|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Supiplex
HV veteran

liitunud: 11.12.2002
|
25.11.2018 14:49:20
|
|
|
| tsitaat: |
| tsitaat: |
| Hind on väga teretulnud. Ma siiski ei näe võimalust Pixelit osta ilma sõbra või sugulaseta riigis, kuhu nad on nõus saatma. On mingeid lihtsaid viise sellest mööda hiilida, stiilis kunagine netikuller? |
https://www.eshopwedrop.ee/ peaks vähem kui 10€ lisakuluga hakkama saama |
Huvitav. Aitäh, selle peab küll meelde jätma.
Avastasin, et amazon.de kaudu saa teoorias ka tellida 645 + post. Pisut kahtlane tundub, aga ehk amazon annab raha tagasi kui mingi jama on.
https://www.amazon.de/gp/product/B07J5NZY5T/ref=ox_sc_saved_title_2?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1
_________________ The young lady had an unusual list,
Linked in part to a structural weakness.
She set no preconditions. |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deathdog
HV kasutaja
liitunud: 22.03.2009
|
25.11.2018 17:04:27
|
|
|
1 kuni 2 kuuga saadavad ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Supiplex
HV veteran

liitunud: 11.12.2002
|
10.12.2018 15:23:17
|
|
|
Tundub et mustal reedel võetud risk õigustas ennast - täna tuli Pixel 3 kohale. Kõik on nii nagu peab. Kesk-Euroopa variant. Läks 2 nädalat, mitte 1-2 kuud.
_________________ The young lady had an unusual list,
Linked in part to a structural weakness.
She set no preconditions. |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
18.12.2018 09:25:50
|
|
|
Ostsin 650€ amazonist. Sel hetkel oli eestis hind 1000€, nüüd on väheke mõistlikuks kukkunud. Kahjuks pole veel proovinud. Istub juba nädala kiletatud karbis riiuli peal ja läheb jõulu kotti iseendale.
EDIT: Hetkel on amazon.de hinnaks 599€, hea hind tipp mudeli kohta
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
22.01.2019 12:11:05
|
|
|
Sellised skinnid:
Spoiler 
https://dbrand.com/google-pixel-skins
Tellimus üle $20 on tasuta saatmisega.
___________________________________________________
Kas kellelgi on õnnestunud leida mõnda Pixel 3 peal toimivat õhurõhu logimise äppi? Proovin juba mitut korraga, mis eelmistel droidi versioonidel toimisid, aga Pie ei lase ühelgi taustal tegutseval äpil regulaarselt õhurõhu andmeid salvestada, isegi kui battery optimization nende jaoks ära keelata.
Mõnel äpil on seadistuses veel lülitid, et kasutataks wake lock'e või "äratuskella", aga ükski neist ei paista mingit mõju avaldavat.
Pole ka vahet, kas Adaptive Battery lülitada välja või sisse.
Süsteem ütleb, et äpid töötavad, aga lukustatud ekraani puhul mingeid andmeid vahepeal ei salvestu. Äpid ei lähe peale bootimist isegi käima ilma käsitsi käivitamata, nii et kõik õhurõhu widgetid näitavad surnud pilti.
Foreca ilmaäpil, Alarmdroidil jm äppidel, mis taustal peavad töötama, sellist viga ei ole. Kas lülitab süsteem lihtsalt baromeetri füüsiliselt välja, nii et äpid ei saa sellelt lihtsalt andmeid enam, kuigi nad ise toimivad? See selgitaks natuke seda fenomeni.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
05.02.2019 08:45:28
|
|
|
Kas keegi on saanud Pixel 3 peal notificationite teavitused normaalselt tööle kui tel. on ekraan äljas? Ma mõtlen seda, et kui on mingi teade või vastamata tulnud siis hakkab ekraani peal väike ikoon põlema. Olen vist kõik erinevad rakendused läbi proovinud ja kõigil on üks viga. Nimelt peale rakenduse käivitamist tuleb telefon kaks korda lukust avada. Näiteks sõrmejälje lugejat tuleb kaks korda kasutada. Siuke tunne, et alguses lülitatakse teavituste rakendus välja ja siis saab telefoni lukust lahti.
Telefoni enda menüüst on ka olemas notificationsi seadistus aga seal puudub kõige tähtsam valik. Ekraan võiks ainult siis sisse jääda kui mingi teade/vastamata tulnud.
Krt tundub, et pixel soft on nii pingale tõmmatud, et raske on oma loomingut teha. Rootida ka ei viitsi, vähemal hetkel.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
112
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
06.02.2019 13:27:34
|
|
|
| Settings > Display > Advanced > Ambient display
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
06.02.2019 13:30:19
|
|
|
| 112 kirjutas: |
| Settings > Display > Advanced > Ambient display |
Ja edasi... Loe mu postitus mõttega läbi!
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Supiplex
HV veteran

liitunud: 11.12.2002
|
06.02.2019 17:55:31
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| Telefoni enda menüüst on ka olemas notificationsi seadistus aga seal puudub kõige tähtsam valik. Ekraan võiks ainult siis sisse jääda kui mingi teade/vastamata tulnud. |
Täpsustame siis 112 postitust:
"Settings > Display > Advanced > Ambient display -> Always on" lükka välja.
"Settings > Display > Advanced > Ambient display -> New notifications" lükka sisse.
Ekraan on enamiku ajast surnud. Kui tekib mõni notification, siis lühikesesks ajaks äratatakse Ambient display ellu ja näidatakse notificationit. Pärast on jälle surnud.
Lukust lahti tuleb igas asendis nii nagu vaja, st 1x sõrmejälje lugejat kasutades. Sõrmejäljelugeja ise on küll vaegnägija - ma olen pidanud oma nimetissõrmest kolm versiooni registreerima, et ta enam-vähem toimiks.
_________________ The young lady had an unusual list,
Linked in part to a structural weakness.
She set no preconditions. |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
06.02.2019 18:40:13
|
|
|
Huvitav, mul ei tekita kumbki probleeme.
Ekraan ärkab korraks, kui uus teatis tuleb, samuti siis kui telefoni taskust välja või laualt kätte võtad või teise kohta tõstad.
Sõrmejäljelugeja on väga kiire ja täpne, kiirem kui Nexus 5X oma. Kummaltki käelt kaks esimest sõrme registreerisin, et mõlema käega igas asendis kasutada saaks.
Talvel õues lahtilukustamiseks registreerisin ninajälje ka . See küll nii hästi ei toimi kui sõrmejäljed, aga natuke paremini sättides töötab küll.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Supiplex
HV veteran

liitunud: 11.12.2002
|
06.02.2019 19:12:47
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| Sõrmejäljelugeja on väga kiire ja täpne, kiirem kui Nexus 5X oma. Kummaltki käelt kaks esimest sõrme registreerisin, et mõlema käega igas asendis kasutada saaks. |
Dunno, ma olen väga palju pidanud vaeva nägema. Regan sõrmejälje "normaalse" naha seisuga. Jalutan koeraga 15 minutit õues, sõrmeots on pisut kuivem - lugeja ei tunne seda ära. Pesen hambaid, sõrmeots saab märjaks, kuivatan ära - lugeja ei tunne seda ära. Pidingi iga case jaoks uue jälje registreerima, siis on võimalik enam-vähem kasutada. Vererõhk siiamaani tõuseb, kui näpu vastu panen
3 aastat kasutasin Galaxy S6-t ja pool aastat Xiaomi Redmi 4-a, nende sõrmejäljelugejad töötasid oluliselt paremini.
_________________ The young lady had an unusual list,
Linked in part to a structural weakness.
She set no preconditions. |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
06.02.2019 19:27:51
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
Kas kellelgi on õnnestunud leida mõnda Pixel 3 peal toimivat õhurõhu logimise äppi? Proovin juba mitut korraga, mis eelmistel droidi versioonidel toimisid, aga Pie ei lase ühelgi taustal tegutseval äpil regulaarselt õhurõhu andmeid salvestada, isegi kui battery optimization nende jaoks ära keelata.
Mõnel äpil on seadistuses veel lülitid, et kasutataks wake lock'e või "äratuskella", aga ükski neist ei paista mingit mõju avaldavat.
Pole ka vahet, kas Adaptive Battery lülitada välja või sisse.
Süsteem ütleb, et äpid töötavad, aga lukustatud ekraani puhul mingeid andmeid vahepeal ei salvestu. Äpid ei lähe peale bootimist isegi käima ilma käsitsi käivitamata, nii et kõik õhurõhu widgetid näitavad surnud pilti.
Foreca ilmaäpil, Alarmdroidil jm äppidel, mis taustal peavad töötama, sellist viga ei ole. Kas lülitab süsteem lihtsalt baromeetri füüsiliselt välja, nii et äpid ei saa sellelt lihtsalt andmeid enam, kuigi nad ise toimivad? See selgitaks natuke seda fenomeni. |
Küll Pixel 2 XL, aga Pie ja prooviks selline: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dungelin.barometerplus
Töötab küll. Kas automaatselt käivitub, ei ole proovinud, aga logib küll. Teavituste ribal aga näha pole.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
06.02.2019 19:56:20
|
|
|
| Supiplex kirjutas: |
Täpsustame siis 112 postitust:
"Settings > Display > Advanced > Ambient display -> Always on" lükka välja.
"Settings > Display > Advanced > Ambient display -> New notifications" lükka sisse.
|
Ma tean neid seaded aga see pole see... Selle seadistuse järgi tuleb teade... lööb ekraani helendama ja kustub mõne hetke pärast ära. Tulen tagasi esimese postituse juurde. Ma soovin, et kui on mõni sõnum või vastamata kõne siis jääks ekraan sisse, kasvõi mitmeks päevaks ennem kui olen teavituse üle vaadanud. Kõikidel muudel juhtudel peaks ekraan olema kustunud.
Sarnaseid rakendusi mis sellist asja võimaldavad on palju aga kõigil on üks häda. Tel. tuleb kaks korda lukust avada. Sõrmejälje lugejat tuleb näpuga kaks korda puudutada. Esimene puudutus lööb ekraani helendama ja sulgeb vist notificationsi rakenduse. Teine puudutus läheb tel. lukust lahti. Sama lugu on Power nupuga. Kaks korda tuleb pressida, et saaks mustrilukku kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
07.02.2019 11:21:25
|
|
|
Seda äppi pole veel proovinud, paigaldasin ära ja vaatan, mis edasi saab. Aitäh soovituse eest!
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
07.02.2019 11:47:50
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
Seda äppi pole veel proovinud, paigaldasin ära ja vaatan, mis edasi saab. Aitäh soovituse eest! |
Just kaesin peale ööd, ei hoolinud isegi Pixeli kombest taustalolevaid rakendusi tappa, logis ettenähtud tunnise vahega edasi.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
07.02.2019 13:02:08
|
|
|
Kahjuks täpselt sama viga - äpp töötab küll taustal, aga rõhku ei logi muidu kui ainult avatud akna korral.
Noh, kusagilt peab see Pixel 3 vähemalt kaks korda pikem tööaeg Nexus 5X-ga võrreldes tulema, kuigi aku on ainult 10% suurem.
Nähtavasti siis on kasutusel baromeeter, mis vahepeal riistvaraliselt välja lülitatakse. Äpp üritab ettenähtud ajavahemike tagant rõhku küll küsida, aga andur ei käivitu enne kui äpi aken on avatud.
Logib rõhku ainult nendel momentidel kui äpp on avatud ja eelmisest checkpointist on möödas vähemalt see ettenähtud ajavahemik. Antud äpi tasuta versioonil on see 1 tund.
Mul oleks pidanud praeguseks olema kaks punkti salvestatud tunnise vahega, aga ajaloo avamisel näen kahte punkti, millest üks on salvestatud kohe pärast äpi paigaldust, kui selle aken oli avatud, teine on mitte 1 tund hiljem, vaid 1 tund ja 28 minutit hiljem - just siis kui äpi kontrollimiseks avasin.
Mul on siin eelnevalt mitu äppi paigaldatud, kolm tükki peaksid logima iga 15 minuti tagant. Sittagi ei logi. Logivad nendel momentidel, kui äpp on avatud.
Kui keegi leiab kusagilt mingi näpunäite, kuidas baromeetri väljalülitumist blokeerida, siis andke märku! Telefon on rootitud, süsteemifailides sobramine igati võimalik.
Lisan build.prop faili ka, juhuks kui keegi suudab sealt välja lugeda mingi võimaluse sensorite energiamajandust muuta. Midagi seal sensorite ärkamisest vahepeal on, aga pole seni veel "dešifreerida" jõudnud ega proovinud seda. Ega teagi, mis nimeline see baromeeter on seal või mille alla kuulub...
Spoiler 
# begin build properties
# autogenerated by buildinfo.sh
ro.build.id=PQ1A.190105.004
ro.build.display.id=PQ1A.190105.004
ro.build.version.incremental=5148680
ro.build.version.sdk=28
ro.build.version.preview_sdk=0
ro.build.version.codename=REL
ro.build.version.all_codenames=REL
ro.build.version.release=9
ro.build.version.security_patch=2019-01-05
ro.build.version.base_os=
ro.build.version.min_supported_target_sdk=17
ro.build.date=Mon Nov 26 22:37:34 UTC 2018
ro.build.date.utc=1543271854
ro.build.type=user
ro.build.user=android-build
ro.build.host=abfarm780
ro.build.tags=release-keys
ro.build.flavor=blueline-user
ro.build.system_root_image=true
ro.build.ab_update=true
ro.product.model=Pixel 3
ro.product.brand=google
ro.product.name=blueline
ro.product.device=blueline
# ro.product.cpu.abi and ro.product.cpu.abi2 are obsolete,
# use ro.product.cpu.abilist instead.
ro.product.cpu.abi=arm64-v8a
ro.product.cpu.abilist=arm64-v8a,armeabi-v7a,armeabi
ro.product.cpu.abilist32=armeabi-v7a,armeabi
ro.product.cpu.abilist64=arm64-v8a
ro.product.manufacturer=Google
ro.product.locale=en-US
ro.wifi.channels=
# ro.build.product is obsolete; use ro.product.device
ro.build.product=blueline
# Do not try to parse description, fingerprint, or thumbprint
ro.build.description=blueline-user 9 PQ1A.190105.004 5148680 release-keys
ro.build.fingerprint=google/blueline/blueline:9/PQ1A.190105.004/5148680:user/release-keys
ro.build.characteristics=nosdcard
# end build properties
#
# from device/google/crosshatch/system.prop
#
persist.rild.nitz_plmn=
persist.rild.nitz_long_ons_0=
persist.rild.nitz_long_ons_1=
persist.rild.nitz_long_ons_2=
persist.rild.nitz_long_ons_3=
persist.rild.nitz_short_ons_0=
persist.rild.nitz_short_ons_1=
persist.rild.nitz_short_ons_2=
persist.rild.nitz_short_ons_3=
DEVICE_PROVISIONED=1
# Set network mode to Global by default and no DSDS/DSDA
ro.telephony.default_network=10
debug.sf.hw=1
debug.gralloc.enable_fb_ubwc=1
# system props for the cne module
persist.vendor.cne.feature=1
# system props for the MM modules
media.stagefright.enable-player=true
media.stagefright.enable-http=true
media.stagefright.enable-aac=true
media.stagefright.enable-qcp=true
media.stagefright.enable-scan=true
mmp.enable.3g2=true
media.aac_51_output_enabled=true
mm.enable.smoothstreaming=true
#13631487 is decimal sum of supported codecs in AAL
#codecs:(PARSER_)AAC AC3 AMR_NB AMR_WB ASF AVI DTS FLV 3GP 3G2 MKV MP2PS MP2TS MP3 OGG QCP WAV FLAC AIFF APE DSD
mm.enable.qcom_parser=13631487
persist.mm.enable.prefetch=true
# Additional buffers shared between Camera and Video
vidc.enc.dcvs.extra-buff-count=2
vidc.enc.disable.pq=1
# system props for the data netmgrd
persist.data.netmgrd.qos.enable=true
persist.vendor.data.mode=concurrent
# system props for time-services
persist.timed.enable=true
# system props for perfetto
persist.traced.enable=1
# System prop to turn on CdmaLTEPhone always
telephony.lteOnCdmaDevice=1
# Simulate sdcard on /data/media
persist.fuse_sdcard=true
# settings to enable Device Orientation Sensors
ro.qti.sensors.dev_ori=true
# settings to disable sensors not needed
# all secondary wakeup
ro.qti.sensors.wu=false
# unused algorithms
ro.qti.sdk.sensors.gestures=false
ro.qti.sensors.amd=false
ro.qti.sensors.cmc=false
ro.qti.sensors.facing=false
ro.qti.sensors.pedometer=false
ro.qti.sensors.rmd=false
ro.qti.sensors.scrn_ortn=false
# use SMGR supplied verison
ro.qti.sensors.step_counter=false
ro.qti.sensors.step_detector=false
#system prop for RmNet Data
persist.rmnet.data.enable=true
persist.data.wda.enable=true
persist.data.df.dl_mode=5
persist.data.df.ul_mode=5
persist.data.df.agg.dl_pkt=10
persist.data.df.agg.dl_size=4096
persist.data.df.mux_count=8
persist.data.df.iwlan_mux=9
persist.data.df.dev_name=rmnet_usb0
#
## system props for the data modules
#
#ro.use_data_netmgrd=true
persist.data.netmgrd.qos.enable=true
persist.data.mode=concurrent
#
# ADDITIONAL_BUILD_PROPERTIES
#
ro.treble.enabled=true
persist.sys.dalvik.vm.lib.2=libart.so
dalvik.vm.isa.arm64.variant=cortex-a75
dalvik.vm.isa.arm64.features=default
dalvik.vm.isa.arm.variant=cortex-a75
dalvik.vm.isa.arm.features=default
net.bt.name=Android
dalvik.vm.stack-trace-dir=/data/anr
ro.build.expect.bootloader=b1c1-0.1-5034669
ro.build.expect.baseband=g845-00023-180917-B-5014671
|
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
07.02.2019 13:13:04
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
Kahjuks täpselt sama viga - äpp töötab küll taustal, aga rõhku ei logi muidu kui ainult avatud akna korral.
Noh, kusagilt peab see Pixel 3 vähemalt kaks korda pikem tööaeg Nexus 5X-ga võrreldes tulema, kuigi aku on ainult 10% suurem.
Nähtavasti siis on kasutusel baromeeter, mis vahepeal riistvaraliselt välja lülitatakse. Äpp üritab ettenähtud ajavahemike tagant rõhku küll küsida, aga andur ei käivitu enne kui äpi aken on avatud.
Logib rõhku ainult nendel momentidel kui äpp on avatud ja eelmisest checkpointist on möödas vähemalt see ettenähtud ajavahemik. Antud äpi tasuta versioonil on see 1 tund.
Mul oleks pidanud praeguseks olema kaks punkti salvestatud tunnise vahega, aga ajaloo avamisel näen kahte punkti, millest üks on salvestatud kohe pärast äpi paigaldust, kui selle aken oli avatud, teine on mitte 1 tund hiljem, vaid 1 tund ja 28 minutit hiljem - just siis kui äpi kontrollimiseks avasin.
Mul on siin eelnevalt mitu äppi paigaldatud, kolm tükki peaksid logima iga 15 minuti tagant. Sittagi ei logi. Logivad nendel momentidel, kui äpp on avatud.
Kui keegi leiab kusagilt mingi näpunäite, kuidas baromeetri väljalülitumist blokeerida, siis andke märku! Telefon on rootitud, süsteemifailides sobramine igati võimalik.
Lisan build.prop faili ka, juhuks kui keegi suudab sealt välja lugeda mingi võimaluse sensorite energiamajandust muuta. Midagi seal sensorite ärkamisest vahepeal on, aga pole seni veel "dešifreerida" jõudnud ega proovinud seda. Ega teagi, mis nimeline see baromeeter on seal või mille alla kuulub...
Spoiler 
# begin build properties
# autogenerated by buildinfo.sh
ro.build.id=PQ1A.190105.004
ro.build.display.id=PQ1A.190105.004
ro.build.version.incremental=5148680
ro.build.version.sdk=28
ro.build.version.preview_sdk=0
ro.build.version.codename=REL
ro.build.version.all_codenames=REL
ro.build.version.release=9
ro.build.version.security_patch=2019-01-05
ro.build.version.base_os=
ro.build.version.min_supported_target_sdk=17
ro.build.date=Mon Nov 26 22:37:34 UTC 2018
ro.build.date.utc=1543271854
ro.build.type=user
ro.build.user=android-build
ro.build.host=abfarm780
ro.build.tags=release-keys
ro.build.flavor=blueline-user
ro.build.system_root_image=true
ro.build.ab_update=true
ro.product.model=Pixel 3
ro.product.brand=google
ro.product.name=blueline
ro.product.device=blueline
# ro.product.cpu.abi and ro.product.cpu.abi2 are obsolete,
# use ro.product.cpu.abilist instead.
ro.product.cpu.abi=arm64-v8a
ro.product.cpu.abilist=arm64-v8a,armeabi-v7a,armeabi
ro.product.cpu.abilist32=armeabi-v7a,armeabi
ro.product.cpu.abilist64=arm64-v8a
ro.product.manufacturer=Google
ro.product.locale=en-US
ro.wifi.channels=
# ro.build.product is obsolete; use ro.product.device
ro.build.product=blueline
# Do not try to parse description, fingerprint, or thumbprint
ro.build.description=blueline-user 9 PQ1A.190105.004 5148680 release-keys
ro.build.fingerprint=google/blueline/blueline:9/PQ1A.190105.004/5148680:user/release-keys
ro.build.characteristics=nosdcard
# end build properties
#
# from device/google/crosshatch/system.prop
#
persist.rild.nitz_plmn=
persist.rild.nitz_long_ons_0=
persist.rild.nitz_long_ons_1=
persist.rild.nitz_long_ons_2=
persist.rild.nitz_long_ons_3=
persist.rild.nitz_short_ons_0=
persist.rild.nitz_short_ons_1=
persist.rild.nitz_short_ons_2=
persist.rild.nitz_short_ons_3=
DEVICE_PROVISIONED=1
# Set network mode to Global by default and no DSDS/DSDA
ro.telephony.default_network=10
debug.sf.hw=1
debug.gralloc.enable_fb_ubwc=1
# system props for the cne module
persist.vendor.cne.feature=1
# system props for the MM modules
media.stagefright.enable-player=true
media.stagefright.enable-http=true
media.stagefright.enable-aac=true
media.stagefright.enable-qcp=true
media.stagefright.enable-scan=true
mmp.enable.3g2=true
media.aac_51_output_enabled=true
mm.enable.smoothstreaming=true
#13631487 is decimal sum of supported codecs in AAL
#codecs:(PARSER_)AAC AC3 AMR_NB AMR_WB ASF AVI DTS FLV 3GP 3G2 MKV MP2PS MP2TS MP3 OGG QCP WAV FLAC AIFF APE DSD
mm.enable.qcom_parser=13631487
persist.mm.enable.prefetch=true
# Additional buffers shared between Camera and Video
vidc.enc.dcvs.extra-buff-count=2
vidc.enc.disable.pq=1
# system props for the data netmgrd
persist.data.netmgrd.qos.enable=true
persist.vendor.data.mode=concurrent
# system props for time-services
persist.timed.enable=true
# system props for perfetto
persist.traced.enable=1
# System prop to turn on CdmaLTEPhone always
telephony.lteOnCdmaDevice=1
# Simulate sdcard on /data/media
persist.fuse_sdcard=true
# settings to enable Device Orientation Sensors
ro.qti.sensors.dev_ori=true
# settings to disable sensors not needed
# all secondary wakeup
ro.qti.sensors.wu=false
# unused algorithms
ro.qti.sdk.sensors.gestures=false
ro.qti.sensors.amd=false
ro.qti.sensors.cmc=false
ro.qti.sensors.facing=false
ro.qti.sensors.pedometer=false
ro.qti.sensors.rmd=false
ro.qti.sensors.scrn_ortn=false
# use SMGR supplied verison
ro.qti.sensors.step_counter=false
ro.qti.sensors.step_detector=false
#system prop for RmNet Data
persist.rmnet.data.enable=true
persist.data.wda.enable=true
persist.data.df.dl_mode=5
persist.data.df.ul_mode=5
persist.data.df.agg.dl_pkt=10
persist.data.df.agg.dl_size=4096
persist.data.df.mux_count=8
persist.data.df.iwlan_mux=9
persist.data.df.dev_name=rmnet_usb0
#
## system props for the data modules
#
#ro.use_data_netmgrd=true
persist.data.netmgrd.qos.enable=true
persist.data.mode=concurrent
#
# ADDITIONAL_BUILD_PROPERTIES
#
ro.treble.enabled=true
persist.sys.dalvik.vm.lib.2=libart.so
dalvik.vm.isa.arm64.variant=cortex-a75
dalvik.vm.isa.arm64.features=default
dalvik.vm.isa.arm.variant=cortex-a75
dalvik.vm.isa.arm.features=default
net.bt.name=Android
dalvik.vm.stack-trace-dir=/data/anr
ro.build.expect.bootloader=b1c1-0.1-5034669
ro.build.expect.baseband=g845-00023-180917-B-5014671
|
|
Kahju. Mul muidu eilsest osa logi, siin, telefon suletud kaanega pealegi:
Spoiler 
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
23.02.2019 11:39:31
|
|
|
| Kas pixel 3 telefonil volte kõned toimivad Telia võrgus?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
11.03.2019 17:19:46
|
|
|
Kui kedagi peaks huvitama, siis Pixel 3 peal ainsaks töötava trackinguga baromeetri äpiks (mida ma olen suutnud leida ja katsetada) on:
https://play.google.com/store/apps/details?id=org.xbasoft.mubarometer&hl=en
Siis kui baromeetri teemaga alustasin, oli see äpp mul küll paigaldatud ja nähtavasti isegi tracking töötas, sest praegu vaatan, et esimene salvestatud punkt on 20. jaanuarist kella 19.18-st. Millegipärast ma seda aga siis veel ei näinud või ei suutnud äpp oma salvestatud datat kuvada. Vahepeal on äppi uuendatud ja veidi üle nädala tagasi (ilmselt pärast viimase uuenduse ilmumist 21. veebruaril) järsku avastasin, et see töötab ja hulk andmeid on salvestatud juba varem.
Minimaalseks valitavaks intervalliks on 5 minutit, järgmine on 15, siis 30 jne. 5 ja 15 minuti tagant igatahes toimib.
Ja tal on ilus valitava vahemikuga ja zoomitav graafik kogu salvestatud datast ning datat saab eksportida csv faili.
Spoiler 
________
Uus (pisi)probleem:
Kuna Pixel 3 korpus on (erinevalt Nexus 5X korpusest) enam-vähem hermeetiline, siis reageerib baromeeter mitte ainult atmosfäärirõhu muutustele, vaid ka telefoni väliskorpusele avaldatavale mehaanilisele rõhule. Lihtne on baromeetriäpi näitu kõigutada telefoni kerge pigistamisega (ekraanile ja tagakaanele samaaegse vajutamisega). Istud, telefon tagataskus, toolile või veel hullem - autosse ja baromeeter registreerib hüppelise õhurõhu tõusu.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Supiplex
HV veteran

liitunud: 11.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
11.04.2019 18:27:45
|
|
|
Teise 21€ laadija viisin kaup24 tagasi. Maksti ilusti raha tagasi. Esimene 13€ ostsin aliexpressist ja see raha läks jah korstnasse.
Tellin Google pixel standi ära, ei teadnud, et antud toode olemas on.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tteam
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2007
|
16.05.2019 14:15:52
|
|
|
Täna saabus mu postkasti siis Google'i uus midrange telefon. Eks jagan muljeid kui olen natukene aega kasutada saanud.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4rk4
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007
|
16.05.2019 20:04:21
|
|
|
| tteam kirjutas: |
Täna saabus mu postkasti siis Google'i uus midrange telefon. Eks jagan muljeid kui olen natukene aega kasutada saanud.
Spoiler 
|
Kus kohast tellisid?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tteam
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2007
|
16.05.2019 20:34:23
|
|
|
| s4rk4, Saksamaa Google Store. Sealt kasutasin Mailboxde.com teenuseid. Nad saatsid Eestisse edasi.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
17.05.2019 10:54:06
|
|
|
Pixel 3a praegu ligikaudu sama hinnaga ei ole, mis täisvereline Pixel 3? K Mis mõte on sel juhul 3a osta üldse? Et on uuem mudel, mis siis et lahjem?
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9408&idPhone2=9256
Nojah. Natuke kalllim on jah (amazon.de 549€), peaks mingit soodukat ootama, kes osta tahab. Enne jõule näiteks sai 500-ga.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tteam
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2007
|
17.05.2019 11:16:49
|
|
|
Kokkuvõttes kõik see jutt, et peaks ootama, et hinnad hakkavad kukkuma on pointless. Telefoni oli vaja ja võimalikult kiiresti. Eelarve oli paigas, eesmärk oli osta võimalikult uus telefon inimesele, et ei peaks liiga varakult jälle poodi jooksma. Teiseks kasutaja, kes selle sai, tuli iPhonei pealt ja suhteliselt tehnika kauge inimene ehk siis igasugused bloatfestivalid olid valikust väljas.
Nüüdseks ühe päeva näppinud võin öelda, et igati enda hinda väärt isend. Ekraan on väga ilus, ei jäta muljet, et oled just 399 euro eest telefoni ostnud. Kaamerast ilmselt ma rääkima ei pea, võite reviewsid vaadata, räägib iseenda eest. Kui nüüd tulla selle Snapdragon 670 juurde, siis ausalt öeldes ei andnud see üldse tunda (PS, ei testinud täiesti puhast telefoni. Kõik äpid ja muu mudru olid juba paigas), telefon oli krapsakas ja minu Pixel 2 XL tundus selle kõrval ikka uimerdis (kuigi sellelgi midagi viga ei ole igapäeva kasutuse juures).
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tteam
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2007
|
17.05.2019 11:41:58
|
|
|
Betamax, Jah sellest olen arusaanud, et pigem istutakse Nexus 5 peal, sest ÄKKI Pixel 4 on parem
EDIT: Soovitan seda videot vaadata Pixel 3a kohta. Igati mõistlikud punktid, miks selline seade on ja kellele see on.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
17.05.2019 11:56:26
|
|
|
Eelmine aasta jõuluajal oli pixel 3 64GB amazonis 599€. Varsti pool aasta kasutanud ja ülirahul. Ütleme, et antud tel. ongi ehk see iphone asendaja aga android. Puhas ja lihtne kasutada.
Pixel 3A on igati teretulnud nähtus. Plaanin naisele osta.. ehk mitte kohe aga jõuluks küll. Võibolla kukub siis hind hetkeks 300€ peale. Pixel 3A tuleb kaasa piiramatu (orginaal pildid ja videod) talletus ruum Google serverisse.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk351
HV veteran

liitunud: 22.02.2015
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
17.05.2019 13:10:49
|
|
|
Huvitav küll... ühes ülevaate videos väideti teist juttu, näidati veel tel. ekraani pealt. Aga ju oli mingi promo värk.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
17.05.2019 14:42:24
|
|
|
| tteam kirjutas: |
Kokkuvõttes kõik see jutt, et peaks ootama, et hinnad hakkavad kukkuma on pointless. Telefoni oli vaja ja võimalikult kiiresti. Eelarve oli paigas, eesmärk oli osta võimalikult uus telefon inimesele, et ei peaks liiga varakult jälle poodi jooksma. Teiseks kasutaja, kes selle sai, tuli iPhonei pealt ja suhteliselt tehnika kauge inimene ehk siis igasugused bloatfestivalid olid valikust väljas.
Nüüdseks ühe päeva näppinud võin öelda, et igati enda hinda väärt isend. Ekraan on väga ilus, ei jäta muljet, et oled just 399 euro eest telefoni ostnud. Kaamerast ilmselt ma rääkima ei pea, võite reviewsid vaadata, räägib iseenda eest. Kui nüüd tulla selle Snapdragon 670 juurde, siis ausalt öeldes ei andnud see üldse tunda (PS, ei testinud täiesti puhast telefoni. Kõik äpid ja muu mudru olid juba paigas), telefon oli krapsakas ja minu Pixel 2 XL tundus selle kõrval ikka uimerdis (kuigi sellelgi midagi viga ei ole igapäeva kasutuse juures). |
Huvi pärast küsin, et kas kaalusid ka mõnda Android One aparaati? Lihtsalt puhast kogemust ja garanteeritud uuendusi saaks nii väiksema raha eest.
Mis oli see mis pani 3A poole vaatama?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tteam
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2007
|
17.05.2019 15:05:46
|
|
|
| Draqula, Kaalukausi viimane piisk tegelikult oligi kaamera. Kuna inimene just kurtis seda, et ta tahab võimalikult head kaamerat.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
17.05.2019 15:56:30
|
|
|
Vanast harjumusest teen ikka aegajalt ühest olukorrast 2-5 pilti, et küll üks ikka õnnestub. Aga hiljem arvutist vaadates võib öelda, et see harjumus tuleb ümber harjutada. Ühest pildist küll
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
17.05.2019 18:52:15
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| Eelmine aasta jõuluajal oli pixel 3 64GB amazonis 599€. |
Õigus, 600 oli, mitte 500. Mul juba hind ununeda jõudnud. Seega on praegu ikkagi 50€ odavam kui siis.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
20.05.2019 20:24:46
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| pois11 kirjutas: |
| Eelmine aasta jõuluajal oli pixel 3 64GB amazonis 599€. |
Õigus, 600 oli, mitte 500. Mul juba hind ununeda jõudnud. Seega on praegu ikkagi 50€ odavam kui siis. |
Saturn.de müüs pikalt Pixel3 529ga, aga vahetult 3a väljatulekuga tõusis Pixel3 hind 549 peale. Ilmselt Pixel3@529 oleks olnud liiga lähedal 3a@399 hinnale.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heivokas
HV vaatleja
liitunud: 16.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
23.05.2019 15:55:01
|
|
|
See hind käib koos sideoperaatori Sprint liitumisega
+ see on Põhja-Ameerika turule mõeldud mudel ning siinmail pole sellega midagi peale hakata
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heivokas
HV vaatleja
liitunud: 16.12.2004
|
24.05.2019 16:52:39
|
|
|
[quote="tteam"][b][user]s4rk4[/user][/b], Saksamaa Google Store. Sealt kasutasin Mailboxde.com teenuseid. Nad saatsid Eestisse edasi.[/quote]
Nagu ma aru saan, siis saksamaalt ostetud pixel töötab Eestis.
Või on siiski mingi piirandud?
Palju saksast saatmine maksa läks?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
25.05.2019 17:37:45
|
|
|
| Mõtlesin, et prooviks ka pixeli ära. Kas oleks mõttekas praegu 3 xl ära võtta, või oodata 4 ära ja siis hoopis 4 võtta.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
25.05.2019 19:44:13
|
|
|
Oota aastake. Saad võileivahinnaga
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
25.05.2019 19:55:09
|
|
|
Sold OUT, Tahan praegu
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
25.05.2019 21:53:53
|
|
|
Siis pole ju küsimustki.. kui on vaja, osta ära.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tteam
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2007
|
27.05.2019 12:18:00
|
|
|
heivokas, Google Storest saatmine Mailboxde.com aadressile oli tasuta. Mailboxde.com >> Eesti maksis circa 15 euri.
Saksamaalt ostetud Pixel töötab ilusti Eestis. Sain isegi Google Home Mini tasuta kaasa, mis toimib väga ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
27.05.2019 20:01:52
|
|
|
| heivokas kirjutas: |
| tteam kirjutas: |
| s4rk4, Saksamaa Google Store. Sealt kasutasin Mailboxde.com teenuseid. Nad saatsid Eestisse edasi. |
Nagu ma aru saan, siis saksamaalt ostetud pixel töötab Eestis.
Või on siiski mingi piirandud?
Palju saksast saatmine maksa läks? |
Ma võtsin Saksa Amazonist aasta tagasi 2XL, probleeme pole.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
28.05.2019 13:16:52
|
|
|
| tteam kirjutas: |
heivokas, Google Storest saatmine Mailboxde.com aadressile oli tasuta. Mailboxde.com >> Eesti maksis circa 15 euri.
Saksamaalt ostetud Pixel töötab ilusti Eestis. Sain isegi Google Home Mini tasuta kaasa, mis toimib väga ilusti. |
Amazon.de müüb reeglina märgatavalt odavamalt kui Google Store. Põhjust Google Store'st tellida on vaid Pixel 3a (XL) telefone, mis veel Amazoni müügile pole jõudnud.
Kuna jutt oli aga 3 XL-st, siis kohe kindlasti Amazonist vaadata ja hinda võrrelda Google Store omaga.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|