Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Pilt ja lugu selle taga märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
labidas
Kreisi kasutaja

sõnum 14.05.2019 23:42 vasta tsitaadiga

jalut pikema toruga teinekord ja tee külje pealt pilti, mitte selja tagant beer_yum.gif icon_biggrin.gif
aga ma pakun, et tuttpütt

vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.05.2019 14:31 vasta tsitaadiga

See elukas olevat Jääkoskel:
https://et.wikipedia.org/wiki/J%C3%A4%C3%A4koskel?fbclid=IwAR1LXM5m0PPF_RPR1woOBkTFXYo-fn9Lj-hzaJD1PqfPvAmyQy5sqSw4w1U

Aga mul on kaadreid kylje pealt kah, see mis ma siia panin oli vist jah selline kehvakese nurgaga aga mul on paremaid fotosi kah.

Ja ega minust suurt see ei sõltunud mis nurgaga teda pildistada sest ma ikka nii hull mees veel pole et tennistega jõkke oleks astunud parema nurga saamise nimel icon_eek.gif icon_biggrin.gif icon_eek.gif icon_rolleyes.gif
paar korda elukas otsustas ymber oma telje paar tiiru teha ja siis sai mõne parema nurga alt kah pilte icon_cool.gif

Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 67
tagasi üles
rex
HV Guru
rex

sõnum 16.05.2019 00:11 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
nojah. Harjutan aga ikka PS. Jebin aga jõudumööda projektiga Kvass icon_smile.gif

Selline sai siis täna:

kr6ll kirjutas:

Pudel siis eelnevalt lakitud kah, see ikka räigelt mahedam kui ilma lakkimata pudel mida eelnevalt olen kasutanud.

Ilma kardinata:

Kardinaga:

Lakituna on ebaloomulikult mahe - mattklaasi moodi, mida ta ju tegelikult pole. Realistliku tootefotona on esimene pilt etem. Ja pole üldse paha (peale selle, et hakkas silma, et 0,3° paremale viltu icon_razz.gif).

kr6ll kirjutas:
Ja ega minust suurt see ei sõltunud mis nurgaga teda pildistada sest ma ikka nii hull mees veel pole et tennistega jõkke oleks astunud parema nurga saamise nimel icon_eek.gif icon_biggrin.gif icon_eek.gif icon_rolleyes.gif

Mis vahet seal on, mis jalas, kui silma kõrguselt ligi hiilimiseks niikuinii kõhuli vette ronima pead? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
kr6ll
HV Guru
kr6ll

sõnum 20.05.2019 08:26 vasta tsitaadiga

Eile sai niisama harjutatud. Viskasin suvalise kola kotti ja läksin ja klõpsisin neid, et pärast hiljem analyysida mis on halb ja mis on hea ja edaspidi oleks rohkem kogemust.

Sellise klõpsu tegin, Lihtsalt viskasin poisi klapid lauale ja lisasin prooviks midagi värvilist, esimesena jäi pihku see pudel. modisin selle klõpsu kohe photoshopis minutiga yle. Yks kaader. Hakkas meeldima
Spoiler Spoiler Spoiler

Pole just täpselt käsil sama pilt aga setup oli selline, kui kedagi huvitab (2 x speedlight + 2 x Atlas 600 välk)
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 67
tagasi üles
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Pilt ja lugu selle taga mine lehele eelmine  1, 2, 3
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis

Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.