Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Metro Exodus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2019 23:25:50 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Mängu kõige tüütavam osa on see Anna vms. Võiks vähemalt vait olla aga ei tilbendab kaasas ja möliseb.

Maha ei saa lasta? icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rere252
HV kasutaja
rere252

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2019 00:44:39 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
on mõni mäng olemas ka kus on tunne, et vastane on tõesti "tark"?

DOOM (2016).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 23.02.2019 09:30:56 vasta tsitaadiga

Wiltz, Sul võib õigus olla icon_lol.gif , äkki oleme me nii rumalad, et ei mõista nende taktikat lihtsalt ja tembeldame neid lollideks icon_cool.gif

Dj-E, icon_lol.gif Kahjuks ei, proovisin.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2019 11:36:48 vasta tsitaadiga

Imelik, et tänapäeval iseõppivat bot-i väga ei rakendata (vähemalt mulle ei tundu).
Isegi kunagises UT99 oli see täitsa äge, panid iseõppivaks (või noh, eelnevalt programmeeritud astmete tõus-langus) ja said korralikult harjutada.
Kui oli parem päev, siis oli parem vastane ja vastupidi.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 23.02.2019 13:19:46 vasta tsitaadiga

vastane suht lammas jah aga muidu mäng ise thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2019 14:53:19 vasta tsitaadiga

Proovisin "Demo" ära. Uninstall. Jumal tänatud, et see rämps Epicu poodi läks. Muidu oleks äkki selle kogemata hetke emotsiooni najal Steamist ära ostnud ja kahetsenud. icon_razz.gif
Põhjendada ei viitsi aga ju Metro seeria pole siis minu jaoks.

_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2019 16:22:15 vasta tsitaadiga

rere252 kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
on mõni mäng olemas ka kus on tunne, et vastane on tõesti "tark"?

DOOM (2016).

Kui mälu ei peta, siis half life omab ka päris head aid.
https://www.youtube.com/watch?v=GjDY3m1SMpw&feature=youtu.be&t=265
Dj-E kirjutas:
Jumal tänatud, et see rämps Epicu poodi läks. Muidu oleks äkki selle kogemata hetke emotsiooni najal Steamist ära ostnud ja kahetsenud. icon_razz.gif
Põhjendada ei viitsi aga ju Metro seeria pole siis minu jaoks.

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 23.02.2019 17:39:38 vasta tsitaadiga

Sellel mängul on palju probleeme, väga kehvast helist alates ja täiesti juhmide vastastega lõpetades, kuid kõige hullem minu jaoks on see, et relvad ja tulistamine on täiesti tuksis. Tunnetust pole üldse, kõik relvad käituvad nagu veepüstolid... Selline tunne, et eelmiste Metrode tegijatest pole keegi Exoduse tegemisel osalenud. Ja minu kartus osutus tõeks, Metro kui mängu kontseptsioon ja suured alad ei sobi üldse kokku, tulemuseks on surmigav ringituiamine mööda lagedaid alasid.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2019 22:07:36 vasta tsitaadiga

... tundub, et ka selle mängu viimistlemiseks on aega lihtsalt väheks jäänud, kõigil on kuidagi hirmus kiire oma mängude väljatamisega või siis on lihtsalt teatud pädevusest puudu jäänud icon_neutral.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 23.02.2019 22:21:03 vasta tsitaadiga

eelmised 2 kaks olid minu meelest väga head mängud,seda pole veel mänginud. Mis te sellesse mängu siis juurde ootasite ? rpg elemente ? mingit nodi korjamist ? looti ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2019 22:47:54 vasta tsitaadiga

... ei saaks öelda, et mäng on halb, kellele Metro varasemad mängud on meeldinud, ei põlga ilmselt seda kah ära, kuigi mäng ei ole päris samas vaimus. Ma pigem soovitaks natuke kannatada, suurem osa hädasid tundub olevat lihtsalt viimase lihvi teema, mis on tegemata jäänud, kuid ei tohiks olla midagi ületamatut korda teha ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2019 23:29:50 vasta tsitaadiga

soppa lendab nii, et pritsib. Sai kah seda mängu proovida ja ei ütleks, et tal midagi väga viga oleks. Sama dumb AI nagu eelnevas. Kollid on sama ülbed ja üritavad igal võimalusel pasunasse sõita. Paar korda hukka saanud isegi kuna kuulid said otsa või siis relv kiilus kinni.
See, et vastased alla annavad on minuarust väga uudne lahendus, ja see element, et kui haavata saavad lebavad maas ja kiruvad. Natuke tüütu on jah sellel tühjal alal jalgsi ringi tatsata aga enamasti oli enda viga (ei saanud aru, et rongiga on vaja tagasi sõita icon_biggrin.gif ).

Võrreldes mõne teise tootja mänge, millel on vigu nagu punaseid lendavaid sigu ja kiidetakse taevani siis minuarust see mäng küll sellist soppa viskamist päris ära ei teeni. Näis, pätsitakse ja lapitakse ehk saab nohust jagu mäng.

ps: see on jah äärmisel tüütu kuidas kõik tegelased peavad pikka monoloogi üksteisest üle. Tahaks kuulata aga ei saa kuna keegi teine räägib täiest kõrist üle thumbs_down.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2019 23:30:09 vasta tsitaadiga

Kisa-kära oli suurem kui asi väärt, saan mina aru kui lugeda ja vaadata selle kohta, on küll nö wishlist'is olemas aga ootan rahumeeli ära millal vähemalt 50% allahindlus tuleb.
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 24.02.2019 04:29:47 vasta tsitaadiga

Proovisin ka ära ...ei suutnud vastu panna icon_razz.gif mulle täitsa meeldib.. icon_biggrin.gif .arvan et kui oleks rotikast normaalse hinnaga olnud steami siis oleks ostnud ,eelmised osad meeldisid väga... jookseb väga hästi ultra graafikaga ja crashe ega kokku jooksimist pole olnud... mõnes kohas kohati nagu korraks jõnksutab,aga muidu enamjaolt tipp-topp. graafika on küll ilus minumeelest ja see Anna on seesama kes eelmises osas hüüdis seda tegelast white rabbitiks ja ei lubanud oma tagumiku vaadata ? tal on päris seksikas hääl ,aga jah vanemaks on läinud aastatega ka ..eelmises osas nägi noorem küll välja minuarvates... aga jah mäng on minu meelest päris huvitav ..sai siin paar tundi klõbistatud. ei oska nagu küll öelda et midagi oleks puudu... ma mõtlen et rtx kaardiga on vist päris ilus,iseasi kuidas jälle jookseb ja 4k peal icon_eek.gif mul vaevalt 4k peal jookseks ... võib olla kui steami kunagi jõuab sisi on ehk mingid uued ja võimsamad kaardid ka väljas...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 24.02.2019 08:46:59 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
eelmised 2 kaks olid minu meelest väga head mängud,seda pole veel mänginud. Mis te sellesse mängu siis juurde ootasite ? rpg elemente ? mingit nodi korjamist ? looti ? icon_biggrin.gif
Ega midagi juurde ei oodanudki, lootsin, et Exodus tuleb vähemalt sama hea kui eelmised, aga Exodus on igas mõttes eelmistest Metrodest halvem, igavam, toorem, venivam...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 25.02.2019 00:57:01 vasta tsitaadiga

Mina ei tea ,täitsa äge mäng on mulle täitsa meeldib... action kohtades on mõnus muusika icon_smile.gif relv kiilub selle pärast kinni kui mustaks läheb,nendele kes sellist asja ei teadnud ... graafika on jah ilus,ultra peal mõnendes kohtades jõnksutab natuke :S
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2019 07:42:37 vasta tsitaadiga

Peab ütlema, et see mäng ei ela oma haippi vist küll üle. Paraku langesin seekord suuresti isegi ohvriks. Kuigi midagi lõplikku on muidugi väga vara veel öelda...aga nojah, umbes pool tundi või natuke rohkemgi sai kokku "mängitud", millest siis mängida sai ehk kõva 5 minutit icon_lol.gif Ülejäänu on jutustamine ja kino. Story küll siiamaani enamvähem toidab aga tõsiselt loodaks, et selline 1:10 suhe gameplay vs. kõik muu kräpp muutub varsti ja väga kardinaalselt!

Graafika on mängul täpselt sama nagu esimeses metros. Huvi pärast võiks installida ja side by side võrrelda. Arvan, et esimeses on tsipa teravam ja detailsem. Nojah, esimene metro oli muidugi hea graafikaga mäng samas icon_lol.gif
Sound design on HÄMMASTAV! täiesti hämmastav kui pekki annab sellist asja keerata tänasel päeval. Mängides on tunne nagu vatt oleks kõrvas ja kuulaks mänguheli voodisse teki alla asetatud kõrvaklappidest kõrvaltoast. Nii s*ta heli eest peaks see mäng mingi auhinna kindlasti teenima okse.gif
Samas, kõike seda arvesse võttes, tuleb vist siiski võimalus anda ja vaadata, mis edasi saab. Äkki läheb paremaks, äkki saab mängida ka icon_lol.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 25.02.2019 09:45:43 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
...aga nojah, umbes pool tundi või natuke rohkemgi sai kokku "mängitud", millest siis mängida sai ehk kõva 5 minutit ...

Kõlab nagu Mafia 2 taoline piix, kus mängijad ei tohi mängutegijaid segada vaid peavad suu ammuli vaatama icon_lol.gif piinlik. Vb. edasi läheb paremaks?

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2019 10:35:30 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:

Graafika on mängul täpselt sama nagu esimeses metros. Huvi pärast võiks installida ja side by side võrrelda. Arvan, et esimeses on tsipa teravam ja detailsem. Nojah, esimene metro oli muidugi hea graafikaga mäng samas icon_lol.gif


Üsna sama jah. Peale selle, et endast lugu pidavad väljaanded nagu Digital Foundry nimetavad Metro Exodust järgmiseks suureks hüppeks PC-l graafika vallas.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Condamed
Kreisi kasutaja
Condamed

liitunud: 04.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2019 15:41:42 vasta tsitaadiga

Ma olen suur Metro fänn ja mulle väga meeldis kogu mäng ja elamus, huvitav lugeda osa kriitikat siin. Ise läbi mängides enne ühegi teise arvamuse lugemist ei pannud üldse tähele/ei häirinud. Aga ju on mängustiilid ka väga erinevad.
Graafika poole pealt tõesti megasuurt muutust pole, kuigi karakterid ja erinevad efektid/valgus tundus küll märksa parem, aga minu jaoks olid juba Redux mängud piisavalt ilusad et luua hea immersive atmosfäär ja kogemus. Vähemalt mu 1060 3gb junni peal jooksis väga eeskujulikult 1080p peal.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 25.02.2019 15:56:47 vasta tsitaadiga

Mängisin ka läbi täitsa viisakas näeb välja xbox x 4k-s
Kaks korda mängu jooksul jäi pilt seisma,mingeid bugisi ei näinud.Mäng meeldis isegi rohkem kui kaks eelmist,tänu avatud aladele kus sai kõik läbi tuulatud.Mängisin hardcorega.Tahaks veel korra siis kõige raskemaga läbi teha.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2019 18:57:24 vasta tsitaadiga

Condamed, valgust ja muid efekte pole veel olnud erilist võimalust näha sest siiamaani on mäng aset leidnud pimedates koridorides icon_biggrin.gif
Ei eks mängugraafikas kindlasti on mingit edasiminekut, mingis teatud kategoorias. Võimalik, et valgus näiteks on realistlikum vms, aga lihtsalt minule isiklikult see mingisugust wow efekti siin mängus küll tekitanud ei ole...senimaani igatahes mitte. Pigem on see efekt, et mängumaailm tundub ikka hirmus udune. Muidu suht kvaliteetsed tekstuurid oleks justkui tahtlikult ära udutatud kõik. Oh well, samas jookseb selle eest küllaltki hästi, 5 aastat tagasi välja tulnud video hardware peal icon_lol.gif Ja seda ultra ning kõiksugused asjandused põhjas settingutel. Kui ultra see ultra tegelikult on, see muidugi omaette küsimus. Võibolla nüüd on mängud nii "targaks" tehtud, et mängijal lastakse settinguid küll justkui muuta aga tegelikult taustal mäng otsustab ikkagi ise kui palju graafikat antakse

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 25.02.2019 19:14:22 vasta tsitaadiga

Pole sellele graafikal häda midagi. Mäng ilus ja keskkonna detailsus on thumbs_up.gif Textuuride kohapealt on vahest ikka näha " säästmist" aga need loogilise kohapeal ja väga häirivat pole senini näinud.
See fallout on võrreldes paras porno võrreldes sellega.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2019 04:06:46 vasta tsitaadiga

Sai veel pisut toksitud. Tundub, et see cutscene värk vs. päris mäng vist ikka suurt paremaks ei lähe. Vähemalt senimaani pole küll mingisugust progressi olnud. Selle väikse osa, mis actually mängida saab pole mängul tegelikult väga viga, relvast laskmine näiteks on visuaalselt tehtud väga muljetavaldavaks. Kahju, et heli poole pealt sama teha ei ole suudetud. Samas on siiski palju asju, millega on ikka haledalt mööda pandud. Näiteks mingi meeletu fake draama ja suvaliste ebavajalike ning valusalt ülepaisutatud efektide lisamine. Kohe esimene korralikum minimap ja firefight scene mängus näiteks. Mingi lumine plats kuskil kõrgete majade vahel sisehoovis. Kõik muidu nagu päris tore, aga meeeletu torm ja lumesadu on sinna külge poogitud. Milleks? Et tunduks usutavam see, et vaenlane mind paari meetri pealt ei näe? Samas näeb ta mind nagu sätendavat neoonkirpu kuskilt kõrgelt vahitornist paarikümne meetri kaugusel peale seda kui mind on nö. avastatud icon_biggrin.gif Kogu see scene oleks olnud parem mängida ilma selle asjatu lumesäbruta, mis silmanägemisele hakkas ja tegelikult lihtsalt häiris. Sama temaatika, mingis teises kastmes jätkub vähemal või rohkemal määral kõigis järgmistes stseenides, mis siiamaani on ette tulnud.
MIs AI'd puudutab siis mulle tundub, et see pole mitte niivõrd otseselt juhm, vaid lihtsalt äärmiselt ebaloogiline ning inconsistent. Sinu nina ees lüüakse mitu sekundit tantsu enne kui sind tulistatakse või üldse reageeritakse, isegi kui oled nö. avastatud. Aga kuskilt ilgelt kaugelt, kus ma isegi ei näe kedagi olevat, tuleb tihtipeale single shot otse pähe ja jube kiirelt. Stealthi teha proovida siis ühel korral mingi konkreetne liigutus kuskil õnnestub ilma, et suvaline vant kuskil eemal häiret lööks ja teisel korral täpselt sama liigutus mis iganes põhjusel ei õnnestu.

Tegelikult sellised küllaltki lihtsad asjad minumeelest on paljud neist suurtest möödalaskudest. MIs võiks väga vabalt ka olemata olla. Kasvõi see voice-actingu asi, no kui keeruline saab olla teha cutscened selliselt, et PIDEVALT ei räägi mingi 3 venda üksteisest üle ja üksteise peale??? Ikka täiesti võimatu on aru saada või jälgida suur osa ajast, et kes mida ja miks seal seletab...mis omakorda muudab selle lõpmatu cutscene vahtimise muidugi rohkem häirivaks, mitte vastupidi.
Positiivse poole pealt, mingeid bugisid nagu seni polegi vist märganud ja mäng pole ka kordagi kokku jooksnud. No kui see välja arvata, et DX12 on black screen icon_biggrin.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 27.02.2019 23:23:58 vasta tsitaadiga

Bugide koha pealt jäävad laibad aeg-ajalt maailma sisse kinni, maas tekstuuri asemel valge laik, ning taskulamp ei tahtnud kõrbes töötada, kuid sellele leidis põhjuse (pidi teise asja peal kasutama).
Häälnäitlemisest on jäänud silma vaid üks tädi, kelle vene aktsent vahepeal ära kaduda tahtis icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 28.02.2019 18:04:57 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
Ma avaldan ka arvamust mängu kohta, kahjuks mitte väga positiivselt:
Kas Artjom on tumm? Eelmistes osades pole ta eriline jutu mees olnud. Sellest pole midagi olnud, sest ta on väga palju üksi ringi lipanud, nüüd kohe alguses käib ta oma abikaasa Annaga ringi ja see muitkui vahetpidamata vatrab. Mees lihtsalt vait. Rongis ka äia papa esitab mitut küsimust, aga Atrjomi suust tule sõnagi.
Liikumine on imelik, tavakiirusel kõndides, astuks nagu imepisikesi samme ja hästi tihedalt, nagu lühikesed inimesed. Jooksmiseks läheb siis tulevad jalad kõhualt välja ja väiksest inimesest on saanud suur, kellel sammud väga pikad.
Story, liiga vähe mänginud, et öelda midagi tarka, aga hetkel on päris mitu kohta mis tunduvad kuidagi mitte väga hästi läbimõelduna. Aga aeg annab vastused.
Vigu on hulgi. Ka häirivaid, nagu olin seina taga peidus ja siis mingi vend laseb taskulambiga valguse läbi seina ja ütleb, ma näen sind ja hakkab kütma.
Samas nagu ülevaadetes oli näha siis vaevlased on lambad. Üks vend peitis ennast skalpelli käru taha, või midagi sarnast eset oli. Heal juhul mahtus tal sinna taha ainul tagumik. Ma kohe huviga ootasin, mida ta seal taga teeb. Mitte midagi, oma 3 minutit kükitas ja karjus, "ma kohe leian su" jne.
Kahjuks on tegu täitsa sarnasega nagu Metro 2034, ehk, padruneid vedeleb nii palju, et ei jõua ära kasutada. Raskus astet tõstes saad kiiremini surma mitte ei vähene leitavate padrunite arv. See kord ei saa sa muidugi mitut sadat padrunit kaasas tassida, aga ikkagi ei ole sellist hõngu nagu Metro 2033, kus pidid kaks korda ennem mõtlema, kas tulistad või annad nuga. Hiilimis võimalusi pole ka eriti siiani olnud, ehk ilma püssipauguta edasi ei saaks.
Graafika, panin selle lehe soovituste järgi paika
https://www.gamingscan.com/best-settings-for-metro-exodus/
Spoiler Spoiler Spoiler

Profiili masinaga jookseb. Fullys ei ole seega väga ei saa nuriseda, aga ...
On ilusaid kohti, kus vaatad, oh päris päris kena. Ja siis vaatad kellegi surnud vaevlase nägu või riietust ja vaatad, wtf, mis see on. Nagu 10 aastat vana graafika.

Võibolla ma olen liiga ülekohtune, aga esimese 2h põhjal tehtud arvamused on sellised. Jääb kuidagi tunne, et mäng on tehtud väga kiirustades.


Olin siiski natukene ülekohtune, võtsin kätte ja mängisin edasi. Edasi mängides tuleb ikka vana hea Metro tunne sisse. Buge rohkem pole näinud, kui see vahele jätta, et käisin ühest laagrist läbi, tapsin kõik maha, tagasi tulles sinna olid laibad õhku tõusnud ja teistes kohtades, kiiritatud ala värk ilmselt.
Graafika hea, parimaks ei kutsu, on veidraid kohti, aga muidu täitsa nauditav.
Mis häirib, astud kaks sammu edasi järsku tekib maja katusele patrulliv vaenlane ja kohe raibe näeb ka mind. Luuramis võimalused üsna nullile viidud. Sama asi on nende koer-mutantitega. Lasin snipides kõik maha, käisin mingi maa maha, tagasi raisad kõik.
Mängu story kohta, on tahetud jätte mulje, et mine sinna kuhu tahad, tee seda mis meeldib, aga tegelikult on ikka kõik käigud ja asjad ette määratud ja kohati tekib tunneli tunne, aga mind ei häiri. Maas vedelev nänni rada läheb täpselt sinn kuhu peab minema. Ilmselt sellepärast, et ei eksis ära, mis muidugi positiivne. Kaardil ilmselt ei jää kohta kuhu sa lõpuks ei pea ühe või teise asja pärast sattuma.
Veel kukalt paneb kratsima pahade laagrid, mis asuvad vahepeal 20meetriste vahedega, aga kui ühes laagris käest ära läheb ja paugutamiseks läheb. Miks siis vastas laager ei kuule? Appi ei tõtta? Ma saan aru kui vahemaa oleks 200m siis ei viitsiks keegi kõmpida ja varsti oleks mängul uninstall. Järmisesse campi jõuad siis tüübid räägivad, ilus hommik täna on. Kuigi 10minutit tagasi oli 20meetrit eemal veresaun.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 28.02.2019 19:12:43 vasta tsitaadiga

Tahan samuti oma arvamust korrigeerida, olen hetkel (vist) peaaegu lõpus ja pean tunnistama, et mängu teine pool on tugevalt parem kui esimene. Kuigi jah, see relvade "õhupüssi" efekt ja vastaste veider AI härivad siiani. Bugisid on olnud ainult 3, õhus kõndiv bandiit, kes peale kuuli saamist siiski maa peale kukkus, vööni põrandas kulgev Melnik ja lauast meetri kõrgusel rippuvad potid/pannid. Graafika on üldjuhul talutav, kohati väga ilus, mängin ultra peal, DX12, FHD, 60, mingeid pidureid pole. Vana Metro tunne on tagasi! icon_cool.gif Mängin vene audioga, sest inglise oma on kohutav. Oskan nii inglise kui vene keelt ja vene tõlge on parem, kuigi kõik meessoost häälnäitlejad on ilmselt mingi külaklubi näiteringi liikmed, kõik räägivad nagu oleks kott peas ja kõht kinni, kõik tekstid on üle näideldud, naiste häälnäitlemine on talutavam... peale selle kasahhitarist amatsooni, see oli haledalt koomiline. Helimikserdajad tuleks aga sunnitööle saata, sellist haltuurat pole ammu kohanud. Üks asi on veel mis kohutavalt häirib, aga see pole ainult Metro viga, see on viimasel ajal mängudes üldlevinud asi... mille kuradi pärast on igal nupuvajutusel see neetud viivitus! Kelle jaoks see hea on?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2019 19:30:05 vasta tsitaadiga

AI pidavat raskeima astmega arukamaks minema, väidetavalt. Keegi on proovinud? Või on see selline "arukus" kus AI lihtsalt tormab peale ja teeb aimbot väärilisi head shote ümber nurga icon_neutral.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 28.02.2019 19:34:26 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Graafika on üldjuhul talutav, kohati väga ilus, mängin ultra peal, DX12, FHD, 60, mingeid pidureid pole.


Spoiler Spoiler Spoiler


4k peal extreme settings võib ikka megailus olla... kahju et pole sellist kaarti veel mis seda ka välja veaks.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 28.02.2019 19:36:13 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.02.2019 21:28:12 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
AI pidavat raskeima astmega arukamaks minema, väidetavalt. Keegi on proovinud? Või on see selline "arukus" kus AI lihtsalt tormab peale ja teeb aimbot väärilisi head shote ümber nurga icon_neutral.gif


Lõpetasin mängu just HC Ranger tasemel ja AI on täiesti lammas.
Aga Novosibirski osa on omajagu põnevam küll.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2019 21:34:22 vasta tsitaadiga

Normaalne...
https://crackwatch.com/game/metro-exodus

Päriselt nii käibki? Nii kiiresti lammutatakse?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 28.02.2019 21:50:52 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Normaalne...
https://crackwatch.com/game/metro-exodus

Päriselt nii käibki? Nii kiiresti lammutatakse?
Jah... veits vähem kui 5 päeva reliisist ja Itaalia kräkkerite grupp CPY murdis mängu lahti... Minu arvates andsid sellele "tiivad" Epic Games ja Deep Silver ise. Uuendusega tuli Exodusele uus denuvo versioon ja seda pole veel lahti murtud. Piratakse versiooni 1.0.0.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2019 13:27:17 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
LKits kirjutas:
Normaalne...
https://crackwatch.com/game/metro-exodus

Päriselt nii käibki? Nii kiiresti lammutatakse?
Jah... veits vähem kui 5 päeva reliisist ja Itaalia kräkkerite grupp CPY murdis mängu lahti... Minu arvates andsid sellele "tiivad" Epic Games ja Deep Silver ise. Uuendusega tuli Exodusele uus denuvo versioon ja seda pole veel lahti murtud. Piratakse versiooni 1.0.0.
Ma proovisin selle kah suht alguses juba ära. Töötas korralikult. Sama kiiresti tegin uninstalli, sest mäng pole minu jaoks.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2019 21:10:16 vasta tsitaadiga

Endale Metro seeria väga meelinud, seega võtsin ka umbes nädal tagasi mängu ette ja nüüd siis lõpuks sain läbi. Jäin rahule, story oli hea, graafika ilus. Ühtegi buggi ega errorit ei esinenud, seega vist vedas? Ainuke asi, mis endiselt häirib on see, et Artyom ei räägi, ainult loading screenides. AI oli nagu ikka, tõesti rumal, aga see väga ei kottinudki, pigem huvitaski rohkem story ja atmosfäär.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Condamed
Kreisi kasutaja
Condamed

liitunud: 04.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2019 17:18:04 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:

Spoiler Spoiler Spoiler


https://www.rockpapershotgun.com/2019/02/04/metro-games-to-continue-on-pc-despite-any-epic-store-boycott/
Esimene allikas mis silma jäi viitab sellele, et kindlasti on uus osa tulemas.
Minu arust (arvestades "hea" lõpuga) on neil väga palju erinevaid ja huvitavaid suundasid, kuhu seeriat edasi viia.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2019 17:40:53 vasta tsitaadiga

Nagu siin Silq ja Vondur juba teed näitasid siis ülla-ülla, ka mina olen sunnitud nüüdseks oma arvamust mängust muutma. Ja mitte natuke, vaid päris kõvasti.
Ma ei tea, misasi see oli, mida ma olin mänginud kuni selle hetkeni kui siia esmamuljet kirjutasin...vist algusvideo või tutorial. Igatahes peale seda kui rongisõit läbi sai ja algas volga map on tegu olnud täiesti teise mänguga! Ja mida edasi, seda paremaks see on läinud, praeguse hetkeni on vast juba kuskil 10h mänguaega alla pandud ja võib öelda, et tegu on seni parima SP shooteriga, mis kunagi valmis tehtud. Sama tunne oli kunagi esimest metrot mängides kui sain aru, et latti on nüüd tõstetud pika puu võrra kõrgemale FPS zanris ja kõik edaspidine, mis välja tuleb hakkab lati alt läbi jooksma kui taset vähemalt sama kõrgele ei saada. See mäng ületab aga esimest metrot absoluutselt kõigis elementides ja higistamata.
Uskumatul kombel on suudetud isegi see open worldi kontsept täiesti edukalt ära integreerida ja ütleks, et tegu on minimaalselt top3 avatud kaardiga, mida olen kunagi mänginud. Meenutab kunagist fallout3'e, kus kaart oli samuti väga hästi läbi mõeldud, tegevust ja unikaalseid kogemusi täis.
Graafika on 10/10'st ja läks justkui paremaks kui algas mäng avatud kaardil. Gameplay on tugev 9/10, environment 11/10st, stoori minu jaoks seni 10/10. Gunplay 9/10 vaid seepärast, et on paar pisidetaili, mis natuke häirivad. Isegi see sound design, mis alguses tundus ikka päris kohutav, on nagu viimasel ajal jätnud kuidagi palju parema mulje. Arenemisruumi seal oleks, aga siiski tugev 8/10st. Performance on 10/10 arvestades, et mängin mängu siiski suht vana riistvaraga ja saab nautida praktiliselt max graafikat täiesti talutava fps'ga.
Ühesõnaga mäng on pc gamingu maailmas reference, ma loodan et ehk ka täiesti sügavale auku uppunud SP mängunduse päästja mingil määral. Loodan, et müüb hästi ja loodan, et teised tegijad ja igasuguse generic saasta tootjad saavad natuke malli võtta, mis müüb. Oma panus ka antud, selline peakski olema üks õige mäng, mille eest on põhjust ka natuke raha küsida beer_yum.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2019 18:11:42 vasta tsitaadiga

Kahjuks peab tõdema, et tegemist on kõige kehvema Metro mänguga.
Graafika annab soovida, tõenäoliselt harjusin tunnelimänguga ära ning see open-world stiil ei sobi Metrole.
Dialoogid on robustsed, mängijad liiguvad veidralt, kuidagi "immersion" puudulik, ei teki sellist tunnet, te oleks post-apokalüptilises maailmas.

PS: Häirib samuti ulme palju, et Artjom ei räägi midagi. See on ikka räige emotsioonitapp.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2019 18:59:17 vasta tsitaadiga

Väga ei mahu pähe kuidas saab seda pidada teisest osast kehvemaks, esimese puhul saan veel aru, et kui ikka pimedad koridorid niipalju rohkem meeldisid icon_biggrin.gif Aga noh, see ei ole siis ju graafika, mis soovida jätab, vaid lihtsalt isiklik maitse environmenti tüübi/stiili osas. Niipalju kui alguses neid tunneleid oli siis graafika eelmistest metrodest kehvem seal küll ei ole mitte kuskilt otsast.

(mõned) dialoogid on tõesti kehvapoolsed ja liiga "üritatud" aga kindlasti mitte kõik. ja õnneks neid ei pea enam kaugeltki mitte nii tihti kuulama ka siis kui päris mäng algab icon_lol.gif ausalt öeldes dialoogidest mulle on tundunud unnatural põhiliselt ainult need kõnelused naisega, mis on puised ja ei tundu just väga real. ja ka ainult nendes kõnelustes naisega on mind pisut häirinud see, et peategelane ise midagi ei plagise. igalpool mujal mind ilmselt häiriks hoopis see kui ta plagiseks sest siis muutuksid need vahevideod veel pikemaks ja/või oleks dialoogides veel rohkem üle või korraga rääkimist ja info üleküllust.

mulle jääb ilmselt veel pikaks ajaks meelde see pilt kui peale volgasse jõudmist ja explore'ma hakkamist ühe esimese asjana jõe äärde jõudsin ja sain aru, et pean seda mingi alusega ületama. ning mõned hetked hiljem nägin kui kaks jänest parvega minust mööda jõge mööda triivivad icon_lol.gif mul kukkus selle peale karp põrandale ja siis kui üllatusest taastusin oli parv kahjuks juba kaldast eemale triivinud ning sain aru, et magasin oma hea võimaluse maha jänestega alust jagada monkey.gif veel natuke hiljem muidugi nägin kuidas mingi monstrum need jänesed koos parvega eemal ära sõi icon_lol.gif kui see ei ole immersion creation siis ma ei tea, mis on...

lisaks veel paar sõna ressurssi teema kohta, kes pole veel mänginud või eriti pikalt mängida jõudnud. esimene metro oli teatavasti see mäng, kus ammo oli väga arvel, kuulid oli currency jne. teine osa oli minu mõistes generic kräpp ehk seal oli igal hetkel lõputult moona ja täristasid nagu loom kui tahtsid ning järgmisest riiulist võtsid moona jälle täis. selles osas on moon ja kõik muud ressurssid jälle üsna loetud. asi pole ehk päris nii tihe kui esimeses aga samas võib öelda, et kui ikka kuskil vale koha peal paanikast 30se salve tühjaks lased siis võid järgmisel momendil olla korralikult vedelas p*sas omadega. ammo suures plaanis ei saa küll mängus ehk kunagi päris otsa (sest sa saad seda näiteks ka ise juurde treida vahepeal), kuid see võib otsa saada siis kui suuremat sorti action on parasjagu käima läinud ja sul ei ole lihtsalt võimalik seda parasjagu sel hetkel kuskilt piisavalt palju juurde saada. kõik see annab reaalse mõtte maailmas ringi luusimisele ja nö. partside kogumisele, mida reaalselt läheb ka vaja. kasvõi selleks, et relva puhastada. jällegi parim ja läbimõelduim süsteem kõigist senistest metro mängudest minumeelest. ülilahe ja immersiooni loov on ka see, et ära on kaotatud nö. health meter...täiesti geniaalne idee! sa näed, et oled viga saanud ja mitte full healthi juures, aga samas ei ole sul mingit lollakat numbrit a'la 60 või "60 elu järel". see annab ikka päris palju mängule juurde ja lisab realismi ning valikuvõimalust - kas panen healthi pulga praegu sisse või lähen veel edasi, riskin surmasaamisega aga samas võibolla säästan ühe healthpacki kui kasutan selle ära kriitilisemal hetkel

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2019 00:48:10 vasta tsitaadiga

Kuna minu jaoks on ülimalt oluline mängudes sees dialoog ja sotsiaalsus, siis see on selles mängus ikka väga kehva. Tundub, et arendajad on vist veidi antisotsiaalsed, et ei suuda sellist sujuvad, inglise keeles "fluid conversation" luua. Need pausid iga lause vahel või siis kohmakad sisse lõikamised, samaaegselt veidrad naermised. Kindlasti oleks saanud selle paremini teha...
Üldiselt maailm on täitsa äge, mulle lihtsalt meeldib tunnel rohkem, seda eriti Metro puhul.
Suur maailm pole üldse halb, Stalker musternäidiseks, aga kuna Metro on selline mõnevõrra kohamaks ja juhitud mäng, siis open-world minu silmis ei sobi.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2019 02:07:27 vasta tsitaadiga

Selle mängu arendajad on vististi idapoole inimesed. Inglise keelega on neil kindlasti omad raskused ja see on mängus selgelt tunda, mind see absoluutselt ei häiri aga eks kedagi võib muidugi häirida. VÕimalus on keel õigeks lülitada ja tõlget lihtsalt subtiitritest lugeda icon_wink.gif

Kas sa muidu ikka mängisid näiteks seda sama Volga map'i? Ma arvasin alguses samuti, et okei open world küll aga kui koguaeg toimub mingi käe hoidmine, läbi kitsa raja suunamine ja pidevalt on mingi paariline, kes sabas jõlgub siis on open world nagu rohkem teoreetiline. Kui aga mänguks läks siis oli selge, et mitte ühtegi piirangut ei ole - mine sinna kus tahad, millal tahad ja tee täpselt seda, mida tahad. Kedagi kaasas ei jõlgu, mingit pidevat "raadioside" ei ole, mingeid suuniseid ei anta. 100% oma valik, 0 piirangut ja 0 käe hoidmist, isegi praktiliselt null vahevideot. See ongi põhjus miks minu arvamus mängust muutus peaaegu 180 kraadi. Arvasin seni, et mingit päris open worldi ei ole ja kõik on ikka sama lineaarne, lihtsalt lineaarsus toimub õues.
Stalker on hea näide tõepoolest, aga olles ise ühe stalkeri just hiljuti läbi teinud siis ütleks, et ei küündi ligilähedalegi selle mängu mapile ja maailmale. Sisu poolest just, aga ka muus mõttes jääb alla. Stalkeri ja vist paljude muudegi selliste mängude viga tihtipeale ongi see, et maailm tehakse täiesti selgelt liiga suur ja contenti selles ei ole. Metros seni taolist probleemi ei ole täheldanud.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2019 23:53:26 vasta tsitaadiga

Mis seadetel RTX omanikud seda mängivad ? Tavaline kellatud RTX2080 ja 8700K @ 5 on seal 50-60fps mis on pmst unplayable...
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2019 23:57:12 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Mis seadetel RTX omanikud seda mängivad ? Tavaline kellatud RTX2080 ja 8700K @ 5 on seal 50-60fps mis on pmst unplayable...


ma panin extreme pealt ULTRA peale aitas sitaks kaasa ja pildi vahet absoluutselt pole.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2019 00:02:26 vasta tsitaadiga

Mul on niigi High ja performance on ikka dogshit, näeks siis ilus välja aga no ei näe ju ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 07.03.2019 00:06:40 vasta tsitaadiga

sul on nii kõva arvuti kuidas ta siis ei jookse kõik põhjas ? nalja teed ? see RTX on nii kõva kaart ta peaks igat mängu jooksutama igast asendist ju ...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2019 00:11:03 vasta tsitaadiga

No ei jooksuta ju vaata ülevaateid, rtx on 1440p on unplayable...

https://www.guru3d.com/articles_pages/metro_exodus_pc_graphics_performance_benchmarks,7.html

https://www.guru3d.com/articles_pages/metro_exodus_pc_graphics_performance_benchmarks,8.html
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2019 00:11:14 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
No ei jooksuta ju vaata ülevaateid, rtx on 1440p on unplayable...

https://www.guru3d.com/articles_pages/metro_exodus_pc_graphics_performance_benchmarks,7.html


mul rtx väljas mõttetu PASK see pane dx 11 ja ultra naudi
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2019 00:11:27 vasta tsitaadiga

Mul 980ti jooksutab seda Ultra peal 1440p nii 50-70fps
edit: vahepeal viskab ikka paar droppi alla 50 fps'i ka https://drive.google.com/open?id=1V0HzcVI08X3esdyVxa_i2yz_beeKUFja


viimati muutis Mugman 07.03.2019 00:48:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2019 00:51:13 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
No ei jooksuta ju vaata ülevaateid, rtx on 1440p on unplayable...

https://www.guru3d.com/articles_pages/metro_exodus_pc_graphics_performance_benchmarks,7.html


mul rtx väljas mõttetu piix see pane dx 11 ja ultra naudi


Ega jah muud võimalust pole, nii jookseb ~100+
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2019 01:56:14 vasta tsitaadiga

ma ei tea, mul jookseb see mäng pisut klokitud dualcore prose peal ( 6gen i3) ja gtx980'ga high graafikal, tesselation ja muud asjad kõik sees FHD kuskil nii 60-70fps, sellised numbrid on erinevate mängus sees tehtud reaalsete bench runide pealt. ultra on tegelikult ka täitsa mängitav aga siis on mingid teatud kohad, kus kukub natuke liiga madalale seega hoian pigem high peal. võrdlused on näidanud, et erinevus kvaliteedis on nagunii suht märkamatu.
kusjuures ma teen need runid enamasti sellistes kohtades, kus fps pigem on madalam a'la gunfighti ajal jne. min fps on muidugi madalam 40, kohati ka 30tes aga see just väga ei häiri sest need kohad on suht hetkelised. varsti tahan ära proovida kuidas 1070'ga on, arvan, et see lubab samade graafika sätetega umbes sama fps juures ka 1440p mängida

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Metro Exodus mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.