Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Formula 1, 2, 3 2019 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 39, 40, 41  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 11:06:33 vasta tsitaadiga

F1TV All Access ei toimi enam Eestis? Kvali avades ütleb, et unsupported region...
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 11:11:00 vasta tsitaadiga

Discord invite kadus ka vahepeal hommikuvoo lehelt ära icon_cry.gif Muidu tahaks SodaPlayeriga castida Chromecasti, et ilusti telekast pilti vaadata nagu eelmine aasta
Peab vist RTL-iga esialgu homme alustama - mis kell sõit algab meie aja järgi?
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 11:33:28 vasta tsitaadiga

https://f1.hv.ee/#F1-kalender 0710
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 12:01:42 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
CTR kirjutas:
täitsa kohutav, jätkub samamoodi.. mersud ja tõukerattad
mmh, tundub et võib homme kaua magada

Tegin praegu järelvaatamist, töötas ideaalselt hommikulehel.
Ses suhtes ma vist sleepin rahulikult kella 10-ni ja hakkan vaatama homme icon_smile.gif
Mersude ülemvõim.....suht masendav.
Williams võiks eelmise aasta auto võtta
Räiks tegi enda tulemuse kvalis ära
Renault oli nats aeglane

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.03.2019 12:14:31 vasta tsitaadiga

Eelmised kaks aastat on ka mersu sama suure eduga kvalis võitnud. Eks ole näha homme ja pärast paari esimest sõitu, mis on tegelik jõudude vahekord.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 12:17:05 vasta tsitaadiga

Kontakteerusin F1TV supportiga. Väidetavalt on Eestis/Leedus probleem replaydega, tegelevad. Aga kujutan ette, et ega see väga suur prioriteet ei ole neile.

Teiste jõuvahekorrad on samaks jäänud, aga Ferrari on võrreldes testidega kiirust kaotanud. Raske öelda, miks või kuidas.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 12:18:15 vasta tsitaadiga

Äkki teised on kiirust juurde saanud icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 12:23:23 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Kontakteerusin F1TV supportiga. Väidetavalt on Eestis/Leedus probleem replaydega, tegelevad. Aga kujutan ette, et ega see väga suur prioriteet ei ole neile.

Teiste jõuvahekorrad on samaks jäänud, aga Ferrari on võrreldes testidega kiirust kaotanud. Raske öelda, miks või kuidas.


Eile oli ka probleeme, ma saatsin neile infot ja sai korda hommikuks.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 16:23:22 vasta tsitaadiga

Mille kaudu homme hommikul iOS seadmelt sõitu saaks vaadata, oskab keegi öelda? beer_yum.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 16:26:15 vasta tsitaadiga

Kellel tark TV siis natuke klõbistamist ja IPTV saab 1 päevaks tasuta võtta.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 16:51:45 vasta tsitaadiga

b77037aaa155d8f9d5fd56aa4685bf4d
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 17:34:46 vasta tsitaadiga

IPTV noobid icon_idea.gif
Raske arusaada et keegi ei saa veel aru icon_rolleyes.gif

Maksad kopika et saada HD pildile ligi ja siis teleb vastuse RTL rofl.gif

Jeesus http://MmLMbfy.tw/


viimati muutis WäntWõll 16.03.2019 17:36:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 17:35:09 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
b77037aaa155d8f9d5fd56aa4685bf4d

Veel üks: b63cf9fae52d7c46b30db502daee6f84
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 17:36:04 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
IPTV noobid icon_idea.gif
Raske arusaada et keegi ei saa veel aru icon_rolleyes.gif

Maksad kopika et saada HD pildile ligi ja siis teleb vastuse RTL rofl.gif

Igaüks tarbib nii kuidas tahab. Ma kasutasin kunagi iptv-d, sellega omad probleemid aegajalt

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 17:38:07 vasta tsitaadiga

Tarbi ära vingu thumbs_up.gif
Kust nüüd saab linki thumbs_up.gif
Enamus näib olevat pimeduses icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 17:40:26 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Tarbi ära vingu thumbs_up.gif
Kust nüüd saab linki thumbs_up.gif
Enamus näib olevat pimeduses icon_rolleyes.gif

Token on 3 postitust ülevalpool.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 17:41:58 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Tarbi ära vingu thumbs_up.gif
Kust nüüd saab linki thumbs_up.gif
Enamus näib olevat pimeduses icon_rolleyes.gif

Ma tarbingi icon_cool.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 17:47:58 vasta tsitaadiga

F1TV All Accessiga ei saa jätkuvalt kvalifikatsioonisessiooni vaadata thumbs_down.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 18:09:47 vasta tsitaadiga

Keegi nagu mainis, et baltikumi jama
kuna ommikustriimijatel pidi otseühendus olema, siis neil funkab
Spoileris on kvali ajad ka! ärge vaadake kes ei taha
Spoiler Spoiler Spoiler


Lol, nii ongi
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 20:08:57 vasta tsitaadiga

Väheke lähitiuleviku uudiseid saame kuulda peale Bahreini GP'd, et mis muudatusi on oodata:
FIA to present 2021 F1 rules before Bahrain GP
https://maxf1.net/en/fia-to-present-2021-f1-rules-before-bahrain-gp/


Sellest hooajast mulle meeldib see reeglimuudatus, mis annab lisapunkti kiireima ringi eest.

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 23:36:53 vasta tsitaadiga

https://www.racefans.net/2019/03/16/drivers-suspect-free-pit-stop-will-decide-who-gets-fastest-lap-point/

Ilmselt enamik kiirema ringi punkte nii ka võetakse.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2019 00:13:51 vasta tsitaadiga

mcmudakäkk, nõus thumbs_up.gif
Kui just juhuslikult seda ei tehta.....suht 50/60

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 17.03.2019 00:26:26 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
F1TV All Access ei toimi enam Eestis? Kvali avades ütleb, et unsupported region...


sakinaga kirjutas:
Kontakteerusin F1TV supportiga. Väidetavalt on Eestis/Leedus probleem replaydega, tegelevad.


anubis kirjutas:
Eile oli ka probleeme, ma saatsin neile infot ja sai korda hommikuks.


Mingi individuaalne lähenemine? Mul ütleb siiamaani F1TV et "Unsupported region"
Kugi Race sessiooni nad vist nagunii ei pane kohe peale lõppu üles vaid mingi paari päeva pärast.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2019 00:37:42 vasta tsitaadiga

-Koppel-, mul samuti ei tööta siiamaani. Eelmine aasta oli race session ka kohe pärast etapi lõppu saadaval. Niipalju kui mina proovisin.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2019 00:42:30 vasta tsitaadiga

Nende enda lehe andmetel peaks Eestis olema kohe peale sessiooni lõppu.

Igatahes nõudsin refundi. Kui ikka raha makstes ka ei näe siis pole muud teha kui pirada.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 17.03.2019 07:58:28 vasta tsitaadiga

Kohe hakkab ,wake up !
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.03.2019 08:27:01 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif thumbs_up.gif
//
Tasus ärgata...noot icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 17.03.2019 08:31:33 vasta tsitaadiga

renoo kräpp põleb taas icon_lol.gif McFail ze best again
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.03.2019 09:14:57 vasta tsitaadiga

Ärkasin alles nüüd icon_biggrin.gif
Kuidas krt see Bottas nii pikalt ette on saanud? icon_biggrin.gif

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 17.03.2019 09:41:07 vasta tsitaadiga

bottas lihtsalt parem icon_lol.gif

Bottas thumbs_up.gif absoluutselt hävitas Hami ja võttis 1 lisapunkti thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2019 09:43:37 vasta tsitaadiga

Väga hea töö Bottase poolt, Ferraride pace oli üsna masendav aga õnneks mitte nii masendav kui Williams.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2019 09:44:10 vasta tsitaadiga

Kuigi Bottas istus juba 6'ndal mehel peaaegu ringiga kukil ja möödasõite nagu väga polnud siis keskväli on tihedalt koos. Bottas võttis ikka väga tugeva maksimumi ja tegi nii Vettelile kui Hamiltonile ninanipsu. MM arvestuses see algus kindlasti väga hea. Ja RedBull tundub ka päris tugev.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 17.03.2019 09:45:25 vasta tsitaadiga

Honda P3 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.03.2019 10:04:45 vasta tsitaadiga

Honda jah icon_biggrin.gif
Aga vist kuskil -10km/h vs mersu.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2019 10:09:24 vasta tsitaadiga

mingeid erilisi järeldusi küll teha ei saa, aga tundub, et suures pildis kõik on sama nagu eelnevatel aastatel. Mersu-> Ferrari-> RB. Ilmselt Bahreinis peaks Ferrari Mercedesele lähemal olema ja RB vast ei tohiks neile nii lähedale olla.
Möödasõitude osas ja üldse taga püsimises, siis Albert Park polegi teab, mis hea möödumisvõimalustega, aga tundus vähemalt, et lähemal kannatab sõita, aga samas mingi mega kaugelt juba mööda ei vuhise. Kartsin, et suurem DRS teeb möödumised liiga lihtsaks, aga eks kui Bahreinis liiga lihtsalt mööda saadakse, siis loodan, et ka mujal, kus DRS efekt suur on, lühendatakse DRS alasid, kuigi ma väga ei usu.
Keskväli on tihedamalt koos, see on vähemalt hea. No ja McLarenil pole vahet, mis mootor päras on, tuld võtab ikka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.03.2019 10:19:50 vasta tsitaadiga

Mäkk ikka põleb jah... Araablaste firma ka, usk või nii icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2019 10:54:51 vasta tsitaadiga

Ärkasin kell 8 - RTL ja salvestusega rahulikult algusest peale asi ära vaadatud. Järgmine kord siis näeb kui päeval aega jaurata linkide ja tokenitega, seekord ükski ei toimind mis leidsin eile.

Bottas thumbs_up.gif Verstappen thumbs_up.gif Räikkonen thumbs_up.gif

McLaren ja Williams ainukesed ilma punktideta nüüd
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2019 11:20:41 vasta tsitaadiga

1d4fa4f2497bbccc9028a7732480f4ce

e5acc737f5355d42dc93793fed8db255

Kaks invite neile,kes teab mis nendega teha.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2019 11:43:13 vasta tsitaadiga

Juba lännud mõlemad, keep posting icon_idea.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2019 12:37:29 vasta tsitaadiga

Ommikustriimi järelvaatamine töötas ideaalselt thumbs_up.gif
Ei raatsinud kell 7 ärgata.
Bottase võitu küll ei oodanud. Vettel venis nagu tigu, tea kas anti käsk, et temas mitte mööda sõita lõpus icon_lol.gif
Riccardol same shit like allways

Vähemalt kui ferrud mersudele vastu ei saa, siis saavad omavahel võidelda thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2019 12:42:21 vasta tsitaadiga

Täna toimis F1TV järelvaatamine samuti. Igav etapp, tore tulemus.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 17.03.2019 12:43:12 vasta tsitaadiga

F1TV töötas perfektselt. Ärkan ja saan kohe https://f1tv.formula1.com pealt panna race käima fullHD-s.
Redditis kirjutab, et:
tsitaat:
https://www.reddit.com/r/F1TV/comments/9cue8e/question_on_video_quality/

Live streams are 1920x1080@25p at around 5.7Mbps
Highlights are 1920x1080@25p at around 7.1Mbps.

Sõit oli päris ok ja Bottase pärast on hea meel. Sai terve perega eesti hümni laulda.


viimati muutis -Koppel- 17.03.2019 12:47:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2019 12:47:03 vasta tsitaadiga

F1TV oli tänaseks korras, jep.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2019 15:01:42 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

Vettel venis nagu tigu, tea kas anti käsk, et temas mitte mööda sõita lõpus icon_lol.gif

Tiimikäsku rakendati jah, rehvistrateegia läks Ferraril Vetteliga pekki.

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2019 17:48:10 vasta tsitaadiga

Korras - PS!
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2019 19:50:48 vasta tsitaadiga

Mercedes näitas ära siis oma ülemvõimu. Hea töö Bottaselt aga kaldun arvama, et see jääb ainsaks võiduks see hooaeg või siis tuleb veel üks. Hamiltoni autol oli mingi viga põhjaga, kui palju see tegelikult mõjutas ei osaka öelda eks järgmine sõit saame näha mis ja kuidas tegelikult. Kui oligi vigane masin siis ka sellel juhul näitas Mercedes oma võimu, vigase masinaga teiseks tulla näitab ka midagi. Ma arvan et kõige suurem pettuja oli ferrari, olid ju lootused suured. RB Honda kohe ava etapil kolmadaks vot see oli üllatus. Kas tõesti nüüd see hooaeg tuleb esile Honda tegelik potentsiaal, jääb ainult arvata kudias seda McLarenist vaadati oma suitseva masina kõrvalt aga muidu oli päris effektne põlemine.
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2019 20:28:45 vasta tsitaadiga

Selle aasta ketsid ei sobi hämmile, pigem näeme rohekm Bottast thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2019 22:10:35 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Huumorit tuleb icon_cool.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 18.03.2019 08:26:12 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
Mercedes näitas ära siis oma ülemvõimu. Hea töö Bottaselt aga kaldun arvama, et see jääb ainsaks võiduks see hooaeg või siis tuleb veel üks. Hamiltoni autol oli mingi viga põhjaga, kui palju see tegelikult mõjutas ei osaka öelda eks järgmine sõit saame näha mis ja kuidas tegelikult. Kui oligi vigane masin siis ka sellel juhul näitas Mercedes oma võimu, vigase masinaga teiseks tulla näitab ka midagi. Ma arvan et kõige suurem pettuja oli ferrari, olid ju lootused suured. RB Honda kohe ava etapil kolmadaks vot see oli üllatus. Kas tõesti nüüd see hooaeg tuleb esile Honda tegelik potentsiaal, jääb ainult arvata kudias seda McLarenist vaadati oma suitseva masina kõrvalt aga muidu oli päris effektne põlemine.


Selge see, et kui Hamilton suurelt kaotab on alati 100% süüdi auto ja kui Bottas suurelt kaotab on tegu lihtsalt keskpärase sõitjaga.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2019 11:12:02 vasta tsitaadiga

Mäki teema oli jah rets, arvati, et mootor on kõiges süüdi (esimesel hooajal ehk oligi) aga vaadates kus nad nüüd Renault mootoriga on, siis jah icon_biggrin.gif Vendadel on kere disaini osakonnas küll midagi lahti.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Formula 1, 2, 3 2019 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 39, 40, 41  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.