|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
10.02.2019 12:22:47
|
|
|
| Eestist ka leiab müügil BTS ümbriseid?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-steven--
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2007
|
11.02.2019 23:54:53
|
|
|
Kas iPhone 4s annaks kuidagi avada nii et kõik sees olev stuff alles jääb? Sõber kunagi ammu-ammu pani enda oma lukku, 42 000 minuti pärast tuleb lahti, aga nii kaua ei viitsiks oodata.
_________________ mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
12.02.2019 13:15:42
|
|
|
| See ju ainult kuu aega ootamist. Alustagu juba täna! Oleks ammu-ammu alustanud, oleks juba ammu-ammu lahti.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bunny
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2018
|
12.02.2019 20:57:27
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
| Asking for a friend. Kas iPhone 6 asemele täna osta iPhone X või XR? |
iPhone XR
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
12.02.2019 21:00:40
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
| Asking for a friend. Kas iPhone 6 asemele täna osta iPhone X või XR? |
Kui raha piira siis loomulikult uuem/parem XR.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m2ka
HV kasutaja
liitunud: 29.07.2007
|
12.02.2019 21:03:46
|
|
|
Ise andsin enda X naisele ja valisin endale XRi. X on käes rohkem premium tundega oma roostevaba raamiga, aga kuna mõlema puhul on ilmselt nkn kest ümber, siis vahet ei ole.
Kui siiani oli 6 täiesti piisav, siis XR pettumust ei valmista.
Topeltkaamerast puudust ma ei tunne, resolutsioon on täiesti adekvaatne(olgugi 2018/2019 aastal eeldaks juba midagi enamat), OLED on parem, samas ei midagi astronoomilist, kuid XRi akukestvus on vast kõige selgem igapäevases kasutuses väljatulev trump.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
12.02.2019 21:11:07
|
|
|
Tase umbes nii XR -> X -> XS
Ise ei vahetanud X -> XS, sest ekraan jäi samaks, korpus sama, veidi perfi boosti, aga see ei ole hädavajalik. XR oleks olnud tagasiminek oma 1 tagumise kaameraga ja kehvema ekraani ning korpusega.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
12.02.2019 21:23:55
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Baeskades, X OLED ekraan ikka parem ju? |
On mõni Apple telefon kehva ekraaniga olnud?
Mu eelmine postitus oli väär, mõlemal mudelil on omad plussid-miinused.
viimati muutis Dirty Harry 12.02.2019 21:29:13, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
12.02.2019 21:30:27
|
|
|
| Baeskades kirjutas: |
| Tanel kirjutas: |
| Baeskades, X OLED ekraan ikka parem ju? |
On mõni Apple telefon kehva ekraaniga olnud? |
Mu mõte oli pigem võrdluses XR mudeliga, et X ekraan on parem. Lisaks on X kergem natuke
https://www.macworld.co.uk/review/iphone/iphone-x-vs-xr-3685719/
| tsitaat: |
While Apple has always been exceptional at fine-tuning its LCD screens, the richness of the OLED panel on the iPhone X is noticeably superior to the iPhone XR's more humble offering.
With its 2436 x 1125 resolution, 458ppi pixel density, darker blacks, more vibrant colours and general gorgeousness, the iPhone X just looks and simply is much better than the 1792 x 828 resolution and 326ppi of the iPhone XR.
That's not to say that the XR is bad, as it isn't, and you can happily use it without any complaints or reservations. But put it next to the iPhone X and you might feel the pangs of envy quickly appearing. |
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.02.2019 21:40:45
|
|
|
| tsitaat: |
On mõni Apple telefon kehva ekraaniga olnud?
|
loomulikult
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
12.02.2019 22:03:58
|
|
|
Ise võtaks vist X, sest XR ainukese eelisena näen specides uuemat/kiiremat protsessorit.
Poes võtsin XR kätte ja igati lahe telefon, aga X ikka klass kõrgema olekuga. Ja muidugi ekraan, topelt kaamerad (kuigi XR vist teeb softiga juba samu efekte, aga optiline zoom kahe kaameraga hea), force touch (kes kasutab, kes mitte. Mina kasutan) ja XR bezelid olid way liiga laiad võrreldes X-ga.
Aga no seda kõike juhul kui telefonid enamvähem sama hinnaga. Kui X ikka 150-200 raha kallim võtaksin XR.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tqz
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2005
|
12.02.2019 22:09:53
|
|
|
Kaamera ja aku kestvus on XR-i kasuks. Zoom objektiivi pole, aga pildikvaliteet on XR-l selgelt parem.
Samas on XR suhteliselt lahmakas ja ekraan kehvem. Paksud bezelid jätavad odavama toote mulje.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
12.02.2019 22:13:06
|
|
|
| selgelt parem on ilmselge liialdus
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tqz
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2005
|
12.02.2019 22:29:25
|
|
|
Sellised olukorrad, kus korraga jäävad kaadrisse tugeva valgusega ja vähese valgusega objektid, siis seal on on küll selge vahe. HDR on uuemal kaameral asjalikum lihtsalt, muus osas on jah sarnased.
XS/XR:
Spoiler 
X:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
12.02.2019 23:04:43
|
|
|
| tqz, keera ülemisel pildil säri peale, et näod oleksid sarnaselt säritatud, siis põleb XS/XR pildil ka taust ära. Ehk see ei ole hea näide, sest nägu on selgelt erineva heledusega.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ressi
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2009
|
13.02.2019 07:55:23
|
|
|
Mul on huvitav plärin tekkinud iPhone 7-l. Siis, kui hoida näiteks käega telefoni horisontaalselt käes ja ekraan allapoole suunatuna, siis vastu korpuse tagumist ülemist osa sõrmega õrnalt koputades on kuulda plärinat- nagu mingi kaabel oleks lahti või midagi sellist. Samas telefon ise on täiesti korras. Millest see plärin võib olla?
Kas peaks garantiisse pöörduma või sellise kaebuse peale saadetakse tagasi?
Plärin tekib ainult siis, kui telefon on suunatud ekraaniga allapoole.
Kui ekraan üles on suunatud ja koputada, siis ei ole midagi kuulda...
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
13.02.2019 08:38:46
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| tqz, keera ülemisel pildil säri peale, et näod oleksid sarnaselt säritatud, siis põleb XS/XR pildil ka taust ära. Ehk see ei ole hea näide, sest nägu on selgelt erineva heledusega. |
HDR-i point on ju pigem esimesel pildil paremini esiletulevad juuksed tumeda selja taustal, isegi kui nägu näib vähem säritatud olevat.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
13.02.2019 11:21:51
|
|
|
| madis888, kui paned fotoka tööle ja proovid siis koputada kas siis on kadunud see plärin?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ressi
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2009
|
13.02.2019 12:10:05
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| madis888, kui paned fotoka tööle ja proovid siis koputada kas siis on kadunud see plärin? |
Pläriseb ikka ka siis, kui fotokas on sisse lülitatud.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
13.02.2019 13:00:31
|
|
|
| Küllap ta obje ikkagi on. Ei tule ükski kaabel niisama sees lahti.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ressi
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2009
|
13.02.2019 13:26:39
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Küllap ta obje ikkagi on. Ei tule ükski kaabel niisama sees lahti. |
Seda saab ise ka parandada või peaks garantiisse saatma?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
13.02.2019 13:43:45
|
|
|
| Mis küsimus see on?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
13.02.2019 13:45:06
|
|
|
| madis888 kirjutas: |
| rex kirjutas: |
| Küllap ta obje ikkagi on. Ei tule ükski kaabel niisama sees lahti. |
Seda saab ise ka parandada või peaks garantiisse saatma? |
Ei ole midagi parandada, objektiiv ise teeb rappudes seda häält ja see on täiesti normaalne.
Võta mõni teine iPhone 7 kõrvale ja koputa ka sellele, kõik plärisevad ja seda algusest peale.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
13.02.2019 13:55:37
|
|
|
| Võta telefon lahti ja vala AF süsteem liimi täis, siis jääb vaikseks. Hästi küll enam ei fokusseeri ka, aga vähemalt vaikne.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marx74
HV vaatleja
liitunud: 21.02.2019
|
04.03.2019 20:39:01
|
|
|
Tere!
Kas keegi on ostnud või teab miskit kohast nagu https://i-studios.eu/ ???
Kahtlaselt odav kraam isegi tehasetaastatud telefonide kohta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
04.03.2019 20:54:32
|
|
|
| Marx74 kirjutas: |
Tere!
Kas keegi on ostnud või teab miskit kohast nagu https://i-studios.eu/ ???
Kahtlaselt odav kraam isegi tehasetaastatud telefonide kohta. |
Scam
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
04.03.2019 21:06:51
|
|
|
| Eesti lauatelefoni nr ju, helista ja küsi, kuhu võid sulaga käest kätte ostma tulla.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
07.03.2019 20:49:01
|
|
|
| Kontaktide all on AVAD Baltic. Kui nüüd mäu ei peta siis nemad varustasid edasimüüjaid Apple toodetega.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
08.03.2019 11:42:50
|
|
|
| Alari A. kirjutas: |
| Kontaktide all on AVAD Baltic. Kui nüüd mäu ei peta siis nemad varustasid edasimüüjaid Apple toodetega. |
Ongi, kuid i-Studio lehel on kontaktnumber teine
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
08.03.2019 11:47:04
|
|
|
| Kuidas näotuvastuse kasutusmugavus/kiirus tunduvad võrreldes näpujäljega? Näpujälje kasutamine on ikka pagana mugav, telefon on KOHE kätte võttes kasutatav. Kahjuks aga enam seda tehnoloogiat Apple ei paista kasutavat...
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
08.03.2019 11:48:36
|
|
|
| Näotuvastuse kiiruse ja mugavusega olen isiklikult küll väga rahul ja sõrmejäljelugejat taga ei igatse.
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
08.03.2019 12:06:24
|
|
|
| Elpex kirjutas: |
| Näotuvastuse kiiruse ja mugavusega olen isiklikult küll väga rahul ja sõrmejäljelugejat taga ei igatse. |
+1
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kurv
HV kasutaja
liitunud: 22.02.2013
|
08.03.2019 12:14:48
|
|
|
Tellisin siis sealt aku ja vahetasin ise ära. Täitsa normaalne, aku peab hästi ja enam külma ka ei karda.
| ufo56 kirjutas: |
| argo1 kirjutas: |
Seal normaalse kvaliteediga akud?
|
jaa, neil suurt vahet pole. kunagi ammu kui 5s tuli siis võis kohata sita kvaliteediga akusi. |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
08.03.2019 12:23:13
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| Elpex kirjutas: |
| Näotuvastuse kiiruse ja mugavusega olen isiklikult küll väga rahul ja sõrmejäljelugejat taga ei igatse. |
+1 |
+100
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
08.03.2019 12:55:15
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| Alari A. kirjutas: |
| Kontaktide all on AVAD Baltic. Kui nüüd mäu ei peta siis nemad varustasid edasimüüjaid Apple toodetega. |
Ongi, kuid i-Studio lehel on kontaktnumber teine  |
Okidokis olen mõned sõnumid vahetanud.
Väidetavalt on Leedu ettevõte UAB iStudio Baltic. Saab sulas maksta kullerile
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
08.03.2019 14:36:44
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| ufo56 kirjutas: |
| Elpex kirjutas: |
| Näotuvastuse kiiruse ja mugavusega olen isiklikult küll väga rahul ja sõrmejäljelugejat taga ei igatse. |
+1 |
+100 |
+1000
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
08.03.2019 17:03:37
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| Elpex kirjutas: |
| Näotuvastuse kiiruse ja mugavusega olen isiklikult küll väga rahul ja sõrmejäljelugejat taga ei igatse. |
+1 |
Neid situatsioone esineb harva kus mordatuvastus ei taha toimida - udused prillid, haigutamise ajal (suu lahti siis ei tunne ära ) või kui voodis külili pea padjal siis pead näo ülesse tõstma või keerama selili et tervet nägu see mordakaamera näeks, first world problem muidugi aga under screen fingerprint reader redundancy mõttes mööda külge maha ka ei jookseks.
Eks näis, apple patenteeris üle ekraani sõrmejäljelugeja ära nii et täitsa maha ta pole veel ehk matnud fingerprint readerit.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
08.03.2019 17:44:27
|
|
|
On ka neid olukordi, kus sõrmejäljelugeja ei toimi, ent näotuvastus toimib. Näiteks kinnastega.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
11.03.2019 16:28:39
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| Marx74 kirjutas: |
Tere!
Kas keegi on ostnud või teab miskit kohast nagu https://i-studios.eu/ ???
Kahtlaselt odav kraam isegi tehasetaastatud telefonide kohta. |
Scam  |
Dunno scam või mitte, igatahes nende lubadus helistada ei pea paika
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
12.03.2019 20:10:57
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| beastbeats kirjutas: |
| Marx74 kirjutas: |
Tere!
Kas keegi on ostnud või teab miskit kohast nagu https://i-studios.eu/ ???
Kahtlaselt odav kraam isegi tehasetaastatud telefonide kohta. |
Scam  |
Dunno scam või mitte, igatahes nende lubadus helistada ei pea paika  |
paistab et isegi siin müüvad
https://www.okidoki.ee/item/iphone-xs-max-64-gb/8394146/
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
12.03.2019 20:25:44
|
|
|
jkddp,
| Alari A. kirjutas: |
| beastbeats kirjutas: |
| Alari A. kirjutas: |
| Kontaktide all on AVAD Baltic. Kui nüüd mäu ei peta siis nemad varustasid edasimüüjaid Apple toodetega. |
Ongi, kuid i-Studio lehel on kontaktnumber teine  |
Okidokis olen mõned sõnumid vahetanud.
Väidetavalt on Leedu ettevõte UAB iStudio Baltic. Saab sulas maksta kullerile  |
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
13.03.2019 23:42:06
|
|
|
| Huiatakse tankistide abil järelmaksuga välja ja realiseeritakse kiirelt.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
15.03.2019 13:27:55
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| Huiatakse tankistide abil järelmaksuga välja ja realiseeritakse kiirelt. |
Eeldusel, et su teooria paika peab, mis juhtub heauskse ostjaga?
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
15.03.2019 13:30:53
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| raxz kirjutas: |
| Huiatakse tankistide abil järelmaksuga välja ja realiseeritakse kiirelt. |
Eeldusel, et su teooria paika peab, mis juhtub heauskse ostjaga? |
Tel läheb lukku-muud midagi.
Imestan ikka kui lihtsalt inimesed suhtuvad dokumentideta 1000-1500€ iPhonedesse justkui ostaks leiba.
Aga eks enamustel joppab ja ei satu kuskilt poest varastatud või tankistide poolt järelmaksule vöetud isendite otsa.
Isiklikult väga ei riski või teen eelnevalt kodutöö ära.
_________________ 2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
viimati muutis terminator 15.03.2019 13:40:15, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
15.03.2019 13:35:36
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| raxz kirjutas: |
| Huiatakse tankistide abil järelmaksuga välja ja realiseeritakse kiirelt. |
Eeldusel, et su teooria paika peab, mis juhtub heauskse ostjaga? |
Midagi ei juhtu. Tankisti firma vastu esitatakse müüja poolt nõue või mida iganes, aga firma ei ole maksejõuline.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
15.03.2019 13:38:45
|
|
|
| terminator kirjutas: |
| d3t kirjutas: |
| raxz kirjutas: |
| Huiatakse tankistide abil järelmaksuga välja ja realiseeritakse kiirelt. |
Eeldusel, et su teooria paika peab, mis juhtub heauskse ostjaga? |
Tel läheb lukku-muud midagi. |
Võib minna, aga ei pruugi. Oleneb operaatorist.
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|