|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
08.02.2019 19:09:53
|
|
|
virx sa nagu mängiks esimest korda Forza multiplayerit. See on aegade algusest saadik nii olnud, et MP nii Motorspordis kui Horizonis on alla igasugust arvestust (kui just ghost sõite ei tee). Jah, see on frusrtreeriv, aga sellele kõigele on lihtne lahendus - ära kurat mängi seda online jura (või siis liitu mõne klubi või seltskonnaga, kes iga nädal korraldab sõite, kus käitutakse viisakalt). Mingite raevusõnumite saatmine ei aita siin situatsioonis mitte kusagilt otsast või, kui nii väga on tahtmine midagi öelda, saada sõnum kurja, ent viisaka keelekasutusega. Rammijate vastu vahel aitab, kui saadad mängutootjale video, aga need on mingid erandjuhud, kui midagi tõesti pahalasega tehakse. Antud videos ei teinud see wallrider tegelikult midagi valesti (ta ei ramminud kedagi), sest mäng lihtsalt võimaldab sellist lollust (veel üks põhjus, miks online sõitudest eemale hoida).
Ametlik Forza foorum on igal sügisel, kui uus mäng välja tuleb, seda hala täis (olen seal samuti soigumas käinud), ent midagi kardinaalselt T10/PG ette ei võta. Horizonis ei olegi võimalik kõigile sobivat lollikindlat karistussüsteemi välja mõelda. Motorspordis peaks lähiajal esimene penalty systemi katsetus FM7 jaoks ilmuma (10+ aastat võttis aega, et asjad selles suuna liikuma hakkaksid).
Mina algul lihtsalt reportisin neid ahve Xboxi oma süsteemi kaudu (põhjuseks märkisin "ebasportlik käitumine"), aga enam ma seda ei tee, sest see on tühi töö. MP-d ma nagunii sisuliselt ei mängi enam.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
08.02.2019 19:28:54
|
|
|
viimati muutis virx 11.02.2019 16:48:37, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
08.02.2019 22:37:57
|
|
|
| Keegi oskab öelda, kas USA regiooni mängu võtit saan UK regiooniga kasutajas aktiveerida? Tihti igasugustelt X sitedelt saab USA versioone kõvasti odavamalt kui Euroopa.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2jalga
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.05.2011
|
09.02.2019 00:00:21
|
|
|
| C1rca kirjutas: |
| Keegi oskab öelda, kas USA regiooni mängu võtit saan UK regiooniga kasutajas aktiveerida? Tihti igasugustelt X sitedelt saab USA versioone kõvasti odavamalt kui Euroopa. |
Jah saad.
Halvimal juhul pead kasutama USA VPNi ning seadistama konto ajutiselt ümber USA regioonile. Peale aktiveerimist saad paari klõpsgua tagasi UK regioonile end seadistada.
Nii saab absoluutselt iga regiooni võtmeid aktiveerida.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xen0n
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2009
|
10.02.2019 13:29:43
|
|
|
| virx, ulme, ma arvan, et see kuu aega tuli küll sulle igati asja eest. Kui sa kipud mingi mõttetu mängu pärast närvitsema, siis lõppudelõpuks võiks kogu su xbox sealt laivist bänni saada.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
10.02.2019 17:53:43
|
|
|
viimati muutis virx 11.02.2019 16:48:44, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xen0n
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2009
|
10.02.2019 20:59:32
|
|
|
| Mängud on meelelahutus ja kui sa raiskad oma energiat selleks, et kellelegi mingeid mõttetuid kirju saata, siis on küll natukene kummaline.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
10.02.2019 22:25:10
|
|
|
viimati muutis virx 11.02.2019 16:48:52, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henzx
HV kasutaja
liitunud: 19.08.2007
|
11.02.2019 11:41:26
|
|
|
| Olles eelnevalt virxiga kokkupuutunud (kahjuks), siis absoluutselt ei imesta, et ta ei mõista miks ta kellegi sõimamise eest bänni on saanud. Tüüp on delusional.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
11.02.2019 16:05:25
|
|
|
| C1rca kirjutas: |
| Keegi oskab öelda, kas USA regiooni mängu võtit saan UK regiooniga kasutajas aktiveerida? Tihti igasugustelt X sitedelt saab USA versioone kõvasti odavamalt kui Euroopa. |
Mina ostsin Fifa 19 USA võtme. Oma EU kasutajale seda külge ei saanud, konto andmeid muuta ei viitsinud, tegin uue USA kasutaja, panin võtme sinna. Seejärel panin xboxi usa kasutaja lisaks, määrasin home xboxi sellele. Sikutasin mängu alla ja kustutasin konto xboxist. Mäng töötab kõikide kasutajatega, sest usa kasutaja "home xbox" on määratud.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
11.02.2019 16:34:46
|
|
|
viimati muutis virx 11.02.2019 16:48:58, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xen0n
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2009
|
11.02.2019 16:40:41
|
|
|
| virx kirjutas: |
| henzx, järgmine kord nimeta asju õigete nimedega siis ei tule ka negatiivseid kokkupuuteid. Kulunud asja ei saa nimetada ilma igasuguste kasutusjälgedeta. Moded võivad siin suurpuhastuse teha (koos minu postitusega eelmisel lehel, kogu see teema maha tõmmata), üsna selge kes siin teemat risustavad ja lõugu ülearu plaksutavad (Xen0n, henzx). Mitu lehekülge veel tahate seda teemat arutada? Mitte keegi ei küsinud teie arvamusi... |
Sinu närvikava ilmestab ka sinu postitusi kenasti... Paistab, et täiesti õige asja eest said bänni.
Mitte keegi ei peagi meie arvamusi küsima, see on foorum.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
11.02.2019 17:00:04
|
|
|
Mina lõpetasin , moded võivad ka kõigi järgmiste isikute postitused ilmselt kustutada, nii viimaselt kui eelmiselt lehelt.
Xen0n, henzx, tofay, Siim159
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tyler
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003
|
13.02.2019 11:28:39
|
|
|
sain omale X1 juhuslikult ja FM7't mängima hakates ei suutnud ma aru saada miks ma Free Mode's ei saa kasutada kõiki olemasolevaid autosid?!?
kas/kuidas ma pean need kõik Ükshaaval lahti lukustama või?
see tundub täiesti ebareaalne minu jaoks, kes ma olen siiani eluaeg GT'd ainult mänginud, kuid mille halb autode valik viskas täiesti üle. samas Forzas on autode valik nii hea, et sellele ei suuda vist mitte miski vastu panna. Ford Transit SuperSportVan, tavaline 80ndate lõpu GMC kaubabuss, kõik 90ndate BMW/Audi/MB'd.. uskumatu
oletame et keegi ostab endale X1 + FM7, läheb koju ja kutsub sõbra külla et kahekesi mängima hakata (2-player race siis vms) ja tuleb välja et free mode's on avatud 1-2 autot (Ford Focus vms .. ).
kas see on tõesti nüüd nii või olen ma Forza foorumist lugedes valesti aru saanud ja siiski saab free modes ja/või 2playeris rahulikult kõigi autodega sõita, vahet pole kaugel sa "storys" oled (ma olen lvl3 imho).
suured tänud igasuguse info eest
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eZ
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2007
|
13.02.2019 13:18:20
|
|
|
| tyler, " Rent car " võta seal auto valiku lehel ja sõidu seadetes pane "All cars"
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
14.02.2019 17:41:32
|
|
|
| Kuidas rahvas xboxiga atmose contentit vaatab? Ise lootsin, et saan edukalt kodi appiga aga millegi pärast ei tule sealt õiget asja (atmose kõlarid ei tööta). Tavalise media playeriga tundub asi õige olema aga seal võimalusi jälle vähem (subtiitrid jne).
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tofay
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2009
|
15.02.2019 19:26:59
|
|
|
| Xboxi küll ei kasuta, aga kas käisid kodi system>audio menüü läbi? Passthrough ja truehd lükka sisse
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
28.02.2019 21:33:53
|
|
|
Esimese xboxi mäng
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
04.03.2019 09:49:41
|
|
|
| Pole väga süvenenud aga kuidas selle game passiga on? Kas näiteks mingi kindel mäng on seal mingi kindla aja üleval või kui ta seal on siis jääbki sinna?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
04.03.2019 10:57:26
|
|
|
| Vahetuvad mingi aja järelt.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lewis
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
23.03.2019 17:19:12
|
|
|
Lewis, uuri Euronicsit. Minu mälu järgi oli pmst tasuta klapid võimalik ka kaasa saada. Uutematel pultidel headphone jack juba sisse ehitatud.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
23.03.2019 17:49:50
|
|
|
| Mul üks vedeleb niisama üle.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vylx
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2004
|
15.04.2019 10:31:44
|
|
|
Lihtsalt infoks, kes storest osta tahavad:
Xbox kinkekaartidega raha laadime (punktid.ee näiteks) kontole on siiani lihtsaim variant olnud ja toiminud.
Ostmisel aadressi küsib, kuid seda ei kontrollita üle nagu pangakaartide ja paypalide puhul.
Aadresse leiab google mapsist..
NB! jälgi, et enda regiooni kinkekaardi ostad (boksis settings->system->location alt saad määrata regiooni)!
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
15.04.2019 11:05:44
|
|
|
Eesti pangakaart toimib väga hästi, kui sul on aadressiks kasvõi mingi dummy märgitud (juba kümme aastat olen UK regiooni all olnud ja siiani on pangakaart toiminud). Paypal, jah, ei toimi.
Milleks mingite kinkekaartidega mässata?
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
poohui
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2006
|
15.04.2019 11:21:17
|
|
|
| HPN kirjutas: |
| Milleks mingite kinkekaartidega mässata? |
sest kinkekaarte on võimalik saada odavamalt nende nominaalväärtusest.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
15.04.2019 11:36:38
|
|
|
| poohui kirjutas: |
| HPN kirjutas: |
| Milleks mingite kinkekaartidega mässata? |
sest kinkekaarte on võimalik saada odavamalt nende nominaalväärtusest. |
Sellisel juhul väga hea, aga eelpoolt mainitud lehel küll midagi odavamat ei silmanud.
Samas ei saa kinkekaartidega mässates kunagi täpset vajaminevat summat kulutada, sest alati jääb osa kontole kantud rahast lihtsalt seisma (lõppkokkuvõttes ei pruugi see odavam tegelikult odavam olla).
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2jalga
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.05.2011
|
15.04.2019 13:20:29
|
|
|
Hetkel saab kampaania raames 3 kuud game passi 1 euriga microsoft storest, ärge magage võimalust maha!
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
15.04.2019 18:52:59
|
|
|
| HPN kirjutas: |
| Paypal, jah, ei toimi. |
Minul paypal toimib. MS account on UK-s. Lisasin mingi aeg tagasi account.microsoft.com lehel enda paypali, valisin maksevaluutaks UK ja kõik toimib. "Eesti" paypal ja eesti kaardid seal küljes.
Kasutan vahel ka punktikaarte, cdkeys.com müüb neid vahel väga hea hinnaga.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
16.04.2019 10:05:36
|
|
|
Ei näe küll põhjust, miks see soetada; kui küsitakse plaadilugejaga mudeli hinda
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
18.04.2019 16:46:19
|
|
|
| Konsoolid on siiani odavamaid BR mängijad olnud, see eelis ära kaotada ja hinda mitte alandada?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maddog
HV kasutaja
liitunud: 23.08.2005
|
18.04.2019 18:48:19
|
|
|
| USAkate maailmas siiski no disc on 50 odavam ja iga soodus mis tava S'il, selell on ka siis -50 S'ist. Aga jah tõesti sai veidi odavamat hinda oodatud.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver989
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.04.2006
|
18.04.2019 22:55:23
|
|
|
Kuidas arvutil seda game passi diili saab? Mul tuleb "We’re having trouble processing your payment...." peab mingit regiooni muutma kuskil vms?
E: Sain korda, UK lehel läks läbi.
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
18.04.2019 23:14:35
|
|
|
Kui PC peal tahad Play Anywhere mänge mängida, siis pead Windowsi regiooni samuti UK peale panema, et MS Store neid asju üldse kuvaks.
| Tom-D kirjutas: |
Minul paypal toimib. MS account on UK-s. Lisasin mingi aeg tagasi account.microsoft.com lehel enda paypali, valisin maksevaluutaks UK ja kõik toimib. "Eesti" paypal ja eesti kaardid seal küljes.
Kasutan vahel ka punktikaarte, cdkeys.com müüb neid vahel väga hea hinnaga. |
Ma ei ole viimasel ajal katsetanud enam Paypaliga. Võibolla on midagi muutunud.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
23.04.2019 14:20:43
|
|
|
Keegi HDD SSD vastu vahetanud siin?
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
23.04.2019 18:37:06
|
|
|
Pigem mõtlesin sisemist.
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
23.04.2019 19:00:23
|
|
|
| ricom2ger kirjutas: |
| Keegi HDD SSD vastu vahetanud siin? |
Ma üritasin aga 250GB ketas jäi väikseks, pole 500GB võtta kuskilt. Midagi väga rasket see protsess olla ei tohiks ja kiirust peaks küll omajagu juurde saama.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
24.04.2019 19:03:53
|
|
|
Vahetasin Crucial MX500 1TB SSD vastu ära, vahetus suurem probleem just polnud. Mängudes laadimised läksid tunduvalt lühemaks. Üks kruvi oli teistest lühem, hiljem märkasin
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kasutaja36
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2011
|
04.05.2019 21:53:59
|
|
|
Isegi mõelnud aga mul väline 4tb ketas mänge täis ja x'i sisemälus ka 250gb eest nii et läheks vähe kallimaks see lõbu vist
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
10.06.2019 16:00:14
|
|
|
| Anandtech jutu järgi pidi uus Xbox Scarlett 4x võimsam tulema, AMD navi+zen2. RT mainiti ka.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
10.06.2019 16:22:42
|
|
|
| Vael kirjutas: |
| Anandtech jutu järgi pidi uus Xbox Scarlett 4x võimsam tulema, AMD navi+zen2. RT mainiti ka. |
Kindlasti mitte. Reaalselt 4x6TF=24TF?
RTX 2080 Ti - 13.4 TFLOPs (ca 1000€)
ja kogu selle asja juures peaks konsool veel ca 500 maksma.
viimati muutis virx 10.06.2019 16:24:42, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
10.06.2019 16:24:56
|
|
|
rpm fp16, ehk siis single precision tegelikult 12tf? poleks üldse mitte paha kuigi kõlab ikka veidi optimistlikult.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|