Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt Rally 2.0 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26, 27, 28  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 15.02.2019 18:42:53 vasta tsitaadiga

Need kellel VRiga paha hakkab - puht huvist - kas teil merel suure lainega ka veider hakkab?
Endal oli merehaigus kunagi ainult 1x ja läks kiirelt üle. Peale seda pold probleemi ka 10+m lainega loksuda nagu riisikott kalevipoja õlal.

Ning VRis võin DRi kütta nii mis kole - teist nägu tegemata. Samas tean inimesi kes peale kolme Soome raja kurvi vaat et käpuli minema läksid...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2019 18:46:14 vasta tsitaadiga

Kuulge lõpetage see VR kiitmine ära, mul juba mõte liigub ka sinna suunas ja ma ei taha mõelda, mis summa selle alla läheks icon_razz.gif Nii huvipärast, mis on parima hinna kvaliteediga ja mis on the best ... HTC Vive?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.02.2005




sõnum 15.02.2019 18:46:34 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Need kellel VRiga paha hakkab - puht huvist - kas teil merel suure lainega ka veider hakkab?
Endal oli merehaigus kunagi ainult 1x ja läks kiirelt üle. Peale seda pold probleemi ka 10+m lainega loksuda nagu riisikott kalevipoja õlal.

Ning VRis võin DRi kütta nii mis kole - teist nägu tegemata. Samas tean inimesi kes peale kolme Soome raja kurvi vaat et käpuli minema läksid...


Lained meeldivad. Aga DirtRrallys Vr prillidega sõites ei talu aju seda, et tagumik püsib vastu tooli ja pilt hüppab nii mis kole icon_biggrin.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuccu
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2019 19:04:17 vasta tsitaadiga

karuke kirjutas:
Kuulge lõpetage see VR kiitmine ära, mul juba mõte liigub ka sinna suunas ja ma ei taha mõelda, mis summa selle alla läheks icon_razz.gif Nii huvipärast, mis on parima hinna kvaliteediga ja mis on the best ... HTC Vive?


VR on odav kolmikutega võrreldes icon_cry.gif Sellepärast saigi se muretsetud.

Ega mere peal loksumist ma ka eriti ei kannata. Küll kannatan ma rohkem pikisuunalist kiikumist kui küljelt küljele.

Esimene hetk VRiga oligi just keha liikumisega seotud või noh selle puudumisega. Pitist välja sõitmisega esimesse kurvi pidurdamisega silmad nägid, et auto nina vajub alla ja aju eeldas et keha peaks ka liikuma ette aga seda ei toimunud - sellest ebakõlast viskas mul hetkest seest keerama.

See pildi lukustamine horisondile mõnevõrra aitas aga sellega on ka omad rõõmud - laguna seca rajal kruvikeerajas kadus auto hetkeks alt ära näiteks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 15.02.2019 19:08:51 vasta tsitaadiga

karuke kirjutas:
Kuulge lõpetage see VR kiitmine ära, mul juba mõte liigub ka sinna suunas ja ma ei taha mõelda, mis summa selle alla läheks icon_razz.gif Nii huvipärast, mis on parima hinna kvaliteediga ja mis on the best ... HTC Vive?


Puhtalt minu kogemus ja silm aga mulle tundus Oculus parem.

Aga jah endal ka pole hetkel VRi aga olen ka lihtsalt ultrawide monitoriga rahul. Samas see monuyor vast maksab sama mis VR + tool...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2019 19:21:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga Deluxile on preorder tehtud. Kes PS4-l sõidab, liituge Eesti Dirt Rally 2.0 kommuuniga, järgmine nädal saab juba proovida mõõtu võtta icon_smile.gif

Kust selle kommuuni leida võib ja kuidas protsess ise välja näeb?
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006




sõnum 15.02.2019 20:35:45 vasta tsitaadiga

Hetkel turul liikuvatest Pimax 5K mängude jaoks parim. Olen ka oculust ja htc vive/pro proovinud.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2019 21:16:01 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Hetkel turul liikuvatest Pimax 5K mängude jaoks parim. Olen ka oculust ja htc vive/pro proovinud.

Sul ei ole arvuitit mis pädevalt suudaks neid Pimax 4K, 5K ja 8K mis iganes peaseadmeid välja vedada headel mängudel, sa võid nendega mingit vibu laskmist teha. Kas sa tõesti arvad, et Oculus ja HTC ei suudaks paremat ekraani sinna peaseadmesse panna?
Oculus ja HTC optimeerivad oma seadmeid ikka selle järgi mida hetkel inimeste arvutid suudavad välja vedada. VR juures on ÜLIMALT tähtis, et sul oleks sujuv 90+ FPS. Kui sul arvuti ei suuda VR-i jooksutada
90+ on esimene probleem mis tekitab Motion Sicnessi.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 15.02.2019 21:20:16 vasta tsitaadiga

Tegin ka pre-orderi ära. Võtsin voidu.com-i kaudu delux editioni - €55.24
_________________
SC: -huviline-
Steam: Huviline
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 15.02.2019 21:21:19 vasta tsitaadiga

-huviline- kirjutas:
Tegin ka pre-orderi ära. Võtsin voidu.com-i kaudu delux editioni - €55.24


Kas sealt saab kohe key kätte? Kui see ametlik müüja on siis why not...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 15.02.2019 21:33:06 vasta tsitaadiga

Kohe ei saanud, kiri väljas alles 22 saab.
_________________
SC: -huviline-
Steam: Huviline
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2019 21:35:24 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
-huviline- kirjutas:
Tegin ka pre-orderi ära. Võtsin voidu.com-i kaudu delux editioni - €55.24


Kas sealt saab kohe key kätte? Kui see ametlik müüja on siis why not...
nt
Ubi kirjutab oma lehel: The following list of all approved retailers worldwide was last updated on the 11/01/2019 kirjutas:
..
Ubisoft Store STORE.UBI.COM
Ventes Privée VENTE-PRIVEE.COM
Voidu VOIDU.COM

Ühe ostu sooritanud; toimis.

_________________
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.02.2019 22:02:02 vasta tsitaadiga

-RaiTz- kirjutas:
Syncmahv kirjutas:
Hetkel turul liikuvatest Pimax 5K mängude jaoks parim. Olen ka oculust ja htc vive/pro proovinud.

Sul ei ole arvuitit mis pädevalt suudaks neid Pimax 4K, 5K ja 8K mis iganes peaseadmeid välja vedada headel mängudel, sa võid nendega mingit vibu laskmist teha. Kas sa tõesti arvad, et Oculus ja HTC ei suudaks paremat ekraani sinna peaseadmesse panna?
Oculus ja HTC optimeerivad oma seadmeid ikka selle järgi mida hetkel inimeste arvutid suudavad välja vedada. VR juures on ÜLIMALT tähtis, et sul oleks sujuv 90+ FPS. Kui sul arvuti ei suuda VR-i jooksutada
90+ on esimene probleem mis tekitab Motion Sicnessi.
enamus tänapäevastes mängutes on resolution scaling sisse ehitatud, et kui on 4k ekraan, siis paned resolution scalingu 25% peale ja graafika on FHD tasemel, kuid väljund on 4k, et ekraan lolliks ei läheks
manipuleerimisteks graafikaga on mitmeid võimalusi, kuid pimaxi ainsaks argumendiks on väiksem kardin ja seda isegi siis, kui FHD resolutsiooniga graafika on upscaletud 1440p peale kummalegi silmale

1080ti on sellele täiesti piisav, kui seadetes loovam olla

see, et ekraanid on 1440p ja neid 2tk ei tähenda, et raud peab seda ultras 1:1 pikslis suutma lahendada

dirt rallyt pelasin oculusega, kasutades nvidia DSR'i 1620p, ultra seades ja 90fps tuli stabiilselt

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2019 22:54:17 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
-RaiTz- kirjutas:
Syncmahv kirjutas:
Hetkel turul liikuvatest Pimax 5K mängude jaoks parim. Olen ka oculust ja htc vive/pro proovinud.

Sul ei ole arvuitit mis pädevalt suudaks neid Pimax 4K, 5K ja 8K mis iganes peaseadmeid välja vedada headel mängudel, sa võid nendega mingit vibu laskmist teha. Kas sa tõesti arvad, et Oculus ja HTC ei suudaks paremat ekraani sinna peaseadmesse panna?
Oculus ja HTC optimeerivad oma seadmeid ikka selle järgi mida hetkel inimeste arvutid suudavad välja vedada. VR juures on ÜLIMALT tähtis, et sul oleks sujuv 90+ FPS. Kui sul arvuti ei suuda VR-i jooksutada
90+ on esimene probleem mis tekitab Motion Sicnessi.
enamus tänapäevastes mängutes on resolution scaling sisse ehitatud, et kui on 4k ekraan, siis paned resolution scalingu 25% peale ja graafika on FHD tasemel, kuid väljund on 4k, et ekraan lolliks ei läheks
manipuleerimisteks graafikaga on mitmeid võimalusi, kuid pimaxi ainsaks argumendiks on väiksem kardin ja seda isegi siis, kui FHD resolutsiooniga graafika on upscaletud 1440p peale kummalegi silmale

1080ti on sellele täiesti piisav, kui seadetes loovam olla

see, et ekraanid on 1440p ja neid 2tk ei tähenda, et raud peab seda ultras 1:1 pikslis suutma lahendada

dirt rallyt pelasin oculusega, kasutades nvidia DSR'i 1620p, ultra seades ja 90fps tuli stabiilselt


Selles ongi meie erinevus. Arvestades VR kvaliteeti, siis ma ei suudaks seda kunagi veel maha keerata, eriti 25% peale WTF, sellest ei jää ju mitte midagi järgi.
Ise kasutan ikka pigem 1.5 - 2 up-scalingut, et asi teravam oleks kui 1:1. See oleks nagu 2K või 4k monitoril mängida FullHD peal, sellest ei jää ju midagi järgi. Milleks?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.02.2019 23:05:01 vasta tsitaadiga

-RaiTz- kirjutas:
libe kirjutas:
-RaiTz- kirjutas:
Syncmahv kirjutas:
Hetkel turul liikuvatest Pimax 5K mängude jaoks parim. Olen ka oculust ja htc vive/pro proovinud.

Sul ei ole arvuitit mis pädevalt suudaks neid Pimax 4K, 5K ja 8K mis iganes peaseadmeid välja vedada headel mängudel, sa võid nendega mingit vibu laskmist teha. Kas sa tõesti arvad, et Oculus ja HTC ei suudaks paremat ekraani sinna peaseadmesse panna?
Oculus ja HTC optimeerivad oma seadmeid ikka selle järgi mida hetkel inimeste arvutid suudavad välja vedada. VR juures on ÜLIMALT tähtis, et sul oleks sujuv 90+ FPS. Kui sul arvuti ei suuda VR-i jooksutada
90+ on esimene probleem mis tekitab Motion Sicnessi.
enamus tänapäevastes mängutes on resolution scaling sisse ehitatud, et kui on 4k ekraan, siis paned resolution scalingu 25% peale ja graafika on FHD tasemel, kuid väljund on 4k, et ekraan lolliks ei läheks
manipuleerimisteks graafikaga on mitmeid võimalusi, kuid pimaxi ainsaks argumendiks on väiksem kardin ja seda isegi siis, kui FHD resolutsiooniga graafika on upscaletud 1440p peale kummalegi silmale

1080ti on sellele täiesti piisav, kui seadetes loovam olla

see, et ekraanid on 1440p ja neid 2tk ei tähenda, et raud peab seda ultras 1:1 pikslis suutma lahendada

dirt rallyt pelasin oculusega, kasutades nvidia DSR'i 1620p, ultra seades ja 90fps tuli stabiilselt


Selles ongi meie erinevus. Arvestades VR kvaliteeti, siis ma ei suudaks seda kunagi veel maha keerata, eriti 25% peale WTF, sellest ei jää ju mitte midagi järgi.
Ise kasutan ikka pigem 1.5 - 2 up-scalingut, et asi teravam oleks kui 1:1. See oleks nagu 2K või 4k monitoril mängida FullHD peal, sellest ei jää ju midagi järgi. Milleks?
me ei räägi võrreldavatest asjadest
isegi see pimaxi ekraaniresolutsioon blokeerib reaalset FHD resolutsiooni teravust
kui paned pimaxi pähe või paned oculuse pähe, siis sama detailsusega on ühel suurem kardin - olulisim on see kardin eemaldada, mitte kohe paugutada kõik 4k ultrasse

ega arvutimonitoridega sama lugu, FHD pealt minnes 4k peale, tuleb kohe kompromisse teha, ei ole ULTRA + 8xMSAA ja 120fps

ekraani resolutsioonist tingitud kardin ei lase oculustel ja vivedel paljusid detaile native resoga näha ja kui täna on see resolutsioon täiesti tip top väiksema kardinaga VR seadmel, siis see, kui sa seal ka kohe native peale tõmbad, siis päädib see sellega, et seda native resolutsiooni detaili varjutab see kardin täpselt sama moodi, nagu varasematel mudelitel

ega kõik seda muidugi ei mõista ja rohkem pole vaja ka seletada

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006




sõnum 15.02.2019 23:52:22 vasta tsitaadiga

-RaiTz-, Mis mõttes ei suuda, mul Pimax 5K ja 1080ti, väga edukalt saab assetto corsat pelada 90fps. Või sa eeldad ilma oma kogemuseta? Ehk eeldus on kõigi feilide ema. Soovid, tule läbi ja veendu kui hea asjaga tegu on.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2019 00:12:32 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
-RaiTz-, Mis mõttes ei suuda, mul Pimax 5K ja 1080ti, väga edukalt saab assetto corsat pelada 90fps. Või sa eeldad ilma oma kogemuseta? Ehk eeldus on kõigi feilide ema. Soovid, tule läbi ja veendu kui hea asjaga tegu on.

Jah ma olen suht skeptiline, kuna 4k gaming on suht uus asi ja seda ei suuda ikkagi paljud arvutid välja vedada pädeva FPS-iga tava monitori peal, rääkimata VR-ist. Jah ilmselt sinu 9700K ja 1080Ti suudavad, aga mina pidasin silmas masse.
Minu point oli selles, et sa ei saa soovitada ju osta 4K monitori ja siis ütelda, et mängige 1080p peal sellega kuna donwsampling on piisavalt pädev täna tänapäeval.
Osta endale 400kw auto, aga piira see 120kw peale, et oleks hea sõita eks?
Kui enamus arvuteid suudaksid pädevalt 4K VR-i 90+ FPS mängida siis oleks Oculusel ja HTC-l sellised peaseadmed juba olemas.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006




sõnum 16.02.2019 00:24:03 vasta tsitaadiga

Jah, what you pay, what you get.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2019 00:29:55 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Jah, what you pay, what you get.

Jah pooldan seda väljendit 100%, aga ei ole üldse teemasse hetkel.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.02.2019 01:05:48 vasta tsitaadiga

-RaiTz- kirjutas:
Syncmahv kirjutas:
-RaiTz-, Mis mõttes ei suuda, mul Pimax 5K ja 1080ti, väga edukalt saab assetto corsat pelada 90fps. Või sa eeldad ilma oma kogemuseta? Ehk eeldus on kõigi feilide ema. Soovid, tule läbi ja veendu kui hea asjaga tegu on.

Jah ma olen suht skeptiline, kuna 4k gaming on suht uus asi ja seda ei suuda ikkagi paljud arvutid välja vedada pädeva FPS-iga tava monitori peal, rääkimata VR-ist. Jah ilmselt sinu 9700K ja 1080Ti suudavad, aga mina pidasin silmas masse.
Minu point oli selles, et sa ei saa soovitada ju osta 4K monitori ja siis ütelda, et mängige 1080p peal sellega kuna donwsampling on piisavalt pädev täna tänapäeval.
Osta endale 400kw auto, aga piira see 120kw peale, et oleks hea sõita eks?
Kui enamus arvuteid suudaksid pädevalt 4K VR-i 90+ FPS mängida siis oleks Oculusel ja HTC-l sellised peaseadmed juba olemas.
ostad ju omale 400kW masina ja töristad linnas 50ga, mitu kW võimsust rattale kantakse neljandal käigul ja tühikäigupööretel?

ja pimax ei ole 4k mõlemale silmale, isegi kaudselt mitte ja see, et mõlemal silmal nihkega pilt, siis ka see ei tähenda, et mõlema pildi töötlemiseks kuluks täpselt 2x rohkem ressurssi

tasub ennast enne kurssi viia asjaga

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2019 01:46:40 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
-RaiTz- kirjutas:
Syncmahv kirjutas:
-RaiTz-, Mis mõttes ei suuda, mul Pimax 5K ja 1080ti, väga edukalt saab assetto corsat pelada 90fps. Või sa eeldad ilma oma kogemuseta? Ehk eeldus on kõigi feilide ema. Soovid, tule läbi ja veendu kui hea asjaga tegu on.

Jah ma olen suht skeptiline, kuna 4k gaming on suht uus asi ja seda ei suuda ikkagi paljud arvutid välja vedada pädeva FPS-iga tava monitori peal, rääkimata VR-ist. Jah ilmselt sinu 9700K ja 1080Ti suudavad, aga mina pidasin silmas masse.
Minu point oli selles, et sa ei saa soovitada ju osta 4K monitori ja siis ütelda, et mängige 1080p peal sellega kuna donwsampling on piisavalt pädev täna tänapäeval.
Osta endale 400kw auto, aga piira see 120kw peale, et oleks hea sõita eks?
Kui enamus arvuteid suudaksid pädevalt 4K VR-i 90+ FPS mängida siis oleks Oculusel ja HTC-l sellised peaseadmed juba olemas.
ostad ju omale 400kW masina ja töristad linnas 50ga, mitu kW võimsust rattale kantakse neljandal käigul ja tühikäigupööretel?

ja pimax ei ole 4k mõlemale silmale, isegi kaudselt mitte ja see, et mõlemal silmal nihkega pilt, siis ka see ei tähenda, et mõlema pildi töötlemiseks kuluks täpselt 2x rohkem ressurssi

tasub ennast enne kurssi viia asjaga


Ära trolli!
Spoiler Spoiler Spoiler


Kui neid mänge ei suuda välja vedada 90+ FPS, siis ära tule mulle rääkima mingist Project Cars 2 või Asetto Corsa mängimisest 90+ FPS Ultra või isegi High sätetel.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.02.2019 02:12:16 vasta tsitaadiga

oehh joomajoo
nii assetto corsat kui project carsi mängisin ma oma risu peal 1620p DSRiga oculusel
assetto corsal võis olla isegi kangemad seaded

nüüd pimax 5k vms on 1440p ekraanid, ehk native reso 1440p, mitte 1620p, rääkimata 4k ala 2160p per silm

1080ti mängib selle pimaxi mugavalt ära, eriti, kui prose on midagi paremat, kui minu 2600k kopp.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 16.02.2019 14:20:27 vasta tsitaadiga

Võtsin deluxe ligi. Steamist. Call me an idiot now aga ma olen rahul.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013




sõnum 16.02.2019 15:18:49 vasta tsitaadiga

johhaidii, võtke oma assetto corsad, project carsid, oculused, pimaxid jm kaasa ja lohisege nendega õigetesse teemadesse.. peab iga teema arvutimängude foorumis mingit verd-vatti-tatti täis peldikusein olema? ükskõik mis teemat loed, ikka paar malakat ajavad mingit semi-ot saagi.. võtke tuba või midagi icon_evil.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 16.02.2019 23:28:46 vasta tsitaadiga

Gameplay videosid vaadates meenutab jubedalt seda täielikku floppi Dirt 4-ja :/
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt Rally 2.0 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26, 27, 28  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.