Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Remondi- ja ehitusteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 142, 143, 144 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2019 18:09:31 vasta tsitaadiga

Immutamata ja värvimata laud käib ka 10+ aastat. Kui saab ilusti tuule käes kuivada, igast lapiti kattelauad ajavad kõdunema, neid on parem vältida.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2019 22:06:28 vasta tsitaadiga

mul on 10 a vana, suvalisest saelauast, kordagi värvimata aed, ei näita väsimisemärke....
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2019 11:29:03 vasta tsitaadiga

Kõik oleneb puidust ka, mida saad.
Männil ja männil näiteks on ka ikka vahe sees.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.03.2019 11:50:00 vasta tsitaadiga

SirVorkars kirjutas:
Kõik oleneb puidust ka, mida saad.
Männil ja männil näiteks on ka ikka vahe sees.

See teooria jah väga hull ja pädev ka tegelikult.
Mul oli liivakasti immutatud postid 6a pealt 2/3 ulatuses läbi. Ühed nüüd üle 10.a piirdeseinas (nüüd juba näha, et ilmselt läbi).
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2019 12:14:20 vasta tsitaadiga

Algusaastatel meil siin saaremaal said mandri rekkamehed ületonnide eest trahve.
Nemad ei teadnud, et mereääre aladel kasvanud männil on puidu aastarõngad tihedalt koos seega kõvem ja raskem ja seda kergemat vahepuitu rõngaste vahel vähem.
Eks siis lappisid käru ilusti triiki täis, mõni ka väikse kuhja, ja minekut. Mingi hetk läks aega, kui aru said.
Kohalikud vedasid käru kolmveerand täis.
Nüüdsetel masinatel on vist kaalud omal juba peal.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.03.2019 12:15:33 vasta tsitaadiga

nii on thumbs_up.gif
Hetkel isegi see Siberi lehis selline, et naer tuleb peale, et kas väetavad puid.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2019 12:30:40 vasta tsitaadiga

Kasvuhoones kasvatavad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2019 12:46:26 vasta tsitaadiga

Kasvuhoonete kohta:

Plaan osta see plastmass/alumiinium raamil kasvuhoone ja kokku laduda. Kuidas võiks/peaks vundamendi tegema?

Mingid vaiad maasse nurkadesse ja nende külge? kividest laduma vms ja jätma vahed sisse et tuulduks? Liivast vall ja selle sisse?

_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 28.03.2019 12:56:14 vasta tsitaadiga

tavaliselt on kasvuhoone paigaldusjuhendid kirjas nõuded kasvuhoone ühendamiseks maapinna või vundamendiga - eks võib igasuguseid vundamente teha, olen näinud lausa soojustatud vundamendi-sokliosaga kasvuhoonet.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2019 13:59:06 vasta tsitaadiga

hans kirjutas:
Kasvuhoonete kohta:

Plaan osta see plastmass/alumiinium raamil kasvuhoone ja kokku laduda. Kuidas võiks/peaks vundamendi tegema?

Mingid vaiad maasse nurkadesse ja nende külge? kividest laduma vms ja jätma vahed sisse et tuulduks? Liivast vall ja selle sisse?


Kunagi pidin ühele kasvuhoonele kasutusloa jaoks projekti tegema icon_biggrin.gif Tollel kasvuhoonel tootja soovitus oli kasutada jalgade all ankruplaate ja need pinnasesse kaevata.
http://www.polytunnels.co.uk/pdf/tr/30tr.pdf
Vt lk 7.

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2019 14:00:00 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif

No ma nii suure ehitusaluse pinnaga ei plaani. Ja hetkel on samal kohal mädanenud puit karkass ja kilest hoone.
Renoveerin moodsama vastu.

_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.03.2019 14:53:32 vasta tsitaadiga

Ämm ostis just ühe kokkupandava. Alumiiniumraamiga ja vundamenti ei vajanud. Sai kas maasse kaevata või siis prusside külge lasta jalad.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2019 17:51:56 vasta tsitaadiga

Oleneb, millise kohapeal asub ka. Kui tuultele avatud koht siis võiks ikka mingitmoodi maakülge ''naelutada''. Suuremate tuultega kisub majadel katusedki pealt, mis too kasvuhoone siis minema lennutada on icon_biggrin.gif
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.03.2019 17:57:20 vasta tsitaadiga

naaber saab õnnelikuks icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2019 17:59:39 vasta tsitaadiga

Ei lenda ta kuskile, miskit 20cm maa sisse ja igale küljele mulda ümber
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2019 18:23:59 vasta tsitaadiga

hans kirjutas:
Kasvuhoonete kohta:

Plaan osta see plastmass/alumiinium raamil kasvuhoone ja kokku laduda. Kuidas võiks/peaks vundamendi tegema?

Mingid vaiad maasse nurkadesse ja nende külge? kividest laduma vms ja jätma vahed sisse et tuulduks? Liivast vall ja selle sisse?
Ma täpselt ei tea millist Sa vaatasid aga neid mida mina olen paigaldanud käivad jalad 20 cm. maasse ja lisaks on rist otsas. Ei ole siiani ükski ära lennanud
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 13:06:09 vasta tsitaadiga

Kust võiks saada selliseid plaate? K-Rautas ja Bauhofis silma ei jäänud
Spoiler Spoiler Spoiler
(Link peaks viima 2.23 peale, aga ta vist ei tee seda)

_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 13:33:44 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 08.04.2024 01:03:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 13:50:52 vasta tsitaadiga

Millimeetrist küll tagaküljeks ei kasuta ja selle külge ei klammerda ka. Videos tundub pigem "soome papp" / põrandapapp olevat. See on tüüpiliselt 3mm paks. Peaks igalt poolt saama. Ka jääkidena päris tasuta.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 13:57:34 vasta tsitaadiga

Videos paistab jah see olema pigem tegu 4mm-6mm põrandapapi või mdf sarnase tootega.
Vineer vast isegi oleks kõvem kraam.
Kirjelduses ilmselt vend pannud pange inc to mm converteriga..
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 13:58:08 vasta tsitaadiga

Jep, soome pappi on küll igal pool. Samas see tundub (vähemalt videost vaadates) veelgi kergem olema. Aga tänud kõigile beer_yum.gif
_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 14:00:17 vasta tsitaadiga

Sellise paksuse juures sellised tükid ongi kerged.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapts
HV kasutaja
Saiapts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 29.03.2019 15:51:50 vasta tsitaadiga

Pildil näidatud kettale sarnaseid tooteid Eestist ka leiab?

Spoiler Spoiler Spoiler


Lähim mis leidsin https://www.tooriistamarket.ee/et/lihvketas-125x22mm-vino-24-karbiid
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 16:22:07 vasta tsitaadiga

mida sa sellega tegema hakkad?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 16:27:48 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
mida sa sellega tegema hakkad?


Huvitaks ka.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aims
HV kasutaja

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 17:39:09 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab soovitada, kus saaks lasta valmistada alumiiniumist karkassiga lükanduste raame? Umbes nagu sellel lehel kõige alumises reas vasakpoolne: http://www.slidetec.de/modelluebersicht.html
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 19:53:37 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 08.04.2024 01:02:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 29.03.2019 20:04:30 vasta tsitaadiga

Oletan, et äkki jah tuhaploki sisse kaevumiseks?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 20:15:55 vasta tsitaadiga

Allrait kirjutas:
hans kirjutas:
Kasvuhoonete kohta:

Plaan osta see plastmass/alumiinium raamil kasvuhoone ja kokku laduda. Kuidas võiks/peaks vundamendi tegema?

Mingid vaiad maasse nurkadesse ja nende külge? kividest laduma vms ja jätma vahed sisse et tuulduks? Liivast vall ja selle sisse?


Kunagi pidin ühele kasvuhoonele kasutusloa jaoks projekti tegema icon_biggrin.gif Tollel kasvuhoonel tootja soovitus oli kasutada jalgade all ankruplaate ja need pinnasesse kaevata.
http://www.polytunnels.co.uk/pdf/tr/30tr.pdf
Vt lk 7.


Minu omal on lihtsalt alumine alumiinium raam. Vaiasid ja midagi pole, tuleb leiutada siis midagi.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 21:14:49 vasta tsitaadiga

Löö mingid metallvaiad sisse ja siis kinnita isepuurivatega külge.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 21:57:28 vasta tsitaadiga

Või fibo..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 23:47:55 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 08.04.2024 01:02:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapts
HV kasutaja
Saiapts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 30.03.2019 09:10:24 vasta tsitaadiga

SirVorkars kirjutas:
laurx kirjutas:
mida sa sellega tegema hakkad?


Huvitaks ka.


radist87 kirjutas:
Saiapäts kirjutas:
Pildil näidatud kettale sarnaseid tooteid Eestist ka leiab?

Spoiler Spoiler Spoiler


Lähim mis leidsin https://www.tooriistamarket.ee/et/lihvketas-125x22mm-vino-24-karbiid


Punast pole kohanud, aga lingitud karbiidketas on natuke kasutu.
Võibolla mingeid tuhablokke või telliseid lammutada on ok. Pole neid proovinud.
Betooni võib sellega nühkida, aga tulemuseks on nühitud pind. Penetratsioonivõime on 0 ja sellest tulenevalt ka ei eemalda midagi. Suvaline teemantketas või lihvkopsik teeb sama töö ära kordades paremini.
Puit... pole proovinud.


Tahan puidu voolimist proovida, leidsin näite video ka.

Video peal 2:00 on see ogadega ketta näide ja karbiid ketta oma 5:20
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 31.03.2019 22:45:26 vasta tsitaadiga

Kas korkplaati võib panna ka krohvi peale? Seina siseküljele.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2019 22:52:01 vasta tsitaadiga

von Wu, küllap võib, aga miks?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 31.03.2019 23:05:20 vasta tsitaadiga

Miks mitte? Võimalusel püüan krohvi maha lõhkumist vältida. Ühe seina tahan natuke soojemaks saada.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2019 23:08:06 vasta tsitaadiga

von Wu, kui soojemaks, siis tuleb ikka soojustust panna. Korkplaat aitab vähe. Korkplaat rohkem siseruumi teema!
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 31.03.2019 23:48:11 vasta tsitaadiga

Jutt ongi ju siseruumist. Korkplaat olevat parem soojustus kui klaas-/kivivill või vahtplast.
Või panna seina välisküljele ilma õhuvaheta otse palkide peale ja voodri alla? See pole ka hea ju? Õhuvahe tekitamine tähendaks väga palju tööd, aknad väljapoole tuua jne.
Talveperioodil vaja välisseina ääres istuda ja hakkab jahe, meeter maad kaugemal on juba päris soe.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 31.03.2019 23:52:22 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
Näide sellest mis selle kettaga betooni kohates juhtub:
Teravad nurgad kuluvad kiiresti lamedaks pinnaks. Sealt edasi toimivad need kelguna ja mingit penetratsiooni enam toimuda ei saa. Nagu üritaks tordilabidaga betooni lihvida icon_lol.gif


Need rohkem betooni puhastamiseks pahtlist/värvist jms kraamist! Kasutan analoogseid suuremaid kettaid põrandalihvmasina all ja teevad tööd kenasti, kestavad nad 2-3 kuud vabalt igapäevast tööd.
Betooni lihvimiseks kasuta parem midagi analoogset:
https://abrasivikeskus.ee/bumerang-tromb-tuupi-teemant-lihvkettad-agresiivseks-lihvimiseks/
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2019 01:01:27 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Jutt ongi ju siseruumist. Korkplaat olevat parem soojustus kui klaas-/kivivill või vahtplast.

Korkplaadi soojajuhtivus 0,037 W/mK. Parimad min.villad ja tuuletõkked on ca 0,032, ehk et ca 15% parem.
PUR-soojustsplaadid on kallimad aga veelgi parema soojajuhtivusega. Nt Kingspan tooted...

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 01.04.2019 09:47:17 vasta tsitaadiga

Allrait kirjutas:
von Wu kirjutas:
Jutt ongi ju siseruumist. Korkplaat olevat parem soojustus kui klaas-/kivivill või vahtplast.

Korkplaadi soojajuhtivus 0,037 W/mK. Parimad min.villad ja tuuletõkked on ca 0,032, ehk et ca 15% parem.
PUR-soojustsplaadid on kallimad aga veelgi parema soojajuhtivusega. Nt Kingspan tooted...


Ikka kehvema soojusjuhtivusega ehk parema soojustakistusega vast. Parema soojajuhtivusega pole väga mõtet, kui soojustada tahad:)
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.04.2019 10:03:32 vasta tsitaadiga

Keegi on lasknud hiljuti juba valmis eramule ka soojustagastusega (nnäiteks https://airobot.ee/ventilatsioon/) ventilatsiooni paigaldada?
On Harjumaa piires soovitada asjalikku inseneri, kes välja arvutaks olemasoleva hoone põhjal vajadused ja paigaldajat?

Agregaadi ostmisest üksi on vähe abi, saaksin ju ise ka torutöödega läbi seinte ja katuse, vajadusel hakkama, kuid asi ei pruugi selliselt teadmatusest tehes üldse mingit tulemust anda, peale rahakoti kõhnumise muidugi.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2019 11:20:47 vasta tsitaadiga

see kuradi ehr eusa_wall.gif

Proovin lisada faile ning taasesitada taotluse.. ei ava ta mingit faililaadimise akent.
Peale mitmeid refreshe ning erroreid sain kuidagimoodi lisatud. Siis vaja jätta kommentaar märkuste jaoks - vajuta seda "Salvesta" nuppu palju tahad- miskit ei juhtu.

Peale seda jõudsin esitamise juurde. Peab digiallkirjastama. Telefoninr kast on olemas, muid nuppe pole. Enterit vajutades tuleb "no_certificates" error.

Jälle refresh-refresh-refresh, mingihetk tuleb ette id-kaadi nupp - ilmselgelt vale asi, vaja mobiilID oma. Refresh ja jätsin laadima akent, lõpuks tuli siis mobiilID oma kah.

Ja kui tahan nüüd siis vaatama minna esitatud avaldust, tuleb "This site cannot be reached"... kas selle süsteemi ehitamine on tõesti niivõrd keeruline?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2019 11:54:53 vasta tsitaadiga

Mul oli kasutusloa taotlusega umbes sarnane deela.
Tuleb tagasi, et vaja parandada. Muljun nuppu paranda, teend parandused ära ja salvesta ja esita.
Ära ei esita ja et mis värk on.
Tuli välja, et kõik peab otsast peale tegema...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 01.04.2019 13:19:18 vasta tsitaadiga

E-tiiger on lombakas...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapts
HV kasutaja
Saiapts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 03.04.2019 22:28:25 vasta tsitaadiga

Ehitasin komposti hunniku, ajab asja ära.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2019 23:41:16 vasta tsitaadiga

Saiapäts, Tubli! Nägid palju vaeva. Kui mina oleksin teinud, siis oleksin palju lihtsamat teed läinud. Võtnud neljal alusel jalad alt. Siis oleks neljalt jalalt ühe otsaklotsi minama löönud ja ssiis elle otsa kirvega veidi tervamaks löönud. Siis oleksin ühe "jala" teravat otsapidi peaaegu järgmise klotsini maasse löönud, siis oleksin sättind alustuseks kaks jalgadeta alust omavahel 90 kraadi nurkapidi kokku ja klotsikohtadest kruvid sisse lasknud. Siis oleksin ka teised "jalad" maasse löönud ja jalutud aluseid neile ümber sättind ja kui paigas, siis jälle läbi aluse kruvid klotsi ja tehtud. Kaitsevahendile ka poleks raha raisanud, kui paari-kolme aasta pärast asi mäda, siis neli suvalist alust leiab ikka, millest uus kompostikas teha.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2019 00:30:02 vasta tsitaadiga

Kaitsevahenditest tasub loobuda pigem sellepärast et need pole midagi muud kui mürk mis tapab soovitud eluvorme.

Igast kastidel kust soov midagi välja kaevata tasub nurgapostid väljapoole panna.

Sellegipoolest hea töö thumbs_up.gif

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2019 00:45:15 vasta tsitaadiga

Tänapäeva priiskav elu! Suvilasse kunagi sai tehtud igast jääkidest ja servamata laudatest neid kaste. Nurkadesse võeti metsast mõni noor kask või miskit.

Oleks siis kuskil neid aluseid vedelenud, ma pakun et mõni oleks neist kindlasti maja ehitanud, või no puukuuri vähemalt!
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2019 11:02:31 vasta tsitaadiga

Majonees ei tee eluvormidele miskit paha. icon_biggrin.gif

Äge video. Oleks peres nii huviline koer, saaks paljud asjad kiiremini tehtud. icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Remondi- ja ehitusteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 142, 143, 144 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.