Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 494, 495, 496 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 17:00:33 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
arm2004 kirjutas:
kas HV ei pidanud täna kinni olema?

Vaata kalendrisse icon_rolleyes.gif
Ja 21. märtsil sulgeme foorumi, mitte HV.

Tavainimese jaoks on see üks ja seesama. Kui oled üritanud juba 10+ aastat turundada kuidagi teisel kujul ja pole õnnestunud siis on aeg turundusstrateegia üle vaadata.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 19:23:18 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
nz shooting videost

suht brutaalne vend on küll icon_neutral.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 19:29:09 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Tanel kirjutas:
arm2004 kirjutas:
kas HV ei pidanud täna kinni olema?

Vaata kalendrisse icon_rolleyes.gif
Ja 21. märtsil sulgeme foorumi, mitte HV.

Tavainimese jaoks on see üks ja seesama. Kui oled üritanud juba 10+ aastat turundada kuidagi teisel kujul ja pole õnnestunud siis on aeg turundusstrateegia üle vaadata.


Ma millegipärast arvan, et see strateegia on sihilik. Samuti saan sellest aru, et tehnilises mõttes on seda vaja kohati AHV-dele rõhutada, et tegemist on siiski erinevate asjadega. Noh piltlikult umbes sama, et inimene ei lähe ju Coop toidupoodi kodulaenu küsima hoolimata sellest, et sama nimega pank on ka olemas.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 20:21:19 vasta tsitaadiga

miks mu torrent ei tööta routeri taga, kus on elisa nett, üle 4G icon_neutral.gif
Telefoni taha panen, kus on Telia, siis töötab. icon_neutral.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 20:24:38 vasta tsitaadiga

Kas räägid samast sim kaardist? Elisal näiteks on kohinet ehk torrentit lubavadki ainult öösel. Teine teema on see, et pead pordid õigesti suunama.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 20:28:37 vasta tsitaadiga

varem on nagu töötanud. Võibolla siis on nüüd ära kohitsetud. icon_mad.gif
Pole kunagi midagi suunanud, kõik on ise toiminud. icon_neutral.gif
ei räägi samast SIMist.
Ütlesin ju, et routeris on ELISA, aga telos TELIA
Telia töötab, Elisa mitte,.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 20:29:25 vasta tsitaadiga

Kordan, kas on sama sim kaart ja sama ISP? Näiteks Elisaga pole mul torrent ilma VPN-ta kunagi päevasel ajal töötanud.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 20:34:32 vasta tsitaadiga

ei saa aru, mis sa kordad. icon_redface.gif
Routeris on ELISA SIM, piiramatu kodunetiga. ei tööta.
Telefonis on TELIA ärineti SIM, 7GB kuus, seal töötab, kui arvutile hotspotin netti. icon_neutral.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 20:35:49 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
ei saa aru, mis sa kordad. icon_redface.gif
Routeris on ELISA SIM, piiramatu kodunetiga. ei tööta.
Telefonis on TELIA ärineti SIM, 7GB kuus, seal töötab, kui arvutile hotspotin netti. icon_neutral.gif

Telia p(t)orri ei piira, elisa vist piirab

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 20:42:18 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Hiid kirjutas:
ei saa aru, mis sa kordad. icon_redface.gif
Routeris on ELISA SIM, piiramatu kodunetiga. ei tööta.
Telefonis on TELIA ärineti SIM, 7GB kuus, seal töötab, kui arvutile hotspotin netti. icon_neutral.gif

Telia p(t)orri ei piira, elisa vist piirab


nii on ja selleks kordasingi
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 20:44:33 vasta tsitaadiga

sead siis. A kuda ma varem sain? Mis ajast kohitsetakse? Kodulehel ka sellest märget on? Või pole ma sellest ajast, kui ELISA peale läksin, midagi tõmmanud eusa_think.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 20:50:30 vasta tsitaadiga

See tingimus on neil kogu aeg olnud, võibolla siis sinu puhul enne ei rakendatud:
https://www.elisa.ee/et/elisast/teenuste-tingimused-ja-hinnakiri/erakliendi-tingimused/ule-ohu-koduinternet-tingimused
tsitaat:

14. Üle õhu koduinterneti paketid ei ole ette nähtud tegevusteks, millega kaasnevad suuremahulised ja pidevad andmesidesessioonid. Elisa jätab endale õiguse piirata või prioritiseerida internetiühenduse tüüpe, mis koormavad mobiili- ja andmesidevõrke või tekitavad teistele klientidele või internetiteenuste kasutajatele häireid teenuste kasutamisel.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 20:53:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:
13. Üle õhu koduinterneti paketid ei ole ette nähtud P2P (peer-to-peer - kasutajalt kasutajale) failivahetusprogrammide või M2M (machine-to-machine - seadmelt seadmele) vahendusel andmete üles- või allalaadimiseks. Kui vajad üle õhu interneti paketti suurte andmemahtude edastamiseks või vastuvõtmiseks, soovitame ilma andmemahu piiranguta ja kiirusepiiranguta Piiramatut koduinternetti. icon_mad.gif

a ööseks teevad lahti ve? icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 20:54:54 vasta tsitaadiga

vanasti tegid. Proovi öösel nii kell 00-01 paiku, kas siis töötab.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 21:55:52 vasta tsitaadiga

Siin kindlasti palju kodukindlustajaid - kellelgi kokkupuudet, kas koguriski alla läheb näiteks ka see, kui ise kogemata nutiseade maha pillata?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 22:03:01 vasta tsitaadiga

Killer85, Swedis läheb. Töökaaslasel on.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 22:04:34 vasta tsitaadiga

Mul PZU läbi SEB, eks helistan neile esmaspäeval.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 22:04:56 vasta tsitaadiga

Killer85, võta oma kindlustuspakkuja tingimused lahti, et mis seadmed/asjad kindlustuskaitse alla lähevad.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 22:06:32 vasta tsitaadiga

Seadmed lähevad alla küll, pigem pole päris selge millised juhtumid kvalifitseeruvad.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 22:14:06 vasta tsitaadiga

Õnnetusjuhtum on õnnetusjuhtum sõltumata millise seadmega see juhtub.
nt. kui laps peaks oma suure mänguauto teleka ekraani viskama siis see loetakse õnnetusjuhtumiks PZU tingimuste kohaselt.

tsitaat:
3.9. Kogurisk
3.9.1. Koguriski puhul hüvitatakse kindlustatud esemele ootamatu, äkilise ja ettenägematu sündmuse tõttu tekkinud kahju, mida ei ole määratletud punktides 3.3 kuni 3.8.
3.9.2. Arvutite (sh laua-, süle-ja tahvelarvutid) ja arvutitega seotud seadmetega, mobiiltelefonidega, kaasaskantava audio-, video-ja fototehnikaga toimunud koguriski kindlustusjuhtumite korral hüvitatakse kindlustusperioodi iga aasta kohta üks kindlustusjuhtum.

https://pzu.ee/tingimused/ alt otsi enda omad täpselt üles.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 16.03.2019 22:53:46 vasta tsitaadiga

Elisal on nutikindlustus ka näiteks. Naise telefonile võtsin peale. Tal on kombeks vahest oma telefoni põrandale või potti kukutada...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2019 11:37:05 vasta tsitaadiga

Tele2 tahtis hirmsasti nu**ida seadmekindlustusega. Tööjuures paindus telefon taskus ära. Kõik töötas tiptop, aga küljepealt vaadates oli näha, et ära paindunud. Mõtlesin, et laseks siis korda teha.
Kõigepealt ei ''näinud'' tele2 üldse milles probleem. Siis läks ca 2 nädalat, läksin esindusse. ikka oli paindunud(keegi oli vast käte vahel nõks sirgemaks painutanud) Ütlesin, et ei sobi, pole ju korda tehtud. Tele2 ütles sellepeale: Aga parem, kui enne ju! icon_lol.gif
Ütlesin, et ei huvita, kui on seadmekindlustus, siis tahan ikka korda tehtud/väljavahetatud aparaati. Läks uuesti teele. Järgmise tiiruga leppisin. Kuigi, juuksekarva pooleks ajades oleks võinud ka mitte leppida. Nüüdseks üle poole aasta möödas ja telefon sama koha pealt paindes. Pole enam pükste taskus kandnud tööjuures.
seadmekindlustuse lõpetasin ära igatahes.

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.03.2019 11:40:14 vasta tsitaadiga

Ega me räägime siin LG G Flex(2) telefonist? icon_razz1.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2019 12:35:34 vasta tsitaadiga

Oneplus 5 icon_razz.gif
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2019 10:34:53 vasta tsitaadiga

https://www.klick.ee/pcf-pc2-aqua-celeron-2gb-500gb - On see sobiv arvuti, millega internetis käia + Wordi kasutamine? Tootja paistab natukene "kahtlane".
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2019 10:39:36 vasta tsitaadiga

2gb ramiga on päris piin internetis liigelda.
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2019 10:40:52 vasta tsitaadiga

ViskeRelv kirjutas:
2gb ramiga on päris piin internetis liigelda.

On asi nii hull? Arvuti läheb vanurile - arvad, et isegi tema jaoks võib aeglaseks jääda? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2019 10:42:10 vasta tsitaadiga

2GB RAMi koos HDD-ga? Kes see õnnetu vihavaenlane sul on, kellele sa selle õuduse ostad? icon_eek.gif
Foorumist saad palju parema konfiga HP või Lenovo kasti.
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2019 10:58:12 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
2GB RAMi koos HDD-ga? Kes see õnnetu vihavaenlane sul on, kellele sa selle õuduse ostad? icon_eek.gif
Foorumist saad palju parema konfiga HP või Lenovo kasti.

icon_biggrin.gif OK, vaatan veel ringi. Kui osate mingeid linke visata (ka kasutatud masinad on OK), siis need on teretulnud icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 18.03.2019 10:58:54 vasta tsitaadiga

Vanainimesel niigi lühem küünal kui keskmisel inimesel.. las kogemus olla tiba parem ja valutum.
50€ otsa panna saaks palju asisema masina. SSD ja 4gb pulga minimaalselt võiks lubada.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2019 11:32:48 vasta tsitaadiga

MarttiX0 kirjutas:
https://www.klick.ee/pcf-pc2-aqua-celeron-2gb-500gb - On see sobiv arvuti, millega internetis käia + Wordi kasutamine? Tootja paistab natukene "kahtlane".


võta selle raha eest suvalisest teise käe brändi müüva müüja köest kordi kiirem masin ja kasuta rahulikult aastaid, sest brändikatel kipuvad insenerilahendused (konded dubleeritud jms) kauem kestma kui nendel ülisäästukatel.. mul ka tuttav vaatas sealt lehelt, õnneks praakis selle välja aga järgmist acerit juba hakkas vaatama. tema mure ma lahendan nii, et võtan riiulilt pakis oleva kasutamata am3+ plaadi, ostan siit mingi phenom 2 x3(x4 peale, 4gb ddr3 e sisse, 120gb ssd juurde ja sõidame järgmised 10-12 aastat (nii kaua on sobinud mu neile tehtud eelmine lauakas , mis olevat hakanud restarti tegema, ma kahtlustan, et mõni konde on chiefteci toites kuivanud või inteli plaadil..

https://www.digimarket.ee/?p=1&id=168&item=17539

väga overkill netimasinaks.

http://www.bitboard.ee/et/kasutatud-arvutid/6701-miditower-asus-i3-4130-kuni-3-40-GHz-windows-10-professional.html
netimasinaks.
http://www.bitboard.ee/et/kasutatud-arvutid/6705-dell-optiplex-790-usff--intel-core-i3-2120-3-3-GHz.html
hea väike, vaikne..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2019 11:34:26 vasta tsitaadiga

Siirad tänud kõikidele, kes viitsivad kaasa mõelda thumbs_up.gif Ei oleks uskunudki, et nii kiiresti nii head nõu saan. Vägev! beer_yum.gif (ei tea, kas on just kõige paslikum smaili esmaspäeva hommikusse) icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2019 11:50:39 vasta tsitaadiga

läpakatega sama lugu: pigem teise või kolmanda käe ärikas kui mingi kõige odavam kliki / ordi käkk, millel küll ilusad numbrid kohati aga korpus on enne poolt aastat otsas ja garantiialla ei saa saata, kuna vead loetakse mitteheaperemehelikust kasutamisest tulenevaks. samas 12 aastat vanal t61 l on veel esimene aku küljes..

https://www.okidoki.ee/item/lenovo-t61-t7100-25gb-ram-120gb-ssd-w10pro/8553929/
tuttava käest tuli see masin " tagasi".

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2019 13:53:02 vasta tsitaadiga

Keegi muidu läbi kodukindlustuse telefoni reaalselt kompenseerida ka lasknud?
Huvitab täitsa, mismoodi see välja näeb - kas hakatakes remontima, asendatakse sama mudeliga või makstakse aastatetaguse arve alusel välja?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.03.2019 13:55:22 vasta tsitaadiga

Arvet on niikuinii vaja, et see kindlustusele esitada, seejärel, või juba enntavalt võtad remondifirma hinnapakkumise ja saadad ka selle kindlustusele. Seejärel kindlustus kaalutleb, raha või remont.
Noh, umbes nii.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2019 13:56:53 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Arvet on niikuinii vaja, et see kindlustusele esitada, seejärel, või juba enntavalt võtad remondifirma hinnapakkumise ja saadad ka selle kindlustusele. Seejärel kindlustus kaalutleb, raha või remont.
Noh, umbes nii.

Nii see käibki

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2019 14:09:42 vasta tsitaadiga

Seda küll, et arvet vaja jah.
Mõtlesin selles suunas, et kui ekraan vahetusse läheb, siis pole väga mõtet läbi kindlustuse ajada, kuna omavastutus kataks laias laastus summa ära. Kui aga arve järgi välja makstakse, siis tuleks täitsa kobe kompensatsioon.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2019 14:10:42 vasta tsitaadiga

Selleks loobitaksegi neid telefone korralikult mööda maad, et remontima jumala eest ei hakataks..
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.03.2019 15:19:56 vasta tsitaadiga

Arve järgi ei maksta sulle midagi. Enamik lepinguid seadme ostuhinda ei lase välja maksta, vaid miski arvutuslik hetke turuväärtus miinus omavastutus.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.03.2019 16:18:37 vasta tsitaadiga

Mis imeasjad need valguspulgad on? Ka kus nad arvuti sees käivad ka? eusa_think.gif
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/LED+dioodid+ja+UV+valguspulgad/?sort=-views

Otsin SD kaarti taga sealt rippmenüüst. täielik tuhajuhan, no ei oska ma neid sealt otsida. On mälukaardilugejad, millele võiks eelneda või järgneda mälikaardid, aga no ple neid.
On välised mäluseadmed doh.gif

No kus väljas nad ikka käivad, pigem fotoka, telefoni jne sees.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."


viimati muutis jägaja 18.03.2019 16:24:24, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2019 16:20:53 vasta tsitaadiga

Aknaga korpusesse.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.03.2019 16:23:52 vasta tsitaadiga

laurx, sellised, E27 sokliga icon_lol.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2019 16:28:52 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab, kas liiklusmärgid asula/asula lõpp on vaid liikluskorraldusvahendid, mis määravad vastaval alal liiklemise korra või tähistavad need reaalselt ka mingi haldusala piire?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.03.2019 16:32:13 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Kas keegi teab, kas liiklusmärgid asula/asula lõpp on vaid liikluskorraldusvahendid, mis määravad vastaval alal liiklemise korra või tähistavad need reaalselt ka mingi haldusala piire?


Ainult liikluskorraldus.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2019 16:35:07 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Keegi muidu läbi kodukindlustuse telefoni reaalselt kompenseerida ka lasknud?
Huvitab täitsa, mismoodi see välja näeb - kas hakatakes remontima, asendatakse sama mudeliga või makstakse aastatetaguse arve alusel välja?
Viisin katkise telefoni Valgesse Klaari ja nädala pärast sain uue vastu. Maksin kohapeal omavastutuse.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.03.2019 16:45:03 vasta tsitaadiga

täitsa püss asi ju, hind vs. mahutavus. https://www.hinnavaatlus.ee/1266480/adata-microsdxc-card-128gb-micro-sdxc-v10/
Võiks vist osta?

Edit. R/W on ikka kehvake W 25MB/s
https://www.adata.com/rs/feature/451

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kontakt
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 18.03.2019 19:50:12 vasta tsitaadiga

Eestis mõne autorendifirma valikus kabriolette ka leidub?
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 18.03.2019 20:00:24 vasta tsitaadiga

Autolevi.ee vast pakub mõnda.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2019 20:05:22 vasta tsitaadiga

Mingi lennuk tiirutab siinkandis. Kellelgi jama majas ja kulutavad kütet et maanduda?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2019 20:07:16 vasta tsitaadiga

Võibolla tiirutab niisama, et mõni pardal olija oma kodukandi näha saaks. Või kui suurest lennukist jutt on?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 494, 495, 496 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.