Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Meditsiinivaatlus (vaimne ja füüsiline tervis) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 162, 163, 164 ... 313, 314, 315  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kuidas pooldaksid kanepi legaliseerimist Eestis?
Pooldaksin meditsiinilistel põhjustel kasutamist
17%
 17%  [ 53 ]
Pooldan täielikku legaliseerimist
36%
 36%  [ 107 ]
Ei poolda
33%
 33%  [ 99 ]
Olen erapooletu
12%
 12%  [ 36 ]
hääli kokku : 295

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 18:51:45 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Actifed/sudafed tegi kunagi maru uniseks, ei tea kas ikka veel teeb?
Actifed teeb, Sudafed ei tee.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 20:53:21 vasta tsitaadiga

ykshuntka kirjutas:
arm2004 kirjutas:
ninaalune juba hell ja vasak sõõre seest veits katki ka thumbs_down.gif

Nina alla:
https://www.apotheka.ee/weleda-saialille-ilmastiku-kaitsekreem-30ml-pmm0044256ee
Nina sisse:
https://www.apotheka.ee/nisita-ninasalv-20g-pmm0011182ee

mul sihuke asi: https://vitateka.ee/et/nahajahaavahooldusvahendid/550-spasatel-palsam-30g.html
uskumatult hästi töötab thumbs_up.gif päeval võib ajutiseks leevenduseks peale panna kuid järgmise nuuskamisega nühib maha niikuinii. aga kui enne magama minekut peale panna, no ikka julgelt, siis hommikuks ikka jõle palju parem.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 21:13:32 vasta tsitaadiga

Kuldtähe ehk endise nimega vietnami palsam töötab ka https://www.sudameapteek.ee/toode/kuldt%C3%A4ht-palsam-10g/
....arvestama peab muidugi sellega, et lõhn on suht tugev
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 21:43:31 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Kuldtähe ehk endise nimega vietnami palsam töötab ka https://www.sudameapteek.ee/toode/kuldt%C3%A4ht-palsam-10g/
....arvestama peab muidugi sellega, et lõhn on suht tugev

seda ma lapsepõlvest mäletan jah, seda nõukaaegset. vaevalt see tänapäevane nii karm on. igatahes mu Päästja ikka kordades mahedama lõhnaga ja sellega harjub kiiresti, uinumist absoluutselt ei sega. ja kuniks see töötab, pole tarvis ka alternatiive otsida.
üldiselt nii, et esimesed tatised nädalad (nii ilma kui nina mõttes) on veits problemaatilised, siis nina harjub ja pole miskit määrida tarvis. kuniks tuleb talve esimene tuumanohu, siis jälle abi vaja korraks. ning siis taas tükk aega rahulik.

arvestades missuguse elumuutuse eelmine aasta/suvi tegin, siis täitsa üllatav, et terve eelmise sügis-talv-kevad perioodi jooksul oli ainult korra tuumanohu. varem, ainult kontorirotina 300m kaugusel tööl käies ja couch potatoing, oli iga aasta ikka 2-3 või rohkemgi tuumanohusid. ja kuigi nüüd tean kui hästi füüsiline aktiivsus mõjub, siis sellegipoolest ei saa minust iial seda meest kes läheb lihtsalt vormis ja heas tervislikus seisundis olekuks peale tööd trenni vmt. a little couch potato still lives icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2018 01:48:36 vasta tsitaadiga

ykshuntka kirjutas:
Joppen puhh, juba nohuga sööte tablakaid.
Varsti istute tablakate ringis kinni:
kõht kinni - tablakas siis kõht lahti - tablakas jne

Milleks peab kannatama? Ega keegi selle eest medalit ei anna kui põed haiguse läbi ilma ravimiteta!
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 30.09.2018 10:03:43 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
ykshuntka kirjutas:
Joppen puhh, juba nohuga sööte tablakaid.
Varsti istute tablakate ringis kinni:
kõht kinni - tablakas siis kõht lahti - tablakas jne

Milleks peab kannatama? Ega keegi selle eest medalit ei anna kui põed haiguse läbi ilma ravimiteta!

Roheline mõtteviis juunõu!
Kui ikka nädal aega järjest ninast ja kurgust rohelist plöga tuleb, saab endale vastu rinda taguda, et "oh kui roheline ma seesmiselt olen".
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2018 11:20:05 vasta tsitaadiga

sukelduja, p2ep,
Ei midagi rohelist.
Overkill lihtsalt.
Piisab:
https://www.sudameapteek.ee/toode/corine-de-farme-f%C3%BCsiol-lah-nina-ja-silmade-puhast-5ml-n30/
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 20:40:12 vasta tsitaadiga

Kellelgi liigeste ragisemisega on probleeme ?
Mul vist raksuvad kõik võimalikud kohad, hakkab vaikselt ajudele käima.. Arstide arvates kõik OK icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 20:46:27 vasta tsitaadiga

Mul niisama eriti miskit ei ragise. Aga soovikorral saan kõiki liigeseid raksutada. Ma ei teagi, kas see on hea või halb, üldiselt ma midagi ei raksuta. Sõrmi ka ei raksuta. Räägitakse et kui teed seda, siis jäädki tegema. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 20:47:14 vasta tsitaadiga

Võib joodipuudus olla. Kaasal sama lugu. Jodeeritud soola kasutamine võib juba aidata.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 01.10.2018 20:49:45 vasta tsitaadiga

Kas see pole mitte seotud mingite väikeste õhumullidega, mis siis häält teevad? Või ajan ma millegagi segamini?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 21:02:13 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Kas see pole mitte seotud mingite väikeste õhumullidega, mis siis häält teevad? Või ajan ma millegagi segamini?


Väidetavalt jah..
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 21:07:42 vasta tsitaadiga

Õhku ei tohiks küll liigestevahel olla.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 11:49:21 vasta tsitaadiga

Mul miski 15a saamisest sama asi, põmst kõik liigesed ragisevad
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 12:00:19 vasta tsitaadiga

Meelde tuli-liigesevedelikku napib ja selle taastamist aitab jood.
Ehk siis suht kuiv liiges.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 12:11:07 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/865857/surm-konnamurgiseansil-keskealise-mehe-suda-seiskus
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.10.2018 12:49:33 vasta tsitaadiga

ma just pidin igasugu surramurra uskujatele selle artikli viitama. et kui on vaja ennast leida, tuleb oma probleemidele näkkuvaadata mitte ennast mingist soustist pilve tõmmata.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 13:04:28 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Mul miski 15a saamisest sama asi, põmst kõik liigesed ragisevad


Glükosamiini + omega 3 ei ole proovinud mingit pikemat kuuri teha ? Ma tellisin endale ära Inglismaalt vähe kangemaid, kui siin müüakse. Eks näha ole..
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2018 14:25:41 vasta tsitaadiga

https://metro.co.uk/2017/03/21/you-should-be-putting-weed-up-your-anus-instead-of-smoking-it-doctors-advise-6524139/
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2018 07:24:56 vasta tsitaadiga

keegi gripivaktsiiniusku ka on? icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2018 09:27:20 vasta tsitaadiga

tööl pakuti tasuta gripivaktsiini. loobusin. ei kuulu n.ö riskirühma ja kui ikkagi peaks selle kuskilt hankima, ju siis elab üle.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2018 09:41:41 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
tööl pakuti tasuta gripivaktsiini. loobusin. ei kuulu n.ö riskirühma ja kui ikkagi peaks selle kuskilt hankima, ju siis elab üle.

Ilma asjata. Selle aasta gripivaktsiin ei tekita praktiliselt mingeid vaevusi.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 26.10.2018 09:49:46 vasta tsitaadiga

Gripp samas päris jube. Tuleb mõlemast august.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2018 09:57:44 vasta tsitaadiga

Kui pakutakse süsti, siis tuleb see igal juhul vastu võtta.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2018 10:00:25 vasta tsitaadiga

Ma võtan MMSi, see aitab kõige vastu
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 26.10.2018 10:21:04 vasta tsitaadiga

Hiid, mina olen. Ainult liiga laisk, et see ära lasta teha.
Naine oleks tööl tasuta saanud ja keeldus. icon_neutral.gif Ootan juba hirmuga, millal MMSi võtma sunnib.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2018 11:09:05 vasta tsitaadiga

Mu naine ka oleks töö juures saanud, aga keeldus, sest oli veidi tõbine.
Mõtlesime ära teha küll, aga pole aega olnud. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2018 11:11:17 vasta tsitaadiga

Viimati olin gripis, kui olin 14.
Pole ennast üldse selle vastu vaktsineerinud. Peaks vist teetanusevastase tegema, see vist juba vajab uuendamist.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2018 15:43:01 vasta tsitaadiga

Mul MSM. Soovitan!
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2018 21:31:29 vasta tsitaadiga

SMS pidi uus teema olema
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.11.2018 12:27:15 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Viimati olin gripis, kui olin 14.
Pole ennast üldse selle vastu vaktsineerinud. Peaks vist teetanusevastase tegema, see vist juba vajab uuendamist.
Kas reaalne gripp või paragripp?

Tatistajaid on kõik kohad täis aga reaalseid gripijuhte on senini olnud Eestis üksainus hommikul raadiost kuuldu järgi.
Paragripp on mõttetu aga pärisgrippi sureb ka arenenud maades tuhandeid inimesi iga aasta, rääkimata väga karmidest tüsistustest.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2018 12:57:32 vasta tsitaadiga

Aga kust see gripp üldse tuleb, et iga aasta uus versioon välja antakse? Muude haigustega nagu vaktsineerid ennast ära ja kombes, olenevalt konkreetsest haigusest peab mõnega muidugi aeg-ajalt vaktsiini uuendamas käima, kuid seda mitte iga aasta.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2018 13:14:21 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Aga kust see gripp üldse tuleb, et iga aasta uus versioon välja antakse? Muude haigustega nagu vaktsineerid ennast ära ja kombes, olenevalt konkreetsest haigusest peab mõnega muidugi aeg-ajalt vaktsiini uuendamas käima, kuid seda mitte iga aasta.


Gripp on viirusliku päritoluga. Vaktsineerimine tagab viirusele sobivate antikehade tekkimise organismis. Kuna ka viirused on elusorganismid, siis toimuvad vastavad mutatsioonid ja uued tüved võivad olla antikehade suhtes resistentsed.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2018 14:25:49 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Aga kust see gripp üldse tuleb, et iga aasta uus versioon välja antakse? Muude haigustega nagu vaktsineerid ennast ära ja kombes, olenevalt konkreetsest haigusest peab mõnega muidugi aeg-ajalt vaktsiini uuendamas käima, kuid seda mitte iga aasta.

Gripiviiruse pinnal asuvad proteiinid muutuvad väga kiiresti, nii et uute tüvede vastu on vaja uusi vaktsiine. On püütud ka universaalset gripivaktsiini väljatöötada, aga senini edutult.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 01.11.2018 14:32:35 vasta tsitaadiga

Viirused ei ole elusorganismid. Rohkem rna või dna pommikesed, mis su organismi üle võtavad.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.11.2018 14:58:14 vasta tsitaadiga

Tehniliselt jah, tüüpiliselt neid elusoganismideks ei peeta. Samas evolutsioon kehtib neile endiselt.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2018 15:34:54 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Märt. kirjutas:
Viimati olin gripis, kui olin 14.
Pole ennast üldse selle vastu vaktsineerinud. Peaks vist teetanusevastase tegema, see vist juba vajab uuendamist.
Kas reaalne gripp või paragripp?

Tatistajaid on kõik kohad täis aga reaalseid gripijuhte on senini olnud Eestis üksainus hommikul raadiost kuuldu järgi.
Paragripp on mõttetu aga pärisgrippi sureb ka arenenud maades tuhandeid inimesi iga aasta, rääkimata väga karmidest tüsistustest.


See oli 36 aastat tagasi, kõrge palavik (38°-40° vahemikus) ja ka vist oksendamine käis kaasas.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2018 17:47:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

36 aastat tagasi, kõrge palavik (38°-40° vahemikus) ja ka vist oksendamine käis kaasas.

Raudselt pasanteeria icon_idea.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2018 09:53:20 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
tsitaat:

36 aastat tagasi, kõrge palavik (38°-40° vahemikus) ja ka vist oksendamine käis kaasas.

Raudselt pasanteeria icon_idea.gif


Sul on sellise palavikuga või? icon_eek.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2018 08:27:52 vasta tsitaadiga

Selline asi on arstide õudusunenägu:

http://ekspress.delfi.ee/kuum/meditsiiniline-moistatus-lihasoojabakter-tappis-paari-paevaga-15aastase-spordipoisi?id=84558015

Neile, kes muidu ei näe on spoileris.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.11.2018 09:48:48 vasta tsitaadiga

Kole lugu.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2018 12:43:12 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas näiteks Tallinna lastehaiglas või PERH-is oleks tuvastatud ?
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.11.2018 12:56:36 vasta tsitaadiga

walkman kirjutas:
Huvitav, kas näiteks Tallinna lastehaiglas või PERH-is oleks tuvastatud ?


Vaevalt. See sündmus arenes väga kiiresti ja esialgsed sümptomid olid väga erinevad sellest, millega tavaliselt harjunud ollakse (kui sellise infektsiooni kohta üldse tavaline öelda saab).

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2018 14:18:23 vasta tsitaadiga

Poiss sai 4a. lasteaiast.
Ninaalune läks nokkimisel järjest hullemaks ja ei tahtnud paraneda.
Perearst tuvastas visuaalselt ja määras mingi salvi.
Paari päeva pärast juba paranes hoogsalt.
Hiljem selgus, et selles lasteaias on vähemalt 1x aastas see bakter mitmel lapsel korraga kallal.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 28.11.2018 15:01:09 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
walkman kirjutas:
Huvitav, kas näiteks Tallinna lastehaiglas või PERH-is oleks tuvastatud ?


Vaevalt. See sündmus arenes väga kiiresti ja esialgsed sümptomid olid väga erinevad sellest, millega tavaliselt harjunud ollakse (kui sellise infektsiooni kohta üldse tavaline öelda saab).
Mitte lihtsalt millega tavaliselt harjunud ollakse vaid ei suudetud tuvastada sümptomit mida senini on arvatud olema vajalikuks eelduseks lihasööja bakteriga nakatumise korral - füüsiline naha vigastus.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 28.11.2018 15:12:22 vasta tsitaadiga

ykshuntka kirjutas:
Poiss sai 4a. lasteaiast.
Ninaalune läks nokkimisel järjest hullemaks ja ei tahtnud paraneda.
Perearst tuvastas visuaalselt ja määras mingi salvi.
Paari päeva pärast juba paranes hoogsalt.
Hiljem selgus, et selles lasteaias on vähemalt 1x aastas see bakter mitmel lapsel korraga kallal.

Ja ega bakteri allikat keegi otsida ei viitsi?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2018 15:52:51 vasta tsitaadiga

Kas see tooks poisi tagasi?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2018 17:52:38 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:

Ja ega bakteri allikat keegi otsida ei viitsi?

Mina ei oska seda kusagilt otsida, aga pooled vanemad käivad Tais jne karup** külmade ilmade saabudes.
Ühel korral kasvatajad hoiatasid vanemaid, et liikvel aga õnneks minu lastele ei tekkinud väliselt jälgides.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2019 11:39:32 vasta tsitaadiga

Krt teagi mis tõbi küljes. Suht väsind olek, pea paks otsas ja muidu kehv olla icon_neutral.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 04.02.2019 12:35:28 vasta tsitaadiga

ibuprofeen teeb pea klaariks ja aitab haiguse välja higistada
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Meditsiinivaatlus (vaimne ja füüsiline tervis) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 162, 163, 164 ... 313, 314, 315  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.