|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
17.04.2019 17:30:58
|
|
|
ei jää
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
17.04.2019 17:54:32
|
|
|
| d_m, wifiga jääd nälga. Kaabliga pole probleemi.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
17.04.2019 19:25:05
|
|
|
Põnev teema, huvitav, et ma pole ammu kuulnud ega ka ise näinud, et Telia tahaks mõnele kliendile seadmeid MÜÜA. Eelistatud on rent ja sedagi vastavalt reeglitele.
Nimelt kui uus klient tellib 100Mbit/s v35b vdsl ühenduse siis nõutakse 400 Prime ruuterit sest ei teata selle liini parameetreid, vaid pikkust. v35b töötab paremini ka kehvemal kaablil ja selleks ongi see reegliks tehtud.. mitte kliendile uue seadme moosimiseks.
Kui vana klient kasutab 40-50M ühendust saab ta probleemideta minna üle 100M peale kui liiniandmed on head ja süsteemis logitud, muuda või teleri ekraanilt ja ei ole "müügimeest" ees.
Digiboksiga sama keiss, võid ju vana motorola võrku pista ja töötab ka aga reegel on soovitus kuna selle masina aeglus ei paku just kõige paremat kogemust.
Siis on valida sõimu vahel kas aeglane menüü või, et määriti uus boks pähe.
Mina annan kliendile valiku, kasuta kumba soovid, pilt on mõlemaga sama HD, uuema eelised ette loetud saab klient ise mõelda kas tal seda vaja on.
PS. pole ei tehnikul ega teenindusel sentigi kasu sellest kas ta suudab kliendile rendiseadmed ära pakkuda või mitte. Oluline on lihtsalt teenuse kvaliteet ja seda sätestavad reeglid.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
17.04.2019 21:05:17
|
|
|
| tsitaat: |
Telia võiks sellest olukorrast õppida ja mitte üritada klientidele uusi seadmeid nii kergelt pähe määrida.
|
Mida ta õppima peaks?
Ettevõte asi on teenuseid, seadmeid jne müüa. Sama kindlast määrib telia tädi/onu mulle 600€ teleka asemel 1000€ pähe.
Nauke ülepingutatud artikkel. Ju Geeniusel vaja millegist kirjutada.
Ma oleks pidanud ka kusagile pöörduma kui mulle surmkindlalt väideti, et ilma d200 ma 300/300 netti ei saa? Paar edasitagasi kõnet tehnilisse toesse ja asi sai klaaritud.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d_m
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2002
|
18.04.2019 09:59:03
|
|
|
Mõneti sellest ajendatult ka see küsimus tekkis. Sai ka meie korruselamus fiiberoptika valmis ja plaan ühendus uuendada. Aga hetke seisuga ei ole huvitatud ruuteri vahetusest kui just mingi x põhjus takistuseks ei saa. Puhtalt 100 Mbit/s puhul loodaks Telia poolt mitte kuulda, et DG301 ei toimi ja peab vahetama vms. Wi-Fi jne pole otseselt teemaks kiiruse juures. Elab üle. 5GHz ja AC oleks muidugi vinge, aga mis vähegi kiirust/stabiilsust tahab on kaabliga ruuteri küljes nagunii.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
18.04.2019 10:04:21
|
|
|
Pm ei ole interneti jaoks üldse ruuterit vaja kui telekat ja wifit ei taha. Seda siis optika otsas.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
18.04.2019 10:05:08
|
|
|
| d_m kirjutas: |
Mõneti sellest ajendatult ka see küsimus tekkis. Sai ka meie korruselamus fiiberoptika valmis ja plaan ühendus uuendada. Aga hetke seisuga ei ole huvitatud ruuteri vahetusest kui just mingi x põhjus takistuseks ei saa. Puhtalt 100 Mbit/s puhul loodaks Telia poolt mitte kuulda, et DG301 ei toimi ja peab vahetama vms. Wi-Fi jne pole otseselt teemaks kiiruse juures. Elab üle. 5GHz ja AC oleks muidugi vinge, aga mis vähegi kiirust/stabiilsust tahab on kaabliga ruuteri küljes nagunii. |
Ruuteri vahetus pole nõutud Telia poolt ja on puhtalt soovituslik..eriti fiibril ja korrusmajas. Vajalik on ainult v35b vdsl võrgus või selle kasutusele võtmisel ja kiirustel 200M
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d_m
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2002
|
18.04.2019 10:24:02
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| d_m kirjutas: |
Mõneti sellest ajendatult ka see küsimus tekkis. Sai ka meie korruselamus fiiberoptika valmis ja plaan ühendus uuendada. Aga hetke seisuga ei ole huvitatud ruuteri vahetusest kui just mingi x põhjus takistuseks ei saa. Puhtalt 100 Mbit/s puhul loodaks Telia poolt mitte kuulda, et DG301 ei toimi ja peab vahetama vms. Wi-Fi jne pole otseselt teemaks kiiruse juures. Elab üle. 5GHz ja AC oleks muidugi vinge, aga mis vähegi kiirust/stabiilsust tahab on kaabliga ruuteri küljes nagunii. |
Ruuteri vahetus pole nõutud Telia poolt ja on puhtalt soovituslik..eriti fiibril ja korrusmajas. Vajalik on ainult v35b vdsl võrgus või selle kasutusele võtmisel ja kiirustel 200M |
Palju see 35b mängib rolli 100/100 MBit/s Telia fiibril baseeruva sync ühenduse puhul? Kui wikit uurida siis on seal mainitud max 300/50 ühendused. Võimalik, et seal pole ka täit tõde/kõiki spece listitud.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
18.04.2019 10:34:51
|
|
|
| d_m, ei mängigi, see on ainult vase paari teema.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
24.04.2019 11:03:35
|
|
|
Milliseid internetipakettide soodukaid olete saanud?
Kui tegin Telia1 liitumise, siis Diil, mille klient tol hetkel olin, neile ei sobinud ja pakuti Teliasse tagasitulemisel 15GB piiramatu kiirusega 50% kuutasu soodustusega. Nüüd olen paaril kuul selle 15GB juba enne kuu lõppu täis tõmmanud ning lisamahud on väga kallid (5GB 6€). Telefonil on ka teine sim-pesa, kuhu saaks panna Superi ja 8€ eest saaks väikese jebimisega (kõneaja laadimine Superile, sooduspaketi tellimine jne) kokku 15GB netti juurde.
Kas on lootust, et Telia pakuks praegusele paketile suuremat mahtu parema hinnaga või tuleb ilmselt ikkagi Superi teed minna?
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
24.04.2019 11:07:59
|
|
|
| 1dumbpcuser, raske öelda kui sa pole märkinud, et palju sa hetkel selle 15 giga eest maksad...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
24.04.2019 12:21:01
|
|
|
| 1dumbpcuser, see on väga ok hind sul ja kindlasti viisakalt küsides saad mahtu juurde hea hinnaga. Mina maksan 60 giga eest 15€ näiteks. Mul ei ole muidugi soodustust 50% vaid selline hind ongi lihtsalt.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
25.04.2019 16:55:37
|
|
|
5 giga 6 euri eest "väga kallis"
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
26.04.2019 20:22:40
|
|
|
Kuidas Chromecastiga on? Telefonist saab ilusti telekasse saata või on mingeid piiranguid?
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.04.2019 18:55:16
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Selline artikkel on paywalli taga? Postimees avastas lifehacki, et LED-ile saab kleepsu peale panna? Hapukurgihooaeg on sel aastal ikka väga varakult alanud  |
Need tuled ruuteril saab kinni panna ja nupud ka
Artiklit kahjuks ei näe lugeda vaese kodanikuna
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
28.04.2019 06:23:07
|
|
|
| huvitav uudisnupp, rubilnik nahui kui tuled ei meeldi, külmkapil on ka roheline lamp.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
28.04.2019 21:12:15
|
|
|
| Renq kirjutas: |
| Kuidas Chromecastiga on? Telefonist saab ilusti telekasse saata või on mingeid piiranguid? |
Keegi ei taha vastata sellele aga kuidas salvestamisega on? Kas saab kõiki kanaleid salvestada või on sellega mingeid piiranguid?
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
29.04.2019 10:26:08
|
|
|
Paar päev sellise probleemi käes vaevelnud, et 4G internet, ruuter-telekas-digibox omvahel ühendatud juhtmega, MinuTv ei mängi teatud kanaleid, täiesti pime maa alates FOX'ist edasi, ei discoverid ega muud, pilt jääb lihtsalt mustaks, sama neti taga kõik Netflixid jne toimivad.
Klassikaline ruuter-telekas-box restart tehtud kordi.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
29.04.2019 11:11:24
|
|
|
| RaPTiLE kirjutas: |
Paar päev sellise probleemi käes vaevelnud, et 4G internet, ruuter-telekas-digibox omvahel ühendatud juhtmega, MinuTv ei mängi teatud kanaleid, täiesti pime maa alates FOX'ist edasi, ei discoverid ega muud, pilt jääb lihtsalt mustaks, sama neti taga kõik Netflixid jne toimivad.
Klassikaline ruuter-telekas-box restart tehtud kordi. |
123 valik 3 teeb korda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
29.04.2019 11:19:34
|
|
|
RaPTiLE, vajuta põhja all olev nupp alla , mille käigus viimane välja lülitub ja sisselülitamisel vajuta nupp 3-5 sek alla. Viimane teeb uue tarkvara allalaadimise ja paneb õigetpidi tööle.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
slax
HV kasutaja
liitunud: 04.06.2013
|
07.05.2019 10:58:14
|
|
|
| Kas Telia pakub lisaks nutipaketiga liitumisele ka soodustust telefonile?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
07.05.2019 11:08:59
|
|
|
444...panin ka 1 numbri kinni
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
07.05.2019 13:45:14
|
|
|
| Trend on ikka sama.. tele2 miinustest ja Telia plussis. Täitsa huvitav...
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puhv2
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2011
|
07.05.2019 14:33:54
|
|
|
ujun vist vastuvoolu, aga minul said küll kaks numbrit Teliast Tele2 suunas ära viidud, sest 50%-line hinnatõus ei olnud minu jaoks OK. läbirääkimiste etteotsa asetatud Telia naisterahvas ei suutnud kuidagi lahti lasta mõttest muuta minu kodust tv-teenust soodsamaks selle asemel, et midagi mobiilteenuse osas ümber vaadata. tema õnnetuseks pole mul juba teist päeva koduteenus toimiv (vist kaevati liin katki), aga tal oli justkui vaja kindlad sõnad vestluses ära kasutada, muudkui jõudsime jutuga tagasi koduteenuseni, mille osas niiehknaa pean vist alet saama ja mis hetkel meele mõrudaks teeb, sest ajakulu ja ebamugavust on küllaga tekitatud. lõpuks oli juba üsna ebameeldiv selle naisterahvaga suhelda, kuigi see pole otseselt tema süü, niiet lõpuks loevad ka sellised asjaolud.
_________________ mõned inimesed on nagu vihmapilved - kui nad ära kaovad, muutub päev kohe päikselisemaks |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
07.05.2019 18:17:00
|
|
|
Tele2te liigutamisega läheb koduste teenuste soodus ära. Vt Telia1 tingimusi.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
07.05.2019 18:49:47
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| Tele2te liigutamisega läheb koduste teenuste soodus ära. Vt Telia1 tingimusi. |
rahalises mõistes max ca 5€ internetikiiruse soodustus ning kaks videolaenutuse uuemat filmi 6€/tk kokku 2tk.
ehk siis on jumet kui konkurent pakub 17€ soodsama mobiilipaketi VÕI sa lihtsalt ei vajagi neid soodustusi.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puhv2
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2011
|
07.05.2019 19:31:33
|
|
|
Telia1 teenust pole, videolaenutust ei kasuta ja kodune nett ka suht minimaalse kasutusega ehk siis soodustused täiesti minu huvidest väljaspool.
_________________ mõned inimesed on nagu vihmapilved - kui nad ära kaovad, muutub päev kohe päikselisemaks |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
07.05.2019 20:40:46
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| Tele2te liigutamisega läheb koduste teenuste soodus ära. Vt Telia1 tingimusi. |
rahalises mõistes max ca 5€ internetikiiruse soodustus ning kaks videolaenutuse uuemat filmi 6€/tk kokku 2tk.
ehk siis on jumet kui konkurent pakub 17€ soodsama mobiilipaketi VÕI sa lihtsalt ei vajagi neid soodustusi. |
See Telia1 "soodustus" paistab ainult paberil soodustus. Kiiruskasvu ei märka ja laenuts filme ei vaata. Minu jaoks suht komöödia pakkumine.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
07.05.2019 20:46:16
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
ning kaks videolaenutuse uuemat filmi 6€/tk kokku 2tk.
.... VÕI sa lihtsalt ei vajagi neid soodustusi. |
Selle filmivaatamisega on jah nii, et pole kuude kaua ühtegi filmi vaadanud. Kui kellelegi on see boonus siis mõni ei arva sellest pakkumisest jällegi midagi.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
07.05.2019 21:20:07
|
|
|
| Mul on muusikapakett -4€ ja sport -6€ ja internet -5€ (kiirem ühendus aeglasema hinnaga) Telia1 sooduses. Kas see videolaenutuses 2 filmi kuus tasuta on mingi uuem teema?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
07.05.2019 21:27:58
|
|
|
Ei, tuli koos Telia1 teenusega.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
07.05.2019 21:33:36
|
|
|
jägaja, ok. Mulle pakuti tookord neid kahe lisapaketi soodust ja olen muidugi väga rahul, sest musa mängib palju teleris vs filmid
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
07.05.2019 21:53:46
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Mul on muusikapakett -4€ ja sport -6€ ja internet -5€ (kiirem ühendus aeglasema hinnaga) Telia1 sooduses. Kas see videolaenutuses 2 filmi kuus tasuta on mingi uuem teema? |
Jah. Enam muusika ja spordikanaleid pole telia1 pakkumises.
See on küll eriti meeldevalde võrdlus, et 2 videolaentuse filmi on sama kui 12€ odavam pakkumine konkurendi poolt.
Pole kordagi seda 2 tasuta filmi kasutanud. Varem oli kasutuses see muusika ja spordikanalitega versioon, siis muusikakanalid vahest mängisid telekas. Ilmselgelt oli see teliale kahjumlikum, sellepärast ka ära lõpetati.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
07.05.2019 22:14:01
|
|
|
keegi vist ei lugenudki tekstist VÕI... edasi.
soodustus on ju reaalselt vajalik ainult sellele kes seda tarbib, ja neid kes tarbivad, on täiesti olemas.
ehk siis sealt VÕI.. edasi oli, kui need soodustused pinget ei paku, siis tasub kaaluda muid sooduseid.
tegelikult küsimust ei olnudki, oli lihtsalt teemaks, et Telia1 katkeb kui oled mobiili komplektis soodustustega. Sellest tasub teadlik olla enne kui arved tulema hakkavad. st. ka. vana soodustuse spordi- ja muusikakanalitega seoses.
KillFrenzy, sport ja muusika ei olnud kahjumlikum, need maksid teliale vähem kui kaks uuemat filmi kuus.
Vastupidi, eesmärk oli pakkuda kliendile soodustust mis ka väärtust loob ja igakuiselt, mitte mingit lisapaketti mis tiksub kliendil taustal, Telia maksab ja klient ei kasuta.
Mul ikka on viimasel ajal neid inimesi ette jäänud kes tänu soodustusele üldse klassikokkutuleku ja bohemian rhapsody ära vaatasid. muidu nagu rahul. kinno poleks vist läinud.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.05.2019 00:16:57
|
|
|
Klassikokkutulek 3?
See vist esimene ja viimane film, mida sealt vaatan kui koju jõuan
Aga see on bs jutt , et Telia1 soodustusest pole kas. 300 neti asemel 500 on igati ok saada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
08.05.2019 00:32:05
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Aga see on bs jutt , et Telia1 soodustusest pole kas. 300 neti asemel 500 on igati ok saada  |
99% pole mitte mingit vahet on see 300 asemel 500 või 50 asemel 100.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
08.05.2019 00:37:34
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
Aga see on bs jutt , et Telia1 soodustusest pole kas. 300 neti asemel 500 on igati ok saada  |
99% pole mitte mingit vahet on see 300 asemel 500 või 50 asemel 100. |
+1
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.05.2019 00:45:14
|
|
|
hea olla see 1%
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.05.2019 07:29:39
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
Aga see on bs jutt , et Telia1 soodustusest pole kas. 300 neti asemel 500 on igati ok saada  |
99% pole mitte mingit vahet on see 300 asemel 500 või 50 asemel 100. |
Võiks küll arutleda suuremate kiiruste üle, see on olnud põhiteema siin läbi aegade, saamaks fiiber ja ülikiire.
Oluline vahe on massides kes vajavadki vaid 10-20Mbit/s ühendust ja nendel on ka oluline vahe kui sa saad kõige odavama tasu 16€ eest hoopis 20M neti.
Küllap müügimeistrid kalkuleerivad, milline peaks Telia1 olema, et see looks enamikele klientidele igakuiselt väärtust nii, et ka tunnetuslikult oleks klient rahul.
ps. filmieelistused on siin personaalsed, ise vaatasin ühtteist ja kliendid ka.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
slax
HV kasutaja
liitunud: 04.06.2013
|
08.05.2019 08:22:36
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
Aga see on bs jutt , et Telia1 soodustusest pole kas. 300 neti asemel 500 on igati ok saada  |
99% pole mitte mingit vahet on see 300 asemel 500 või 50 asemel 100. |
Võiks küll arutleda suuremate kiiruste üle, see on olnud põhiteema siin läbi aegade, saamaks fiiber ja ülikiire.
Oluline vahe on massides kes vajavadki vaid 10-20Mbit/s ühendust ja nendel on ka oluline vahe kui sa saad kõige odavama tasu 16€ eest hoopis 20M neti.
Küllap müügimeistrid kalkuleerivad, milline peaks Telia1 olema, et see looks enamikele klientidele igakuiselt väärtust nii, et ka tunnetuslikult oleks klient rahul.
ps. filmieelistused on siin personaalsed, ise vaatasin ühtteist ja kliendid ka. |
Oled kursis, kuidas Telia filmieelistusi pakub personaalselt? Tellitud filmide või ka vaadatud kanalite järgi?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.05.2019 09:24:38
|
|
|
| slax, Mina sellega kursis pole.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
08.05.2019 10:17:45
|
|
|
Positiivset ka: Reede lõuna paiku saatsin kindlustatud telefoni ekraanimooduli vahetusse esindusest, täna hommikul oli remonditud aparaat juba Omniva pakikapis tagasi
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
08.05.2019 10:33:03
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
Positiivset ka: Reede lõuna paiku saatsin kindlustatud telefoni ekraanimooduli vahetusse esindusest, täna hommikul oli remonditud aparaat juba Omniva pakikapis tagasi  |
Kas Omniva oli ekraanile uuesti 1-0 teinud?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
08.05.2019 11:22:00
|
|
|
| softis kirjutas: |
| ivokas kirjutas: |
Positiivset ka: Reede lõuna paiku saatsin kindlustatud telefoni ekraanimooduli vahetusse esindusest, täna hommikul oli remonditud aparaat juba Omniva pakikapis tagasi  |
Kas Omniva oli ekraanile uuesti 1-0 teinud? |
Ei saanud aru, mul vist hommikune peetus pole veel üle läinud.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|