Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Tuludeklaratsiooni teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 45, 46, 47  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2019 16:37:32 vasta tsitaadiga

OT jah, aga tuleb ka endal seda arutelu suitsetajatega päris tihti ette täpselt samas kontekstis, et korralik soojamaareis kahele aastas.

Ei tasu unustada, et pakk päevas tõmbaja ei jäta puhkepäevi vahele, seega min 365x3,5=1277, pigem aga 365x4=1460
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2019 16:41:22 vasta tsitaadiga

Sain kinnituse kätte, et rahalaev tulemas, tõenäoliselt järgmise nädala alguses. Deklareerisin 15.02
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2019 21:59:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Sain kinnituse kätte, et rahalaev tulemas, tõenäoliselt järgmise nädala alguses.

kes kinnitas ja kuda? icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2019 22:06:22 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
tsitaat:

Sain kinnituse kätte, et rahalaev tulemas, tõenäoliselt järgmise nädala alguses.

kes kinnitas ja kuda? icon_razz.gif

Deklaratsiooni lehel on ju staatusenäitaja
Mul ka kirjas näiteks,et deklaratsioon kinnitatud, osadel pidi olema nn "ootel"
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2019 22:09:37 vasta tsitaadiga

no see inff on seal ikka vägagi napp
Mul ka ootel juba teist kuud icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2019 00:23:04 vasta tsitaadiga

Mul ja naisel ja töökaaslastel on kõigil tagastus laekund. Kuidas teil?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.03.2019 00:36:23 vasta tsitaadiga

Eile naisele anti pappi
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2019 01:09:52 vasta tsitaadiga

viitsin ehk sel nädalavahetusel ära teha icon_razz.gif
lükkan ~3k€ maksmise 3 aastat edasi. Las inflatsioon sööb ja tekib kulutusi ka selle aja peale icon_lol.gif

_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2019 08:54:20 vasta tsitaadiga

Aga kui on oht et peab tagasi maksma ja otsustad, et ei teegi deklarit üldse ära mis siis saab?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2019 10:41:23 vasta tsitaadiga

siis tuletavad meelde thumbs_down.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2019 11:17:08 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Aga kui on oht et peab tagasi maksma ja otsustad, et ei teegi deklarit üldse ära mis siis saab?

Arestivad pangaarved.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2019 11:28:44 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Aga kui on oht et peab tagasi maksma ja otsustad, et ei teegi deklarit üldse ära mis siis saab?

Arestivad pangaarved.

Mis ajast ? Neil on inimese kontakt andmed olemas, st e-mail, telefon jne, saadetakse meeldetuletus mailile või helistatakse ning nõutakse lihtsalt summa järgi. Kui väga hilja avastavad, siis lisandub intress.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2019 13:16:35 vasta tsitaadiga

Kuna kontaktandmete olemasolu on ametnikku seganud õigel ajal mitte teavitamast?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2019 13:29:41 vasta tsitaadiga

Siin vist pigem mõeldud seda, et maksuamet ei tea et tal maksukohustus tekib. Kui nt investeerimisega tegeled, siis arvestad ju ise kokku palju maksma pead, seda ei tee maksuamet. Annad neile teada palju võlgned ja maksad ära, kui teada ei anna, siis ei maksta.
Jääb risk, et jääd juhuvalimisse ja sinuga tegeletakse sügavamalt, aga ilmselt mitte. 3a möödudes sinu maksukohustus ka aegub, ehk kui 2015 teenisid täiendavat tulu mille eest makse ei maksnud, siis 2019 see nõue aegus.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2019 14:00:36 vasta tsitaadiga

https://www.rmp.ee/maksud/maksudjurist/maksuvola-aegumine-2013-09-18
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 02.03.2019 14:46:06 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
no see inff on seal ikka vägagi napp
Mul ka ootel juba teist kuud icon_lol.gif


See info ei ole napp. Kui on otsus tehtud, on seal juures kuupäev ka, millal tehti.
Ja 2 nädalat on möödas deklareerimise algusest, kuidas sa juba teist kuud ootad, võmbamees?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2019 15:04:57 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Hiid kirjutas:
no see inff on seal ikka vägagi napp
Mul ka ootel juba teist kuud icon_lol.gif


See info ei ole napp. Kui on otsus tehtud, on seal juures kuupäev ka, millal tehti.
Ja 2 nädalat on möödas deklareerimise algusest, kuidas sa juba teist kuud ootad, võmbamees?

Sama loogika alusel:
Kui ma reede õhtul lähen prügiämbrit välja viima ja pühapäeva hommikul koju tagasi laekun siis naine väidab, et ma olin kolm päeva kadunud icon_razz.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2019 15:29:38 vasta tsitaadiga

veebruaris ootasin ja märtsis kaaaa icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2019 15:42:07 vasta tsitaadiga

Kuhu sa end joonud oled? icon_biggrin.gif Märts algas just icon_lol.gif
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2019 15:55:34 vasta tsitaadiga

Sööb vist seda läti kanasööta, tundub suht kange kraam olevat icon_razz.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2019 17:14:33 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
OT jah, aga tuleb ka endal seda arutelu suitsetajatega päris tihti ette täpselt samas kontekstis, et korralik soojamaareis kahele aastas.

Ei tasu unustada, et pakk päevas tõmbaja ei jäta puhkepäevi vahele, seega min 365x3,5=1277, pigem aga 365x4=1460

Ega muud polegi, kui tuleb reisipakkumisi jälgida ja puhata Aasias. Siis saab isegi kolm reisi kätte. Samas pole mingi probleem ka ühe reisiga esimesel päeval raha laiaks lüüa. Oleneb inimestest.

Päris 8-9 aastat tagasi sai Nimetas õlleklaasi taga mingite Briti poissmeestega räägitud, et mis ajendab siia nädalavahetuseks tulema. Käisid Tallinnas pidu panemas seetõttu, et lennupiletid+öömaja+joogid olevat tulnud odavam, kui nädalavahetus Inglismaal väljas käia.

Nüüd kipub meil samamoodi olema teiste riikidega.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2019 17:28:18 vasta tsitaadiga

ranel, no sama põhjus miks meil on odavam minna puhkama Egiptusesse kui Võrru icon_lol.gif

viimati muutis lightbluefox 04.03.2019 16:16:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2019 15:43:08 vasta tsitaadiga

täna vaevus üks ametnik vähe tööd ka tegema ja tegi mulle otsuse valmis icon_razz.gif
Näis, kaua ülekandega venitavad. Või ootavad, kuni raha koguneb, et seda siis inimestele tagasi maksta icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2019 15:56:55 vasta tsitaadiga

Kohe tuleb uus valitsus ja otsustavad sulle ikkagi mitte anda.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2019 16:12:18 vasta tsitaadiga

18. tegin deklaratsiooni ja endiselt ootel. No mis seal ikka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2019 16:17:30 vasta tsitaadiga

Teie raha kanti ju koerte varjupaigale.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 04.03.2019 17:05:10 vasta tsitaadiga

MarttiX0 kirjutas:
18. tegin deklaratsiooni ja endiselt ootel. No mis seal ikka icon_biggrin.gif


tegin 15 hommik ja 16€ tulemata. Noh , pole ka mida põdeda otseselt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.03.2019 18:10:56 vasta tsitaadiga

Tegin täna isal, krt ta tõsine börsiguru olnud icon_lol.gif
Eks näis kas maksuametile meeldib... vat see oli tüütu.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2019 20:21:35 vasta tsitaadiga

Mul "papp" ammu käes ja enam-vähem äragi kulutatud, aga naine ootab siiani. Kuigi tegin tema oma ka kohe peale enda oma tegemist.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2019 20:48:18 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Kuigi tegin tema oma ka kohe peale enda oma tegemist.

ja siis hakkab tulema. "Näh, miks sa minu oma esimesena ära ei teinud?" icon_lol.gif
Sain ka hommikul rahasüsti kätte, rahu maa peal thumbs_up.gif

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2019 22:39:39 vasta tsitaadiga

Nagu poleks saanudki icon_lol.gif 200 tuli ja läks icon_biggrin.gif
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2019 11:48:12 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Tegin täna isal, krt ta tõsine börsiguru olnud icon_lol.gif
Eks näis kas maksuametile meeldib... vat see oli tüütu.

Ma siiani pole viitsinud ette võtta seda deklareerimise asja. Just selle börsivärgi tõttu. Aga nüüd vähemalt tean, kus see nupp LHV-s on, mis elu veidi kergemaks teeb.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.03.2019 11:59:51 vasta tsitaadiga

Einohh isa oli teinud mingit tõsist kauplemist, pole isegi kindel kas kõik õieti tegin.
Soovitasin teha konto LHV'sse, aga vaevalt viitsib.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2019 19:19:37 vasta tsitaadiga

kus, mis?
Ma ka börsil icon_cool.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.03.2019 21:10:05 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kus, mis?
Ma ka börsil icon_cool.gif

HIIDX siis?
https://finance.yahoo.com/quote/HIIDX?p=HIIDX&.tsrc=fin-srch
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2019 22:28:53 vasta tsitaadiga

papp peal icon_razz.gif
kaks kilo saabus banana_dance.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 06.03.2019 09:46:02 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
papp peal icon_razz.gif
kaks kilo saabus banana_dance.gif


davai, mis baarist ma sind leida võin, äkki käristad õlut!
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2019 09:47:57 vasta tsitaadiga

kandsin just Coopi kaardile kõik ja lähen varsti lastele kohupiima ostma icon_razz.gif icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2019 10:35:03 vasta tsitaadiga

Oh dear god - ostsid 2K eest Coopi Säästukaardi punkte vä? eusa_wall.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.03.2019 10:38:07 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Oh dear god - ostsid 2K eest Coopi Säästukaardi punkte vä? eusa_wall.gif

icon_lol.gif thumbs_up.gif
neil ju pangakaart ka + kiibi pealt loeb soodustust ja kogub punkte.
//
Vähemalt ei jätnud maamaksu katteks nagu kunagi oli võimalik viga teha...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2019 11:23:09 vasta tsitaadiga

Maamaksu katteks võtab Hiid juba kiirlaenu. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.03.2019 11:28:02 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Maamaksu katteks võtab Hiid juba kiirlaenu. icon_lol.gif

Tegelikult üsna arvestatav teema - ilmselt maamaks tõuseb edasi ja idee eestvedaja sai ka Riigikokku...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 06.03.2019 12:10:18 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Oh dear god - ostsid 2K eest Coopi Säästukaardi punkte vä? eusa_wall.gif


Kas seda saab päriselt ka teha? icon_biggrin.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2019 17:35:00 vasta tsitaadiga

ma arvan, et neil pole midagi selle vastu, kui tahad raha õhu vastu vahetada icon_lol.gif
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 06.03.2019 17:45:20 vasta tsitaadiga

Saab kanda Säästkaart Plussi kontole ja siis selle kaardiga ainult Coopi poodides maksta.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2019 19:54:09 vasta tsitaadiga

Coop'i obligatsioonid on ju puhas pensionisammas.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.03.2019 20:54:37 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Coop'i obligatsioonid on ju puhas pensionisammas.

Coop maksis mingi aasta lampi raha.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2019 08:20:26 vasta tsitaadiga

sain isegi kõvaste icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2019 10:30:38 vasta tsitaadiga

Sain täna raha kätte (deklaratsiooni tegin 18. veebruar).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erxe
HV kasutaja


liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2019 11:19:04 vasta tsitaadiga

Mul 20.02 tehtud, pole ka veel tulnud. Aga siis paari päeva pärast äkki on lootust...
Lapse spordikool ei saanud andmeid edastada, kuna EMTA süsteem väidetavalt nii suurt andmemassiivi vastu ei võtnud.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Tuludeklaratsiooni teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 45, 46, 47  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.