Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Netflix laienes Eestisse märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2019 00:12:35 vasta tsitaadiga

Eri hinnastust jmt a+b testingut tehakse aegajalt, et vaadata mis tagasiside kasutajate poolt on. Seega võib osadel olla kallimad paketid.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2019 00:23:54 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2019 12:59:52 vasta tsitaadiga

Erinevates regioonides on erinevad hinnad. Kalkuleeri nüüd välja, millises regioonis sina praegu oled icon_biggrin.gif
https://www.comparitech.com/blog/vpn-privacy/countries-netflix-cost/

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2019 11:55:52 vasta tsitaadiga

Sellest on ka mujal juttu - https://bgr.com/2019/02/28/netflix-price-hike-more-expensive-plans-testing/
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2019 17:55:30 vasta tsitaadiga

Supporti tädile ütlesin ka, et u can shove em higher prices up ur bum, nüüd siis teavad vähemalt ühe kliendi arvamust.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.03.2019 15:39:51 vasta tsitaadiga

https://tehnika.postimees.ee/6539597/netflix-tostab-eestis-hinda
tsitaat:

Teenus andis täna klientidele teada, et näiteks kalleima Premium-paketi puhul kasvab hind alates 7. aprillist kahe euro võrra kuutasuni 15,99 dollarit ehk 15,49 eurot. Pakett Basic hakkab maksma 8,99 ja Standrard 12,49 eurot kuus.

Uutele liitujatele kehtivad juba kõrgemad hinnad.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2019 15:52:52 vasta tsitaadiga

Eestis hakkab teenus ennast ammendama, muu maailmaga vörreldes on sisu hulk kövasti väiksem, ent hind üpris körge. Tea, kas vaja VPN hankida, siis vast tasuks end ära. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.03.2019 15:57:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:
We hope you have been enjoying your Netflix membership. We are writing to let you know about an upcoming change.
Your monthly price is increasing to USD12.99 on Saturday, April 6th 2019. Why? We’re hard at work improving Netflix so that you can have even more great TV shows and movies to enjoy.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2019 16:02:20 vasta tsitaadiga

No ei tõuse ju Eestis Netflixi hind. Eestis ei ole arveldus USD baasil.

Hind tõuseb USA turul. Ja kui mõni Eesti kasutaja on omale kunagi USD baasil konto teinud siis neil ka hind tõuseb. EUR baasil hinnatõusust pole siiani juttu olnud kusagil. Ega ole ka klientidele teavitusi tulnud (vähemalt siiani mitte).

Järjekordne pastakast välja imetud uudis ...

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.03.2019 16:03:00 vasta tsitaadiga

Ma kasutan seda üldiselt kuu kaupa , kogu aeg aktiivsena tellimust ei hoia. Aprillis peakski jälle tellima icon_smile.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2019 16:07:44 vasta tsitaadiga

Vaatasin nüüd järgi mida uuele regajale hinnaks pakutakse ning on tõesti juba kallim hind ka EUR'ides. Samas siin eelnevalt välja toodud USD hinnamuutus on siiski ebapädev. Täiesti valed hinnad. Ei saa USD->EUR kursi järgi teenuste puhul arvestada. Hinnad pannakse riikide/regioonide alusel siiski eraldi paika.

Õiged EUR hinnad Eestis on hetkeseisuga:
7,99
11,99
15,49


Samas krt seda teab kui kauaks. Nad on hindadega pikemat aega juba mänginud. Katsetanud eri tasusid erinevates riikides.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 07.03.2019 17:00:40 vasta tsitaadiga

Hard ar work? Kus hinnatõusu eest suurem valik on? Viimati lisai filme 90ndatest- matrix ja Fast and Furious.
Sarjadest ka ainult 100 hooaeg mingist jura.
Ja subbakaid ikka ei ole, kui pähjuseks toodakse raske töö siis olgu eestik. Sub ka olla.(mitte et endal vaja aga pmst).
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.03.2019 17:24:59 vasta tsitaadiga

See on siis hetkel kehtiv hind
tsitaat:
The cost of your Standard plan (2 screens at a time + HD) has changed to USD10.99 a month. This change takes effect Friday, December 29th, 2017.
Aprillist siis +$2 juures.
Samas kõik viimased kuud on krediitkaartilt võetud 11.83 USD, ehk mingi 7.6% on mingit maksu ka veel otsa rakendatud. € kurssi arvestades on siiski odavam kui EU "paketti" tellida.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2019 17:53:01 vasta tsitaadiga

Hard at work on nende original filmid/sarjad mis on liiga tihti t2is jura ja kui midagi on ok siis saab kirvest...
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2019 21:21:47 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, palju te Netflixi vaatate, mul pole veel olukorda tekkinud, kus midagi vaadata pole. Briti sarju näiteks päris palju thumbs_up.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2019 22:37:47 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Ma ei tea, palju te Netflixi vaatate, mul pole veel olukorda tekkinud, kus midagi vaadata pole. Briti sarju näiteks päris palju thumbs_up.gif
x2
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.03.2019 22:43:49 vasta tsitaadiga

Mul peres aegajalt ikka midagi vaadatakse, ise pole mitu kuud selleks mahti leidnud. Maksan rohkem nagu solidaarsusest, et Netlix ikka näeks et neil Eestis ka klientuur olemas ja poodi siin ühel hetkel kinni ei paneks. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2019 10:09:42 vasta tsitaadiga

Viimati olen maksnud €11.99 EUR (Premium Ultra HD ja 4 kontot).
Palju hind tõuseb siis? Teavituskirja pole igatahes veel tulnud.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2019 10:50:25 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Ma ei tea, palju te Netflixi vaatate, mul pole veel olukorda tekkinud, kus midagi vaadata pole. Briti sarju näiteks päris palju thumbs_up.gif
x2

Tea jah, kust see aeg võetakse, et kõike seda vaadata. Või siis on juba kõik nähtud ja/või vaadatakse kiirkerimisega.
Ühel õhtul surfasin pool tunnikest Netflixis ja lisasin hunniku asju vaatamiseks. Järgmiseks aastaks vist "menüü" täis icon_lol.gif
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2019 12:12:14 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Viimati olen maksnud €11.99 EUR (Premium Ultra HD ja 4 kontot).
Palju hind tõuseb siis? Teavituskirja pole igatahes veel tulnud.


ise maksan sama.tahavad tõsta 14.99.
pigem on probleem selles ,et eesti sisu on kehva + subtiitreid pole:S
kui oleks subtiitrid ma oleks nõus 20 ja ilmselt tüdruk mul isegi 25 euri kuus maksma.
näiteks praegu tal inglisekeele oskus ikka 3- ja ta ei saa nautida neid seriaale seal sest kohati jääb segaseks.
ja kui nüüd aus olla siis eestis peaks nad kehva sisu + subtiitrte puudumise tõttu vapsee hinna mingi 9.99 laskma
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2019 12:13:49 vasta tsitaadiga

Kirjuta neile äkki teevad ära icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2019 12:16:48 vasta tsitaadiga

Just vaatasin huvipärast.
Näitab viimast aastat ja muutmata sellel perioodil.
Premium for GBP9.99/month
4 screens + ULTRAHD
Peaks olema 11.69 Euro
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2019 12:40:42 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
Tanel kirjutas:
Viimati olen maksnud €11.99 EUR (Premium Ultra HD ja 4 kontot).
Palju hind tõuseb siis? Teavituskirja pole igatahes veel tulnud.


ise maksan sama.tahavad tõsta 14.99.
pigem on probleem selles ,et eesti sisu on kehva + subtiitreid pole:S
kui oleks subtiitrid ma oleks nõus 20 ja ilmselt tüdruk mul isegi 25 euri kuus maksma.
näiteks praegu tal inglisekeele oskus ikka 3- ja ta ei saa nautida neid seriaale seal sest kohati jääb segaseks.
ja kui nüüd aus olla siis eestis peaks nad kehva sisu + subtiitrte puudumise tõttu vapsee hinna mingi 9.99 laskma
ja kust sa selle 14.99 hinna võtsid?

15,49€ on Eesti Netflixi hinnakirjas ju.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2019 12:42:38 vasta tsitaadiga

Päris kõva hinnatõus siis eusa_think.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.04.2019 13:43:57 vasta tsitaadiga

Kas tõuseb veel, või me saime lihtsalt esimesena sahmaka kätte?
https://majandus24.postimees.ee/6561502/analuutik-jargmisena-voib-netflix-tosta-hindu-euroopas

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.04.2019 14:29:23 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Kas tõuseb veel, või me saime lihtsalt esimesena sahmaka kätte?
https://majandus24.postimees.ee/6561502/analuutik-jargmisena-voib-netflix-tosta-hindu-euroopas

Või nad ei loe oma alles postitatud uudiseid, mäluauk?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2019 18:25:34 vasta tsitaadiga

54 lehte ei hakka läbi käima, kas on mingi leht, kus näeb ära mis filmid Netflix EE versioonis on?
Või siis kas keegi teab, kui palju nendest vanematest Marveli filmidest seal on, faas 1, faas 2 filmidest.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toooomas
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2019 20:30:28 vasta tsitaadiga

maddog kirjutas:
54 lehte ei hakka läbi käima, kas on mingi leht, kus näeb ära mis filmid Netflix EE versioonis on?
Või siis kas keegi teab, kui palju nendest vanematest Marveli filmidest seal on, faas 1, faas 2 filmidest.

Filmidest on põhimõtteliselt ainult "Spider-man: Homecoming".
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2019 20:42:58 vasta tsitaadiga

Tänud!
siis ma ei hakka hetkel tellima, ootan kui midagi uut ja huvitavat tuleb või siis "uut" vana kraami.
Ma üldiselt võtan 30 päeva iga 4-6 kuu järel ja siis vaatan palju asju lühikese ajaga (ja noh mul tasuta 2x 30 päeva ära kasutatud icon_smile.gif )
aga nüüd juba 7-8 kuud möödas viimasest kasutusest.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2019 20:52:18 vasta tsitaadiga

Võtad dnsi 2€ näed murica sisu ka, regamisel kasutad miskid vpn ja saad vist kuni 2x odavamalt kui meil siin kohalik hind, või miks see kohalik sisu nii tähtis on, pmst ühelgi asjal ju pole subtiitreid? Viimati ise panin kanada vpn ja oli vist 10€ premiumi eest vs meie kohalik 15€
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 04.04.2019 22:09:08 vasta tsitaadiga

Päris imelik, Netflixist nähtavad seriaalid ja soovitused saavad lillad täpid, aga mitukümmend lehte vpniga jm skeemitamisi on ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2019 22:20:20 vasta tsitaadiga

maddog kirjutas:
54 lehte ei hakka läbi käima, kas on mingi leht, kus näeb ära mis filmid Netflix EE versioonis on?
Või siis kas keegi teab, kui palju nendest vanematest Marveli filmidest seal on, faas 1, faas 2 filmidest.


https://www.justwatch.com/ee/provider/netflix
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2019 22:30:04 vasta tsitaadiga

CTR kirjutas:
Päris imelik, Netflixist nähtavad seriaalid ja soovitused saavad lillad täpid, aga mitukümmend lehte vpniga jm skeemitamisi on ok thumbs_up.gif


Mis skeemitamist, kui siinset sisu vaadata on seal umbes täpselt 3 filmi ja 4 seriaali, hind ka poole kallim kui mujal kus seriaale ja filme tuhandete kaupa, peab ikka natuke logisema kui neid ei kasuta.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 10.04.2019 17:29:27 vasta tsitaadiga

Huvitav, vajutasin ka Eesti Netflixis Change Plan ja Ultra HD paketi (4 vaatajakohta) hinnaks näitas 11.99€? Kuda mõnedel 4€ rohkem küsib:P

maddog, Marveli filmide kohta, vaatasin, et pea kõik "Spider Man" filmid olemas Spiderman (2002) - Amazing Spiderman 2. Van Helsing sai uue hooaja(Season 3) hiljuti ning natuke aega tagasi oli ka Punisheril(Season 2) uus hooaeg väljas.

Meenutus lapsepölvest- Ultraman Netflix ver ka väljas icon_wink.gif

Eelmisel aastal välja tulnud "Bodyguard" on küll kõigile märulisõpradele kohustuslik, lisaks britilikult arendatud karakterid. Võiks järgmine ka tulla, aga seekord mitte US versioon nagu "Strike Back"-ga läks.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.04.2019 21:08:53 vasta tsitaadiga

Vael, esmaspäeval tellisin uuesti kuuks ajaks

tsitaat:
You authorized a payment of 13.99 EUR to Netflix.com


Alates mai kuust tuleb kallim hind

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 10.04.2019 21:11:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2019 21:09:44 vasta tsitaadiga

11.99 mul ka Eesti kontoga Ultra pakett.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.04.2019 21:11:24 vasta tsitaadiga

Ma siis sain "special" hinna icon_confused.gif
Renka, sul jookseb iga kuu või pead pausi ka?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2019 21:13:25 vasta tsitaadiga

jeesus188, iga kuu ikka. Miks peaks pausi pidama?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.04.2019 21:24:27 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
jeesus188, iga kuu ikka. Miks peaks pausi pidama?

Sest pole vaadata neid asju, mida vaatan... ma 3-4 korda aastas tellin, vaatan ühe jutiga asju. 2 päevaga sai Punisheri teine hooaeg ära vaadatud.
Nüüd veel vähem vaadata, sest kogu Marveli värk lendas minema/lõpetati.

Pm siis hetkel tagasi tuleva kliendi hind 13.99

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2019 21:33:52 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

Pm siis hetkel tagasi tuleva kliendi hind 13.99
Kui vaadata, mis hindu sisselogimata pakutakse siis on premium endiselt 11,99€. Endal ka sama hind.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.04.2019 21:41:51 vasta tsitaadiga

Mul siis vedas
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2019 21:49:32 vasta tsitaadiga

Vaadata on seal sitaks ju. Ma küll ei jõua kõike huvipakkuvat ära vaadata icon_redface.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2019 22:12:56 vasta tsitaadiga

11.99€ hetkel veel ja pole üldse kahju ka rohkem maksta, Netflixis nii palju häid sarju ning rohkem raha neile = veelgi paremad sarjad.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2019 23:00:18 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Mul siis vedas


Mul ka hetkel liitumine tühistatud, aga kui sisse login siis hinnad on ikka samad icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.04.2019 23:21:02 vasta tsitaadiga

Hmm, ma juba eelmine aasta maksin rohkem thumbs_down.gif


Käibemaksu vahe on

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2019 23:31:20 vasta tsitaadiga

jeesus188, sul raudselt mingi teise riigi konto tehtud
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.04.2019 23:36:48 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
jeesus188, sul raudselt mingi teise riigi konto tehtud

Nõup. Enda teada mitte. Enne c8 tulekut mul polnudki seal kontot. Enne esimese tellimuse tegemist tegin konto ja hakkasin kohe telekast vaatama icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2019 23:41:42 vasta tsitaadiga

Lääne-Virumaal on hinnad kallimad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.04.2019 23:45:09 vasta tsitaadiga

Panin regamisel kusagile linnukese, et vabatahtlikult maksan käibekat? icon_confused.gif icon_lol.gif

Renka, vaata kuidas sul seal arveldamise all on...tax on juures?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2019 00:03:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

EUR9.99 (+EUR2 tax)

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Netflix laienes Eestisse mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.