|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006

|
03.05.2019 20:26:24
|
|
|
Noh jah siis võib arty'd nurka seisma panna, mõnkeks ajaks. Ma ei ole kunagi aru saanud sellest vingumisest arty'de kallal.
Millal vene tankid nerfi saavad
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
03.05.2019 21:16:16
|
|
|
| dollarstar kirjutas: |
....ütleks,et suurtükid on 50% kehvemad vähemalt tulemuste järg.i  |
Jap, nõus. Mu arust isegi 60-70% nerfi saanud. Põhim. võivad kõik enda arty'd maha müüa ja neild üldse mitte rohkem mängida
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
03.05.2019 23:27:44
|
|
|
Unista edasi.
Victory!
Battle: Sand River
Vehicles: Bat.-Châtillon 155 55
Experience received: 9 141 (x2 for the first victory each day)
Credits earned: 54 279
Battle achievements: For Counter-Battery Fire, Mastery Badge: "Ace Tanker"
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
04.05.2019 10:20:31
|
|
|
| thomak28 kirjutas: |
| dollarstar kirjutas: |
....ütleks,et suurtükid on 50% kehvemad vähemalt tulemuste järg.i  |
Jap, nõus. Mu arust isegi 60-70% nerfi saanud. Põhim. võivad kõik enda arty'd maha müüa ja neild üldse mitte rohkem mängida  |
Alles eile sain M53 käest 1000+ dmg sisse.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatro
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2011
|
04.05.2019 11:39:29
|
|
|
| Kui ma ei eksi, siis nerfi sai stun aeg ning splash raadius. Otse hit damage jäi samaks.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BlueQ
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2014
|
04.05.2019 12:52:15
|
|
|
Klannide kokkuvõte, aprill 2019:
Spoiler 
Pole olnud viitsimist teha iga kuu kokkuvõtet. Vähe motti selleks - eesti klannide aktiivsus on madal praegu SH ja CW'des, hetkel ma pole ka Eesti klannis.
5 kuud olnud EU top10 klannis.
+ SH iga õhtu. Aktiivselt ka Global mapil. Boosterid jooksevad iga tööpäeva õhtu ca 6-8h ja nädalavahetusel tihti terve päev. Regulaarselt jagatakse kulda vastavalt panusele.
— Kuigi klannis on 100 liiget, siis tavaliselt on õhtuti siiski aint 30-40 mängijat online. Suur hulk liikmetest vahetub pidevalt (viimase 3kuu jooksul on vahetunud 60% mängijatest).
Võrdlus veebruari seisuga:
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006

|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
15.05.2019 19:55:51
|
|
|
Proov!
Nii vaikseks kõik on jäänud....
Edit: Toimib küll! Lihtsalt rahval kiire vist
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
15.05.2019 22:01:26
|
|
|
| Küll suvepoole asi rohkem käima läheb.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FastPotty
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2016
|
18.05.2019 11:27:40
|
|
|
Ei oleks kunagi uskunud, et E25-ga saab WN8 ületada 10 000 punkti piiri. Teed kümme mängu ära, oled 7-8 mängu TOP damage ja TOP XP, aga päevane WN8 on ikka mingid närused 3000-4000.. Kuna mul mingeid MOD-e ei ole, siis ma mängupõhiselt oma WN8 ei näe ja saan seda ainult Wot-Life-s tagantjärele vaadata. Ja uskumatu küll, aga peale korralikku mängu vaatab vastu WN8 - 10 062
|
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
20.05.2019 17:35:51
|
|
|
Palju õnne Järgmine eesmärk on siis WN8 20 000 mäng?
Kuulge, aga teeme selle huvitavamaks?
Kes suudab selle nädala reede õhtuks kell 21:00 postitada kõige kõrgema WN8 skoori E25 peal, saab selle auhinna: https://eu.wargaming.net/shop/wot/main/13570/ : )
Reeglid:
* arvesse lähevad vaid mängud, mis mängitud peale selle postituse ilmumist kuni 24.05.2019 kell 21:00
* mäng peab olema mängitud soolos, random battles 15v15
* esitada tuleb replay ja screenshot after battle statsist/Yasenkraseni või muust sessioonistatistikamodist, mis näitab mängu WN8-t
* laskemoonale, meeskonnale ja varustusele piiranguid pole
* ilmselgelt ma ise auhinnale ei kvalifitseeru, niiet kes iganes peale minu teeb parima tulemuse, sellele makstakse auhind välja sõltumata sellest, mis mu enda tulemus on
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
20.05.2019 20:02:42
|
|
|
mhmm. Peaks ehk isegi proovima
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
21.05.2019 20:07:53
|
|
|
Kuidagi jube vaikseks on siin tõmmanud, kõik vist higistavad E25 mängida, polegi nii lihtne head mängu sellest masinast välja võluda. No väike soojenduskatse siia teile motivatsiooniks.
Spoiler 
http://wotreplays.eu/site/4895489#details
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatro
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2011
|
21.05.2019 20:17:24
|
|
|
| erick, asi pigem selles, et paljudel pole E25'e.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
22.05.2019 10:13:58
|
|
|
| Tänapäeval ta on pigem haruldane tõesti. Aga no vanakooli vendadel võiks olemas olla.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
22.05.2019 19:59:27
|
|
|
E25 olemas, aga ei viitsi mängu käima panna lihtsalt. Äkki mingi hetk leian motti...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
22.05.2019 22:35:06
|
|
|
Kui mängima hakkan siis vist videokaardi ventikad hakkavad kuuldavamalt tööle,kas pean videokaardi ära vahetama,et ka mängu ajal vaikselt töötaksid,või see normaalne?
Ja kuidas endale auasteid saab?mida selleks teha tuleb
viimati muutis Lauri76 22.05.2019 22:46:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
22.05.2019 22:38:22
|
|
|
Imelik oleks kui ei hakkaks.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
22.05.2019 22:52:19
|
|
|
No kui ikka selline hääl käib, nagu arvuti tahaks lendu tõusta, siis tasub esiteks tolm suruõhuga pealt ära lasta. Kui mingi ürgaegne kaart on, siis muidugi uus panna. Endal ka parem.
Mis auastmeid sa silmas pead? Edetabeli lahingute? Meeskonna?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
22.05.2019 23:13:59
|
|
|
| mis need on mis paljudel nimede kõrval on,märgid,et kui juhusliku mängu mängid,siis reas paljudel mingid märgid,kuidas neid saab
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
22.05.2019 23:15:59
|
|
|
| Ah need. Need on mängus teatud võistlustel/edetabeli lahingutes/turniiridel heade kohtade saamise eest või Isiklike missioonide täitmise eest. B tähendab beetatestijat ning A alfatestijat. Teine variant on see, et see mida sa silmas pead, tähistab lihtsalt rühma milles mõned koos mängivad.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
22.05.2019 23:54:55
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
| Ah need. Need on mängus teatud võistlustel/edetabeli lahingutes/turniiridel heade kohtade saamise eest või Isiklike missioonide täitmise eest. B tähendab beetatestijat ning A alfatestijat. Teine variant on see, et see mida sa silmas pead, tähistab lihtsalt rühma milles mõned koos mängivad. |
Ok,asi selge
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
23.05.2019 08:01:37
|
|
|
| Lauri76 kirjutas: |
Kui mängima hakkan siis vist videokaardi ventikad hakkavad kuuldavamalt tööle,kas pean videokaardi ära vahetama,et ka mängu ajal vaikselt töötaksid,või see normaalne?
Ja kuidas endale auasteid saab?mida selleks teha tuleb |
See on normaalne, et videokaart mängimise ajal rohkem häält teeb, siis ta saab ju koormust, tekitab palju kuuma ja see tuleb kuidagi ära jahutada.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
23.05.2019 08:02:22
|
|
|
kui sa mängus oma kasutajanime peale vajutad ja siis seal aknas oma kasutajanime juurde vaatad siis seal selline väike kastike + märgiga. Kui sinna vajutad siis sealt tuleb kohake kust saad ka mingi märgi valida mis siis seal ees ilutseb, kui sul seal on üldse mõni märk. Ilmselt midagi ikka on.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Masochist
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2006
|
23.05.2019 12:33:04
|
|
|
Leidsin netist sellise replay, soovitan vaadata. Saan aru, et botid, aga no täielik clusterfuck.
http://wotreplays.eu/site/4896883#stats
_________________ Use your fist and not your mouth - MM |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
23.05.2019 12:48:50
|
|
|
Tundus, et kogu lahingu peale 2 päris inimest, üks ühel pool ja teine teisel pool. Bot'idel lahingumoona polnud kaasa antud. Lihtsalt rammisid ja sebisid ringi. EU random queue sellist MM'i ei tohiks anda, ma pole vähemalt näinud. Samas tieri 1 pole mänginud ka väga ammu..
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
23.05.2019 13:22:29
|
|
|
Ega see praegune Ranked ka palju parem pole... Tea kas mängijaid vähe vms aga korduvalt juhtunud et samas lahingus on nii unranked kui rank 10...13 mängijad koos.
Lisaks on lahingud samamoodi ühepoolsed nagu nad seda randomis on. Korra õnnestus ka 0:15 lahingus osaleda.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
brokenarm
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2007
|
23.05.2019 14:28:30
|
|
|
WG'l ei piisa TOP6 olemisest. Saate veel rohkem raha raisata varsti.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Edgar
HV kasutaja
liitunud: 01.05.2007
|
23.05.2019 15:21:49
|
|
|
| erick kirjutas: |
Kuulge, aga teeme selle huvitavamaks?
Kes suudab selle nädala reede õhtuks kell 21:00 postitada kõige kõrgema WN8 skoori E25 peal, saab selle auhinna: https://eu.wargaming.net/shop/wot/main/13570/ : )
Reeglid:
* arvesse lähevad vaid mängud, mis mängitud peale selle postituse ilmumist kuni 24.05.2019 kell 21:00
* mäng peab olema mängitud soolos, random battles 15v15
* esitada tuleb replay ja screenshot after battle statsist/Yasenkraseni või muust sessioonistatistikamodist, mis näitab mängu WN8-t
* laskemoonale, meeskonnale ja varustusele piiranguid pole
* ilmselgelt ma ise auhinnale ei kvalifitseeru, niiet kes iganes peale minu teeb parima tulemuse, sellele makstakse auhind välja sõltumata sellest, mis mu enda tulemus on |
Polnud just parim performance, aga prooviks käib küll. Noob noh.
Spoiler 
http://wotreplays.eu/site/4897011?secret=22ca0cdac0d18acf31b972cf78789884
_________________ -_- |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
23.05.2019 15:41:06
|
|
|
oota kuidas seda type 59G siis saab???
mingid misioonid tulevad?
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gollum
HV kasutaja

liitunud: 07.04.2003
|
23.05.2019 15:46:04
|
|
|
| erick kirjutas: |
| Kuidagi jube vaikseks on siin tõmmanud, kõik vist higistavad E25 mängida, polegi nii lihtne head mängu sellest masinast välja võluda. |
Miks tingimata ainult ühe kindla tankiga? Kõigil ei ole ju seda... Parem variant vast oleks mingist kindlast tierist ja tüübist tankide vahel, no et scrubid saaksid ka osaleda. Ei peaks ju olema ka survet mingisugust 50€ premmtanki omada.
_________________ Maailm on kõik millega on tegu. |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
23.05.2019 15:47:24
|
|
|
Arvatavasti tuleb see Type 59 G müüki hinnaga 100€. Boonuseks saad siis 30p premmi vms.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatro
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2011
|
23.05.2019 19:08:44
|
|
|
| T8 premm tank M 41 90 GF on nüüd 5 milliga müügis! piiratud koguses in game shopis!
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
23.05.2019 19:36:34
|
|
|
| chatro kirjutas: |
| T8 premm tank M 41 90 GF on nüüd 5 milliga müügis! piiratud koguses in game shopis! |
Ahh, seepärast neid oligi 5+5 lahingus..
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatro
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2011
|
23.05.2019 22:33:42
|
|
|
20 000 paisati müüki selle black marketi ürituse raames, järgmine pakkumine homme kell 7 hommikul, meie aja järgi.
E: otsas
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
23.05.2019 23:15:27
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| Arvatavasti tuleb see Type 59 G müüki hinnaga 100€. Boonuseks saad siis 30p premmi vms. |
Võib ju tulla, aga Type 59G eelis tavalise ees ei olnud kunagi paremad statsid, vaid tavalisest Type 59st veel omakorda 2x kõrgem raha ja XP teenimise koefitsient. Mina kui vana Type 59 guru ütlen, et T-44-100 või Progetto 46 on igast asendist nauditavamad (ja OPmad). Niiet kui keegi tahab maksta, et saada Type 59 perfi, aga samas rohkem creda teenida selle karguga, andku minna. Ma pooldan sellist lähenemist. Kõige raskemini mängitavate tankidega võikski kõige rohkem creda teenida, siis endal hea meel ja teistel on, mida farmida.
PS - annan endale täiesti aru, et paljud hakkavad seda full goldis mängima... vähemalt kuni kuldmoona dämmi ei nerfita. See ei loe, sest gun handling on lihtsalt õudne ja esisoomus laseb kõik tuppa.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
24.05.2019 12:07:01
|
|
|
Krt oleks tahtnud ka seda m41. Hoiab 5 milli reservis, äkki tuleb midagi head
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahto
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.09.2002
|
24.05.2019 19:07:27
|
|
|
1000 Type 59G müüdi läbi kolme minutiga, 25 000 kulda tükk..
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatro
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2011
|
24.05.2019 19:25:22
|
|
|
3 minutiga teenida firmale 83 400 euri kasu (kaudselt) piksleid müües...pole paha
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
24.05.2019 19:29:34
|
|
|
Nad oleks neid mingi 20 000 ka maha müünud vaadates kuidas inimesed jõulupakkidele kulutasid.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
25.05.2019 09:07:40
|
|
|
Erakordselt laisad E25 omanikud olid seekord. Edgar, auhind on üle kantud, võta see vastu ka. Mingi notification ehk tuli worldoftanks.eusse.
Tänane Black Market tank oli kahjuks mõttetu tier III briti arty Sexton I.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Edgar
HV kasutaja
liitunud: 01.05.2007
|
25.05.2019 11:02:32
|
|
|
Suur tänu, erick.
_________________ -_- |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FastPotty
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2016
|
25.05.2019 16:05:11
|
|
|
| erick kirjutas: |
Palju õnne Järgmine eesmärk on siis WN8 20 000 mäng?
Kuulge, aga teeme selle huvitavamaks?
Kes suudab selle nädala reede õhtuks kell 21:00 postitada kõige kõrgema WN8 skoori E25 peal, saab selle auhinna: https://eu.wargaming.net/shop/wot/main/13570/ : )
Reeglid:
* arvesse lähevad vaid mängud, mis mängitud peale selle postituse ilmumist kuni 24.05.2019 kell 21:00
* mäng peab olema mängitud soolos, random battles 15v15
* esitada tuleb replay ja screenshot after battle statsist/Yasenkraseni või muust sessioonistatistikamodist, mis näitab mängu WN8-t
* laskemoonale, meeskonnale ja varustusele piiranguid pole
* ilmselgelt ma ise auhinnale ei kvalifitseeru, niiet kes iganes peale minu teeb parima tulemuse, sellele makstakse auhind välja sõltumata sellest, mis mu enda tulemus on |
See Ed-x on sinu konto või? 2500 dämmi ja 500 XP-pole küll sinu klassi mängija skoor ju..See pole isegi mitte minu tase Kuigi pean ütlema, et E25 on totaalselt ära kohitsetud - selle pene on alla igasugust arvestust. Näed seda ka oma mängu statsist - läbistavusprotsent on ikka väga hale selle tankiga. Seda enam on üllatav, et ma oma hädise kahuriga E25 peal teen dämmi poolest pika puuga ära ka VIII tieri tankidele. XP-st pole mõtet rääkidagi, see on mul enam-vähem iga mäng TOP. Peamiselt spotdamage.
Kuna mul puudub MOD, mis WN8 mängujärgselt näitab, ei saanud ma selles osaleda. Panen siis oma 10068 lihtsalt põhjaks alla - roheline, nagu ma olen. Mis see võiduskoor siis oli?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
25.05.2019 16:35:53
|
|
|
Ma isegi ei viitsind proovida, ilmselt olen ma oma mängud WOT -is ära mänginud. Kuid ilmselt mingi aeg vaatab asja uuesti yle ja teeb mōned mängud
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tnis33
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2006
|
25.05.2019 22:20:09
|
|
|
| Kui palju deathstar maksis täna black marketis?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatro
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2011
|
25.05.2019 22:22:49
|
|
|
| tnis33, 23 000 000 hõbedat.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Edgar
HV kasutaja
liitunud: 01.05.2007
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
26.05.2019 20:54:19
|
|
|
| See mod tuleb varsti ka WG poolt "vanilla" mängu. Ei peagi enam modi selle jaoks tarvitama, eks näeb kas kõlbab kasutada ka...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
26.05.2019 21:19:49
|
|
|
Valvejoodik, WG mod ei kuva sulle ju WN8 väärtusi
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
26.05.2019 21:34:50
|
|
|
, norm, lihtsa mängu elu käib mingi mõttetu wn8 järgi. Kas siis wot enda näitajad ei sobi võrdluseks. Tundub, et kui wn8 peaks näiteks ära kaduma siis paljud ei osklagi enam woti mängida.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|