Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Reisimine välismaal - kuhu minna, mida teha + teavitused soodsatest reisipakkumistest ja lennupiletitest märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 99, 100, 101  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2019 21:05:07 vasta tsitaadiga

Nii, hetkel olen uurinud väheke autorendi firmasid ja jään vist Alamo või Nationali juurde.
Hakkasin rõõmsalt Nationali poolt pakutavat Emerald Club kontot tegema, jõudsin maksevahendi lisamise juurde ja tuli selline tekst: "Note: National Car Rental does not accept debit cards at the time of rental. Saving debit card information in your profile may cause your rental to be voided or cancelled."
On kellelgi reaalset kogemust Swedi Deebetkaart Plussiga Nationalist rentimise puhul? Läheb see ikkagi kohapeal läbi või hakkavad pipardama ja saadavad seenele?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tjena
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2019 22:22:12 vasta tsitaadiga

Mul Emerald Club tehtud deebet plussiga, kuid pole kasutanud, kuna asjatult kallid autod seal.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2019 14:30:57 vasta tsitaadiga

Hetkel on hakanud peas tiirlema mõte minna selle aasta novembris Miamisse. Hea tuttav elab seal ning oleks valmis meile majutust pakkuma (elab Miami Beach-st 35 min autosõidu kaugusel). On keegi siit käinud sealkandis ning annaks häid mõtteid/soovitusi ?

* Hetkel oleks plaan rentida kogu perioodiks auto (perioodi aeg lahtine, aga minimaalselt 10 päeva võiks kohapeal olla) - Soovitusi, millise rendifirma poole piiluda ?
* Mõned ööd veedaks Miami Beach-l. Kasutan Airbnb või palun Estravelil kindlaks ajaks hotell broneerida.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tjena
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2019 19:00:57 vasta tsitaadiga

Reisifirmal paluda endale hotell bronnida tundub kas saamatu või laisa inimese teona. Ma ikka teeks ise. Auto rendifirma teema samas kohas just lõpetati siin.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2019 19:23:04 vasta tsitaadiga

Tjena kirjutas:
Reisifirmal paluda endale hotell bronnida tundub kas saamatu või laisa inimese teona.
thumbs_up.gif
Pole just raske booking.com lahti võtta ja mõni ära bronnida vastavalt soovile... Ilmselt saaks parema diili ka

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2019 19:36:53 vasta tsitaadiga

Tal on Estraveli kinkekaart.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tjena
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2019 20:09:22 vasta tsitaadiga

Ma paneks selle kinkakaardi koos kõrvadega business klassi lennupileti alla
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 10.02.2019 21:37:41 vasta tsitaadiga

Tjena kirjutas:
Ma paneks selle kinkakaardi koos kõrvadega business klassi lennupileti alla


Paaritunnise lennu korral ultapointless.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kontakt
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 10.02.2019 21:37:53 vasta tsitaadiga

https://www.andmoments.com
andmoments seiklusreisid

Keegi käinud nende korraldatud reisidel?

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tjena
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2019 21:39:44 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Tjena kirjutas:
Ma paneks selle kinkakaardi koos kõrvadega business klassi lennupileti alla


Paaritunnise lennu korral ultapointless.

Hyperloop juba avatud, et ni kiiresti Miamisse saab?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.02.2019 21:40:48 vasta tsitaadiga

Kontakt kirjutas:
https://www.andmoments.com
andmoments seiklusreisid

Keegi käinud nende korraldatud reisidel?

Kssi Taneli käest icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 10.02.2019 21:42:02 vasta tsitaadiga

Tjena kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Tjena kirjutas:
Ma paneks selle kinkakaardi koos kõrvadega business klassi lennupileti alla


Paaritunnise lennu korral ultapointless.

Hyperloop juba avatud, et ni kiiresti Miamisse saab?


A ma ei pand Miami juttu tähele jah. Siis nõustun.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2019 21:54:34 vasta tsitaadiga

Kontakt kirjutas:
https://www.andmoments.com
andmoments seiklusreisid

Keegi käinud nende korraldatud reisidel?

Mis küsimus on? icon_razz.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kontakt
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 10.02.2019 22:03:49 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kontakt kirjutas:
https://www.andmoments.com
andmoments seiklusreisid

Keegi käinud nende korraldatud reisidel?

Mis küsimus on? icon_razz.gif


No et kas tasub minna?😃 Nägin reklaami fbs, pole varem kuulnud neist. Päris huvitavaid ettevõtmisi leidub seal.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2019 12:14:27 vasta tsitaadiga

https://tarbija24.postimees.ee/6519441/porgulik-reis-viie-tarni-hotelli-asemel-ootas-tarbijat-ees-rapane-ja-saaski-tais-urgas
tsitaat:
Tarbijavaidluste komisjoni jõudis Tez Tourist pakettreisi ostnud tarbija kaebus, kellele müüdi Kreeka viie tärni hotelli pähe räpane ja sääski täis ööbimiskoht, mille kohalik valitsus oli varasemalt sanitaarnõuete rikkumise tõttu sulgenud. Tez Touri sõnul oleks pidanud tarbija reisituusikut täpsemal lugema - tegemist on «tagasihoidliku kvaliteediga» hotelliga.

Normaalne suhtumine ikka...
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2019 12:29:13 vasta tsitaadiga

Kontakt, tasub muidugi, andmoments teeb natuke teistsuguseid matkasid, sobib, kui füüsilisest pingutusest ära ei ütle icon_smile.gif
Ma olen ise matkajuhina korraldanud ühe trekkingu Sulawesi saarel.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elevant
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009




sõnum 12.02.2019 09:43:16 vasta tsitaadiga

https://trip.ee/uudised/lufthansa-andis-lennule-mitteilmunud-reisija-kohtusse
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2019 10:16:16 vasta tsitaadiga

Krt, viimane kord kui Norwegianiga lendan. Koguaeg muudavad aegu, Mul oli Olbia-Arlanda-Tallinn lend ostetud. Alguses pidi 15.00 Arlandasse jõudma ja 17.20 Tallinna lend. Nüüd muutsid 2 kuud hiljem aja ära ja on 15.20 Tallinna lend.
Kui suur võimalus on et ära oodatakse meid Tallinna lennule? Sama lennufirma õnneks mõlemad lennud ja connectionina ostetud.

Nüüd uurides siis see jura ülde pankrotti minemas https://www.economist.com/business/2019/02/09/the-disappearance-of-norwegian-would-be-bad-news-for-consumers#ampf=undefined
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tjena
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2019 10:38:46 vasta tsitaadiga

Võrdlemisi ebareaalne. Ta võib ju 15 maanduda aga, kui lõpuks lennukist maha saada, on juba 20min kulunud ning halvimal juhul on Arlandas 5. terminali ühest otsast teise veel 10min kiiret kõndi. Lennufirma peaks sulle mingi alternatiivi pakkuma või kompensatsiooni.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.02.2019 11:01:32 vasta tsitaadiga

Oliverk, kui 1 pileti peal lend, siis vast pole eriline probleem kui samal päeval tuleb veel üks lend Eestisse. Tõstetakse järgmisele lennule
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2019 11:02:20 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Oliverk, kui 1 pileti peal lend, siis vast pole eriline probleem kui samal päeval tuleb veel üks lend Eestisse. Tõstetakse järgmisele lennule

Ei tule. Muud lennufirmad lendavad hiljem.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.02.2019 11:07:59 vasta tsitaadiga

Kui samal päeval tuleb ka teise lennufirma lennuk, siis võib heal juhul isegi sellega saada. Lennufirmadel mingid kokkulepped selle jaoks olemas, et kui lennukid hilinevad.
Aga kui 1 pileti peal, siis nende mure asju klaarida, sina jätsid lendude vahele piisavalt aega. Muud pole midagi kui halvemal juhel läheb 1 päev kaduma

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2019 11:38:19 vasta tsitaadiga

Norwegian ise pakub hetkel järgmisele päevale lendu ja hüvitab hotellikulud või full refundi.

Päris tore 6 inimesele reisi planeerides sellise asja otsa sattuda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.02.2019 11:40:48 vasta tsitaadiga

Pm sa peaks hetkel saama nii ööbimise kui raha (300€ näkku või palju see hüvitis täpselt on)
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2019 13:16:57 vasta tsitaadiga

Selle hüvitisega oli see teema, et seal olenes ka kui palju varem lennufirma sind teavitas. Tasub need tingimused täpsemalt üle vaadata.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2019 00:49:44 vasta tsitaadiga

Ma ei tea ma põhiliselt olengi Norwegianiga lennanud ja 0 problems. Kõik kui kellavärk käinud. icon_rolleyes.gif Samal ajal loen siin kuidas kõvasti kallimal Nordical koguaeg mingi kala.
Muidugi ma jätkulende väga ei harrasta (eriti selliseid napikaid kus hilinemisega piixus on)

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.02.2019 00:56:00 vasta tsitaadiga

salatoimik, maiks sai valitud nordika asemel air baltic just nende probleemide pärast. Jätkulend tuleb otsa.
Nädal peale piletite ostu tuli uudis, et lambist pannakse amsterdami liin kinni.
Hea oli, et sisetunne ütles....väldi nordicat icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2019 10:51:38 vasta tsitaadiga

USA-sse lendasin Norwegianiga. Lendu lükati korduvalt edasi. Õnneks oli tagasilend ja lendude vahel piisavalt aega.
Norwegian on budget airline - arvestage sellega, kui pileteid ostate.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2019 11:20:17 vasta tsitaadiga

No mul ei olnud teist valikut. Sardiiniasse on väga keeruline saada juuni alguses.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 14.02.2019 11:34:04 vasta tsitaadiga

Ainult väga fanaatik või sundseisus isik võtab ajakriitilisele lennule Nordica pileti.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tjena
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2019 12:36:16 vasta tsitaadiga

Ma lennanud Nordicaga nende asutamisest saati ca 15 korda. Muretuid lende neist oli 5. Parim oli see, kui öeldi, et sorry, mulle ruumi pole lennukis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2019 18:22:36 vasta tsitaadiga

On siin keegi üritanud mingisugust seaduspära hotellihindade ning bronni tegemise kuupäeva vahel leida?
Lähiajal tuleb natuke Euroopas trippimist ette, mõtlengi parasjagu, et kas teen pigem bronni pikemalt ette või ootaks viimase minutini ning üritaks mõnes nooblimas kohas odava(ma) toa saada.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2019 18:25:34 vasta tsitaadiga

Killer85, pigem võrdle hotels.com, booking.com ja agoda.com hindu. Varem bookides võib hind päris hea olla.
Võid ka Airbnb kiigata, kohati leiab häid diile.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2019 18:29:17 vasta tsitaadiga

Seda agoda-t ei teadnudki, tšekin thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.02.2019 18:32:22 vasta tsitaadiga

Killer85, agodas kliki lõpuni (vormistamiseni välja), seal saad õige hinna alles teada
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2019 22:36:21 vasta tsitaadiga

A380 tootmine lõpetatakse
https://en.wikipedia.org/wiki/Airbus_A380#End_of_production

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2019 15:11:44 vasta tsitaadiga

http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/kurikuulus-lennupiletite-saastutrikk-mille-kasutamine-voib-vaga-kurvalt-loppeda?id=85354463
Kaval icon_biggrin.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2019 15:15:27 vasta tsitaadiga

Sain passi 5-aastase India viisa thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2019 15:18:56 vasta tsitaadiga

Sa ju märksa vanem icon_neutral.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2019 15:19:54 vasta tsitaadiga

"Kuhu randa minna 6-kuusega?" thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2019 16:17:17 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/kurikuulus-lennupiletite-saastutrikk-mille-kasutamine-voib-vaga-kurvalt-loppeda?id=85354463
Kaval icon_biggrin.gif


See väga vana asi juba. Kunagi koju tulin siis vaatasin pileteid ja air berlin pakkus Singapore->Helsinki->Berlin odavamalt kui finnair Singapore->Helsinki.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 18.02.2019 18:38:18 vasta tsitaadiga

Tglt ma ei saa aru, kuidas see lennufirmale kahjum on? Mitukümmend kilo vähem vedada, eks lennujaamamaksud ole vast kah sõltuvuses reisijate arvust?
Seda ekkselit tahaks näha, millega see kahju arvutatud on.
Või loodetakse, et lollid ostavad kõike seda kräppi, mida salongis lennu ajal pakutakse / saamata jäänud tulu ?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2019 18:50:36 vasta tsitaadiga

Dotatsioon asja nimi, sihtturud erinevad ja/või erineva maksevõimega. Vähemalt Eesti puhul.
Tean mitmeid somme, kes sõidavad laevaga Tallinna, et lennata Tallinnast läbi Helsingi sihtpunkti.
Finnairi edasi-tagasi piletid algusega Tallinnast kohati 100-150 € soodsamad kui algusega Helsingist.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 18.02.2019 18:56:02 vasta tsitaadiga

See hinnavärk sõltub krtteab millest.
Pühaba lendan Hispaaniasse - bookinghouse pakub edasi-tagasi hinnaks 222, hispaanlane leidis 74-eurose pileti. Samale lennule.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2019 18:57:44 vasta tsitaadiga

p2ep, viitsid, pane kasvõi privasse täpsem piletiinf, oleks huvitav vaadata ja endal otsida thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2019 18:32:55 vasta tsitaadiga

26 000km
https://www.facebook.com/fujimees/photos/a.129730760396908/2114700421899922/?type=3&theater

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2019 17:31:44 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Hetkel on hakanud peas tiirlema mõte minna selle aasta novembris Miamisse. Hea tuttav elab seal ning oleks valmis meile majutust pakkuma (elab Miami Beach-st 35 min autosõidu kaugusel). On keegi siit käinud sealkandis ning annaks häid mõtteid/soovitusi ?

* Hetkel oleks plaan rentida kogu perioodiks auto (perioodi aeg lahtine, aga minimaalselt 10 päeva võiks kohapeal olla) - Soovitusi, millise rendifirma poole piiluda ?
* Mõned ööd veedaks Miami Beach-l. Kasutan Airbnb või palun Estravelil kindlaks ajaks hotell broneerida.


Olin just nädal aega Floridas. Poole ajast Orlando lähedal, teine osa Miami Beach ja Sawgrassi kant.
Auto võtsin lõpuks Alamost, kõik läks väga sujuvalt ning auto oli ka väga viisakas ja suhteliselt uus thumbs_up.gif Sõitsin pea 1000 km maha ja ei mingit nurinat.
Võid ka Nationali ja Enterprise´i proovida, kõik kolm firmat peaksid n.ö sama katuse all olema.
Kui hakkad netist autot broneerima, siis kindlasti kasuta Euroopa lehti (näiteks UK lõpuga), nendel saitidel on üldjuhul igasugused välismaalastele mõeldud kindlustused juba hinna sees ja lõpphind tuleb tunduvalt odavam kui võtta USA lehtedelt. Võtsin Alamo.co.uk lehelt auto hinnaga $390, .com saidilt oleks samade kindlustutega tulnud pea $600. Enne reisi muidugi uuri mida su reisikindlustus või krediitkaart katab, võibolla sul osasid kindlustusi polegi vaja ja saad USA saidilt ikkagi soodsama pakkumise.

Miami Beachil on parkimine nii nagu on, kui hotell võtta kuskile siis väga paljudel on parkimine tasuline, varieerub seal $15-30 päeva kohta. Airbnb-s võib vedada ja leiad sellise korteri/maja millel on parkimiskoht hinna sees.
Airbnb puhul kindlasti võta selline öömaja millel on piisavalt tagasisidet. Ise astusin ämbrisse ja võtsin üsna värske hosti (alla 10 arvustuse), asukoht oli küll ideaalne (jalgsi paar minutit randa), aga korter ise oli siiski paras peldik ja kuulutuses olev nimi ei klappinud nende kodanikega kes kohapeal meiega tegelesid. Ühe öö kannatasime seal ära ja pärast seda canceldasin, ei tahtnud väga oma asjadest ilma jääda. Võtsin Bookingu kaudu viimase minuti hotelli pakkumise ja kokkuvõttes tuli öö odavam kui Airbnb korteris.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2019 04:44:17 vasta tsitaadiga

https://www.reisidiilid.ee/lennufirmadele-ryanair-ja-wizz-air-maarati-miljonitesse-eurodesse-ulatuvad-trahvid-uue-kasipagasi-poliitika-tottu/
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2019 02:59:19 vasta tsitaadiga

Lend ilma tõttu kuhugi teise lennujaama reruuditakse, siis vist kompile lootust pole?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tjena
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2019 13:28:08 vasta tsitaadiga

Ilma tõttu kompi ei saa.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Reisimine välismaal - kuhu minna, mida teha + teavitused soodsatest reisipakkumistest ja lennupiletitest mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 99, 100, 101  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.