Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2019 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 61, 62, 63  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2019 22:20:15 vasta tsitaadiga

>> Jep Tubli tulemus. Kahju, et PS punne ei tulnud.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!


viimati muutis Kristoferr 10.03.2019 22:21:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2019 22:20:29 vasta tsitaadiga

Korsikal panustaks pigem Ogierile, aga põnev saab kindlasti olema. Citröen on asfaldil väga hea.
Edasi tulevad juba pigem Tänakule sobivamad rallid.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2019 22:20:35 vasta tsitaadiga

Kontakt kirjutas:
SirVorkars kirjutas:
Pole hullu. Ott isegi võttis max mis võtta andis. Teine koht super tulemus arvestades kust alustas ja kus sõideti...

E:Mis see meeke oti autost otsis?


Jep, vähemalt ei sõitnud tiiki jälle.


Mis tähendab jälle?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2019 22:23:50 vasta tsitaadiga

SirVorkars kirjutas:
Kontakt kirjutas:

Jep, vähemalt ei sõitnud tiiki jälle.


Mis tähendab jälle?


Ära pane tähele. Tal mingi vana vimm Oti vastu viskab vimkasid aeg-ajalt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kontakt
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 10.03.2019 22:25:21 vasta tsitaadiga

SirVorkars kirjutas:
Kontakt kirjutas:
SirVorkars kirjutas:
Pole hullu. Ott isegi võttis max mis võtta andis. Teine koht super tulemus arvestades kust alustas ja kus sõideti...

E:Mis see meeke oti autost otsis?


Jep, vähemalt ei sõitnud tiiki jälle.


Mis tähendab jälle?


Esimest aastat vaatad wrc-d?


_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2019 22:25:42 vasta tsitaadiga

Õllepritsimisest ei paistnud sõitjad eriti huvitatud olema. icon_lol.gif
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2019 22:28:04 vasta tsitaadiga

Aga mis see Meeke oti autost otsis?
All live-s surus käppa ja peapidi kohe masinasse miskit toimetama...

Kontakt kirjutas:
SirVorkars kirjutas:
Kontakt kirjutas:
SirVorkars kirjutas:
Pole hullu. Ott isegi võttis max mis võtta andis. Teine koht super tulemus arvestades kust alustas ja kus sõideti...

E:Mis see meeke oti autost otsis?


Jep, vähemalt ei sõitnud tiiki jälle.


Mis tähendab jälle?


Esimest aastat vaatad wrc-d?



Ja peale seda millal ta siis jälle tiiki pani, et saaks öelda, et pole JÄLLE õnneks tiiki pannud?


viimati muutis SirVorkars 10.03.2019 22:31:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2019 22:28:41 vasta tsitaadiga

Martin oli autos veel?
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elevant
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009




sõnum 10.03.2019 22:28:55 vasta tsitaadiga

Ilmselt surus Martinil ka käppa
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2019 22:29:07 vasta tsitaadiga

Kontrollis ega Ott veredopingut ei teinud
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2019 22:30:33 vasta tsitaadiga

Mm sarja liidri ja teise koha omaniku intekat ei tehtudki , epic icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2019 22:36:55 vasta tsitaadiga

Black66 kirjutas:
Martin oli autos veel?


Minu viga, võis ka olla.
Tundus suht imelik, kuna varem pole näinud, et keegi üle juhiistme kaardilugejale käppa läheb andma...
See on täpselt sama, nagu et üle ukse lävepaku kätt ei suru vms...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2019 23:47:30 vasta tsitaadiga

Ah, et rehvipurunemine oli PS 7km kandis. See seletab asja. Ei olnud pildist küll välja lugeda. Üsna julgelt siiski tuli lõppu.
Samas top3 meestele kaotas juba esimeses splitis korralikult.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!


viimati muutis Kristoferr 10.03.2019 23:48:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2019 23:47:37 vasta tsitaadiga

Õiges kohas läks rehv kui suuremat pilti vaadata, punktidest vähe kahju ikka
https://sport.delfi.ee/news/auto/wrc/delfi-mehhikos-tanak-jai-teise-kohaga-igati-rahule-kui-ainult-punktikatsel-poleks-rehv-puru

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2019 23:49:53 vasta tsitaadiga

Slow puncture ilmselt, sellepärast ka võrdlemisi väike ajakaotus.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2019 11:01:42 vasta tsitaadiga

https://en.wikipedia.org/wiki/Scandinavian_flick hea näide
phpBB [media]

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2019 11:07:03 vasta tsitaadiga

https://sport.delfi.ee/news/suusatamine/eesti/mehhiko-kilde-meeke-esitas-tanakule-valjakutse?id=85574321 (vist tasuline)

Aga Mikkelsen vist enam kaua Hyundais ei sõida. Sama saatust võib tabada ka Latvalat.
Ennustan, et esimene loovutab koha juba sel hooajal, teine saab selle hooaja lõpuni sõita

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2019 13:12:41 vasta tsitaadiga

https://sport.postimees.ee/6542890/mehhiko-mm-ralli-korraldajad-tabasid-nalja-teinud-pealtvaatajad-selliste-idiootidega-tuleb-tegeleda
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2019 20:01:29 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
https://sport.delfi.ee/news/suusatamine/eesti/mehhiko-kilde-meeke-esitas-tanakule-valjakutse?id=85574321 (vist tasuline)

Aga Mikkelsen vist enam kaua Hyundais ei sõida. Sama saatust võib tabada ka Latvalat.
Ennustan, et esimene loovutab koha juba sel hooajal, teine saab selle hooaja lõpuni sõita


Samas mikule seekord viga ei saa heita.
Kiva peale kurvi keset teed nagu otil portugalis oli.
https://sport.delfi.ee/news/auto/wrc/video-kas-see-hetk-sai-liidrikohalt-katkestanud-mikkelsenile-mehhikos-saatuslikuks?id=85557259
Sinna ei saa midagi teha...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2019 20:30:34 vasta tsitaadiga

No jah, aga boss oli vihane olnud icon_lol.gif ....neil selline kriitiline hooaeg
Seda videot nägin juba varem

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2019 21:08:55 vasta tsitaadiga

Juttude järgi oli ta vihane tiimi peale, et see elektriga seotud viga Sordol tekkis, sest ilmselt nad ise midagi seal ära käkkisid.
Aga noh, mis tiimi siseselt toimub, ega seda ennem ei saagi teada kui kuskilt üks pauk tuleb...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SOS
Kreisi kasutaja
SOS

liitunud: 02.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2019 21:13:30 vasta tsitaadiga

SirVorkars kirjutas:
Juttude järgi oli ta vihane tiimi peale, et see elektriga seotud viga Sordol tekkis, sest ilmselt nad ise midagi seal ära käkkisid.
Aga noh, mis tiimi siseselt toimub, ega seda ennem ei saagi teada kui kuskilt üks pauk tuleb...
Käkkimise kohta räägiti, et katse ajal sõidetakse ilma genekata ainult aku pealt, et natukenegi jõudu juurde saada mootorile. Ju siis ei saadud genekat ülesõidu ajal enam järgi. Midagi sarnast oli JML ka, kuigi tal vist kuumenes üle, et kui ülesõidu ajal vaja seda tühja akut 140+A laadida ja jahutust praktiliselt pole.
Seepärast ka keegi pikalt kommenteerida ei tahtnud katse lõpus vaid kohe edasi sõita, et genekas laadima panna ja õhk radika jaoks liikuma.
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2019 14:57:54 vasta tsitaadiga

https://sport.delfi.ee/news/auto/wrc/wrc-tiitlivoitluses-kaotusseisu-jaanud-hyundai-plaanib-suvel-suurt-kaiku?id=85602417
lol, nagu teised tiimid istuksid käed rüpes icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elevant
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009




sõnum 14.03.2019 21:49:11 vasta tsitaadiga

Urmo Aava rääkis täitsa huvitavat juttu Rally Estoniast viimases Powerstage podcastis:
http://podcast.kuku.postimees.ee/podcast/powerstage-mehhiko-kokkuvote-12032019-podcast/
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2019 10:32:14 vasta tsitaadiga

https://youtu.be/jXUC2zeu5P4

Colin Clark köögilaua jutud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2019 14:02:30 vasta tsitaadiga

https://sport.delfi.ee/news/auto/wrc/fotod-monte-carlo-kas-sina-korsika-ralli-avakatse-on-tana-hommikul-lumine-ja-jaine?id=85715739

https://sport.ohtuleht.ee/953300/markko-martin-kehastub-korsika-rallil-ott-tanaku-abimeheks
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2019 14:09:30 vasta tsitaadiga

No kui esimene katse on lumine, siis võita ja kaotada on palju.
Üldjuhul on selleks riskeerijaks Ogier olnud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2019 11:01:50 vasta tsitaadiga

shakedown läks
live https://www.facebook.com/WorldRally/videos/449270369151418/
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2019 11:08:31 vasta tsitaadiga

wrc all lives näeb ka.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.03.2019 11:25:00 vasta tsitaadiga

Meeke icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2019 11:31:46 vasta tsitaadiga

Ah kurja, ainult esimest läbimist näidataksegi.
Kahju.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 09:55:11 vasta tsitaadiga

Julian Porter on kõva dieedi läbinud icon_lol.gif thumbs_up.gif
tsitaat:
Ah kurja, ainult esimest läbimist näidataksegi.

Nii on alati olnud

E:


Ommik

Uus nädal, uus ralli kohe algamas icon_cool.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 10:13:03 vasta tsitaadiga

Täna siis pukk päev
Reede

SS1 Bavella 1 (17,60 km) - kell 9.29
SS2 Valinco 1 (25,94 km) - kell 10.24
SS3 Alta-Rocca 1 (17,37 km) - kell 11.32
SS4 Bavella 2 (17,60 km) - kell 15.05
SS5 Valinco 2 (25,94 km) - kell 16.00
SS6 Alta-Rocca 2 (17,37 km) - kell 17.08

vahele tipitud ka kaks vormeli FP'd thumbs_up.gif
Kell 13 ja 17
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 10:18:44 vasta tsitaadiga

Kogu ajakava
tsitaat:

Reede

SS1 Bavella 1 17,60 km 09.29
SS2 Valinco 1 25,94 km 10.24
SS3 Alta-Rocca 1 17,37 km 11.32
SS4 Bavella 2 17,60 km 15.05
SS5 Valinco 2 25,94 km 16.00
SS6 Alta-Rocca 2 17,37 km 17.08

Laupäev

SS7 Cap Corse 1 25,62 km 08.38
SS8 Desert des Agriates 1 14,45 km 10.08
SS9 Castagniccia 1 47,18 km 11.14
SS10 Cap Corse 2 25,62 km 15.38
SS11 Desert des Agriates 2 14,45 km 17.08
SS 12 Castagniccia 2 47,18 km 18.14

Pühapäev

SS13 Eaux de Zilia 31,85 km 10.45
SS14 Calvi (punktikatse) 19,34 km 13.18

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 29.03.2019 10:26:15, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 10:20:55 vasta tsitaadiga

Täna keset päeva servicet ka pole icon_smile.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 10:24:59 vasta tsitaadiga

Kenad pikad katsed on, mitte nagu paaril viimasel.
1,1km on katse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 10:31:59 vasta tsitaadiga

Latvalalt ootaks normaalset tulemust ja Meeke võiks vigadeta sõita. Tema puhul on ülepingutamise oht suht suur


Läks lahti thumbs_up.gif

Täiesti tutikas asfalt tundub olevat ja lõigata ei ole kusagilt

Lehm teel, Ogietilt viga ka otsa icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 29.03.2019 10:38:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 10:38:35 vasta tsitaadiga

Misasja lehm sellise koha peal?
Ups ogil näpukas...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 10:39:15 vasta tsitaadiga

Lehm või põder vms.. tõmbas vist junni jahedaks ja kohe tuli viga ka icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 10:44:05 vasta tsitaadiga

Tänak pidi seima jääma, lehmad teel thumbs_down.gif

Meeke ongi perses icon_evil.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 10:44:09 vasta tsitaadiga

Meekel juba kutu
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 11:28:11 vasta tsitaadiga

Arvestades, et Ott pidi seisma jääma, siis Neuvillele kaotus 0,3sek on väga ok

Loeb seisab....sõitis lõpuni, aga vast game over. Vedrustus
hyundai nädalavahetus algas sitasti
Auto parandus käimas
Spoiler Spoiler Spoiler


Teenindust vist pole sp, et asuvad 100+km sellest eemal?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 11:39:00 vasta tsitaadiga

Meeke aegu jälle vaadates, kaotab oma viimase rehvi ka ära nii...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 11:39:51 vasta tsitaadiga

Huvitav miks Ken Tornile 5 minutit trahvi kohtunikud määrasid?
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 11:42:28 vasta tsitaadiga

Käkkis ära oma auto shakedownil ja mootori vahetus tuli teha.

viimati muutis SirVorkars 29.03.2019 11:43:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 11:43:53 vasta tsitaadiga

SirVorkars kirjutas:
Käkkis ära oma auto ja mootori vahetus tuli teha.

Ahaa. Ei olnud kursis alles tulin rallilainele sisse icon_smile.gif

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 11:54:14 vasta tsitaadiga

Equinox, hea, et eile veel kuristikust alla ei käinud....selline paarsada meetrit

Otilt ok sõit, taas esimeseks......lehmad seekord ei seganud icon_lol.gif

Loeb parandas auto ära icon_eek.gif thumbs_up.gif

Latvala jälle venib thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 11:59:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Latvala jälle venib

ei saa selelst venanst enam õldse sott, mingeid imelikke asju teeb jah.

Samas Otil loksus kõik kenasti paika ja oma koht tagasi thumbs_up.gif
Nüüd oleks vaja paar katse võtu ka võtta et rekord õhus oleks, kuid ta vast sihib rohkem homse pääle.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 12:01:20 vasta tsitaadiga

Huvitav, et Latvala ei saa aru, mis ta sõidul viga oli. Kas siis tõesti ei suuda enda sõitu nii palju analüüsida, et teada, kas ta kurvides oli liiga pehmo või mitte? Ott ütles SS1 lõpus kohe, et esimesed kilomeetrid oli liiga tagasihoidlik ja siis vajutas juurde. Latvala tuleb aga finišhisse ja sügab kukalt, et mida kuradit...
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 12:02:33 vasta tsitaadiga

Latvala kommentaar oli ka hea.
Umbes nagu, et võibolla vanad mehed on ehk vähe ettevaatlikumad. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2019 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 61, 62, 63  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.