Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 493, 494, 495 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2019 13:21:46 vasta tsitaadiga

Kes 23. märtsil tuleb protestima vaba Interneti sulgemise vastu?
icon_arrow.gif https://www.facebook.com/events/409020636530285/

21. märtsil sulgeme hoiatuseks ka HV foorumi.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2019 13:30:12 vasta tsitaadiga

sorry aga ei ole nendesse protestidesse väga usku, jumalad teevad ikka mis jumalad tahavad icon_neutral.gif thumbs_down.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2019 13:57:52 vasta tsitaadiga

Ma saan aru kui google/facebook/MS tõmbaks saba seinast, äkki siis jääks silma...
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.03.2019 13:59:32 vasta tsitaadiga

ufo56, facebook vist testis eile seda saba seinast värki icon_lol.gif
Jäi silma küll rahvale

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2019 14:04:20 vasta tsitaadiga

Teevad uuesti ja paremini äkki.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2019 14:18:01 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
ufo56, facebook vist testis eile seda saba seinast värki icon_lol.gif
Jäi silma küll rahvale
Kusjuures ei jäänud, sest poleks keegi nutnud siis ma poleks teadnudki. Messenger toimis ja muu oli meh
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.03.2019 14:24:50 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
ufo56, facebook vist testis eile seda saba seinast värki icon_lol.gif
Jäi silma küll rahvale
Kusjuures ei jäänud, sest poleks keegi nutnud siis ma poleks teadnudki. Messenger toimis ja muu oli meh

Ma ise ka ei täheldanud, aga kurdeti mulle

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2019 14:27:27 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
sorry aga ei ole nendesse protestidesse väga usku, jumalad teevad ikka mis jumalad tahavad icon_neutral.gif thumbs_down.gif

Aga foorumi sulgemine on ok? Ilma võitluseta annadki alla? icon_neutral.gif
ACTA meeleavaldused ju töötasid, Actat ei tulnud.
Protestid toimuvad üle Euroopa, vaja on näidata, et ka Eesti internetikasutajad võtavad asja tõsiselt.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2019 15:03:45 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas see ületab uudiskünnist seoses praeguse valitsuse moodustamise teemaga?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2019 15:23:56 vasta tsitaadiga

Kas 21. märtsil soetatud teenuste eest saab krediidi tagasi? icon_lol.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2019 15:26:12 vasta tsitaadiga

Betamax, vaevalt küll, meediahiiglased ise ongi ju huvitatud sellest direktiivist.

Aga kes 23. märtsi meeleavaldusele kohale ei saa tulla, siis saate vähemalt allkirjastada petitsiooni: https://www.isoc.ee/kampaania/

Ja lisaks, hääletage vaid selle kandideeriva Euroopa Parlamendi saadiku poolt, kes seda direktiivi ei toeta.

Kliki pildil

Kõiki kandidaate seal veel pole toodud, aga nimekiri kindlasti täieneb.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2019 15:27:37 vasta tsitaadiga

sakinaga, jah, loomulikult. Aga nagu HV foorum suletakse 21. märtsil teemas kirjutasin:

Palume (tasulisi) ärifoorumi teemasid 21. märtsil mitte teha. Sama käib tasuliste teenuste kohta.
Kõigi aktiivsete HV-OT ja HV-OT+ teenuseid pikendatakse 1 päeva võrra.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2019 18:48:29 vasta tsitaadiga

Kui ma tellin netipoest mingi kauba ja ise poodi järgi lähen kas kehtib ikka 14 päeva tagastusõigus?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2019 18:55:16 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Kui ma tellin netipoest mingi kauba ja ise poodi järgi lähen kas kehtib ikka 14 päeva tagastusõigus?

JAH!

Tagastusõigus tuleneb müügilepingu vormistamise kohast. Kaubale ise järgi minemine seda ei muuda.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2019 18:57:35 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, sellega peab tähelepanelik olema, kas see ikka on nii.
Mõte on selles, et kui sul on võimalik füüsilises kaupluses kaubaga tutvuda (näiteks näidis on väljas), siis see tagastusõigus ei pruugi pädeda.

tsitaat:
Kui tarbija ostab kauba e-poest või muu sidevahendi abil, ei ole tal füüsiliselt võimalik enne ostu tootega tutvuda ning ta võib seetõttu teha eksliku ostuotsuse. Seetõttu ongi võimalik e-poest ostes lepingust 14 päeva jooksul taganeda.
Kui tarbija ostab kauba tavapoest, siis on tal füüsiliselt igati võimalik tootega enne ostu tutvuda ning kui talle see ei sobi, näiteks on riideese liiga suur või väike, ei istu hästi vms, siis saab ta selle toote ostmata jätta.

Allikas: https://tarbija24.postimees.ee/3039549/puust-ja-punaseks-millisel-juhul-voib-sobimatu-toote-tagastada

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2019 19:06:34 vasta tsitaadiga

Omal ajal sai telefonist vaadata, mitu tundi on välja helistatud, kui palju on kõnesid vastu võetud ja nende summat. Kas Androdiga seda ka kuskilt näeb?
Küsimust ennetades - jah, see number ei anna mulle mitte midagi kuna paketis olevaid "tasuta" minuteid ei suuda nagunii täis rääkida, lihtsalt uudishimust tahaks vaadata. Mingeid kolmanda osapoole äppe ei taha selleks, kui muidu ei saa, siis polegi vaja icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2019 20:13:13 vasta tsitaadiga

Telial on selleks Minu Telia: https://play.google.com/store/apps/details?id=ee.telia.selfservice
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 14.03.2019 20:13:23 vasta tsitaadiga

Arvelt ei näe?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2019 20:32:44 vasta tsitaadiga

Kuidas on kõige targem korterit "ümber kirjutada"? Tegemist nö peresisese diiliga. Netist lugedes jääb mulje, et kõige parem ja odavaim moodus on kinkeleping.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2019 20:34:17 vasta tsitaadiga

MarttiX0 kirjutas:
Kuidas on kõige targem korterit "ümber kirjutada"? Tegemist nö peresisese diiliga. Netist lugedes jääb mulje, et kõige parem ja odavaim moodus on kinkeleping.
Jah. Notaritasuga pead arvestama. Ja riigilõiv.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2019 20:42:11 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
MarttiX0 kirjutas:
Kuidas on kõige targem korterit "ümber kirjutada"? Tegemist nö peresisese diiliga. Netist lugedes jääb mulje, et kõige parem ja odavaim moodus on kinkeleping.
Jah. Notaritasuga pead arvestama. Ja riigilõiv.

Tänud, vara väärtus ca 35 000€, seega pean arvestama kuskil 150 euroga?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2019 20:46:08 vasta tsitaadiga

MarttiX0, kinkelepingu puhul võid vara väärtuse ka pisema öelda, hindamisakti selle tehingu puhul ei nõuta icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2019 20:48:56 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
MarttiX0, kinkelepingu puhul võid vara väärtuse ka pisema öelda, hindamisakti selle tehingu puhul ei nõuta icon_wink.gif

Aitäh, panen kõrva taha beer_yum.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2019 20:53:01 vasta tsitaadiga

Notarid vist võtavad protsendi kinnisvara väärtusest?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 14.03.2019 21:12:29 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Notarid vist võtavad protsendi kinnisvara väärtusest?


vist vähem. 0,5 ?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2019 21:55:39 vasta tsitaadiga

226K tehingul maksin ligi 950€ notarile ja 375,5€ Eesti Vabariigile.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 14.03.2019 22:23:14 vasta tsitaadiga

Kinkelepinguga peab tulumaksu ka maksma?
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 14.03.2019 22:25:51 vasta tsitaadiga

Ei.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2019 22:29:24 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
MarttiX0, kinkelepingu puhul võid vara väärtuse ka pisema öelda, hindamisakti selle tehingu puhul ei nõuta icon_wink.gif


Mul see ei toiminud. Notar hakkas sõrgu ette ajama, et ta just eile oli teinud umbes samasuguse tehingu, et vot seal oli summa selline ja nii väikest summat ta lubada ei saa, et see pole loogiline. Ei jäänudki muud üle, kui tema poolt pakutava väiksema summaga nõustuda, minu jaoks tähendas see muidugi kahe kordset notaritasu.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2019 22:49:03 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
pots4t4j4, sellega peab tähelepanelik olema, kas see ikka on nii.
Mõte on selles, et kui sul on võimalik füüsilises kaupluses kaubaga tutvuda (näiteks näidis on väljas), siis see tagastusõigus ei pruugi pädeda.

tsitaat:
Kui tarbija ostab kauba e-poest või muu sidevahendi abil, ei ole tal füüsiliselt võimalik enne ostu tootega tutvuda ning ta võib seetõttu teha eksliku ostuotsuse. Seetõttu ongi võimalik e-poest ostes lepingust 14 päeva jooksul taganeda.
Kui tarbija ostab kauba tavapoest, siis on tal füüsiliselt igati võimalik tootega enne ostu tutvuda ning kui talle see ei sobi, näiteks on riideese liiga suur või väike, ei istu hästi vms, siis saab ta selle toote ostmata jätta.

Allikas: https://tarbija24.postimees.ee/3039549/puust-ja-punaseks-millisel-juhul-voib-sobimatu-toote-tagastada


Viidatud tekstis on märksõnad "tootega ENNE OSTU tutvuda"
Loeb ainult ostu sooritamise koht. E-poest ostes on 14 päevane tagastusõigus. Raha vahetab omanikku e-poe vahendusel= kaugmüük. Kaubale poodi järgi minnes on ost juba sooritatud. See, et saad poes kohapeal pärast kaupa sõrmega katsuda ei muuda tehingu toimumise asukohta. Seal toimub sel juhul kauba kätte saamine, mitte ostutehing.
Juhul kui näiteks broneerid kauba e-poe või sidevahendi kaudu ja maksad kättesaamisel poes, toimub ostutehing füüsilises poes ja 14 päeva tagastusõigust ei ole.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TõnuTõukemõnu
HV kasutaja
TõnuTõukemõnu

liitunud: 30.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2019 01:01:44 vasta tsitaadiga

Üks küsimus oleks maamaksu kohta. Kes on tuludeklari ära teinud, siis osadel võis olla seal peal maamaks. Mul oli ja oli ka kirjas, et see läheb automatselt maha sellest tulumaksust, mis saad tagasi. Kuid ei läinud maha. Nüüd siin mõtlengi, kuidas seda peaks siis tasuma.
Siin on kirjas miskit sellist - https://www.emta.ee/et/eraklient/maa-mets-soiduk-kutus-hasartmang/maamaks/maamaksuteated-ja-maamaksu-tasumine

Kas keegi veel selle küsimusega kokku puutunud?

Lisaks veel see asi, miks mulle maks tuli, kuna kinnisvara mul laenuga, kuid olin ise regatud teisele aadressile. Nüüd regasin end õige aadressi peale, siis tekib küsimus, kas ma ikkagi pean selle tasuma? icon_lol.gif Vist küll, tundub nii.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2019 01:16:54 vasta tsitaadiga

Astud maksuametisse, valid maamaksu ja maksad ära. Või kus küsimuse koht tekib?
Sinu kinnisvara on küll panga oma aga maamaks on ikka sinu oma thumbs_up.gif

Tanel, tagantjärgi tark olles, kõik oleks pidanud janatoomi poolt hääletama?

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TõnuTõukemõnu
HV kasutaja
TõnuTõukemõnu

liitunud: 30.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2019 01:21:41 vasta tsitaadiga

Andsin ka oma toetuse - https://www.isoc.ee/kampaania/

Aga kuskil ei tule allkirja küsimist icon_confused.gif
Mul on ID kaart lugejas ja ootan et pin trükkida, no ei tule. Ainult nime, perenime ja e-maili lahtrid on.
Kas need täidan ainult ära ja saadan ja ongi kõik?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2019 01:23:19 vasta tsitaadiga

Maagid h00s kirjutas:
Üks küsimus oleks maamaksu kohta. Kes on tuludeklari ära teinud, siis osadel võis olla seal peal maamaks. Mul oli ja oli ka kirjas, et see läheb automatselt maha sellest tulumaksust, mis saad tagasi. Kuid ei läinud maha. Nüüd siin mõtlengi, kuidas seda peaks siis tasuma.
Siin on kirjas miskit sellist - https://www.emta.ee/et/eraklient/maa-mets-soiduk-kutus-hasartmang/maamaks/maamaksuteated-ja-maamaksu-tasumine

Kas keegi veel selle küsimusega kokku puutunud?

Lisaks veel see asi, miks mulle maks tuli, kuna kinnisvara mul laenuga, kuid olin ise regatud teisele aadressile. Nüüd regasin end õige aadressi peale, siis tekib küsimus, kas ma ikkagi pean selle tasuma? icon_lol.gif Vist küll, tundub nii.


Ma pidin ise märkima, et jätan tagastuse tuleviku kohustuste tarbeks. Oleks võinud tagastuse välja võtta ja siis hiljem juurde maksta. Ei näinud sellel mõtet ja maksin kogu obroki kohe ära, siis ei pea muretsema millal need maksetähtajad on.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2019 01:27:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:

tagantjärgi tark olles, kõik oleks pidanud janatoomi poolt hääletama?

ei, konnasööjad ja fritzud löid suurte häälteenamusega platsi puhtaks ja oivikutest eestlased tegid järele.
Kummalisel kombel jah on internetikogukond Toomiga nüüd sama rindejoone taga.
Nüüd lõpphääletusel on seis tõenäoliselt väga võrdne ja iga hääl loeb.
Isamaale juba olen saatnud päringu, et kuidas ikka selle Kelami hääletamisega on.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2019 08:33:55 vasta tsitaadiga

Tanel, hoia kursis, kelle poolt ja millal hääletada vaja icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 00:39:04 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:

Sinu kinnisvara on küll panga oma aga maamaks on ikka sinu oma thumbs_up.gif
On keegi pangale arve saatnud, et makske oma maamaks ära? icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 00:45:31 vasta tsitaadiga

Kelle kinnisvara on panga oma? Minuteada on kinnisvara ikka laenu võtja oma. Pank seab sinna ainult hüpoteegi.

Autodega oli küll vastupidi.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 03:00:03 vasta tsitaadiga

Renka, Jah, ega pank loll ei ole. Hüpoteek on palju parem, kui kinnisvara oma nimel hoida.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 10:21:19 vasta tsitaadiga

kas HV ei pidanud täna kinni olema?
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 10:23:04 vasta tsitaadiga

icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 16.03.2019 10:33:45 vasta tsitaadiga

Kellel on kogemusi sipelgatega?

Sooviks korraldada massimõrva.
Ja nii korralikult, et ka järgnevad põlved seda oma DNAs tunneks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 16.03.2019 10:49:02 vasta tsitaadiga

kyrvas kirjutas:
Kellel on kogemusi sipelgatega?

Sooviks korraldada massimõrva.
Ja nii korralikult, et ka järgnevad põlved seda oma DNAs tunneks.

Depends kus nad sul elavad ja kui palju neid on.
On aerosoolina miski Ant Killer; on mingid "puhvetid" - nendega läheb rohkem aega.
Kuugel annab hulganisti vastuseid, k.a. kuhu mis variant sobib.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 10:50:53 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
kyrvas kirjutas:
Kellel on kogemusi sipelgatega?

Sooviks korraldada massimõrva.
Ja nii korralikult, et ka järgnevad põlved seda oma DNAs tunneks.

Depends kus nad sul elavad ja kui palju neid on.
On aerosoolina miski Ant Killer; on mingid "puhvetid" - nendega läheb rohkem aega.
Kuugel annab hulganisti vastuseid, k.a. kuhu mis variant sobib.

lisaks veel, et eramajas lihtsam. kortermajas peab ka naabritega kokkuleppele saama.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 16.03.2019 12:57:51 vasta tsitaadiga

Kas seda 17minutilist videot ka kuskilt leiab? Ma olen oma guugeldamisoskused minetanud. Leian ainult uudiseid sellest, kuidas see on igalt poolt ära bannitud. Samas kuku raadiost täna kuulsin, et kes otsib, see leiab...
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 13:02:01 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
kas HV ei pidanud täna kinni olema?

Vaata kalendrisse icon_rolleyes.gif
Ja 21. märtsil sulgeme foorumi, mitte HV.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 16.03.2019 13:05:50 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Kas seda 17minutilist videot ka kuskilt leiab? Ma olen oma guugeldamisoskused minetanud. Leian ainult uudiseid sellest, kuidas see on igalt poolt ära bannitud. Samas kuku raadiost täna kuulsin, et kes otsib, see leiab...

Süvaveebist ikka leiab. Aga tegelikult tasub vaadata nö. šokiportaalidesse... Liveleak äkki?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 13:07:07 vasta tsitaadiga

millest jutt?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 13:08:03 vasta tsitaadiga

nz shooting videost
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 13:31:34 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Kas seda 17minutilist videot ka kuskilt leiab? Ma olen oma guugeldamisoskused minetanud. Leian ainult uudiseid sellest, kuidas see on igalt poolt ära bannitud. Samas kuku raadiost täna kuulsin, et kes otsib, see leiab...


Siit saad .torrent faili.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 493, 494, 495 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.