Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X1] Xbox ONE arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 59, 60, 61  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2019 19:09:53 vasta tsitaadiga

virx sa nagu mängiks esimest korda Forza multiplayerit. See on aegade algusest saadik nii olnud, et MP nii Motorspordis kui Horizonis on alla igasugust arvestust (kui just ghost sõite ei tee). Jah, see on frusrtreeriv, aga sellele kõigele on lihtne lahendus - ära kurat mängi seda online jura (või siis liitu mõne klubi või seltskonnaga, kes iga nädal korraldab sõite, kus käitutakse viisakalt). Mingite raevusõnumite saatmine ei aita siin situatsioonis mitte kusagilt otsast või, kui nii väga on tahtmine midagi öelda, saada sõnum kurja, ent viisaka keelekasutusega. Rammijate vastu vahel aitab, kui saadad mängutootjale video, aga need on mingid erandjuhud, kui midagi tõesti pahalasega tehakse. Antud videos ei teinud see wallrider tegelikult midagi valesti (ta ei ramminud kedagi), sest mäng lihtsalt võimaldab sellist lollust (veel üks põhjus, miks online sõitudest eemale hoida).

Ametlik Forza foorum on igal sügisel, kui uus mäng välja tuleb, seda hala täis (olen seal samuti soigumas käinud), ent midagi kardinaalselt T10/PG ette ei võta. Horizonis ei olegi võimalik kõigile sobivat lollikindlat karistussüsteemi välja mõelda. Motorspordis peaks lähiajal esimene penalty systemi katsetus FM7 jaoks ilmuma (10+ aastat võttis aega, et asjad selles suuna liikuma hakkaksid).

Mina algul lihtsalt reportisin neid ahve Xboxi oma süsteemi kaudu (põhjuseks märkisin "ebasportlik käitumine"), aga enam ma seda ei tee, sest see on tühi töö. MP-d ma nagunii sisuliselt ei mängi enam.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2019 19:28:54 vasta tsitaadiga



viimati muutis virx 11.02.2019 16:48:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2019 22:37:57 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda, kas USA regiooni mängu võtit saan UK regiooniga kasutajas aktiveerida? Tihti igasugustelt X sitedelt saab USA versioone kõvasti odavamalt kui Euroopa.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2019 00:00:21 vasta tsitaadiga

C1rca kirjutas:
Keegi oskab öelda, kas USA regiooni mängu võtit saan UK regiooniga kasutajas aktiveerida? Tihti igasugustelt X sitedelt saab USA versioone kõvasti odavamalt kui Euroopa.

Jah saad.
Halvimal juhul pead kasutama USA VPNi ning seadistama konto ajutiselt ümber USA regioonile. Peale aktiveerimist saad paari klõpsgua tagasi UK regioonile end seadistada.
Nii saab absoluutselt iga regiooni võtmeid aktiveerida.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 10.02.2019 13:29:43 vasta tsitaadiga

virx, ulme, ma arvan, et see kuu aega tuli küll sulle igati asja eest. Kui sa kipud mingi mõttetu mängu pärast närvitsema, siis lõppudelõpuks võiks kogu su xbox sealt laivist bänni saada.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2019 17:53:43 vasta tsitaadiga



viimati muutis virx 11.02.2019 16:48:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 10.02.2019 20:59:32 vasta tsitaadiga

Mängud on meelelahutus ja kui sa raiskad oma energiat selleks, et kellelegi mingeid mõttetuid kirju saata, siis on küll natukene kummaline.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2019 22:25:10 vasta tsitaadiga



viimati muutis virx 11.02.2019 16:48:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henzx
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2019 11:41:26 vasta tsitaadiga

Olles eelnevalt virxiga kokkupuutunud (kahjuks), siis absoluutselt ei imesta, et ta ei mõista miks ta kellegi sõimamise eest bänni on saanud. Tüüp on delusional.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2019 16:05:25 vasta tsitaadiga

C1rca kirjutas:
Keegi oskab öelda, kas USA regiooni mängu võtit saan UK regiooniga kasutajas aktiveerida? Tihti igasugustelt X sitedelt saab USA versioone kõvasti odavamalt kui Euroopa.


Mina ostsin Fifa 19 USA võtme. Oma EU kasutajale seda külge ei saanud, konto andmeid muuta ei viitsinud, tegin uue USA kasutaja, panin võtme sinna. Seejärel panin xboxi usa kasutaja lisaks, määrasin home xboxi sellele. Sikutasin mängu alla ja kustutasin konto xboxist. Mäng töötab kõikide kasutajatega, sest usa kasutaja "home xbox" on määratud.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2019 16:34:46 vasta tsitaadiga



viimati muutis virx 11.02.2019 16:48:58, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 11.02.2019 16:40:41 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
henzx, järgmine kord nimeta asju õigete nimedega siis ei tule ka negatiivseid kokkupuuteid. Kulunud asja ei saa nimetada ilma igasuguste kasutusjälgedeta. Moded võivad siin suurpuhastuse teha (koos minu postitusega eelmisel lehel, kogu see teema maha tõmmata), üsna selge kes siin teemat risustavad ja lõugu ülearu plaksutavad (Xen0n, henzx). Mitu lehekülge veel tahate seda teemat arutada? Mitte keegi ei küsinud teie arvamusi...

Sinu närvikava ilmestab ka sinu postitusi kenasti... Paistab, et täiesti õige asja eest said bänni.
Mitte keegi ei peagi meie arvamusi küsima, see on foorum.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2019 17:00:04 vasta tsitaadiga

Mina lõpetasin icon_lol.gif, moded võivad ka kõigi järgmiste isikute postitused ilmselt kustutada, nii viimaselt kui eelmiselt lehelt.

Xen0n, henzx, tofay, Siim159
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tyler
HV kasutaja
tyler

liitunud: 17.07.2003




sõnum 13.02.2019 11:28:39 vasta tsitaadiga

sain omale X1 juhuslikult ja FM7't mängima hakates ei suutnud ma aru saada miks ma Free Mode's ei saa kasutada kõiki olemasolevaid autosid?!?
kas/kuidas ma pean need kõik Ükshaaval lahti lukustama või? icon_biggrin.gif
see tundub täiesti ebareaalne minu jaoks, kes ma olen siiani eluaeg GT'd ainult mänginud, kuid mille halb autode valik viskas täiesti üle. samas Forzas on autode valik nii hea, et sellele ei suuda vist mitte miski vastu panna. Ford Transit SuperSportVan, tavaline 80ndate lõpu GMC kaubabuss, kõik 90ndate BMW/Audi/MB'd.. uskumatu thumbs_up.gif
oletame et keegi ostab endale X1 + FM7, läheb koju ja kutsub sõbra külla et kahekesi mängima hakata (2-player race siis vms) ja tuleb välja et free mode's on avatud 1-2 autot (Ford Focus vms icon_smile.gif.. ).
kas see on tõesti nüüd nii või olen ma Forza foorumist lugedes valesti aru saanud ja siiski saab free modes ja/või 2playeris rahulikult kõigi autodega sõita, vahet pole kaugel sa "storys" oled (ma olen lvl3 imho).

suured tänud igasuguse info eest
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eZ
HV kasutaja
eZ

liitunud: 06.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2019 13:18:20 vasta tsitaadiga

tyler, " Rent car " võta seal auto valiku lehel ja sõidu seadetes pane "All cars"
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2019 17:41:32 vasta tsitaadiga

Kuidas rahvas xboxiga atmose contentit vaatab? Ise lootsin, et saan edukalt kodi appiga aga millegi pärast ei tule sealt õiget asja (atmose kõlarid ei tööta). Tavalise media playeriga tundub asi õige olema aga seal võimalusi jälle vähem (subtiitrid jne).
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 19:26:59 vasta tsitaadiga

Xboxi küll ei kasuta, aga kas käisid kodi system>audio menüü läbi? Passthrough ja truehd lükka sisse
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2019 21:03:38 vasta tsitaadiga

https://news.xbox.com/en-us/2019/02/27/games-with-gold-march-2019/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 28.02.2019 21:33:53 vasta tsitaadiga

Esimese xboxi mäng icon_biggrin.gif
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2019 09:49:41 vasta tsitaadiga

Pole väga süvenenud aga kuidas selle game passiga on? Kas näiteks mingi kindel mäng on seal mingi kindla aja üleval või kui ta seal on siis jääbki sinna?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2019 10:57:26 vasta tsitaadiga

Vahetuvad mingi aja järelt.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lewis
HV kasutaja
Lewis

liitunud: 09.01.2005




sõnum 23.03.2019 11:31:27 vasta tsitaadiga

https://www.amazon.com/Xbox-One-Stereo-Headset-Adapter/dp/B00IAVDOS6

On sellist adapterit eestist ka kuskilt võimalik osta?

_________________
Mu ainumas Twitch kanal: https://www.twitch.tv/m6hh
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2019 17:19:12 vasta tsitaadiga

Lewis, uuri Euronicsit. Minu mälu järgi oli pmst tasuta klapid võimalik ka kaasa saada. Uutematel pultidel headphone jack juba sisse ehitatud.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2019 17:49:50 vasta tsitaadiga

Mul üks vedeleb niisama üle.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2019 21:18:48 vasta tsitaadiga

https://news.xbox.com/en-us/2019/03/26/new-games-with-gold-april-2019/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2019 20:55:56 vasta tsitaadiga

Game Passi tulevad päris asised mängud: https://twitter.com/majornelson/status/1116034992952434688?s=21
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vylx
HV kasutaja
Vylx

liitunud: 19.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2019 10:31:44 vasta tsitaadiga

Lihtsalt infoks, kes storest osta tahavad:
Xbox kinkekaartidega raha laadime (punktid.ee näiteks) kontole on siiani lihtsaim variant olnud ja toiminud.
Ostmisel aadressi küsib, kuid seda ei kontrollita üle nagu pangakaartide ja paypalide puhul.

Aadresse leiab google mapsist.. icon_biggrin.gif

NB! jälgi, et enda regiooni kinkekaardi ostad (boksis settings->system->location alt saad määrata regiooni)!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2019 11:05:44 vasta tsitaadiga

Eesti pangakaart toimib väga hästi, kui sul on aadressiks kasvõi mingi dummy märgitud (juba kümme aastat olen UK regiooni all olnud ja siiani on pangakaart toiminud). Paypal, jah, ei toimi.
Milleks mingite kinkekaartidega mässata?
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poohui
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2019 11:21:17 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Milleks mingite kinkekaartidega mässata?

sest kinkekaarte on võimalik saada odavamalt nende nominaalväärtusest.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2019 11:36:38 vasta tsitaadiga

poohui kirjutas:
HPN kirjutas:
Milleks mingite kinkekaartidega mässata?

sest kinkekaarte on võimalik saada odavamalt nende nominaalväärtusest.


Sellisel juhul väga hea, aga eelpoolt mainitud lehel küll midagi odavamat ei silmanud.
Samas ei saa kinkekaartidega mässates kunagi täpset vajaminevat summat kulutada, sest alati jääb osa kontole kantud rahast lihtsalt seisma (lõppkokkuvõttes ei pruugi see odavam tegelikult odavam olla).
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2019 13:20:29 vasta tsitaadiga

Hetkel saab kampaania raames 3 kuud game passi 1 euriga microsoft storest, ärge magage võimalust maha! icon_wink.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2019 18:52:59 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Paypal, jah, ei toimi.


Minul paypal toimib. MS account on UK-s. Lisasin mingi aeg tagasi account.microsoft.com lehel enda paypali, valisin maksevaluutaks UK ja kõik toimib. "Eesti" paypal ja eesti kaardid seal küljes.
Kasutan vahel ka punktikaarte, cdkeys.com müüb neid vahel väga hea hinnaga.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2019 23:41:05 vasta tsitaadiga

plaadilugeja-vaba Xbox One S All Digital
https://hexus.net/gaming/news/hardware/129572-xbox-one-s-all-digital-launches-tomorrow-says-report/
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2019 10:05:36 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
plaadilugeja-vaba Xbox One S All Digital
https://hexus.net/gaming/news/hardware/129572-xbox-one-s-all-digital-launches-tomorrow-says-report/

Ei näe küll põhjust, miks see soetada; kui küsitakse plaadilugejaga mudeli hinda thumbs_down.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 18.04.2019 16:46:19 vasta tsitaadiga

Konsoolid on siiani odavamaid BR mängijad olnud, see eelis ära kaotada ja hinda mitte alandada?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2019 18:48:19 vasta tsitaadiga

USAkate maailmas siiski no disc on 50 odavam ja iga soodus mis tava S'il, selell on ka siis -50 S'ist. Aga jah tõesti sai veidi odavamat hinda oodatud.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver989
Kreisi kasutaja
oliver989

liitunud: 26.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2019 22:55:23 vasta tsitaadiga

Kuidas arvutil seda game passi diili saab? Mul tuleb "We’re having trouble processing your payment...." peab mingit regiooni muutma kuskil vms?
E: Sain korda, UK lehel läks läbi.
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2019 23:14:35 vasta tsitaadiga

Kui PC peal tahad Play Anywhere mänge mängida, siis pead Windowsi regiooni samuti UK peale panema, et MS Store neid asju üldse kuvaks.

Tom-D kirjutas:

Minul paypal toimib. MS account on UK-s. Lisasin mingi aeg tagasi account.microsoft.com lehel enda paypali, valisin maksevaluutaks UK ja kõik toimib. "Eesti" paypal ja eesti kaardid seal küljes.
Kasutan vahel ka punktikaarte, cdkeys.com müüb neid vahel väga hea hinnaga.


Ma ei ole viimasel ajal katsetanud enam Paypaliga. Võibolla on midagi muutunud.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 23.04.2019 14:20:43 vasta tsitaadiga

Keegi HDD SSD vastu vahetanud siin?
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2019 16:29:53 vasta tsitaadiga

ricom2ger kirjutas:
Keegi HDD SSD vastu vahetanud siin?


Kasutan sellist jullat USB augus ja kui konsooli taga hoida pole midagi nähagi + suvaline m.2 SSD.

https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/Icy-Box-External-enclosure-M2-SATA-SSD-USB-31-Gen-2-up-to-10Gbit-s-300897

Ütleme, et vahe on TUNTAV.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 23.04.2019 18:37:06 vasta tsitaadiga

Pigem mõtlesin sisemist.
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2019 19:00:23 vasta tsitaadiga

ricom2ger kirjutas:
Keegi HDD SSD vastu vahetanud siin?


Ma üritasin aga 250GB ketas jäi väikseks, pole 500GB võtta kuskilt. icon_lol.gif Midagi väga rasket see protsess olla ei tohiks ja kiirust peaks küll omajagu juurde saama.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 24.04.2019 19:03:53 vasta tsitaadiga

Vahetasin Crucial MX500 1TB SSD vastu ära, vahetus suurem probleem just polnud. Mängudes laadimised läksid tunduvalt lühemaks. Üks kruvi oli teistest lühem, hiljem märkasin icon_evil.gif
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2019 15:11:14 vasta tsitaadiga

https://majornelson.com/2019/04/29/xbox-live-games-with-gold-for-may-2019/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kasutaja36
HV vaatleja
Kasutaja36

liitunud: 10.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2019 21:53:59 vasta tsitaadiga

Isegi mõelnud aga mul väline 4tb ketas mänge täis ja x'i sisemälus ka 250gb eest nii et läheks vähe kallimaks see lõbu vist icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2019 23:21:13 vasta tsitaadiga

https://news.xbox.com/en-us/2019/05/30/games-with-gold-june-2019/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2019 12:50:13 vasta tsitaadiga

https://www.microsoft.com/en-gb/p/xbox-game-pass-ultimate/cfq7ttc0khs0?wa=wsignin1.0&SilentAuth=1&activetab=pivot:overviewtab

Kui sul on kuld, siis saad oma kulla upgradeda 1 naela eest game pass ultimate peale. maksimaalselt voimalik nii saada 36 kuud 1 naela eest. Kulda saab ette osta kuni 36 kuud.


_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 10.06.2019 16:00:14 vasta tsitaadiga

Anandtech jutu järgi pidi uus Xbox Scarlett 4x võimsam tulema, AMD navi+zen2. RT mainiti ka.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2019 16:22:42 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Anandtech jutu järgi pidi uus Xbox Scarlett 4x võimsam tulema, AMD navi+zen2. RT mainiti ka.


Kindlasti mitte. Reaalselt 4x6TF=24TF?

RTX 2080 Ti - 13.4 TFLOPs (ca 1000€)

ja kogu selle asja juures peaks konsool veel ca 500 maksma.


viimati muutis virx 10.06.2019 16:24:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2019 16:24:56 vasta tsitaadiga

rpm fp16, ehk siis single precision tegelikult 12tf? poleks üldse mitte paha kuigi kõlab ikka veidi optimistlikult.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X1] Xbox ONE arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 59, 60, 61  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.