Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt Rally 2.0 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 12, 13, 14  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 28.02.2019 21:58:37 vasta tsitaadiga

Okei, mul läheb ka veidi aega, aga, disco: https://discord.gg/39KZGNt
seal dirt rally kanal ja kaagutan seal kui algab

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2019 00:32:16 vasta tsitaadiga

tulen ka vist, ma väga plärada ei viitsi aga kui see ainus võimalus siis siis

E: jap, onlines jätab vahele kaardilugeja. Eriti kõva kui tagasipööret ei maini beer_yum.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 01.03.2019 01:02:10 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
tulen ka vist, ma väga plärada ei viitsi aga kui see ainus võimalus siis siis

E: jap, onlines jätab vahele kaardilugeja. Eriti kõva kui tagasipööret ei maini beer_yum.gif


no mida ma räägin icon_biggrin.gif kurat ma mõtlesin et mul luulud.

aga ei 8 inimesega täitsa fun aegu võrrelda ja lapata. gg, next time again. Peab harjutama kõvasti et vastu saada ikka. Ma nende R5 autodega üldse ei oska, ikka vanade A grupi pannidega last.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wtf3000
HV vaatleja
Wtf3000

liitunud: 31.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2019 01:11:59 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Arvustused sellised mainly raceneti pärast. Inimesed peavad normaalse interneti ostma.


Lisaks tuleb palju negatiivseid tagasisidesid hiinlastelt, kellel väidetavalt oli algselt lubatud hiina keeles mängu, aga nüüd ikkagi ei tulnud ning paljud selle pärast pahased. Ehk siis kaks põhjust kesisele hindele: always online single player ja hiinlased.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s3ri0us
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2019 11:14:37 vasta tsitaadiga

Saite eile 8 tk kokku?
Üritan ise ka järgmine kord liituda icon_smile.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SimmiTr
HV vaatleja
SimmiTr

liitunud: 23.10.2018




sõnum 01.03.2019 11:27:06 vasta tsitaadiga

Oi mis ma avastasin! Üritan nüüd jälgida, millal järgmine sõit teil toimub. Nüüd olen oma 15 tundi harjutanud, ehk nüüd võib juba "avalikult" sõita icon_rolleyes.gif Discorti nimi on Simmi
_________________
You are never too old for video games
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2019 11:36:38 vasta tsitaadiga

eile oli päris vinge, algul mõtsin küll et ah mis ma Tänaku sugulastega mõõtu võtan .. lasen parem rahulikult omas tempos. reaalsus oli aga see, et isegi minusugune amatöör suutis ühe korra esimeseks tulla icon_lol.gif seega, SimmiTr, vahet pole palju sa sõitnud/harjutanud oled .. need sõidud on pisut midagi muud.. üks siinsetest hulludest näiteks istus pea koguaeg katkise rehviga viimaste seas icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SimmiTr
HV vaatleja
SimmiTr

liitunud: 23.10.2018




sõnum 01.03.2019 11:45:27 vasta tsitaadiga

Mul Dirt Rally kah olemas ja 60+tundi gameplay, aga ma pole pool aastat rooli kapist välja võtnud icon_biggrin.gif Nüüd kui DR2.0 välja tuli, puhusin tolmu maha ja hakkasin kihutama. Reaalselt tulin Forza Horizon 4-st, panin Xbox one puldi käest ja istusin rooli taha. Polnud väga sujuv üleminek.
_________________
You are never too old for video games


viimati muutis SimmiTr 01.03.2019 11:46:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2019 11:45:40 vasta tsitaadiga

PS4 peal oli õhtul 4-ne sats mingi hetk koos. Andke märku kel huvi beer_yum.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 01.03.2019 12:30:05 vasta tsitaadiga

Eile oli meid 8 jah ja rohkemgi. Seega varsti saab mitu gruppi teha icon_biggrin.gif
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2019 12:42:31 vasta tsitaadiga

Sai jah suht enamus sõite katkise rehviga oldud. Kehvemal juhul sõitsin 3tk puruks ja plnud enam uut alla panna. Mingis sõidus olin essa päris hea eduga ja põmaki lõigates vedrustus vms läks ning üks ratas risti all ja enam paremale pöörata ei saanud. Lõpuks argentiinas suutsin 0.1 sek eduga katsevõidu võtta icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2019 12:59:26 vasta tsitaadiga

tegelt võiks liigat multiplayer lobbyga korraldada- oleksid sõidud põnevamad ja kõik ühe hooga läbi kärutada.
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2019 13:25:23 vasta tsitaadiga

Täna õhtul kah miskit toimub? Oleksin kah käpp. icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Feerer
HV kasutaja
Feerer

liitunud: 01.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2019 14:00:30 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Sai jah suht enamus sõite katkise rehviga oldud. Kehvemal juhul sõitsin 3tk puruks ja plnud enam uut alla panna. Mingis sõidus olin essa päris hea eduga ja põmaki lõigates vedrustus vms läks ning üks ratas risti all ja enam paremale pöörata ei saanud. Lõpuks argentiinas suutsin 0.1 sek eduga katsevõidu võtta icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

Päris palju rehvi lõhkumisi tuli enamikul ette. icon_biggrin.gif Ise suutsin terve õhtu peale äkki vaid 3-4 rehvi ära lõhkuda. Osad suudsid ühel katsel sama palju ära lõhkuda. icon_biggrin.gif
Ma lasin lõpu kurvis gaasi maha, sealt se 0.1 s edu sulle tuli. icon_cool.gif Ei väga vinge, millalgi kordama. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 01.03.2019 15:02:00 vasta tsitaadiga

Täna ja homme olen ma kuskil kreenis ilmselt aga muidu seal discos lõuake õiges kanalis ja on pelajaid küll.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aegir
HV veteran
Aegir

liitunud: 05.01.2003




sõnum 02.03.2019 21:09:32 vasta tsitaadiga

kas need koos mängimised on ikka 10 aastastele omaselt restartidega või ausalt ja ilma?
_________________
HV teeb ka ahvist inimese.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2019 21:56:26 vasta tsitaadiga

Aegir kirjutas:
kas need koos mängimised on ikka 10 aastastele omaselt restartidega või ausalt ja ilma?

10 aastaste stiilis võid dirt 3 lahmida icon_lol.gif
meil käib asi ikka ausalt .. isegi abid keelatud kui just mõni puldiga klemm kampa ei satu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aegir
HV veteran
Aegir

liitunud: 05.01.2003




sõnum 02.03.2019 22:36:54 vasta tsitaadiga

kui restardid keelatud, siis kuidas saaks liituda
_________________
HV teeb ka ahvist inimese.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2019 22:45:25 vasta tsitaadiga

Aegir kirjutas:
kui restardid keelatud, siis kuidas saaks liituda

https://discord.gg/39KZGNt
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2019 01:54:13 vasta tsitaadiga

nad jah võiks teha ringi, et automaatkastis aab kasutada aga muid abisi mitte

E: võtsin täna ühe austraalia raja ette... Hetkel Top 1 aeg icon_lol.gif Sai suhteliselt rahulikult võetud, saaks veel kiiremini aga siis ilmselt lendaks ka 99% suurema võimalusega kuhugi kraavi icon_biggrin.gif

Link

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 03.03.2019 12:50:24 vasta tsitaadiga

muffyN kirjutas:
Aegir kirjutas:
kui restardid keelatud, siis kuidas saaks liituda

https://discord.gg/39KZGNt


Seal discos jah alati karjume kui hakkame aga no tuleb peale sattuda. Võid ise ka küsida et kes mängib ja küll siis keegi reageerib

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SimmiTr
HV vaatleja
SimmiTr

liitunud: 23.10.2018




sõnum 05.03.2019 12:43:53 vasta tsitaadiga

Liitusin kah just. Ju näeb siis. Rajal näeme, rsk! icon_razz.gif
_________________
You are never too old for video games
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s3ri0us
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2019 21:31:18 vasta tsitaadiga

Czarny Laz 02.54.459 - TOP4 Group A

Kahjuks täiesti puhast sõitu ei suutnud teha ja sinna need 2-3 sek läksid, aga vähemalt olen kiireima eestlase tiitliga antud klassis ja rajal icon_biggrin.gif

Sõiduklipp ka: https://www.twitch.tv/videos/390711353

E: Tuli veel üks top3 aeg. Borysik - 03.56.922 TOP3 Group A

link: https://www.twitch.tv/videos/390803156
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2019 18:47:11 vasta tsitaadiga

Virtual vs Real comparison (same stage, same car, same driver)
SS: Zagórze / Baranowo
Car: Škoda Fabia R5 / Škoda Fabia R5
Driver: Miko Marczyk / Miko Marczyk
Real Co-driver: Szymon Gospodarczyk

Car setup: Default, Soft tires
Steering wheel rotation: 510 degrees same as in real Škoda Fabia R5

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2019 18:56:57 vasta tsitaadiga

fgth kirjutas:
Virtual vs Real comparison (same stage, same car, same driver)
SS: Zagórze / Baranowo
Car: Škoda Fabia R5 / Škoda Fabia R5
Driver: Miko Marczyk / Miko Marczyk
Real Co-driver: Szymon Gospodarczyk

Car setup: Default, Soft tires
Steering wheel rotation: 510 degrees same as in real Škoda Fabia R5

Spoiler Spoiler Spoiler

Ja mis selle etapi päris elu rekord on?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2019 10:26:51 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
fgth kirjutas:
Virtual vs Real comparison (same stage, same car, same driver)
SS: Zagórze / Baranowo
Car: Škoda Fabia R5 / Škoda Fabia R5
Driver: Miko Marczyk / Miko Marczyk
Real Co-driver: Szymon Gospodarczyk

Car setup: Default, Soft tires
Steering wheel rotation: 510 degrees same as in real Škoda Fabia R5

Spoiler Spoiler Spoiler

Ja mis selle etapi päris elu rekord on?


Ma ei saa hetkel vaadata, kui pikk see katse mängus on.

2015 Baranowo 14,60 km
https://www.ewrc-results.com/results/19125-lotos-rally-poland-rajd-polski-2015/?s=82189
https://www.ewrc-results.com/results/19125-lotos-rally-poland-rajd-polski-2015/?s=82190

2016 Baranowo 21,25 km

2017 Baranowo, 15,55 km
https://rally-base.com/2017/orlen-rally-poland-2017/?ssId=4187&ssGroupId=1
https://rally-base.com/2017/orlen-rally-poland-2017/?ssId=4191&ssGroupId=1

2018 Baranowo, 15,60 km
https://www.ewrc-results.com/results/45406-pzm-rajd-polski-rally-poland-2018/?s=192793
https://www.ewrc-results.com/results/45406-pzm-rajd-polski-rally-poland-2018/?s=192796
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2019 11:05:27 vasta tsitaadiga

fellanor kirjutas:
Dj-E kirjutas:
fgth kirjutas:
Virtual vs Real comparison (same stage, same car, same driver)
SS: Zagórze / Baranowo
Car: Škoda Fabia R5 / Škoda Fabia R5
Driver: Miko Marczyk / Miko Marczyk
Real Co-driver: Szymon Gospodarczyk

Car setup: Default, Soft tires
Steering wheel rotation: 510 degrees same as in real Škoda Fabia R5

Spoiler Spoiler Spoiler

Ja mis selle etapi päris elu rekord on?


Ma ei saa hetkel vaadata, kui pikk see katse mängus on.

2015 Baranowo 14,60 km
https://www.ewrc-results.com/results/19125-lotos-rally-poland-rajd-polski-2015/?s=82189
https://www.ewrc-results.com/results/19125-lotos-rally-poland-rajd-polski-2015/?s=82190

2016 Baranowo 21,25 km

2017 Baranowo, 15,55 km
https://rally-base.com/2017/orlen-rally-poland-2017/?ssId=4187&ssGroupId=1
https://rally-base.com/2017/orlen-rally-poland-2017/?ssId=4191&ssGroupId=1

2018 Baranowo, 15,60 km
https://www.ewrc-results.com/results/45406-pzm-rajd-polski-rally-poland-2018/?s=192793
https://www.ewrc-results.com/results/45406-pzm-rajd-polski-rally-poland-2018/?s=192796

Eks need mänguajad parajad umbluud ole. Samas mängus saab hullu kah panna nii nagu päriselt ei panda seega jah... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2019 11:16:21 vasta tsitaadiga

Päriselt restarti jah ei saa teha kui üle katuse panna või terminal damage sõita icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2019 14:16:07 vasta tsitaadiga

Ägedas maailmas elame, ostan füüsilise mängu(preorder, deluxe), 4 DVD-d karbis. Millelt esmapilgul installida ei õnnestunudki, sellist standardset install game from dvd, insert next jne valikut ei hakanudki dvd-1l silma. Install valides installis ainult steami peale, peale mida väitis et võiks mängu mängima hakata. Peale koodide sisse toksimist Steami hakkas siis 44gb mängu alla laadima.

Nah need plaadid üldse olid siis? Ning miks füüsiline koopia kus kogu see jura toodetakse ja mööda maakera ringi shippitakse 16€ odavam on digitaalsest koopiast mille sa ikkagi steamist alla laed?
Vahepeal tekib lihtsalt pettumus inimkonnas kogu selle raiskamise pärast.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2019 15:32:26 vasta tsitaadiga

Ise nõuate füüsilisi karpe, seepärast toodetakse
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisvarv
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2019



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2019 12:41:43 vasta tsitaadiga

Kas puldimehi ka kampa võetakse? Mõni õhtu teeks ka kaasa.
Kus Teiega liituda saab?

Ja natuke rumal küsimus veel - Uuendused mis tulevad nüüd (Uued autod, rajad), kas nende jaoks peab olema Deluxe verisoon ostetud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2019 12:44:24 vasta tsitaadiga

rainisvarv kirjutas:
Kas puldimehi ka kampa võetakse? Mõni õhtu teeks ka kaasa.
Kus Teiega liituda saab?

Ja natuke rumal küsimus veel - Uuendused mis tulevad nüüd (Uued autod, rajad), kas nende jaoks peab olema Deluxe verisoon ostetud?

Peab vist olema jah Deluxe versioon. Tavalisele versioonile võimalik need lisaraha eest juurde osta.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2019 12:57:01 vasta tsitaadiga

Tänasest siis Citroen C4 WRC ja Škoda Fabia WRC saadaval.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2019 13:50:47 vasta tsitaadiga

Ma ei viitsi seda mängu ilma VR-ta mängida. Ju kannatab suveni oodata. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2019 14:13:37 vasta tsitaadiga

Mul ka mäng seisma jäänud, need lambised USA jne rallid ei paku üldse huvi. Mulle meeldisid Dirt 1 ralli lokatsioonid kõik rohkem kui Dirt 2 omad. Isegi Hispaania ralli ei kõneta, laiad asfalt teed nagu pikes peaki laseks. Aga eks maitse asi Ameerika mandril võib olla huvi vastupidine.
Aga eks küll mingi aeg tuleb isu paar kiiremat jälle teha, sellist tuhinat igatahes mäng ei tekita nagu D1.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2019 14:30:29 vasta tsitaadiga

Endale meeldivad hetkel kõige rohkem Poola ja Argentina. Esimene meeletult kiire ja riskantne, teine väga aeglane ja tehniline thumbs_up.gif
VR-ist rääkides, ma ei kujuta ette mismoodi Argentinas sõitma hakatakse, see loobib ja viskab üles-alla, nagu trammis tee, meeletult. Süda vist läheb kohe pahaks seal icon_smile.gif

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2019 14:35:46 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Mul ka mäng seisma jäänud, need lambised USA jne rallid ei paku üldse huvi. Mulle meeldisid Dirt 1 ralli lokatsioonid kõik rohkem kui Dirt 2 omad. Isegi Hispaania ralli ei kõneta, laiad asfalt teed nagu pikes peaki laseks. Aga eks maitse asi Ameerika mandril võib olla huvi vastupidine.
Aga eks küll mingi aeg tuleb isu paar kiiremat jälle teha, sellist tuhinat igatahes mäng ei tekita nagu D1.
Mulle meeldis Soome väga. Ehk siis poola on sellel kõige lähemal mis meeldib. Soome trampad olid head. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 12.03.2019 15:47:16 vasta tsitaadiga

Endale meeldib Uus-Meremaa ja Argentiina. Uus-meremaal on mõnus kui saad õige rütmi kätte, Argentiinas on hea tehniline pool ja oluline, et auto õigesti seadesse saad. Sõidan nende A grupi pillidega ainult suht.

Poola on suht meh mu jaoks. Austraalia on huvitav - kolmandal kohal mu silmis aga üsna raske. Mulle pakub rohkem pinget kui Argentiina.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2019 16:56:12 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib Uus Meremaa ja Poola kõige rohkem. Poola siis Soomele sarnaselt väga kiire, hüppeid kõvasti vähem muidugi. Uus Meremaal on mõnus lasta kui rütmi sisse saad, nagu siin eelpool mainiti.
Argentiina ei istu üldse, nii aeglane lihtsalt ja igav tundub. Kõik on Hairpin ja Hairpin, Landscape ka suhteliselt igav. Ülejäänud asukohad on enam vähem OK. Austraalias puude vahel olevad sektsioonid on päris huvitavad.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2019 17:13:16 vasta tsitaadiga

rainisvarv kirjutas:
Kas puldimehi ka kampa võetakse? Mõni õhtu teeks ka kaasa.
Kus Teiega liituda saab?

Ja natuke rumal küsimus veel - Uuendused mis tulevad nüüd (Uued autod, rajad), kas nende jaoks peab olema Deluxe verisoon ostetud?

https://discord.gg/39KZGNt
siin toimuvad hetkeseisuga ühissõidud. meil enamus(?) puldiga ongi .. sõida või klaviatuuriga, kes keelab? icon_lol.gif
keegi võiks selle discordi lingi esimesse posti panna tegelikult imo thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2019 10:36:23 vasta tsitaadiga

Millal PS4 peale ilmuvad Season 1 lisad? Oman Deluxe versiooni, aga lisandunud uusi autosid ega radasid ei märganud.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2019 10:46:04 vasta tsitaadiga

Elpex kirjutas:
Millal PS4 peale ilmuvad Season 1 lisad? Oman Deluxe versiooni, aga lisandunud uusi autosid ega radasid ei märganud.


Mingi jama on sellega. Mul ei olnud pc versioonil. Siis ilmusid Time Trial alla. Kui olin seal neid kasutanud, ilmusid garaazi.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2019 11:39:40 vasta tsitaadiga

Elpex kirjutas:
Millal PS4 peale ilmuvad Season 1 lisad? Oman Deluxe versiooni, aga lisandunud uusi autosid ega radasid ei märganud.

PSi puhul peab need poest eraldi ostma hinnaga "0". DLC ajakava on esimeses postis
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2019 11:41:07 vasta tsitaadiga

fgth kirjutas:
Elpex kirjutas:
Millal PS4 peale ilmuvad Season 1 lisad? Oman Deluxe versiooni, aga lisandunud uusi autosid ega radasid ei märganud.

PSi puhul peab need poest eraldi ostma hinnaga "0". DLC ajakava on esimeses postis

Tänud info eest, uurin õhtul asja.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MikeEST
HV veteran
MikeEST

liitunud: 23.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2019 10:19:10 vasta tsitaadiga

Siin kuidagi vaikseks jäänud. Teeks täna kambaka.
Kommentaarid: 425 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 349
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 22.03.2019 10:32:59 vasta tsitaadiga

Muud mängud peale tuld ja ralli siuke ajaviite fun. Discos on see et keegi peab võtma ohjad kes tahab koos mängida. Hõigake seal kellaaeg välja ja asi vask. Ma ise ei jõua koguaeg icon_biggrin.gif
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
and12345
HV veteran
and12345

liitunud: 03.10.2013




sõnum 22.03.2019 18:49:41 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Ma ei viitsi seda mängu ilma VR-ta mängida. Ju kannatab suveni oodata. icon_razz.gif


Just, täpselt. Proovisn korra laia ekraani peal, aga no ei ole see, mis on VR-s. Kuidagi igav tundus, kuigi mäng ise on igati hea. Ootan ka VR-i ära, siis hakkan hüdraulika, Fanateci direct drive rooliga ja HTC Vive Pro peal mängima, nii nagu ma seda tene Dirt Rally puhul ja see on awesome.
Kommentaarid: 277 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2019 20:28:13 vasta tsitaadiga

Monaco live beer_yum.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2019 23:08:00 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Monaco live beer_yum.gif

Monte Carlo* icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2019 00:37:37 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Monaco live beer_yum.gif

Monte Carlo* icon_wink.gif
jah täpselt, väsind pea icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt Rally 2.0 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 12, 13, 14  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.