1000 saja punkti mäng oli ära?
Hetkel wrc lainel _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Samas....top 16 finaali viimane freim.....ilus teha 1000 ära
Arvan, et teeb ära
Võttis Robertsonilt veel 5 tonni ka ära parima skooriga
Sellist lõppu pole näinud kuidas rahvas karjub ja plaksutab , mäng veel kewtab _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Lol, ma ausllt öeldes ei pannud seda tähele _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Eile oli Ronnie ja Juddi vahel Coral Touri poolfinaal. Enamus mängu oli Trump kenasti ees ja tunduski, et Ronniel kojusõit, aga lõpuks viimase mustaga 10-9 võit, ulme
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
13-11 Ronnil võit taskus.
Tõusis ka reitingus esikohale pärast 2010 aastat. Arvestades kui vähe osaleb turniiridel, siis on suht epic.
See aasta 10 turniiri ja 5 võitu vist
Enne selle turniiri oli võiduprotsent ikka ülihea
tsitaat:
O'Sullivan's 2018/2019 season overall record was 37–5 (88.1%). His record against players seeded with a rank within the top 16 at the time of their meetings was 19–2 (90.48%).
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Hull freim on hetkel Bracel vs wilson
70min mängivad juba ja imelised snuukrist väljatulekud wilsonil
Mm'i ametlik pikkuse rekord löödud _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Täna paruka maha ajanud, pidi tähendama, et läheb mänguks _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Tulevad lihtsad vead sisse, 1 löök maksab freimi.
Cahill mängib ka hästi
Ronnie ütleski, et parema meelega läheks esimeses ringis kohe koju kui kusagil muul ajal kaotusega _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Ühtviisi rabedad mõlemad. Palju suht lihtsaid möödalööke. Väga lihtsaid.
Pole kindel kas kumbki 50 punkti järjest on suutnud lüüa? _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
Pole kindel kas kumbki 50 punkti järjest on suutnud lüüa?
Ronnie pani 98p täna esimeses freimis
Ronnie tegi eile "jonnivea". Selle asemel, et rahulikult pall sisse lüüa ja freim ära võtta, läks ta asetust otsima ja lõi palli mööda
E:
Viga vea otsa, Ronnie läheb täna koju _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
See tava vist jätkub, et kui enne MM võidab viimase turniiri, siis MM on pekkis
E:
Selle asemel, et lasta vastasel kolmandat korda lüüa, läks riskile..... pani puusse _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
viimati muutis jeesus188 23.04.2019 14:15:49, muudetud 1 kord
Seis juba 8-8 tasa ronniel, nats loteriiks läheb see lõpp. loodame, et välja ei kuku.
Selby alustas ka eile ülihalvasti, aga 10 freimi võiduni matš on õnneks piisavalt pikk, et suutis ennast koguda ja kindla võidu ära võtta lõpuks. _________________ the future sound of london
standard lahendust ei lahenda ka ära.........ou my god _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Uskumatu... Mingid ulmenurgad suudab ära lüüa ja siis selline löök järgi. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
Vähemalt saab kohe puhkusele minna, mitte poole pealt _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
viimati muutis jeesus188 23.04.2019 14:42:52, muudetud 1 kord
ja löödigi ronnie välja, cahill tegelikult sümpaatne poiss, aga kahju ikkagi
e: ära tuleks mainida ka Dott-Bingham mäng, kus Dott suutis 1-8 seisust tulla välja 9-9 peale, aga otsustaval hetkel ikkagi Bingham läks edasi 10-9 _________________ the future sound of london
Poolfinaalidesse nüüdseks jõudnud kaks üllatajat - Gary Wilson ja Gilbert ning kaks "usual suspect" vana kala - Trump ja Higgins. Paarid on Wilson vs Trump ja Gilbert vs Higgins.
Üllatajad on mõlemad seni väga hästi mänginud, aga isiklikult meeldiks, kui Trump asja kinni paneks. Tema puhul on isegi veits ootamatu, et ta on seni ainult korra mm finaali jõudnud - see näitab kui raske on maailmameistriks tulla isegi nii andekal mängijal. Realistlikum analüüs muidugi ütleb, et Higgins võidab tiitli... _________________ the future sound of london
No Higgins ikka eksis sitax palju täna ja sinna hommikune ses läks
E:
Higgins tuli järgi, aga ikka vead tulevad. Üldiselt viimaste aastate koledaim mm mängu poolest, mida lähemale tiitlile '
Mida me internetita teeks....kõige tähtsama koha pealt lõpetatakse Eestis eurospordi ülekanne
Higgisile paluks tiitel nüüd ära, 2 finaali järjest kotti saanud _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
jeesus188, Eurosport UK kandis ju pilti õnneks edasi. Sebisin ise ka kiirelt lingi tollele.
Ootaks nüüd Higgins : Trump finaali mille viimane võidaks.
Trump mulle üldse ei istu, Higginsi poolt 3 käega _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Ma olen ka just Trumpi poolt _________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Tundub, et Trump võtab oma ära kui homme just mingi epic tagasitulek ei juhtu tulema _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
4 frame vahet, 3 mängu veel täna + 8+9 lisaks homme mängida. Kui vahe just enne viimast sessiooni 5+ pole on kõik veel võimalik. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
Peab tööle miski striimi otsima siis. Ma loodaks, et paar freimi jäetakse ikka õhtuks ka, saavad tööinimesed ka rahus snuukrit vaadata. _________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Ma õhtul trenni, vist lõppu ei näegi kui otsustavad esimese sessiga lõpetada
http://livetv.sx/enx/eventinfo/802373_world_championships_sheffield/
Siin lingid olemas pärast _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Eelmisel, 2018.a. MM-l ronis J.Higgins muide 7-14 seisust välja 15:15 peale. Enne viimast sessiooni oli ta taga 10:15.
Aga eks näis mis täna saama hakkab. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
3-1 iga kord teha, siis võtaks finaali Higgins ära
Aga noh....
1 freim veel ja game over, vähemalt lõppu näeb _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Mängisin sel hooajal 11 turniiri, tahan uuel aastal mängida vaid kolme-neljal,
tsitaat:
O'Sullivan täpsustas, et tahab mängida just madalatasemelistel turniiridel, kus ei oleks kohal ajakirjandust. "Seega jään eemale suurturniiridest nagu Masters, UK Championship ja maailmameistrivõistlused."
Eks paista, hetkel vb emotsioon veel möllab, MM-l võiks ju ikka osaleda.
Tal reiting nii kõrge, et peaks otse peale anyway saama ilma eelturniirita....sinna pea aasta veel minna, äkki hakkab "kohalikus baaris" lõpuks igav _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Pooli vennad said kotti, oma lollustest. Juhtisid kanada vastu 4:0
Sellised lihtsad vead ja 6;7 kaotus _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
2 freimi enne lõppu....bundesliiga _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Läheb kohe koju ää _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.