|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
az
HV kasutaja
liitunud: 24.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
07.01.2019 18:46:10
|
|
|
mariokuu, pidin ka just soovitama nagu az-gi, et loe ja uuri mida jahimehed kasutavad.
Mingit nikatsit pole mõtet osta.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mariokuu
HV vaatleja

liitunud: 03.07.2009
|
07.01.2019 22:48:59
|
|
|
Stollar bmg800 läheb siis loosi. Kodukasutuseks sobib kül. Ega üle 10kg liha läbi laskma hakkagi korraga.
Tänud lingi eest
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
08.01.2019 00:37:23
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| Aix kirjutas: |
Kas keegi sellise antiiktehnikaga nagu gaasipliit ka veel kuuma annab? Huvitaks siis täpsemalt öeldes integreeritavad rauad.
Tartu Lõunaka Euronicsis olen käinud katsumas, aga üles leides selgus, miks müüjad väga napisõnalised olid nende suunas - juba nupud olid sellised tallesabad, et vaadatagi piinlik...
Et kas kusagilt võib ka korraliku kvaliteediga juppi leida? Algselt oli mõttes kaheraudne, kuna planeeritud üsna kitsas, ja üle kahe raua korraga ei ole kasutanud.
Praegu kasutuses veneaegne kärakas ühestükis gaasiahjuga - aga uut ahju tahaks elektriga ja integreeritavat. Aga selle kohta juba ülevalpool on infot täitsa arvestatavalt  |
Ahju puhul ma saan aru, miks osad inimesed gaasiahju eelistavad - elus leek vs lihtsalt elektriga kuumutamine.
Aga miks soovida gaasipliiti?
Võimalik, et asi minu piiratud teadmistes, kuid ma näen vaid miinuseid - nõgine köök, kui just väga hea kubu ei ole jne. |
Mulle meeldib - elus tuli ikka elus tuli
Ei pea ootama soojenemise järgi (kuigi seda küll, et induktsioon läheb tänapäeval juba ka väga kiirelt soojaks).
Gaasiahi tundub küll natuke liiga komplitseeritud nikerdamine..
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004

|
08.01.2019 15:15:55
|
|
|
Ma vastupidi, et saa aru, miks mõni gaasiahju tahab Mul olude sunnil hetkel on, täielik saast. Samas gaasipliidist küll loobuda ei taha, kasutan muudes kohtades nii tavalist elektrikat kui induktsiooni ja kodune gaas on ikka mugavam.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
08.01.2019 15:51:28
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
Ma vastupidi, et saa aru, miks mõni gaasiahju tahab Mul olude sunnil hetkel on, täielik saast. Samas gaasipliidist küll loobuda ei taha, kasutan muudes kohtades nii tavalist elektrikat kui induktsiooni ja kodune gaas on ikka mugavam. |
Ma pole ise nii piisavalt kokandushuviline, et väga kõvasti midagi põhjendada, kuid loogiliselt võttes saan aru, et on vahe kas panna toit ahju, kus seda soojendab läheduses leek vs kuumav tükk metalli.
Gaasigrill mulle väga meeldib - mugav ja mõnus suitsune mekk on juures - see on ikka teistmoodi kui liha on leegi lähedal (ei, mitte päris põletamas ).
Gaasipliit - seda mina ei ole veel mõistnud - kas on vahe, mis ajab panni kuumaks - tuli või pliidiplaat. Ju siis kiiruses on, kui mõned seda ikka eelistavad.
Aga olles elanud aastaid korteris, kus oli gaasipliit - see ikka konkreetselt reostas kööki, polnud asjalikku kubu muidugi sel ajal, võib-olla see aitab.
Ma usun, et maitseid on mitmeid ja paljuski on inimesed kinni ka harjumuspärases. Peaasi, et igaüks ise rahul on oma valikutega
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
08.01.2019 16:13:31
|
|
|
Ühesõnaga, kas keegi kasutab või oskab hinnata, milline võib hea olla?
Peab otse Smegi toodangu peale välja minema?
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
az
HV kasutaja
liitunud: 24.10.2006
|
08.01.2019 16:41:05
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
Gaasipliit - seda mina ei ole veel mõistnud - kas on vahe, mis ajab panni kuumaks - tuli või pliidiplaat. Ju siis kiiruses on, kui mõned seda ikka eelistavad. |
Kui on soov wokkpanni kasutada, siis elektripliidi puhul võta pann ja pane õunu täis ning aseta riiulile. Gaasipliidi puhul on sul võimalik reaalselt seda panni kasutada nii nagu peab, st küpsetab äärtest, mitte ei haudu põhjat.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
08.01.2019 16:51:54
|
|
|
Varem korrusmajades oli see teema, kus gaasipliidid olid pandud, neis köökides ei olnud korralikku elektrikaabeldust, kuhu tänapäevane elektripliit-ahi kannataks ühendada. Mõned vedasid omale trepikoja kilbist köögi (elektripliidi, mikrolaineahju jm) ja pesumasina tarbeks uued kaablid, aga kui kõik seda trepikojas tegema hakkavad, võib trepikoja-maja kaabeldus ise nõrgaks jääda. Võimalik ka, et viimase paarikümne aastaga on seda kaabelduse värki paremaks arendatud, kui ise viimati teemaga kokku puutusin.
See jutt selles mõttes, et igalpool ei ole päris meeldimise küsimus, et poes meeldis elekripliit rohkem, toon koju ja viskan gaasivärgi prügikasti.
Sama kehtib ka vastupidi, kui majas gaasitorustik puudub, ei tasu vist gaasipliiti osta, saab küll balloonigaasi pealt aga seal vist olid mingid põleti düüside erinevused, mida tohib välja vahetada jällegi eraldi väljaõppega spetsialist.
| Draqula kirjutas: |
Gaasigrill mulle väga meeldib - mugav ja mõnus suitsune mekk on juures - see on ikka teistmoodi kui liha on leegi lähedal (ei, mitte päris põletamas ) |
See grilli teema on ka nii erinev, olen neid väljamaa võistukokkamisi ja muidu kokasaateid juhtunud vaatama, seal mõnes regioonis tähendab grillimine, kui pliidile asetada malmist alus, mis jätab lihale-juurikale kõrbenud mustri (jooned, ruudustiku) - siis kohtunikud teavad kommenteerida, et grilli rustikaalne mekk juures samas, kui asetad pliidile malmpanni, kus mustrit ei teki, ei ole enam grillimine ja igasugune "kõrbenud muster" tähendab toidu ülekõrvetamist ja serveerimiseks kõlbmatu prügikasti kraam
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
08.01.2019 17:13:17
|
|
|
| az kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
Gaasipliit - seda mina ei ole veel mõistnud - kas on vahe, mis ajab panni kuumaks - tuli või pliidiplaat. Ju siis kiiruses on, kui mõned seda ikka eelistavad. |
Kui on soov wokkpanni kasutada, siis elektripliidi puhul võta pann ja pane õunu täis ning aseta riiulile. Gaasipliidi puhul on sul võimalik reaalselt seda panni kasutada nii nagu peab, st küpsetab äärtest, mitte ei haudu põhjat. |
Tänud - konkreetne ja funktsionaalne põhjendus.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beljo91
HV kasutaja
liitunud: 05.08.2012
|
08.01.2019 17:36:16
|
|
|
Köögikubu/õhupuhastit oskab keegi soovitada?
Sooviks sellist, mis ikka toimiks ning hind oleks inimlik(100-200 vahel?) LED valgusti võiks ka juures olla - ilmselt enamusel ongi.
Tänud!
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
az
HV kasutaja
liitunud: 24.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
10.01.2019 21:46:05
|
|
|
| Siin mõni aurufunktsiooniga ahju omanik ka leidub - tea, kas on mõtet võtta või on pigem kena reklaamfunktsioon?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
10.01.2019 21:47:42
|
|
|
kirjutagu siis mõni mikrolaine+praeahi kombo omanik ka oma mõtteid, kui neid on.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
slax
HV kasutaja
liitunud: 04.06.2013
|
10.01.2019 22:41:36
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
| Siin mõni aurufunktsiooniga ahju omanik ka leidub - tea, kas on mõtet võtta või on pigem kena reklaamfunktsioon? |
Oman ning ütlen, et see pole üldse vajalik. Muidugi vaatad oh, et retseptid on seal sees jne aga lõpuks sa teed ikkagi mitte ahjuretpseti, vaid internetist saadud õpetuse järgi.
Aasta kahe jooksul kasutanud aurutamist minimaalselt.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
11.01.2019 10:29:35
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| kirjutagu siis mõni mikrolaine+praeahi kombo omanik ka oma mõtteid, kui neid on. |
Ma ei tea kas see pädeb seotud infona, kuid kunagi sai ostetud Electroluxi mikrolaineahi, millel on ka grilli funktsioon (küttekeha laes), ei mäletagi miks seda vajalikuks pidasin.
14a jooksul on grilli funktsiooni kasutatud täpselt 0 korda, mikrokas ise on siiani probleemideta teeninud.
Praeahi on eraldi olemas ning kevadest sügiseni saab gaasigrill kuuma.
Auruahju teemal:
Mugav ja kiire lahendus on InstantPot. Meil juba 2 tk neid majapidamises - et saaks korraga teha näiteks ühes liha ja teises kartulit/muud juurvilja.
Saab pruunistada, aurutada. Saab kiirelt putru. Säästab kõvasti aega.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
11.01.2019 11:49:38
|
|
|
Draqula, jah, selline grilliga mikrokas oli ka endal. Aga see pole see toode.
On väiksemad praeahjud, küttekehadega ülal ja all, ringlev kuumutusõhk jmt, mis praeahjul olema peab, lisaks mikrolaine võimekus.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
11.01.2019 13:59:01
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
| Siin mõni aurufunktsiooniga ahju omanik ka leidub - tea, kas on mõtet võtta või on pigem kena reklaamfunktsioon? |
No kui sa head toitu naudid ja tahad seda tasemel valmistada, siis on mõtet. Niisama kotleti soojendamiseks või kui sa ahju keskmiselt kord kuus kasutad pole mõtet juurde maksta selle funktsiooni eest. Eeldan et mõeldud on sellist ahju, millel on aurufunktsioon lisaks muule, on olemas ka selliseid ahje, millega saabki ainult aurutada.
Lisaauru kasutades sa ei pea enam kartma, et asjad ahjus liiga ära kuivavad. Ei küpsetised ega liha. Peale selle on mõned spetsretseptid mille tegemist auruga ahi metsikult lihtsustab, kui muidu peaksid mingite veevannide vms mässama. Mul endal auruga ahju veel pole, aga tuttavad kokandusfännid väga kiidavad.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
11.01.2019 23:12:32
|
|
|
| Auruahjus peaks saama sous vide lihhi teha
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
21.01.2019 19:55:58
|
|
|
Proovin korra veel upitada
Peab tasapisi kusagilt köögiga algust tegema! Milline on kõige parem integreeritav gaasiga pliidiplaat?
| Aix kirjutas: |
Kas keegi sellise antiiktehnikaga nagu gaasipliit ka veel kuuma annab? Huvitaks siis täpsemalt öeldes integreeritavad rauad.
Tartu Lõunaka Euronicsis olen käinud katsumas, aga üles leides selgus, miks müüjad väga napisõnalised olid nende suunas - juba nupud olid sellised tallesabad, et vaadatagi piinlik...
Et kas kusagilt võib ka korraliku kvaliteediga juppi leida? Algselt oli mõttes kaheraudne, kuna planeeritud üsna kitsas, ja üle kahe raua korraga ei ole kasutanud.
Praegu kasutuses veneaegne kärakas ühestükis gaasiahjuga - aga uut ahju tahaks elektriga ja integreeritavat. Aga selle kohta juba ülevalpool on infot täitsa arvestatavalt  |
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
21.01.2019 20:14:32
|
|
|
| Aix, mõnda Boschi pliidiplaati said ka katsuda? Olid nood ka tallesaba-nuppudega?
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
21.01.2019 22:39:52
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| kirjutagu siis mõni mikrolaine+praeahi kombo omanik ka oma mõtteid, kui neid on. |
Siemensi hm655gns1s - suur praeahi mis omab ka mikrolaineahju funktsiooni, töötab eduliselt. Mikrolaine puhul tüütu ainult see et peale kasutamist tahtis oma paarkümmend minutit (või vähem, ei mäleta) tava praeahju kuumutust et õhuniiskust välja lüüa.
Kui juut oled siis on sel ahjul isegi mingi "sabbath mode" olemas
Boschil oli selliseid combo ahjusid ainult compact junne.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
22.01.2019 00:28:20
|
|
|
heretic666, tänud. Seda siemensit hetkel eestis ega HV andmetel suurt pol saada, 1100 tsirka hinnatasee tollel, soomes 1500 kanti juba.
Minu googeldamise tulemusena on enamusel siinmail pakutavatel kõik need nn. kompakstjunnid. ehh
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
22.01.2019 16:21:21
|
|
|
| Aix kirjutas: |
Proovin korra veel upitada
Peab tasapisi kusagilt köögiga algust tegema! Milline on kõige parem integreeritav gaasiga pliidiplaat?
| Aix kirjutas: |
Kas keegi sellise antiiktehnikaga nagu gaasipliit ka veel kuuma annab? Huvitaks siis täpsemalt öeldes integreeritavad rauad.
Tartu Lõunaka Euronicsis olen käinud katsumas, aga üles leides selgus, miks müüjad väga napisõnalised olid nende suunas - juba nupud olid sellised tallesabad, et vaadatagi piinlik...
Et kas kusagilt võib ka korraliku kvaliteediga juppi leida? Algselt oli mõttes kaheraudne, kuna planeeritud üsna kitsas, ja üle kahe raua korraga ei ole kasutanud.
Praegu kasutuses veneaegne kärakas ühestükis gaasiahjuga - aga uut ahju tahaks elektriga ja integreeritavat. Aga selle kohta juba ülevalpool on infot täitsa arvestatavalt  |
|
Minu meelest ma ühekorra sarnases teemas juba viitasin, aga oh well. Ju see on kadunud kuskile. Kui sa siit ei leia "piisavalt head" plaati, siis sa oled ilmselt nii nõudlik, et ei suuda aidata:
https://luxtehnikapood.ee/et/8-pliidiplaadid#/pliidiplaadi_tuup-gaas
Ühtlasi, kiire googeldamise tulemusel Euronics on laiatarbe-köögimasinapoodidest ilmselt kõige viletsama gaasiplaatide valikuga ka, niiet leidsid ikka koha kust alustada. Vaata kasvõi Omega e-poodi, seal on 50 erinevat valikus, väga erinevates hinnaklassides ja seda ilma kombioptsioonideta ja selliseid kohti on veel.
Smegi ära mitte mingil juhul osta, vähemalt mitte enne kui oled lugenud nende kohta käivat vingu Briti tarbijakaitse foorumites, millele olen ka siin varem viidanud. Nende tehnika, kui see juba ei saabu praagina, on mõeldud ainult vaatamiseks ja Instasse ilusate piltide panemiseks, korralikku kasutamist see ei kesta. Näiteks gaasipliitide puhul rauad, mis ei kannata kuuma ja purunevad raskete nõude all tükkideks jne
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
23.01.2019 10:28:25
|
|
|
| netcat, kas see Smegi kvaliteedi teema on ainult pliitide osas või tasub ka muu tehnika osas vältida?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
23.01.2019 13:19:06
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| netcat, kas see Smegi kvaliteedi teema on ainult pliitide osas või tasub ka muu tehnika osas vältida? |
Ei, see on üldiselt - alates teekannudest (küll ei seisa kaas kinni, küll koorub värv ja muudab värvi või kukub logo küljest ära) kuni külmkappideni (ühele tarniti järjest mitu korda üht külmkapi mudelit mida ta ei saanudki kasutusele võtta, sest uks ei läinud kinni). Selles foorumis, mida ma lugesin, oli ikka väga palju vihaseid inimesi. Peale toodete kvaliteedi imes lurinal ka klienditeenindus - suhtumine oli üldiselt selline, et "ega ei peagi paremini vastu pidama". Üks kirjutas, et ostsis oma uude kööki kõik tooted Smegilt ja ainus, mis enam-vähem töötas ja varsti üles ei öelnud, oli röster, aga see pidi ka ühelt poolt leiva ära kõrvetama.... Põmst ainus nende levinud köögitoode mille kohta ma metsikult kirumist ei näinud, oli kubu, aga see on vist suht uus ja nii kallis, et seda ostavad ka ainult hullud.
PS: mulle kõige rohkem meeldis see plahvatava ahju teema. Et puhastusrežiimil ahjul lihtsalt plahvatas klaas eest ära. Ja remontnik tuli ja tegi midagi ja soovitas julgesti uuesti seda režiimi kasutada ja jälle plahvatas uks eest ära.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
23.01.2019 15:04:45
|
|
|
netcat,
Tänud info eest, Smeg ostu pole plaanis olnud, nüüd tean, et ei tule ka
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
23.01.2019 15:47:24
|
|
|
Suured tänud, netcat! Väga kasulik info
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kurv
HV kasutaja
liitunud: 22.02.2013
|
06.02.2019 12:28:12
|
|
|
Soovitage kööki integreeritavat tehnikat. Otsustanud olen, et tehnika peaks jääma Electroluxi peale, aga soovitage mudeleid.
Vaja siis:
Nõudepesumasin
Külmik (sügavkülmaga)
Ahi
Pliidiplaat
Mikrolaineahi
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
06.02.2019 12:40:50
|
|
|
| Võtsin näiteks hiljaaegu pliidi EHH6240ISK ja ahju EOC3430EOX.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
az
HV kasutaja
liitunud: 24.10.2006
|
07.02.2019 23:04:42
|
|
|
| argo1 kirjutas: |
Soovitage kööki integreeritavat tehnikat. Otsustanud olen, et tehnika peaks jääma Electroluxi peale, aga soovitage mudeleid.
Vaja siis:
Nõudepesumasin
Külmik (sügavkülmaga)
Ahi
Pliidiplaat
Mikrolaineahi |
Kõik oleneb hinnaskaalast
EMT25207OX Mikrouun
EOC5851FOX Ahi
EIT61443B Pliidiplaat
nõudepesumasinal 2 suurust ja külmkapil on ka mingi sügavkülma suuruse vahe.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kurv
HV kasutaja
liitunud: 22.02.2013
|
08.02.2019 10:49:43
|
|
|
| az kirjutas: |
| argo1 kirjutas: |
Soovitage kööki integreeritavat tehnikat. Otsustanud olen, et tehnika peaks jääma Electroluxi peale, aga soovitage mudeleid.
Vaja siis:
Nõudepesumasin
Külmik (sügavkülmaga)
Ahi
Pliidiplaat
Mikrolaineahi |
Kõik oleneb hinnaskaalast
EMT25207OX Mikrouun
EOC5851FOX Ahi
EIT61443B Pliidiplaat
nõudepesumasinal 2 suurust ja külmkapil on ka mingi sügavkülma suuruse vahe. |
Hind nii ja naa, aga asi peab hea olema. Külmiku ja nõudepesumasina kapp ikka 600.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
az
HV kasutaja
liitunud: 24.10.2006
|
08.02.2019 13:19:35
|
|
|
| argo1 kirjutas: |
| az kirjutas: |
| argo1 kirjutas: |
Soovitage kööki integreeritavat tehnikat. Otsustanud olen, et tehnika peaks jääma Electroluxi peale, aga soovitage mudeleid.
Vaja siis:
Nõudepesumasin
Külmik (sügavkülmaga)
Ahi
Pliidiplaat
Mikrolaineahi |
Kõik oleneb hinnaskaalast
EMT25207OX Mikrouun
EOC5851FOX Ahi
EIT61443B Pliidiplaat
nõudepesumasinal 2 suurust ja külmkapil on ka mingi sügavkülma suuruse vahe. |
Hind nii ja naa, aga asi peab hea olema. Külmiku ja nõudepesumasina kapp ikka 600. |
Algul mõtlesin ka kogu tehnika Electroluxi võtta, kuid siis loobusin
Valisin külmiku ART9811ASF Whirpool ja seda just seepärast, et standartmõõdus on kõige suurem sügavkülm.
Nõudepesumasina puhul läksin Boschi SMV88TX36E peale, kuna kuivatab ilma ust avamata (ei tule liigset niiskust tuppa)
Tehnika soetamisel oli korralik soodukas, seepärast läksin natuke kallima variandi peale. Nõudepesumasinal vaatasin seda, et üleval 3-ndat (väikest) riiulit oleks võimalik nii seada, et ahjuplaate saab pesta.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
08.02.2019 17:47:57
|
|
|
Ise ostsin ka hiljuti kogu köögitehnika ning valisin enne ostmist välja kõik Electroluxi asjad.
Millegipärast poest öeldi, et sellest firmast tasuks mööda minna(ei tea miks) ja valida Whirlpool..
Sai kõik asjad võetud Whirlpooli oma ja külmik Electrolux.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.02.2019 21:17:18
|
|
|
Suures plaanis vist loterii ja lõppkogemus on, et ära võta kõige odavamat asja
Bränd on maitseküsimus ja ongi kõik.
Oma odavasse korterisse sai kunagi Elecroluxi ja AEG odavam sõsar Zanussi võetud ka pliit, selle plaat ja nõudepesumasin kestavad ligi 10 aastat.
Vanemate elamisse sai peale pikka kalkuleerimist keskmise hinnaklassi BOSCH nõudekas, pliit ja plaat ning tõmbekast võetud. Toimivad kenasti ja vaikselt. Samas innovatsioonist jäi selle tõmbekasti puhul puudu, sikutad sahtli ette, selle serva taga on vent sisse ja +- kiirused ning lamp sisse lülitada. Loogika võiks olla, et tõmban vent sahtli ette ja kohe hakkab lamp põlema ja vent madalatel pööretel imema. OK, oleks siis vähemalt see, et lükkan selle vent sahtli sisse tagasi, pane see jama kinni.. ei.. tõmba eemale ja vajuta seal vahel neid nuppe
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
25.02.2019 11:02:00
|
|
|
Mul käis eelmine nädal kodutehnikat remondimees üle vaatamas, kuna pesumasin aja vett välja ja tahtsin hinnangut, et kui kaua see 10a vana masin veel kesta võiks.
Selgus, et äravool oli umbes vooliku sees.
Veel rääkis ta oma kogemusest, et sellised kõrgema otsa Electrolux masinad (pesumasin ja kuivati) mis mul olid (2009 aastast) võiksid kesta 12-15 aastat.
Kuivati puhul võib läbi minna veorihm, mida saab vahetada, lihtsalt 1 - 1,5h töötundi sõltuvalt masinast tuleb arvestada.
Oluline on kasutatud laagrite kvaliteet - tolle aja Electroluxil olla parimad saksa laagrid, uuematel tehakse kokkuhoidu.
Tänapäevasel kõrgema otsa masinal hindas ta elueaks ~8a.
Päris odava otsa masinad surevad ka 4a jooksul.
Asi mille peale ma varem ei tulnud - uuemad ja kõige kõrgema otsa masinad sisaldavad nii palju "kellu ja vilesid", et see on juba täiendav riskikoht - rääkis nõudepesumasinast millel sai valida põrandale kuvatava kellaaja värvi ja seal mingi elektroonikaosa oli tõrkunud ja masin tänu sellele streikis.
Ehk siis meenutab luksusauto muresid - udupeent mugavusvarustust ilgelt palju, mis kõik võib katki minna.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
25.02.2019 14:37:19
|
|
|
| Jah, kui mõelda 10 aasta tagustele nutiseadmetele, siis oli ikka suht kiviaeg. Tänapäevl annab pesumasin äpi kaudu teada, et pesu läbi, aga 10 aasta pärast ei tea keegi, millised nutiseadmed on, mis protokollide abil suhtlevad jne. Nüüd kui pesumasin ei saa wifigaühendust ja keeldub pesemast - veits kurb oleks. Samas praegu veel on need nutitarkused vist lisaväärtus.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
25.02.2019 14:55:36
|
|
|
| Smati kirjutas: |
| Jah, kui mõelda 10 aasta tagustele nutiseadmetele, siis oli ikka suht kiviaeg. Tänapäevl annab pesumasin äpi kaudu teada, et pesu läbi, aga 10 aasta pärast ei tea keegi, millised nutiseadmed on, mis protokollide abil suhtlevad jne. Nüüd kui pesumasin ei saa wifigaühendust ja keeldub pesemast - veits kurb oleks. Samas praegu veel on need nutitarkused vist lisaväärtus. |
See oleks tore, et pesumasin läbi äpi teavitaks, aga ma kardan, et see krdi tootja on 2 EUR kokku hoidnud per masin ning pannud sinna mingid odavad laagrid sisse tänapäeval, mitte saksa parimad, nagu vanasti.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
27.02.2019 23:05:34
|
|
|
| Aix kirjutas: |
Proovin korra veel upitada
Peab tasapisi kusagilt köögiga algust tegema! Milline on kõige parem integreeritav gaasiga pliidiplaat?
| Aix kirjutas: |
Kas keegi sellise antiiktehnikaga nagu gaasipliit ka veel kuuma annab? Huvitaks siis täpsemalt öeldes integreeritavad rauad.
Tartu Lõunaka Euronicsis olen käinud katsumas, aga üles leides selgus, miks müüjad väga napisõnalised olid nende suunas - juba nupud olid sellised tallesabad, et vaadatagi piinlik...
Et kas kusagilt võib ka korraliku kvaliteediga juppi leida? Algselt oli mõttes kaheraudne, kuna planeeritud üsna kitsas, ja üle kahe raua korraga ei ole kasutanud.
Praegu kasutuses veneaegne kärakas ühestükis gaasiahjuga - aga uut ahju tahaks elektriga ja integreeritavat. Aga selle kohta juba ülevalpool on infot täitsa arvestatavalt  |
|
Endal ka plaanis Mustamäe miniköögis remont teha. Pliidiplaat tuleb vist selline https://www.hinnavaatlus.ee/1233796/electrolux-kgg6456k/. Ahju võtan https://www.hinnavaatlus.ee/1074961/electrolux-eoc5851fox/. Pesumasin siis selline https://www.hinnavaatlus.ee/1232740/bosch-spv66tx01e/. Integreeritud külmkapi osas on veel pea laiali. Kust te köögimööbli tellite?
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
28.02.2019 08:56:25
|
|
|
| -Margus- kirjutas: |
| Aix kirjutas: |
Proovin korra veel upitada
Peab tasapisi kusagilt köögiga algust tegema! Milline on kõige parem integreeritav gaasiga pliidiplaat?
| Aix kirjutas: |
Kas keegi sellise antiiktehnikaga nagu gaasipliit ka veel kuuma annab? Huvitaks siis täpsemalt öeldes integreeritavad rauad.
Tartu Lõunaka Euronicsis olen käinud katsumas, aga üles leides selgus, miks müüjad väga napisõnalised olid nende suunas - juba nupud olid sellised tallesabad, et vaadatagi piinlik...
Et kas kusagilt võib ka korraliku kvaliteediga juppi leida? Algselt oli mõttes kaheraudne, kuna planeeritud üsna kitsas, ja üle kahe raua korraga ei ole kasutanud.
Praegu kasutuses veneaegne kärakas ühestükis gaasiahjuga - aga uut ahju tahaks elektriga ja integreeritavat. Aga selle kohta juba ülevalpool on infot täitsa arvestatavalt  |
|
Endal ka plaanis Mustamäe miniköögis remont teha. Pliidiplaat tuleb vist selline https://www.hinnavaatlus.ee/1233796/electrolux-kgg6456k/. Ahju võtan https://www.hinnavaatlus.ee/1074961/electrolux-eoc5851fox/. Pesumasin siis selline https://www.hinnavaatlus.ee/1232740/bosch-spv66tx01e/. Integreeritud külmkapi osas on veel pea laiali. Kust te köögimööbli tellite? |
Kas see ahi ongi ilma nuppudeta, puutetundlik?
Kas pliidile oled ise käe külge saanud? Pildi pealt on need nupud täpselt sellised, nagu mina näiteks vältida prooviks..
Karastatud klaas iseenesest tundub cool, seda täitsa valiks.
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
28.02.2019 10:03:51
|
|
|
| Mitte et ma neid nuppe lähedalt näinud oleks, aga mis neil konkreetselt viga on? Ja missugused siis paremad olla võiks
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
28.02.2019 16:40:22
|
|
|
| Ma äkki olen veits friik selle koha pealt, aga jõledamalt lödid on need nupud. Väga ebakonkreetsed ja lõdvad.
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
28.02.2019 19:01:09
|
|
|
| Vot ei tea, kui ei ole katsunud. Pildi pealt lödidust hinnata natuke raske... Aga ikka parem kui mingid puutetundlikud, kuhu maandub mahlakärbes peale ja woah läheb pliit ise käima
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
28.02.2019 20:05:52
|
|
|
Pole leidnud, kus näppida.Suht pildi pealt ost . Mulle meeldib aukude asetus seal Ahju menüüd sai Elektroluxis näpitud.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
az
HV kasutaja
liitunud: 24.10.2006
|
01.03.2019 09:55:59
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| Vot ei tea, kui ei ole katsunud. Pildi pealt lödidust hinnata natuke raske... Aga ikka parem kui mingid puutetundlikud, kuhu maandub mahlakärbes peale ja woah läheb pliit ise käima |
On sul reaalselt kogemust, et mahlakärbes paneb puutetundliku pliidi tööle?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
01.03.2019 20:59:00
|
|
|
| az kirjutas: |
| netcat kirjutas: |
| Vot ei tea, kui ei ole katsunud. Pildi pealt lödidust hinnata natuke raske... Aga ikka parem kui mingid puutetundlikud, kuhu maandub mahlakärbes peale ja woah läheb pliit ise käima |
On sul reaalselt kogemust, et mahlakärbes paneb puutetundliku pliidi tööle? |
9,5a. kasutanud puutetundlikke plaate. Väga mõnus ja ei soovita nuppudega asju osta. Lapiga hea lihtne puhastada. Proovi nuppude ümbert/alt läga ära puhastada. Ise pole tööle kunagi hakanud.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
05.03.2019 20:59:15
|
|
|
| -Margus- kirjutas: |
Pole leidnud, kus näppida.Suht pildi pealt ost . Mulle meeldib aukude asetus seal Ahju menüüd sai Elektroluxis näpitud. |
Täna tuli pliidiplaat kohale. Tundub viisakas katsudes
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.04.2019 10:11:02
|
|
|
Plaan https://www.hinnavaatlus.ee/1183478/gorenje-is656sc/ osta...... Kellelgi reaalselt Gorenje toodetega kokkupuudet on olnud?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|