Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2019 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 61, 62, 63  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 00:21:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Tänak samas ei uskunud, et kaotatud sekundid neile tagasi antakse ja lisas, et võimalikud jalutavad lehmad on esimesena startimise üks miinuseid.

krt Oti chill on ikka kadestamisväärne! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 09:56:58 vasta tsitaadiga

Day 2 thumbs_up.gif

Latvalal jälle 2015 aasta märkmed? icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.03.2019 10:00:09 vasta tsitaadiga

Tundub, et i20 on tänaseks väga heaks saadud.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 10:03:24 vasta tsitaadiga

Lappil stressis, Ogier ka venib...new day same shit
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 10:04:38 vasta tsitaadiga

i20 i20-s, aga tagant tuleb lennuk ju splittide järgi...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elevant
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009




sõnum 30.03.2019 10:07:23 vasta tsitaadiga

icon_cool.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 10:08:16 vasta tsitaadiga

Evans püsib tempos
Suht sama aeg


2x47km katse paneb asjad paika täna icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 30.03.2019 10:13:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 30.03.2019 10:13:07 vasta tsitaadiga

Evans ikka kõva vend thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.03.2019 10:20:24 vasta tsitaadiga

Loodame, et põnevus säilib viimase katse lõpuni. Korsikal on ka väike viga saatuslik. Kris'i esimene kõks oli täpselt selline.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 11:06:33 vasta tsitaadiga

Üldiselt teisel päeval tavaliselt hakkab pudenema, 3 päev on selline tiksumise päev.
Üle pika aja keegi ei startinudki superralli süsteemis teisele päevale

E:

K12 ka pilt kui kedagi huvitab

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 11:40:33 vasta tsitaadiga

Oii kena lennuk ikka. Loodame et rehvid peavad icon_razz.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 12:23:56 vasta tsitaadiga

Tänakult kõva katse, vahe vaid 0,2 sek. thumbs_up.gif

loodetavasti rehve jätkub 47 kilomeetriks

E:

Sõiduautoga läbitakse seda distantsi 1h28 min. icon_lol.gif
Wrc auto ca 30min.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 12:44:49 vasta tsitaadiga

Päris julm katse jah.
Mõtsin, et vaatan katse ära ja saab natuke toimetada aga....
30 minti rooliga vehkida päris julm ikka.


viimati muutis SirVorkars 30.03.2019 12:45:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 12:53:39 vasta tsitaadiga

lol, ennustus oli täpne, 30.00.01 icon_lol.gif

Suht hull katse jah thumbs_up.gif

Ogier on väga kiire
Tänak andis teises splitis tagasi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 13:08:29 vasta tsitaadiga

Peale seda katset saavad uued rehvid?

Evansi esikoht vist nägemist ja neuville hakkab ka kuklasse hingama...

Rovanpera seisab...

E: Tänaku autost pilti vaadates siis teine läbimine tuleb päris jõhker, eriti rehvidele....
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 13:33:31 vasta tsitaadiga

Tänaks silmad kinni ei pannud tema jutu järgi......uus tundmatu katse jne.

Rallil uus liider

tsitaat:
Peale seda katset saavad uued rehvid?

Ikka jah, 30min. service ka

Lappi ütles, et ta tuleks välja vahetada thumbs_up.gif icon_lol.gif
Häppi Lappi, vennal ikka veab

Link

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 17:14:04 vasta tsitaadiga

Sordo SS10 peal vist vea teinud. Kõige kehvema ajaga praegu. Evans tuli hästi, võttis Otilt natuke tagasi. +1.6 seki vahe nüüd.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.03.2019 18:35:36 vasta tsitaadiga

SS11 oli nüüd hästi näha kuidas sidrunid olid kurvides väga rahutud ja libisesid, aga Sunninen tuli kiiremini ja oluliselt sujuvama joonega. Fordi aero ja vedrustus töötab seal palju paremini.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 18:37:47 vasta tsitaadiga

Tänak vea teinud thumbs_down.gif


rehv läks, piixus

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 30.03.2019 18:39:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 30.03.2019 18:38:43 vasta tsitaadiga

vttu
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 18:38:47 vasta tsitaadiga

Ei ei ei
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 18:39:15 vasta tsitaadiga

Reff läks.. täitsa puccis ikka
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 18:39:27 vasta tsitaadiga

piixus
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 18:41:19 vasta tsitaadiga

Sellepärast loetaksegi tibusid sügisel, igal rallil võib juhtuda ükskõik kellega ja ükskõik mida.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 18:42:21 vasta tsitaadiga

Black66 kirjutas:
Sellepärast loetaksegi tibusid sügisel, igal rallil võib juhtuda ükskõik kellega ja ükskõik mida.

Keegi pole tibusi lugenud veel

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 18:44:12 vasta tsitaadiga

Siis ei ole ka piixus midagi. Minna küll ja veel.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 18:45:52 vasta tsitaadiga

Huvitav on see mis toyotsiga toimub.
Kuidas neil kõigil kolmel rehvid lähevad...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 30.03.2019 18:46:15 vasta tsitaadiga

vähem aukudest läbi sõitma
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 18:47:11 vasta tsitaadiga

Black66 kirjutas:
Siis ei ole ka piixus midagi. Minna küll ja veel.

No natuke ikka on küll....hooaja mõttes peab õnne olema, et 2 meest veel rehvi lõhuks sel rallil (sorry Evans) icon_wink.gif
Samas ega see maailmalõpp pole, kõigil tuleb selliseid rallisid ette, lihtsalt valus on esikohalt jälle nii minna.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 30.03.2019 18:47:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 18:47:40 vasta tsitaadiga

Nagu lives näeme pole toyotsid ainsad kellel rehvid puruks
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 18:48:01 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Nagu lives näeme pole toyotsid ainsad kellel rehvid puruks

täpselt

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.03.2019 18:48:29 vasta tsitaadiga

Eks mida rohkem lõigata seda kiirem oled, aga need teeseervad... ime kui seal midagi ära ei lõhu.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 18:48:39 vasta tsitaadiga

Nüüd tuleb Evansile pöialt hoida.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 18:49:36 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Eks mida rohkem lõigata seda kiirem oled, aga need teeseervad... ime kui seal midagi ära ei lõhu.

Kusjuures ma ei usu, et eriti lõikas rohkem. Seda rada juba korra läbitud
sakinaga, nõus thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 18:50:00 vasta tsitaadiga

Hehh wrc2 masin tuli kiiremin läbi velje peal kui tänak peale rehvivahetust...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 18:52:34 vasta tsitaadiga

SirVorkars kirjutas:
Hehh wrc2 masin tuli kiiremin läbi velje peal kui tänak peale rehvivahetust...

Tagarehv vs esirehv

Lappist saab mööda, aga Sunninen...kahtlane, peab ilgelt punnitama, aga kas on mõtet

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 18:54:05 vasta tsitaadiga

Tuleb kena pikk katse. Nalja saab..
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 19:02:21 vasta tsitaadiga

Samas ega hullu pole kui neuville rada puhastama läheks. Tuleb mitu kruusarallit järjest
Ei ole nii must seis suuremas pildis icon_smile.gif

tsitaat:
Tommi Mäkinen: "Kahjuks läks Otil rehv katki. Kui rallit üldiselt vaadata, on rehve päris mitmeid katki läinud. Kas on mõtet regulatsioonidele mõelda - meie kasutasime omal ajal rehve, mis ei läinud nii kergesti katki. Sellised asjad lõhuvad ausat võostlust - kas see on meie spordile hea?

Hetkel siis teemaks rehvi küljed mis on pehmemast materjalist või lihtsalt pehmemad rehvid ?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 19:17:01 vasta tsitaadiga

Kas tol ajal ei olnud erinevad tootjad ka? Pirelli miselin jne?

E: Nii pikk katse läks käima. Vaatab mis saab...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.03.2019 19:25:46 vasta tsitaadiga

Meistrikaid ja järgmist etappi silmas pidades on napilt kolmandaks kukkumine hetkel täitsa OK.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 30.03.2019 19:35:23 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Meistrikaid ja järgmist etappi silmas pidades on napilt kolmandaks kukkumine hetkel täitsa OK.

Hetkel on täiesti reaalne ka selline variant, et Tänak jääb esimeseks, Ogier ja Neuville vastavalt ühe ja kahe punktiga selja taga....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 20:11:09 vasta tsitaadiga

Ja nii see Neuville ralli võidab icon_lol.gif
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 20:14:28 vasta tsitaadiga

Nii palju siis evansist
Ogier saab veel teise koha...vaene toyota....vist ei saa ka, aga hui teab...poiss paanikas nüüd icon_lol.gif



Kurva icon_lol.gif
Lisaks prantslane põleb...epic

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.03.2019 20:17:17 vasta tsitaadiga

See betoonvall tegi autole kindlasti haiget.
Thierry seda kohta enam käest ei anna. Otil vaja siit see 6s ära võtta ja pole hullu midagi.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 20:22:26 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
See betoonvall tegi autole kindlasti haiget.
Thierry seda kohta enam käest ei anna. Otil vaja siit see 6s ära võtta ja pole hullu midagi.

Kui auto ei lagune, siis 6 koht kindel+min.4 punkti vast.

Keegi viitsiks arvutada üldseisu praegu?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 20:33:41 vasta tsitaadiga

Neuville 80
Ogier 76
Tänak 73
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.03.2019 20:47:58 vasta tsitaadiga

Ott teeb punnivahe PS'ga väiksemaks ja ongi sisuliselt kõik ühel pulgal.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 20:53:08 vasta tsitaadiga

Camilli
Check out @planetemarcus’s Tweet: https://twitter.com/planetemarcus/status/1112040861716627456?s=09
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 22:44:31 vasta tsitaadiga

Black66 kirjutas:
Neuville 80
Ogier 76
Tänak 73

Ütleme nii, et et hea restardikoht....parem kui eelmine aasta thumbs_up.gif

tsitaat:
Korsika on minu jaoks alati olnud raske etapp, aga meeskond on mulle väga hea auto ette valmistanud. Tegin ise ettevalmistuse osas kõik väga hästi ära ning võisin selle poolega rahule jääda. Mu naine ütles mulle enne viimast katset, et ma suurt pilti vaataksin ja moraalil punktid koju tooksin," lisas saarlane, et võideldakse mõistagi lõpuni.

Suures pildis on asi täiesti ok icon_wink.gif
Tark naine thumbs_up.gif

Mäkinen
tsitaat:
Asja iroonia peitub selles, et isetäituv rehv (inglise keeles mousse tire) on odavam. „Praegu peab rehvi tegema väga tugeva ja raske, mistõttu tuleb kasutada ka tugevamat vedrustust,” rääkis Mäkinen. „Ma ei tea, miks FIA reegleid muutis ja praegused rehvid kasutusele võttis. Leian, et isetäituvad rehvid tuleb tagasi tuua.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.03.2019 10:35:02 vasta tsitaadiga

Latvala andis kaudselt esimese vihje, et ilmselt jääb see hooaeg temal viimaseks. Lastakse värske 18-aastane peale.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2019 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 61, 62, 63  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.