Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Abi köögitehnika ostmisel märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 25, 26, 27  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
az
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2019 18:09:07 vasta tsitaadiga

mariokuu kirjutas:
Hakklihamasinaid oskab keegi soovitada?
Silma jäid need 3 aga ostma tõmbab kuidagi rohkem see boschi oma
https://m.euronics.ee/koogitehnika/koogikombainid/bmg800/hakklihamasin-stollar
https://m.euronics.ee/koogitehnika/koogikombainid/bmg750/hakklihamasin-stollar-the-power-grind
http://www.kodumasinad.ee/et/a/bosch-mfw-68660-hakklihamasin


Kahtlen Bochi masinas, kuna võimsust vähe. Väiksema võimsuse korral ei jõua isegi kamarat purustada.
Revers peaks kindlasti olema

Viskan ühe arutelu hakklihamasina teemal
http://www.marandi.fie.ee/jahifoorum/viewtopic.php?f=5&t=3957&st=0&sk=t&sd=a&hilit=hakklihamasin&start=75
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2019 18:46:10 vasta tsitaadiga

mariokuu, pidin ka just soovitama nagu az-gi, et loe ja uuri mida jahimehed kasutavad.
Mingit nikatsit pole mõtet osta.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokuu
HV vaatleja
mariokuu

liitunud: 03.07.2009




sõnum 07.01.2019 22:48:59 vasta tsitaadiga

Stollar bmg800 läheb siis loosi. Kodukasutuseks sobib kül. Ega üle 10kg liha läbi laskma hakkagi korraga.
Tänud lingi eest
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2019 00:37:23 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Aix kirjutas:
Kas keegi sellise antiiktehnikaga nagu gaasipliit ka veel kuuma annab? Huvitaks siis täpsemalt öeldes integreeritavad rauad.
Tartu Lõunaka Euronicsis olen käinud katsumas, aga üles leides selgus, miks müüjad väga napisõnalised olid nende suunas - juba nupud olid sellised tallesabad, et vaadatagi piinlik... icon_eek.gif
Et kas kusagilt võib ka korraliku kvaliteediga juppi leida? Algselt oli mõttes kaheraudne, kuna planeeritud üsna kitsas, ja üle kahe raua korraga ei ole kasutanud.
Praegu kasutuses veneaegne kärakas ühestükis gaasiahjuga - aga uut ahju tahaks elektriga ja integreeritavat. Aga selle kohta juba ülevalpool on infot täitsa arvestatavalt icon_smile.gif


Ahju puhul ma saan aru, miks osad inimesed gaasiahju eelistavad - elus leek vs lihtsalt elektriga kuumutamine.
Aga miks soovida gaasipliiti?

Võimalik, et asi minu piiratud teadmistes, kuid ma näen vaid miinuseid - nõgine köök, kui just väga hea kubu ei ole jne.

Mulle meeldib - elus tuli ikka elus tuli icon_smile.gif
Ei pea ootama soojenemise järgi (kuigi seda küll, et induktsioon läheb tänapäeval juba ka väga kiirelt soojaks).
Gaasiahi tundub küll natuke liiga komplitseeritud nikerdamine..
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.01.2019 15:15:55 vasta tsitaadiga

Ma vastupidi, et saa aru, miks mõni gaasiahju tahab icon_smile.gif Mul olude sunnil hetkel on, täielik saast. Samas gaasipliidist küll loobuda ei taha, kasutan muudes kohtades nii tavalist elektrikat kui induktsiooni ja kodune gaas on ikka mugavam.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2019 15:51:28 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Ma vastupidi, et saa aru, miks mõni gaasiahju tahab icon_smile.gif Mul olude sunnil hetkel on, täielik saast. Samas gaasipliidist küll loobuda ei taha, kasutan muudes kohtades nii tavalist elektrikat kui induktsiooni ja kodune gaas on ikka mugavam.


Ma pole ise nii piisavalt kokandushuviline, et väga kõvasti midagi põhjendada, kuid loogiliselt võttes saan aru, et on vahe kas panna toit ahju, kus seda soojendab läheduses leek vs kuumav tükk metalli.

Gaasigrill mulle väga meeldib - mugav ja mõnus suitsune mekk on juures - see on ikka teistmoodi kui liha on leegi lähedal (ei, mitte päris põletamas icon_smile.gif ).

Gaasipliit - seda mina ei ole veel mõistnud - kas on vahe, mis ajab panni kuumaks - tuli või pliidiplaat. Ju siis kiiruses on, kui mõned seda ikka eelistavad.
Aga olles elanud aastaid korteris, kus oli gaasipliit - see ikka konkreetselt reostas kööki, polnud asjalikku kubu muidugi sel ajal, võib-olla see aitab.

Ma usun, et maitseid on mitmeid ja paljuski on inimesed kinni ka harjumuspärases. Peaasi, et igaüks ise rahul on oma valikutega icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2019 16:13:31 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga, kas keegi kasutab või oskab hinnata, milline võib hea olla? icon_smile.gif
Peab otse Smegi toodangu peale välja minema? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
az
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2019 16:41:05 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:




Gaasipliit - seda mina ei ole veel mõistnud - kas on vahe, mis ajab panni kuumaks - tuli või pliidiplaat. Ju siis kiiruses on, kui mõned seda ikka eelistavad.


Kui on soov wokkpanni kasutada, siis elektripliidi puhul võta pann ja pane õunu täis ning aseta riiulile. Gaasipliidi puhul on sul võimalik reaalselt seda panni kasutada nii nagu peab, st küpsetab äärtest, mitte ei haudu põhjat.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 08.01.2019 16:51:54 vasta tsitaadiga

Varem korrusmajades oli see teema, kus gaasipliidid olid pandud, neis köökides ei olnud korralikku elektrikaabeldust, kuhu tänapäevane elektripliit-ahi kannataks ühendada. Mõned vedasid omale trepikoja kilbist köögi (elektripliidi, mikrolaineahju jm) ja pesumasina tarbeks uued kaablid, aga kui kõik seda trepikojas tegema hakkavad, võib trepikoja-maja kaabeldus ise nõrgaks jääda. Võimalik ka, et viimase paarikümne aastaga on seda kaabelduse värki paremaks arendatud, kui ise viimati teemaga kokku puutusin.
See jutt selles mõttes, et igalpool ei ole päris meeldimise küsimus, et poes meeldis elekripliit rohkem, toon koju ja viskan gaasivärgi prügikasti.
Sama kehtib ka vastupidi, kui majas gaasitorustik puudub, ei tasu vist gaasipliiti osta, saab küll balloonigaasi pealt aga seal vist olid mingid põleti düüside erinevused, mida tohib välja vahetada jällegi eraldi väljaõppega spetsialist.

Draqula kirjutas:
Gaasigrill mulle väga meeldib - mugav ja mõnus suitsune mekk on juures - see on ikka teistmoodi kui liha on leegi lähedal (ei, mitte päris põletamas icon_smile.gif )
See grilli teema on ka nii erinev, olen neid väljamaa võistukokkamisi ja muidu kokasaateid juhtunud vaatama, seal mõnes regioonis tähendab grillimine, kui pliidile asetada malmist alus, mis jätab lihale-juurikale kõrbenud mustri (jooned, ruudustiku) - siis kohtunikud teavad kommenteerida, et grilli rustikaalne mekk juures icon_biggrin.gif samas, kui asetad pliidile malmpanni, kus mustrit ei teki, ei ole enam grillimine ja igasugune "kõrbenud muster" tähendab toidu ülekõrvetamist ja serveerimiseks kõlbmatu prügikasti kraam icon_smile.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2019 17:13:17 vasta tsitaadiga

az kirjutas:
Draqula kirjutas:




Gaasipliit - seda mina ei ole veel mõistnud - kas on vahe, mis ajab panni kuumaks - tuli või pliidiplaat. Ju siis kiiruses on, kui mõned seda ikka eelistavad.


Kui on soov wokkpanni kasutada, siis elektripliidi puhul võta pann ja pane õunu täis ning aseta riiulile. Gaasipliidi puhul on sul võimalik reaalselt seda panni kasutada nii nagu peab, st küpsetab äärtest, mitte ei haudu põhjat.


Tänud - konkreetne ja funktsionaalne põhjendus.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2019 17:36:16 vasta tsitaadiga

Köögikubu/õhupuhastit oskab keegi soovitada?
Sooviks sellist, mis ikka toimiks ning hind oleks inimlik(100-200 vahel?) LED valgusti võiks ka juures olla - ilmselt enamusel ongi.
Tänud!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
az
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2019 23:25:18 vasta tsitaadiga

beljo91 kirjutas:
Köögikubu/õhupuhastit oskab keegi soovitada?
Sooviks sellist, mis ikka toimiks ning hind oleks inimlik(100-200 vahel?) LED valgusti võiks ka juures olla - ilmselt enamusel ongi.
Tänud!


Köögikubu valikul pead arvestama ruumi suurusega. Siin hea õpetus.
https://www.köögikujundaja.ee/koogitehnika/lihtne-opetus-koogi-ohupuhasti-valimiseks/

Soovitaks Falmec it aga nii odavalt seda ei saa.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2019 21:46:05 vasta tsitaadiga

Siin mõni aurufunktsiooniga ahju omanik ka leidub - tea, kas on mõtet võtta või on pigem kena reklaamfunktsioon?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 10.01.2019 21:47:42 vasta tsitaadiga

kirjutagu siis mõni mikrolaine+praeahi kombo omanik ka oma mõtteid, kui neid on.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slax
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2019 22:41:36 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Siin mõni aurufunktsiooniga ahju omanik ka leidub - tea, kas on mõtet võtta või on pigem kena reklaamfunktsioon?


Oman ning ütlen, et see pole üldse vajalik. Muidugi vaatad oh, et retseptid on seal sees jne aga lõpuks sa teed ikkagi mitte ahjuretpseti, vaid internetist saadud õpetuse järgi.
Aasta kahe jooksul kasutanud aurutamist minimaalselt.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2019 10:29:35 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
kirjutagu siis mõni mikrolaine+praeahi kombo omanik ka oma mõtteid, kui neid on.


Ma ei tea kas see pädeb seotud infona, kuid kunagi sai ostetud Electroluxi mikrolaineahi, millel on ka grilli funktsioon (küttekeha laes), ei mäletagi miks seda vajalikuks pidasin.
14a jooksul on grilli funktsiooni kasutatud täpselt 0 korda, mikrokas ise on siiani probleemideta teeninud.

Praeahi on eraldi olemas ning kevadest sügiseni saab gaasigrill kuuma.

Auruahju teemal:

Mugav ja kiire lahendus on InstantPot. Meil juba 2 tk neid majapidamises - et saaks korraga teha näiteks ühes liha ja teises kartulit/muud juurvilja.
Saab pruunistada, aurutada. Saab kiirelt putru. Säästab kõvasti aega.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.01.2019 11:49:38 vasta tsitaadiga

Draqula, jah, selline grilliga mikrokas oli ka endal. Aga see pole see toode.
On väiksemad praeahjud, küttekehadega ülal ja all, ringlev kuumutusõhk jmt, mis praeahjul olema peab, lisaks mikrolaine võimekus.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2019 13:59:01 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Siin mõni aurufunktsiooniga ahju omanik ka leidub - tea, kas on mõtet võtta või on pigem kena reklaamfunktsioon?


No kui sa head toitu naudid ja tahad seda tasemel valmistada, siis on mõtet. Niisama kotleti soojendamiseks või kui sa ahju keskmiselt kord kuus kasutad pole mõtet juurde maksta selle funktsiooni eest. Eeldan et mõeldud on sellist ahju, millel on aurufunktsioon lisaks muule, on olemas ka selliseid ahje, millega saabki ainult aurutada.

Lisaauru kasutades sa ei pea enam kartma, et asjad ahjus liiga ära kuivavad. Ei küpsetised ega liha. Peale selle on mõned spetsretseptid mille tegemist auruga ahi metsikult lihtsustab, kui muidu peaksid mingite veevannide vms mässama. Mul endal auruga ahju veel pole, aga tuttavad kokandusfännid väga kiidavad.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 11.01.2019 23:12:32 vasta tsitaadiga

Auruahjus peaks saama sous vide lihhi teha
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 16:14:15 vasta tsitaadiga

Ma mingid seadmed suutsin oma peaga välja valida. Kui keegi oskab kiita/laita/kommenteerida, siis oleks igati abiks thumbs_up.gif

induktsioon: Electrolux EHH6240ISK https://www.hinnavaatlus.ee/592535/electrolux-ehh6240isk/
ahi: Electrolux EOC3430EOX https://www.hinnavaatlus.ee/776674/electrolux-eoc3430eox/
nõudepesumasin: Bosch SMV24AX01E https://www.hinnavaatlus.ee/962735/bosch-smv24ax01e/
kubu: Falmec BIN50.600 https://www.hinnavaatlus.ee/492189/falmec-kappi-paigaldatav-ohupuhasti-bin50600/
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2019 19:55:58 vasta tsitaadiga

Proovin korra veel upitada icon_redface.gif
Peab tasapisi kusagilt köögiga algust tegema! Milline on kõige parem integreeritav gaasiga pliidiplaat?
Aix kirjutas:
Kas keegi sellise antiiktehnikaga nagu gaasipliit ka veel kuuma annab? Huvitaks siis täpsemalt öeldes integreeritavad rauad.
Tartu Lõunaka Euronicsis olen käinud katsumas, aga üles leides selgus, miks müüjad väga napisõnalised olid nende suunas - juba nupud olid sellised tallesabad, et vaadatagi piinlik... icon_eek.gif
Et kas kusagilt võib ka korraliku kvaliteediga juppi leida? Algselt oli mõttes kaheraudne, kuna planeeritud üsna kitsas, ja üle kahe raua korraga ei ole kasutanud.
Praegu kasutuses veneaegne kärakas ühestükis gaasiahjuga - aga uut ahju tahaks elektriga ja integreeritavat. Aga selle kohta juba ülevalpool on infot täitsa arvestatavalt icon_smile.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2019 20:14:32 vasta tsitaadiga

Aix, mõnda Boschi pliidiplaati said ka katsuda? Olid nood ka tallesaba-nuppudega?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2019 22:39:52 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
kirjutagu siis mõni mikrolaine+praeahi kombo omanik ka oma mõtteid, kui neid on.


Siemensi hm655gns1s - suur praeahi mis omab ka mikrolaineahju funktsiooni, töötab eduliselt. Mikrolaine puhul tüütu ainult see et peale kasutamist tahtis oma paarkümmend minutit (või vähem, ei mäleta) tava praeahju kuumutust et õhuniiskust välja lüüa.
Kui juut oled siis on sel ahjul isegi mingi "sabbath mode" olemas icon_biggrin.gif

Boschil oli selliseid combo ahjusid ainult compact junne.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.01.2019 00:28:20 vasta tsitaadiga

heretic666, tänud. Seda siemensit hetkel eestis ega HV andmetel suurt pol saada, 1100 tsirka hinnatasee tollel, soomes 1500 kanti juba.
Minu googeldamise tulemusena on enamusel siinmail pakutavatel kõik need nn. kompakstjunnid. ehh icon_rolleyes.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2019 16:21:21 vasta tsitaadiga

Aix kirjutas:
Proovin korra veel upitada icon_redface.gif
Peab tasapisi kusagilt köögiga algust tegema! Milline on kõige parem integreeritav gaasiga pliidiplaat?
Aix kirjutas:
Kas keegi sellise antiiktehnikaga nagu gaasipliit ka veel kuuma annab? Huvitaks siis täpsemalt öeldes integreeritavad rauad.
Tartu Lõunaka Euronicsis olen käinud katsumas, aga üles leides selgus, miks müüjad väga napisõnalised olid nende suunas - juba nupud olid sellised tallesabad, et vaadatagi piinlik... icon_eek.gif
Et kas kusagilt võib ka korraliku kvaliteediga juppi leida? Algselt oli mõttes kaheraudne, kuna planeeritud üsna kitsas, ja üle kahe raua korraga ei ole kasutanud.
Praegu kasutuses veneaegne kärakas ühestükis gaasiahjuga - aga uut ahju tahaks elektriga ja integreeritavat. Aga selle kohta juba ülevalpool on infot täitsa arvestatavalt icon_smile.gif


Minu meelest ma ühekorra sarnases teemas juba viitasin, aga oh well. Ju see on kadunud kuskile. Kui sa siit ei leia "piisavalt head" plaati, siis sa oled ilmselt nii nõudlik, et ei suuda aidata:

https://luxtehnikapood.ee/et/8-pliidiplaadid#/pliidiplaadi_tuup-gaas

Ühtlasi, kiire googeldamise tulemusel Euronics on laiatarbe-köögimasinapoodidest ilmselt kõige viletsama gaasiplaatide valikuga ka, niiet leidsid ikka koha kust alustada. Vaata kasvõi Omega e-poodi, seal on 50 erinevat valikus, väga erinevates hinnaklassides ja seda ilma kombioptsioonideta ja selliseid kohti on veel.

Smegi ära mitte mingil juhul osta, vähemalt mitte enne kui oled lugenud nende kohta käivat vingu Briti tarbijakaitse foorumites, millele olen ka siin varem viidanud. Nende tehnika, kui see juba ei saabu praagina, on mõeldud ainult vaatamiseks ja Instasse ilusate piltide panemiseks, korralikku kasutamist see ei kesta. Näiteks gaasipliitide puhul rauad, mis ei kannata kuuma ja purunevad raskete nõude all tükkideks jne
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2019 10:28:25 vasta tsitaadiga

netcat, kas see Smegi kvaliteedi teema on ainult pliitide osas või tasub ka muu tehnika osas vältida?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2019 13:19:06 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
netcat, kas see Smegi kvaliteedi teema on ainult pliitide osas või tasub ka muu tehnika osas vältida?


Ei, see on üldiselt - alates teekannudest (küll ei seisa kaas kinni, küll koorub värv ja muudab värvi või kukub logo küljest ära) kuni külmkappideni (ühele tarniti järjest mitu korda üht külmkapi mudelit mida ta ei saanudki kasutusele võtta, sest uks ei läinud kinni). Selles foorumis, mida ma lugesin, oli ikka väga palju vihaseid inimesi. Peale toodete kvaliteedi imes lurinal ka klienditeenindus - suhtumine oli üldiselt selline, et "ega ei peagi paremini vastu pidama". Üks kirjutas, et ostsis oma uude kööki kõik tooted Smegilt ja ainus, mis enam-vähem töötas ja varsti üles ei öelnud, oli röster, aga see pidi ka ühelt poolt leiva ära kõrvetama.... Põmst ainus nende levinud köögitoode mille kohta ma metsikult kirumist ei näinud, oli kubu, aga see on vist suht uus ja nii kallis, et seda ostavad ka ainult hullud.

PS: mulle kõige rohkem meeldis see plahvatava ahju teema. Et puhastusrežiimil ahjul lihtsalt plahvatas klaas eest ära. Ja remontnik tuli ja tegi midagi ja soovitas julgesti uuesti seda režiimi kasutada ja jälle plahvatas uks eest ära.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2019 15:04:45 vasta tsitaadiga

netcat,
Tänud info eest, Smeg ostu pole plaanis olnud, nüüd tean, et ei tule ka icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2019 15:47:24 vasta tsitaadiga

Suured tänud, netcat! Väga kasulik info thumbs_up.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurv
HV kasutaja

liitunud: 22.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2019 12:28:12 vasta tsitaadiga

Soovitage kööki integreeritavat tehnikat. Otsustanud olen, et tehnika peaks jääma Electroluxi peale, aga soovitage mudeleid.
Vaja siis:
Nõudepesumasin
Külmik (sügavkülmaga)
Ahi
Pliidiplaat
Mikrolaineahi
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2019 12:40:50 vasta tsitaadiga

Võtsin näiteks hiljaaegu pliidi EHH6240ISK ja ahju EOC3430EOX.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
az
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2019 23:04:42 vasta tsitaadiga

argo1 kirjutas:
Soovitage kööki integreeritavat tehnikat. Otsustanud olen, et tehnika peaks jääma Electroluxi peale, aga soovitage mudeleid.
Vaja siis:
Nõudepesumasin
Külmik (sügavkülmaga)
Ahi
Pliidiplaat
Mikrolaineahi


Kõik oleneb hinnaskaalast
EMT25207OX Mikrouun
EOC5851FOX Ahi
EIT61443B Pliidiplaat
nõudepesumasinal 2 suurust ja külmkapil on ka mingi sügavkülma suuruse vahe.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurv
HV kasutaja

liitunud: 22.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2019 10:49:43 vasta tsitaadiga

az kirjutas:
argo1 kirjutas:
Soovitage kööki integreeritavat tehnikat. Otsustanud olen, et tehnika peaks jääma Electroluxi peale, aga soovitage mudeleid.
Vaja siis:
Nõudepesumasin
Külmik (sügavkülmaga)
Ahi
Pliidiplaat
Mikrolaineahi


Kõik oleneb hinnaskaalast
EMT25207OX Mikrouun
EOC5851FOX Ahi
EIT61443B Pliidiplaat
nõudepesumasinal 2 suurust ja külmkapil on ka mingi sügavkülma suuruse vahe.

Hind nii ja naa, aga asi peab hea olema. Külmiku ja nõudepesumasina kapp ikka 600.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
az
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2019 13:19:35 vasta tsitaadiga

argo1 kirjutas:
az kirjutas:
argo1 kirjutas:
Soovitage kööki integreeritavat tehnikat. Otsustanud olen, et tehnika peaks jääma Electroluxi peale, aga soovitage mudeleid.
Vaja siis:
Nõudepesumasin
Külmik (sügavkülmaga)
Ahi
Pliidiplaat
Mikrolaineahi


Kõik oleneb hinnaskaalast
EMT25207OX Mikrouun
EOC5851FOX Ahi
EIT61443B Pliidiplaat
nõudepesumasinal 2 suurust ja külmkapil on ka mingi sügavkülma suuruse vahe.

Hind nii ja naa, aga asi peab hea olema. Külmiku ja nõudepesumasina kapp ikka 600.


Algul mõtlesin ka kogu tehnika Electroluxi võtta, kuid siis loobusin
Valisin külmiku ART9811ASF Whirpool ja seda just seepärast, et standartmõõdus on kõige suurem sügavkülm.
Nõudepesumasina puhul läksin Boschi SMV88TX36E peale, kuna kuivatab ilma ust avamata (ei tule liigset niiskust tuppa)
Tehnika soetamisel oli korralik soodukas, seepärast läksin natuke kallima variandi peale. Nõudepesumasinal vaatasin seda, et üleval 3-ndat (väikest) riiulit oleks võimalik nii seada, et ahjuplaate saab pesta.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2019 17:47:57 vasta tsitaadiga

Ise ostsin ka hiljuti kogu köögitehnika ning valisin enne ostmist välja kõik Electroluxi asjad.
Millegipärast poest öeldi, et sellest firmast tasuks mööda minna(ei tea miks) ja valida Whirlpool..
Sai kõik asjad võetud Whirlpooli oma ja külmik Electrolux.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2019 21:17:18 vasta tsitaadiga

Suures plaanis vist loterii ja lõppkogemus on, et ära võta kõige odavamat asja icon_smile.gif
Bränd on maitseküsimus ja ongi kõik.

Oma odavasse korterisse sai kunagi Elecroluxi ja AEG odavam sõsar Zanussi võetud ka pliit, selle plaat ja nõudepesumasin kestavad ligi 10 aastat.
Vanemate elamisse sai peale pikka kalkuleerimist keskmise hinnaklassi BOSCH nõudekas, pliit ja plaat ning tõmbekast võetud. Toimivad kenasti ja vaikselt. Samas innovatsioonist jäi selle tõmbekasti puhul puudu, sikutad sahtli ette, selle serva taga on vent sisse ja +- kiirused ning lamp sisse lülitada. Loogika võiks olla, et tõmban vent sahtli ette ja kohe hakkab lamp põlema ja vent madalatel pööretel imema. OK, oleks siis vähemalt see, et lükkan selle vent sahtli sisse tagasi, pane see jama kinni.. ei.. tõmba eemale ja vajuta seal vahel neid nuppe icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2019 23:46:59 vasta tsitaadiga

Tekkis endal huvi siis kuumaõhu grill/fritüür osta. Keegi omab ja oskab kommenteerida, kuidas seal näiteks toorest liha ja kartulit küpsetada on?

Vaatasin seda konkreetset mudelit:
https://www.hinnavaatlus.ee/795042/tefal-fx1000-fry-delight-kuuma-ohu-praepann/

Äkki oleks natuke lihtsam maitsvaid toite valmistada ilma liigse õlita.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2019 11:02:00 vasta tsitaadiga

Mul käis eelmine nädal kodutehnikat remondimees üle vaatamas, kuna pesumasin aja vett välja ja tahtsin hinnangut, et kui kaua see 10a vana masin veel kesta võiks.
Selgus, et äravool oli umbes vooliku sees.

Veel rääkis ta oma kogemusest, et sellised kõrgema otsa Electrolux masinad (pesumasin ja kuivati) mis mul olid (2009 aastast) võiksid kesta 12-15 aastat.
Kuivati puhul võib läbi minna veorihm, mida saab vahetada, lihtsalt 1 - 1,5h töötundi sõltuvalt masinast tuleb arvestada.
Oluline on kasutatud laagrite kvaliteet - tolle aja Electroluxil olla parimad saksa laagrid, uuematel tehakse kokkuhoidu.

Tänapäevasel kõrgema otsa masinal hindas ta elueaks ~8a.
Päris odava otsa masinad surevad ka 4a jooksul.

Asi mille peale ma varem ei tulnud - uuemad ja kõige kõrgema otsa masinad sisaldavad nii palju "kellu ja vilesid", et see on juba täiendav riskikoht - rääkis nõudepesumasinast millel sai valida põrandale kuvatava kellaaja värvi ja seal mingi elektroonikaosa oli tõrkunud ja masin tänu sellele streikis.
Ehk siis meenutab luksusauto muresid - udupeent mugavusvarustust ilgelt palju, mis kõik võib katki minna.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 25.02.2019 14:37:19 vasta tsitaadiga

Jah, kui mõelda 10 aasta tagustele nutiseadmetele, siis oli ikka suht kiviaeg. Tänapäevl annab pesumasin äpi kaudu teada, et pesu läbi, aga 10 aasta pärast ei tea keegi, millised nutiseadmed on, mis protokollide abil suhtlevad jne. Nüüd kui pesumasin ei saa wifigaühendust ja keeldub pesemast - veits kurb oleks. Samas praegu veel on need nutitarkused vist lisaväärtus.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2019 14:55:36 vasta tsitaadiga

Smati kirjutas:
Jah, kui mõelda 10 aasta tagustele nutiseadmetele, siis oli ikka suht kiviaeg. Tänapäevl annab pesumasin äpi kaudu teada, et pesu läbi, aga 10 aasta pärast ei tea keegi, millised nutiseadmed on, mis protokollide abil suhtlevad jne. Nüüd kui pesumasin ei saa wifigaühendust ja keeldub pesemast - veits kurb oleks. Samas praegu veel on need nutitarkused vist lisaväärtus.


See oleks tore, et pesumasin läbi äpi teavitaks, aga ma kardan, et see krdi tootja on 2 EUR kokku hoidnud per masin ning pannud sinna mingid odavad laagrid sisse tänapäeval, mitte saksa parimad, nagu vanasti.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2019 23:05:34 vasta tsitaadiga

Aix kirjutas:
Proovin korra veel upitada icon_redface.gif
Peab tasapisi kusagilt köögiga algust tegema! Milline on kõige parem integreeritav gaasiga pliidiplaat?
Aix kirjutas:
Kas keegi sellise antiiktehnikaga nagu gaasipliit ka veel kuuma annab? Huvitaks siis täpsemalt öeldes integreeritavad rauad.
Tartu Lõunaka Euronicsis olen käinud katsumas, aga üles leides selgus, miks müüjad väga napisõnalised olid nende suunas - juba nupud olid sellised tallesabad, et vaadatagi piinlik... icon_eek.gif
Et kas kusagilt võib ka korraliku kvaliteediga juppi leida? Algselt oli mõttes kaheraudne, kuna planeeritud üsna kitsas, ja üle kahe raua korraga ei ole kasutanud.
Praegu kasutuses veneaegne kärakas ühestükis gaasiahjuga - aga uut ahju tahaks elektriga ja integreeritavat. Aga selle kohta juba ülevalpool on infot täitsa arvestatavalt icon_smile.gif
Endal ka plaanis Mustamäe miniköögis remont teha. Pliidiplaat tuleb vist selline https://www.hinnavaatlus.ee/1233796/electrolux-kgg6456k/. Ahju võtan https://www.hinnavaatlus.ee/1074961/electrolux-eoc5851fox/. Pesumasin siis selline https://www.hinnavaatlus.ee/1232740/bosch-spv66tx01e/. Integreeritud külmkapi osas on veel pea laiali. Kust te köögimööbli tellite?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2019 08:56:25 vasta tsitaadiga

-Margus- kirjutas:
Aix kirjutas:
Proovin korra veel upitada icon_redface.gif
Peab tasapisi kusagilt köögiga algust tegema! Milline on kõige parem integreeritav gaasiga pliidiplaat?
Aix kirjutas:
Kas keegi sellise antiiktehnikaga nagu gaasipliit ka veel kuuma annab? Huvitaks siis täpsemalt öeldes integreeritavad rauad.
Tartu Lõunaka Euronicsis olen käinud katsumas, aga üles leides selgus, miks müüjad väga napisõnalised olid nende suunas - juba nupud olid sellised tallesabad, et vaadatagi piinlik... icon_eek.gif
Et kas kusagilt võib ka korraliku kvaliteediga juppi leida? Algselt oli mõttes kaheraudne, kuna planeeritud üsna kitsas, ja üle kahe raua korraga ei ole kasutanud.
Praegu kasutuses veneaegne kärakas ühestükis gaasiahjuga - aga uut ahju tahaks elektriga ja integreeritavat. Aga selle kohta juba ülevalpool on infot täitsa arvestatavalt icon_smile.gif
Endal ka plaanis Mustamäe miniköögis remont teha. Pliidiplaat tuleb vist selline https://www.hinnavaatlus.ee/1233796/electrolux-kgg6456k/. Ahju võtan https://www.hinnavaatlus.ee/1074961/electrolux-eoc5851fox/. Pesumasin siis selline https://www.hinnavaatlus.ee/1232740/bosch-spv66tx01e/. Integreeritud külmkapi osas on veel pea laiali. Kust te köögimööbli tellite?

Kas see ahi ongi ilma nuppudeta, puutetundlik?
Kas pliidile oled ise käe külge saanud? Pildi pealt on need nupud täpselt sellised, nagu mina näiteks vältida prooviks.. icon_redface.gif
Karastatud klaas iseenesest tundub cool, seda täitsa valiks.
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2019 10:03:51 vasta tsitaadiga

Mitte et ma neid nuppe lähedalt näinud oleks, aga mis neil konkreetselt viga on? Ja missugused siis paremad olla võiks
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2019 16:40:22 vasta tsitaadiga

Ma äkki olen veits friik selle koha pealt, aga jõledamalt lödid on need nupud. Väga ebakonkreetsed ja lõdvad.
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2019 19:01:09 vasta tsitaadiga

Vot ei tea, kui ei ole katsunud. Pildi pealt lödidust hinnata natuke raske... Aga ikka parem kui mingid puutetundlikud, kuhu maandub mahlakärbes peale ja woah läheb pliit ise käima
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2019 20:05:52 vasta tsitaadiga

Pole leidnud, kus näppida.Suht pildi pealt ost icon_biggrin.gif . Mulle meeldib aukude asetus seal thumbs_up.gif Ahju menüüd sai Elektroluxis näpitud.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
az
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2019 09:55:59 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Vot ei tea, kui ei ole katsunud. Pildi pealt lödidust hinnata natuke raske... Aga ikka parem kui mingid puutetundlikud, kuhu maandub mahlakärbes peale ja woah läheb pliit ise käima


On sul reaalselt kogemust, et mahlakärbes paneb puutetundliku pliidi tööle?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2019 20:59:00 vasta tsitaadiga

az kirjutas:
netcat kirjutas:
Vot ei tea, kui ei ole katsunud. Pildi pealt lödidust hinnata natuke raske... Aga ikka parem kui mingid puutetundlikud, kuhu maandub mahlakärbes peale ja woah läheb pliit ise käima


On sul reaalselt kogemust, et mahlakärbes paneb puutetundliku pliidi tööle?

9,5a. kasutanud puutetundlikke plaate. Väga mõnus ja ei soovita nuppudega asju osta. Lapiga hea lihtne puhastada. Proovi nuppude ümbert/alt läga ära puhastada. Ise pole tööle kunagi hakanud.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2019 20:59:15 vasta tsitaadiga

-Margus- kirjutas:
Pole leidnud, kus näppida.Suht pildi pealt ost icon_biggrin.gif . Mulle meeldib aukude asetus seal thumbs_up.gif Ahju menüüd sai Elektroluxis näpitud.
Täna tuli pliidiplaat kohale. Tundub viisakas katsudes icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2019 10:11:02 vasta tsitaadiga

Plaan https://www.hinnavaatlus.ee/1183478/gorenje-is656sc/ osta...... Kellelgi reaalselt Gorenje toodetega kokkupuudet on olnud? icon_smile.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Abi köögitehnika ostmisel mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 25, 26, 27  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.