Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2019 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 61, 62, 63  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 00:48:21 vasta tsitaadiga

Mikulson has stopped....
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 00:49:08 vasta tsitaadiga

Juhuu, liigub thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 00:52:20 vasta tsitaadiga

Rehv läks ilmselt.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 01:00:09 vasta tsitaadiga

No ogier näitab, et kolmandana saab väga kiiresti sõita. Ses suhtes hetkel on seis ok. Ees olevad pole kaugel kogu ralli mõttes.
Ogierile vast keegi enam vastu ei saa ilma tema vigadeta...samas ralli alles algas icon_razz.gif

Kaua see Lappi veel õpib icon_lol.gif

Pekki, mikkelsen out thumbs_down.gif
Loodetavasti homme jätkab

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 01:00:27 vasta tsitaadiga

Kahju. Ei ole õnne sellel mehel ka noh...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 01:03:23 vasta tsitaadiga

Ma ei usu, et teine rehv läks, sest katse lõpuni katkisega oleks ikka tulnud. 1,7km oli sõita
Aga kõigil vaid 5 rehvi....

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 01:03:58 vasta tsitaadiga

Latvalat on hale vaadata. Arvestades stardikohta jne siis ikka sellised ajad et nohh...
Mitmes ralli järjest...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 01:04:25 vasta tsitaadiga

SirVorkars kirjutas:
Latvalat on hale vaadata. Arvestades stardikohta jne siis ikka sellised ajad et nohh...

Langes Lappi taha...võiks siis juba Oti ka mööda lasta päeva lõpuks. Ei kaota ta midagi sellest

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 01:07:58 vasta tsitaadiga

Pole vajagi mööda lasta. Tänak võtab ise sõiduga ära sellise moega.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 01:21:14 vasta tsitaadiga

SirVorkars kirjutas:
Pole vajagi mööda lasta. Tänak võtab ise sõiduga ära sellise moega.

Täna ei pruugi....mõte oleks homme koha võrra hiljem startida

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 01:30:04 vasta tsitaadiga

Does this man even sweat? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 01:31:52 vasta tsitaadiga

Lol, kõik splitid ja lõpuaeg Neuvillega samad icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 01:38:24 vasta tsitaadiga

Lappil mingi jama?
E: Tegi kõksu ikka ära icon_sad.gif
Lucky Lappi icon_biggrin.gif

Hahaa see vend seal ajakontrollis lauataga on lahe icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 01:42:21 vasta tsitaadiga

Lappile xanaxit vaja, stressis teine icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 01:45:14 vasta tsitaadiga

Irv. Kommentaatorid ütlesid, et need ajakontrollijad on timewrestles icon_biggrin.gif
Krt vennal lauataga selline näomask peas ja värki icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 01:48:30 vasta tsitaadiga

Latvala jättis paberid maha?
Vana midagi laua juures lehvitas icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 02:33:50 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
SirVorkars kirjutas:
Pole vajagi mööda lasta. Tänak võtab ise sõiduga ära sellise moega.

Täna ei pruugi....mõte oleks homme koha võrra hiljem startida


Ee oot mismõttes. Mida ligemale esikohale, seda hiljem stardib?
Või ma millestki valesti aru saanud hetkel?
Kui wrc2 masinad ees ei lähe siis ilmselt läheb kolmandana rajale hetkeseisuga ja kui miku starti tuleb?

Ahh?
Sordo stops!
He has parked on the road section to SS7. Reports that he has an alternator or battery issue.

Huvitav kivi keset teed. Üksinda ja kena kandiline teravate nurkadega....
https://sport.delfi.ee/news/auto/wrc/video-kas-see-hetk-sai-liidrikohalt-katkestanud-mikkelsenile-mehhikos-saatuslikuks?id=85557259
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 02:37:10 vasta tsitaadiga

No tuleb tänakule katsevõit ära vist
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 04:03:18 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
No tuleb tänakule katsevõit ära vist


Aii joppas. Lappil oleks peaaegu õnnestunud...

Ehh latvalaga ei tehtud isegi intekat katse lõpus icon_biggrin.gif

Ei nojah.. latvala ka out?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 08:18:52 vasta tsitaadiga

Ärgates jube hea vaatepilt tulemuste seisukohalt thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 09:45:57 vasta tsitaadiga

Võidab see, kes suudab auto pühapäeva õhtuks üle finišijoone tuua.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 09:48:40 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
Võidab see, kes suudab auto pühapäeva õhtuks üle finišijoone tuua.

wow, see on küll üllatus icon_eek.gif thumbs_up.gif icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 11:09:47 vasta tsitaadiga

Huvitav kas see lüke tehakse ka, et Meeke peab Tänaku mööda laskma? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 11:16:00 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:
Huvitav kas see lüke tehakse ka, et Meeke peab Tänaku mööda laskma? icon_rolleyes.gif

Arvestades nüüd stardikohta, siis vast selle järgi vajadus puudub kui ilma probleemideta sõita

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.03.2019 11:20:45 vasta tsitaadiga

Hoiame pöialt, et vähemalt poodium siit tuleb. Paistab kannatuste rada olema see ralli. Kes suuremate kadudeta lõpuni saab on poodiumil.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 11:33:49 vasta tsitaadiga

https://sport.delfi.ee/news/auto/wrc/kuula-kuues-kaik-kruuda-avaldab-nipi-kuidas-toyota-saaks-tanakut-aidata-kas-makinen-votab-kuulda?id=85557691
6käik @ 17.30 räägivad kuidas Latvala saaks Tänakut aidata.
Samas kui see käiku läheb, siis mehel kelle närvid on niigi suht piixus, ei jää nendest midagi alles icon_lol.gif

Pm peaks Latvala 6 minutit varem starti tulema, siis ta stardiks Tänaku ees

Eks õhtul paista, see teooria

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 12:00:02 vasta tsitaadiga

ralli alles algas, Ott sõidab end ka abita tippu icon_cool.gif
nagu Colin Clark korduvalt öelnud - Tänak ja Toyota on hirmuäratav kooslus. Ogier on seda hirmu näidanud, Neuville samuti. ja hirm toob vead...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 12:02:30 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
ralli alles algas, Ott sõidab end ka abita tippu icon_cool.gif
nagu Colin Clark korduvalt öelnud - Tänak ja Toyota on hirmuäratav kooslus. Ogier on seda hirmu näidanud, Neuville samuti. ja hirm toob vead...


näe, Black66, siin on sulle sini-must-valged prillid, mitmekordselt
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 12:27:15 vasta tsitaadiga

ei tea, mis juttu räägite, et söidab end tippu. Ogier on ikka omaette klass praegu, ajad näitavad ka seda. icon_rolleyes.gif
edit: ärge tölgendage kui laimamist tänaku ekipaazi suhtes, aga ärgem ikka asju ka ette kujuta, Tänakul on arenguruumi, eriti esiotsas söitmise osas.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.03.2019 12:48:55 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et Ott võttis eilsest positsioonist täpselt niipalju kui võtta andis. Kordusläbimine oleks teoorias võinud ju kiirem olla, aga ju oli miskit, mis teda pidurdas. Ma pakun, et see ei olnud sõiduoskus antud oludes vaid miskit seadistuses. Ott teab, et see ralli on kannatamine ja sõidab vastavalt.
Seb'i ei võta sel rallil puhta sõiduga enam keegi. Ta on selleks liiga kiire. Midagi peab tal juhtuma, et ta esikohalt langeks. Otil on võimalus võtta 2. koht ja PS 5 punni.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 12:53:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kordusläbimine oleks teoorias võinud ju kiirem olla, aga ju oli miskit, mis teda pidurdas

Ise ta rääkis, et suht viimase piiri peal sõitis ja kohati üle selle
https://sport.delfi.ee/news/auto/wrc/delfi-mehhikos-tanak-eesmark-on-eesolijad-kinni-puuda?id=85557497
tsitaat:
Tänaku sõnul tegi ta esimese startija ja teepuhastajana, mida suutis: „Enamat polnud võimalik. Sõitsin piiri peal ja üle sellegi, aga õnneks midagi ei juhtunud. Tulemus, mis vastu vaatab, on reaalsus.”



Ülejäänud su jutuga nõus, nagu ma ka eile rääkisin thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 13:08:30 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
arm2004 kirjutas:
ralli alles algas, Ott sõidab end ka abita tippu icon_cool.gif
nagu Colin Clark korduvalt öelnud - Tänak ja Toyota on hirmuäratav kooslus. Ogier on seda hirmu näidanud, Neuville samuti. ja hirm toob vead...


näe, Black66, siin on sulle sini-must-valged prillid, mitmekordselt

See on juba sini-must-valgete prillide next level icon_lol.gif
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 13:58:59 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Kordusläbimine oleks teoorias võinud ju kiirem olla, aga ju oli miskit, mis teda pidurdas

Ise ta rääkis, et suht viimase piiri peal sõitis ja kohati üle selle
https://sport.delfi.ee/news/auto/wrc/delfi-mehhikos-tanak-eesmark-on-eesolijad-kinni-puuda?id=85557497
tsitaat:
Tänaku sõnul tegi ta esimese startija ja teepuhastajana, mida suutis: „Enamat polnud võimalik. Sõitsin piiri peal ja üle sellegi, aga õnneks midagi ei juhtunud. Tulemus, mis vastu vaatab, on reaalsus.”



Ülejäänud su jutuga nõus, nagu ma ka eile rääkisin thumbs_up.gif


Ogier nuttis ka, et sõidab üle piiride ja lisaks ei tunne ennast autos kindlalt millegipärast....
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.03.2019 14:35:50 vasta tsitaadiga

Black66 kirjutas:
renx09 kirjutas:
arm2004 kirjutas:
ralli alles algas, Ott sõidab end ka abita tippu icon_cool.gif
nagu Colin Clark korduvalt öelnud - Tänak ja Toyota on hirmuäratav kooslus. Ogier on seda hirmu näidanud, Neuville samuti. ja hirm toob vead...


näe, Black66, siin on sulle sini-must-valged prillid, mitmekordselt

See on juba sini-must-valgete prillide next level icon_lol.gif
need on saarlaste prillid
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 14:45:23 vasta tsitaadiga

jap, saarlase prillid. kui seekord tippu ei jõua, jõuab järgmine kord,
aga ikkagi usun/loodan, et Fiesta annab saba ja Ott võtab ära icon_razz1.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 14:54:05 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
jap, saarlase prillid. kui seekord tippu ei jõua, jõuab järgmine kord,
aga ikkagi usun/loodan, et Fiesta annab saba ja Ott võtab ära icon_razz1.gif

Prillid on nii kanged, et isegi ei tea, millega keegi see hooaeg sõidab. Ehtne näide uue põlvkonna rallifännidest, kes käib lihtsalt pealevoolu meediaga kaasas. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 16:01:55 vasta tsitaadiga

Black66 kirjutas:
arm2004 kirjutas:
jap, saarlase prillid. kui seekord tippu ei jõua, jõuab järgmine kord,
aga ikkagi usun/loodan, et Fiesta annab saba ja Ott võtab ära icon_razz1.gif

Prillid on nii kanged, et isegi ei tea, millega keegi see hooaeg sõidab. Ehtne näide uue põlvkonna rallifännidest, kes käib lihtsalt pealevoolu meediaga kaasas. thumbs_up.gif

jajah, tabasin oma vea, C3 pidasin silmas.
aga õnneks meil on sellised rallispetsid nagu sina kes teavad kõike kõigest. meenuta mulle, kumb on parem, VFTS või Evo6? pealevoolu meediaga kaasas käijana pole väga kursis, ootan isanda õpetussõnu.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 16:22:29 vasta tsitaadiga

Lancia Fulviat ja 205 T16 Evo2 ei taha võrrelda? Oleks kah aus võrdlus. icon_lol.gif

Ei tea kõike kõigest, aga sellist fännboy mula stiilis "kõik võsas, Ott võidab" on kah valus lugeda.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 17:15:34 vasta tsitaadiga

Black66, https://sport.delfi.ee/news/auto/wrc/delfi-mehhikos-paevakommentaar-realist-ja-vinguviiul?id=85559563 icon_lol.gif icon_razz.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 09.03.2019 17:53:57 vasta tsitaadiga

Lappi thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 17:54:52 vasta tsitaadiga

no lappi lappi icon_biggrin.gif ja sinna ta jääb
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 17:55:26 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
no lappi lappi icon_biggrin.gif ja sinna ta jääb

Ja kas mahuvad läbi?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 09.03.2019 17:55:33 vasta tsitaadiga

Lappi jätkab samas vaimus nagu tal tavaks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 17:58:47 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
no lappi lappi icon_biggrin.gif ja sinna ta jääb

Ja kas mahuvad läbi?
Ikka mahuvad aga kui peaks keegi liiga laialt minema siis ei ripu lappi auto enam seal vaid vedeleb kuskil alla icon_biggrin.gif Ideeliselt ogier jne võiks seal natukene kaotust saada icon_rolleyes.gif

E: meeki aeg küll veits bs? 20 sec kiirem kui teised icon_eek.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud


viimati muutis salatoimik 09.03.2019 18:00:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 09.03.2019 18:07:34 vasta tsitaadiga

2 kurvi enne lõppu pmst kraavis icon_lol.gif
Red Flag. Meeke aeg oli ikka massiivne, kahju et ära kaotas aja aga ott võitis sellest.
No nah Ogier ikka ei saa enam õnnelikum mees olla icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2019 18:08:18 vasta tsitaadiga

rallijumal on prantslane täna icon_wink.gif
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.03.2019 18:15:21 vasta tsitaadiga

Mis nende aegadega nüüd saab? Kui Seb saab siit Meeki aja, siis oli see küll üks JackPot katse.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 09.03.2019 18:17:31 vasta tsitaadiga

vanasti anti kõigile sama aeg, kui ei eksi. Kui Meeki aeg vms peaks antama siis oleks ikka täielik BS
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elevant
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009




sõnum 09.03.2019 18:19:12 vasta tsitaadiga

Rallifoorumis väidetakse, et rehvipurunemist võetakse arvesse ka ikka Ogi puhul
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 09.03.2019 19:08:49 vasta tsitaadiga

Tundub et võetigi
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2019 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 61, 62, 63  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.