Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2019 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 61, 62, 63  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 00:22:52 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
SirVorkars kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Mudisin oma posti, te kiired mehed icon_smile.gif


Millist sa mudisid?

Ahahhh nägin.
Samas eelmine kord oli nii et kuskilt piirist olid teed sahkamatta.
Mingi maakond vms ja seetõttu oli pool katsest lumest pühkimatta.

See oli Norra piiril, tahtsid norrakale võitu koju tuua


Täpselt nagu see aasta montes.
Tähtis katse jäeti ära...

No ja kui nuud see Todd tahab teha selliseid mitmeid riike koos hõlmavaid etappe, mis siis saab?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 08:25:54 vasta tsitaadiga

Tänak läbis katse väga rahuliku sõidujoonega. Eriti ilmekalt oli seda näha võrrelduna soome ja belgia vinguviiulite sõiduga.
Kui lubatud +7 tuleb, siis mulle tundub, et vahed lähevad homse päeva lõpuks üsna suureks.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 09:59:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui lubatud +7 tuleb, siis mulle tundub, et vahed lähevad homse päeva lõpuks üsna suureks.
_________________

Tuleks loota, et teisi läbimisi ei tühistata. Sellise tempi juures tõenäosus on suur.
Põhja pool pidi samas külmem olema

E:

Hakkas thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 15.02.2019 10:08:29 vasta tsitaadiga

Tänakul algus hea. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 10:28:57 vasta tsitaadiga

Vasaku õla kaamera on nii kehva nurga all, et sealt vaadates sõidaks nagu külg ees metsa poole icon_lol.gif

Täna võib strateegiamängudeks minna peale lõunat.
Kui vahed pole väga suured, siis keegi tipust võib end tagasi hoida ja homme eest startida.
Eks see oleneb ka tegelikult sellest kui suured vahed tulevad teise ringiga. Et kas on mõtet nii teha

E:

Evans ja Grönholm spinnitavad


_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 10:37:41 vasta tsitaadiga

Algus kena jah, nüüd siis ootame seda kell 10.08 SS3 Svullrya 1
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 11:31:26 vasta tsitaadiga

Pilt korra katkes ja ajasüsteem lendas maha, Tänak Neuvillega samas augus. Ogier kaotas 6 sek
Spoiler Spoiler Spoiler

Tänak hetkel kiireim

E:

Sunninen lendab

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 11:33:22 vasta tsitaadiga

JM ka Ogist möödas icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 11:51:28 vasta tsitaadiga

Grönholm enne finishit kinni
Ai ai ai

Rovanpära ka kinni.

üldiselt sulailm ja lumevallid viskavad kohe tagurpidi. Parem neid mitte näppida

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 12:13:48 vasta tsitaadiga

Bossel tuli kõvasti reha jah +1:21.0


SS4 tõmbas vahet juurde tiba thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 12:16:05 vasta tsitaadiga

Teine läbimine saab olema suht karm, seal hakkavad vahed kasvama

E:

Ogier sõidab pooleldi lahtise uksega , kaotab ka aega suht palju

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 15.02.2019 16:01:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 16:01:32 vasta tsitaadiga

Teine ring läks lahti.
All live-s see kaamera nurk on ikka megahea tänaku autos.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 16:03:49 vasta tsitaadiga

186km/h 30 sek lasta, epic icon_biggrin.gif


Ogieril probleemid, varsti kuuleb

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 16:05:45 vasta tsitaadiga

Neuville spin...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 16:05:46 vasta tsitaadiga

NEU ka spinnib
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 16:08:15 vasta tsitaadiga

Neuvillilt ka hea käik icon_biggrin.gif

Ogier hoiab tagasi

Neuville kaotab aega, teine spinn ka.
Tea arodünaamika on igatahes täiesti lõhki

Ott kiire

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 15.02.2019 16:09:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 16:09:42 vasta tsitaadiga

Ott puhtalt läbi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 16:13:00 vasta tsitaadiga

3 autot puhastasid teed, nüüd tagumised paugutavad thumbs_up.gif

Tänak tegi ok lõpuosa

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 16:21:59 vasta tsitaadiga

Mikkelsunn võib küll kotid ära pakkida ja üle piiri koju minna...
Ogier võpsikus... kahju.


viimati muutis SirVorkars 15.02.2019 17:27:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 17:26:47 vasta tsitaadiga

OGI piix
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 17:29:07 vasta tsitaadiga

Ogier jah out, rahvast pole

Kinni , mis kinni

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 17:39:43 vasta tsitaadiga

Mis Sunninenil on tiivad või?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 17:46:04 vasta tsitaadiga

Pole hullu. Homme kärbib Ott need tiivad ära kui nad võrdsematelt positsioonidelt stardivad. Praegu on taganttulijatel suur eelis.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 17:53:35 vasta tsitaadiga

jup thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 18:48:11 vasta tsitaadiga

Lõppsesiu hetkel vaadata siis Ott on ulme hästi vastu pidanud sellele jamale mis tagant tuleb thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 18:57:26 vasta tsitaadiga

mhmh. Hetkeseis oleks ka väga soodne meistrikate punktide kohalt. Kaks suurimat rivaali ei ole suurt midagi skoorimas. Isegi kui end esimeseks sõita ei suuda on vaja poodiumil lõpetada ja kõik on väga OK.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 19:00:55 vasta tsitaadiga

Arvestades kus on latvala stardikoht täna, siis mnjah ajavahed peaksid tänakuga võrreldes ikka suuremad olema.
Samas vinguviiul oleks ka kiiremad ajad sõitnud viimased katsed, kuid auto suht aerodünaamikata.
Viimaste katsete aegu vaadates võrreldes neuvilli romuga, arvan et ott ei pinguta ka. Loodab homsele stardikohale. Lihtsalt hoiab vahet parajalt esimestega ja autot tervena.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 19:04:01 vasta tsitaadiga

Pm peaks ott viimasel katsel suht võrdselt sõitma, esimene läbimine. Samas survejõudu pole.
Kõik ok, arvestades olusi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 19:07:22 vasta tsitaadiga

Ogi auto praktiliselt täiesti terve. Põhja peal kinni, tagumine ots tee peal, ja minema ei saa. Selline katkestamine tõesti masendav.
Huvitav, kas neil lumelabidaid(nagu kaitseväes sapöörikad vms) pole sellisteks juhtudeks kaasas et lahti kaevata....
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 19:09:20 vasta tsitaadiga

On, aga kaotus tuleb ikkagi kalender. Oleks rahvast ümber olnud, siis teine asi.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 19:19:23 vasta tsitaadiga

Aii viimane katse esimene läbimine ju. Nüüd oleneb, palju kellelgi rehvis naelu alles on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 19:21:14 vasta tsitaadiga

Meeke näitab ja martin loeb icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 19:33:28 vasta tsitaadiga

Latvala out... fakk...
Sunninenlil tuled näitavad taevase icon_biggrin.gif
Aii valus 13 sekist sai 2 sek ainult icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 19:35:27 vasta tsitaadiga

No nii. Otil homme vaja stabiilne ja puhas päev teha. Ei ole ilmselt vaja ühtki riski võtta.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 19:37:53 vasta tsitaadiga

Nüüd on sellel katsel 2 latvala kurvi icon_biggrin.gif
Eelmine aasta ta vist käkkis ka selle katse lõpupoole ära või oli see volkswageni ajal?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 19:42:43 vasta tsitaadiga

VW ajal, viimane kurv.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 19:48:05 vasta tsitaadiga

Meeke oleks võinud 1,5sek kiirem olla. Latvala , latvala, latvala.....pauk toyotale, sest Meeke pole hetkel erilises konkurentsis.
Mis nende lampidega seal on, et auto küljes ei püsi?
2-3 sama jama olnud.
Homme tuleb huvitav päev

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 19:49:41 vasta tsitaadiga

Lucky Lappi icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif Kuidas mõnel ikka jopastab.. samas Ogi ja Latvala jäid nii kinni
Pealtvaatajad pääseseid ka napilt..
https://www.facebook.com/304943716370639/posts/1020441834820820/


viimati muutis fgth 15.02.2019 20:34:24, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 19:49:45 vasta tsitaadiga

lükkavad lund kuskil nõks ja pääsevad lambid lahti icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 19:51:19 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Mis nende lampidega seal on, et auto küljes ei püsi?
2-3 sama jama olnud.


Fordi teema noh.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 19:58:26 vasta tsitaadiga

klauskp, oluliselt kiirem kurv, see päästis. kuigi 50:50 olukorrad on nad niiehknaa.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 15.02.2019 21:55:24 vasta tsitaadiga

See Lappi pääsemine ikka epic, ilus vaadata kohe.
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elevant
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009




sõnum 15.02.2019 22:01:20 vasta tsitaadiga

WRC2 mees Huttunen võitis viimase kiiruskatse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2019 09:30:56 vasta tsitaadiga

miq1988 kirjutas:
See Lappi pääsemine ikka epic, ilus vaadata kohe.


See fänn, kes selle pildile sai pistis ilmselt tubli kopika tasku. Huvitav, palju? WRC on klipile juba õigused omandanud.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2019 10:27:18 vasta tsitaadiga

Day 2 thumbs_up.gif

Härra Tänak võttis rahulikult, uus katse tema jaoks....tõusis liidriks thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2019 10:34:29 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
miq1988 kirjutas:
See Lappi pääsemine ikka epic, ilus vaadata kohe.


See fänn, kes selle pildile sai pistis ilmselt tubli kopika tasku. Huvitav, palju? WRC on klipile juba õigused omandanud.
ilmselt 0€
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 16.02.2019 10:47:08 vasta tsitaadiga

Kuna tegemist FIA-ga siis arvatavasti kuuluvad kõik õigused neile icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2019 11:01:24 vasta tsitaadiga

Mul ainukesena viskab vahepeal sellist errorit ja F5 paneb striimi uuesti käima?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2019 11:07:04 vasta tsitaadiga

pole probleemi esinenud
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2019 11:08:40 vasta tsitaadiga

Lappil on naljakad prillid icon_biggrin.gif
Ei tea milleks need vajalikud. Pole tal varem prille olnud.
Pole päikestki ja tee niisama ka hästi näha sula töttu...

E: Suninen on minevik icon_biggrin.gif


viimati muutis SirVorkars 16.02.2019 11:10:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2019 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 61, 62, 63  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.