Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 325, 326, 327 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2019 12:22:47 vasta tsitaadiga

Eestist ka leiab müügil BTS ümbriseid?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2019 23:54:53 vasta tsitaadiga

Kas iPhone 4s annaks kuidagi avada nii et kõik sees olev stuff alles jääb? Sõber kunagi ammu-ammu pani enda oma lukku, 42 000 minuti pärast tuleb lahti, aga nii kaua ei viitsiks oodata.
_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2019 13:15:42 vasta tsitaadiga

See ju ainult kuu aega ootamist. Alustagu juba täna! Oleks ammu-ammu alustanud, oleks juba ammu-ammu lahti.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2019 20:14:43 vasta tsitaadiga

Asking for a friend. Kas iPhone 6 asemele täna osta iPhone X või XR?
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2019 20:57:27 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Asking for a friend. Kas iPhone 6 asemele täna osta iPhone X või XR?

iPhone XR
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2019 21:00:40 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Asking for a friend. Kas iPhone 6 asemele täna osta iPhone X või XR?
Kui raha piira siis loomulikult uuem/parem XR.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2ka
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2019 21:03:46 vasta tsitaadiga

Ise andsin enda X naisele ja valisin endale XRi. X on käes rohkem premium tundega oma roostevaba raamiga, aga kuna mõlema puhul on ilmselt nkn kest ümber, siis vahet ei ole.
Kui siiani oli 6 täiesti piisav, siis XR pettumust ei valmista.

Topeltkaamerast puudust ma ei tunne, resolutsioon on täiesti adekvaatne(olgugi 2018/2019 aastal eeldaks juba midagi enamat), OLED on parem, samas ei midagi astronoomilist, kuid XRi akukestvus on vast kõige selgem igapäevases kasutuses väljatulev trump.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2019 21:04:17 vasta tsitaadiga

Baeskades, X OLED ekraan ikka parem ju?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2019 21:11:07 vasta tsitaadiga

Tase umbes nii XR -> X -> XS
Ise ei vahetanud X -> XS, sest ekraan jäi samaks, korpus sama, veidi perfi boosti, aga see ei ole hädavajalik. XR oleks olnud tagasiminek oma 1 tagumise kaameraga ja kehvema ekraani ning korpusega.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2019 21:23:55 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Baeskades, X OLED ekraan ikka parem ju?
On mõni Apple telefon kehva ekraaniga olnud?

Mu eelmine postitus oli väär, mõlemal mudelil on omad plussid-miinused.


viimati muutis Dirty Harry 12.02.2019 21:29:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2019 21:30:27 vasta tsitaadiga

Baeskades kirjutas:
Tanel kirjutas:
Baeskades, X OLED ekraan ikka parem ju?
On mõni Apple telefon kehva ekraaniga olnud?

Mu mõte oli pigem võrdluses XR mudeliga, et X ekraan on parem. Lisaks on X kergem natuke
https://www.macworld.co.uk/review/iphone/iphone-x-vs-xr-3685719/

tsitaat:
While Apple has always been exceptional at fine-tuning its LCD screens, the richness of the OLED panel on the iPhone X is noticeably superior to the iPhone XR's more humble offering.
With its 2436 x 1125 resolution, 458ppi pixel density, darker blacks, more vibrant colours and general gorgeousness, the iPhone X just looks and simply is much better than the 1792 x 828 resolution and 326ppi of the iPhone XR.

That's not to say that the XR is bad, as it isn't, and you can happily use it without any complaints or reservations. But put it next to the iPhone X and you might feel the pangs of envy quickly appearing.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2019 21:40:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

On mõni Apple telefon kehva ekraaniga olnud?

loomulikult

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2019 22:03:58 vasta tsitaadiga

Ise võtaks vist X, sest XR ainukese eelisena näen specides uuemat/kiiremat protsessorit.
Poes võtsin XR kätte ja igati lahe telefon, aga X ikka klass kõrgema olekuga. Ja muidugi ekraan, topelt kaamerad (kuigi XR vist teeb softiga juba samu efekte, aga optiline zoom kahe kaameraga hea), force touch (kes kasutab, kes mitte. Mina kasutan) ja XR bezelid olid way liiga laiad võrreldes X-ga.

Aga no seda kõike juhul kui telefonid enamvähem sama hinnaga. Kui X ikka 150-200 raha kallim võtaksin XR.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2019 22:09:53 vasta tsitaadiga

Kaamera ja aku kestvus on XR-i kasuks. Zoom objektiivi pole, aga pildikvaliteet on XR-l selgelt parem.

Samas on XR suhteliselt lahmakas ja ekraan kehvem. Paksud bezelid jätavad odavama toote mulje.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2019 22:13:06 vasta tsitaadiga

selgelt parem on ilmselge liialdus
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2019 22:29:25 vasta tsitaadiga

Sellised olukorrad, kus korraga jäävad kaadrisse tugeva valgusega ja vähese valgusega objektid, siis seal on on küll selge vahe. HDR on uuemal kaameral asjalikum lihtsalt, muus osas on jah sarnased.

XS/XR:
Spoiler Spoiler Spoiler

X:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2019 23:04:43 vasta tsitaadiga

tqz, keera ülemisel pildil säri peale, et näod oleksid sarnaselt säritatud, siis põleb XS/XR pildil ka taust ära. Ehk see ei ole hea näide, sest nägu on selgelt erineva heledusega.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2019 07:55:23 vasta tsitaadiga

Mul on huvitav plärin tekkinud iPhone 7-l. Siis, kui hoida näiteks käega telefoni horisontaalselt käes ja ekraan allapoole suunatuna, siis vastu korpuse tagumist ülemist osa sõrmega õrnalt koputades on kuulda plärinat- nagu mingi kaabel oleks lahti või midagi sellist. Samas telefon ise on täiesti korras. Millest see plärin võib olla?
Kas peaks garantiisse pöörduma või sellise kaebuse peale saadetakse tagasi?
Plärin tekib ainult siis, kui telefon on suunatud ekraaniga allapoole.
Kui ekraan üles on suunatud ja koputada, siis ei ole midagi kuulda...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2019 08:38:46 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
tqz, keera ülemisel pildil säri peale, et näod oleksid sarnaselt säritatud, siis põleb XS/XR pildil ka taust ära. Ehk see ei ole hea näide, sest nägu on selgelt erineva heledusega.

HDR-i point on ju pigem esimesel pildil paremini esiletulevad juuksed tumeda selja taustal, isegi kui nägu näib vähem säritatud olevat.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2019 11:21:51 vasta tsitaadiga

madis888, kui paned fotoka tööle ja proovid siis koputada kas siis on kadunud see plärin?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2019 12:10:05 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
madis888, kui paned fotoka tööle ja proovid siis koputada kas siis on kadunud see plärin?


Pläriseb ikka ka siis, kui fotokas on sisse lülitatud.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2019 13:00:31 vasta tsitaadiga

Küllap ta obje ikkagi on. Ei tule ükski kaabel niisama sees lahti.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2019 13:26:39 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Küllap ta obje ikkagi on. Ei tule ükski kaabel niisama sees lahti.


Seda saab ise ka parandada või peaks garantiisse saatma?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2019 13:43:45 vasta tsitaadiga

Mis küsimus see on?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2019 13:45:06 vasta tsitaadiga

madis888 kirjutas:
rex kirjutas:
Küllap ta obje ikkagi on. Ei tule ükski kaabel niisama sees lahti.


Seda saab ise ka parandada või peaks garantiisse saatma?

Ei ole midagi parandada, objektiiv ise teeb rappudes seda häält ja see on täiesti normaalne.

Võta mõni teine iPhone 7 kõrvale ja koputa ka sellele, kõik plärisevad ja seda algusest peale.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2019 13:55:37 vasta tsitaadiga

Võta telefon lahti ja vala AF süsteem liimi täis, siis jääb vaikseks. Hästi küll enam ei fokusseeri ka, aga vähemalt vaikne.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx74
HV vaatleja

liitunud: 21.02.2019




sõnum 04.03.2019 20:39:01 vasta tsitaadiga

Tere!
Kas keegi on ostnud või teab miskit kohast nagu https://i-studios.eu/ ???
Kahtlaselt odav kraam isegi tehasetaastatud telefonide kohta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2019 20:54:32 vasta tsitaadiga

Marx74 kirjutas:
Tere!
Kas keegi on ostnud või teab miskit kohast nagu https://i-studios.eu/ ???
Kahtlaselt odav kraam isegi tehasetaastatud telefonide kohta.

Scam thumbs_down.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2019 21:06:51 vasta tsitaadiga

Eesti lauatelefoni nr ju, helista ja küsi, kuhu võid sulaga käest kätte ostma tulla.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.03.2019 20:49:01 vasta tsitaadiga

Kontaktide all on AVAD Baltic. Kui nüüd mäu ei peta siis nemad varustasid edasimüüjaid Apple toodetega.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2019 22:41:06 vasta tsitaadiga

AVADi lehel olemas ka kõik nende päris partnerid, mina i-Studio nimelist sealt ei leia, ükskõik mis riigi valin.
https://www.avadbaltic.com/ee/#where-to-buy
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2019 11:42:50 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:
Kontaktide all on AVAD Baltic. Kui nüüd mäu ei peta siis nemad varustasid edasimüüjaid Apple toodetega.

Ongi, kuid i-Studio lehel on kontaktnumber teine icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2019 11:47:04 vasta tsitaadiga

Kuidas näotuvastuse kasutusmugavus/kiirus tunduvad võrreldes näpujäljega? Näpujälje kasutamine on ikka pagana mugav, telefon on KOHE kätte võttes kasutatav. Kahjuks aga enam seda tehnoloogiat Apple ei paista kasutavat...
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2019 11:48:36 vasta tsitaadiga

Näotuvastuse kiiruse ja mugavusega olen isiklikult küll väga rahul ja sõrmejäljelugejat taga ei igatse.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2019 12:06:24 vasta tsitaadiga

Elpex kirjutas:
Näotuvastuse kiiruse ja mugavusega olen isiklikult küll väga rahul ja sõrmejäljelugejat taga ei igatse.

+1

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurv
HV kasutaja

liitunud: 22.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2019 12:14:48 vasta tsitaadiga

Tellisin siis sealt aku ja vahetasin ise ära. Täitsa normaalne, aku peab hästi ja enam külma ka ei karda. thumbs_up.gif

ufo56 kirjutas:
argo1 kirjutas:
Seal normaalse kvaliteediga akud?

walkman kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Kaks kruvi lahti, ekraan üles tõsta, aku klemm lahti, aku alt kleepriba ära tõmmata (see puruneb vist ca pooltel juhtudel), aku eemaldada, uus aku koos kleepribaga sisse, klemm kinni, ekraan tagasi ja kruvid kinni. Tehtud. iFixitist saab kit'i koos tööriistadega ca 35€ eest vist.


Jep.



https://eustore.ifixit.com/en/Parts/iPhone-Parts/iPhone-5S/iPhone-5s-Replacement-Battery.html


jaa, neil suurt vahet pole. kunagi ammu kui 5s tuli siis võis kohata sita kvaliteediga akusi.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2019 12:23:13 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Elpex kirjutas:
Näotuvastuse kiiruse ja mugavusega olen isiklikult küll väga rahul ja sõrmejäljelugejat taga ei igatse.

+1
+100
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.03.2019 12:55:15 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Alari A. kirjutas:
Kontaktide all on AVAD Baltic. Kui nüüd mäu ei peta siis nemad varustasid edasimüüjaid Apple toodetega.

Ongi, kuid i-Studio lehel on kontaktnumber teine icon_wink.gif

Okidokis olen mõned sõnumid vahetanud.
Väidetavalt on Leedu ettevõte UAB iStudio Baltic. Saab sulas maksta kullerile icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2019 14:36:44 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
ufo56 kirjutas:
Elpex kirjutas:
Näotuvastuse kiiruse ja mugavusega olen isiklikult küll väga rahul ja sõrmejäljelugejat taga ei igatse.

+1
+100
+1000
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2019 17:03:37 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Elpex kirjutas:
Näotuvastuse kiiruse ja mugavusega olen isiklikult küll väga rahul ja sõrmejäljelugejat taga ei igatse.

+1


Neid situatsioone esineb harva kus mordatuvastus ei taha toimida - udused prillid, haigutamise ajal (suu lahti siis ei tunne ära icon_lol.gif ) või kui voodis külili pea padjal siis pead näo ülesse tõstma või keerama selili et tervet nägu see mordakaamera näeks, first world problem muidugi aga under screen fingerprint reader redundancy mõttes mööda külge maha ka ei jookseks.
Eks näis, apple patenteeris üle ekraani sõrmejäljelugeja ära nii et täitsa maha ta pole veel ehk matnud fingerprint readerit.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2019 17:44:27 vasta tsitaadiga

On ka neid olukordi, kus sõrmejäljelugeja ei toimi, ent näotuvastus toimib. Näiteks kinnastega.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2019 16:28:39 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Marx74 kirjutas:
Tere!
Kas keegi on ostnud või teab miskit kohast nagu https://i-studios.eu/ ???
Kahtlaselt odav kraam isegi tehasetaastatud telefonide kohta.

Scam thumbs_down.gif

Dunno scam või mitte, igatahes nende lubadus helistada ei pea paika icon_biggrin.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2019 20:10:57 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
beastbeats kirjutas:
Marx74 kirjutas:
Tere!
Kas keegi on ostnud või teab miskit kohast nagu https://i-studios.eu/ ???
Kahtlaselt odav kraam isegi tehasetaastatud telefonide kohta.

Scam thumbs_down.gif

Dunno scam või mitte, igatahes nende lubadus helistada ei pea paika icon_biggrin.gif

paistab et isegi siin müüvad
https://www.okidoki.ee/item/iphone-xs-max-64-gb/8394146/

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.03.2019 20:25:44 vasta tsitaadiga

jkddp,
Alari A. kirjutas:
beastbeats kirjutas:
Alari A. kirjutas:
Kontaktide all on AVAD Baltic. Kui nüüd mäu ei peta siis nemad varustasid edasimüüjaid Apple toodetega.

Ongi, kuid i-Studio lehel on kontaktnumber teine icon_wink.gif

Okidokis olen mõned sõnumid vahetanud.
Väidetavalt on Leedu ettevõte UAB iStudio Baltic. Saab sulas maksta kullerile icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2019 22:10:35 vasta tsitaadiga

Kasutaja registreeritud 11.01.2019 e vaevalt 2 kuud tagasi.

Nägin ka kuulutust kui endale XS Max otsisin-ülikahtlane ja jätsin vahele.

Miks peaks keegi uusimaid mudeleid 200-300€ turuhinnast odavamalt müüma?

_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2019 23:42:06 vasta tsitaadiga

Huiatakse tankistide abil järelmaksuga välja ja realiseeritakse kiirelt.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2019 13:27:55 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Huiatakse tankistide abil järelmaksuga välja ja realiseeritakse kiirelt.

Eeldusel, et su teooria paika peab, mis juhtub heauskse ostjaga?

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2019 13:30:53 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
raxz kirjutas:
Huiatakse tankistide abil järelmaksuga välja ja realiseeritakse kiirelt.

Eeldusel, et su teooria paika peab, mis juhtub heauskse ostjaga?


Tel läheb lukku-muud midagi.

Imestan ikka kui lihtsalt inimesed suhtuvad dokumentideta 1000-1500€ iPhonedesse justkui ostaks leiba.
Aga eks enamustel joppab ja ei satu kuskilt poest varastatud või tankistide poolt järelmaksule vöetud isendite otsa.
Isiklikult väga ei riski või teen eelnevalt kodutöö ära.

_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811


viimati muutis terminator 15.03.2019 13:40:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2019 13:35:36 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
raxz kirjutas:
Huiatakse tankistide abil järelmaksuga välja ja realiseeritakse kiirelt.

Eeldusel, et su teooria paika peab, mis juhtub heauskse ostjaga?
Midagi ei juhtu. Tankisti firma vastu esitatakse müüja poolt nõue või mida iganes, aga firma ei ole maksejõuline.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2019 13:38:45 vasta tsitaadiga

terminator kirjutas:
d3t kirjutas:
raxz kirjutas:
Huiatakse tankistide abil järelmaksuga välja ja realiseeritakse kiirelt.

Eeldusel, et su teooria paika peab, mis juhtub heauskse ostjaga?


Tel läheb lukku-muud midagi.

Võib minna, aga ei pruugi. Oleneb operaatorist.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 325, 326, 327 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.