Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 145, 146, 147 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2019 20:14:32 vasta tsitaadiga

Tomorrow, Seasonicu Focus Plusiga olen kursis, ent mõtlesin, et saab ehk odavamalt... AT muidu nende esindaja ja seal 9€ odavam.
Imelik muidu, et sel 2-aastane garantii märgitud... peaks ju 10 olema Seasonicu poolt? EDIT: 7-aastat sel seerial, Super Floweril 5.
Be Quiet! 'i osas ka ei saa nende sisus kindel olla, pole standardina ühtne hea tase neil, kahjuks. Samas Pure Power peaks ok olema vist & 5-aastane garantii ka positiivne.
Tänud.

WäntWõll, tänud ... see Super Flower tundub korralik püss olevat & hind ka suht samas klassis. Fortroni poole vaatama ei hakka, liiga prosta ja hinnavahe ei õigusta, tegelikult.
Arvan, et pigem 7€ lisaks (vs. 450W SS Gold) ja Super Flower läheb käiku. See masin on üldse ehitatud selliselt, et loodetavasti kestab väga pikalt, jõudlusevaru korralikult.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2019 21:05:44 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Tühja need watid, kahe eelneva asemel võtaks kindlasti selle https://www.1a.ee/arvutikomponendid_vorgutooted/korpused_jahutid/toiteplokid/super_flower_platinum_king_80_plus_platinum_psu_550w

Kui on säsätupüss ja tõesti 20€ jääb hinge kriipima siis miks mitte see üldse.
https://www.1a.ee/arvutikomponendid_vorgutooted/korpused_jahutid/toiteplokid/fortron_fsp35060egn_350w_80_plus_gold

Super Flower pole modulaarne. Kellele meeldib hunnik kasutuid kaableid kastis? Platinum ei kaalu ülesse modulaarsuse puudumist imo. Lisaks tuleb arvestada arvuti maksumusega. 300-500€ komplektile on platinum overkill.
Fortron on BS selle raha eest. Mittemodulaarne ketšupikaablitega ei tohiks üle 25€ makstagi isegi kui see on Gold efektiivsusega.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.05.2019 21:08:52 vasta tsitaadiga

foorumist saad modulaarse gold semipassive 550 toiteka 50 eest
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2019 21:15:19 vasta tsitaadiga

Tomorrow, FFS, kuidas ma selle kahe silma vahele jätsin. KUIGI seal kastis see väga ei sega, jne., siis see on mõttetu tõesti. Agajah.. tuleb lihtsalt tõdeda, et lahjemate vajaduste rahuldamiseks pole head varianti.
pots4t4j4, KM pole küll oluline, ent ost on arvega, ettevõttele.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2019 21:56:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Super Flower pole modulaarne. Kellele meeldib hunnik kasutuid kaableid kastis? Platinum ei kaalu ülesse modulaarsuse puudumist imo.

IMO just vastupidi, kui osta kast et panen kokku ja järgmine kord puutun kui pilti ette ei võta siis ei koti seal kinnises kastis need kaabli otsad kedagi, kuid mul on teadmine, et toide on viimane asi mis maha kooleb.
Juppide järgi tundub just seda masti build, mitte RGB gamer kast kus iga detail on maailma oluline.
Eks arvamused erienevad nagu ikka.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2019 23:19:30 vasta tsitaadiga

WäntWõll, No juppide järgi läheb ka mATX kasti kus ruumi ülearu palju pole. Kui jutt käiks ATX kastist mida kord aastate jooksul avatakse puhastamiseks siis ehk mõistaks aga minu meelest pole tänapäeval odavus või eelarve vabandus "ussipesa" jaoks korpuses.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2019 23:26:34 vasta tsitaadiga

Mulle meeldivad modulaarsed kaablid seepärast, et vähendab juba ka õhutakistust, entjah... ma praegu isegi eelistan natukene, et kõik kaablid on toiteka küljest kastis - mõtlesin veel liigsete modulaarsete kaablite kuidagi kasti kinnitamise peale, et nad toiteka vahetamisel käest võtta oleks, vms.
Etjah, praegusel juhul ei häiri üldse - eks näis, kuidas muus osas istub. Ventika passiivse oleku puudumine on nõks imelik.

Korpus on eriotstarbeline, ent mobopõhi mATX järgi ehitatud.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 17.05.2019 21:25:51 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Mulle meeldivad modulaarsed kaablid seepärast, et vähendab juba ka õhutakistust...

Pole väga oluline argument. Tempide erinevus jääb mõõtevea piiresse.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2019 17:04:39 vasta tsitaadiga

link :: Seasonic Pushes the Fanless Envelope to 700W, Including 80 Plus Titanium

700W fanless toide (varasem lagi oli 600W).
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2019 09:57:16 vasta tsitaadiga

https://wccftech.com/seasonic-launches-highly-innovative-seasonic-connect-psu-design-at-computex-2019/

Kahju ainult, et tuleb hetkel ühe toitega kaasa. Tahaks osta eraldi. ATX kaabel on ikka paras boamadu korpuse tagakaane all. Kaas läheb vaevu kinni.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2019 10:17:37 vasta tsitaadiga

Tomorrow, Tuleb lasta lühem kaabel teha icon_cool.gif
_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2019 10:25:45 vasta tsitaadiga

See suur atx on moraalselt ajale jalgu jäänud, 12V oleks täiesti piisav kogu toitelahendusele. Millal viimati oli kasutusel prose kus 3.3V läks otse peale?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2019 23:36:31 vasta tsitaadiga

keegi teab mõnda head linki õpetusele kuidas suvalisest atx toitekast teha muudetava 12v ahela pingega toide? mäletan, et palju aastaid tagasi oli mingitel mudelitel isegi potekas kuskil paneelil. mul oleks muidugi vaja natuke rohkem kui +-1 volt, pigem kuskil 20v'ni tõsta ja natuke langetada ka nupuga icon_biggrin.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zuumbox
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2016




sõnum 04.06.2019 21:19:31 vasta tsitaadiga

Pisut googelmoogelit andis sellise lingi: http://electronics.pl7.de/power-supplies/power-supply-from-2-4-to-23-volts-adjustable-from-an-old-at-or-atx-psu/. Eks kindlasti leidub neid teisigi, ei viitsinud rohkem otsida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2019 04:12:46 vasta tsitaadiga

tänud, otsisin ise ka eile googlest aga midagi eriti head ei leidnud, see tundub hetkel olevat üks selgemaid juhiseid thumbs_up.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2019 19:26:07 vasta tsitaadiga

How To Choose The Right Power Supply
https://adoredtv.com/how-to-choose-the-right-power-supply/

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 05.10.2019 22:20:53 vasta tsitaadiga

Algus on vähemalt päris hea:D Hiljuti veel 1 Johnny Guruga intervjuu välja tulnud...

https://www.youtube.com/watch?v=hLWFJ91gKSo
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2019 23:37:26 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bssldr
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2019 12:26:33 vasta tsitaadiga

Kui minna sinna 80+ Platinum/Titanium alale, siis kas Corsair või Seasonic või hoopis midagi muud?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2019 13:46:08 vasta tsitaadiga

Bssldr, Mõlemad on tipud. Ise võtaksin sellel kellel pikem garantii.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2020 12:32:55 vasta tsitaadiga

https://www.techpowerup.com/263213/pure-12v-psu-standard-named-atx12vo-debuts-later-this-year
12v-only, 10-pin connectoriga. pinge muundamine 12v > 5/3.3v tundub, et jäetakse eelkõige emaplaadi hooleks.
toiteplokid on kõrgemas otsas juba pikalt teinud ac > dc 12v peale ja sealt edasi 12v > 5/3.3v. tänaseks on 3.3v kasutus minimaalne kuigi jah, 5v ja usb peaks arvestatav olema.
tundub päris hea ideena. võimaldab teha väiksemaid ja efektiivsemaid toiteplokke ja palju inimlikum kaabeldus sinna otsa.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2020 15:07:05 vasta tsitaadiga

Idee on hea aga teostus... Uus pistik mis ei istu tänase atx otsa ja ei anna ühtegi lisa 12V jõukontakti kogu senise 5 ja 3.3V tarbe katteks icon_neutral.gif
Üleminek peaks olema emaplaadid ja pistikud mis võtavad ka tavaatx vastu aga lihtsalt ei tarbi madalaid pingeid ja standby töötab nii 5 kui 12V peal.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2020 15:14:21 vasta tsitaadiga

emaplaadid peavad niikuinii sellist asja toetama aga üleminekud ise on ju väga lihtne eraldi teha.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 23.01.2020 16:53:47 vasta tsitaadiga

Ja kogu see 12->3,3v jääb kõigi emaplaatide teha, ka madalama otsa, igale emaplaadile tähendab see 15€ otsa?
Lisaks veel see et,võtad korra elus korraliku PSU ja emaplaate võid 2-3a tagant millist tahad vahetada. Nüüd peab eraldi veel lisaks VRM- le ka seda jura jälgima. Tundub väga halva mõttena...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2020 17:10:16 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Uus pistik mis ei istu tänase atx otsa
tänu jumalale. ammu oleks aeg. see 24-pin on päris õudne asi icon_biggrin.gif
elukaz kirjutas:
ei anna ühtegi lisa 12V jõukontakti kogu senise 5 ja 3.3V tarbe katteks icon_neutral.gif
kui mälu ei peta, siis 24-pin otsas on 8a per pin. ligemale paarsada w rahulikult. sellest peaks olema küll ja veel. cpu tarve võetakse eraldi, videokaartide oma ka. kui emaplaadil on palju pci-e pesasid ja sinna tahta igasse 75w saata, siis see on ka praegu probleem ja lahenduseks on kujunenud lisa toitepesad emaplaadil.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2020 17:33:09 vasta tsitaadiga

Ei tundu nagu hea mõte suruda kogu vooluhaldus emaplaadi kraesse. Muudab emaplaadi PCB keerulisemaks ja kallimaks. Lisaks vajab paremaid VRM-e. Eriti alumises otsas.
Selle asemel võiks alustada sellest, et koondada kogu 8pin EPS jms kaabeldus emaplaadil ühte kohta a'la nagu EVGA on teinud oma DARK seeria emaplaatidel. Saaks kaabelduse normaalseks.

Teine asi on see, et midagi tuleks ette võtta sellles osas, et rasked mitmekilosed GPU ja CPU jahutused ripuvad. Tugevdatud pesad on hetkel hädalahendus. See 10pin tundub hetkel küll justkui lahendus otsimas probleemi. Tuletaks meelde, et meil oli kunagi 20pin ja siis tuli 20+4 pin ja lõpuks jäi 24pin.
Jah tehniliselt võib üks pin anda 8A välja aga arvesta ka sellega, et eksisteerivad HEDT platvormid kus CPU võtab ise juba 300W+. Lisaks see kui kuumaks need pinnid ja kaablid lähevad.

See 10pin sobib ehk kuhugi SFF buildi.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2020 17:40:58 vasta tsitaadiga

cpu power tuleb juba pikka aega praktiliselt otse 8/4+4 eps otsast.
24-pin connectoris on 4 pini 3.3v jaoks ja 5 pini 5v jaoks.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2020 18:50:35 vasta tsitaadiga

Tundub mõistlik uuendus.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2020 18:14:24 vasta tsitaadiga

Seasonic Launches Three Fanless Power Supplies
https://wccftech.com/seasonic-launches-three-fanless-power-supplies/

Päris kena, 700W Fanless & Titanium koos 12 aastase garantiiga peaks enamus buildidele piisama.

EDIT: Veel Seasonic uudiseid:

Seasonic Rolls Out its First Connect 750W Power Supply
https://www.techpowerup.com/264473/seasonic-rolls-out-its-first-connect-750w-power-supply



Oli ka aeg juba. Seda näidati juba aasta-kaks tagasi Computexil.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 07.03.2020 20:59:25 vasta tsitaadiga

Vedasin just Sata kaableid 2x ja pci2x ja oligi korpse tagaosa täis, nii et päris hea mõte. Ei tea kas ripple noise läheb paremaks või halvemaks?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2020 15:03:26 vasta tsitaadiga

Miks selline PSU hea on?
Suht pointless ju. Sama saavutaks ka täpselt välja mõõdetud custom kaablitega kui väga oluline on.
See on vist nende jaoks, kes tahavad oma arvuti tagakülge ka läbi TG paneeli näidata.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2020 05:11:41 vasta tsitaadiga

Vael, Pigem paremaks, sest kõik on joodetud pmst. Sõltub pikenduskaablitest pigem aga see probleem on imo juba ammu lahendatud.

Viilutaja, Kas see pole ilmne siis? Just kasti alumine osa on puhtam, kuna ei jookse 5+ erinevat kaablit toitest välja. Isegi modulaarse puhul on paras tegu selle rotipesa haldamisega. Rääkimata mugavusest - PSU kasti ja kaablid pärast külge. Modulaarse puhul peab isegi suures kastis nt PSU shroudi ära võtma ja ükshaaval vajalikke kaableid hakkama ühendama. Kui aga ühendada külge enne korpusesse panekut ilmneb ikka tavaliselt, et mõni on kas üle või puudu.

Rääkimata sellest, et säästad custom kaablite hinnas, kuna pole enam mingeid poolemeetriseid vms vaja ja on kergem hoida neid sirgena, sest tegu on tavalise U turniga (v.a EPS12V).
Põhiline miinus mida ma hetkel näen on see, et selle jaoks tuleb hetkel uus PSU osta.

Ideaalselt ma tahaks näha sellist versiooni kus toitesse minev ots on male connector mis täidab kõik väljundid ja siis teine ots female nagu praegu. Muidugi see kõlbaks ainult Seasonicu enda modulaarsetele versioonidele aga see oleks parem kui täiesti uue ostmine. Probleemiks võib osutuda see, et isegi Seasonicul endal on toite väljundid konfigureeritud erinevalt ja misiganes sinna läheks oleks ise veel kobakam male connector kui ise kõik modulaarse toite kõik otsad täis toppida.

Idee on väga hea aga ise ootan kuna see tuleb Prime Titanium seeria mudelitele enne kui ma kaalun toite vahetamist selle jaoks.


Link
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2020 21:05:28 vasta tsitaadiga

Mida odavama otsa toidetest arvata?
Nt https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Toiteplokid-PSU/XILENCE-CASE-PSU-ATX23-600W-XN053-XILENCE-186127
Või pigem kasutatud ja tuntud toide? Läheks vanasse AM3 masinasse. Hetkel seal mingi chieftec 400w aga tohutu lärmakas on.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2020 21:13:00 vasta tsitaadiga

Froggy, nagu paljude asjadega - parem kasutatud kvaliteeettoode kui uus kehvik.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 01:25:30 vasta tsitaadiga

Mõni tootja annab juba 10 aastast garantiid heale asjale... icon_biggrin.gif
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 01:48:11 vasta tsitaadiga

12 isegi antakse. Minul ostetud 2018. Garantii kuni 2030 icon_biggrin.gif

Sultub muidugi hinnavahest kah. 32€ on liiga palju selle xilience eest. Parem siis juba paarkümmend juurde panna ja saab toite mida saab ka tulevikus mureta mujal kasutada: https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Toiteplokid-PSU-PSU-500W-550W/SEASONIC-CORE-GC-500-500W-80Plus-Gold-455472

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 08:09:33 vasta tsitaadiga

Üldiselt kasutangi seasonicu tooteid enamasti. Praegune dilemma tuleb sellest, et ülejäänud masin ilmselt oma väärtuses jääb alla 50 €. Kuigi pika garantiiga kvaliteetse toite saab ka hiljem kasutusse võtta või järelturule lükata mõistliku hinna eest. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 08:24:00 vasta tsitaadiga

Froggy, Üks variant on ka otsida mõni kasutatud kvaliteetsem toide siis. Hetkel kõige odavam mis ma leidsin oli Corsair RM 650X 50€ eest: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=775744
Samas müüja on uus kasutaja mis muudab asja veidi kahtlaseks. Võibolla veab ja keegi siin loeb teemat ja teeb sulle PS-i otsepakkumise mõnele asjalikumale ~400W+ toitekale mis niisama vedeleb.

Sõltub muidugi ka mis sul seal AM3 masinas on. Kui osta mingi üliodav toide ja see üles ütleb ja midagi muud endaga kaasa viib, siis kui olulised need andmed on?

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 10:07:25 vasta tsitaadiga

Andmete kadu on null. Vanadest juppidest kokku klopsitud masin neti tarbimiseks. 2 tuumaline business klassi phenom sees( b55) . Videoks gt 210. 1ssd ketas ja see on ka kõik.

Või siis the teha plaan B icon_biggrin.gif korralik toide, fx 83**, rx 480 ja saaks maal ajaviiteks mängida kah.

Aga selge. Saasta ostma ei hakka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 10:47:05 vasta tsitaadiga

Froggy, kui tundsid huvi, et kas kannatab netikasti 600W noname toidet osta siis jahh, kannatab küll.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 30.03.2020 17:59:09 vasta tsitaadiga

Fx8350 ise 250w, seega mingi 400w noname ei toids prosetki. 2-tuumalisse netikasti, sinna ise ka vist Platinumi ei paneks;)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 21:55:36 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

TL;DW:
Seotud regulatsioonidega ja rohkem OEM prebuilt teema.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
edaj
HV kasutaja
edaj

liitunud: 13.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2020 13:16:34 vasta tsitaadiga

Plaanis üks korralik PC kokku panna, jäi silma selline toiteplokk: https://www.coolermaster.com/catalog/power-supplies/masterwatt/masterwatt-750/


Faunderis 88€ jämedalt, kas on okei valik? Tahan ehitada mänguriarvuti, tugeva CPU-Mobo-Ram komboga ja kasutatud videokaart sisse, ehk 1070 või 980ti või midagi säärast. Toidab igatahes ära ma arvan aga ehk kellelgi kogemusi.

Hinnapiiris -100 leiab miskit paremat?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2020 13:53:12 vasta tsitaadiga

edaj kirjutas:
Plaanis üks korralik PC kokku panna, jäi silma selline toiteplokk: https://www.coolermaster.com/catalog/power-supplies/masterwatt/masterwatt-750/


Faunderis 88€ jämedalt, kas on okei valik? Tahan ehitada mänguriarvuti, tugeva CPU-Mobo-Ram komboga ja kasutatud videokaart sisse, ehk 1070 või 980ti või midagi säärast. Toidab igatahes ära ma arvan aga ehk kellelgi kogemusi.

Hinnapiiris -100 leiab miskit paremat?


https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Toiteplokid-PSU-PSU-600W-650W/SEASONIC-FOCUS-GX-650-650W-80Plus-Gold-455419

SEASONIC thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2020 14:35:58 vasta tsitaadiga

Ma ise ostaks mõne paar aastat kasutatud kaevuriploki, saab suhteliselt odavalt neid. Aga jah, sellises hinnaklassis on juba erinevad gold'id.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2020 08:50:40 vasta tsitaadiga

Väga informatiivne video sellest kuidas toiteplokid valmivad. See on osa 1. Osa 2 näidatakse arendusprotsessi kah.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zuumbox
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2016




sõnum 07.04.2020 19:52:31 vasta tsitaadiga

Lainejootmismasin nägi ikka eriliselt jube välja icon_eek.gif Väga kehvasti hooldatud või siis kohe üldse mitte. Kuna olen selliste elukatega üsna palju tegemist teinud, siis torkas kohe silma icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2020 20:22:39 vasta tsitaadiga

Osa 2:

Spoiler Spoiler Spoiler



EDIT:

Seasonic Connect 750 W Review - The Solution for Cable Management
https://www.techpowerup.com/review/seasonic-connect-750w/
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 17.05.2020 15:43:48 vasta tsitaadiga

1STPlayer saatis Anandtechile oma Steampunk seeria PSU. Esialgu on saadavus ainult aasias, kompavad turgu siinpool merd.
Huvitav ses mõttes, et täitsa uus OEM, kes ise algusest lõpuni disainib ja toodab toiteka.
Ülevaade: https://www.anandtech.com/show/15779/the-1stplayer-steampunk-80-gold-750w-psu-review/5

7a garantiid, hind peaks ka vastav tulema, muidu väga ei kisu ostma.

Tuletas meelde, et vahepeal oli EVGA/Supeflow G2 väga popp mudel? Viimasel ajal pole väga kuulda olnud neist?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2020 11:32:55 vasta tsitaadiga

Corsair Recalls SF Series of PSUs due to Failure Concerns
https://www.techpowerup.com/268058/corsair-recalls-sf-series-of-psus-due-to-failure-concerns

tsitaat:
This issue potentially affects units in lot codes 194448xx to 201148xx, manufactured between October 2019 and March 2020

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 145, 146, 147 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.