Müstiliselt pimedaid mängijaid on kohati leidunud, kes ei lase sulle vastu joostes sind maha või kui selja taha jäädakse ja ikka maha ei lasta.
Tuleb ohutu välja näha ja ähvardavaid liigutusi vältida, siis ajavad omadega segi
On kohti, kus nad tunnevad end turvaliselt, kuna enamus vastastele pole juurdepääsu. Videos on näha, et paaris kohas pääsesin ma nende seljataha vee kaudu (tänavad olid hästi kaitstud).
See uus Moskiito oma 6 pounder autocannoniga on ... nagu ma ei tea misasi kaks mobile antiairi kõmmutasid mind aga tapsin mõlemad ära. Üks tank sureb 3 tabamusega, rate of fire sellel autocannonil insane. Otsetabamus stationary Antiair kahuri pihta laseb 1 laksuga õhku.
Lisaks veel kõhu all 4000 pundine pomm mis on ~20% võimsam kui sakslaste 1 tonnine pomm statside järgi.
Eks jalamehed hakkavad nüüd virisema ja küll see lennuk nerfitakse ribadeks varsti aga Arrase mapi "terve raund mobile AAga main bases camper pro" tüüpidele saab momendil mõnuga sisse kütta.
Link _________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Firestorm game mode ehk "Battle royale" tuleb esmaspäeval, 25 märts. Game update oli juba see neljapäev ära kus paarkümmend GB contenti alla tuli sikutada.
kuradi ulme ikka tegin täna ühe mängu üle kuu aja...
ja esimene mäng mingi level 13 tont cheatidega platsis... nimeks 743365e09232
see roayle on juba suremisele määratud häkkerite paradiis.
Firestorm game mode ehk "Battle royale" tuleb esmaspäeval, 25 märts. Game update oli juba see neljapäev ära kus paarkümmend GB contenti alla tuli sikutada.
Eile täiesti lampi mõtlesin, et kuna huvitav see BF BR tuleb, läksin vaatasin ja olemas - nüüd loen, et väga õige päev mõtlesin asja peale
Esmamulje see, et väga kiirelt käib kõik võrreldes PUBGiga, eks map ka pisem. Suurt lootimisrõõmu ei ole, kõik majad on korralikke relvi ja kraami täis. Põmst käid ühes majas ära ja läheb sõjaks. Pigem eelistaks pikemat "eelmängu"
Muidu jookseb hästi ja tundub OK.
Firestorm game mode ehk "Battle royale" tuleb esmaspäeval, 25 märts. Game update oli juba see neljapäev ära kus paarkümmend GB contenti alla tuli sikutada.
Eile täiesti lampi mõtlesin, et kuna huvitav see BF BR tuleb, läksin vaatasin ja olemas - nüüd loen, et väga õige päev mõtlesin asja peale
Esmamulje see, et väga kiirelt käib kõik võrreldes PUBGiga, eks map ka pisem. Suurt lootimisrõõmu ei ole, kõik majad on korralikke relvi ja kraami täis. Põmst käid ühes majas ära ja läheb sõjaks. Pigem eelistaks pikemat "eelmängu"
Muidu jookseb hästi ja tundub OK.
Ma pole küll veel proovinud, aga PUBGis mulle just ei meeldinud see, et 98% ajast jooksed tühja ja üritad paremat varustust otsida. Seega kui rohkem actionit on, siis minu arvates väga hea
chatro, eks see maitse asi jah. Mulle meeldib lootimine ka, eriti kuna harva mängin taolisi mänge. Kui tihedamalt taguda siis ilmselt tüütab see korjamine ära.
Lootimine vajab küll overhauli, see kuidas asjad lihtsalt maha kukuvad laibalt, üksteise otsa, no mõttetult raske/ajaline otsida sealt endale vajaliku kraami. Apexist ka ära harjunud pingimise süsteemiga (X loot siin), aga vähemalt saab vastaste asukohta pingida.
Üldiselt inventory süsteem ka, et kui tahad nt Armorit peale panna, pead vajadusel inventory minema ja siis nö nupu alla tõstma. Jällegi tooks näita Apexist, kus hoiad ühte nuppu alla (nt 4) ja tuleb suur valik kohe ette.
Esmamulje see, et väga kiirelt käib kõik võrreldes PUBGiga, eks map ka pisem. Suurt lootimisrõõmu ei ole, kõik majad on korralikke relvi ja kraami täis. Põmst käid ühes majas ära ja läheb sõjaks. Pigem eelistaks pikemat "eelmängu"
Muidu jookseb hästi ja tundub OK.
Ma pole küll veel proovinud, aga PUBGis mulle just ei meeldinud see, et 98% ajast jooksed tühja ja üritad paremat varustust otsida. Seega kui rohkem actionit on, siis minu arvates väga hea
Mul osad tüübid siin higistavad BFV ikkagi võtta (BF3 mängisime üpris palju, vahepealsed jätsime vahele ja BF1 üpris vähe), ent mulle tundub, et ei ole mõtet. Just seepärast, et tundus pigem run & gun asi. Visuaalselt küll vägev ja destruction ja igast varustus on ka äge, a liiga Hollywoodlik tuim täristamine. PUBG puhul just meeldib, et on erineva intensiivsusega hetki mängus ja asjad muutuvad väga ruttu (võin öelda ka, et tihedamini mängides EI muutu luudi tagaajamine tüütuks, vb. vaid siis kui "looting simulator" loop'i satud, ehk luudid-sured-luudid-sured - muidu on kõik väga fain ja just meeldib, et ei saa kõike koguaeg kohe kätte, kuigi paljuski on ikka kõik vajalik olemas enamasti). Vaadates videoid, siis see asjade laialikukkumine tundub peale ebamugavuse ka täiesti jabur. Etjah, sain lisapõhjuse ülemisest kommentaarist, miks mitte osta.
BTW. see traktori lisamine on äge, PUBGs alati mõelnud, et traktorite ja lumetraktoritega võiks saada ka sõita... _________________
Lootimine vajab küll overhauli, see kuidas asjad lihtsalt maha kukuvad laibalt, üksteise otsa, no mõttetult raske/ajaline otsida sealt endale vajaliku kraami.
Minu teada devid redditis juba kinnitasid selle probleemi olemust ja tegelevad fixiga.
Arvestades seda, kuidas selle üle igalpool videotes (pre-release videod, ehk EA poolt promo mõttes ligipääsu saanud) selle üle kurdeti, siis arvata oli ka. Ei saa aru, mis mõte oli seda üldse nii teha. Menüüsid vähemaks, et kangimeestel parem oleks? _________________
Esimene BR mäng mis mulle istub (proovinud Apex, PUBG, BO) ja kus ma ei ole peata kana. Mujal ma üldiselt lootin lootin ja siis laseb keegi põõsast maha. Siin ei ole seda niiväga... kesmiselt 2-3 killi tuleb ikka raudis. Kui meeldib BF gameplay, siis meeldib see ka. Suht sama mis MP, vaid armor lisaks.
Lootimine mind ei häiri, käib küll. Kotis sobramisest ehk isegi kiirem. Kui oled veidi mänginud, saad juba kiirelt visuaalselt aru mida võtta/jätta. Kui siis võiks rohkem laiali puistata...
Kui ma midagi muudaks, siis laseks optika vabaks preconf alt ja laseks lootida. Saaks valida paremini kas oled iron, reflex või optika. Hetkel mõnel paremal (roosa) relval on mu jaoks valik nii vastik, et jätad relva võtmata.
See optika kinnitatud olek tundus imelik, ent ise arvasin, et ehk muudavad ära. Palju sul muude BR-mängude kogemust on? Siin on see jah, et luudid kohe omale sobiva varustuse kätte, ehk see "survival osa" jääb nagu ära. Mulle seepärast pinget just ei paku & luutimislukku jäämise vastu aitab enese "programmeerimine". Aga saan täiesti aru, kuidas teistele täpselt vastupidine pigem sobida võib.
Peaks paari oma tüübiga teise seltskonna Origini kontot laenama, tahaks näha, kuidas üleminek oleks. Ostma ei tihka, samas proovida võiks, ent ~25 eest ei viitsi proovima hakata.
LKits, DLC'd peaks "hinna sees" olema BFV'l ju? _________________
rmc, BR kogemus sisuliselt puudub, 5h ehk igaüht. Ei ole kuidagi käima saanud ning isu ainult nänni otsida pole olnud. Siis võtaks juba mõne RPG ligi. Firestormis aga esimene vastane keda nägin, sai maha võetud ning tunne kohe olemas esimesest raundist. Eks oma osa on et ma olen BF'i mängudesse ebanormaalselt palju oma aega elust kulutanud...
rmc, kas originis mitte 10h trialit ei saa teha? Teine variant origin access ligi võtta, see oli kas 4 või 5 euri kuu, saab piiramatult mängida/proovida kõiki origini mänge.
Mul eile oli kuidagi parem kogemus Firestormis kui üleeile, ei tundunud nii fast-paced enam. Ma küll meelega hüppasin ka mapi äärde, vaikselt tuleringi kahanemisega liikusin kaasa.
viimati muutis Arx07 27.03.2019 14:37:32, muudetud 1 kord
rmc, BR kogemus sisuliselt puudub, 5h ehk igaüht. Ei ole kuidagi käima saanud ning isu ainult nänni otsida pole olnud. Siis võtaks juba mõne RPG ligi. Firestormis aga esimene vastane keda nägin, sai maha võetud ning tunne kohe olemas esimesest raundist. Eks oma osa on et ma olen BF'i mängudesse ebanormaalselt palju oma aega elust kulutanud...
Eks ta siis "learning curve'i" teema ole.
Kuidas muidu tundub Firestorm vs. teised mänumode'id BF'is? Mida varem peamiselt mängisid ning kuidas teised FS'ga kõrvutades tunduvad? _________________
Üldine tunne on mu jaoks sama.
Tempo on siiski palju palju aeglasem - 1 elu ja suur MAP. Kui satud hulgakesi samma kohta, siis on korralik action nagu tava BF'is.
Armor tähendab et 2x kauem tuleb lasta aga vastased kukuvad siiski kiirelt ja ei pea 3 salve sisse laskma.
Lisaks masinad annavad oma BF tunde juurde.
Aga kuna ma pole BR sihtrühm, siis ma isiklikult tõenäoliselt lähen varsti MP tagasi ja teen BR harvem vahelduseks. Kuigi see on mu mulle parim BR mis olen mänginud. Üldiselt on ka kogu BFV mu meelest hea mäng ja see üldine ving on lihtsalt naljakas jonnimine ning otsitud põhjused. Jah marketing oli täielik p*sk, aga selle peale solvuda... mnjaa
Esimene asi, mis pähe tuleb on see, et võiks näha teisi langevarjuga maandumas. Praegu kuidagi väga nigelalt näha. Või asi mingis GPU rendardamises? Looting süsteem nkn pekkis. Eks nad tegelevad sellega. Muidu väga tore. Visibilityga niigi probleeme ning noh, BR ainult võimendab seda. Ehk vahepeal ikka suur peavalu kedagi näha.
Keegi Firestormi viitsib teha? Üksi väga nutune, 4 meest rühmas ja kõik panevad erisuunas jooksu. Ravimi võime võiks vähe parem olla, üks süst ja elud täis, muidu tuleb selline narkomani tunne peale:)) _________________ Battlelog: eesti38
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.