Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 122, 123, 124 ... 128, 129, 130  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Albert4584
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2009




sõnum 13.02.2019 19:05:14 vasta tsitaadiga

Siis vist juba T300RS veits asjalikum. Seda G29t ma ei teagi, kas enam toodetakse ja krt seda Logitechi tuge teab, DirtRally2 võib-olla tuleb ka Logitechi toetuseta...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2019 19:13:22 vasta tsitaadiga

Albert4584 kirjutas:
Seda G29t ma ei teagi, kas enam toodetakse ja krt seda Logitechi tuge teab, DirtRally2 võib-olla tuleb ka Logitechi toetuseta...

Loll jutt suhu tagasi. G29 on kõige uuem Logitechi rool selles seerias ja seda supporditakse kindlasti väga kaua.

http://blog.codemasters.com/community/02/dirt-rally-2-0-supported-peripherals-list/

PS! Vahet ei ole mis rooliga sõidad. Kui skilli on siis võidad ka suvaka juustuga.
PPS! T300RS-i välimus ei lähe mulle üldse peale. Jube rõve näeb välja.


viimati muutis Dj-E 13.02.2019 19:15:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2019 19:15:45 vasta tsitaadiga

Jap, müü g27 maha ja võta g29. Lihtne ja g29 hea rool ka.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2019 19:33:11 vasta tsitaadiga

Üks universaalne julla on see: https://shop.cronusmax.com/drivehub.html
Hinnale lisadub postikulu+tollimaks. Odav ei ole, aga odavam, kui uus rool osta.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Albert4584
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2009




sõnum 13.02.2019 19:46:44 vasta tsitaadiga

[quote="Dj-E"]
Albert4584 kirjutas:
Seda G29t ma ei teagi, kas enam toodetakse ja krt seda Logitechi tuge teab, DirtRally2 võib-olla tuleb ka Logitechi toetuseta...

Loll jutt suhu tagasi. G29 on kõige uuem Logitechi rool selles seerias ja seda supporditakse kindlasti väga kaua.

Ai, sorri, , minu viga. Mul need G numbrid sassis... icon_smile.gif Ei ole aastaid roolidega end kursis hoidnud.

Aga enivei - see G27 aastatega ikka suht väsinud. Varem-hiljem oli niikuinii plaanis välja vahetada (kuigi eelistanuks pigem hiljem:) Pigem juba uus rool kui mingi vahejublakas, mis pealegi ei ole just kõige odavam niikunii ja ikkagi tundub nagu läbi ühe teatud augu hammaste ravimine.

T300RS ei ole just eriti laheda välimusega, aga vähemalt kiirelt review'sid vaadates tundub olevat pisut asjalikum. (aga jällegi võin eksida täiega).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2019 20:54:46 vasta tsitaadiga

t300RS on täiesti kunn rool ilma naljata...
g29 ei ole nii hea , proovitud ja ostsin t300rs.
ainuke miinus on t 300rs-ga ,et pedaalid ei kannata mingit kriitikat ja võid otse prügikasti visata.
kas ostad eraldi juurde t3pa PRO või ostad t500rs seal juba need t3pa PRO pedaalid juures.
ise ei kahetse vapsee ostu võtsin ka playseati ligi... ja no dirt rally on tõesti elamus:)
eriti kui netist otsid veel õiged seaded tunned reaalselt igat kivi ja silmad kinni sõites saad ka aru mis pinnase peal sa hetkel sõidad.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Albert4584
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2009




sõnum 13.02.2019 22:28:30 vasta tsitaadiga

Nii ma enamvähem mingist ülevaatest välja lugesin ka... Pedaalid vähemalt ei ole ulmekirves, mingi ca 100 € saab vist kätte, kui ma ei eksi. Esialgu saab vähemalt nende plastmasplönnide mõni päev hakkama. icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2019 22:36:55 vasta tsitaadiga

T300RS ainus pluss on see, et sellel on belt driven FFB. Muud eelist pole eriti kui arvestada sellega, et pedaalid on prügikasti kaup.

T3PA PRO pedaale sa 100€ eest ei saa. Pigem sinna 150€ - 200€ + kanti jääb hind.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2019 18:19:28 vasta tsitaadiga

Albert4584 kirjutas:
Nii ma enamvähem mingist ülevaatest välja lugesin ka... Pedaalid vähemalt ei ole ulmekirves, mingi ca 100 € saab vist kätte, kui ma ei eksi. Esialgu saab vähemalt nende plastmasplönnide mõni päev hakkama. icon_smile.gif


kas t500rs mõttekam osta pole juba???
kui liidad t300rs 169 euri pedaalide hind juurde???
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Albert4584
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2009




sõnum 15.02.2019 16:05:07 vasta tsitaadiga

Mõttekam võib-olla küll, aga mina ei suutnud Eesti poodidest T500 leida... Neil ainus vahe pedaalid? Kas mitte mingi rooli mehaanika vahe ka polnud? Aga üldiselt vahet pole - võtsin T300 ligi. icon_smile.gif

Tegelikult vähemalt esialgu ajan ilusti läbi nende T300 pedaalidega. Kui "õiged" pedaalid kuskil mõistliku hinnaga silma jäävad, siis võin vahetada välja, aga praegu piisab ka nendest. Aga rool ise on täiesti teine maailm! Paar päeva katsetanud Dirt Rallyt. Arvutis ja G27ga oli ok, vähemalt nii mulle tundus... Aga nüüd, PS4l ja T300 rooliga on ikka absoluutselt teine tunnetus. Ma isegi ei tea, kumb olulisem on, kas PS4 vs suht vana arvuti või siis T300 vs G27, aga ilmselt need mõlemad koos - igal juhul on tunne, et esimest korda on igasugused hairpin'in jms täiesti "kontrollitavad"! Sama efekt F1s (või seal vist veel suurem). Enne tuli pidevalt mingeid totakaid vigu sisse kurvidesse keeramisel. Graafikat sai timmitud igatepidi ja tundus, et jookseb sujuvalt ja kõik muud jutud... Aga nüüd hoopis teine tunnetus icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2019 09:41:09 vasta tsitaadiga

Need kes kuskil kortermajas pesitsevad nendel on tõesti hea aga nt endal pole mingit hüpperkiiret.
Tuleb leppida telioni 20se ühendusega ja asjad varakult tõmbama panna.
BO4 tõmbas ca 3 ööpäeva icon_neutral.gif .
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saihtam
HV kasutaja
saihtam

liitunud: 11.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2019 15:26:55 vasta tsitaadiga

Albert4584 kirjutas:
Mõttekam võib-olla küll, aga mina ei suutnud Eesti poodidest T500 leida... Neil ainus vahe pedaalid? Kas mitte mingi rooli mehaanika vahe ka polnud? Aga üldiselt vahet pole - võtsin T300 ligi. icon_smile.gif


Kas mitte keegi ei müünud meil foorumis t500?

Kui võib küsida, mis see suur vahe on pedaalidel siis t300 ja t500? Pole väga kokkupuudet rooli komplektidega olnud aga plaanis oleks muretseda.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2019 12:23:28 vasta tsitaadiga

Keegi 1440p ekraani taga oma Pro-d on proovinud? Väljamaa foorumeid lugenud ja mõni ütleb, et üldse ei toimi, teised jälle räägivad, et kvaliteedilt selline 4k ja 1080p vahepealne nagu ta olema peaks. Või on asi monitoris ja upscale'is?

Asi nimelt selles, et peamiselt istub ta mul küll 4k teleka taga, aga vahel võtaks maale kaasa ja seal ei ole arvutilaual 40" teleka jaoks ruumi ehk siis 32" monitor võiks olla nagu lagi. Samas 32" ja FHD reso oleks nagu veidi nutune ja pigem võiks seal 1440p resoga ekraan olla. Muidu võtaks selle 32" AOC Q3279VWFD8, aga ehk peaks leppima mingi vähe väiksema 28" 4k ekraaniga? Üle 300" ei tahaks nagu ekraani alla laduda.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2019 13:39:49 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
Keegi 1440p ekraani taga oma Pro-d on proovinud? Väljamaa foorumeid lugenud ja mõni ütleb, et üldse ei toimi, teised jälle räägivad, et kvaliteedilt selline 4k ja 1080p vahepealne nagu ta olema peaks. Või on asi monitoris ja upscale'is?

Asi nimelt selles, et peamiselt istub ta mul küll 4k teleka taga, aga vahel võtaks maale kaasa ja seal ei ole arvutilaual 40" teleka jaoks ruumi ehk siis 32" monitor võiks olla nagu lagi. Samas 32" ja FHD reso oleks nagu veidi nutune ja pigem võiks seal 1440p resoga ekraan olla. Muidu võtaks selle 32" AOC Q3279VWFD8, aga ehk peaks leppima mingi vähe väiksema 28" 4k ekraaniga? Üle 300" ei tahaks nagu ekraani alla laduda.

Mul on 1440p monitor, mis ei toeta hdmi kaudu 1440p resolutsiooni. Töötab FullHD peal.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Albert4584
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2009




sõnum 24.02.2019 09:53:41 vasta tsitaadiga

Silmaga nähtav pedaalide suur vahe on 2 pedaali vs 3 pedaali... T500-l on lisaks pidurile-gaasile ka sidur, T300-l ainult pidur/gaas. Samas näiteks G27ga ei kasutanud mina kunagi sidurit - lihtsalt ma selline rohkem pühapäevasõitja. Pealgi ma ei kujuta hästi ette, kui peaks näiteks F1 sõitma ja tallama sidurit... Võimalik, et eksin, aga sidur on rohkem sellistele hardcore-mängijatele...

Teine suur vahe (ilmselt - ei tea, pole proovinud) on pedaalide "käik" (ei teagi, kuidas seda maakeeli öelda). Aga tõenäoliselt on T500 pedaalid "raskema" käiguga, ehk siis pidur on rohkem reaalse piduri moodi... Aga kuna ei ole proovinud, siis ei tea. Võimalik, et kuskil poes saab katsuda. Täitsa võimalik, et kui kuskil poes on need pedaalid "katsutavad", siis võiks PRO pedaalid eraldi juurde osta ja vahetada need T300 originaalid välja.

Roolide vahe, nagu ma aru sain, siis T500-l on täielikult PS3 tugi, T300-l PS4 tugi. St. T300'ga saab rooli nuppudega PS4 menüüdes liikuda, T500ga vist menüüs ei liigu, ainult mängudes. See pole muidugi ka eriline probleem... saab ju puldiga asjatada menüüdes. Mis mulle kuskilt ülevaatest veel silma jäi, oli vist niimoodi, et T300'l on harjavabad, magnetsensoriga mootorid... teoorias peaksid olema "kulumatud". T500ga ei tea võrrelda, aga G27ga võrreldes on T300 igal juhul kõvasti vaiksem (G29 FFB hammasrattad lärmavad ikka päris korralikult), T300 rihmasüsteem on oluliselt vaiksem ja väidetavalt oluliselt täpsem ja "SMOOTH". G27ga öösel eriti ei sõida - naine hakkab kõrvaltoas vaikselt "undama" suure kolina peal.

Igal juhul T500 vanem mudel, T300 uuem, vist uuem ja täpsem mehaanika sees.

---

Täiesti võimalik, et ma olen asjadest hoopis valesti aru saanud. Aga kindlasti on võimalik leida googlist asjalikumat infot ja ülevaateid.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hllmn
HV vaatleja
hllmn

liitunud: 17.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2019 15:05:07 vasta tsitaadiga

T300-sajal on GT ja Alcantara editionid mis on ka 3TPA pedaalidega (kolme pedaaliga)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heix85
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2019 15:50:25 vasta tsitaadiga

T500 on võimsam mootor ja suurema diameetriga rool. Omasin vahepeal mõlemat ja valik langes kiirelt T500 kasuks. Proovisin isegi nii, et panin T300 wheelbase-le T500 pedaalid ja suurema rooliratta, aga ffb oli tuntavalt kehvem T300-l. Omasin ka g29, aga hammakatega rooli enam elu sees ei ostaks - liiga lärmakas, mis vanusega muutub vaid kuludes hullemaks.

Keegi küsis pedaalide kohta, t300 standard pedaalid on nagu mänguasjad, enamus plastmass. T3PA (T500) see eest üks parimaid komplekte, mis kunagi tehtud- üleni metallist.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Albert4584
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2009




sõnum 25.02.2019 20:12:06 vasta tsitaadiga

Võimalik. Mina igal juhul ei kurda T300 tugevuse üle... FFB on üsna maha keeratud praegu mängudes (neid küll hetkel üsna väha ka). Kindlasti ei jää T300 jõu poolest nõrgaks (iseasi, kui eesmärk on käeluud puruks saada, siis võib-olla küll). Aga ma usun, et jõud ei on ainus määrav asi rooli puhul. Pedaalid ilmselt nõrk koht, aga siiski ma julgen väita, et T300 rool ei ole oluliselt kehvem kui T500.

Seda ma muidugi ei tea, kas 30cm läbimõõt on oluliselt parem kui 28cm läbimõõt. Kui on, siis vist pean kahetsema, et T300 ostsin.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 25.02.2019 20:31:00 vasta tsitaadiga

Albert4584 kirjutas:
Võimalik. Mina igal juhul ei kurda T300 tugevuse üle... FFB on üsna maha keeratud praegu mängudes (neid küll hetkel üsna väha ka). Kindlasti ei jää T300 jõu poolest nõrgaks (iseasi, kui eesmärk on käeluud puruks saada, siis võib-olla küll). Aga ma usun, et jõud ei on ainus määrav asi rooli puhul. Pedaalid ilmselt nõrk koht, aga siiski ma julgen väita, et T300 rool ei ole oluliselt kehvem kui T500.

Seda ma muidugi ei tea, kas 30cm läbimõõt on oluliselt parem kui 28cm läbimõõt. Kui on, siis vist pean kahetsema, et T300 ostsin.


Thrustmaster pakub sulle juba:
33 cm - http://www.thrustmaster.com/products/rally-wheel-add-sparco-r383-mod (ralliks ideaalne)

30 cm - http://www.thrustmaster.com/en_US/products/599xx-evo-30-wheel-add-alcantara-edition (jumalik nii rallis kui ka rinkal)

Kui viitsid investeerida load celli komplekti, ma pakun sulle põhja: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=753098 (need pedaalid on päriselt jumalikud koos load celliga, ükski Logitechi või Thrustmasteri pedaalikomplekt ei saa ligilähedale kah)
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Albert4584
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2009




sõnum 25.02.2019 20:44:59 vasta tsitaadiga

Ei saa salata, huvitavad vidinad... Kunagi mõtlesin isegi F1 rooli peale, aga see ikkagi veits tuleviku teema minusuguse pühapäevasõitja jaoks.

Need pedaalid, mis pakud, istuvad T300'le? Vist siiski mitte?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2019 20:56:32 vasta tsitaadiga

heix85 kirjutas:
T500 on võimsam mootor ja suurema diameetriga rool. Omasin vahepeal mõlemat ja valik langes kiirelt T500 kasuks. Proovisin isegi nii, et panin T300 wheelbase-le T500 pedaalid ja suurema rooliratta, aga ffb oli tuntavalt kehvem T300-l. Omasin ka g29, aga hammakatega rooli enam elu sees ei ostaks - liiga lärmakas, mis vanusega muutub vaid kuludes hullemaks.

Keegi küsis pedaalide kohta, t300 standard pedaalid on nagu mänguasjad, enamus plastmass. T3PA (T500) see eest üks parimaid komplekte, mis kunagi tehtud- üleni metallist.


Ise omasin G27 playseatil millega sai GT5 metsikult pelatud ja no oli ikka lärmakas asi küll. See mootor seal roolikarbis läks teinekord ikka päris tuliseks icon_lol.gif Enne seda oli momo ja ega too targem polnud.
Rihm ülekandega rooli pole kahjuks proovida saanud.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2019 21:56:41 vasta tsitaadiga

Kuskil kuus korra või harvem juhtub nii, et puldist tööle pandud ps4 läheb ilusti tööle aga pult ei reageeri mitte ühelegi nupule, kuigi valgus põleb jne.

Kui juhtmega ühendan, siis ka tööle ei hakka, lükkan ps4 nupust välja ja kui uuesti tööle pane siis kõik toimib.

Miks see nii jamab?
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2019 22:38:04 vasta tsitaadiga

Tee puldile reset. Pisike auk puldi taga
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2019 10:02:45 vasta tsitaadiga

firemark, proovin kui järgmine kord jamab thumbs_up.gif

Lihtsalt väga imelik, kuna teeb nii harva, et ei oska põhjust leida.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2019 18:04:59 vasta tsitaadiga

Today’s 6.50 PS4 firmware update enables game streaming between the console and the newly-released PS4 Remote Play app.
https://kotaku.com/playstation-4-firmware-6-50-officially-brings-remote-pl-1833129155

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 09.03.2019 21:05:50 vasta tsitaadiga

https://www.ebay.co.uk/itm/OFFICIAL-PS4-DUALSHOCK-4-URBAN-CAMOUFLAGE-WIRELESS-CONTROLLER-FREE-POST/223309694919?hash=item33fe4b87c7:m:m71_rL2W28YQwKxwr7qsglg

sellised odavad puldid ebays ilmselt faked?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 21:07:04 vasta tsitaadiga

beastbeats, meie regioonis kahjuks seda äppi ios seadmesse veel allaladeerida ei saa
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 21:08:18 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
https://www.ebay.co.uk/itm/OFFICIAL-PS4-DUALSHOCK-4-URBAN-CAMOUFLAGE-WIRELESS-CONTROLLER-FREE-POST/223309694919?hash=item33fe4b87c7:m:m71_rL2W28YQwKxwr7qsglg

sellised odavad puldid ebays ilmselt faked?


Mille poolest ta odav on? Tavaline hind ju, eestis saad 40euri eest tk uusi pulte.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 09.03.2019 21:18:58 vasta tsitaadiga

hv.ee esimese hooga niimodi kiirelt ei jäänud silma nii odavalt.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 21:28:07 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
hv.ee esimese hooga niimodi kiirelt ei jäänud silma nii odavalt.

Näe siin üks väga hea müüja müüb. Ostan mänge temalt vahepeal.
40euri tk ja värvivalik.

http://konsool.eu/viewtopic.php?f=117&t=37467
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tann84
HV kasutaja
tann84

liitunud: 30.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 22:44:44 vasta tsitaadiga

https://www.playstation.com/en-us/support/system-updates/ps4/

Nüüd laieneb PS4 remote play ka iphone/ipad omanikele icon_wink.gif

_________________
PSN: karl877
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2019 00:14:07 vasta tsitaadiga

Ios ei söö ainult originaalpulti senini.
Kuidas kurat te selle puuteekraaniga mängite?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 14.03.2019 11:21:56 vasta tsitaadiga

Lugesin siin et PS Now meile ka nüüd saadaval kuid nagu aru sain Soome konto omad? Kas UK konto omadel ka töötab?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 14.03.2019 12:52:47 vasta tsitaadiga

vaido6 kirjutas:
Lugesin siin et PS Now meile ka nüüd saadaval kuid nagu aru sain Soome konto omad? Kas UK konto omadel ka töötab?
Jah töötab küll, UK kontoga töötab PS Now Eestis juba mitu kuud, VPN woodoot pole vaja teha ja Eestis välja antud krediitkaart sobib, nõutakse küll UK aadressi, aga paned mingi suvalise "London, Baker Street" ja läheb läbi. PayPaliga maksmine aga ei tööta.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 14.03.2019 14:09:36 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
vaido6 kirjutas:
Lugesin siin et PS Now meile ka nüüd saadaval kuid nagu aru sain Soome konto omad? Kas UK konto omadel ka töötab?
Jah töötab küll, UK kontoga töötab PS Now Eestis juba mitu kuud, VPN woodoot pole vaja teha ja Eestis välja antud krediitkaart sobib, nõutakse küll UK aadressi, aga paned mingi suvalise "London, Baker Street" ja läheb läbi. PayPaliga maksmine aga ei tööta.


Okei tänud info eest! Asi vähemalt areneb seal loodame tulevikus ka PayPali toetamist aga eks näis.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amd2000
HV vaatleja

liitunud: 21.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2019 07:14:11 playstation plus vasta tsitaadiga

Küsimus.

Mul on soome regiooni ps plus. Mis saab siis kui ostan venemaa regiooni ps plus-i .
Kas ma saan mängida mänge mida olen juba alla tõmmanud

39,00 maksab tänasest ps plus vene regiooni oma . Kuisatus osta

tänan
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2019 13:51:22 vasta tsitaadiga

amd2000, "ostetud" PS+ mänge saad mängida ainult niikaua kauaks sul teenus ostetud on.
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sol
HV Guru
Sol

liitunud: 29.10.2002




sõnum 15.03.2019 14:34:13 vasta tsitaadiga

tingimusel, et need tasuta on. PS+ tarbeks allahinnatud mänge saab mängida ka peale PS+ lõppemist thumbs_up.gif
_________________
Ei ole allkirja icon_sad.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2019 16:15:22 vasta tsitaadiga

amd2000, momendil on FIN kontole aasta 44,95eur
https://store.playstation.com/en-fi/product/IP9102-NPIA90006_01-PSPLUSSUBS12MDIS

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poohui
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2019 16:44:06 vasta tsitaadiga

ps+ mänge saad mängida ainult selle regiooni omi, kust need alla on tommatud. kui sul nende "tasuta" mängude regiooni ps+ pole, siis on need lukus. et kui oled yhe regiooni ps+ kasutajaga aastatega omale korraliku kogu kokku saanud ja kolid ps+ kasutajaga teise regiooni, siis neid eelmisi mänge enam mängida ei saa. see kehtib ainult nende "tasuta" mängude puhul, aga kui oled mängu ostnud (ei ole vahet, kas ostsid selle täishinnaga või ps+ alega), siis on see sinu alatiseks.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amd2000
HV vaatleja

liitunud: 21.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2019 17:16:34 tänud vasta tsitaadiga

tere

suur tänu vastuse eest.

icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2019 17:21:29 vasta tsitaadiga

beastbeats, kahjuks see hind kehtib ainult nendele, kellel ei ole kehtivat PS Plus teenust. Ma juba jooksin hurraaga ostma, aga tuli teade:

You are not able to purchase this product for the following reason(s):
You already own
PlayStation®Plus
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amd2000
HV vaatleja

liitunud: 21.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2019 17:34:18 vasta tsitaadiga

mina ka tahtsin osta. sama lugu ma ka ei saa osta . mul on kehtiv tellimus.

venemaal on jällegi ps plusi kaart müügil odavalt.

äkki keegi meil ka müüb idavalt
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
animal
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2019 20:12:31 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
amd2000, momendil on FIN kontole aasta 44,95eur
https://store.playstation.com/en-fi/product/IP9102-NPIA90006_01-PSPLUSSUBS12MDIS

Tänud info eest, mul just 23ndal saab liikmelisus läbi. icon_biggrin.gif

Ehk kellelegi abiks: Ostsin just ka ühe 50-eurose Soome PSN krediidi (olen ta käest aastate jooksul oma kümmekond sellist kaarti ostnud ja probleeme pole kunagi esinenud) 40-ga (mulle on alati selle hinnaga teinud).
Muidu müügil tal need okidokis 42-ga: https://www.okidoki.ee/item/ps4ps3psvita-50eur-sony-playstation-store-kaart-soome/8557392/
ja osta-s 44-ga: https://www.osta.ee/50-playstation-store-kaart-soome-119916361.html

_________________
Mulle vōib müügiks/vahetuseks pakkuda mängude steelbook- ja collectors editione.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 15.03.2019 20:19:59 vasta tsitaadiga

UK stores peaks saama eesti kaardiga maksta? mul millegipärast ei lähe läbi.

edit: nevermind, konsoolis töötas.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2019 22:45:11 vasta tsitaadiga

Indoneesia plus on 22eur aasta.. ise kasutan.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poohui
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 11:59:21 vasta tsitaadiga

ma kolisin kah oma ps+ indoneesiasse. online mangimise jaoks koige soodsam. pmst saad 2 aastat ps+ sama raha eest kui mujal 1 aasta.
igakuulised tasuta mängud erinevad vahel teiste regioonide omadest, vahel kehvemad, vahel paremad - väga ei morjenda.
mängude hinnad on kah yldjuhul hoopis teised kui eu/us poes. lihtsalt tuleb jalgida, et ostad ikka sellise, kus inglise keel kah on. suutsin omale millalgi ainult hiina/korea keelse ys8 osta icon_smile.gif
siis kui veel revolut'iga maksta sai, oli koik veel eriti ilus. praegu ei ole enam sobivat kaarti leidnud, millega seal maksta, revolut ja n26 keerati kinni, tuleb seagamerist voi offgamerist top-up kaarte osta.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 16.03.2019 15:57:30 vasta tsitaadiga

vana accounti regiooni ei saa muuta jah?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2019 17:15:22 vasta tsitaadiga

Milleks? Lisa uus konto kuhu vaja ja hiljem tarbi vana kasutajaga uusi hüvesid.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 17.03.2019 02:24:19 vasta tsitaadiga

Vana kontoga saab uue konto psn+ ja mänge tarbida?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 122, 123, 124 ... 128, 129, 130  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.