Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Naljad elust enesest ja elukunstnike teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 429, 430, 431 ... 658, 659, 660  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2019 14:09:08 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
https://www.ohtuleht.ee/942174/absurd-koolis-poiss-suutas-klassis-lokke-kannatas-tema-kaitumishinne-poisi-kaitseks-astus-valja-kohtunikust-isa

Kui kirjas kuskil pole, et klassis ei või lõket teha on kool süüdi icon_lol.gif


Oot-oot, kas siis kusagil seadusandluses ka pole punkti, et ühiskondlikes asutustes ei tohi suvalises kohas lahtist lõket teha? Või hoonet õhku lasta näiteks? Ega siis kooli sisekorraeeskiri pole seadusandlusest kõrgemal, et koolis on lubatud kõik, mis eeskirjas pole keelatud, sh ka seadusega keelatud tegevused?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 21.02.2019 14:29:26 vasta tsitaadiga

https://www.riigiteataja.ee/akt/115062012013
(1) Küttekoldevälise tule tegemise koht (edaspidi lõkkekoht) paikneb väljaspool hoonet asuval maa-alal.
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2019 14:40:18 vasta tsitaadiga

tundub, et härra kohtunik pole kuigi pädev
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2019 14:57:19 vasta tsitaadiga

Teistpidi võib küsida mis on lõke. Eriti keemiaklassi puhul kuna paljud reaktsioond toimuvad ju leegiga
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2019 15:16:56 vasta tsitaadiga

Kas just naljakas - aga selline sai juhtus just:


_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2019 16:10:33 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Kas just naljakas - aga selline sai juhtus just:


Eestlaste oma Darwini auhinna kandidaat: https://www.err.ee/912760/polvamaal-hukkus-ketasloikuriga-mursku-saaginud-mees
Mõnele pole ikka mõistust antud...
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2019 16:14:50 vasta tsitaadiga

Varemalt kui neid II maailmasõja ajast jäänud mürske veel rohkem metsa all vedeles, oli selliseid juhtumeid rohkem kus üritati rauasaega pooleks saagima hakata vms. Ehk ei midagi uut, tänapäeval on neid juhtumeid lihtsalt tunduvalt vähem kuna mürsud pole tavainimese jaoks nii lihtsasti kättesaadavad. Samas muidugi kui metsas metallidedektoriga jalutada ja piisavalt järjekindel olla, siis tõenäoliselt ikka mõne leiaks.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 21.02.2019 16:37:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Mees astub tuppa ja näeb et kaks meest saevad pommi pooleks.
”Mehed, mis te teete, see võib ju lõhkeda!”
”No mis siis, meil on veel üks selline!”
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2019 18:32:25 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10074752#10074752

Teras23 kirjutas:
Oli tore. Tarbijakaitseamet käseb nüüd mul lehe maha võtta alkohoolsete toodete hinna reklaamimise eest icon_lol.gif


icon_lol.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2019 19:10:37 vasta tsitaadiga

Jaurata saab:
tsitaat:

§ 2. Mõisted

(1) Käesolevas seaduses kasutatakse mõisteid järgmises tähenduses:
1) avalik koht – territoorium, ehitis või selle osa, mis on avatud üldiseks kasutamiseks või mis on tegelikult üldkasutatav, või ühistranspordivahend;
2) kaup – müügiks pakutav, müüdav või muul viisil turustatav asi või õigus;
3) reklaam – teave, mis on avalikustatud mis tahes üldtajutaval kujul, tasu eest või tasuta, teenuse osutamise või kauba müügi suurendamise, ürituse edendamise või isiku käitumise avalikes huvides suunamise eesmärgil;
4) reklaami avalikustaja – füüsiline või juriidiline isik või riigi- või kohaliku omavalitsuse asutus (edaspidi isik), kes reklaami avalikult esitab, edastab, näitab või levitab;
5) reklaami tellija – isik, kes reklaami vahetult tellib või kelle huvides reklaam avalikustatakse;
6) reklaami teostaja – isik, kes reklaami loob või teostab või korraldab selle avalikustamist, välja arvatud tehniline teostaja;
7) teenus – müügiks pakutav või müüdav hüve, mis ei ole kaup;
8) välireklaam – avalikus kohas asuv või avalikust kohast jälgitav reklaam.

(2) Reklaamina ei käsitata:
1) majandus- või kutsetegevuse kohas, kus müüakse kaupa või osutatakse teenust, antavat teavet kauba, teenuse või selle müügitingimuste kohta, ning käesoleva lõike punktis 2 nimetatud teavet;
2) majandus- või kutsetegevuse koha tähistust selle nime, liigi, kauba müügi või teenuse osutamise aja, isiku nime, kaubamärgi ja domeeninimega ehitisel, kus majandus- või kutsetegevuse koht asub, ja majandus- või kutsetegevuse koha sissepääsu juures;
3) väljaspool ehitist asuva majandus- või kutsetegevuse koha tähistust käesoleva lõike punktis 2 nimetatud teabega;
4) isiku majandus- või kutsetegevuses kasutatava sõiduki tähistust selle isiku nime, kontaktandmete, kaubamärgi, domeeninime ja tegevusalaga;
5) märgistust kauba müügipakendil. Müügipakendile kantud või kinnitatud reklaami ei loeta märgistuseks. Müügipakendit käsitatakse pakendiseaduse tähenduses;
[RT I 2009, 38, 255 - jõust. 18.07.2009]
6) sponsorteates avaldatud spondeerija nime, kaubamärki ja teavet tema antud materiaalse toetuse kohta.


Kui leht ei ole kasumi teenimise eesmärgil ja lehe omanikul puudub igasugune motivatsioon inimesi kuidagi suunata, siis tegelikult ei ole reklaam
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.02.2019 19:11:58 vasta tsitaadiga

https://tartu.postimees.ee/6528858/rosma-kula-elanikele-tuli-hukkunud-kulavanema-lohkeainehuvi-halva-ullatusena?_ga=2.227190489.510724749.1550596379-612986209.1547669886

tsitaat:
47-aastast Hallapit meenutati kui väga töökat ja rõõmsameelset meest, kes hoolis kogukonnast, korraldas erinevaid üritusi ja heakorratalguid ning näiteks talvel lükkas lumest puhtaks inimeste sissesõiduteid.


Lapsed ja naine jäid õnneks ellu. Väike pomm oli seega, et darwin ise ainult pihta sai.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2019 19:26:42 vasta tsitaadiga

Subaarik?
https://www.postimees.ee/6528863/fotod-manniku-jaarajal-vajus-auto-labi-jaa
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2019 19:30:00 vasta tsitaadiga

https://www.lugejakiri.ee/sokeeriv-video-poisid-lohuvad-porilombi-jaad-nagu-neil-poleks-nutitelefonis-midagi-paremat-teha/
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2019 20:00:13 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
https://www.lugejakiri.ee/sokeeriv-video-poisid-lohuvad-porilombi-jaad-nagu-neil-poleks-nutitelefonis-midagi-paremat-teha/
see on ikka über! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2019 21:05:16 vasta tsitaadiga

Vanemad on kas vaesed ja ei jõua nutiseadet osta või siis lapsed lõhuvad kiiremini kui vanemad uusi osta jõuavad icon_biggrin.gif Jääb muidugi ka see vähetõenäoline variant, et lastele meeldibki õues mängida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2019 21:28:57 vasta tsitaadiga

Lugejakiri ongi ju pilauudiste portaal, ärge sealt midagi tõsiselt küll võtke icon_biggrin.gif Kunagi korjasid isased sealt üles "uudise" kuidas feministid tahtvat Häädemeeste nime ära muuta, no ja siis hakkasid feministid tuld saama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.02.2019 09:36:48 vasta tsitaadiga

Einoh, ega uudis ise pila pole, lihtsalt see kaste, milles seda serveeritakse on suht mahlase sõnavaraga thumbs_up.gif

Kui kirjutanuksid, et poisid hüppasid lombil oleval jääl siis polekski saanud mingt lugemiselamust, aga nüüd icon_biggrin.gif

Humoorikas pilt. icon_biggrin.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2019 11:11:55 vasta tsitaadiga

See Lugejakiri värk on üpris ohtlik - kui nende lugude all olevaid kommentaare lugeda, siis keskmine eestlane tundub olevat suhteliselt kergesti triggered ja talt allikakriitilist mõtlemist oodata pole icon_lol.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.02.2019 16:06:12 vasta tsitaadiga

"Enne kui hakkad peol viimast jooki ostma, loe nende kuttide lugu ja mõtle targalt. Muidu võid ärgata Phuketis varikatusel,"

icon_lol.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 22.02.2019 16:30:05 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2019 16:31:42 vasta tsitaadiga

Ertai, mida helli icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 22.02.2019 16:32:22 vasta tsitaadiga

pole paha icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.02.2019 18:28:39 vasta tsitaadiga

No delfise ka saatsid, saab üle eesti kuulsaks icon_lol.gif

Muidu aga analoogset vaatepilti ikka kohtab vahetevahel.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2019 18:57:41 vasta tsitaadiga

Näitasin prouale ka seda pilti.
Kommentaar:
"Issand halasta. Seda sa siis päevad läbi arvutist vahidki?"
icon_neutral.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2019 21:20:08 vasta tsitaadiga

Veeriku Selver icon_question.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2019 21:24:55 vasta tsitaadiga

Karvu ka pudru seest leidsid? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2019 00:11:55 vasta tsitaadiga

Norra lehte ka jõudnud icon_razz.gif
https://www.dagbladet.no/nyheter/iskald-hund-viste-seg-a-vaere-ulv/70799973
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 23.02.2019 00:59:05 vasta tsitaadiga

Kolleeg tegi (vist) selle pildi, sai sekundiga üle eesti levitatud icon_biggrin.gif

viis kilo soolalõhet palun!
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2019 05:43:10 vasta tsitaadiga

tcumen kirjutas:
Näitasin prouale ka seda pilti.
Kommentaar:
"Issand halasta. Seda sa siis päevad läbi arvutist vahidki?"
icon_neutral.gif

Mu naise reaksioon peaaegu sama. Ütlesin et hvf on palju muid teemasi ka, kui see tiba pervo rubriik.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2019 11:27:10 vasta tsitaadiga

jah, pervomeeter on koguaeg punases ja kaamera peos, ehk saab miskit ligi võtta. jerry on seal vist varemgi sellist singiletti täheldanud..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2019 11:31:48 vasta tsitaadiga

Neutraalne, aga no milleks seda levitamist vaja, öelgu, et tõmmaku püksid üles, kasutagu vööd või miskit. Natuke piinlik on, aga kõik ei pea sellest teadma. icon_neutral.gif
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 23.02.2019 13:21:38 vasta tsitaadiga

Inimene ise ei tunne, et püksid pooles kannikas?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2019 13:22:47 vasta tsitaadiga

ikkagi nädala sündmus.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ak_47
HV kasutaja
Ak_47

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2019 13:23:54 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
ikkagi nädala sündmus.


Konnatiigi värk
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2019 13:58:23 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
jah, pervomeeter on koguaeg punases ja kaamera peos, ehk saab miskit ligi võtta. jerry on seal vist varemgi sellist singiletti täheldanud..
ei ole märkanud icon_lol.gif
käin Selverites tööasjus ja et selline laud on lettide taga nurgas, on Lõuna-Eesti omades ainult Veerikus icon_biggrin.gif

_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2019 14:00:25 vasta tsitaadiga

Natuke ringi vaatad, leiad miss-singi ja sealt..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2019 18:19:25 vasta tsitaadiga

20 aastat vana Läänemere jää icon_eek.gif
https://elu24.postimees.ee/6530083/uskumatu-lugu-20-aastat-tagasi-merel-kaduma-lainud-meie-mehe-plaat-leiti-jaa-seest?_ga=2.42361509.1028968563.1546594623-335635488.1546594601
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2019 18:21:22 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
20 aastat vana Läänemere jää icon_eek.gif
https://elu24.postimees.ee/6530083/uskumatu-lugu-20-aastat-tagasi-merel-kaduma-lainud-meie-mehe-plaat-leiti-jaa-seest?_ga=2.42361509.1028968563.1546594623-335635488.1546594601
miks 20 aastat?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2019 18:30:40 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
20 aastat vana Läänemere jää icon_eek.gif
https://elu24.postimees.ee/6530083/uskumatu-lugu-20-aastat-tagasi-merel-kaduma-lainud-meie-mehe-plaat-leiti-jaa-seest?_ga=2.42361509.1028968563.1546594623-335635488.1546594601

Sõltumatu uuringu pesupulbri reklaam on ka usutavam.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2019 18:42:48 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Oisu. kirjutas:
20 aastat vana Läänemere jää icon_eek.gif
https://elu24.postimees.ee/6530083/uskumatu-lugu-20-aastat-tagasi-merel-kaduma-lainud-meie-mehe-plaat-leiti-jaa-seest?_ga=2.42361509.1028968563.1546594623-335635488.1546594601
miks 20 aastat?

CD ja ümbris nagu hetk tagasi vette kukkunud. 20 aastaga oleks lihtsalt roheline vetikate tomp.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2019 18:45:33 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
20 aastat vana Läänemere jää icon_eek.gif
https://elu24.postimees.ee/6530083/uskumatu-lugu-20-aastat-tagasi-merel-kaduma-lainud-meie-mehe-plaat-leiti-jaa-seest?_ga=2.42361509.1028968563.1546594623-335635488.1546594601
Ja oligi kohe sedasi külmunud, karp natukene lahti ja plaat ise kohe kõrval icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2019 18:59:59 vasta tsitaadiga

Ahah, karp tuli lahti, plaat mingi imega kukkus välja ja mõne sekundiga vesi külmus ümber ära ja seda kõike meres. Märkimisväärne thumbs_up.gif
Oleks võinud 1. aprilli ära oodata icon_biggrin.gif

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2019 19:51:50 vasta tsitaadiga

Jube puhas jää merevee kohta icon_eek.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2019 16:49:17 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2019 16:50:53 vasta tsitaadiga

kus poes see oli? Paistab kuidagi väga photoshop olema
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2019 16:52:26 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kuidas teistega, mina vaatan küll üle, et kõik terved oleks ja ega karbi külge kleepunud pole. St. katki pole läinud/tehtud. Katkine muna rikneb.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2019 17:16:05 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
kus poes see oli? Paistab kuidagi väga photoshop olema
Coopis olla olnud, vist Rapla Coop või Märjamaa. Täpselt ei mäleta

viimati muutis alpha 24.02.2019 17:21:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2019 17:20:31 vasta tsitaadiga

Viljandi Maksimarket ist sai täna küsitud - teema olevat munavarastes. Tehakse karp lahti, pannakse üks muna tasku, jalutatakse poest välja. Hunnik karpe oli 9 munaga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2019 17:24:22 vasta tsitaadiga

WTF.... terve karp mune maksab ju alla 1€, peab ikka eriline peakuju olema, et karbist ühte muna varastama hakata icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2019 17:26:39 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
WTF.... terve karp mune maksab ju alla 1€, peab ikka eriline peakuju olema, et karbist ühte muna varastama hakata icon_biggrin.gif

Muna on üks väärtuslikumaid toiduaineid icon_rolleyes.gif Hind on teine asi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Naljad elust enesest ja elukunstnike teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 429, 430, 431 ... 658, 659, 660  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.