2019 17:02:18 vasta tsitaadiga

On ka uut mudelit Mi-9 seeriasse oodata. https://www.gizchina.com/2019/05/29/xiaomi-mi-9-xiaomi-takes-to-twitter-to-tease-a-new-xiaomi-mi-9-smartphone/amp/
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 29.05.2019 23:56:55 vasta tsitaadiga

https://www.gsmarena.com/the_redmi_k20_and_k20_pro_are_pocophone_f1s_successors-news-37281.php

Saa lõpuks siis nende mudeli nimedest aru. K20 ja K20 Pro hiina/india jaoks. Mi 9T ja Mi 9T Pro venemaa turu jaoks.
Ja siis Euroopa turu jaoks Poco f2 jne
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2019 01:02:34 vasta tsitaadiga

Naise Xiaomi Mi A1 aku vastupidavus hakkas nädal tagasi järsult vähenema ning ennast suvaliselt kinni panema.
Täna sikutasin kantossi seest välja, et SIM teise telefoni panna ning aku on ikka korralikult punnis, kummikestas ei saanud arugi. Eks aeg kahte aastat pretensiooni esitamise õigust kasutada...
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2019 07:32:32 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
Naise Xiaomi Mi A1 aku vastupidavus hakkas nädal tagasi järsult vähenema ning ennast suvaliselt kinni panema.
Täna sikutasin kantossi seest välja, et SIM teise telefoni panna ning aku on ikka korralikult punnis, kummikestas ei saanud arugi. Eks aeg kahte aastat pretensiooni esitamise õigust kasutada...

Kas akudel pole eraldi garantiiaeg? 6kuud.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2019 09:16:12 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
friik1 kirjutas:
Naise Xiaomi Mi A1 aku vastupidavus hakkas nädal tagasi järsult vähenema ning ennast suvaliselt kinni panema.
Täna sikutasin kantossi seest välja, et SIM teise telefoni panna ning aku on ikka korralikult punnis, kummikestas ei saanud arugi. Eks aeg kahte aastat pretensiooni esitamise õigust kasutada...

Kas akudel pole eraldi garantiiaeg? 6kuud.


Garantii ei ole sama mis pretensiooniesitamise õigus.

Pretensiooniesitamise õigus 2a on sinu seadusega tagatud õigus, kui eraisikuna ostad firmalt midagi. Esimesed 6 kuud lasub tõestuskohustus müüjal, viimased poolteist aastat ostjal. Seda õigust sult keegi ära võtta ei saa, kui toodet pole väärkasutatud.

Garantii on midagi, mida müüja võib täiendava hüvena ostjale pakkuma (näiteks pikem periood, remondi ajaks asendustoode vms). Garantii tingimused määrab müüja või tootja, kuid garantii ei tohi Eesti seaduste alusel halvendada ostja õiguseid.

Näiteks kui ostad juriidiliselt isikult läpaka, millele tootja pakub garantiid 1a ning lähed siis 1a ja 2 kuu pärast probleemiga kohale siis võib müüja ju rääkida, et garantii on läbi, kuid see ei mõjuta kuidagi sinu seaduslikku pretensiooniesitamise õigust.

Tasub muidugi Tarbijakaitse lehelt üle vaadata, kas kiiremini rikneva kauba puhul nagu akud on mingeid kitsendusi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2019 10:33:06 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
friik1 kirjutas:
Naise Xiaomi Mi A1 aku vastupidavus hakkas nädal tagasi järsult vähenema ning ennast suvaliselt kinni panema.
Täna sikutasin kantossi seest välja, et SIM teise telefoni panna ning aku on ikka korralikult punnis, kummikestas ei saanud arugi. Eks aeg kahte aastat pretensiooni esitamise õigust kasutada...

Kas akudel pole eraldi garantiiaeg? 6kuud.

Xiaomi peaks olema üks vähestest, kes annab ka akule 24 kuud garantiid.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madoc
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2019 17:59:22 vasta tsitaadiga

Kas hiinakatel on ka midagi sarnast pakkuda nagu Galaxy A40/A50? Mõtlen just ekraani osas - korralik FHD Super Amoled.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 31.05.2019 18:20:03 vasta tsitaadiga

madoc kirjutas:
Kas hiinakatel on ka midagi sarnast pakkuda nagu Galaxy A40/A50? Mõtlen just ekraani osas - korralik FHD Super Amoled.


Xiaomi Mi 9 ja SE on amoleed ekraaniga. Tulev K20 ka
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madoc
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2019 21:33:48 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
madoc kirjutas:
Kas hiinakatel on ka midagi sarnast pakkuda nagu Galaxy A40/A50? Mõtlen just ekraani osas - korralik FHD Super Amoled.


Xiaomi Mi 9 ja SE on amoleed ekraaniga. Tulev K20 ka

Kuskil demoseadmeid ka väljas on?
Samsungi isu läks üle. Ekraanid küll alates A50 head, aga kaamerad kehvapoolsed. A40 ja A20e kaamerad olid veel kehvemad.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2019 00:02:50 vasta tsitaadiga

madoc, kohalikul turul pakub Tele2 seda, küllap/äkki neil on ka vitriinis ja võimalik katsuda. Aga tõmba enne traat kindlasti infosse icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2019 00:16:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mõtlen just ekraani osas - korralik FHD Super Amoled.

https://www.kimovil.com/en/compare-smartphones/f_min_r+value.4,i_stt+id.3
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvoX
HV kasutaja
EvoX

liitunud: 08.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2019 11:00:50 vasta tsitaadiga

Kuidas senised Xiaomi omanikud rahul on telefonitega?
Hetkel võrdlen Xiaomi K20 Pro ja Oneplus 7 Pro vahel..
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ohooloom
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2019 11:25:39 vasta tsitaadiga

Mul on hetkel redmi note 5, üks odavam Xiaomi telefon ja olen rahul. Koostekvaliteet, ekraan on väga head, kaamera on suht ok, MIUI on ilmselt maitse asi, mingeid reklaame ega lisasid global versioonil ei ole. Ühtegi viga pole siiamaani olnud, kasutan alates septembrist.
Vaatan ka uut telefoni, tahaks paremat kaamerat ja android one. Ootan ära mis Xiaomi mi a3 tuleb.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.06.2019 11:30:31 vasta tsitaadiga

A1, 4X, Poco F1 - kõik kasutajad omadega rahul. Sügisel ostab ühe odavama osta mudeli veel juurde. Eks vaatab mida august/sept pakutakse.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2019 12:44:17 vasta tsitaadiga

Redmi Note 4 kasutusel 2 aastat, 0 probleeme ja rahul. Päris palju kukkumisi üle elanud, ekraan siiani terve, mingit kaitsekilet ei kasuta jne. Plaanis võtta mingi parem Xiaomi, aga ei tea veel, millist.
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 02.06.2019 13:38:31 vasta tsitaadiga

Note 5 ai dual camera on kasutuses olnud mõni nädal üle aasta ja pole ka millegi üle kurta väga.
Räägitakse, et osadel on juba note 5 ai saanud ka Android PIE uuenduse. Mul telefon seda veel igaljuhul ei paku.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2019 19:28:57 vasta tsitaadiga

4x oli kasutusel natuke üle aasta, mingeid muresid ei olnud. Kaamera oli ainult kehva. Nüüd mõned päevad 9se omanik.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2019 19:40:23 vasta tsitaadiga

Mi A1 toimib kenasti thumbs_up.gif Peale aastat aku ka endiselt veel kestab.
Kaamera on veidi nagu ta on aga see pole mulle esmatähtis. Suvaklõpsudeks käib küll

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvoX
HV kasutaja
EvoX

liitunud: 08.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2019 22:59:24 vasta tsitaadiga

Kuidas Xiaomi muidu Software update saab? Aeglasemalt veel kui Samaungi omanikud?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2019 23:00:38 vasta tsitaadiga

EvoX kirjutas:
Kuidas Xiaomi muidu Software update saab? Aeglasemalt veel kui Samaungi omanikud?
sul vaja 2 korda kuus softi uuendusi? icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2019 23:14:03 vasta tsitaadiga

EvoX,
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 02.06.2019 23:20:44 vasta tsitaadiga

Vahepeal tuleb üle kuu tagant ka neid turva uuendusi, kuid jah suht muidu 2 kuu tagant.
Minu Redmi Note 5 peaks varsti ka globaalse android 9 PIE saama. Või vähemalt lootust on, kuna Redmi note 6 Pro (Indlia versioon) ja Note 6 Pro saavad uuenduse ja oli alles uudis.
Kuskilt foorumist lugesin välja et ka minu luts saab uuenduse.

Varsti peaks tulema ka korralik lipulaeva tapja K20 Pro ja keskklassi tapja K20 oma SD730 prosega.
Ainukene miinus neil on minujaoks liiga suur ekraan. 6.4 tolli
Mi 9SE on vähe pisem, kuid sellel puudub 3.5mm pistik. Mul on üks telefon olnud selline millel seda pole ja enam ei taha telefoni sellist millel pole.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiMka
HV kasutaja
SiMka

liitunud: 01.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2019 23:25:17 vasta tsitaadiga

Note 5 dev rom (.eu) on juba paar kuud PIE peal, seega ainult aja küsimus kuna stable välja lastakse. Kuulduste järgi pidid hiinlased juba saama..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2019 00:28:17 vasta tsitaadiga

EvoX kirjutas:
Kuidas Xiaomi muidu Software update saab? Aeglasemalt veel kui Samaungi omanikud?

Ma ei tea, mul tuleb iga kuu uuendus

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2019 09:11:09 vasta tsitaadiga

EvoX kirjutas:
Kuidas Xiaomi muidu Software update saab? Aeglasemalt veel kui Samaungi omanikud?


Kui tahad saada garanteeritud aja jooksul stabiilselt uuendusi siis vali mõni Android One telefon:
https://en.wikipedia.org/wiki/Android_One

Mul lastel A2 Lite (tahtsin suure aku ja lapse käele sobiva füüsilise suurusega telefoni), uuendused tulevad nagu lubatud ning mõnus puhas android kasutajaliides tootja bloatita.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 03.06.2019 10:24:40 vasta tsitaadiga

Täna just tuli Mi Mix 2'l üks suurem update alla.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uuts
HV vaatleja

liitunud: 16.01.2018




sõnum 03.06.2019 11:39:22 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
Naise Xiaomi Mi A1 aku vastupidavus hakkas nädal tagasi järsult vähenema ning ennast suvaliselt kinni panema.
Täna sikutasin kantossi seest välja, et SIM teise telefoni panna ning aku on ikka korralikult punnis, kummikestas ei saanud arugi. Eks aeg kahte aastat pretensiooni esitamise õigust kasutada...


Endal oli sama teema A1-ga. Mul oli aku juba niivõrd punnis, et ka ekraani oli lahti surunud telefoni küljest.
Viisin siis telefoni Arvutitarka, et saata garantiisse. sain paar nädalat hiljem eitava vastuse.

Teie hooldustöö GR-...... on valmis ja Lõunakeskusest Teile üleandmiseks valmis.

Tehtud tööd:

11.04.2019 saadetud autoriseeritud hooldusesse ETSC. Eeldatav käsitlusaeg 3 nädalat.
18.04.2019 Kaamera klaasis on mõra. Kogu seadme garantii lõpetatud. Remondi käigus on vaja vahetada ekraanimoodul, aku, tagakaas, AIM sahtel, kokku hinnaga 122,77€.--- klient ei soovi remonti. Tagastame esindusse remontimata.


Pmst vaatavad nad seal igat väikestki täket,mõra või mida iganes, et saaksid garantii lõpetada ja ei peaks sellega edasi tegelema. See kaamera klaasi mõra oli mul tekkinud juba telefoni soetamise nädalast saadik, sest kaamera ulatub korpusest natuke välja ja suutsin esimese nädalaga, kui telefonil ümbrist ei olnud, sellesse mõra tekitada. Vaevalt et aasta aega varem tekkinud mõra kaamera klaasil selle aku paisuma pani.
Peale seda olen asja sinnapaika jätnud. Aga puhtast huvist, kas on kellelgi selliseid juhtumisi olnud, et saadad ühe probleemiga telefoni garantiisse ja siis otsitakse hoopis mingi suvaline füüsiline vigastus üles, et nad ei peaks sellega tegelema?
On mul üldse midagi sellega edasi teha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2019 12:14:58 vasta tsitaadiga

uuts,
MTTC nimelise koha kohta oli täitsa eraldi teema siin foorumis, mida ma kiiruga üles ei leidnud - põhipoint oli sama - otsiti suvalist kriimu, et garantiiremondist loobuda.
Ei mäleta enam mis sellest sai.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 03.06.2019 12:20:01 vasta tsitaadiga

Olen ainult korra läbi elanud telefoni garantii ja enam ei osta kallimat kui 250 euro.
Ja üldse eestist ei osta ka enam ühtegi. Kõik nussivad ainult ajusid ja muud midagi. Mul oli telefonil mingi ekraani kahjustust mis tegi pildi staatiliseks.
Peale 4 kuust ajunussi sain telefoni tagasi ja oli 3.5mm pistik katki tehtud ja ekraan ikka samasugune. Raha tagasi ei anta ja uut telefoni samas summas ka mitte.
Mis sellest garantiist meil eestis kasu on, kui kõik nihverdavad nii kuidas saavad ja lastakse suure kaarega kõikide oma reeglite peale.
Alguses kui poodi kust ostsin tagasi viisin öeldi ainult seda, et nemad garantiiga ei tegele. Kui garantiiga ei tegele, siis milleks anda oma toodetele garantiid üldse ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2019 12:26:22 vasta tsitaadiga

Ega ma midagi paremat ei ootagi. Aga eks näes, telefonil on kogu elu kumm ümber olnud pluss kaitseklaas. Kaitseklaasis on paar mõra aga selle võin pealt ära võtta.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2019 12:32:03 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Olen ainult korra läbi elanud telefoni garantii ja enam ei osta kallimat kui 250 euro.
Ja üldse eestist ei osta ka enam ühtegi. Kõik nussivad ainult ajusid ja muud midagi. Mul oli telefonil mingi ekraani kahjustust mis tegi pildi staatiliseks.
Peale 4 kuust ajunussi sain telefoni tagasi ja oli 3.5mm pistik katki tehtud ja ekraan ikka samasugune. Raha tagasi ei anta ja uut telefoni samas summas ka mitte.
Mis sellest garantiist meil eestis kasu on, kui kõik nihverdavad nii kuidas saavad ja lastakse suure kaarega kõikide oma reeglite peale.
Alguses kui poodi kust ostsin tagasi viisin öeldi ainult seda, et nemad garantiiga ei tegele. Kui garantiiga ei tegele, siis milleks anda oma toodetele garantiid üldse ?


Räägime uuesti, mis on pretensiooniesitamise õigus ja mis on garantii. Olen sel teemal vähemalt 5 postitust teinud, kuid vist pole kõigini jõudnud, kuna mõisteid aetakse ikka veel sassi.

Pretensiooniesitamise õigus - sinu kui füüsilise isiku õigus müüjale (peab olema jur. isik) esitada 2a jooksul tootega probleemi korral pretensioon. Esimesed 6 kuud lasub tõendamiskohustus müüjal, viimased 1,5a ostjal.
Seega müüja jutt, et nemad garantiiga ei tegele on täiesti õige, selleks nad kohustatud ei ole, see pole seadusega reglementeeritud.
Pretensiooniesitamise õiguse alusel aga peavad nemad kui juriidilisest isikust müüja oma müüdud kauba eest vastutama 2a jooksul ostust (reaalsus on see, et müüja üritab oma vastutusest vabaneda, saates ostjat otse hooldust teostava ettevõtte juurde, sel ettevõttel aga pole mingit seaduslikku vastutust kliendi ees - ei tasu sellele järgi anda).

Garantii on tootja või müüja poolt pakutav täiendav hüve, mis ei tohi ostja olemasolevaid seaduslikke õigusi rikkuda ning käib vastavalt tootja/müüja reeglitele. Näiteks võib garantii periood olla 3a tavapärase 2a asemel, aga kui garantii on märgitud 1a siis ei anna see müüjale õigust sind probleemse tootega pikalt saata 1a ja 1 kuu peale ostu sest garantii ei tohi sinu õiguseid kitsendada.

Kui sellega tekib probleeme, tuleb pöörduda Tarbijakaitse poole:
https://www.ttja.ee/et/tarbijale/kaebuse-esitamine

Ei saa lasta endale pähe istuda. Kuniks leidub piisavalt palju neid, kes lihtsalt järgi annavad, proovib kaupmees ka edaspidi oma kohustustest kõrvale hiilida.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 03.06.2019 13:50:41 vasta tsitaadiga

https://www.gizmochina.com/2019/06/03/xiaomi-shares-video-under-display-selfie-camera-looks-great/
https://www.gizmochina.com/2019/06/03/oppo-under-display-camera-technology/

Järgmine trend ekraani alune selfie kaamera
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2019 14:18:12 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
https://www.gizmochina.com/2019/06/03/xiaomi-shares-video-under-display-selfie-camera-looks-great/
https://www.gizmochina.com/2019/06/03/oppo-under-display-camera-technology/

Järgmine trend ekraani alune selfie kaamera


Tundub mõistlik lahendus ja kindlasti palju mõistlikum lahendus kui avatud füüsiliselt liikuvad osad - pop-up kaamera (palju õnne kui sinna liikuvate osade vahele sodi ja peent liiva hakkab sattuma).
Fotoka juures, ei tohiks midagi liikuda peale optika sisemise liikumiste.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2019 10:27:10 vasta tsitaadiga

Palju õnne neile, kes esikaamerat muidu teibiga kinni katavad icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2019 10:36:44 vasta tsitaadiga

Ilma esikaamerata telefonid võiks olla, aga noh, tänapäeva selfie hulluses seda vaevalt juhtub icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 04.06.2019 11:15:26 vasta tsitaadiga

Kas Xiaomi Redmi K20 ja K20 pro kaamerat annab võrrelda Mi 9 taga-kaameraga?
Äkki keegi tehnikaga sinapeal olev inimene oskab vastata.

Mõtlesin oma Mi 9 välja vahetada
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2019 11:15:29 vasta tsitaadiga

Ise isiklikult pole esikaamerat kasutanud. Minupoolest võiks täitsa olemata olla.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 04.06.2019 12:30:22 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Ilma esikaamerata telefonid võiks olla, aga noh, tänapäeva selfie hulluses seda vaevalt juhtub icon_lol.gif


Video kõnede tegemine ununeb tänapäeva selfie hulluses ära vist.
Mul ei ole ei sülerit ega webcam-i ja aegajalt kasutan telefoni video kõnede jaoks.
Mingeid selfie pilte pole küll sellega teinud.

Lauri76 kirjutas:
Kas Xiaomi Redmi K20 ja K20 pro kaamerat annab võrrelda Mi 9 taga-kaameraga?
Äkki keegi tehnikaga sinapeal olev inimene oskab vastata.

Mõtlesin oma Mi 9 välja vahetada


Natuke liiga vara selliste küsimuste jaoks. Pole veel need mudelid isegi müügil, et keegi võrrelda saaks.
Miski flash sale on hetkel ainult neile ja globaalset versiooni neile veel pole.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2019 13:26:47 vasta tsitaadiga

Kui perega koos olla mingis lahedas kohas siis tahaks seda ühise pildiga jäädvustada ning selleks perekondlik selfie sobib hästi - muidu ju ei saaks pilti kus kogu pere peal.
Mina olen sihtgrupp kelle pärast S10+ on lisatud lainurk selfiekaamera icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2019 13:42:44 vasta tsitaadiga

ot:
Draqula, ,S10+ ei ole mingit lisatud lainurk kaamera. See teine auk on seal DOF, ehk sügavuskaamera uduse tausta täpsemaks genereerimiseks.
See lainurga nupp selfikaameras lihtsalt teeb tarkvaraliselt kitsamaks tehtud tavakaamera laiemaks.
Ehk siis täpselt sama kaamera mis teistel S10 seeria mudelitel
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kacmesi
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2019 13:53:00 vasta tsitaadiga

Lauri76 kirjutas:
Kas Xiaomi Redmi K20 ja K20 pro kaamerat annab võrrelda Mi 9 taga-kaameraga?
Äkki keegi tehnikaga sinapeal olev inimene oskab vastata.

Mõtlesin oma Mi 9 välja vahetada

Koguaeg imestan, et kas siinsed lihtsalt ei kasuta väga Youtube'i või ei pea sealseid arvustusi usaldusväärseks?
Igatahes K20 (Pro) mudelid on igast revjuueritele juba väljastatud ja võrdlusvideod ka üleval.

YT otsingusse "mi9 vs k20 pro camera" ja anna minna.

_________________
insta


viimati muutis kacmesi 04.06.2019 13:53:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 04.06.2019 13:53:13 vasta tsitaadiga

Et need pole praegu müügil?

link

link
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2019 14:29:46 vasta tsitaadiga

Redmi K20 pro is Pre-sale now, we will arrange the shipping soon when it available in stocks.
ütleb seal alis
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2019 20:50:49 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
macc kirjutas:
Draqula kirjutas:
macc kirjutas:
Kuidas Honoril screen swipe locki maha saab? Ei viitsi peale power nupu vajutamint ekraani nühkida. No ei leia seadetest sellist kohta. Android 8.
Leidsin sellise posti:
https://www.asus.com/zentalk/thread-200292-2-1.html

Kas siis ei olegi võimalik?


Sa ei kasuta ühtegi lukustust?
PIN, muster, näpujälg?


Ei kasuta ühtegi. Vanemal androidil seda jama ei olnud, vajutasid power nuppu ja kohe töötas.


/offtopic
Julge mees, mis ma oskan öelda.
offtopic/



vastus siis selline; asi on peidetud arendaja valikutesse.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 05.06.2019 09:30:49 vasta tsitaadiga

Lauri76 kirjutas:
Et need pole praegu müügil?

link

link


Esimesel lingil on lahjem versioon, mitte SD 855 prosega ja teisel puudub B20 tugi. Oota veel vähe. Ilmselt vahetan ka ise oma Mix 2 välja, aga hetkel veel vara. Presell on presell. Tellid ära ja pärast saad lahjema telefoni ja ilma B20'ta näiteks. icon_cool.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ohooloom
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2019 07:53:25 vasta tsitaadiga

Mu redmi note 5 tuli android Pie ära, mingit erinevust küll ei näe eriti.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 06.06.2019 11:36:40 vasta tsitaadiga

Vaatasin ka just, et mul on PIE uuendus. Panin just tõmbama.

ohooloom kirjutas:
Mu redmi note 5 tuli android Pie ära, mingit erinevust küll ei näe eriti.


Dark Mode oli esimene asi mille ma kohe sisse lülitasin mis selle 9-ga tuli.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 153, 154, 155 ... 197, 198, 199  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.