|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pelmeen
HV kasutaja
liitunud: 28.10.2003
|
05.06.2004 12:38:35
|
|
|
| Format kirjutas: |
| crash909 kirjutas: |
aga ei tea palju businesia factory'l yldse turvamehi v6ib olla... ma arvan, et neid seal ikka ysna palju ja ka maffiat l2heb nende vastu ju siis ikka p2ris p2ris palju  |
Umbes 2 kuud tagasi käsin white rock Ltd. firmas
Temal oli turvasi 9000
Kuna aga businesia factoryl on tööpinda nii 20k rohkem..
Muide saadeti 6000 ninjat |
Ma saatsin kunagi businesia factoryle 7000 millegagi ninjat ja kõik võeti kinni.
_________________ http://www.hot.ee/eestiomadjobud |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
one
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.06.2003
|
05.06.2004 12:40:49
|
|
|
~3000 maffia meest võeti kinni, kui 7048 ninjat white rock Ltd. firmale peale saatsin ...
väga imelik et 6000 ninjat said businesia factory-st läbi
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 168 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
one
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 168 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
06.06.2004 13:54:34
|
|
|
Mis businesia hakkab jälle segi minema ,et nii palju raha ringi lliigub we?
Maffia saatis nuhi firmasse Räb1. Ta mängis, et on raamatupidaja ning võttis õhtul töölt tulles kaasa 66 521 595 620.-.
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
06.06.2004 15:57:00
|
|
|
jälle sego
varsti resu muhahahaha
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZnTro
HV vaatleja
liitunud: 10.02.2004
|
06.06.2004 16:41:50
|
|
|
| malcom kirjutas: |
Mis businesia hakkab jälle segi minema ,et nii palju raha ringi lliigub we?
Maffia saatis nuhi firmasse Räb1. Ta mängis, et on raamatupidaja ning võttis õhtul töölt tulles kaasa 66 521 595 620.-. |
Palju saatsid talle maffia mehi siis et l2bi said?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
one
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.06.2003
|
06.06.2004 18:07:11
|
|
|
| malcom kirjutas: |
Mis businesia hakkab jälle segi minema ,et nii palju raha ringi lliigub we?
Maffia saatis nuhi firmasse Räb1. Ta mängis, et on raamatupidaja ning võttis õhtul töölt tulles kaasa 66 521 595 620.- . |
Njah... Aga tee järgi... Mina röövisin üle 900 000 000 000.-(ehk siis pea triljon) 8)
Kujul oli midagi 17k tööpinda ja peale läksin 7100 ninjaga
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 168 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elitegamer
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2002
|
15.06.2004 18:17:08
|
|
|
minu firma siis:
AS Paugunaator
Asukoht: Äärelinn
Raha: 599 656 760.-
Kuulsus: 182758
Meedia tähelepanu: 552543
Tööpinda: 25010
Töötajaid: x
Masinaid: xxx
Heaolu: 64.6%
Töötaja tunnipalk on: 2 000.-
Tööpäeva pikkus tundides on: 16
Reklaam: Reklaam spordivõistlustel
Turvasüsteem: XV level
Maffia:
Kindlustus: IX aste
mõni aeg tagasi võitsin mingi särgi kah, 1. loosimisel siis!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
17.06.2004 13:41:20
|
|
|
... muideks, mängul on oma foorum täiesti olemas:
http://www.iteral.com/foorum/
... seega aitab siinkohal tühjast lobast, firmadega äritsemisest ja oma tegudega kelkimisest !
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
one
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.06.2003
|
17.06.2004 13:50:51
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
... muideks, mängul on oma foorum täiesti olemas:
http://www.iteral.com/foorum/
... seega aitab siinkohal tühjast lobast, firmadega äritsemisest ja oma tegudega kelkimisest ! |
Miks nii?
Kas ei või jääda siis HV-s see üks teema Businesia kohta ?
Ja seal ei tohi oma firmasi müüa
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 168 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZnTro
HV vaatleja
liitunud: 10.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eestlane
HV Guru

liitunud: 26.01.2004
|
21.06.2004 21:23:37
|
|
|
| Ma olen kindel, et varsti tuleb jälle restart, liiga suured summad liiguvad ringi juba. Pealegi mängu mõte kaob ära kui firmas on kõik kõige suuremas levelis ...
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
21.06.2004 22:56:09
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
... muideks, mängul on oma foorum täiesti olemas:
http://www.iteral.com/foorum/
... seega aitab siinkohal tühjast lobast, firmadega äritsemisest ja oma tegudega kelkimisest ! |
selle loogika järgi võiks ju selle topicu hoopistükkis lukku lüüa
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
22.06.2004 09:29:09
|
|
|
| Ma soovitan kõigil kellel on busikas password sama mis on kasutaja nimi sest,mu üks sõber on võtnud 7 firmat juba niimodi ära ja päris head firmad millel on tööpinda 23000,21000,18000,16000,15000,11000,10000 tööpinda.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
22.06.2004 11:08:55
|
|
|
coolmode, minu arust suht lame tegevus.
Ma eksperimendi käigus tegin ka niimoodi. Vaatasin kaua saab hoida, kui mõni idikas hakkab käima läbi ca 100 000 firmat. No tuleb välja, et käiaksegi. Kui firmat prooviti oli pinda 16k. Loomulikult sai selle passwordi tagasi, seega minu arust coolmode
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
23.06.2004 17:07:59
|
|
|
| coolmode kirjutas: |
| Ma soovitan kõigil kellel on busikas password sama mis on kasutaja nimi sest,mu üks sõber on võtnud 7 firmat juba niimodi ära ja päris head firmad millel on tööpinda 23000,21000,18000,16000,15000,11000,10000 tööpinda. |
Ei see eriti aru...
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
23.06.2004 17:18:17
|
|
|
| Mr.T.Y.Y.T kirjutas: |
| coolmode kirjutas: |
| Ma soovitan kõigil kellel on busikas password sama mis on kasutaja nimi sest,mu üks sõber on võtnud 7 firmat juba niimodi ära ja päris head firmad millel on tööpinda 23000,21000,18000,16000,15000,11000,10000 tööpinda. |
Ei see eriti aru... |
Näiteks kasutaja on marju ja parool on ka siis marju, ühesõnaga kasutaja = parooliga (mõnedel kasutajatel) aga see eest saab õige kasutaja endale lasta saata mail ja siis ta saab ka uue passwordi.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
24.06.2004 11:04:12
|
|
|
Nii jah see läks üldse meelest.Aga kas e-maili ei saa siis seal vahetada?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
24.06.2004 11:18:30
|
|
|
| Ei saa, selle paned registreerimisega paika!
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format111
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
24.06.2004 12:22:20
|
|
|
| Loodame, et tuleb ikka, saaks ikka normaalselt ka mängida algusest!
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
24.06.2004 12:24:29
|
|
|
Kuidas te viitsite seda veel mängida
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elitegamer
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2002
|
24.06.2004 13:07:12
|
|
|
Oot, palju see businesia factory omanik selle tööpinna eest raha kulutas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
24.06.2004 22:56:26
|
|
|
Kui Simpel oli tal siis küll simpel tühjaks
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dag
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2002
|
25.06.2004 21:47:16
|
|
|
| usun, et mingi kokulepe businesia factory omajal ja aivol peab olema....
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elitegamer
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2002
|
26.06.2004 13:50:50
|
|
|
| Naised saunas rääkisid, et ta olevat 5000 eeku sellepeale kulutanud...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lammas
HV veteran

liitunud: 05.01.2002
|
26.06.2004 16:00:38
|
|
|
noh ütleme sellepeale, et kui ta saad 1x kuus 2 paari tosse (hinnaga 2500.- vms...kokku 5000.-) siis hakkab ka ju vaikselt ära tasuma. Müüd sõpradele odavamalt jne jne...
Muidugi mulle ikka meeldivad need teated: a`la "Sel nädalal me tosse välja ei loosi" jupp aega ikka irvitasin omaette ...
|
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DexXxter
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2003
|
26.06.2004 16:49:49
|
|
|
aga olete te seda tähele pannud et ta polegi kordagi võitnud ja nüüd vist kampaania ka läbi ju...
esimest korda siis võitis ju THC ja teist korda Chaos kohe üldse siis ei vea ju vennal.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eestlane
HV Guru

liitunud: 26.01.2004
|
28.06.2004 01:59:03
|
|
|
sry, et vahele segan aga mille pärast tõsteti tööpinna saamist nii tohutult??? 100 > 350 peale.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
28.06.2004 11:13:44
|
|
|
| eestlane kirjutas: |
sry, et vahele segan aga mille pärast tõsteti tööpinna saamist nii tohutult??? 100 > 350 peale.  |
Äkki sellepärast, et inimesed ei saa iga 10 tunni tagant passimas käia. Läheb vähem pinda raisku
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aegir
HV veteran

liitunud: 05.01.2003
|
28.06.2004 11:38:44
|
|
|
| kas täna mitte restardi päev polnud
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.01.2004
|
28.06.2004 11:40:03
|
|
|
| Aegir kirjutas: |
| kas täna mitte restardi päev polnud |
Reseti ei tule, sest hääletajaid oli umbes 100, mis moodustab alla 1% mängijatest.
|
|
| Kommentaarid: 307 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
11 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
28.06.2004 12:29:16
|
|
|
| Format kirjutas: |
| Aegir kirjutas: |
| kas täna mitte restardi päev polnud |
Reseti ei tule, sest hääletajaid oli umbes 100, mis moodustab alla 1% mängijatest. |
Las Aivo orgunnib selle reseti küsitluse businesia avalehele...
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aegir
HV veteran

liitunud: 05.01.2003
|
28.06.2004 12:57:51
|
|
|
| Mr.T.Y.Y.T kirjutas: |
| Format kirjutas: |
| Aegir kirjutas: |
| kas täna mitte restardi päev polnud |
Reseti ei tule, sest hääletajaid oli umbes 100, mis moodustab alla 1% mängijatest. |
Las Aivo orgunnib selle reseti küsitluse businesia avalehele... |
see vist ainuõige lahendus
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
28.06.2004 18:41:25
|
|
|
Reset võiks jah toimuda siis saaks normaalselt jälle mängida .
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
one
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.06.2003
|
28.06.2004 23:29:45
|
|
|
| coolmode kirjutas: |
Reset võiks jah toimuda siis saaks normaalselt jälle mängida . |
Ei taha mingit reseti!
Tööpind:32530
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 168 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
29.06.2004 21:50:59
|
|
|
Selle pärast jah aga kas sa oled tellinud kah tööpinda
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
one
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.06.2003
|
29.06.2004 21:54:01
|
|
|
| coolmode kirjutas: |
Selle pärast jah aga kas sa oled tellinud kah tööpinda  |
Olen küll tellinud, aga enda raha eest olen mängule ainult 5.- andnud
Muidu mingi 3000 tööpinda on sealt tellitud(mitte enda mobiil, ema mobla - firma maksab )...
Tööpind:32760
kas keegi müüb veel firmasi?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 168 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
29.06.2004 22:03:02
|
|
|
Siis ei tahaks ja reseti ise olen tellinud 20kr eest tööpinda
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
29.06.2004 22:41:18
|
|
|
| YX666 kirjutas: |
| coolmode kirjutas: |
Selle pärast jah aga kas sa oled tellinud kah tööpinda  |
Olen küll tellinud, aga enda raha eest olen mängule ainult 5.- andnud
Muidu mingi 3000 tööpinda on sealt tellitud(mitte enda mobiil, ema mobla - firma maksab )...
Tööpind:32760
kas keegi müüb veel firmasi? |
Mis siis sul probleemiks?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
one
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.06.2003
|
29.06.2004 23:26:34
|
|
|
| Mr.T.Y.Y.T kirjutas: |
| YX666 kirjutas: |
| coolmode kirjutas: |
Selle pärast jah aga kas sa oled tellinud kah tööpinda  |
Olen küll tellinud, aga enda raha eest olen mängule ainult 5.- andnud
Muidu mingi 3000 tööpinda on sealt tellitud(mitte enda mobiil, ema mobla - firma maksab )...
Tööpind:32760
kas keegi müüb veel firmasi? |
Mis siis sul probleemiks? |
Probleemiks
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 168 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
29.06.2004 23:58:49
|
|
|
YX666, katsume siin topicus firmade müügi/ostu kuulutustest ilma läbi ajada
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
30.06.2004 00:58:29
|
|
|
| YX666 kirjutas: |
| Mr.T.Y.Y.T kirjutas: |
| YX666 kirjutas: |
| coolmode kirjutas: |
Selle pärast jah aga kas sa oled tellinud kah tööpinda  |
Olen küll tellinud, aga enda raha eest olen mängule ainult 5.- andnud
Muidu mingi 3000 tööpinda on sealt tellitud(mitte enda mobiil, ema mobla - firma maksab )...
Tööpind:32760
kas keegi müüb veel firmasi? |
Mis siis sul probleemiks? |
Probleemiks  |
Ma mõtlesin seda, et sa nii väga formati vastu, endal tööpinna raha tuleb ema töömobiili pealt..
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
02.07.2004 18:30:48
|
|
|
Kui too uus Chat seal paremal poole oleks, siis käiks küll. Aga praegu on disain minu meelest täiesti väär.
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
03.07.2004 11:14:53
|
|
|
võtsin kah aja maha ja tegin Businesiasse konto..
ja läheb päris hästi...
ajaviiteks päris hea mäng...
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
03.07.2004 11:35:33
|
|
|
woozy, woofer litsenti tahad?
Ma üheleke tuttavale tegin, kellel oli alla 2k pinda
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
03.07.2004 13:45:28
|
|
|
| kempi kirjutas: |
woozy, woofer litsenti tahad?
Ma üheleke tuttavale tegin, kellel oli alla 2k pinda  |
tavai, ära küll ei ütleks
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lempzz
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2001
|
20.07.2004 14:39:15
|
|
|
| Mis lahti businesiaga? Ei saa kuidagi sisse logitud ega midagist. Pole neil ka mingit meili aadressi, kust abi saaks. Ja neil see foorum kah kuidagi nadi....
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sharkman
Aeg maha 10

liitunud: 08.02.2003
|
20.07.2004 14:40:50
|
|
|
| restart toimus
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terminator III
HV veteran
liitunud: 24.06.2003
|
20.07.2004 14:49:06
|
|
|
Mingi kuradima imelik asi toimub, tegin uue firma, ja siis tundub nagu keegi teine mängiks minu eest, igapäev kui sisse lähen on minueest juba tööpind ära ostetud
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
21 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|