Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Uboat märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Lewis
HV kasutaja
Lewis

liitunud: 09.01.2005




sõnum 23.04.2019 07:45:16 Uboat vasta tsitaadiga


Link


Title: UBOAT
Genre: Action, Indie, Simulation, Strategy, Early Access
Developer: Deep Water Studio
Publisher: PlayWay S.A.
Release Date: 30 Apr, 2019
Steam Link: https://store.steampowered.com/app/494840/UBOAT/

UBOAT is a simulator of a submarine from WWII era, yet different than all you have seen so far. It is a survival sandbox with crew management mechanics while its primary theme is life of German sailors. The boat is their home, but it can become their grave at any time.
In UBOAT you control the crew in order to control the boat. You look after their physical and mental health, because if the sailors are hungry, tired and their spirit is low, there’s no chance of winning even a skirmish. While your ship travels through the open seas, you will often find yourself being on your own. Use your management skills to spend resources taken on the trip optimally and in special cases try to recover them on the sea, by asking your allies for the help... or by looting wreckages of enemy ships.





Link
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007




sõnum 23.04.2019 17:59:42 vasta tsitaadiga

rõõm näha, et mäng ikka edeneb. Olen suht algusest aegajalt ikka silma peal hoidnud. 29,99USD peaks müüki tulema.
_________________
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lewis
HV kasutaja
Lewis

liitunud: 09.01.2005




sõnum 26.04.2019 09:15:15 vasta tsitaadiga

Sai siin enamuse sellest gameplay videos ära vaadatud

Spoiler Spoiler Spoiler


Tekitas ikka korraliku põnevuse asja proovida.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 30.04.2019 14:44:06 vasta tsitaadiga

täpselt selline asi, mis mulle peale läheb.
märk maas.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lewis
HV kasutaja
Lewis

liitunud: 09.01.2005




sõnum 01.05.2019 12:51:54 vasta tsitaadiga

Mäng nüüd -15% alega saadaval steamis. Hetkel hind koos alega 21.24

Streamin natuke mängu https://mixer.com/M6h

Hetkel peale ei räägi, kuna naine võttis mikri ära ja ma pole teist omale muretsenud icon_lol.gif Aga noo saab veits aimu mängust lihtsalt. Hetkel läbin tutoriali.


Edit: Vahepeal jookseb asi nagu imelikult kokku. Kõik hakkab aegluubis tegema ja jookseb nagu kinni. Proovib ilma streamita uuesti ju vaatab kuidas siis läheb.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 02.05.2019 13:16:12 vasta tsitaadiga

Iseenesest on see asjandus natukene mängitav, kuigi kohati ikka päris toores (versioon B115).
Kiel-i sadamas näiteks warehouse veidi katki, esialgu ei leia kohtagi kuidas sinna pääseda. Ohvitser on üldse puudu kellele enda saabumisest teada anda.

Muidu mere peal toimetada on päris mõnus. Ühe korra suutsin seal tutoriali missioonil enda laeva põhja ära uputada ja enam üles ei saand, sest suruõhk oli otsas.

_________________
SC: -huviline-
Steam: Huviline
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lewis
HV kasutaja
Lewis

liitunud: 09.01.2005




sõnum 02.05.2019 15:22:30 vasta tsitaadiga

Vigasid on ja palju tegelikult. Küll ei ole kellelegi sadamas reportida. Siis kuskil missi keskel kaob näiteks hiir ära ja üldse praktiliselt kontroll kogu asja üle. Save game laadimine vahest aitab. Eile näiteks ei toiminud save game. Selleks tuli ka ise lahendus leida, sest jõle jama oli, kui miskine paar tundi olid punktist A-B liikunud ja ära salvestasid, aga pärast seda mängu enam polnud ja pidid algusest alustama.

Ei kargagi kohe kõik pähe millega on juba kokku puututud.

_________________
Mu ainumas Twitch kanal: https://www.twitch.tv/m6hh
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 07.05.2019 10:09:20 vasta tsitaadiga

Eile viimane patch (B118) oli juba täitsa mängitav.

Tegin Portsmouthi sadama ründamist(raskem tase). Kui kohale jõudsin, siis oli täielik udu, mis selle madala vee tõttu oli täitsa hea. Veepealset sagimist vastaste poolt oli oodatust rohkem ja sadamasse sisse (sealt kahe maa nuki vahelt läbi) ei õnnestunudki pääseda. Ühe torpeedo sain väljuvale laevale pihta - kahjuks see põhja teda ei viinud. Kuna meeste moraal oli juba suht nullis olnud pikemat aega, siis mõtlesin, et lähen teen korra tiiru eemal ja tulen teise nurga all tagasi ning proovin uuesti. Tagasi sõites leidis mind lennuk üles ja *ittus mulle hunniku pomme pähe. Kaotasin kõik mehed, kes esimeses torpeedo ruumis olid - kes mujal viga said, need õnnestus peaaegu päästa. Kaks läksid hiljem veel päästetööde käigus lisaks.
Hea, et vesi madal oli siis ei vajunud väga sügavale, otse põhja ainul niipalju, et radaritelt olin kadunud. Tükk aega maadlesin seal põhjas, et olemas-olevad mehed elus püsiks, laevast vee välja saaks ja kõik vajalikud augud kinni. Kuna inim kaotused olid suured, siis võtsin suuna koju tagasi.
Õnnestus elektrimootorite jõul vaikselt minema hiilida ja pakku pääseda ning meeskonda täiendada. Proovin nüüd uue meeskonnaga uuesti.

_________________
SC: -huviline-
Steam: Huviline
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lewis
HV kasutaja
Lewis

liitunud: 09.01.2005




sõnum 07.05.2019 11:48:50 vasta tsitaadiga

Väga äge tagasiside thumbs_up.gif Moraali aitab vee all olles natuke üleval pidada ka see, kui valgustus punase peale panna. Siis ei lange see nii kiirest + meeste juures kõigil on kaks sellist ristküliku kujulist klotsikest. Neid langetada, siis ka moraal ei lange nii kiiresti. Raadiomehele olen tavaliselt need alles jätnud. Madalas vees lennukilt pihta saab, siis saab veel enamvähem hakkama jah. Mul tavaliselt sügavas juhtunud ja nii suurte vigastustega, et lihtsam on vana save võtta. Aga ootan huviga uusi arenguid.

Ahjaa. Mul õnnestus üks lennuk merel olles isegi, selle suure teki kahuriga maha võtta icon_lol.gif

_________________
Mu ainumas Twitch kanal: https://www.twitch.tv/m6hh
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 07.05.2019 14:42:00 vasta tsitaadiga

Need valgused ja jutud, neid ma tean. Mul see miss kestis lihtsalt nii kaua juba. Poovisin seal manööverdada ja sihtida ja lasta ja kõige peale kulus oma aeg, sest no neid pisikesi torpeedo paate sõitis seal mingi kolme kaupa ringi.

Merel üldiselt kui üks lennuk tuleb, siis tavaliselt ma teen nii:
- ootan ära kui ta must eemale lendab
- siis kiirelt pinnale
- mehed mootorite juurde ja "Forward 5"
- rooli keeran mingi 10 - 20 kraadi kuhugi poole, et laev otse ei sõidaks. Vahepeal siis vahetan lihtsalt suunda.
- seejärel pootsmani panen kuulipilduja peale ja lasen selle linnu alla. Üldiselt saab ta ise täitsa hakkama.

Kui on rohkem kui üks lennuk, siis crash dive ja proovin minema manööverdada.

_________________
SC: -huviline-
Steam: Huviline
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lewis
HV kasutaja
Lewis

liitunud: 09.01.2005




sõnum 15.06.2019 11:08:20 vasta tsitaadiga

Parim vedamine selles mängus seni. Tavaliselt nende süvavee pommide eest ilma mõne vigastuseta pääsenud pole.


Link
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Uboat
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.