|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
hippokrates
HV kasutaja
liitunud: 13.12.2012
|
09.01.2016 11:04:20
|
|
|
| bitCON kirjutas: |
| mis ajast amazon.-dest kindlet osta saab eestisse? |
Reklaamivaba varianti on mu arust saanud juba ammu osta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
09.01.2016 11:37:20
|
|
|
| hippokrates kirjutas: |
| bitCON kirjutas: |
| mis ajast amazon.-dest kindlet osta saab eestisse? |
Reklaamivaba varianti on mu arust saanud juba ammu osta. |
Ei, veel mõned kuud tagasi ei saanud. See on esmakordselt siis. Ma kaebasin neile korduvalt selle üle, ju siis võtsid lõpuks kuulda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
09.01.2016 12:01:33
|
|
|
Mul amazon.de's see kood ei taha töötada.
_________________ |
|
| tagasi üles |
|
 |
hippokrates
HV kasutaja
liitunud: 13.12.2012
|
09.01.2016 13:27:37
|
|
|
| prtv kirjutas: |
| Mul amazon.de's see kood ei taha töötada. |
Võibolla sul on juba varasemast mingi Kindle Amazonis regatud? Vanadele klientidele soodustus ei kehti, kui ma õigesti aru saan:
https://www.amazon.de/b?ie=UTF8&node=8881030031
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
16.05.2017 11:18:19
|
|
|
| Äratan natuke vana teemat ellu, aga tellisin eile Kindle Paperwhite Wifi+3G (reklaamivaba) versiooni ning tekkis küsimus, mis tegevuste jaoks see 3G enabletud on seal. Mitme koha peal mainiti, et saab raamatuid alla laadida, aga kas ka uusi raamatuid osta saab läbi selle ühenduse?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
16.05.2017 12:17:04
|
|
|
| Rauno266 kirjutas: |
| Äratan natuke vana teemat ellu, aga tellisin eile Kindle Paperwhite Wifi+3G (reklaamivaba) versiooni ning tekkis küsimus, mis tegevuste jaoks see 3G enabletud on seal. Mitme koha peal mainiti, et saab raamatuid alla laadida, aga kas ka uusi raamatuid osta saab läbi selle ühenduse? |
mingi browser on iseenesest olemas küll kindlel, aga kas ka nii edev et sellega midagi osta õnnestyb, seda ei oska öelda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
16.05.2017 12:22:11
|
|
|
Pood on täiesti eraldiseisev brauserist
_________________ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
16.05.2017 13:03:43
|
|
|
3G vist peaks olema ainult raamatute sünk, raamatute ostmine ja brauseriga saab Amazoni lehel ringi uidata? IMHO on 3G lisamine kindle'le raharaisk. Kui muidu wifit ei saa, siis nutifoniga hotspotti ikka teha saab.
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Klm_on
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.04.2004
|
16.05.2017 22:39:46
|
|
|
| Fukiku kirjutas: |
| 3G vist peaks olema ainult raamatute sünk, raamatute ostmine ja brauseriga saab Amazoni lehel ringi uidata? IMHO on 3G lisamine kindle'le raharaisk. Kui muidu wifit ei saa, siis nutifoniga hotspotti ikka teha saab. |
Mina näiteks kasutan läbi 3G browseris raamatute laenutust https://ellu.keskraamatukogu.ee/ . Kasutamisel on natuke ebamugav, sest ei ole päris näpuvajatusega see järgmine lehekülg, vaid peab lohistama alt üles teksti edasi, aga muidu soodsam, kui osta apollost või kuskilt. Kui kasutada browseris article mode režiimi, siis on vägagi loetav.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
17.05.2017 10:09:04
|
|
|
| Klm_on kirjutas: |
| Fukiku kirjutas: |
| 3G vist peaks olema ainult raamatute sünk, raamatute ostmine ja brauseriga saab Amazoni lehel ringi uidata? IMHO on 3G lisamine kindle'le raharaisk. Kui muidu wifit ei saa, siis nutifoniga hotspotti ikka teha saab. |
Mina näiteks kasutan läbi 3G browseris raamatute laenutust https://ellu.keskraamatukogu.ee/ . Kasutamisel on natuke ebamugav, sest ei ole päris näpuvajatusega see järgmine lehekülg, vaid peab lohistama alt üles teksti edasi, aga muidu soodsam, kui osta apollost või kuskilt. Kui kasutada browseris article mode režiimi, siis on vägagi loetav. |
Kas ta laseb üle 3G niisama internetti uitama? Ma nagu olen aru saanud, et peaks lukus olema, kuigi vangistusest väljapääsemiseks leidub nippe vist ka.
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
17.05.2017 16:23:12
|
|
|
| No väidetavalt keeratakse iga tarkvarauuendusega neid nippe ja trikke aina vähemaks. Aga minu valik oli pigem ajendatud sellest, et kuna ma väisan üsna tihti võõraid maid ning tihtipeale tahaks lennureisil midagi head lugeda, siis ei taha roamingu eest lisa maksma hakata. Eks kui ta teisip-kolmap kohale jõuab, siis kindlasti uurin, kas miski trikiga pääseb ka niisama internetiavarustesse sirvima.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
17.05.2017 20:34:51
|
|
|
| Rauno266 kirjutas: |
| No väidetavalt keeratakse iga tarkvarauuendusega neid nippe ja trikke aina vähemaks. Aga minu valik oli pigem ajendatud sellest, et kuna ma väisan üsna tihti võõraid maid ning tihtipeale tahaks lennureisil midagi head lugeda, siis ei taha roamingu eest lisa maksma hakata. Eks kui ta teisip-kolmap kohale jõuab, siis kindlasti uurin, kas miski trikiga pääseb ka niisama internetiavarustesse sirvima. |
No väga raske on piisav hulk raamatuid enne reisi lugerisse sisse laadida!? Ja Eestis Kindle 3g ühendus ei tööta, mis tähendab, et Eesti elanikule ei laiene õigus teistes maades tasuta 3g kasutada. See on absoluutselt mõttetu teenus meie jaoks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
18.05.2017 11:40:01
|
|
|
| Betamax, kaasaegsed netilehed polegi enam silmasõbralikud... veel vähem ajusõbralikud. pc'l on veel enamvähem talutav, aga telefonidel püsises asendis on küll selline see olukord et karju appi. hullem veel see olukord, kui kunagi põhikooli juntsudele html näidati ja igaüks kohe weebmaster valmis oli ja lehed kõik vilkuvaid gife ja tilisevaid-kolisevaid scripte täis olid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hella
HV vaatleja
liitunud: 20.11.2017
|
20.11.2017 21:04:17
|
|
|
| bitCON kirjutas: |
| hippokrates kirjutas: |
| bitCON kirjutas: |
| mis ajast amazon.-dest kindlet osta saab eestisse? |
Reklaamivaba varianti on mu arust saanud juba ammu osta. |
Ei, veel mõned kuud tagasi ei saanud. See on esmakordselt siis. Ma kaebasin neile korduvalt selle üle, ju siis võtsid lõpuks kuulda  |
Tere!
Sooviksin ka Paperwhite'i tellida. Vaatasin, et amazon.de lehel kõige soodsam hind - hetkel 79.99€ koos reklaamidega. Eestisse saatmisvõimalust aga ei näita. Nagu eelkõnelejate jutust olen aru saanud, siis reklaamid saab lihtsasti eemaldada. Kas aga on ka mingi nipp, kuidas Saksa amazonist reklaamidega varianti saaks tellida? Samuti ei saa reklaamidega varianti tellida ka Inglismaa lehelt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
20.11.2017 21:27:02
|
|
|
| Hella, amazon.com'ist saab ainult rahvusvaheliselt tellida. .de ja .uk on ainult neile turgudele.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
20.11.2017 21:43:23
|
|
|
| eShelobik kirjutas: |
| Hella, amazon.com'ist saab ainult rahvusvaheliselt tellida. .de ja .uk on ainult neile turgudele. |
Kontrolli ikka üle ka enne. Hetkel saab uk amazonist jälle probleemivabalt tellida Reklaamideta varianti saab, st.
Items:
£89.99
Postage & Packing:
£6.15
Total:
£96.14
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hella
HV vaatleja
liitunud: 20.11.2017
|
21.11.2017 11:20:05
|
|
|
| bitCON kirjutas: |
| eShelobik kirjutas: |
| Hella, amazon.com'ist saab ainult rahvusvaheliselt tellida. .de ja .uk on ainult neile turgudele. |
Kontrolli ikka üle ka enne. Hetkel saab uk amazonist jälle probleemivabalt tellida Reklaamideta varianti saab, st.
Items:
£89.99
Postage & Packing:
£6.15
Total:
£96.14 |
Justnimelt, hetkel ei saa ma hoopiski amazon.com'ist tellida, ei reklaamidega ega reklaamideta. Kuigi sealt tuleks kõige soodsam. Ainus variant tundubki olevat amazon.co.uk'st reklaamideta variant £89.99 eest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
21.11.2017 11:23:26
|
|
|
| Hella kirjutas: |
| bitCON kirjutas: |
| eShelobik kirjutas: |
| Hella, amazon.com'ist saab ainult rahvusvaheliselt tellida. .de ja .uk on ainult neile turgudele. |
Kontrolli ikka üle ka enne. Hetkel saab uk amazonist jälle probleemivabalt tellida Reklaamideta varianti saab, st.
Items:
£89.99
Postage & Packing:
£6.15
Total:
£96.14 |
Justnimelt, hetkel ei saa ma hoopiski amazon.com'ist tellida, ei reklaamidega ega reklaamideta. Kuigi sealt tuleks kõige soodsam. Ainus variant tundubki olevat amazon.co.uk'st reklaamideta variant £89.99 eest. |
USA omast ostes tuleks kõige kallim alati sest sinna lisanduvad veel maksud juurde. UK omast odavamalt ei ole võimalik saada, soovitaks ära võtta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
21.11.2017 11:27:53
|
|
|
| Proovisin ka, tundub, et meie jaoks on international pood muudetud USA pealt UK peale, seda ma tõesti ei teadnud. Panin usa poes asjad korvi, teatas, et pean internationalist ostma, see suunas omakorda UKsse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rumpy
HV vaatleja
liitunud: 25.11.2011
|
22.11.2017 22:06:23
|
|
|
| Natuke vist offtopic, aga kust saaks uut Kindle Oasis lugerit eestisse tellida? Proovisin .com'st ja uk'st, iga variandi peale teatas, et Eestisse ei saadeta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
22.11.2017 22:27:49
|
|
|
| Saksa Amazon + mailboxde.com või muu sarnane vahendaja on ilmselt kõige soodsam variant. Amazoni kohalik transport + vahendustasu, mis jääb ilmselt kuskile 15-20€ kanti, tuleb otsa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
12.12.2017 17:44:50
|
|
|
| Huvitav, eelmine kuu veel ei saanud Eestisse reklaamidega varianti ei .de'st ega .co.uk'st.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
12.12.2017 19:00:33
|
|
|
| Smati kirjutas: |
| Huvitav, eelmine kuu veel ei saanud Eestisse reklaamidega varianti ei .de'st ega .co.uk'st. |
See muutub jah päris tihti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
marqs
HV veteran

liitunud: 06.12.2001
|
13.12.2017 14:31:58
|
|
|
| bitCON kirjutas: |
| Smati kirjutas: |
| Huvitav, eelmine kuu veel ei saanud Eestisse reklaamidega varianti ei .de'st ega .co.uk'st. |
See muutub jah päris tihti. |
ReklaamideGA (with special offers / Mit Spezialangeboten ) isendite osas ei ole muutusi - Amazon neid välja ei saada, siia liiguvad vaid läbi vahendusteenuste.
_________________ 0xDEAD
0xBEEF |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
13.12.2017 14:46:48
|
|
|
| marqs kirjutas: |
| bitCON kirjutas: |
| Smati kirjutas: |
| Huvitav, eelmine kuu veel ei saanud Eestisse reklaamidega varianti ei .de'st ega .co.uk'st. |
See muutub jah päris tihti. |
ReklaamideGA (with special offers / Mit Spezialangeboten ) isendite osas ei ole muutusi - Amazon neid välja ei saada, siia liiguvad vaid läbi vahendusteenuste. |
Just.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hullpeast
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2005
|
14.12.2017 12:04:26
|
|
|
Tellisin Musta Reede ajal de-st reklaamideta PaperWhite+kaaned, saadeti ilusti ilma vahendusfirmadeta otse Amazoni poolt kohale.
Hind tuli ka tol hetkel võrreldes UK-ga tiba soodsam.
Ilma reklaamita varianti tellida ei saanud.
_________________ I tried being normal once. It didn`t work out. |
|
| tagasi üles |
|
 |
dzonni
HV vaatleja

liitunud: 19.07.2004
|
22.11.2018 13:10:23
|
|
|
Tellisin eile õhtul 2 uut veekindlat reklaamita Paperwhite-i (99.99 naela) otse Amazon UK lehelt. Sai tellida kohe Eestisse.
Order Summary
Item(s) Subtotal: GBP 166.64
Postage & Packing: GBP 6.57
Total Before VAT: GBP 173.21
VAT: GBP 34.66
Total:
Grand Total: GBP 207.87
Payment Grand Total: EUR 242,83
Hetkel musta reede hind alates 89.99 naela!
Saab tellida kuni 2 seadet korraga.
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B07747FR44/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&th=1
EDIT: reklaamidega variandil (£89.99) näitab, et ei saa Eestisse tellida aga reklaamideta (£99.99) sai ilusti tellida.
_________________ IT haldus ja hooldus |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
24.11.2018 16:30:57
|
|
|
reklaamide puhul live chat supportiga, et sooviks loobuda ja korras. Selgitasin, et meie maal ei ole sellest kasu.
Vist 1 toode inimese kohta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
nurmalna
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2014
|
13.05.2019 22:13:15
|
|
|
Tere,
Näen, et 2013. aastal tehti Kindle-le Inglise - Eesti sõnastik. Täna, 2019. aastal, teps mitte ei leia seda.
Ma oleksin supper tänulik, kui keegi selgitaks, mida ma pean tegema, et oma uuele kindlele Inglise-Eesti sõnastik saada? Näen, et lätlaste sõnastik taitsa olemas....http://eb.lv/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
13.05.2019 23:05:41
|
|
|
| nurmalna kirjutas: |
Tere,
Näen, et 2013. aastal tehti Kindle-le Inglise - Eesti sõnastik. Täna, 2019. aastal, teps mitte ei leia seda.
Ma oleksin super tänulik, kui keegi selgitaks, mida ma pean tegema, et oma uuele kindlele Inglise-Eesti sõnastik saada? Näen, et lätlaste sõnastik taitsa olemas....http://eb.lv/ |
Mina ka ei leidnud. Lõpuks eksportisin vanal Kindlel Inglise-Eesti sõnastiku Calibres välja ja uuel sisse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
14.05.2019 09:42:50
|
|
|
Ma pole tükk aega nii rumalat juttu kuulnud! Purjus olid, kui selle kirjutasid? No tõsiselt, sa võrdled mingit õnnetut command line tooli, mida pole 5 aastat uuendatud täislahendusega, mis võimaldab muuhulgas raamatuid lugeda eksportida ja muuta. Ja pole Calibre ühtegi korralikult vormindatud raamatut pekki keeranud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
14.05.2019 18:14:34
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
Ma pole tükk aega nii rumalat juttu kuulnud! Purjus olid, kui selle kirjutasid? No tõsiselt, sa võrdled mingit õnnetut command line tooli, mida pole 5 aastat uuendatud täislahendusega, mis võimaldab muuhulgas raamatuid lugeda eksportida ja muuta. Ja pole Calibre ühtegi korralikult vormindatud raamatut pekki keeranud. |
sama raamatu, mille calibre perse keeras, tegi see "õnnetu commandline 5 aastat uuendamata tool" korralikult ära. uuendada töötavat asja uuendamise pärast on purjus peaga lauslollus. ja see et pealt ilus välja näeb ja palju nuppe on, ei tähenda et see parem on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
14.05.2019 21:15:49
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| sukelduja kirjutas: |
Ma pole tükk aega nii rumalat juttu kuulnud! Purjus olid, kui selle kirjutasid? No tõsiselt, sa võrdled mingit õnnetut command line tooli, mida pole 5 aastat uuendatud täislahendusega, mis võimaldab muuhulgas raamatuid lugeda eksportida ja muuta. Ja pole Calibre ühtegi korralikult vormindatud raamatut pekki keeranud. |
sama raamatu, mille calibre <b>piix</b> keeras, tegi see "õnnetu commandline 5 aastat uuendamata tool" korralikult ära. uuendada töötavat asja uuendamise pärast on purjus peaga lauslollus. ja see et pealt ilus välja näeb ja palju nuppe on, ei tähenda et see parem on. |
Mis raamat see siis täpsemalt oli, mida Calibre ei suutnud konvertida ja Amazoni tool suutis?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Piipz
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
14.05.2019 21:17:15
|
|
|
| Kas Eestist ei saa kuskilt poest uut reklaamideta Paperwhite 4 osta?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Piipz
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
15.05.2019 09:26:15
|
|
|
| Hinnavaatluse linke ma oskan ise ka klikkida, kuid ma ei näe kusagil, et oleks kirjas, et kas on reklaamivaba versioon või mitte.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
15.05.2019 09:28:21
|
|
|
| Piipz kirjutas: |
Ma ei näe, et Amazon saaks Eestisse saata seda. Või on mul endal mingid seaded valed.
Ning sinu antud lingilt ei ole infot, et kas see on "with special offers" või "without special offers". |
Amazon saadab küll, 2 nädalat tagasi tellisin amazon.de -st ühe. Ei saada sel juhul kui on valitud "with special orders". Eestis ei ole ette nähtud müüa "special orders" versiooni praegu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
15.05.2019 18:46:58
|
|
|
aga mis seal keerulist on reklaamid ära keelata......
naine kinkis ka reklaam versiooni....live sup lahti ja kurtsin muret...kokku 5 minutit ja asi aetud.....õpitud abitus
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
06.06.2019 23:01:08
|
|
|
| Ise ka samamoodi reklaamidest lahti saanud. Saad kindle kätte, regad ära vms, logid kontole sisse, kirjutad netis live supporti, et reklaamid ei puuduta sind, sest elad Eestis ja lülitatakse välja. Samas raamatu lugemise ajal reklaame nagunii ei näita.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rumpy
HV vaatleja
liitunud: 25.11.2011
|
15.01.2020 18:51:16
|
|
|
Tundub, et nüüd ei saa ühestki amazonist enam kindlet eestisse, oasist vähemalt. DEs ka ütleb, et eestisse ei saada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
marqs
HV veteran

liitunud: 06.12.2001
|
16.01.2020 16:19:35
|
|
|
| rumpy kirjutas: |
Tundub, et nüüd ei saa ühestki amazonist enam kindlet eestisse, oasist vähemalt. DEs ka ütleb, et eestisse ei saada  |
Kui otse Amazonist vaja, siis säti Offer Type'ks Ohne Spezialangebote / Without Special Offers. Võimalik, et valikuid loksutatakse sinna-tänna, aga täna (2020-01-16) ei sea .co.uk ega .de Eestisse saatmisel piiranguid. Eeldusel, et ikka reklaamideta variant valitud on, reklaamidega odavamat ei ole nad ka varem otse saatnud.
_________________ 0xDEAD
0xBEEF |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
16.01.2020 16:47:33
|
|
|
| USAs on praegu suur soodukas, aga neid meile ei saadeta. Ei reklaamidega ega ilma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Klm_on
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.04.2004
|
02.02.2020 15:04:45
|
|
|
Mul on kindle paperwhite aastast 2014 lõpp. Ilmselt 6 või 7 generatsioon.
Kasutasin experimental browserit siit lehelt raamatute laenutamiseks. https://ellu.keskraamatukogu.ee/
Kuni eelmise aastani toimis suht edukalt, kuid seda seda lehte nüüd uuendati ning seetõttu veebileht ei kuva enam raamatut korralikult. Mõõdud on paigast ja ja järjekorda ei saa valida... igast probleeme noh...
Siit ka küsimus, et kas mõni uuema generatsiooni kindle "experimental browser" suudab seda lehte ja neid raamatuid korralikult kuvada? Saab keegi testida ning tulemustest teada anda?
Ei pea töötama just ideaalselt nagu tahvlis või läpakas, peaasi, et saab peatükke korralikult valida. Ise valisin peatüki alustamisel "Article mode" reziimi ning oli ilusti loetav.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Voyage
HV Guru
liitunud: 07.01.2004
|
02.02.2020 15:21:12
|
|
|
| Klm_on kirjutas: |
Mul on kindle paperwhite aastast 2014 lõpp. Ilmselt 6 või 7 generatsioon.
Siit ka küsimus, et kas mõni uuema generatsiooni kindle "experimental browser" suudab seda lehte ja neid raamatuid korralikult kuvada? Saab keegi testida ning tulemustest teada anda?
Ei pea töötama just ideaalselt nagu tahvlis või läpakas, peaasi, et saab peatükke korralikult valida. Ise valisin peatüki alustamisel "Article mode" reziimi ning oli ilusti loetav. |
Kõige uuem kindle paperwhite suudab "article mode" reziimis ilusti teksti kuvada.
Ainus probleem on sisukorra kättesaamine ning vastava peatüki valimine. Veidi mängimist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Klm_on
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.04.2004
|
02.02.2020 15:28:26
|
|
|
| Voyage kirjutas: |
| Klm_on kirjutas: |
Mul on kindle paperwhite aastast 2014 lõpp. Ilmselt 6 või 7 generatsioon.
Siit ka küsimus, et kas mõni uuema generatsiooni kindle "experimental browser" suudab seda lehte ja neid raamatuid korralikult kuvada? Saab keegi testida ning tulemustest teada anda?
Ei pea töötama just ideaalselt nagu tahvlis või läpakas, peaasi, et saab peatükke korralikult valida. Ise valisin peatüki alustamisel "Article mode" reziimi ning oli ilusti loetav. |
Kõige uuem kindle paperwhite suudab "article mode" reziimis ilusti teksti kuvada.
Ainus probleem on sisukorra kättesaamine ning vastava peatüki valimine. Veidi mängimist. |
No see "mängimine" oli enne lihtsam. Praegu on keerulisem, ei saa ligi sisukorrale kuidagi. Küsimus ongi, et kas ehk uuema generatsiooni browser suudab paremini neid lehti hallata või kõik on sama?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
beljo91
HV kasutaja
liitunud: 05.08.2012
|
10.05.2021 17:51:56
|
|
|
| Kurja vist ei tule vastust? Ise ka planeerin Kindle ostu, aga juhul kui raamatu laenutamise võimalus on ja toimib ilusti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
videvlane
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2012
|
10.05.2021 17:57:42
|
|
|
| Ei soovita osta Kindle'i, kui peamine kasutusviis oleks raamatukogust raamatute laenutamine. Parem soetada mõni Android eink-seade, nt Onyx või Boyue lugerid. Neile saab Androidi äppe installida. Ise pole selliseid kasutanud, kuid paljud MobileRead foorumi kasutajad on nendega üsna rahul.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|