Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Mootorrataste teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 257, 258, 259 ... 298, 299, 300  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mis mootorrattast/rollerit omad või ostad?
Yamaha
6%
 6%  [ 34 ]
Honda
8%
 8%  [ 45 ]
ATM
0%
 0%  [ 5 ]
KTM
2%
 2%  [ 13 ]
Aprilia
4%
 4%  [ 23 ]
Cpi
1%
 1%  [ 7 ]
BMW
1%
 1%  [ 11 ]
Harley-Davidson
1%
 1%  [ 10 ]
Kawasaki
5%
 5%  [ 30 ]
Suzuki
8%
 8%  [ 47 ]
Vene masin
9%
 9%  [ 50 ]
Pocketbike
1%
 1%  [ 7 ]
Mingi muu veereja ...
9%
 9%  [ 50 ]
Polegi sellist sõidukit.
39%
 39%  [ 219 ]
hääli kokku : 551

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 01.03.2019 13:09:29 vasta tsitaadiga

Mul on näiteks rutskasoojendused ja õhukesed kindad 95% hooajast. Aga sügisel, kui korra rutskasoojendused saba andsid, siis oli +5c ikka korralik piin sõita.
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2019 13:18:40 vasta tsitaadiga

Viimati kukkudes kandsin neid ja ei olnud need sliderid üldse üleliigsed. Ainuke koht, kust asfalt naha maha rihveldas, oli randme lähedal käeseljal paar cm².

https://www.sportsbikeshop.co.uk/motorcycle_parts/content_prod/33474

Samas suviseks sõitmiseks küllalt õhku läbilaskvad.

Alla 10° maanteel ilma soojendusteta ja tuulekopsikuteta võiks küll paksemad olla. Võivad alati sadula all varuks olla.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 01.03.2019 13:19:36 vasta tsitaadiga

sõbral on juba aastaid kõik rattad rutškasoojendustega. igakord kui võtan, lülitan välja need. mul lähevad käed paksuks ja kangeks peale sedasi soojendamist.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. 19.06 Tallinnas.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2019 13:22:55 vasta tsitaadiga

See on tõesti väga individuaalne kuidas keegi sõites temperatuuri tunnetab. Üldiselt peaks olema perfo kindad sooja ilma jaoks ja kui varakevadel ning hilissügisel ka sõita siis midagi tummisemat. Paari soojakraadiga ei hoia ükski kinnas maanteel enam soojas ja nii paksuga pole võimalik sõita mis sooja hoiaks.
Kinnas peab hästi kätte sobima, kui kuskilt natuke ebamugav on siis sõites muutub see tihti väga ebamugavaks. Nahkkindad reeglina venivad kuni pool numbrit suuremaks, tasub täpne suurus valida.
Ise soovitaks Knox toodangut, väga mugavad/kvaliteetsed, hind on muidugi ka vastav.

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 264 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2019 00:34:37 vasta tsitaadiga

Mul on neli paari kindaid. Kõige paksemaid olen vajanud vaid tõesti ühe korra (tasuta sain kunagi ühe kiivriga kaasa), kui rattaga lörtsisaju kätte jäin. Kevadiseks ja sügiseseks ostsin sellised.. Goretex on oluline ja peavad tõesti hästi vett. Olen otsinud ka õhukeseid Gore-tex kindaid suveks, aga pole senini leidnud korralikke. Seega sõidan nahkkinnastega (Mingid EVO omad on, aga mudelit ei mäleta). Väga palavate 35+ maade jaoks on õhukesed perforeeritud krossikindad.

Nende nukikaitsmete usku mina väga ei ole. Maha käib ikka üldjuhul peopesa, mitte käelaba. Seega peopesas võiks olla korralik nahk või mitmekordne tekstiil. Jahutust tahab aga pigem käe pealmine pool.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008




sõnum 03.03.2019 08:54:15 vasta tsitaadiga

Selline olen ilmselt esimeseks väga vale valik?
https://www.auto24.ee/used/2957618

_________________
Kommentaarid: 320 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 03.03.2019 09:18:43 vasta tsitaadiga

Tonnane esimeseks ei jäta väga valikuid hiljem. Algaja sõiduvead kipuvad väga valusalt lõppema.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. 19.06 Tallinnas.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008




sõnum 03.03.2019 09:38:25 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Tonnane esimeseks ei jäta väga valikuid hiljem. Algaja sõiduvead kipuvad väga valusalt lõppema.


Selge.

Isenesest V2 on mulle meeldinud.

Ma arvan et see kuu toon 1 või lausa 2 motivaatorit koju ära icon_lol.gif

Üks naisele teine mulle icon_wink.gif

_________________
Kommentaarid: 320 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 03.03.2019 12:39:04 vasta tsitaadiga

see konkreetne v2 eriti ei andesta, suht järsu karakteriga
itaallannad kipuvad pealegi elektroonika jms osas suht pirtsakad olema
esimene ratas on nagunii vale. seega, ära praegu väga punni. sõida esimene hooaeg ära, siis juba tekib selgem ettekujutus, mis ja kuidas edasi.

_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 03.03.2019 12:45:12 vasta tsitaadiga

Soovitan SV650

See oli minul esimene ratas ja vägagi ilusasti liikus. Pole matkaprofiiliga, aga linnas ja ka maanteel on sobilik, tunned ilusasti tuult rinna vastas ja õpid sõitma.
Tonnisega panin mina kurvist välja, liiga raske oli, ei tulnud toime.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2019 13:03:24 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
Selline olen ilmselt esimeseks väga vale valik?
https://www.auto24.ee/used/2957618


Eh-hee. Ei ole otseselt vale ega õiget valikut. Tavaliselt ostetaksegi esimeseks pigem see tsikkel, mis visuaalis meeldib. Hiljem tekib reaalne arusaam, mida vajatakse - kas siis sõidumugavust, vägevat mörinat, 200+ kiiruseid maanteel-linnas või ägedat väljanägemist, et Viru ringil Muusika baari ees aega surnuks lüüa.

Ühesõnaga - osta ära, kui meeldib. Sellises hinnaklassis on tsiklite ümber vahetamine üsna käkitegu. Kaotad mõnesajad eurod aga oled kogemuse võrra rikkam jälle.

Olen ka ise motosid vahetanud hooaja jooksul mitmeid ja ei kahetse. Üks asi on proovisõit, aga neid tsikleid, millega pikemalt koos elada saab, on siiski vähe.
Mul on pikemaks ajaks ( aasta+ ) jäänud Yamaha TDM850 ( esimene tsikkel - 2 aastat ), Yamaha Bulldog ( kõikse mõnusam rahulik linnavahetsikkel mu meelest, lisaks täiesti lolli- ja pommikindel - õhkjahutus, kaks silindrit ja kardaan - sõitsin sellega 3 aastat Belgias ), BMW K1200RS ( maanteel mõnus, saab ka kiirteel kenasti sõidetud, linna jaoks natukene raske ja kolakas, et autode vahel slaalomit lasta ), Suzuki SV1000N ( väga ergas ja mõnus linnavahe naked tsikkel, vähe hooletumal gaasikäsitlusel tagarattas ) ning Moto-Guzzi Griso 1100 ( näeb hea välja, manööverdab hästi, ainuke miinus, et hea pöörete vahemik on suhteliselt olematu ).
Ja siis on proovisõidu ja a la kuu-kaks on vahva tsikleid terve trobikond veel lisaks.. aga nendel pikemalt ei peatuks. Kaks baigilist on ka olnud ajaga, aga nendega oli üsna lihtne - nädalaga sain aru, et pole minu jaoks. Kuskil viisakalt-legaalselt nendest sõidurõõmu ei saanudki...

Naisel oli esimeseks tsikliks Suzuki Bandit 600 ( GSF600 ) - päris tore tsikkel, aga natukene raskevõitu oma suuruse-kubatuuri kohta. Järgmiseks sai Honda CB600F. Suht sama suurus-karakteristik nagu Bandiidilgi, aga ca 30kg kergem juba. Kwsid ka tubli 15 rohkem. Ehk siis tunduvalt erksam kui Bandiit.
Kommentaarid: 1150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 858
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008




sõnum 03.03.2019 13:11:36 vasta tsitaadiga

Kusjuures sv1000 peale mõtlesin ka et oleks üks realne variant
_________________
Kommentaarid: 320 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2019 13:17:08 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
Kusjuures sv1000 peale mõtlesin ka et oleks üks realne variant


Kas naked või bike? Mul oli naked ehk N variant SV1000st. Tõstetud lenksuga.

Aga üsna äkiline tsikkel on. Ka kurvis kiirendamisel peab parasjagu gaasi doseerima. Muidu lõpeb asi kiiresti külg maas.
Kommentaarid: 1150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 858
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2019 13:33:42 vasta tsitaadiga

Kui mina neli aastat tagasi uuesti sõitma hakkasin, siis soetasin endale Honda CB500. 42Kw. Sellel hetkel tundus väga suur ja raske ning kohmakas pill. Nüüd ainult naeran selle üle. Minu jaoks oli see väga tark valik. Olen rahulik ja väga aeglane õppija. Seega kui ma oleks võtnud endale kohe tonnase bike, siis tõenäoliselt ma neid ridu ei kirjutaks. Nüüd olen jõudnud lõpuks tonnase matkarattani ja saanud aru, et see on minu profiil. Plaanin kõrvale osta ka mõne kerge mudavurri, millega metsas käima hakata.

Ehk siis kui kohe osta võimas ratas, siis peab olema väga hea distsipliin parema käe osas icon_smile.gif

Võib juhtuda ka nii. Osteti mootorratas ja enne sõidueksamit oli vaja juba proovima minna. Läks käest ära ja nii oligi.

Ehk siis pead ise tunnetama esimese ratta puhul, kui hea distsipliiniga oled, mis võiks olla sinu praegune huvi sõidustiili osas ja siis tee vastavad otsused. Sinu hinnaklassis rattaid juba natuke leidub.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 03.03.2019 19:31:17 vasta tsitaadiga

Paar aastat tagasi sõitus koduhoovis üks rsv4 jaga kaske surnuks.

Cb500 on väga lahe ratas. Saab vabalt ummikua tiksuda , sest on vesijahutus. Kütsi võttis vähe ja sõitis mõnusasti nii linnas kui trassil.

Ca28500km sai ühega 2007suvel sõidetud..

_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. 19.06 Tallinnas.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstGane70
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2017




sõnum 03.03.2019 20:23:15 vasta tsitaadiga

Sain ka täna oma esimese ratta ostetud. Valikus oli Suzuki GSR ja Honda Hornet, aasta 2006+ ja hind ca3k. Honda seljas tundsin end mugavamalt ja sain 2008a Horneti. Kevade ootus läks veel suuremaks... icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 03.03.2019 21:41:47 vasta tsitaadiga

siis kukkumispunnide jaoks raha korjama.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. 19.06 Tallinnas.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 03.03.2019 23:53:03 vasta tsitaadiga

ma võtsin kukkusmispunnid alles eelmine sügis ligi, peale seda kui 2 külje mahapanekut tegid selgeks, et kulukas lõbu icon_sad.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstGane70
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2017




sõnum 04.03.2019 01:34:38 vasta tsitaadiga

Tegelikult tähelepanelikult vaadates on punnid juba küljes icon_smile.gif musta värvi, ei paista välja
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 04.03.2019 15:18:52 vasta tsitaadiga

Sinna radika juurderaami külge peaks käima midagi. Sul on vist karteril midagi.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. 19.06 Tallinnas.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 07.03.2019 12:27:04 vasta tsitaadiga

Natuke offtopic, sest küsin jollerite kohta, aga ärge näkku lööge icon_lol.gif

Mõte siis osta kesklinnas tööle ja tagasi sõitmiseks mingi elektri joller. Niu või super soco või mis iganes. ~3kw Boschi mootor. Tippkiirus kas piiratud 45km/h või kui õnnestub võtta arvele siis osadel kuni 70km/h. (Jah ma tean et sama raha eest saab kasutatuid 60kw+ pille ka aga see pole hetkel eesmärk)

Nüüd küsimus: Kui ohtlikuks kogemusega sõitjad seda peavad?
Tsikliga.. kui läheb ohtlikuks lased pöörded piirajasse ja tõmbad tähelepanu või kiirendad ohu olukorrast välja kui oskusi ja võimalust on.
Sellise elektri junniga ei tee sa aga mingit häält, pasun on pm olematu ja kiirendus 30+km/h pealt jääb ka autodele alla.

Kas ma põen üle, et olen liiga nähtamatu? Või pole hullu "vaikse" kaherattalisega näiteks Tallinna liikluses ringi lasta?

Tean ka, et päris kiireid elektri rattaid on kaa olemas, aga nende hinnaklass on x10 sellest mis ma vaatan.

_________________
------
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2019 12:34:02 vasta tsitaadiga

Tsikli hääle pärast ära muretse - see ei kosta ees või küljel asuvatesse autodesse suurt midagi ning ohutust ei garanteeri.
Pigem pead ise silmad lahti olema ning liiklust paar sammu ettepoole lugema pidevalt. Algajana lenksus on seda üsna keeruline teha... paraku.
Tähelepanu saad pigem oma riietusega. Riided erksasse tooni ning kiiver samuti. Ma ei tea, miks Eestis harrastatakse ja peetakse "ägedaks" kui istud ülemi mustas värvis ning peegelvisiir ka veel ees. Et sind ei märkaks keegi liikluses ja hämaramate ilmastikuoludega ise ka enam suurt midagi läbi peegelvisiiri ei näeks.
Kõige paremini muudab nähtavaks motopolitsei riietus - valge kiiver ja sinine sõidutagi-kombe. icon_smile.gif



hans kirjutas:
Natuke offtopic, sest küsin jollerite kohta, aga ärge näkku lööge icon_lol.gif

Mõte siis osta kesklinnas tööle ja tagasi sõitmiseks mingi elektri joller. Niu või super soco või mis iganes. ~3kw Boschi mootor. Tippkiirus kas piiratud 45km/h või kui õnnestub võtta arvele siis osadel kuni 70km/h. (Jah ma tean et sama raha eest saab kasutatuid 60kw+ pille ka aga see pole hetkel eesmärk)

Nüüd küsimus: Kui ohtlikuks kogemusega sõitjad seda peavad?
Tsikliga.. kui läheb ohtlikuks lased pöörded piirajasse ja tõmbad tähelepanu või kiirendad ohu olukorrast välja kui oskusi ja võimalust on.
Sellise elektri junniga ei tee sa aga mingit häält, pasun on pm olematu ja kiirendus 30+km/h pealt jääb ka autodele alla.

Kas ma põen üle, et olen liiga nähtamatu? Või pole hullu "vaikse" kaherattalisega näiteks Tallinna liikluses ringi lasta?

Tean ka, et päris kiireid elektri rattaid on kaa olemas, aga nende hinnaklass on x10 sellest mis ma vaatan.
Kommentaarid: 1150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 858
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 07.03.2019 12:36:04 vasta tsitaadiga

No ja, ma ei mõelnud seda tavalist tiksumise häält, vaid kui keegi ette /külge keerab tõmbad siduri alla ja lased piirajasse paukuma. Signaali nkn keegi ei kuule.
_________________
------
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 07.03.2019 12:38:11 vasta tsitaadiga

arvad, et kui ohuolukord tekib, on sul aega seal maa ja ilm lollustega tegelema hakata?
_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2019 12:39:11 vasta tsitaadiga

Inimesed, kes sulle ette keeravad, on ümbritseva suhtes niiehknaa vähendatud tähelepanuga ja sinu "paugutamine" ja "tuututamine" ei liiguta tema tähelepanu õigesse punkti. Sõites pead arvestama sellega, et iga sõidukijuhi lõppsiht on sind alla ajada, kuna nad ei näe ega kuule.
_________________
Kui inimesel on lamba-ajud, on ka kaasaegne meditsiin võimetu!
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Mootorrataste teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 257, 258, 259 ... 298, 299, 300  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.