Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Kindle Paperwhite märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2016 11:04:20 vasta tsitaadiga

bitCON kirjutas:
mis ajast amazon.-dest kindlet osta saab eestisse?

Reklaamivaba varianti on mu arust saanud juba ammu osta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2016 11:37:20 vasta tsitaadiga

hippokrates kirjutas:
bitCON kirjutas:
mis ajast amazon.-dest kindlet osta saab eestisse?

Reklaamivaba varianti on mu arust saanud juba ammu osta.


Ei, veel mõned kuud tagasi ei saanud. See on esmakordselt siis. Ma kaebasin neile korduvalt selle üle, ju siis võtsid lõpuks kuulda thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2016 12:01:33 vasta tsitaadiga

Mul amazon.de's see kood ei taha töötada.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2016 13:27:37 vasta tsitaadiga

prtv kirjutas:
Mul amazon.de's see kood ei taha töötada.

Võibolla sul on juba varasemast mingi Kindle Amazonis regatud? Vanadele klientidele soodustus ei kehti, kui ma õigesti aru saan:
https://www.amazon.de/b?ie=UTF8&node=8881030031
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2017 11:18:19 vasta tsitaadiga

Äratan natuke vana teemat ellu, aga tellisin eile Kindle Paperwhite Wifi+3G (reklaamivaba) versiooni ning tekkis küsimus, mis tegevuste jaoks see 3G enabletud on seal. Mitme koha peal mainiti, et saab raamatuid alla laadida, aga kas ka uusi raamatuid osta saab läbi selle ühenduse?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 16.05.2017 12:17:04 vasta tsitaadiga

Rauno266 kirjutas:
Äratan natuke vana teemat ellu, aga tellisin eile Kindle Paperwhite Wifi+3G (reklaamivaba) versiooni ning tekkis küsimus, mis tegevuste jaoks see 3G enabletud on seal. Mitme koha peal mainiti, et saab raamatuid alla laadida, aga kas ka uusi raamatuid osta saab läbi selle ühenduse?
mingi browser on iseenesest olemas küll kindlel, aga kas ka nii edev et sellega midagi osta õnnestyb, seda ei oska öelda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2017 12:22:11 vasta tsitaadiga

Pood on täiesti eraldiseisev brauserist
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2017 13:03:43 vasta tsitaadiga

3G vist peaks olema ainult raamatute sünk, raamatute ostmine ja brauseriga saab Amazoni lehel ringi uidata? IMHO on 3G lisamine kindle'le raharaisk. Kui muidu wifit ei saa, siis nutifoniga hotspotti ikka teha saab.
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Klm_on
Kreisi kasutaja
Klm_on

liitunud: 05.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2017 22:39:46 vasta tsitaadiga

Fukiku kirjutas:
3G vist peaks olema ainult raamatute sünk, raamatute ostmine ja brauseriga saab Amazoni lehel ringi uidata? IMHO on 3G lisamine kindle'le raharaisk. Kui muidu wifit ei saa, siis nutifoniga hotspotti ikka teha saab.


Mina näiteks kasutan läbi 3G browseris raamatute laenutust https://ellu.keskraamatukogu.ee/ . Kasutamisel on natuke ebamugav, sest ei ole päris näpuvajatusega see järgmine lehekülg, vaid peab lohistama alt üles teksti edasi, aga muidu soodsam, kui osta apollost või kuskilt. Kui kasutada browseris article mode režiimi, siis on vägagi loetav.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2017 10:09:04 vasta tsitaadiga

Klm_on kirjutas:
Fukiku kirjutas:
3G vist peaks olema ainult raamatute sünk, raamatute ostmine ja brauseriga saab Amazoni lehel ringi uidata? IMHO on 3G lisamine kindle'le raharaisk. Kui muidu wifit ei saa, siis nutifoniga hotspotti ikka teha saab.


Mina näiteks kasutan läbi 3G browseris raamatute laenutust https://ellu.keskraamatukogu.ee/ . Kasutamisel on natuke ebamugav, sest ei ole päris näpuvajatusega see järgmine lehekülg, vaid peab lohistama alt üles teksti edasi, aga muidu soodsam, kui osta apollost või kuskilt. Kui kasutada browseris article mode režiimi, siis on vägagi loetav.
Kas ta laseb üle 3G niisama internetti uitama? Ma nagu olen aru saanud, et peaks lukus olema, kuigi vangistusest väljapääsemiseks leidub nippe vist ka.
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2017 16:23:12 vasta tsitaadiga

No väidetavalt keeratakse iga tarkvarauuendusega neid nippe ja trikke aina vähemaks. Aga minu valik oli pigem ajendatud sellest, et kuna ma väisan üsna tihti võõraid maid ning tihtipeale tahaks lennureisil midagi head lugeda, siis ei taha roamingu eest lisa maksma hakata. Eks kui ta teisip-kolmap kohale jõuab, siis kindlasti uurin, kas miski trikiga pääseb ka niisama internetiavarustesse sirvima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2017 16:25:38 vasta tsitaadiga

3G eest on tõesti mõttetu juurde maksta. Võtsingi sellepärast WiFi-versiooni. Ja isegi, kui see 3G võimaldab netis surfata, siis kaasaegsetel netilehtedel käimine sisseehitatud brauseriga pole just silmasõbralik.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2017 20:34:51 vasta tsitaadiga

Rauno266 kirjutas:
No väidetavalt keeratakse iga tarkvarauuendusega neid nippe ja trikke aina vähemaks. Aga minu valik oli pigem ajendatud sellest, et kuna ma väisan üsna tihti võõraid maid ning tihtipeale tahaks lennureisil midagi head lugeda, siis ei taha roamingu eest lisa maksma hakata. Eks kui ta teisip-kolmap kohale jõuab, siis kindlasti uurin, kas miski trikiga pääseb ka niisama internetiavarustesse sirvima.

No väga raske on piisav hulk raamatuid enne reisi lugerisse sisse laadida!? Ja Eestis Kindle 3g ühendus ei tööta, mis tähendab, et Eesti elanikule ei laiene õigus teistes maades tasuta 3g kasutada. See on absoluutselt mõttetu teenus meie jaoks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 18.05.2017 11:40:01 vasta tsitaadiga

Betamax, kaasaegsed netilehed polegi enam silmasõbralikud... veel vähem ajusõbralikud. pc'l on veel enamvähem talutav, aga telefonidel püsises asendis on küll selline see olukord et karju appi. hullem veel see olukord, kui kunagi põhikooli juntsudele html näidati ja igaüks kohe weebmaster valmis oli ja lehed kõik vilkuvaid gife ja tilisevaid-kolisevaid scripte täis olid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hella
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2017 21:04:17 vasta tsitaadiga

bitCON kirjutas:
hippokrates kirjutas:
bitCON kirjutas:
mis ajast amazon.-dest kindlet osta saab eestisse?

Reklaamivaba varianti on mu arust saanud juba ammu osta.


Ei, veel mõned kuud tagasi ei saanud. See on esmakordselt siis. Ma kaebasin neile korduvalt selle üle, ju siis võtsid lõpuks kuulda thumbs_up.gif


Tere!

Sooviksin ka Paperwhite'i tellida. Vaatasin, et amazon.de lehel kõige soodsam hind - hetkel 79.99€ koos reklaamidega. Eestisse saatmisvõimalust aga ei näita. Nagu eelkõnelejate jutust olen aru saanud, siis reklaamid saab lihtsasti eemaldada. Kas aga on ka mingi nipp, kuidas Saksa amazonist reklaamidega varianti saaks tellida? Samuti ei saa reklaamidega varianti tellida ka Inglismaa lehelt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2017 21:27:02 vasta tsitaadiga

Hella, amazon.com'ist saab ainult rahvusvaheliselt tellida. .de ja .uk on ainult neile turgudele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2017 21:43:23 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
Hella, amazon.com'ist saab ainult rahvusvaheliselt tellida. .de ja .uk on ainult neile turgudele.


Kontrolli ikka üle ka enne. Hetkel saab uk amazonist jälle probleemivabalt tellida icon_biggrin.gif Reklaamideta varianti saab, st.

Items:
£89.99
Postage & Packing:
£6.15
Total:
£96.14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hella
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2017 11:20:05 vasta tsitaadiga

bitCON kirjutas:
eShelobik kirjutas:
Hella, amazon.com'ist saab ainult rahvusvaheliselt tellida. .de ja .uk on ainult neile turgudele.


Kontrolli ikka üle ka enne. Hetkel saab uk amazonist jälle probleemivabalt tellida icon_biggrin.gif Reklaamideta varianti saab, st.

Items:
£89.99
Postage & Packing:
£6.15
Total:
£96.14


Justnimelt, hetkel ei saa ma hoopiski amazon.com'ist tellida, ei reklaamidega ega reklaamideta. Kuigi sealt tuleks kõige soodsam. Ainus variant tundubki olevat amazon.co.uk'st reklaamideta variant £89.99 eest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2017 11:23:26 vasta tsitaadiga

Hella kirjutas:
bitCON kirjutas:
eShelobik kirjutas:
Hella, amazon.com'ist saab ainult rahvusvaheliselt tellida. .de ja .uk on ainult neile turgudele.


Kontrolli ikka üle ka enne. Hetkel saab uk amazonist jälle probleemivabalt tellida icon_biggrin.gif Reklaamideta varianti saab, st.

Items:
£89.99
Postage & Packing:
£6.15
Total:
£96.14


Justnimelt, hetkel ei saa ma hoopiski amazon.com'ist tellida, ei reklaamidega ega reklaamideta. Kuigi sealt tuleks kõige soodsam. Ainus variant tundubki olevat amazon.co.uk'st reklaamideta variant £89.99 eest.


USA omast ostes tuleks kõige kallim alati sest sinna lisanduvad veel maksud juurde. UK omast odavamalt ei ole võimalik saada, soovitaks ära võtta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2017 11:27:53 vasta tsitaadiga

Proovisin ka, tundub, et meie jaoks on international pood muudetud USA pealt UK peale, seda ma tõesti ei teadnud. Panin usa poes asjad korvi, teatas, et pean internationalist ostma, see suunas omakorda UKsse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rumpy
HV vaatleja

liitunud: 25.11.2011




sõnum 22.11.2017 22:06:23 vasta tsitaadiga

Natuke vist offtopic, aga kust saaks uut Kindle Oasis lugerit eestisse tellida? Proovisin .com'st ja uk'st, iga variandi peale teatas, et Eestisse ei saadeta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2017 22:27:49 vasta tsitaadiga

Saksa Amazon + mailboxde.com või muu sarnane vahendaja on ilmselt kõige soodsam variant. Amazoni kohalik transport + vahendustasu, mis jääb ilmselt kuskile 15-20€ kanti, tuleb otsa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 12.12.2017 17:44:50 vasta tsitaadiga

Huvitav, eelmine kuu veel ei saanud Eestisse reklaamidega varianti ei .de'st ega .co.uk'st.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2017 19:00:33 vasta tsitaadiga

Smati kirjutas:
Huvitav, eelmine kuu veel ei saanud Eestisse reklaamidega varianti ei .de'st ega .co.uk'st.


See muutub jah päris tihti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marqs
HV veteran
marqs

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 14:31:58 vasta tsitaadiga

bitCON kirjutas:
Smati kirjutas:
Huvitav, eelmine kuu veel ei saanud Eestisse reklaamidega varianti ei .de'st ega .co.uk'st.


See muutub jah päris tihti.

ReklaamideGA (with special offers / Mit Spezialangeboten ) isendite osas ei ole muutusi - Amazon neid välja ei saada, siia liiguvad vaid läbi vahendusteenuste.

_________________
0xDEAD
0xBEEF
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 14:46:48 vasta tsitaadiga

marqs kirjutas:
bitCON kirjutas:
Smati kirjutas:
Huvitav, eelmine kuu veel ei saanud Eestisse reklaamidega varianti ei .de'st ega .co.uk'st.


See muutub jah päris tihti.

ReklaamideGA (with special offers / Mit Spezialangeboten ) isendite osas ei ole muutusi - Amazon neid välja ei saada, siia liiguvad vaid läbi vahendusteenuste.


Just.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hullpeast
HV vaatleja
hullpeast

liitunud: 09.12.2005




sõnum 14.12.2017 12:04:26 vasta tsitaadiga

Tellisin Musta Reede ajal de-st reklaamideta PaperWhite+kaaned, saadeti ilusti ilma vahendusfirmadeta otse Amazoni poolt kohale.
Hind tuli ka tol hetkel võrreldes UK-ga tiba soodsam.
Ilma reklaamita varianti tellida ei saanud.

_________________
I tried being normal once. It didn`t work out.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dzonni
HV vaatleja
dzonni

liitunud: 19.07.2004




sõnum 22.11.2018 13:10:23 vasta tsitaadiga

Tellisin eile õhtul 2 uut veekindlat reklaamita Paperwhite-i (99.99 naela) otse Amazon UK lehelt. Sai tellida kohe Eestisse.

Order Summary
Item(s) Subtotal: GBP 166.64
Postage & Packing: GBP 6.57
Total Before VAT: GBP 173.21
VAT: GBP 34.66
Total:
Grand Total: GBP 207.87
Payment Grand Total: EUR 242,83

Hetkel musta reede hind alates 89.99 naela!
Saab tellida kuni 2 seadet korraga.

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B07747FR44/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&th=1

EDIT: reklaamidega variandil (£89.99) näitab, et ei saa Eestisse tellida aga reklaamideta (£99.99) sai ilusti tellida.

_________________
IT haldus ja hooldus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2018 16:30:57 vasta tsitaadiga

reklaamide puhul live chat supportiga, et sooviks loobuda ja korras. Selgitasin, et meie maal ei ole sellest kasu.
Vist 1 toode inimese kohta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nurmalna
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2014




sõnum 13.05.2019 22:13:15 vasta tsitaadiga

Tere,

Näen, et 2013. aastal tehti Kindle-le Inglise - Eesti sõnastik. Täna, 2019. aastal, teps mitte ei leia seda.

Ma oleksin supper tänulik, kui keegi selgitaks, mida ma pean tegema, et oma uuele kindlele Inglise-Eesti sõnastik saada? Näen, et lätlaste sõnastik taitsa olemas....http://eb.lv/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2019 23:05:41 vasta tsitaadiga

nurmalna kirjutas:
Tere,

Näen, et 2013. aastal tehti Kindle-le Inglise - Eesti sõnastik. Täna, 2019. aastal, teps mitte ei leia seda.

Ma oleksin super tänulik, kui keegi selgitaks, mida ma pean tegema, et oma uuele kindlele Inglise-Eesti sõnastik saada? Näen, et lätlaste sõnastik taitsa olemas....http://eb.lv/

Mina ka ei leidnud. Lõpuks eksportisin vanal Kindlel Inglise-Eesti sõnastiku Calibres välja ja uuel sisse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 14.05.2019 09:10:02 vasta tsitaadiga

https://www.amazon.com/gp/feature.html?ie=UTF8&docId=1000765211

amazonil on endal olemas konverter, mis on tasuta, väga lihtne kasutada ja töötab perfektselt, mitte nagu calibre, mis on mingite amatööride poolt kokku käkerdatud käkerdis, keeruline kasutada ja keerab raamatu pekki.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2019 09:42:50 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
https://www.amazon.com/gp/feature.html?ie=UTF8&docId=1000765211

amazonil on endal olemas konverter, mis on tasuta, väga lihtne kasutada ja töötab perfektselt, mitte nagu calibre, mis on mingite amatööride poolt kokku käkerdatud käkerdis, keeruline kasutada ja keerab raamatu pekki.

Ma pole tükk aega nii rumalat juttu kuulnud! Purjus olid, kui selle kirjutasid? No tõsiselt, sa võrdled mingit õnnetut command line tooli, mida pole 5 aastat uuendatud täislahendusega, mis võimaldab muuhulgas raamatuid lugeda eksportida ja muuta. Ja pole Calibre ühtegi korralikult vormindatud raamatut pekki keeranud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 14.05.2019 18:14:34 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
https://www.amazon.com/gp/feature.html?ie=UTF8&docId=1000765211

amazonil on endal olemas konverter, mis on tasuta, väga lihtne kasutada ja töötab perfektselt, mitte nagu calibre, mis on mingite amatööride poolt kokku käkerdatud käkerdis, keeruline kasutada ja keerab raamatu pekki.

Ma pole tükk aega nii rumalat juttu kuulnud! Purjus olid, kui selle kirjutasid? No tõsiselt, sa võrdled mingit õnnetut command line tooli, mida pole 5 aastat uuendatud täislahendusega, mis võimaldab muuhulgas raamatuid lugeda eksportida ja muuta. Ja pole Calibre ühtegi korralikult vormindatud raamatut pekki keeranud.
sama raamatu, mille calibre perse keeras, tegi see "õnnetu commandline 5 aastat uuendamata tool" korralikult ära. uuendada töötavat asja uuendamise pärast on purjus peaga lauslollus. ja see et pealt ilus välja näeb ja palju nuppe on, ei tähenda et see parem on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2019 21:15:49 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
sukelduja kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
https://www.amazon.com/gp/feature.html?ie=UTF8&docId=1000765211

amazonil on endal olemas konverter, mis on tasuta, väga lihtne kasutada ja töötab perfektselt, mitte nagu calibre, mis on mingite amatööride poolt kokku käkerdatud käkerdis, keeruline kasutada ja keerab raamatu pekki.

Ma pole tükk aega nii rumalat juttu kuulnud! Purjus olid, kui selle kirjutasid? No tõsiselt, sa võrdled mingit õnnetut command line tooli, mida pole 5 aastat uuendatud täislahendusega, mis võimaldab muuhulgas raamatuid lugeda eksportida ja muuta. Ja pole Calibre ühtegi korralikult vormindatud raamatut pekki keeranud.
sama raamatu, mille calibre <b>piix</b> keeras, tegi see "õnnetu commandline 5 aastat uuendamata tool" korralikult ära. uuendada töötavat asja uuendamise pärast on purjus peaga lauslollus. ja see et pealt ilus välja näeb ja palju nuppe on, ei tähenda et see parem on.

Mis raamat see siis täpsemalt oli, mida Calibre ei suutnud konvertida ja Amazoni tool suutis?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2019 21:17:15 vasta tsitaadiga

Kas Eestist ei saa kuskilt poest uut reklaamideta Paperwhite 4 osta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2019 23:43:00 vasta tsitaadiga

Piipz kirjutas:
Kas Eestist ei saa kuskilt poest uut reklaamideta Paperwhite 4 osta?

Miks mitte otse Amazonist? Aga kui ei sobi siis: https://www.hinnavaatlus.ee/1393589/amazon-e-luger-all-new-kindle-paperwhite-wi-fi/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2019 09:26:15 vasta tsitaadiga

Hinnavaatluse linke ma oskan ise ka klikkida, kuid ma ei näe kusagil, et oleks kirjas, et kas on reklaamivaba versioon või mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2019 09:28:21 vasta tsitaadiga

Piipz kirjutas:
Ma ei näe, et Amazon saaks Eestisse saata seda. Või on mul endal mingid seaded valed.
Ning sinu antud lingilt ei ole infot, et kas see on "with special offers" või "without special offers".

Amazon saadab küll, 2 nädalat tagasi tellisin amazon.de -st ühe. Ei saada sel juhul kui on valitud "with special orders". Eestis ei ole ette nähtud müüa "special orders" versiooni praegu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2019 18:46:58 vasta tsitaadiga

aga mis seal keerulist on reklaamid ära keelata...... icon_question.gif
naine kinkis ka reklaam versiooni....live sup lahti ja kurtsin muret...kokku 5 minutit ja asi aetud.....õpitud abitus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 06.06.2019 23:01:08 vasta tsitaadiga

Ise ka samamoodi reklaamidest lahti saanud. Saad kindle kätte, regad ära vms, logid kontole sisse, kirjutad netis live supporti, et reklaamid ei puuduta sind, sest elad Eestis ja lülitatakse välja. Samas raamatu lugemise ajal reklaame nagunii ei näita.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rumpy
HV vaatleja

liitunud: 25.11.2011




sõnum 15.01.2020 18:51:16 vasta tsitaadiga

Tundub, et nüüd ei saa ühestki amazonist enam kindlet eestisse, oasist vähemalt. DEs ka ütleb, et eestisse ei saada icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2020 19:27:45 vasta tsitaadiga

https://www.eshopwedrop.ee/ abiks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marqs
HV veteran
marqs

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2020 16:19:35 vasta tsitaadiga

rumpy kirjutas:
Tundub, et nüüd ei saa ühestki amazonist enam kindlet eestisse, oasist vähemalt. DEs ka ütleb, et eestisse ei saada icon_sad.gif

Kui otse Amazonist vaja, siis säti Offer Type'ks Ohne Spezialangebote / Without Special Offers. Võimalik, et valikuid loksutatakse sinna-tänna, aga täna (2020-01-16) ei sea .co.uk ega .de Eestisse saatmisel piiranguid. Eeldusel, et ikka reklaamideta variant valitud on, reklaamidega odavamat ei ole nad ka varem otse saatnud.

_________________
0xDEAD
0xBEEF
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2020 16:47:33 vasta tsitaadiga

USAs on praegu suur soodukas, aga neid meile ei saadeta. Ei reklaamidega ega ilma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Klm_on
Kreisi kasutaja
Klm_on

liitunud: 05.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2020 15:04:45 vasta tsitaadiga

Mul on kindle paperwhite aastast 2014 lõpp. Ilmselt 6 või 7 generatsioon.
Kasutasin experimental browserit siit lehelt raamatute laenutamiseks. https://ellu.keskraamatukogu.ee/
Kuni eelmise aastani toimis suht edukalt, kuid seda seda lehte nüüd uuendati ning seetõttu veebileht ei kuva enam raamatut korralikult. Mõõdud on paigast ja ja järjekorda ei saa valida... igast probleeme noh...

Siit ka küsimus, et kas mõni uuema generatsiooni kindle "experimental browser" suudab seda lehte ja neid raamatuid korralikult kuvada? Saab keegi testida ning tulemustest teada anda?
Ei pea töötama just ideaalselt nagu tahvlis või läpakas, peaasi, et saab peatükke korralikult valida. Ise valisin peatüki alustamisel "Article mode" reziimi ning oli ilusti loetav.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Voyage
HV Guru

liitunud: 07.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2020 15:21:12 vasta tsitaadiga

Klm_on kirjutas:
Mul on kindle paperwhite aastast 2014 lõpp. Ilmselt 6 või 7 generatsioon.

Siit ka küsimus, et kas mõni uuema generatsiooni kindle "experimental browser" suudab seda lehte ja neid raamatuid korralikult kuvada? Saab keegi testida ning tulemustest teada anda?
Ei pea töötama just ideaalselt nagu tahvlis või läpakas, peaasi, et saab peatükke korralikult valida. Ise valisin peatüki alustamisel "Article mode" reziimi ning oli ilusti loetav.


Kõige uuem kindle paperwhite suudab "article mode" reziimis ilusti teksti kuvada.
Ainus probleem on sisukorra kättesaamine ning vastava peatüki valimine. Veidi mängimist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Klm_on
Kreisi kasutaja
Klm_on

liitunud: 05.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2020 15:28:26 vasta tsitaadiga

Voyage kirjutas:
Klm_on kirjutas:
Mul on kindle paperwhite aastast 2014 lõpp. Ilmselt 6 või 7 generatsioon.

Siit ka küsimus, et kas mõni uuema generatsiooni kindle "experimental browser" suudab seda lehte ja neid raamatuid korralikult kuvada? Saab keegi testida ning tulemustest teada anda?
Ei pea töötama just ideaalselt nagu tahvlis või läpakas, peaasi, et saab peatükke korralikult valida. Ise valisin peatüki alustamisel "Article mode" reziimi ning oli ilusti loetav.


Kõige uuem kindle paperwhite suudab "article mode" reziimis ilusti teksti kuvada.
Ainus probleem on sisukorra kättesaamine ning vastava peatüki valimine. Veidi mängimist.


No see "mängimine" oli enne lihtsam. Praegu on keerulisem, ei saa ligi sisukorrale kuidagi. Küsimus ongi, et kas ehk uuema generatsiooni browser suudab paremini neid lehti hallata või kõik on sama?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2021 17:51:56 vasta tsitaadiga

Kurja vist ei tule vastust? Ise ka planeerin Kindle ostu, aga juhul kui raamatu laenutamise võimalus on ja toimib ilusti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
videvlane
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2021 17:57:42 vasta tsitaadiga

Ei soovita osta Kindle'i, kui peamine kasutusviis oleks raamatukogust raamatute laenutamine. Parem soetada mõni Android eink-seade, nt Onyx või Boyue lugerid. Neile saab Androidi äppe installida. Ise pole selliseid kasutanud, kuid paljud MobileRead foorumi kasutajad on nendega üsna rahul.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Kindle Paperwhite mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.