Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia piiramatu mahuga 4G Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 104, 105, 106 ... 147, 148, 149  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 01.02.2019 09:31:34 vasta tsitaadiga

Shaqx, võibolla miskit ikka vigane, voip tuli üldiselt ei sära. On nüüd siis ruuter või on vaja soft üle lasta.
Rendiseade, viska poodi ja võta uuem mudel.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shaqx
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2014




sõnum 01.02.2019 09:39:52 vasta tsitaadiga

Ruuter on välja ostetud. Kuidas firmware update võimalik teha oleks?

indrpo kirjutas:
Shaqx, võibolla miskit ikka vigane, voip tuli üldiselt ei sära. On nüüd siis ruuter või on vaja soft üle lasta.
Rendiseade, viska poodi ja võta uuem mudel.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2019 10:06:06 vasta tsitaadiga

Viimase mudeliga oli sama jama. Enam pole mulle maal kurdetud (homme saan teada), aga vist oli softi kamm ja lasti uus peale
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 01.02.2019 20:53:11 vasta tsitaadiga

Shaqx kirjutas:
Ruuter on välja ostetud. Kuidas firmware update võimalik teha oleks?

indrpo kirjutas:
Shaqx, võibolla miskit ikka vigane, voip tuli üldiselt ei sära. On nüüd siis ruuter või on vaja soft üle lasta.
Rendiseade, viska poodi ja võta uuem mudel.


töötaval ruuteril reset tikuga alla, 5sekki ja lased lahti, tuled peaks kustuma, siis möllab käima, laeb uue softi alla ja paneb peale, 15min hoia hinge kinni, et vool ära ei läheks, ise ära ka kusagilt samal ajal torgi.
Veebimenüüs peale seda peaks nägema firmware versiooni 4 vms.
ps. kui ka see ei aita, siis väljaostugarantii võiks veel kehtida.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shaqx
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2014




sõnum 02.02.2019 08:35:16 vasta tsitaadiga

Sai proovitud eks nüüd homme hommik ole näha, täna hommikul oli jälle ruuteril tuled kustu. Firmware Version:V1.00(ABDE.4)C0 Ruuter sai teliast 2016 aasta aprill soetatud, garantii läbi.

indrpo kirjutas:
Shaqx kirjutas:
Ruuter on välja ostetud. Kuidas firmware update võimalik teha oleks?

indrpo kirjutas:
Shaqx, võibolla miskit ikka vigane, voip tuli üldiselt ei sära. On nüüd siis ruuter või on vaja soft üle lasta.
Rendiseade, viska poodi ja võta uuem mudel.


töötaval ruuteril reset tikuga alla, 5sekki ja lased lahti, tuled peaks kustuma, siis möllab käima, laeb uue softi alla ja paneb peale, 15min hoia hinge kinni, et vool ära ei läheks, ise ära ka kusagilt samal ajal torgi.
Veebimenüüs peale seda peaks nägema firmware versiooni 4 vms.
ps. kui ka see ei aita, siis väljaostugarantii võiks veel kehtida.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
draggo
HV kasutaja
draggo

liitunud: 08.01.2004




sõnum 09.02.2019 11:55:29 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab kommenteerid?
Sain Teliast ruuteri Zyxel LTE3316-M604. 4G levi on väga hea. Kiirus kogu aeg nii nagu lubatud. Aga ühtegi seadet ei saa wifi levisse pidama. Näiteks wifi kaudu Airprinter tuleb arvutis enne igat printimist uuesti seadistada. Robot tolmuimeja ei suuda võrguga ennast ühendada. FTP üleslaadimine NAS'i meeletult aeglane. Ja nii edasi.
Kas sellele on mingi rohi või tuleks küsida renti Huawei ruuter?

_________________
Sleepwalkers - parim ansambel peo pidamiseks
KOMPAKT kontorimööbel
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2019 12:05:50 vasta tsitaadiga

Alustuseks proovi võrgu nimi ära muuta, kui naabril peaks samasugune ruuter olema ja mõlemal on vaikimisi nimi, siis võib igasuguseid asju juhtuda.
Kui sul on võrgus veel mõni ruuter, siis kontrolli ega sellel dhcp sisse pole lülitatud.
Dhcp lease time võid ka näiteks 86400 panna kui see peaks vaikimisi seadetes liiga väike olema
Kui kortermajas elad võib proovida wifile käsitsi kanal määrata
Kui su koju levib veel mõni wifi võrk millega on võimalik ühenduda, siis veendu et seadmed poleks pandud automaatselt selle teise võrguga ühenduma
Kui torrentit kasutad, siis vaata kas midagi muutub paremaks kui torrent kinni panna

Need on siis lihtsad asjad mida võib proovida.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 09.02.2019 12:37:24 vasta tsitaadiga

draggo kirjutas:
Kas keegi oskab kommenteerid?
Sain Teliast ruuteri Zyxel LTE3316-M604. 4G levi on väga hea. Kiirus kogu aeg nii nagu lubatud. Aga ühtegi seadet ei saa wifi levisse pidama. Näiteks wifi kaudu Airprinter tuleb arvutis enne igat printimist uuesti seadistada. Robot tolmuimeja ei suuda võrguga ennast ühendada. FTP üleslaadimine NAS'i meeletult aeglane. Ja nii edasi.
Kas sellele on mingi rohi või tuleks küsida renti Huawei ruuter?


Rohi on lihtne aga sellest hiljem.

Esiteks ruuter on väga hea sest suudab tarvitada 4G kahte sagedust korraga ning sinu kiirust parimal võimalikul viisil tagada.
Kõik teenused toimivad LAN pesades ideaalselt. Kogu internet töötab ideaalselt ka Wifi mõlema sageduse otsas.

Küll aga on lootuseltult katki hetkel Zyxeli wifi AP isolation setting mistõttu ei toimi korralikult suhtlus ei wifis olevate seadmete vahel ega ka wifi><lan vahel.
Ticket on tehtud Zyxelile tarkvarauuenduse saamiseks ja see tuleb millalgi.

Seni on lihtne ja turvaline lahendus panna ruuteri järele omale sobiv AP mille wifi kaudu saad suhelda sisevõrgu printerite, kaamerate, naside ja muude vidinatega.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2019 12:46:32 vasta tsitaadiga

napoleon, sinu soovitused on üldiselt ok, aga konkreetse seadme wifi ongi üks ikaldus. Võimalik, et tulevase parandusega saab korda, aga seadet sellisena klientidele müüa ei tohiks. Minu arvamus, aga ka kogemus. Olin sunnitud võrku lisama eraldi AP, sest näiteks Brother’i tindikas ei suutnud samuti korrektselt võrgus püsida. Osa telefone samuti ei saanud bitte liikuma. 5GHz bänd tundus paremini toimivat. Elan maal, oman raadiovõrgu analüsaatorit, kõik endast olenev sai tehtud, aga selle Zyxeli wifi on lihtsalt katkine.
indpro, kas seda probleemi ei oleks saanud enne müüki paiskamist ära lahendada. Seadet ostes ei maini keegi, et wifi on polletoobine, aga palju jama klientidele. Pole just normaalne käitumine ...

_________________
- censored -
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 235
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 09.02.2019 12:47:38 vasta tsitaadiga

mega, Jälle keevitame müüte. Wifi ise töötab väga hästi, levib hästi ja 90% kasutajaid saab väga kenasti oma sülearvuti ja nutiseadmetega kodus hakkama.
Paha ongi siis kui satub mõni kodukontor selle ruuteri otsa, siis võib tekkida probleem wireless printimise ja wifi süleri NAS suhtlusega.
AGA, selleks on Telias spetsialistid kes annavad info ja lahenduse.. see on see mida klient vajab.

Tõsi on see, et ka minu austus kuulub eraldi WIFI APle, minu üleüldine austus kuulub kodus ka tehnilisele lahendusele, ruuter, switch, ap, digiboks jms. ehk et ma ei taha enam kõik ühes karpi.
Miks, üks on tehniline võimekus, teine on see, et need seadmed asuvad erinevates kohtades, tihti ei ole ruuter seal kus mul on vaja wifit ja siis tuleb läheneda leidlikult.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2019 16:59:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Küll aga on lootuseltult katki hetkel Zyxeli wifi AP isolation setting mistõttu ei toimi korralikult suhtlus ei wifis olevate seadmete vahel ega ka wifi><lan vahel.
Ticket on tehtud Zyxelile tarkvarauuenduse saamiseks ja see tuleb millalgi.

Kas sellega võib seotud olla, et ma ei suuda kuidagi enam chromecast ultrat ära ühendada? Viimati polnud eriti aega süveneda, aga niisama ma seda tööle enam ei saanud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2019 17:04:27 vasta tsitaadiga

mega kirjutas:
napoleon, sinu soovitused on üldiselt ok, aga konkreetse seadme wifi ongi üks ikaldus.


Nojah, minu soovitused olid üldised mida esimeses järjekorras teha või kontrollida kui võrk ikaldub. Konkreetse seadmega kogemust pole.


indrpo kirjutas:
mega, Jälle keevitame müüte. Wifi ise töötab väga hästi, levib hästi ja 90% kasutajaid saab väga kenasti oma sülearvuti ja nutiseadmetega kodus hakkama.
Paha ongi siis kui satub mõni kodukontor selle ruuteri otsa, siis võib tekkida probleem wireless printimise ja wifi süleri NAS suhtlusega.
AGA, selleks on Telias spetsialistid kes annavad info ja lahenduse.. see on see mida klient vajab.


No seda ei saa küll nüüd mingiks ülimalt eriliseks olukorraks nimetada, et inimesel on kodus printer, NAS, nutikas telekas vms. millega on vaja lokaalvõrgus suhelda seega väide et seade korralikult ei tööta, pole siiski mingi müüdi levitamine.

indrpo kirjutas:

Tõsi on see, et ka minu austus kuulub eraldi WIFI APle, minu üleüldine austus kuulub kodus ka tehnilisele lahendusele, ruuter, switch, ap, digiboks jms. ehk et ma ei taha enam kõik ühes karpi.
Miks, üks on tehniline võimekus, teine on see, et need seadmed asuvad erinevates kohtades, tihti ei ole ruuter seal kus mul on vaja wifit ja siis tuleb läheneda leidlikult.


Sellel on nii mõnigi eelis, kui seadmed on eraldi. Samas jälle ilma täiendavate eeldusteta on see kodukasutaja puhul overkill ja kindlasti ei ole see vabandus, et kui teenusepakkuja müüb juba all in 1 siis see all in karp ei peagi töötama.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 09.02.2019 18:55:10 vasta tsitaadiga

napoleon, Seda võib kindlasti öelda, et iga tarkvarauuendus parandustega on oodatud kõikidele kodustele seadmetele, olgu see siis ruuter, teler, digiboks - arvuti või muud nutiseadmed.
Ma nädalas korra muuga ei tegelegi kui tarkvarauuenduste käivitamistega. Siiski see on rohkem Telia ja Zyxeli mure antud parandus võimalikult kiiresti seadmesse tuua.

Kui juba selle uue ruuteri juures olla, rikete korral saab kindlasti abi 123 toelt sest ruuter on teenusepakkuja poolt toetatud kuid meie kui isenäppijad, võiksime veel teada, et ruuteri väliantenni valik on mõistlik sättida ruuteri seadetes käsitsi "external" sest auto peal võib ta võtta omatahtsi nii sisemist kui välimist antenni.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
draggo
HV kasutaja
draggo

liitunud: 08.01.2004




sõnum 10.02.2019 14:15:53 vasta tsitaadiga

draggo kirjutas:
Kas keegi oskab kommenteerid?
Sain Teliast ruuteri Zyxel LTE3316-M604. 4G levi on väga hea. Kiirus kogu aeg nii nagu lubatud. Aga ühtegi seadet ei saa wifi levisse pidama. Näiteks wifi kaudu Airprinter tuleb arvutis enne igat printimist uuesti seadistada. Robot tolmuimeja ei suuda võrguga ennast ühendada. FTP üleslaadimine NAS'i meeletult aeglane. Ja nii edasi.
Kas sellele on mingi rohi või tuleks küsida renti Huawei ruuter?


Asi siis lahendatud. Panin Zyxeli vaid 4G vastu võtma ja otse TV boksiga suhtlema. Edasi jagab juba eraldi AP wifi laiali. Kõik toimib. Kiire FTP, masinad stabiilselt võrgus jne. Suured tänud soovitamast ja kaasa mõtlemast.

_________________
Sleepwalkers - parim ansambel peo pidamiseks
KOMPAKT kontorimööbel
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2019 14:23:57 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:

Mis ma teen selle seadmega, mis ostan täna 5a pärast, täis maha visatud raha ju icon_idea.gif
Kasutad ka järgmised 5a edasi
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 13.02.2019 15:36:58 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
WäntWõll kirjutas:

Mis ma teen selle seadmega, mis ostan täna 5a pärast, täis maha visatud raha ju icon_idea.gif
Kasutad ka järgmised 5a edasi

Miks kui võin südame rahus võtta teenusepakkujalt kõige õigema seadme, mis vastab uusimatele standarditele ja parameetritele.
Nii tagurlik ei soovita küll olla.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2019 01:44:48 vasta tsitaadiga

Korra juba kirjutasin " "intra BSS traffic" disable " ja miskid asjad lähevad tööle....seni teada chromecast, printerid ja muud pisividinad....samas apple teveega oli probleeme edasi....nagu töötas aga jooksis kokku kui näiteks miski viidik käima panna ja kindlasti veel vidinaid, mis äkki ikka korralikult ei tööta. Ahk veits tuksis see tarkvara jah hetkel icon_smile.gif . Lahenduseks jah, teine ap või kui üürikas äkki ka võimalik vahetada teise mudeli vastu...või siis oodata zyxeli fixi
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2019 10:12:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Korra juba kirjutasin " "intra BSS traffic" disable " ja miskid asjad lähevad tööle....seni teada chromecast, printerid ja muud pisividinad

Homme katsetan thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacT
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2019 21:33:03 vasta tsitaadiga

Tere, foorumlased!

Olen antud teemat jälginud siin mõnda aega ja on tekkinud küsimus Zyxel LTE3316 osas.
Kas Telia kaudu rendidava ruuteriga olete proovinud ka muidu ISP-si peale Telia või on Telia pannud peale luku?
Mis ruuter muidu ennem oli, kui kolisite üle Zyxeli lte3316 peale?

Endal valida nüüd Huawei B525 või Zyxel Lte3316 vahel, kuna Telia enam minu piirkonda enam teenust ei paku, siis proovin otse ühenduse kaudu uurida, kas mingigi võimalus on icon_rolleyes.gif


viimati muutis MacT 16.02.2019 21:40:25, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2019 21:33:04 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Korra juba kirjutasin " "intra BSS traffic" disable " ja miskid asjad lähevad tööle....seni teada chromecast, printerid ja muud pisividinad

Homme katsetan thumbs_up.gif

Tänud, sain chromecast ultra tööle.
3 korda üritasid disable panna, viimase korraga õnnestus thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 17.02.2019 11:09:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 17.02.2019 10:03:46 vasta tsitaadiga

MacT kirjutas:
Tere, foorumlased!

Olen antud teemat jälginud siin mõnda aega ja on tekkinud küsimus Zyxel LTE3316 osas.
Kas Telia kaudu rendidava ruuteriga olete proovinud ka muidu ISP-si peale Telia või on Telia pannud peale luku?
Mis ruuter muidu ennem oli, kui kolisite üle Zyxeli lte3316 peale?

Endal valida nüüd Huawei B525 või Zyxel Lte3316 vahel, kuna Telia enam minu piirkonda enam teenust ei paku, siis proovin otse ühenduse kaudu uurida, kas mingigi võimalus on icon_rolleyes.gif


LTE3316 toimib ainult Telia Koduinternet 4Gga.
Huawei B525 käib kõikide pakkujate pakettidega.
Mõlemad Category 6 seadmed niiet ok.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FedXest
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2016




sõnum 18.02.2019 21:13:31 vasta tsitaadiga

Mul on selline küsimus, et kas keegi teab kuidas Telia ruuterit ümber seadistada? Mul on ZyXel3302 4G ruuter välja ostetud, aga sooviksin teisi teenusepakkujaid ka proovida, ja siis on probleem et kuidas ümber seadistada. Kas kuidagi firmware uuendada vms?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 18.02.2019 21:24:18 vasta tsitaadiga

FedXest kirjutas:
Mul on selline küsimus, et kas keegi teab kuidas Telia ruuterit ümber seadistada? Mul on ZyXel3302 4G ruuter välja ostetud, aga sooviksin teisi teenusepakkujaid ka proovida, ja siis on probleem et kuidas ümber seadistada. Kas kuidagi firmware uuendada vms?


https://pood.telia.ee/productInfo/430/ruuter-zyxel-lte3302/LTE3302-TELIA
tsitaat:
NB! LTE3302 on ainult Telia 4G koduinterneti kasutamiseks konfigureeritud teenusruuter, mis ei toeta muude teenuste või teiste operaatorite teenuste kasutamist!


Kindel pole aga seal vist ei ole esilehel üleval paremas nurgas wizard nupukest APN muutmiseks.
Põhjus miks Telia pakub vaid 4G Koduinternetile tehtud seadmeid, on nende kaughaldus, see on nendel vaikimisi aktiivne ja Telia ei soovi võõrastest võrkudest haldusesse põksivaid seadmeid.
Seetõttu ei soovtata ka väga neid seadmeid osta vaid rentida.. teades, et 4G tingimused on piirkonniti väga erinevad.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacT
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2019 23:52:45 vasta tsitaadiga

indrpo, tänud vastuste eest.

Samas tulebki välja tõsiasi, et saad Zyxelil ju kaughalduse kinni keerata ja tulemüüris vajalikud konfid teha ja Telial pole enam asja sinu ruuterisse, eriti siis, kui ruuter sinu oma veel icon_wink.gif
Seega Zyxel LTE3316 saaksid kasutada ka teiste ISP-dega.

Kasutasin kunagi Zyxel LTE3311. Isegi vb võtan järelmaksuga Zyxel LTE3316 ja viskan teise ISP otsa ja vaatan, kuidas toiimib icon_wink.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2019 00:54:05 vasta tsitaadiga

MacT, LTE3316 ei saa teise opeka võrku seadistada, sest APN ei ole kasutaja poolt muudetav!
_________________
- censored -
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 235
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia piiramatu mahuga 4G Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 104, 105, 106 ... 147, 148, 149  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.