Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 08.04.2019 10:53:34 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
~200 eest ostaks Moondrop Kanas Pro, bassisõpradele peaks peale minema Fiio FH5 ~250 eurot.

Tavaline Moondrop Kanas ~125€ eest ratsionaalsem valik bassisõpradele kui tunduvalt kallim FH5.
Ja tähelepanek - kui juttu nö. "bassisõpradest", siis tasuks selgeks teha kas eelistatud on mid-bass boost või sub-bass boost. Tavaline Kanas see viimane.
Kuigi ütleks, et Pro variant läheb ka sub-bassiga väga madalale, naturaalselt, esitab seda, mis salvestuses olemas ja ei boosti (minu kõrvadele) icon_wink.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2019 16:01:54 vasta tsitaadiga

Ostsin sellised
https://www.massdrop.com/buy/52555

pole veel kohale jõudnud
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cabbage
HV kasutaja
cabbage

liitunud: 07.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2019 17:02:16 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
Võib alati Comply foami proovida kui silicon ei sobi icon_razz.gif

Aliexpressil on sünnipäev järgmine nädal, mõned head diilid mis silma jäid:

Tin T2
Fiio X5 Gen3
NiceHCK poe kraam (head kaablid)


Võtsin sealt TIN t2 ligi ja täitsa okei seni (max mis muidugi varaseamlt kasutanud on 15eurised sonyd). Kas nendele saab ka bluetooth "juhet" osta? beer_yum.gif Kui jah siis milliseid soovitaksite?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2019 18:18:39 vasta tsitaadiga

Ise olen kodus väga pikka aega kasutanud ATH-AD1000X ja super rahul nendega. Pole mugavamaid klappe kunagi kasutanud.
Uskumatu, et kunagi olid ajad kui pooldasin ja kasutasin igasugu 5.1 ja 7.1 "gaming" paska icon_lol.gif

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 07.05.2019 13:21:39 vasta tsitaadiga

Milliseid nööpkõrvaklappe soovitaksite kuskil 30 kuni 50 euro kandis? Läheksid muusika/filmide kuulamiseks nutitelefoni/tööl arvuti taga.
Selle raha eest vist arvestatavaid juhtmevabu väga ei leia? Või on juba mõistlikum raha juurde panna?
Hetkel kasutusel KZ ZS10, üleüldiselt olen rahul, aga paraku nööbid ise tulevad pistiku otsast päris kergelt ära (pika aja peale ühendus ära ka kulunud, käivad suht lihtsalt peale/pealt ära) ning parempoolne klapp ei taha enam väga töötada (juhtme/ühenduse viga).
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2019 08:24:47 vasta tsitaadiga

Ankeri soundbuds slimid on selle 20-30€ eest jumala ok valik, pole debiilset juhet, kõrvast välja ei tule ja aku kestab ka miski 5h selle raha eest saad 2 paari olenevalt kustkohast tellid. Ainuke miinus on bt4 range mis jääb kõikide bt4 klappide puhul sinna 10 meetri kanti, no hoiad siis telefoni taskus vms.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2019 11:09:17 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
Milliseid nööpkõrvaklappe soovitaksite kuskil 30 kuni 50 euro kandis? Läheksid muusika/filmide kuulamiseks nutitelefoni/tööl arvuti taga.
Selle raha eest vist arvestatavaid juhtmevabu väga ei leia? Või on juba mõistlikum raha juurde panna?
Hetkel kasutusel KZ ZS10, üleüldiselt olen rahul, aga paraku nööbid ise tulevad pistiku otsast päris kergelt ära (pika aja peale ühendus ära ka kulunud, käivad suht lihtsalt peale/pealt ära) ning parempoolne klapp ei taha enam väga töötada (juhtme/ühenduse viga).


Tin Audio T2 on vastus alati sellisele küsimusele. Juhtmega klappidele saab osta juurde umbes sellise julla

Enamus IEMe kasutab kas 2 pin või MMCX kaableid, siis tuleb lihtsalt õige julla osta. Antud link on MMCXiga
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2019 13:59:15 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Ankeri soundbuds slimid on selle 20-30€ eest jumala ok valik, pole debiilset juhet, kõrvast välja ei tule ja aku kestab ka miski 5h selle raha eest saad 2 paari olenevalt kustkohast tellid. Ainuke miinus on bt4 range mis jääb kõikide bt4 klappide puhul sinna 10 meetri kanti, no hoiad siis telefoni taskus vms.


Pigem Slim+ juba siis.

True wirelesse võib ka kaaluda selles hinnaklassis: https://www.soundguys.com/best-truly-wireless-earbuds-14313/
Ankeri variant ka: https://www.aliexpress.com/item/Anker-Soundcore-Liberty-Lite-True-Wireless-Earbuds-Bluetooth-5-0-Sports-Sweatproof-Mini-Bluetooth-earphones-with/32974598779.html

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 12.05.2019 02:30:07 vasta tsitaadiga

Sennheiser 58x

sain algelise usb helikaart/võimu taha.
Kohe parem elajas thumbs_up.gif

Päris võimuga oleks ehk vahe veelgi enam märgatavam.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 13.05.2019 19:27:57 vasta tsitaadiga

keegi mõnda odavamat diy daci või võimu kiti oskab soovitada? tahaks natuke nokitseda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 16.05.2019 16:23:55 vasta tsitaadiga

https://audioprimate.blog/2017/07/18/pocket-class-a-diy-headphone-amp-by-xrk971/
eelnevast natu h-fi pilte ka: https://www.head-fi.org/gallery/album/xrk-nhb-class-a-amp.1154667/
oli plaanis kunagi proovida aga jäigi plaaniks kuna modifitseeritud DX50 oli piisav (on siiani).

https://hifimediy.com/DACs/diy-dacs
https://hifimediy.com/amplifiers/diy-amplifiers

http://garage1217.com/garage1217_diy_tube_headphone_amplifiers_009.htm

Tangentsoft C-moy OPA2228 kiibiga ka variant: https://tangentsoft.net/audio/cmoy/
Endal OPA2228PA kiip Aune T1`s kasutuses (amp sellel põhimõtteliselt nagu c-moy) ja päris hea uuendus nii helikvaliteedi kui võimu suhtes.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2019 10:19:55 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
Ankeri soundbuds slimid on selle 20-30€ eest jumala ok valik, pole debiilset juhet, kõrvast välja ei tule ja aku kestab ka miski 5h selle raha eest saad 2 paari olenevalt kustkohast tellid. Ainuke miinus on bt4 range mis jääb kõikide bt4 klappide puhul sinna 10 meetri kanti, no hoiad siis telefoni taskus vms.


Pigem Slim+ juba siis.

True wirelesse võib ka kaaluda selles hinnaklassis: https://www.soundguys.com/best-truly-wireless-earbuds-14313/
Ankeri variant ka: https://www.aliexpress.com/item/Anker-Soundcore-Liberty-Lite-True-Wireless-Earbuds-Bluetooth-5-0-Sports-Sweatproof-Mini-Bluetooth-earphones-with/32974598779.html


Tellisin Soundguys lehe põhjalt need Creatived endale... vaatame mis nad endast kujutavad. Review on suht kobedad kõik.

PS. Ma võibolla valest kohast uurin aga palun aidake teemaga. Nimelt tahaks needsamad kõrvaklapid ühendada juhtmevabalt kodukino ressiiveriga... Mis jubinat mul selleks vaja läheks ressiiveri kõrvaklapi auku? Tänud ette!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 19.05.2019 02:54:33 vasta tsitaadiga

Sai väheke parandusi tehtud iMM-6 kalibreeringus ja heli allikas:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.05.2019 21:53:02 vasta tsitaadiga

CoiL kirjutas:
libe kirjutas:
CoiL, vaatan, et oled hakanud viimati siin graafikuid jagama hulgaliselt
mäletan, et omaaegu olid sa nendest sõltumatu ja usaldasid pigem seda enesetunnet vms
graafik ei pidavat seda vajalikku osa näitama icon_razz.gif

mis pani su seisukohta muutma?

EI ole seisukohta muutnud icon_exclaim.gif
Loe ka ikka, mida ma kirjutan.
Graafikud näitavad endiselt ainult teatud osa "helipildist", rohkem kvantitatiivne kui kvalitatiivne info.
Graafikuid hakkasin tegema puhtalt uudishimust ja protsessi käigus olen veelgi kinnitust saanud, et enamik graafikuid, mida netist keskmine inimene vaatab, on subjektiivselt ja riistvaraliselt mõjutatud ning annavad ainult üldpildi "heli signatuuri" kohta (Harman target, Olive Werti target jne.) - mille järgi siis inimene saab enda subjektiivse "maitse" järgi väja valida sobilikud kandidaadid (kui ta teab enda soove ja kuulmise iseärasusi).
Graafikud ei näita tihtipeale tehnilist kvaliteeti, mis tuleneb kõrvaklappidele rakendatud tehnoloogiatest - neid omadusi näitavad pigem THD jms. graafikud, mida tavakasutajatel enamjaolt kõrvaklappide kohta lugeda ei ole võimalik ja kui on, siis ei oska ning "tavapäraste" ülevaadete kirjutajatel enamikel puudub vastav tehnika (ning oskused) nende mõõdistuste tegemiseks (k.a. minul).
Lisaks hakkasin graafikuid tegema ka modimise tõttu, et kindel olla kõrva jaoks tehtud muudatustes, kvantiteedis ja R/L helitugevuse tasakaalus icon_wink.gif
see, mida sa kirjeldasid, oli omal ajal sõnum, mida ma üritasin sinuni tuua icon_razz.gif
võrreldav baas ning sellele põhinevad võrdlustulemused
tollal rääkisid mingit tunnete asja, kuid nüüd oled jõudnud siiski mõistmisele, et mõõtmistel on väärtus, kui need on kontekstis thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 22.05.2019 09:58:10 vasta tsitaadiga

Eks igaüks saab asjadest omamoodi aru ja loeb tihti teise arvamusest välja enda arvamuse - ei ole mingit tunnete asja rääkinud icon_smile.gif
Mõõtmistel on väärtus siis kui need on paljude teistega võrreldavad (mida oma viimases postis mainisin, et enamjaolt tulenevalt mõõtmise kalibreeringu, tehnika jne. erinevusest on raske teha).
Seega on minu jaoks endiselt graafikutel näha ainult üldistatud kvantitatiivne osa, kuid peamise usalduse panen endiselt ülevaadete kirjalikule osale ja oma kõrvadele, mis annavad palju rohkem infot kvalitatiivsest osast.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2019 11:32:06 vasta tsitaadiga

Nagu mõõtmisel ikka, oleneb mõõtmistehnikast (nii HW kui ka SW, lisaks veel mõõtja võtted) palju. Selles vast point?
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 22.05.2019 14:06:31 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Nagu mõõtmisel ikka, oleneb mõõtmistehnikast (nii HW kui ka SW, lisaks veel mõõtja võtted) palju. Selles vast point?

Just ja sellele juhtisingi tähelepanu tulenevalt enda kogemusest ja huvist antud teema vastu.
Ka Tyll Herstensen`i Innerfidelity mõõtmised seadsid mõõtmisel omad kompenseeringud ja FR graafikute target`i, mida teised minuteada ei järgi.
Point on selles, et võrrelda saab AINULT ühel kindlal süsteemil ja viisil tehtud mõõtmistulemusi OMAVAHEL.
Kahjuks võtab enamus inimesi netist suvaka graafiku ja võrdleb seda teiste, hoopis teistsuguse süsteemiga mõõdistatud tulemustega.
Ka Crinacle tulemused on tema enda äranägemise järgi paika pandud süsteem, millel 8Khz "tipu" järgi graafikud võrdlemiseks paika aetud... omaette on see süsteem hea võrdlemaks jällegi sama mõõtmissüsteemi tulemusi, kuid reaalsuses paiknevad 8kHz "tipud" mujal ja lisaks sõltuvad inimese kõrva füüsilisest ehitusest (IEM sisestuse sügavus/kaugus, mis määrab 8kHz "tipu" reaalse paiknevuse konkreetsele isikule), mis asjateadmatule võivad väga vale infot edastada! Nt. lihtsustatud näide - inimene on väga tundlik helidele vahemikus 7-9kHz - vaatab crinacle graafikut ja oi-oi, ei sobi (kuigi tegelikkuses seal "tippe" ei esine).
Miks crinacle graafikuid hinnatakse on tema mõõdistuste KOGUS ja võimalus neid OMAVAHEL võrrelda. Sealt on ka vastavalt inimese kogemustele erinevate IEM`dega välja lugeda võrreldavat infot.
Kahjuks jaapanlaste goldenears ja mõned teised sarnased lehed tegevuse lõpetanud ja põhjuseks turul olevate toodete üleküllus ning DIY mõõdistuste üha suurenev tendents.
Seega, põhilise info saab ikkagi keskmine inimene kätte ülevaadetest sõnalisel teel (kvalitatiivne info) ning enamus netis levivaid graafikuid on kasulikud lihtsalt kvantitatiivse info selekteerimiseks vastavalt inimese subjektiivsetele eelistustele - üldine helisignatuur (V, L, U-shaped, Harman või O.Werti target FR, võimalikult "flat" FR jne.).
Selles suhtes on arusaadav miks tootjad tihtipeale kaasavad oma toodetele oma äranägemise järgi kallutatud FR graafiku, milda tihti ka skaleeritud ja "tasandatud", et klient loeks sealt ainult "soovitud" infot välja. Kui inimestele hakata näitama RAW mõõtmistulemusi ilma erinevate kompenseeringuteta, siis ilmselt kaotataks palju potentsiaalseid ostjaid. Tavaline inimene ei tea kasvõi näiteks seda, et inimese kõrv "tasandab" 1/3 astmega, mitte näiteks 1/24 mida tihtipeale mõõtmistulemustel näidatakse (tuues esile rohkem "tippe" ja "orge" FR graafikus).
Kurb on ka omamoodi see, et meedia ja teatud "eriala" inimesed on loonud konsumeerijatele kuvandi nagu teatud FR target oleks see "kõige õigem" kuigi inimeste kuulmine, anatoomia jms. on nii erinevad. Kui ka mina järgiks seda, siis ilmselt Kanas Pro graafik tunduks minu jaoks natuke "hirmutav"... aga reaalsus on teine ning minu kuulmisele ja tehnikale (on ka palju teisi faktoreid) on KPE ideaali-lähedane icon_smile.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.05.2019 22:35:52 vasta tsitaadiga

ma ilmselt räägin pisut kaugematest mälestustest CoiL, esiesid tollal veel oma varasema kasutajanimega, kui mõneks ajaks peitu kadusid
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 23.05.2019 10:48:34 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif

See pidid küll ikka VÄGA ammu olema, sest ma isegi ei mäleta mis minu kasutajanimi kunagi oli, rääkimata mingist ammusest subjektiivsest asjatundmatust "pilgust" FR graafikutele.

Tundub, et nüüd räägid ise "tunnetest", sest tundub, et midagi on sulle kunagi ammu hinge läinud ja ei oska sellest lahti lasta ning aru saada, et iga inimene areneb, õpib ja muutub icon_smile.gif

Ela hetkes, ole ärkvel, ole teadlik! icon_wink.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2019 11:49:41 vasta tsitaadiga

ot:
CoiL, CorsairX
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 06.06.2019 12:32:13 vasta tsitaadiga

keda huvitab, siis crinacle uuendas oma suurt FR graafikute andmebaasi (580 graafikut 436 IEM`i kohta): https://crinacle.com/graphs/
Ning lisaks on tema lehel võimalik graafikuid võrrelda ja võrdseks sättida @ 1kHz: https://crinacle.com/graphs/graphtool/

PS, kellel pappi ~400$ kandis IEM`i peale panna, siis soovitan uurida Fearless Audio S8Rui IEM`i.
Endale oleks ilmselt järgmine "upgrade" aga ei raatsi sellist summat välja käia ja jään KPE`ga rahule.
Või noh, kui pappi oleks, siis võtaks juba qdc Anole VX ligi - pidavat igasugu "nooblid" jm tuntud IEM`d ära "killima" aga eks palju sõltub ikkagi subjectiivsest.

Edit:

Kes soovib odavalt Harman target`i lähedale signatuuriga IEM`i ära proovida, siis soovitan soojalt proovida Sony MH755 (pidavat parem olema kui MH1C ja MH750).
Ise ainult MH755 neist ostnud ja julgen soovitada küll. Megaodavad ka aga vaadake, et originaalid saate, palju feike.
Originaale saate nendelt linkidelt:
https://www.ebay.com/itm/Genuine-Sony-MH755-Stereo-In-Ear-Earbuds-Headphones-Earphones-For-SBH20-iPod-MP3/361884429431?var=631772815213
https://www.ebay.com/itm/Original-Sony-MH755-Headset-Earphone-for-SBH20-SBH50-SBH52-Bluetooth-Z2-Z3-Z4-Z5/173801920628
https://www.ebay.com/itm/New-Original-Sony-MH755-Stereo-In-ear-Earbud-Headphone-For-SBH20-SBH50-SBH52-5-2/202218346275?var=502184198168
https://www.ebay.com/itm/Sony-HM755-Headset-Hifi-In-ear-Wire-earphone-for-Z3-Samsung-Xiaomi-Nokia-Huawei/332962192779?var=542036017286
https://www.ebay.com/itm/Genuine-Earphone-For-Sony-MH755-SBH20-SBH52-SBH50-Bluetooth-Xperia-Z2-Z3-Z4/163061670685?var=462185924386

Teevad ausaltöeldes minu jaoks paremat heli kokkuvõttes kui enamus KZ IEM`id mida proovinud olen.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ccplazza
HV kasutaja
ccplazza

liitunud: 22.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2019 20:54:09 vasta tsitaadiga

Kuidas võrdleksid neid odavad Sonysid oma Moondropidega?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2019 08:34:54 vasta tsitaadiga

CoiL kirjutas:
keda huvitab, siis crinacle uuendas oma suurt FR graafikute andmebaasi (580 graafikut 436 IEM`i kohta): https://crinacle.com/graphs/
Ning lisaks on tema lehel võimalik graafikuid võrrelda ja võrdseks sättida @ 1kHz: https://crinacle.com/graphs/graphtool/

PS, kellel pappi ~400$ kandis IEM`i peale panna, siis soovitan uurida Fearless Audio S8Rui IEM`i.
Endale oleks ilmselt järgmine "upgrade" aga ei raatsi sellist summat välja käia ja jään KPE`ga rahule.
Või noh, kui pappi oleks, siis võtaks juba qdc Anole VX ligi - pidavat igasugu "nooblid" jm tuntud IEM`d ära "killima" aga eks palju sõltub ikkagi subjectiivsest.


Antud Fearless isutab küll aga valikud on väga keerulised (õnneks). BGVP DM7 ja Fiio FH7 tunduvad ka väga head variandid või ka kallim Fearless S8 Freedom.

Kui nii palju raha pole siis Tin Audio tuleb varsti välja mudeliga P1, hinnaga 150 doltsi. Tegemist saab olema planarmagentic driveritega IEMiga.

Ja kui isegi seda raha pole, siis võib vaadata seda reviewed 90 taalaste puust klappide kohta

Link
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 09.06.2019 10:35:34 vasta tsitaadiga

ccplazza kirjutas:
Kuidas võrdleksid neid odavad Sonysid oma Moondropidega?

Üldpildis on MH755`l rohkem bassi (k.a. mid-bass) ja "pehmema" heliga.
KPE on detailsem, kiirem, nö. "flat" mid-bassiga, ruumilisema heliga ja üldpildis neutraalsem.
Spoiler Spoiler Spoiler


Ainuke asi see, et olenevalt partiist võib mõni MH755 olla natuke bassisem ja mõni neutraalsem (seda enne ostu tuvastada ei saa kahjuks).

Aga MH755 annnab head aimu kas Harman target signatuur on sinu kõrvadele või ei. Kui ei ole, võid mulle müüa modimiseks (kui on originaalid).
Mul ühed on juba tehtud muru niitmiseks jms. mürarikaste tööde jaoks KZ ZS4 kestade sisse. Väga hästi isoleerivad mürast icon_wink.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2019 15:50:51 vasta tsitaadiga

Sony MH755 on vaid valgeid?
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perseas
Kreisi kasutaja
perseas

liitunud: 01.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2019 10:58:27 vasta tsitaadiga

Mis chi-fi kategoorias soovitatakse? Huvitab parima hinna-kvaliteedi suhtega asi. Siiamaani KZ klapid hästi teeninud.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 11.06.2019 18:34:26 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Sony MH755 on vaid valgeid?

Ei, musti ka aga enamus mustad on feigid ja neid tehti hulka vähem Sony poolt.

perseas kirjutas:
Mis chi-fi kategoorias soovitatakse? Huvitab parima hinna-kvaliteedi suhtega asi. Siiamaani KZ klapid hästi teeninud.

Oleneb sinu rahakotist.
KZ`de seas peaks hetkel ZS10 Pro kõige parem olema aga selle hind arvestades KZ kvaliteedi kontrolli ja ebastabiilset heli erinevate partiide vahel, on küsitava hinna-kvaliteedi suhtega.
Muidu graafik tundub vähemalt minu jaoks küll üsnagi hea kvantitatiivselt võrreldes KPE`ga aga heli kvaliteedi kohta (tehnoloogia ja tehnilised näitajad) ei oska kahjuks midagi kosta.
Huvi küll oleks võrrelda aga ei plaani ise osta.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2019 20:09:43 vasta tsitaadiga

mul endal 1 paar neid
KZ ZSN
link

ja 1 paar neid
KZ AS10
link

sai balanced armatuuride testimise eesmärgil tellitud.

hinnavahe pea kolmekordne neil, aga helikvaliteedis suurt vahet pole, suurim erinevus minu jaoks on see et Hybrid klappidel on bass rohkem rõhutatud ja täielikult balanced armature klappidel on kõrgsagedused rohkem rõhutatud.
kuulamiskõlbulikud on mõlemad paarid, kui osta memoryfoam otsikud siis sobivad ilmselt hästi ka odavateks in-ear monitorideks, kõrge müraga keskkondades.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 12.06.2019 20:28:12 vasta tsitaadiga

ZSN endalgi olemas kuid minule ei sobi tibake liiga boostitud high-mids/low-highs ala ja hakkab peale natuke aega kuulamist "kõrva kriipima" ning pikemaks kuulamiseks üldse ei sobi.
See hybrid vs. ainult BA heli erinevus sõltub puhtalt sellest kuidas tootja klappide heli "tuuninud" on ja alati ei pea paika see, et hybrid klappidel rohkem bassi "rõhutatud".
KZ on tuntud kui "massi-maitse" helisignatuuriga - boostitud bass ja üles-alla boostitud kõrged. Hübriidide ja BA`de puhul on ülimalt tähtis crossover`i disain ning eraldatud "helitorude" ja filtrite kasutamine, mida KZ ikka veel hästi "ei oska" ning suunitletud pigem odavale masstoodangule. Ise eelistan selgelt dünaamilise elemendiga klappe kuna igasugu kõrgete sageduste kõikumisi ja mägesid tunduvalt vähem ja DLC / graphene materjali-tehnoloogia annab lisaks ka elemendile kiiruse ja täpsuse (tehnilised näitajad mida FR graafikud ei näita).
Siin näiteks AS10 vs. ZS10Pro vs. KPE vs. ZS5v1:
Spoiler Spoiler Spoiler

Näiteks selle graafikute võrdluse põhjal oleks AS10 minu kõrvadele "overkill" kõrgsageduste ja ka bassi suhtes aga ZS10Pro ilmselt ok.
Ise AS10`t ja ZS10Pro`d veel kuulnud ei ole ja ilmselt ei plaani ka (kui just mõni sõber osta soovi minu kaudu) ja siiani on ZS5v1 minu jaoks subjektiivselt siiani parim KZ. ES4 on küll ka üsna "hea" tuuninguga aga liialt bassine ja "mudane" helikvaliteedilt (muru niitmiseks/trimmerdamiseks täitsa head).

KZ AS16 on küll kõige uuem ja HBB sõnul täitsa hea heliga aga seniks kuni see rohkem massidesse pole jõudnud ja rohkem mõõdistusi tehtud (heli stabiilsus) ei ole vist tark tegu ~130$ eest osta. Tegu ikkagi KZ`ga ja pigem selles hinnaklassis paneks juba raha juurde ja võtaks Moondrop KXXS`i või 109$ eest TFZ No.3.

PS, väike offtopic kah, kellel huvi erinevaid opamp`e oma helitehnikaga proovida (kui sobivad), siis pakkuda järgnevaid testimiseks (SOIC-8 > DIP-8 adapteriga, joodetud): Burson V5i-D / OPA2228PA / OPA1612AID / NE5322A / AD8599 / NE5322PA / ADA4084-2ARZ / OPA1692IDR / LM4562MAXNOPB
Huvi korral PS icon_wink.gif


EDIT: Tundub, et Kanas Pro sai just troonilt lükatud (eriti hinna vs. perf suhtes) tavalise TFZ No.3 poolt!

Link


Ti versiooni erinevus ilmselt ainult metallist kest kuid küsitake 109$ asemel 299$ ? Tänan, ei! Tavaline No.3 seega hetkel chi-fi turul parima hinna vs. helikvaliteet suhtega! KPE hetkel 178$ ja KXXS 189$ võrdluseks.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2019 23:08:51 vasta tsitaadiga

Täitsa huvitav mudel see No3. Endale pakub huvi ka NiceHCK F3, millel on dümaaniline, planar ja BA driver ehk tri-way hybrid.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.06.2019 00:05:31 vasta tsitaadiga

https://www.plex.tv/ad/prince/

leidsin reklaami, kus saab tidali 90p tasuta ja lisaks plex pass
ja kui asukohamaaks kanada märkisin, siis sain mingi kinnituse
arvutuslikult ~13€ kuus icon_razz.gif



ja lossless on tegelikult lossless thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 13.06.2019 03:38:32 vasta tsitaadiga

plex pass on ka kuumaksu all?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 15.06.2019 13:55:12 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
Täitsa huvitav mudel see No3. Endale pakub huvi ka NiceHCK F3, millel on dümaaniline, planar ja BA driver ehk tri-way hybrid.

F3 on räige "detail-fest" ja nö. bright-sounding IEM, mis sobib ilmselt boostitud kõrgsagedus fännidele. Endal olid ka lootused selle suhtes aga nii kui mõne H-Fi kasutaja (kelle kuulmine ja maitse sarnased minuga) kommid lendasid ja graafikud ilmusid, siis kindel ei minu kuulmisele.

EDIT:

Tin Audio P1 & DM7 mõõdistused läksid just üles! Mõlemad tunduvad graafikute põhjal üsna head olevat aga P1 puhul kasutaks ilmsel front vent sealed varianti. DM7 ilmselt minu jaoks tibake liiga mid-bass`ne.
https://crinacle.com/graphs/tin-audio-p1/
https://crinacle.com/graphs/bgvp-dm7/

Link

Spoiler Spoiler Spoiler


Kuramus, ma vist tahan neid (150$)! -.-


viimati muutis CoiL 17.06.2019 11:52:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2019 13:42:36 vasta tsitaadiga

Isegi vaatasin seda videot ja olin õnnelik et ma tansio mirai tsmr 3 pro ei tellinud. Loodetavasti P1-si jagub ja ei pea mingit teist "batchi" ootama sügiseni vms icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2019 11:49:44 vasta tsitaadiga

CoiL, viska suuremale pildile Spoiler tag ümber.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 17.06.2019 12:09:09 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
Isegi vaatasin seda videot ja olin õnnelik et ma tansio mirai tsmr 3 pro ei tellinud. Loodetavasti P1-si jagub ja ei pea mingit teist "batchi" ootama sügiseni vms icon_biggrin.gif

Ega TSMR-3 Pro oleks ka ikkagi väga hea valik milles ilmselt ei pettuks.
Kurb on see P1-e puhul, et TinHifi ei kuulanud Crinacle nõuannet tibake bassi tõsta aga õnneks Crin ise lahendas selle front vent modiga (Planariga on see ohutu teha), mille mõõdistuse ka siia panin. Ilma modita mulle see ilmselt ei istuks. HBB nõuannet õnneks võeti kuulda.
Nüüd jääb üle loota vaid, et TinHifi paneb rõhku QC`le ja ei lase asjal "alla käia".

Kellel P1-e jaoks rahakott välja ei vea, siis TFZ No.3 (tavaline versioon) ikkagi väga hea valik. Siin üks hiljutine võrdlus KPE-ga ka:
https://www.head-fi.org/threads/chinese-asian-brand-iem-info-thread.820747/page-1619#post-15011499

Igatahes soovitan hetkel KZ seast ainult ZS10 Pro`d (44$) ja edasine hüpe võiks olla raha kogumine/säästmine ning TFZ No.3 (109$).
Sealt edasi ilmselt TinHifi P1 (150$).

Ei teagi hetkel kas müüa oma Kanas Pro maha või mitte, sest mulle selle heli istub väga hästi, ei raatsi nagu, hiljem hoopis P1 ei sobi kuulmisele vms. icon_rolleyes.gif
Pigem vist panen moditud iBasso IT01 müüki odavalt.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
randar99
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2009




sõnum 19.06.2019 12:03:43 vasta tsitaadiga

CoiL kirjutas:


Edit:

Kes soovib odavalt Harman target`i lähedale signatuuriga IEM`i ära proovida, siis soovitan soojalt proovida Sony MH755 (pidavat parem olema kui MH1C ja MH750).
Ise ainult MH755 neist ostnud ja julgen soovitada küll. Megaodavad ka aga vaadake, et originaalid saate, palju feike.
Originaale saate nendelt linkidelt:
https://www.ebay.com/itm/Genuine-Sony-MH755-Stereo-In-Ear-Earbuds-Headphones-Earphones-For-SBH20-iPod-MP3/361884429431?var=631772815213
https://www.ebay.com/itm/Original-Sony-MH755-Headset-Earphone-for-SBH20-SBH50-SBH52-Bluetooth-Z2-Z3-Z4-Z5/173801920628
https://www.ebay.com/itm/New-Original-Sony-MH755-Stereo-In-ear-Earbud-Headphone-For-SBH20-SBH50-SBH52-5-2/202218346275?var=502184198168
https://www.ebay.com/itm/Sony-HM755-Headset-Hifi-In-ear-Wire-earphone-for-Z3-Samsung-Xiaomi-Nokia-Huawei/332962192779?var=542036017286
https://www.ebay.com/itm/Genuine-Earphone-For-Sony-MH755-SBH20-SBH52-SBH50-Bluetooth-Xperia-Z2-Z3-Z4/163061670685?var=462185924386

Teevad ausaltöeldes minu jaoks paremat heli kokkuvõttes kui enamus KZ IEM`id mida proovinud olen.


Sai prooviks tellitud ühed, aga kuulutust läbi ei lugenud. Kohale jõudes avastasin, et juhe on väga lühike, siis meenus, et seal peakirjas oli ka mainitud mingit "for SBH20...", millele ma tähelepanu ei pööranud. Täpsemalt järele uurides, oli kuulutuses ilusti välja toodud" Jack to left headphone 60cms / Jack to right headphone 80cms." icon_biggrin.gif Hinna ja heli kvaliteediga olen väga rahul icon_cool.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 20.06.2019 21:55:52 vasta tsitaadiga

randar99 kirjutas:
CoiL kirjutas:


Edit:

Kes soovib odavalt Harman target`i lähedale signatuuriga IEM`i ära proovida, siis soovitan soojalt proovida Sony MH755 (pidavat parem olema kui MH1C ja MH750).
Ise ainult MH755 neist ostnud ja julgen soovitada küll. Megaodavad ka aga vaadake, et originaalid saate, palju feike.
Originaale saate nendelt linkidelt:
https://www.ebay.com/itm/Genuine-Sony-MH755-Stereo-In-Ear-Earbuds-Headphones-Earphones-For-SBH20-iPod-MP3/361884429431?var=631772815213
https://www.ebay.com/itm/Original-Sony-MH755-Headset-Earphone-for-SBH20-SBH50-SBH52-Bluetooth-Z2-Z3-Z4-Z5/173801920628
https://www.ebay.com/itm/New-Original-Sony-MH755-Stereo-In-ear-Earbud-Headphone-For-SBH20-SBH50-SBH52-5-2/202218346275?var=502184198168
https://www.ebay.com/itm/Sony-HM755-Headset-Hifi-In-ear-Wire-earphone-for-Z3-Samsung-Xiaomi-Nokia-Huawei/332962192779?var=542036017286
https://www.ebay.com/itm/Genuine-Earphone-For-Sony-MH755-SBH20-SBH52-SBH50-Bluetooth-Xperia-Z2-Z3-Z4/163061670685?var=462185924386

Teevad ausaltöeldes minu jaoks paremat heli kokkuvõttes kui enamus KZ IEM`id mida proovinud olen.


Sai prooviks tellitud ühed, aga kuulutust läbi ei lugenud. Kohale jõudes avastasin, et juhe on väga lühike, siis meenus, et seal peakirjas oli ka mainitud mingit "for SBH20...", millele ma tähelepanu ei pööranud. Täpsemalt järele uurides, oli kuulutuses ilusti välja toodud" Jack to left headphone 60cms / Jack to right headphone 80cms." icon_biggrin.gif Hinna ja heli kvaliteediga olen väga rahul icon_cool.gif

Vabandan, et ei maininud, et tegu J-kaabliga mis üsna lühike. Rääkisin eelkõige heli & hinna suhtest. Kvaliteet on neil ka enam-vähem aga jah, lühike juhe.
Keda muidu huvitab, siis neile on ka juhend olemas kuidas MMCX (või siis 2-pin) kaabli ühendused teha:
Spoiler Spoiler Spoiler


Siin mõningad pildid tehtud töödest:
Spoiler Spoiler Spoiler


Peale kesta avamist (mis on väga lihtne minu arvates) on lihtne juba kindel olla kas feik või legit kraam: https://www.head-fi.org/threads/sony-budget-earphone-discussion-thread-mh750-mh755-mh1c-ex300-etc.900005/page-6#post-14795044

EDIT:

NB! Üks uus kriitiline ülevaade Tin P1 kohta : https://www.antdroid.net/2019/06/tin-hifi-p1-planar-iem-extended.html

Kellel P1 plaanis osta, siis tasuks enne mõelda, sest:
1) P1 vajab ilmselt võimendust
2) Selleks, et head bassi saavutada, tuleb nö. "fron vent closed" mod teha
3) Kellel 12+kHz kuulmine väga tundlik, siis võib "kõrva kriipima" hakata

Endal endiselt huvi proovida kuna 1 & 2 on minu jaoks OK.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2019 13:02:48 vasta tsitaadiga

Tellisin ära oma P1-e ikka, kuna ka Z Reviews kiitis seda taevani. Välja saadavad alles peale 10 juulit icon_mad.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 25.06.2019 22:35:44 vasta tsitaadiga

Millega seda "toitma" hakkad? Tartu ei satu millalgi? Tahaks igaks juhuks ära proovida oma kõrvaga kui võimalik ja omalt poolt saaksin IT01 ja KPE`d "maitsta" anda icon_wink.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2019 11:58:14 vasta tsitaadiga

Fiio X5 Gen III. Hetke seisuga ei satu kahjuks, iseasi millal need üldse jõuavad - ei imestaks kui asi venib ja saab alles augustis kätte vms
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 04.07.2019 14:26:50 vasta tsitaadiga

Uus Tin P1 ülevaade Headfonia poolt: https://www.headfonia.com/tinhifi-p1-review/3/

Ühesõnaga vajavad korralikku dac/amp`i , et potentsiaali kätte saada.
Ei teagi kas enda moditud DX50 (~3V & 80mA per channel @ high gain) veab piisavalt välja ja lisaks see jutt 8kHz kohta ka tiba "hirmutav" minu kõrvadele icon_rolleyes.gif
flameas, sinu Fiio peaks vabalt välja vedama:
tsitaat:
The X5 3rd gen utilizes two dual-channel OPA1642 chips for its low-pass filtering stage and a custom-made audiophile-grade OPA426 chip for amplification, providing greater power output (up to 300mW under a 32Ω load) and greater ability to deal with capacitive loads.


Nutitelefoni omanikud võivad vist üldjuhul ära unustada P1`e kui just mõni dedicated dac/amp`ga nutikas ei ole (a la V30 vms.).
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2019 16:56:00 vasta tsitaadiga

Mõtlesin veel Little Bear b4x vahele panna icon_biggrin.gif Muidugi tavaliselt planar tüüpi klapid ja tube-d ei mixi hästi icon_razz.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 19.08.2019 10:19:20 vasta tsitaadiga

Natuke uuemaid graafikuid seoses KXXS, TFZ No.3, KPE ja IT01`ga:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ühesõnaga, hetkel palju haibitud No.3 ei pruugi olla nii hea olenevalt inimese kuulmisest kui HBB arvab - 8kHz ala "mägi", mille asukoht olenevalt IEM sisestuse sügavusest ja inimese kõrvakanali suurusest/pikkusest graafikul muutub, võib osutuda liiga "teravaks". HBB`le tundub minu vaatluse põhjal selline "mägi" sobivat (nagu DM6-e puhulgi), seega arvestage seda kui tema ülevaateid vaatate. Lisaks on No.3 tunduvalt rohkem V-kujulise FR signatuuriga kui KXXS või KPE.

Neile, kes soovivad IT01`lt uuendust teha, peaks No.3 hästi sobima ja seega vaadates hinnalipikut - No.3 > IT01, vahe ainult ~10$.
Neile, kes soovivad IT01`lt uuendust teha neutraalsema IEM`i suunas, siis ilmselt KXXS hea valik.

Kes ei soovi sellisesse hinnaklassi minna, siis KZ ZS10 Pro ilmselt hea IT01 alternatiiv (kindlasti mitte sama helikvaliteediga).

Ja kes tahab megaodavalt hakkama saada ja ei hooli oma klappide füüsilisest heaolust, siis Sony MH755 endiselt väga soovitatud kommiraha eest.

NB! Moondrop lõpetas KPE ja Crescent tootmise, seega soovitan silma peal hoida nö. "viimaste" soodushindadel icon_wink.gif

Ise jätan KPE kindlasti alles icon_smile.gif

Edit:

KPE vs. KXXS FR graafik:
Spoiler Spoiler Spoiler

...ja KPE "tape mod" mõõdistatud minu enda "näruse" süsteemiga (8kHz tipule kalibreerimata):
Spoiler Spoiler Spoiler


Jään moditud KPE peale pidama pikemaks ajaks (Spinfit CP-100-S otsikutega). Minu kõrvad 100% rahul icon_smile.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 24.08.2019 21:24:38 vasta tsitaadiga

Lasin oma 8 aastat vanad Philips SHP8900 klapid puhkusele ja uuendasin ka klappe.
Võtsin prooviks backup klappideks Superlux HD681 ja põhiklappideks Pioneer SE-MS5T.
Pioneerid on bassisemad kui Superlux ja Philipsid ning veidi mugavamad kui Superlux klapid kuna padjad on tunduvalt pehmemad.
Aga kokkuvõtteks võib öelda, et heade klappide ostmiseks ei pea tingimata ulmesummasid välja käima ja isegi need paarikümne eurised Superlux klapid ownivad kindlasti nii mõnegi endast kirvema klapipaari ära. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.08.2019 22:15:28 vasta tsitaadiga

Evil kirjutas:
Lasin oma 8 aastat vanad Philips SHP8900 klapid puhkusele ja uuendasin ka klappe.
Võtsin prooviks backup klappideks Superlux HD681 ja põhiklappideks Pioneer SE-MS5T.
Pioneerid on bassisemad kui Superlux ja Philipsid ning veidi mugavamad kui Superlux klapid kuna padjad on tunduvalt pehmemad.
Aga kokkuvõtteks võib öelda, et heade klappide ostmiseks ei pea tingimata ulmesummasid välja käima ja isegi need paarikümne eurised Superlux klapid ownivad kindlasti nii mõnegi endast kirvema klapipaari ära. thumbs_up.gif
raha võib igasuguse prügi eest küsida, kuid korra neid õigeid häid klappe kuulnud oled, millel hind põhjendatud, siis on mõru maik meelel küll
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 25.08.2019 02:10:49 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
raha võib igasuguse prügi eest küsida, kuid korra neid õigeid häid klappe kuulnud oled, millel hind põhjendatud, siis on mõru maik meelel küll


Ma ei saanud hetkel aru kas tegid odavaid klappe maha või mitte. icon_smile.gif
Tegelikult on nii, et igaühele oma. Kui palju keegi on nõus maksma ja millised nõuded kellelgi on.
Kuna ma olen vaene, siis ma ei osta kunagi 200+ maksvaid klappe. icon_smile.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olavsu1
külaline






sõnum 25.08.2019 11:06:56 vasta tsitaadiga

Evil, jah tõesti, te oleks võinud enne superlukside hankimist veidi googeldada.

need klapid vajavad kirurgilist järgiaitamist http://www.rock-grotto.co.uk/HD681.pdf
tagasi üles
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 25.08.2019 11:16:05 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
Evil, jah tõesti, te oleks võinud enne superlukside hankimist veidi googeldada.

need klapid vajavad kirurgilist järgiaitamist http://www.rock-grotto.co.uk/HD681.pdf
stuudio klapid, vähe teise suunitlusega, kui hifi ja sellest ka pisut erinev karakteristik. tegelikult pole neil häda midagi. noaga võib ükskõik millele kallale minna.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 25.08.2019 11:25:49 vasta tsitaadiga

NATAS999, sellega nüüd ütlesid seda et HIFI = solkimine?

kogu taasesitav tehnika peab helikonservi esitama nagu see on. mitte nii et mingi osa paneb omaltpoolt midagi juurde.
tagasi üles
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.