Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S10 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 90, 91, 92  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2019 19:07:27 vasta tsitaadiga

Niil siis viimast sinihammas pole küljes?
Peaks levima ikka väga kaugele

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 22.02.2019 19:08:14 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Niil siis viimast sinihammas pole küljes?
Peaks levima ikka väga kaugele


Klappidel on 4.2. Levibki kaugele, seda murutraktori asja küll kommenteerida ei oska icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 23.02.2019 13:54:08 vasta tsitaadiga

No igasugu elektroonilisi anomaaliaid esineb. Mul oli kunagi üks esigarett mis kõik raadiod toas vilisema pani nii kui nupu alla vajutasid. Lasid lahti siis mängosid jälle normaalselt icon_biggrin.gif autos jällegi nii ei juhtunud.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2019 20:52:56 vasta tsitaadiga

... tegin siis nüüd kah perekond S10-ga tutvust ja üle ootuste hea mulje jätsid kõik 3 mudelit. Tavaliselt ei vasta kunagi videodest ja ülevaadetest tekkinud mulje päriselt kogetule, pahatihti jääb reaalne mulje märksa kesisemaks, kuid S10 seeria on siinkohal küll erand, mida tuleb õige tunnetuse saamiseks reaalselt kogeda. Ainuke pettumus, kui seda saab üldse nii nimetada, sest see oli juba ette teada - miks kdri pärast ei pannud Samsung S10E-le ekraanisisest sõrmejälje lugejat, see oleks teinud sellest hetkega parima mudeli neist kolmest! Ma ei ütle, et küljel asuv lugeja paha oleks, kuid see jätab veidra tunde sisse, et oled millestki olulisest ilma jäänud, sest kogu muu pakett on täiesti liialdamata tase omaette. Suuruselt sama nagu tavaline S7, kuid 0.7 tolli suurem ekraan annab ikka üüratult juurde ja ekraan ise on kah asi, mida peab nägema, et uskuda, kui hea see tegelikult on. Ekraani äärte kumeruse puudumine ei muuda välimust kuidagi halvemaks, pigem loobki natuke eripärasema välimuse võrreldes teise kahe mudeliga. S10 ja S10+ jätavad 9ndast seeriast mulje, nagu mitte eelmise, vaid üleeelmise põlvkõnna mudelitest. Minu jaoks tundusid nad ikka natuke labidatena, kuid ma julgeks öelda, et võrreldes varasemaga, suudaks ma isegi + mudeliga ära harjuda, rääkimata tavalisest. Ekraani äärte kumerus pole enam nii pealetükkiv, kui varem ja ei häiri vähemalt mind enam üldse. Pluss mudel on küll suur, kuid ei jätnud üllatuslikult ülemäära suure ja kindlasti mitte raske telefoni muljet. Kes on juba harjunud suuremat telefoni kasutama, siis ma võin pea panti anda, et S10 ja S10+ oleks mõlemad väga nauditavad valikud, millega pole võimalik mööda panna ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puuriit
Kreisi kasutaja
Puuriit

liitunud: 22.11.2004




sõnum 23.02.2019 21:15:33 vasta tsitaadiga

Ise üllatusin ka S10e mudelis ja tõenäoliselt ostan esimese hinnalanguse järel ära ka. Kõik olemas mis vaja ning sõrmejälje lugeja asukoht samuti ei häiri. Minu jaoks oli kolmest kõige käepärasem, täpselt paraja suurusega.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2019 21:24:52 vasta tsitaadiga

... jah, S10E on kõige suurem üllataja, sest olenemata, et seda käiakse välja, kui odavamat alternatiivi, siis ma ütleks, et selle telefoni juures pole midagi odavat, see on täiesti omanäoline ja eraldiseisev mudel, mis väärib suurimate vendadega täiesti võrdset tähelepanu thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DayDream
HV veteran
DayDream

liitunud: 27.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2019 21:56:50 vasta tsitaadiga

Mis te ikka koonerdate, ostke tavaline S10 ja müüte klapid maha. Kokkuvõttes tuleb telefon suht sama hinnaga kätte. Saate 2 kordse optilise zoomi, uue ekraanisisese sõrmejäljelugeja, rohkem ram-i, parema ekraanireso ja kaitse (GG 5 vs 6). thumbs_up.gif
Täpsemalt saate erinevustega tutvuda: https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9537&idPhone2=9536

S10E oleks hetkel väga ebamõistlik ost.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 23.02.2019 22:14:19 vasta tsitaadiga

No ma usun, et külje peal olev lugeja on kiirem.
https://youtu.be/2TkZJiHa5Jw
Siin üks kaamera test siis võrreldes õunaga.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2019 22:26:27 vasta tsitaadiga

DayDream, oled sa ise näppinud neid? S10E pole kindlasti mõttetu ost, sellest ei saa numbreid näpuga taga ajades aru, kuid kui kätte võtta ja kasutada, siis on see ikka väga mõnus suurus ja seejuures ekraaniga, mis varem kuulus pigem labidatele. Ma pigem ennustan, et need on esimesed Samsungi mudelid, mille hind just liiga kiires tempos langema ei hakka ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 23.02.2019 22:35:31 vasta tsitaadiga

S10e tundub tõesti perfektne, kuna hetkel Huawei p10 peal, siis otsin pikemat aega sama suurusega asendust. Küljepealne lugeja tundub omale huvitavam kui ekraanisisene. Ootab ka esimesed suuremad kasutusülevaated ära ja ka loodetavasti mingit sorti hinnasula.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DayDream
HV veteran
DayDream

liitunud: 27.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2019 02:01:57 vasta tsitaadiga

DigeBeni, olen käed külge pannud kõigile kolmele jah. Olles aastaid Note kasutaja (alates Note 4st kõik mudelid olnud), siis väikesed telefonid ilma s-penita pole minu jaoks. Tavaline S10 tundus juba imelikult pisike, aga ju siis on klientuuri veel väiksematele. Kui siin ollakse valmis isegi minu loetletud omadustest loobuma sellepärast.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puuriit
Kreisi kasutaja
Puuriit

liitunud: 22.11.2004




sõnum 24.02.2019 10:08:50 vasta tsitaadiga

DayDream kirjutas:
DigeBeni, olen käed külge pannud kõigile kolmele jah. Olles aastaid Note kasutaja (alates Note 4st kõik mudelid olnud), siis väikesed telefonid ilma s-penita pole minu jaoks. Tavaline S10 tundus juba imelikult pisike, aga ju siis on klientuuri veel väiksematele. Kui siin ollakse valmis isegi minu loetletud omadustest loobuma sellepärast.


Siia ongi ju "peni maetud" - oled tahvliga ära harjunud...samas on inimesi nagu mina, kes tahavad ühe käega normaalselt opereeritavat lipulaeva. Erinevalt varasematel aastatel evitud "compact" mudelitest mis olid lipulaevadele sarnased pelgalt väliskujult, on S10e ka südame poolelt pea, et identne (v.a. RAM 128GB mudelil, 256GB on ka 8GB). Ahjaa, olen nõus ka pea et sama hinda maksma selle "tillukese" telo eest, s.t. number pole argument (seda muidugi mõistuse piires).
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2019 10:42:55 vasta tsitaadiga

... E väiksus on mõneti petlik, sest 5.8" ekraani on ikka väga raske väikseks nimetada, kuid käes istub sama hästi, kui S7 või isegi paremini ehk ekraani suuruse ja korpuse suhe on lausa ideaalselt paigas ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 24.02.2019 20:09:48 vasta tsitaadiga

Nu ei ole see E midagi nii palju väiksem.
Spoiler Spoiler Spoiler


Kuid suuruse osas olen üldiselt nõus. S10 on iga kell mugavam seade, istub kätte paremini, ei ole nii topheavy.
ehk S10 ja E on ühe käe seadmed. S10+ on kahe käe seade, olles sisuliselt sama suur, kui Note.

Arvestades seadme resolutsiooni, siis real estate on tegelikult sama.
Resolutsioon kõrgemaks, ikoonid väiksemaks ja mahub rohkemgi, kui tahvlile.
Kui kiri tundub väike, siis äkki peaks suurema seadme asemel hoopis prillidele mõtlema icon_biggrin.gif

Sh mul on siiralt kahju, et Sony (olgu need seadmed nii mõttetud kui tahes) oma Compact seeria ära lõpetas.
Äkki kunagi tuleb tagasi.
Homme hommikul on launch, eks siis ole näha.
Arvutimaailm sinna kahjuks ei jõua, kuna meie lend maandub hiljem.

Hakkame sotsmeediasse MWC-lt killukesi poetama. Loodetavasti saame hands on ka Samsungi ja teiste tootjate flexe.
Tundub et Huawei Mate X-ile meid ligi ei lasta icon_razz.gif Eks ole näha.
https://www.facebook.com/arvutimaailm/
https://www.instagram.com/arvutimaailm/
Ning MWC kokkuvõte tuleb Youtubes, kus 1000 subsi täitumisel hakkame nänni jagama.
https://youtu.be/5oByUJOBWww

_________________
Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004




sõnum 24.02.2019 21:32:07 vasta tsitaadiga

Näppisin ka kõike kolme täna Järve Keskuse Telias.
Üldiselt s10+ meeldis väga, kuid ei torma oma s9+ veel välja vahetama. Endale E mudel mingit erilist muljet ei jätnud, pigem jäi silma tavaline s10, äkki naisele sünnipäevaks kinkida icon_smile.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 24.02.2019 22:49:44 vasta tsitaadiga

https://youtu.be/QgqinnFGqmQ

Vahepeal on akutest välja tulnud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unine
HV kasutaja
unine

liitunud: 04.11.2005




sõnum 25.02.2019 14:29:14 vasta tsitaadiga

Sai ikka keskmine mudel valitud, loodame nüüd ainult, et Android Q ei tule pool aastat hiljem välja nagu Piega juhtus. Mu Oneplus 6 sai ikka tublid 6 kuud enne uuenduse kätte, selles suhtes on Samsung küll ikka paras jõrr.
Tore on see, et isegi tagakaas antakse tasuta kaasa.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2019 14:32:54 vasta tsitaadiga

... natuke varem või hiljem, mis vahet seal on icon_rolleyes.gif parem suuremaid uuendusi rohkem siluda, kui kohe ahjust letile. Väiksemaid turvauuendusi saab isegi mu S7 pea igakuiselt, ma ei näe küll probleemi, Samsung tegutseb viimasel ajal üsna usinasti ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unine
HV kasutaja
unine

liitunud: 04.11.2005




sõnum 25.02.2019 14:33:39 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... natuke varem või hiljem, mis vahet seal on icon_rolleyes.gif parem suuremaid uuendusi rohkem siluda, kui kohe ahjust letile. Väiksemaid turvauuendusi saab isegi mu S7 pea igakuiselt, ma ei näe küll probleemi, Samsung tegutseb viimasel ajal üsna usinasti ...
Turvauuendused on toredad, aga uusi funktsioone tahaks ikka ju kasutada, mis suuremate versiooniuuendustega välja tulevad. Näiteks adaptive battery tuli mulle koos Pie'ga, mis andis aku kesvtusele hooga juurde.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2019 14:35:49 vasta tsitaadiga

Millal eeltellijatele neid kätte jagatakse? Kas mõnel juba käes? Ma oleks mustadest Buds'idest huvitatud, kui tunnete, et endal vaja ei lähe. Alla letihinna muidugi icon_razz.gif. Prooviks uusimad True Wireless klapid ka ära.
Millegipärast kahtlustan, et eeltellijatel on kõigil valge komplekt, nagu ülevaadetes ja poodides müügil. Muid värve pole veel küll valikus ja videotes kohanud.
Kommentaarid: 127 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2019 14:37:50 vasta tsitaadiga

unine, süsteem üksinda ei anna midagi juurde, kõik need funktsioonid tuleb siduda konkreetse rauaga, et neist kasu oleks ja see võtab aega. Väiksematel tootjatel lihtsalt laksavad sulle uue versiooni peale ja kasutavad seda müügiargumendina, kuid kui palju sellest reaalselt kasu on iseasi ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unine
HV kasutaja
unine

liitunud: 04.11.2005




sõnum 25.02.2019 14:43:51 vasta tsitaadiga

timok kirjutas:
Millal eeltellijatele neid kätte jagatakse? Kas mõnel juba käes? Ma oleks mustadest Buds'idest huvitatud, kui tunnete, et endal vaja ei lähe. Alla letihinna muidugi icon_razz.gif. Prooviks uusimad True Wireless klapid ka ära.
Millegipärast kahtlustan, et eeltellijatel on kõigil valge komplekt, nagu ülevaadetes ja poodides müügil. Muid värve pole veel küll valikus ja videotes kohanud.

Keegi Redditis rääkis nende klienditeenindusega, kust öeldi, et tasuta antakse ainult valgeid ja esimene delivery date peaks olema vist 05.03, kõik YouTube'i tutvustused on siiani olnud S10+.

DigeBeni, ilmselgelt pole OnePlus just Samsungi mastaabis ettevõte, aga kui ma näen, et mu aku kestab mitu tundi kauem, siis järelikult seoti rauaga ikka korralikult ära icon_biggrin.gif. Lisaks sellele polnud ju OnePlus ainuke, kes suht kohe 9.0 kasutusele võttis. Minu teada on Samsung nii Oreo kui ka Pie puhul alati dead-last olnud implementimisega (töötelefon on/oli s8, selle põhjal vaatasin).
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2019 14:51:15 vasta tsitaadiga

unine, märksa lihtsam on kasutusele võtta uut tarkvara, kui sul ongi toetada vaid mõned üksikud telefonid, Samsungil on neid aga terve müriaad, erineva raua, aku mahtuvuse ja muude parameetritega, kõigile neile tuleb tarkvara sobivaks kirjutada. Pealegi, aku pole kindlasti ainuke kriteerium, mis teeb telefonist telefoni ja üleüldisele funktsionaalsuse paketile, mida Samsung praegu pakub, ikka teised naljalt vastu ei saa ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2019 15:47:25 vasta tsitaadiga

unine kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
... natuke varem või hiljem, mis vahet seal on icon_rolleyes.gif parem suuremaid uuendusi rohkem siluda, kui kohe ahjust letile. Väiksemaid turvauuendusi saab isegi mu S7 pea igakuiselt, ma ei näe küll probleemi, Samsung tegutseb viimasel ajal üsna usinasti ...
Turvauuendused on toredad, aga uusi funktsioone tahaks ikka ju kasutada, mis suuremate versiooniuuendustega välja tulevad. Näiteks adaptive battery tuli mulle koos Pie'ga, mis andis aku kesvtusele hooga juurde.

Eks nende akut säästvate uuendustega ole nii ja naa - 6 või 7-ga, millega see app power monitor tuligi? Et killib taustal asju ja säästab akut. Kui sul aga selle tulemusel enam teavitused läbi ei tule, killid sa selle krdi säästja lihtsalt maha. Aku pidamise saab väga-väga pikaks venitada, kui nutifunktsioonidest loobuda. Ei ole need uuendused paraku kõik liialt teretulnud.

Ma ütleks ka, et pole erilist vahet, kas saad selle ilusa uue maiustuse nimega täisnumbri versiooniuuenduse pool aastat varem või hiljem. Reaalselt ei ole see mingi lotovõit. Natuke värvilisemad ikoonid vahelduseks sellele, et vahepeal olid üleeelmise versiooni värviliste asemel natuke kahvatumad. Uuesti ümarad nurgad vahepeal moes olnud täisnurksete asemel.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 25.02.2019 16:26:57 vasta tsitaadiga

Samsa viimased aastad jaanuaris alati uue versiooni lipulaevale minuarust välja lasnud. Seega tead täpselt ette millal saad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S10 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 90, 91, 92  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.