Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 143, 144, 145 ... 253, 254, 255  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist panka eelistad?
Swedbank
32%
 32%  [ 22 ]
SEB Pank
20%
 20%  [ 14 ]
LHV
34%
 34%  [ 23 ]
Luminor
1%
 1%  [ 1 ]
Coop
4%
 4%  [ 3 ]
Holm Bank
0%
 0%  [ 0 ]
Bigbank
0%
 0%  [ 0 ]
Inbank
0%
 0%  [ 0 ]
Mõni muu pank
5%
 5%  [ 4 ]
hääli kokku : 67

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 16:58:34 vasta tsitaadiga

Ei tee see pank siin mingit üllast kasvatajatööd ühti, puhas äri.
Mind sellised praktikad häirivad, eriti kui tellereid on juhendatud klientidele säärast teenust pähe määrima.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 17:50:39 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Ei tee see pank siin mingit üllast kasvatajatööd ühti, puhas äri.
Mind sellised praktikad häirivad, eriti kui tellereid on juhendatud klientidele säärast teenust pähe määrima.


Seda pole ma väitnudki, et pank kasvatajatööga tegeleb. Samas normaalselt äri ajades on ju asjad enamasti win-win.
Mulle isiklikult see ka ei meeldi, kui intress on olematu ja vajadusel raha kohe ikka välja ei saa võtta, samas laristaja jaoks on see teatav ditsiplineeriv asjaolu. Pank jälle saab selles kasu niipalju, et võib seal kontol olevat raha lühiajaliselt kuhugi paigutada kuna teab, et see raha ei pea neil kohe olemas olema kui välja tahad võtta.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.03.2019 18:49:18 vasta tsitaadiga

Jerry kirjutas:
ah, ma ei viitsi enam icon_lol.gif


Mis Kaarliga ikka vaielda, tal ilmselgelt põhjendamiste leidmise tuju, et miks seda versioni kogumisest mitte kasutada.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 18:57:37 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Jerry kirjutas:
ah, ma ei viitsi enam icon_lol.gif


Mis Kaarliga ikka vaielda, tal ilmselgelt põhjendamiste leidmise tuju, et miks seda versioni kogumisest mitte kasutada.
tundub nii icon_biggrin.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 20:01:34 vasta tsitaadiga

Arvestage ka sellega, et kui kogu raha ühel kontol hoiate ja kaardilimiidid suured, siis pääseb halva juhuse tõttu keegi kohe kogu teie mammona kallale. Aga kui kahe pangakonto omamine juba juhtme kokku ajab, siis parem jah ära tee icon_biggrin.gif
Isiklikult on kasutusel kolm panka ja arveid 5... igaks asjaks oma konto.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 09.03.2019 20:50:42 vasta tsitaadiga

Kunagi oli jah, et mida rohkem seda uhkem icon_lol.gif
LHV ja Nordea panin kinni mõniaeg tagasi. Alles Coop (hea toidu ostmiseks) ja Swed
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 20:58:02 vasta tsitaadiga

Mul on konto Swed, SEB ja LHV, esimeses ja viimases on rohkem kui üks konto. Siiani pole juhet kokku ajanud ehk tõesti iga asja jaoks oma konto.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.03.2019 13:28:39 vasta tsitaadiga

Ma selle ühe kuupalga pärast nüüd küll sadat kontot looma ei hakka. Puudub mõttekus.

kuid, 1. SEB pangaautomaadid saavad olulise uuenduse , 2.SEB paigaldab tindikaitset icon_biggrin.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 11.03.2019 13:58:13 vasta tsitaadiga

Tegelt on hea, kui on kontod erinevates pankades. Mul on mitmes pangas aa/kaart ja mõne kaardiga ma mingeid tehinguid väldin. icon_biggrin.gif
_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2019 17:02:00 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Ma selle ühe kuupalga pärast nüüd küll sadat kontot looma ei hakka. Puudub mõttekus.


Mingi hulk raha võiks ikka olla kas teises pangas või siis madratsi vahel. Nagu siitki teemast läbi on käinud, võib see juhtuda, et pank mingi tühise paarikümne eurose ülekande pärast konto kinni paneb ja hakkab tõestust nõudma, et sa terrorist pole. Kehvemal juhul juhtub see reede õhtul vahetult enne kui pangahärrad nädalavahetust veetma hakkavad ja sina imed vähemalt 3 päeva näppu.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2019 18:38:07 vasta tsitaadiga

See 3 päeva näpu imemist on tervisele hea.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2019 19:09:09 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, kui sellepärast mõni õlu joomata jääb, siis arvatavasti on. Aga kui naine on andnud sulle pika poenimekirja ja lisaks oled lubanud nädalavahetusel ämma juurde minna ning tuled koju tühjade kätega ja autol on paak ka tühi, siis ei pruugi see asi vaimsele tervisele väga hästi mõjuda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.03.2019 19:15:43 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
pots4t4j4, kui sellepärast mõni õlu joomata jääb, siis arvatavasti on. Aga kui naine on andnud sulle pika poenimekirja ja lisaks oled lubanud nädalavahetusel ämma juurde minna ning tuled koju tühjade kätega ja autol on paak ka tühi, siis ei pruugi see asi vaimsele tervisele väga hästi mõjuda icon_biggrin.gif
icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 11.03.2019 19:16:10 vasta tsitaadiga

Või lükatakse konto lukku, kui parasjagu kodumaal ei ole.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.03.2019 22:55:12 vasta tsitaadiga

ahh, ärge imege pastakast igasugu põhjendusi siia , üelge kohe, et olete rikkad ja raha ei mahu üht panka ära icon_biggrin.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2019 23:10:44 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 08.04.2024 00:56:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2019 23:43:53 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
ahh, ärge imege pastakast igasugu põhjendusi siia , üelge kohe, et olete rikkad ja raha ei mahu üht panka ära icon_biggrin.gif


No mul tegelikult nii juhtus jah, et sai kahe rekkaga panga ette sõidetud ja pank ütles, et nii palju raha nad vastu ei võta ehk siis sai kontole ainult ühe rekkatäie panna ja teise rekkaga pidi teise panka minema icon_biggrin.gif
Tõsisemalt rääkides hoian oma "kopikaid" eri pankades pigem selleks, et säästud täiesti eraldi hoida, et poleks isegi kiusatust neid kasutada mingil muul eemärgil, kui need korjatud on.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.03.2019 11:41:22 vasta tsitaadiga

Kuidas see eri pankades hoidmine kiusatust vältida ennetab? Aga muidu, kui teha tähtajaline hoius siis lepingutingimuste järgi oleks sealt enne tähtaja kukkumist kahjumlik raha välja võtta niikuinii.

Aga mis siin ikka targutada, kui on sobiv viis selliselt rahaasju planeerida ju siis on vaja ja sobilik.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2019 22:04:02 vasta tsitaadiga

SEB pidevalt käib pinda ja kutsub nõustamisele - mis selle point on? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2019 22:13:47 vasta tsitaadiga

MarttiX0 kirjutas:
SEB pidevalt käib pinda ja kutsub nõustamisele - mis selle point on? icon_biggrin.gif

Müüa oma (pensioni)fonde ja kindlustust ilmselt.

_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 12.03.2019 22:15:46 vasta tsitaadiga

Kui raha kontol seisab, siis kutsuvad. Kui päev enne palgapäeva konto tühi, siis ei kutsu.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2019 22:16:05 vasta tsitaadiga

Point on pensioni III sammast pähe määrida tõenäoliselt. Mind kunagi Swed kutsus.... investeerimisnõustamine ja puha. Tegin siis natuke eeltööd ära ja uurisin aktsiate jms. kohta ja valmistasin küsimused ka ette. Reaalsus oli see, et aktsiate ega millegi muu kohta tibi midagi rääkida ei osanud. Pisut üllatav oli see, et soovitas mulle ühte LHV(!konkurendi) koolitust. Ühesõnaga mina sellest nõustamisest targemaks ei saanud, tibi suutis öelda vaid asju, mida niigi teadsin.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2019 22:26:36 vasta tsitaadiga

MarttiX0 kirjutas:
SEB pidevalt käib pinda ja kutsub nõustamisele - mis selle point on? icon_biggrin.gif

Järgmisel korral vasta, et su aeg on kallis - mingi 50/h võid ju tulla.

Teine variant on küsida, et mis teemal nad täpsemalt soovivad, et sa neid nõustaksid? icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.03.2019 22:29:35 vasta tsitaadiga

Kohale ei peagi minema, videonõustamist pakuvad.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2019 08:21:35 vasta tsitaadiga

Eile lugesin uudiseid, kui ootamatult kargas ette SID aken ja tahtis SEB-i sisse logida.
Pole mul seal kontot. Huvitav, kuidas selline asi juhtub? Isikukood valesti? Aga konkreetse rakenduse jaoks on igal seadmel oma konto ja seda ei tohiks juhtuda?

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2019 12:16:55 vasta tsitaadiga

https://majandus24.postimees.ee/6545784/swedbanki-juht-vassis-rahapesu-kohta
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.03.2019 12:43:54 vasta tsitaadiga

normaalne
tsitaat:
läbi Swedbanki kontode voolas vähemalt 5,8 miljardi USA dollari jagu kahtlast raha.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2019 13:56:48 vasta tsitaadiga

Siin keegi kirjutas digikassa mõttetusest/mõttekusest. Minu arvates vägagi hea viis raha koguda, endal tuleb kuus umbes 30€ peale(oleneb kuidas ostusummad kujunevad loomulikult), pluss 15% kuusissetulekust panen ka kuhja. Ning see summa mis ostudelt koguneb, seda ei tunnetagi, samas aasta lõpus hea vaadata, et 350-400€ "kusagilt" tulnud. Kunagi praktiseerisin niisama lisakontot aga selle miinuseks jäi see, et said igal ajal oma kogutud raha kantida siia-sinna ja siis kasutasin seda võimalust ära, digikassas pead n-ö trahvi maksma, kui soovid kohe ja nüüd raha liigutada. See trahvisumma on küll minu jaoks suhteliselt triviaalne, kuid piisav et raha mitte liigutada.

Paar korda on ka kriitiline piir saavutatud, et panin liiga palju sissetulekust kõrvale, siis oli tunne, et ei vea välja. Vedasin küll, lihtsalt kuu lõpus mõned päevad vedasin tagasihoidlikumalt kui muidu.

Hetkel on arvestatav summa peal ning kindlasti priskem tunne kui aasta-paar tagasi. Ainuke jama asi ongi, et raha lihtsalt seisab ega tee sellega midagi - ei soovi ka riskantseid lükkeid teha.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2019 13:41:15 vasta tsitaadiga

https://majandus24.postimees.ee/6548541/danske-investorid-nouavad-pangalt-sadu-miljoneid
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.03.2019 14:13:07 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
https://majandus24.postimees.ee/6548541/danske-investorid-nouavad-pangalt-sadu-miljoneid

Eesti süüdi, aga raha saavad ikka teised. Selles suhtes vähemalt lätlased said raha küsida.
Kuigi hetkel kindlasti olulisem see, et selle lolli pohhui tõttu meie intress tõusma ei hakka.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2019 22:36:22 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/news/uudised/swedbanki-uuring-eesti-filiaaliga-on-seotud-ulatuslikud-rahapesuvastaste-reeglite-rikkumised?id=85723337
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 27.03.2019 00:36:51 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Eile lugesin uudiseid, kui ootamatult kargas ette SID aken ja tahtis SEB-i sisse logida.
Pole mul seal kontot. Huvitav, kuidas selline asi juhtub? Isikukood valesti? Aga konkreetse rakenduse jaoks on igal seadmel oma konto ja seda ei tohiks juhtuda?

Ära pabla, SEB pesi raha lihtsalt.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 27.03.2019 07:56:12 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Märt. kirjutas:
Eile lugesin uudiseid, kui ootamatult kargas ette SID aken ja tahtis SEB-i sisse logida.
Pole mul seal kontot. Huvitav, kuidas selline asi juhtub? Isikukood valesti? Aga konkreetse rakenduse jaoks on igal seadmel oma konto ja seda ei tohiks juhtuda?

Ära pabla, SEB pesi raha lihtsalt.

Jep, rahapesu rakendus on su masinasse installeerunud. Umbes nagu bittkoinide kaevandamine icon_razz1.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2019 14:51:08 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/news/uudised/swedbanki-peakontoris-rootsis-toimub-labiotsimine?id=85729467
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2019 14:56:02 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/923962/raport-swedbankist-liikus-labi-135-miljardit-korge-riskiga-klientide-raha
Eelmised rahapesu juhtumid hakkasid ka paarit miljardist....ei midagi üllatavat. See 135 miljardit on kogukäive, aga vaevalt seal vaid 1% raha pesti

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2019 15:10:47 vasta tsitaadiga

Venemaa ettevõtted arveldavad kogu aeg muu maailmaga, ostavad ja müüvad kaupa.
Kas keegi tõesti usub, et pank hakkab iga 1M ülekande puhul küsima, et millise lepingu alusel üks klient teisele raha kannab?
+ lisaks teeb analüüsi, et kas see leping tundub ikka reaalne või on seda ainult paberil? icon_lol.gif

Riigid on ise offshore piirkondi soodustanud. Nüüd öeldakse et kõik nendega seotud on saatanast ja kuritegelik. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2019 15:12:46 vasta tsitaadiga

Swedi aktsia hind kah kukkumas jälle. Tea, kas seekord vajub sügavamale kui enne?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2019 16:13:54 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:

Riigid on ise offshore piirkondi soodustanud. Nüüd öeldakse et kõik nendega seotud on saatanast ja kuritegelik. icon_lol.gif


Tegelikult on siin teine teema ka. Kui istun taksosse ja ütlen palun Liivalaia 8, siis taksojuht ju ei otsi mul kotti läbi ja ei hakka usutlema, et ega ma sinna äkki panka röövima ei lähe.
Pank ju samamoodi hoiustab või liigutab raha vastavalt kliendi korraldusele ehk pank ise tegelikult rahapesuga ei tegele. Pigem lükkab riik lihtsalt pangad tanki ja süüdistab panka enda tegemata jätmistes.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2019 17:11:01 vasta tsitaadiga

Hetkel pannakse peamiselt süüks, et miks pole risti-põiki kõiki mitteresidentidest kliente kellel veidigi suurem käive oli, põhjalikult läbi uuritud enne raha vastuvõtmist.
Kusjuures 10a tagasi olid nõudmised kliendi tausta uurimiseks hoopis teised kui praegu. Ega see riikidevaheline infovahetus ka hetkel eeskujulik ole.
Klient võib sulle misiganes lepingud ju nina alla pista. See et teinekord nende puhul mingi "luuletusega" tegemist on tuleb enamasti alles tükk aega tagantjärgi välja.

Ma ei taha väita, et Swedis on/oli kõik korras, lihtsalt niisama lambist ei saa võta kogu ajaloolist mitteresidentide käivet ja tehinguid, rakendada nendele praeguseid nõudeid ja teadmisi klientide kohta ning kuulutada kogu see käive nüüd rahapesuks.
See on see millega ajakirjandus peamiselt hetkel tegeleb. Eks klikke on vaja loomulikult püüda ja teade et "pank on paha" läheb ka rahvale hästi peale. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2019 01:53:51 vasta tsitaadiga

Müstika icon_eek.gif
Swedbanki mitteresidentidest kõrge riskiga klientide ülekanded aastate lõikes:

tsitaat:
2008 – 5 miljardit
2009 – 10 miljardit
2010 – 10 miljardit
2011 – 15 miljardit
2012 – 20 miljardit
2013 – 15 miljardit
2014 – 15 miljardit
2015 – 20 miljardit
2016 – 20 miljardit
2017 – 5 miljardit

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2019 12:26:28 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/924330/swedbanki-noukogu-vabastas-bonneseni-panga-tegevjuhi-ametist
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2019 12:27:16 vasta tsitaadiga

Pankadel vist võistlus, et kes kõige rohkem vene kantide raha pesta suudab
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2019 13:05:19 vasta tsitaadiga

Seriaali "Pank" Soome juurtega Rootsi tädi oli küll ikka Bonneseniga krdi sarnane tehtud.

PS. Mulle see sari meeldis. Tõenäoliselt seepärast, et oli minu ajastu ja ma sain igal hetkel aru, mis toimus.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.03.2019 14:51:35 vasta tsitaadiga

See pangateema illustreerib väga hästi, mis eraettevõtluses tegelikult toimub kui korralikku järelvalvet ei ole.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2019 17:40:42 vasta tsitaadiga

softis, kuidas pank siis raha peseb? Teoreetiliselt saab pank seda muidugi teha, aga see eeldaks juba päris suures mahus andmete võltsimist, mida pank vägagi tõenäoliselt ei tee.
Sigadus on muidugi see, mida nad pensioni II sambaga teevad, aga see on juba teine teema.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 29.03.2019 10:48:37 vasta tsitaadiga

napoleon, ma ei saa aru sinu postitusest. icon_neutral.gif
Pank ei peagi ise pesema, loob ainult lõdvad reeglid ja teenib kopsakat vaheltkasu

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 12:41:49 vasta tsitaadiga

mulle oli makstud dividende LHVst banana_dance.gif
2 eur sain icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 12:49:44 vasta tsitaadiga

Ja palju sa väärtpaberikonto hooldustasu kuus/aastas maksad?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 12:53:40 vasta tsitaadiga

ei tea
kas keegi hooldab mu kontot regulaarselt? icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 13:00:18 vasta tsitaadiga

Ja siis kirutakse et pankade kasumid on suured. Loomulikult on kui ullikesed oma rahaasjade vastu huvi ei tunne...

Hiid, loomulikult hooldatakse su kontot sinu pügamise teel. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 143, 144, 145 ... 253, 254, 255  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.