Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Civilization VI märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2016 20:47:53 Civilization VI vasta tsitaadiga

Civilization 6 is coming in October, with big changes
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2016 21:16:28 vasta tsitaadiga

paistab et tuleb Linuxile/OSX'ile ka

https://twitter.com/CivGame/status/730440440437055490
Civilization VI will be available on Mac and Linux too. We will have more info to share on those platforms in the coming months.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amputech.
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2016 21:36:28 vasta tsitaadiga

No ma ütlen välja, et see f2p mobiilimängu graafika ei tekita eriti positiivseid tundeid.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2016 22:57:23 vasta tsitaadiga

Kuna kogu Civ5 kompott on algusest peale sees, siis mida nad müüvad? Skin?
Civ4 > 5 kaotati hunnik asju ära ja hakati otsast peale expansion-pakk treima, aga see värk jääb segaseks.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 12.05.2016 10:31:51 vasta tsitaadiga

amputech. kirjutas:
No ma ütlen välja, et see f2p mobiilimängu graafika ei tekita eriti positiivseid tundeid.


Tubli! Graafika on Civ tüüpi mängu puhul just see kõige tähtsam asi. Pole sellel putitatud CIV V graafikal häda midagi, strateegia mängu jaoks käib küll.

Kogemuste põhjal ütleks, et tuleb basic toolkit modijatele millega võiks korraliku mängu teha. Muidugi on kaasas mingi kergemat sorti singleplayer osa. Erilist strateeglilist sügavust, mille kallalt võiks nädalaid mässata, sellelt oodata ei tasu.

Kui midagi oodata , siis ilmselt mängu väljalaske kuupäeva edasi lükkamist. Kui nad tahavad 6 kuu pärast toimivat mängu välja lasta peaks neil praegust beta tasemel töötav variant, mida nad ka teistele julgevad näidata, olemas olema. Xcom 2 oli üsna ilmsekas näide mida kogenud tegija sellise ajaga teha "jõuab".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2016 10:57:14 vasta tsitaadiga

Kui nad ehitavad Civ5 peale, siis ei ole ju midagi erilist leiutada vaja.

tsitaat:
EXPANSIVE EMPIRES: See the marvels of your empire spread across the map like never before. Each city spans multiple tiles so you can custom build your cities to take full advantage of the local terrain.

ACTIVE RESEARCH: Unlock boosts that speed your civilization’s progress through history. To advance more quickly, use your units to actively explore, develop your environment, and discover new cultures.

DYNAMIC DIPLOMACY: Interactions with other civilizations change over the course of the game, from primitive first interactions where conflict is a fact of life, to late game alliances and negotiations.

COMBINED ARMS: Expanding on the “one unit per tile” design, support units can now be embedded with other units, like anti-tank support with infantry, or a warrior with settlers. Similar units can also be combined to form powerful “Corps” units.

ENHANCED MULTIPLAYER: In addition to traditional multiplayer modes, cooperate and compete with your friends in a wide variety of situations all designed to be easily completed in a single session.

A CIV FOR ALL PLAYERS: Civilization VI provides veteran players new ways to build and tune their civilization for the greatest chance of success. New tutorial systems introduce new players to the underlying concepts so they can easily get started
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aphextwin
HV vaatleja

liitunud: 06.08.2005




sõnum 13.05.2016 09:43:21 vasta tsitaadiga

Istu, kaks! Mis sulle graafikakommentaari juures ei meeldinud? Kaaskodanikule ei tohi graafika korda minna, sest sina graafikat ei väärtusta? Sina pole tema. Pealegi ei pea kõigi latt olema "käib küll" tasemel.


SirAskAlot kirjutas:
amputech. kirjutas:
No ma ütlen välja, et see f2p mobiilimängu graafika ei tekita eriti positiivseid tundeid.


Tubli! Graafika on Civ tüüpi mängu puhul just see kõige tähtsam asi. Pole sellel putitatud CIV V graafikal häda midagi, strateegia mängu jaoks käib küll.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2016 17:40:43 vasta tsitaadiga

Quill18 Pre-Release Gameplay Footage
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2016 18:04:15 vasta tsitaadiga

civ5 suurim probleem oli kindlasti MP käikude pikkus. kui seda ära ei fixita, siis on tõesti tegu mõttetu reskin-iga ja ostu väärt ei ole.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2016 14:15:57 vasta tsitaadiga


Link

_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2016 00:15:14 vasta tsitaadiga

Kas nad midagi AI kiiremas toimetamisest ka rääkinud on? Võib loota, et nende käigud lõppevad kiiremini?

e: midagi leidsin, otseselt küll turn speed'i ei puuduta
http://www.ign.com/articles/2016/08/03/hidden-agendas-and-improved-ai-in-civilization-6
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amputech.
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2016 09:26:24 vasta tsitaadiga


Link


Siiamaani olin suht leige uue CIV suhtes, aga nüüd tundub, et tuleb ikka korralik samm edasi eelmisest.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2016 14:43:26 vasta tsitaadiga

Täna siis launch.
60€ eesti ei kutsu mitte kuidagi ostma. Isegi GMG 48 eurot tundub kallivõitu.

Review ka: http://www.pcgamer.com/civilization-6-review/
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cOpY
HV kasutaja
cOpY

liitunud: 25.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2016 15:17:52 vasta tsitaadiga

Mina sain key HRK-st 35 euroga. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2016 09:03:55 vasta tsitaadiga

Täitsa vaffa mäng. Jookseb ka kenasti max sätted peal ja 30fps
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cOpY
HV kasutaja
cOpY

liitunud: 25.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2016 10:31:20 vasta tsitaadiga

Mäng on väga hea, aga mõned asjad,mis ei häirivad:
1. Iga kord kui kohtud uue tsivilisatsiooniga, või kui nad sulle midagi ütlevad (denouncing näiteks) pead seda cutscene vaatama.
2. Nukuriike ei ole enam, kõiki linnasid peab ise juhtima.
3. Spioonid ei saa enam enda linnades lõpmatuseni vastutegevust teha, iga 6 käigu tagant (oli vist?) pead uuesti panema nad seda tegema.
4. Ehitajatel pole enam auto-build valikut.
5. Map on päris kirju, vahest on raske ressursse märgata.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2016 07:55:46 vasta tsitaadiga

Ehitajate osas see ka suur muutus, et vaikimisi saab aint 3 asja ehitada ja siis kaob ehitaja ära.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2016 08:13:47 vasta tsitaadiga

Mis on siinseste kasutajate lemmik rahvus kellega mängid peamiselt? Ma ise kasutan venelasi.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2016 08:37:29 vasta tsitaadiga

Ma praegu esimest mängu teen ameeriklastega, senimaani mängides ei tundu, et just mingeid väga häid eeliseid annaks. Paar paremad unitit hiljem ja nipet näpet.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gretchin
Kreisi kasutaja
gretchin

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2016 10:17:32 vasta tsitaadiga

Ise mängin ka esimest ameeriklastega, panin lihtsalt "random". Mõtlesin, et teen veidi rahulikuma mängu (uute funktsioonide tundma õppimiseks) ja võtsin tsivilisatsioone vähemaks. Juhtus aga nii, et olen suure maajupi peal üksinda koos viie linnriigiga, paremat tutoriali ei oleks osanud oodata icon_smile.gif
Mulle täitsa meeldib muidu, värske mäng, aga siiski CIV. Ise olen ~15 aastat mänginud ja ei ole nagu esialgu midagi sellist mis häiriks.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2016 12:13:16 vasta tsitaadiga

Vastik sõltuvust tekitav mäng, iga kord kui lõpetada tahad, siis mõtled, et teen ühe turni veel aga kella vaadates on juba varahommik icon_biggrin.gif
_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2016 12:25:15 vasta tsitaadiga

vahel tundub,et vaenlased tahavad niisama sõda kuulutada tihti ja tulevad kambaga kallale
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2016 12:30:17 vasta tsitaadiga

Reddit sellekohtast vingu täis. AI sai uues mängus oma need agendad (vist?) ja eelmistest mängudest veel lollim diplomaatias. Erinevate teemade järgi täiesti tavaline, et ülisõbralik kuulutab lambist sõja. Samuti pidid sõjas taktikaliselt rumalaid käike tegema, loobivad lootusetu võidu% pihta mehi.

Ei ole siiani osta viitsinud ja jätkuvalt tundub hästi toores.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2016 12:33:50 vasta tsitaadiga

väga keerukas on üldse sõbralikke suhteid hoida teisega. Koguaeg unfriendly staatus kõigiga.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 27.10.2016 12:53:02 vasta tsitaadiga

Districtite "cheat sheet" - https://www.reddit.com/r/civ/comments/58i4eh/civilization_vi_district_cheat_sheet_v30_just/?__prclt=K5ZYduO0
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.10.2016 16:32:19 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
väga keerukas on üldse sõbralikke suhteid hoida teisega. Koguaeg unfriendly staatus kõigiga.

See on lollim kui eelmistes...täiesti lampi kuulutavad sõja ka täis rõõmsa pealt.
Hetkel tundub asi toores, aga eks mängin läbi ja 3-4a pärast proovin uuesti.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2016 16:39:39 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
firemark kirjutas:
väga keerukas on üldse sõbralikke suhteid hoida teisega. Koguaeg unfriendly staatus kõigiga.

See on lollim kui eelmistes...täiesti lampi kuulutavad sõja ka täis rõõmsa pealt.
Hetkel tundub asi toores, aga eks mängin läbi ja 3-4a pärast proovin uuesti.


tsitaat:
3-4a pärast proovin uuesti...kui on 20 DLC'd välja tulnud.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2016 20:41:35 vasta tsitaadiga

see settlerite külje alla ronimine on ikka paras porno...
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2016 17:35:37 vasta tsitaadiga

AI ju aegade algusest selline tropp olnud. Tavaliselt kuulutan selle peale sõja ja razen kogu tsivilisatsiooni ära, sest ajab harja punaseks. Võimaluse piires siis.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.10.2016 17:49:20 vasta tsitaadiga

Tulevad jah nii külje alla...eile õhtul esimene. Seni veel ruumi on, aga varsti tuleb raze teha.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.10.2016 17:54:50 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
firemark kirjutas:
väga keerukas on üldse sõbralikke suhteid hoida teisega. Koguaeg unfriendly staatus kõigiga.

See on lollim kui eelmistes...täiesti lampi kuulutavad sõja ka täis rõõmsa pealt.
Hetkel tundub asi toores, aga eks mängin läbi ja 3-4a pärast proovin uuesti.


praegu jah selline teema, et kui nende agendasid ei täida, on kohe unfriendly jms jama majas thumbs_down.gif
linnade uutmoodi haldus meeldib ja see, et workerid kestavad 3-5 turni, lisaks saab policy-tega vastavalt vajadusele boostida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2016 11:27:56 vasta tsitaadiga

Eriti tüütu oli üks hetk see, kui mingi pisike riik Aztecs oma 1 linnaga kuulutas mulle sõja. Järgmise käigu ajal väitsid kõik teised rahvad,et ma olen Warmonger ja kuulutasid taas omakord mulle sõja ja lendasid mulle oma sõjaväega peale.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.11.2016 10:42:08 vasta tsitaadiga

Kui oled valinud näiteks 10 vastast, aga edetabelis näitab 2 +3 unknown, siis see selle tõttu, et teised kuskil eraldatud alal ja keegi ka neid ei tea?
Mõtlen, kas läks midagi valesti. Said mõned modid peale ja prooviks ikka megasuure mapiga mängida.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2016 11:01:50 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Kui oled valinud näiteks 10 vastast, aga edetabelis näitab 2 +3 unknown, siis see selle tõttu, et teised kuskil eraldatud alal ja keegi ka neid ei tea?
Mõtlen, kas läks midagi valesti. Said mõned modid peale ja prooviks ikka megasuure mapiga mängida.


megasuur map vajab mega arvutit ka? ropult rammi ja i7 proset?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.11.2016 11:11:35 vasta tsitaadiga

ojaa... päris masendavalt aeglane icon_lol.gif
Pigem proset. Mälukasutust näitab 1.8GB
Samas ma arvan, et osa süüd aeglusel võib olla, et mäng paikneb HDD peal mitte SSD'l.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2016 11:23:08 vasta tsitaadiga

ma seepärast üle standard suuruse mapi ei ole tahtnudki mängida, ei viitsi neid turnide vahel ootamisi taluda
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.11.2016 11:25:15 vasta tsitaadiga

Õnneks i3 kannatab mingit multitaskingut, nii et saan tööasju teha või foorumit sirvida.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2016 11:48:24 vasta tsitaadiga

Suht bugine tundub, samas palju on muutunud võrreldes varasematega.

Alguses sai palu nalja, põhimõtteliselt enda rumalusest, viskasin tuuma pommi vastase linnale ja siis läksin üksustega peale... paari turniga oli kogu sõjavägi surnud.
Ei saanud üldse aru mis toimub! Pärast selgus, et ala oli radiatsiooni all.

Teine nali oli siis kui mängisin tiny mapi, vastane pani oma üksused ümber minu paari linna ja blokeeris minu settlerid ära, areneda polnud võimalik.


Soovitan kasutada sellist taktikat, et alguses võimalikult palju areneda, võtta parimad linna kohad ära (või võtavad vastased need sinu eest), üks peamisi
põhjusi, miks computer AI pahaseks saab on see, et sa arened liiga kiirest või võtad nende linna kohad ära või ehitad neile liiga lähedale.
Lahendus on järgmine, peale denouncedmist, tasub valida casus belli ja formal war, ilma penaltita. Siis ei arva teised civid, et sa warmonger oled.
Kasuks tuleb ka see, et sul on veidi paremad üksused, kui vastasel. Piisab nüüd sellest, et paar parimat linna hõivata ja vastane hakkab kohe sul sõbraks,
soovitan veel esimest rahu pakkumist vastu mitte võtta, mida edasi, seda paremaks need lähevad. Võtad rahu pakkumise vastu ja siis oledki heas suhtes.
Linnasid kindlasti mitte razeda, sest saad penalty kaela jälle.
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2016 19:06:40 vasta tsitaadiga

kas Civ6 on siis DirectX 12 toega või mitte? kui kuu aega tagasi mängisin siis näitas küll veel directx 11,et jookseb selle peal

igatahes äge starting point:

Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2016 20:11:17 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
kas Civ6 on siis DirectX 12 toega või mitte? kui kuu aega tagasi mängisin siis näitas küll veel directx 11,et jookseb selle peal

igatahes äge starting point:



Jaapan ju. Realism. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.11.2016 21:54:04 vasta tsitaadiga

Mul nii hullusti ei läinud icon_smile.gif
Aga võtsin siis max mapi.
https://forums.civfanatics.com/resources/ynamp-yet-not-another-maps-pack-for-civ6.25395/updates
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puer
Kreisi kasutaja
puer

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 21:45:06 vasta tsitaadiga

Teoreetiline küsimus:
kas steam workshopist on võimalik allalaadida Gathering Storm mod'e (nt: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=939149009)
kui ma ostan ainult vanilla Civ 6 key (nt siit: https://www.allkeyshop.com/blog/buy-civilization-6-cd-key-compare-prices/)
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 21:55:04 vasta tsitaadiga

kuidas neid mod'e steamist alla laadida?

Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuccu
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 22:07:45 vasta tsitaadiga

Pressid seda subscribe nuppu ja laeb alla. See kuidas aktiveerida on juba mängupõhine vist.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 22:14:14 vasta tsitaadiga

no siis puer, alla saad laadida küll icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puer
Kreisi kasutaja
puer

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 22:57:54 vasta tsitaadiga

kuccu kirjutas:
Pressid seda subscribe nuppu ja laeb alla. See kuidas aktiveerida on juba mängupõhine vist.


Täpsustan küsimust: kas GS expansion mod'e suudab legaalne vanilla civ 6 base mäng alla laadida?

Civ 5-s aktiveerimise protsess oli vist nii: Civ 5 vanilla mänguga laadis alla .CIV5MOD laiendiga faili (mis oli tegelikult kokkupakitud "zip" kataloog), vajadusel tegid sellele unzip ning seejärel checkbox mod'ile mitte-nii-legaalses expansion mängus
nt: Sid.Meiers.Civilization.VI.Gathering.Storm-CODEX
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 23:35:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kas GS expansion mod'e suudab legaalne vanilla civ 6 base mäng alla laadida?

on kahtlusi, et steami workshopis (kus nimetatud asju on tõmmatud juba 30k jagu ja lemmikuteks lisatud ca tuhande poolt), on asju mis ei tööta mänguga mis ongi steamis?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puer
Kreisi kasutaja
puer

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2019 03:17:34 vasta tsitaadiga

Kas on kahtlusi? Jah. Erinevad mängud, base mäng ei taga standalone laiendusele mõeldud featuurid jne.
Sain soovitud Sukritact's Simple UI Adjustments mujalt, jagan ka siia: https://www10.zippyshare.com/v/g2SikXtE/file.html
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smirn
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2008




sõnum 21.01.2020 13:06:22 vasta tsitaadiga

Sõprade soovil sai ligi tõmmatud, et paar mängu teha. Päris hooked olen siiamaani, aeg muidugi kaob välgukiirusel seda mängides icon_lol.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Civilization VI
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.