Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 198, 199, 200  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.04.2019 18:48:58 vasta tsitaadiga

70min. oli kadunud...nüüd tagasi
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.04.2019 19:13:07 vasta tsitaadiga

Mis sul tagasi on? Igasugu G internet siiani maas. Kõned olid olemas, kui vaja oli viimase pooltunni jooksul.

Näe, lehes ka kirjutavad juba https://tehnika.postimees.ee/6561993/telia-teenused-on-terves-riigis-hairitud

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.04.2019 19:16:36 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Mis sul tagasi on? Igasugu G internet siiani maas. Kõned olid olemas, kui vaja oli viimase pooltunni jooksul.

Näe, lehes ka kirjutavad juba https://tehnika.postimees.ee/6561993/telia-teenused-on-terves-riigis-hairitud

No 3g tuli tagasi, hetkel Rakveres isegi 4g olemas

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.04.2019 19:21:26 vasta tsitaadiga

MinuTV igatahes ei tööta, mis üle 4G ju käib.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2019 19:25:43 vasta tsitaadiga

Töötab küll..
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2019 19:50:13 vasta tsitaadiga

mauro kirjutas:
Delfis oli eelmine aasta veel see list HBO kohta:
https://forte.delfi.ee/news/tarkvara/vaata-taisnimekirja-uus-hbo-voogedastusteenus-toob-eestlasteni-hulga-huvitavaid-sarju-ja-filme?id=83526407

Aga kas telia HBO pakub 4k ka kui uus box? või saad odavat SD/hd pilti?


Kuna HBO ise ei paku üldse 4K sisu, ei saa ka Telia seda pakkuda. icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2019 20:40:00 vasta tsitaadiga

Kas Diili kodukalt ei saagi e-Simi tellida?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2019 07:42:52 vasta tsitaadiga

marli1, ei.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2019 12:04:44 vasta tsitaadiga

Ja 7 Eurikut küsitakse selle eest?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2019 12:08:56 vasta tsitaadiga

marli1 kirjutas:
Kas Diili kodukalt ei saagi e-Simi tellida?


kas siit ei saanud?
mingit tasu ei tohiks eraldi sellega olla.
https://www.diil.ee/teenused/esim
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2019 12:15:44 vasta tsitaadiga

Helistasin infotelefonile, sealt öeldi et üldse ei saagi Diilile 🤨

Aga jah, vautšerit vaja ja esindus ei tahtnud midagi ilma 7 eurita tegema hakata...
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.04.2019 12:37:56 vasta tsitaadiga

marli1 kirjutas:
Helistasin infotelefonile, sealt öeldi et üldse ei saagi Diilile 🤨

Aga jah, vautšerit vaja ja esindus ei tahtnud midagi ilma 7 eurita tegema hakata...

Diil ju säästu värk, eSim on vaid kallitel telodel, vastuolu icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2019 13:09:31 vasta tsitaadiga

... milleks siis üldse eSim tutvustav leht Diilil, kui seda ei pakutagi? Polnud lepinguline klient?
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2019 13:31:53 vasta tsitaadiga

Klienditeenindaja pädevus pigem...
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2019 14:21:37 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... milleks siis üldse eSim tutvustav leht Diilil, kui seda ei pakutagi? Polnud lepinguline klient?


Momeelest Telia uuendab praegu Diili lehte tükk-tüki haaval, pealehel oli lausa uudisnupuke https://www.diil.ee/abi/uldinfo/iseteenindus?_ga=2.218363036.485550359.1554463085-1929392699.1554463085
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.04.2019 15:31:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Tere, Nimi, Perenimi!
Alates 15.05.2019 viime Eestist Euroopa Liidu (EL) riikidesse helistamise ja SMSi saatmise hinnakirja kooskõlla EL regulatsiooniga. Meil on rõõm teatada, et tänu sellele muutuvad Diili kõned Eestist Euroopa Liidu riikidesse peaaegu 3 korda soodsamaks!


icon_rolleyes.gif onfire.gif

Mind see ei puuduta, aga paljusid kliente siiski.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2019 17:05:46 vasta tsitaadiga

Et Telia kodulehet on sisuliselt võimatu asjalikku infot üles leida, siis uurin siin, ehk on kellelgi kogemusi.

Nimelt peaks 500/500 ühenduse puhul (kuutasu 42€) ruuteri ning HD kanalid lisatasuta saama. Kui ma nüüd läbi "Telia 1" konkreetset pakkumist vaatan, siis kuvatakse järgnevat, ruuteri kohta aga enam mingisugust juttu pole.


Saagi nüüd aru, kas pean veel midagi lisaks maksma või mitte icon_question.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2019 17:06:58 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Et Telia kodulehet on sisuliselt võimatu asjalikku infot üles leida, siis uurin siin, ehk on kellelgi kogemusi.
Saagi nüüd aru, kas pean veel midagi lisaks maksma või mitte icon_question.gif

Ruuter on tasuta.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2019 17:46:38 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
tsitaat:
Tere, Nimi, Perenimi!
Alates 15.05.2019 viime Eestist Euroopa Liidu (EL) riikidesse helistamise ja SMSi saatmise hinnakirja kooskõlla EL regulatsiooniga. Meil on rõõm teatada, et tänu sellele muutuvad Diili kõned Eestist Euroopa Liidu riikidesse peaaegu 3 korda soodsamaks!

[/i]



“Kui Sa soovid nimetatud muudatuse tõttu lõpetada komplekti tingimustel (teenus ja seade) sõlmitud lepingu, tuleb Diilile tasuda seadme jääkmaksumus.”

See tuleb tasuda ühes osas või jätkub järelmaks?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 09.04.2019 18:13:22 vasta tsitaadiga

500/500 icon_lol.gif
wow... mul uimav 21/5.
Vaatasin mis tulevik räägib kuna 6-7 taotlust teinud viimase 10.a jooksul kus kiirus pole muutunud ja pidevalt lubatud.
Nüüd kiri:
Parem internetivõrk jõuab sellele aadressile 23.06.2020. Pärast võrgu valmimist saad tellida ülikiiret internetti.
Ei imestaks kui veel 5a läheb...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2019 20:09:28 vasta tsitaadiga

Magic, mul ei lubata sedagi. Istun nähtavasti surmani oma 12 megase traadi otsas.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2019 00:14:11 vasta tsitaadiga

Hv üleval reklaam. 96h parimaid pakkumisi, avad lingi, error, liiga palju külastajaid. Ei näegi mis pakuvad icon_lol.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.04.2019 10:40:43 vasta tsitaadiga

Klassikaline Telia kampaania ju icon_rolleyes.gif

E:

Lappasin seda listi...... otsingut ei osanud sinna juurde integreerida, mis filtreeriks vaid kampaania pakkumisi? thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2019 12:55:43 vasta tsitaadiga

Teeme siis kokkuvõtte Telia supermüügist:

Huawei P20 64 GB
Telia 349 superhind
Reset.ee 346.63 tavahind

Huawei Mate 20 Pro
Telia 699 superhind
Turuliider.ee 670 tavahind

Huawei Mate 20 Lite
Telia 249 superhind
Profex.ee 242.40 tavahind

Samsung S9+ 64GB
Telia 549 superhind
Smartech.ee 533 tavahind

iPhone XS Max 64GB
Telia 1149 superhind
Smartech.ee 1135 tavahind

iPhone XS 256GB
Telia 1249 superhind
Turuliider.ee 1197 tavahind
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.04.2019 12:58:05 vasta tsitaadiga

Kusjuures ma isegi ostsin ühe asja icon_biggrin.gif
tsitaat:

toalaadija adapter KEY Power QC 3.0 5,90€


Tasuta transaga on hind vägagi ok

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2019 14:18:15 vasta tsitaadiga

iPhone originaalkest kahekümpi eest pole vast kõige halvem diil, tellisin ära.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.04.2019 17:28:35 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kusjuures ma isegi ostsin ühe asja icon_biggrin.gif
tsitaat:

toalaadija adapter KEY Power QC 3.0 5,90€


Tasuta transaga on hind vägagi ok

Kell 11 paiku maksin ära, praegu sain sõnumi, et pakk kroonikeskuse smartposti automaadis icon_eek.gif thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2019 20:57:43 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Nii on, mõni asi on samal päeval käes, mõnda ootad paar nädalat ja kui elad "raplas" siis lähed garantikorras oma turuliidriga lätti seadet remonti viima icon_biggrin.gif

Võtsin esimese suvalise teleri mis silma jäi. võidab ikka mõne euroga:
https://www.hinnavaatlus.ee/1242777/lg-43-43uk6200/
võtsin mingid klapid, sama teema:
https://www.hinnavaatlus.ee/810546/jbl-t450-black/

asi on selles, et kõik ei ole odavam kui mujal maailmas, keegi kindlasti müüb rohkem ja odavamalt, tingimused võivad olla aga teised, kas kaup on kohal, kas garantii ja pret lahendamine on mugav ja kiire ehk ukse lähedal jms.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2019 23:21:33 vasta tsitaadiga

indrpo, mis sa nüüd öelda tahad? Et Telia on parim koht, kust asju muretseda? Või mida?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2019 07:59:05 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
indrpo, mis sa nüüd öelda tahad? Et Telia on parim koht, kust asju muretseda? Või mida?

ei, seda, et hinnad on igal pool erinevad ja selleks ongi hinnavaatlus.
tõsi on see, et suured sildid poodidel 50% alla ei tähenda, et see on odavaim hind.
samas siin tehti kokkuvõte Telia epoes müügil olevatest gramm kallimatest kaupadest, ma vastasin gramm odavamatega. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puhv2
HV kasutaja
Puhv2

liitunud: 27.10.2011




sõnum 12.04.2019 13:35:36 vasta tsitaadiga

Kas keegi juba uusi kõnesid on saanud seoses internetipakettide muutmisega? Mis pakette on pakutud?
_________________
mõned inimesed on nagu vihmapilved - kui nad ära kaovad, muutub päev kohe päikselisemaks
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2019 14:12:02 vasta tsitaadiga

Puhv2, mis pakettide muutmisest sa räägid? icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puhv2
HV kasutaja
Puhv2

liitunud: 27.10.2011




sõnum 12.04.2019 15:24:06 vasta tsitaadiga

olafsand, mul oli üks Diili mobiilse interneti pakett, ilma kõnede ja välisnetita. Helistati täna, et hakkavad jälle muutma, kuna liidusiseselt peab saama sama hinnaga surfata, mis koduriigis. Muidu ilus jutt, aga see "sama hind" tahetakse nüüd tõsta, letihinnaga võrreldes kordades, aga personaalse pakkumisena tõus ainult 50%.
_________________
mõned inimesed on nagu vihmapilved - kui nad ära kaovad, muutub päev kohe päikselisemaks
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2019 15:40:13 vasta tsitaadiga

Vend pani elisa poolt numbri liikuma ja küsis diililt pakkumist. Pakuti 9€ (12GB+muud asjad). Tundub kuidagi kallis. Eks näeb mida Elisa 13€ asemele nüüd pakub.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Diginugis
HV kasutaja
Diginugis

liitunud: 14.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2019 15:54:39 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Vend pani elisa poolt numbri liikuma ja küsis diililt pakkumist. Pakuti 9€ (12GB+muud asjad). Tundub kuidagi kallis. Eks näeb mida Elisa 13€ asemele nüüd pakub.


Kui minu Elisa piiramatu 16€ pakett tahtis minna 21€ peale siis läksin ka Telialt pakkumist küsima. Tulemus oli 6€ Elisa "piiramatu" pakett + nutikell. Nii et üllatusi võib sealt tulla.

_________________
PORTFOLIO
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2019 15:57:55 vasta tsitaadiga

No 6euri eest selline pakett ikka väga ulme.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diginugis
HV kasutaja
Diginugis

liitunud: 14.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2019 16:05:12 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
No 6euri eest selline pakett ikka väga ulme.


Need on õhtused kõned pärast ametlikku tööaega, mida päris kõik telefoniteenindajad vist teha ei tohi. Aga klienti peab hoidma.

_________________
PORTFOLIO
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puhv2
HV kasutaja
Puhv2

liitunud: 27.10.2011




sõnum 12.04.2019 23:09:24 vasta tsitaadiga

võtsin huvi pärast lahti EL-i rakendusmääruse, vaatasin põgusalt selle sisu ning võrdlesin määruse vastuvõtu ning enda internetipaketi lepingu liitumise daatumeid - hetkel tundub nii, et kõnealune ettevõte, teades eelseisvat muudatust, on teadlikult reklaaminud teenust odavamalt arvestusega, et mingist ajahetkest viskab hinnalisa otsa. kindlasti on kusagil mingi vastutust ja süüd vabastav klausel, aga hetkel jäi selline mulje.
_________________
mõned inimesed on nagu vihmapilved - kui nad ära kaovad, muutub päev kohe päikselisemaks
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.04.2019 08:14:50 vasta tsitaadiga

Diginugis kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
No 6euri eest selline pakett ikka väga ulme.


Need on õhtused kõned pärast ametlikku tööaega, mida päris kõik telefoniteenindajad vist teha ei tohi. Aga klienti peab hoidma.

Vast 1-2% lahkujatest saab sellise pakkumise.
See selline külajutu hoidmiseks...

Üldine trend on ikka hinna kallinemisele.

Telia puhul vähemalt viimati toimis mastaabi jutt. Ehk kui ikka 3 numbrit läheks ära, siis ikka tehakse midagi thumbs_up.gif
Muidugi see mELU suhtumine oli neil endil ka hea - täiesti ajuvaba hinnalt ja võita pole midagi icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.04.2019 16:30:59 vasta tsitaadiga

Ma pole küll "roheline", aga hull pakendi raiskamine käib firmas icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2019 19:41:38 vasta tsitaadiga

Mulle on mälukaart saadetud samasuguses turvaümbrikus.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.04.2019 19:43:52 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Mulle on mälukaart saadetud samasuguses turvaümbrikus.
icon_lol.gif icon_sad.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2019 19:52:51 vasta tsitaadiga

Ja olen ka selle kohta korduvalt tagasidet andnud.
Viimati sai seda tehtud, kui tellisin Galaxy S7 jaoks silikoonümbrise. Siis oli samasuur turvaümbrik, ümbrise paberpakend, mingist pehmest materjalist sisu ja plastikust ümbris silikoonümbrise jaoks. Siis ajas küll veidi kurjaks selline pakendiõudus.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2019 20:55:58 vasta tsitaadiga

Paratamatu õudus, liitudes veebis mobiilinumbriga, saadetakse samas mulliümbrikus lepingud ja sim kaart.
Meie võime ju üksteisele kaupa saata, originaalpakendile teip ümber ja teele, epoed alati seda teha ei saa.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.04.2019 21:05:34 vasta tsitaadiga

On väiksemaid ümbrike ka olemas, mida teised poed kasutavad agaralt.
Mu rekord on vist klick või oli atf....arvuti korpuse kastis mälupulk thumbs_up.gif icon_lol.gif
See oli puhtalt sitast lahti saamise eesmärgil tehtud....minu arvates icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2019 22:50:08 vasta tsitaadiga

Eks kiunuda on tore aga reaalsuses on mõnes kohas standard a4 mulliümbrik.
mida meie teha saame on neid oma tarbeks taaskasutada, saadan ise need kõik uuele ringile.
Kui ikka olla üdini roheline siis parem ära telligi midagi, tuleb plastikut, kilet ja pappi niiet tolmab.
Tellisin sportsdirectist paar pusa ja jope. peale seda oli pakendikast kilejäätmeid täis. kurb aga loodan, et need muutuvad kellegi terassilaudadeks.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.04.2019 23:30:20 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
kurb aga loodan, et need muutuvad kellegi terassilaudadeks.

Siis osta Hispaania maasikat, nende vanad kiled tuuakse meile ja tehakse uuesti graanuliks mida ka kohalik plastitööstus ostab.
See töötleja välismaine firma.
//
See mulliümbriku pilt väga ok.
HV asju saatnud nii ja naa, aga enamus kallimaid asju läinud topelt pakendis st 2-4X suurem karp kus ohutult ese sees.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2019 00:32:06 vasta tsitaadiga

Hispaania maasikakilest jõuavad mõnedsajad tonnid aastas ka vahemerre, niiet selle ostusoovitusega oleks ettevaatlik.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2019 08:58:09 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Eks kiunuda on tore aga reaalsuses on mõnes kohas standard a4 mulliümbrik.
mida meie teha saame on neid oma tarbeks taaskasutada, saadan ise need kõik uuele ringile.
Kui ikka olla üdini roheline siis parem ära telligi midagi, tuleb plastikut, kilet ja pappi niiet tolmab.
Tellisin sportsdirectist paar pusa ja jope. peale seda oli pakendikast kilejäätmeid täis. kurb aga loodan, et need muutuvad kellegi terassilaudadeks.


Kuss-kuss.

a: Keegi ei kiunu, vaid juhitakse tähelepanu.
b: Tegemist on Telia teemaga, SD ei puutu asjasse.

icon_lol.gif

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d_m
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002




sõnum 17.04.2019 17:28:45 vasta tsitaadiga

Kas Inteno DG301 ruuter näiteks 60/10 Mbit/s, 100/25 Mbit/s või 100/100 Mbit/s ühenduse taga hätta ei jää? Ega Telia ruuteri vahetust DG400 peale vms ei sunni tegema? DG301 võiks ju 100Mbit ühendusega kenasti hakkama saada?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 198, 199, 200  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.