Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 537, 538, 539 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
j2pe
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2010




sõnum 14.01.2019 14:00:43 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
j2pe kirjutas:
Sai treeningruumis veidi erilisi positsioone avastatud.
Spoiler Spoiler Spoiler


Saab täitsa huvitav olema, et kas WG blokeerib ronimiskohad ära enne CW kampaania algust või mitte.



Ise mõtlesin ka sama asja peale, osadest lihtsamatest ma pilti ei teinud. Ntks Abbey kaardil on kolm väga lihtsat boosti.
Väga rumal oleks keset kampaaniat muuta.
Kellel huvi siis videod siin:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 16:20:43 vasta tsitaadiga

j2pe kirjutas:
Sai treeningruumis veidi erilisi positsioone avastatud.
Spoiler Spoiler Spoiler


Siin on veel sulle proovimiseks icon_cool.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 14.01.2019 17:23:25 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
j2pe kirjutas:
Sai treeningruumis veidi erilisi positsioone avastatud.
Spoiler Spoiler Spoiler


Saab täitsa huvitav olema, et kas WG blokeerib ronimiskohad ära enne CW kampaania algust või mitte.


Nad ju pidevalt täiendavaid/blokeerivad neid. Minu puhul, kes ma mängin väga palju sama tanki, tunned selle ju kohe ära. Eile oli koht - täna pole enam..Kivi ees või põõsas kadunud..

Aga kivid kivideks, see on köki-möki MM-i kõrval. Teed üks mäng top dämmi ja võidad mängu 15-2. Siis teed teise mängu top dämmi ja kaotad 2-15. Üheksa mängijat on NULLI icon_exclaim.gif peal, ja seda 7-8 tieri mängus..Ma ei saa kuidagi uskuda, et 9 inimest ühes mängus ebaõnnestusid - liiga kahtlane protsent.. Ma ise saan nulli kirja ehk üks mäng sajast..
Viimane ere mälestus oli üks kolmene O-Ho platoon, kes kõik said 0 dämmi. Kolme peale siis, 0 dämmi. Ise rabad elu eest, teed mingi 3-4K dämmi ja spotdämmi ja 5-6 killi, aga kaotad ikka, sest kolm superheavyt otsustasid, et nad trollivad oma lõbuks. Siis veel kõik need aimbotid ja teiste modidega susserdajad..No ja siis mõtled, et aitab küll sellest jamast..
Aga mingil hetkel saab jälle kiusatus võitu ja lähed ja mängid ikka seda mõttetut pikslimängu, mis sind elus kuhugi edasi ei vii. Peab vist ikka sõltuvust tunnistama icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 14.01.2019 17:36:44 vasta tsitaadiga

FastPotty, isegi mina saan arvan kusagil kuni 5-10 mängu 100st kirja 0 dämmi. Agressiivselt mängid siis ikka juhtub. Head mängud teevad selle tasa.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 17:55:51 vasta tsitaadiga

Kohati tundub et kui just Chuck Norrist tiimis pole kes minimaalselt Radley välja võlub pole võimalik mingi nipiga võita.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 19:14:50 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Kohati tundub et kui just Chuck Norrist tiimis pole kes minimaalselt Radley välja võlub pole võimalik mingi nipiga võita.


Ideaalne võimalus mõni Kolobanov kotti lisada thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlakass
HV vaatleja
Karlakass

liitunud: 06.11.2017




sõnum 14.01.2019 21:32:50 vasta tsitaadiga

Te kolm ( bladerunner, alyster ja erick ) tehke koos - üks teeb Chuck Norrist, teine Steven Segali ja kolmas Rambot, siis tuleb õnn ka teie õuele naeratama.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 14.01.2019 22:13:37 vasta tsitaadiga

Karlakass kirjutas:
Te kolm ( bladerunner, alyster ja erick ) tehke koos - üks teeb Chuck Norrist, teine Steven Segali ja kolmas Rambot, siis tuleb õnn ka teie õuele naeratama.


Paraku lõpeb asi ikka nii https://youtu.be/JZ-bjMWuBt4?t=5353

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 14.01.2019 22:42:08 vasta tsitaadiga

Karlakass kirjutas:
Te kolm ( bladerunner, alyster ja erick ) tehke koos - üks teeb Chuck Norrist, teine Steven Segali ja kolmas Rambot, siis tuleb õnn ka teie õuele naeratama.


Et siis nagu "The Expendables"? icon_razz.gif

Kui jutt juba filmi teemale läks, siis käisin vaatamas venelaste tehtud "T34"
https://www.youtube.com/watch?v=rgah8HBbGek

Visuaalne pool ülivinge! Rikoshet, läbistamised erinevad mürsud. ilusad masinad jne.
Storyline...noh nagu ikka! Põhimõtteliselt analoogne teema, et üks hull teeb AK47`ga tasa terve vastaste armee. Aga see tüüpiline, isegi rahvus pole oluline! Vene, USA või India film icon_biggrin.gif

Aga nagu "Fury"oli, siis silmailu ja põnevust jätkub omajagu! Törts armastust ka sekka, et oleks põhjust naine kinno meelitada icon_biggrin.gif

Igatahes soovitan soojalt!

P.S. Venemaa tõi Laosest ära peaaegu tutikad T34`d. Täpsuse huvides peaks vist ütlema T34-85 piltide järgi. Päris kena oleks neid käega ise katsuda icon_smile.gif
https://www.err.ee/898495/venemaa-ostis-laoselt-t-34-tuupi-tanke-ajalooliste-paraadide-jaoks

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 23:14:35 vasta tsitaadiga

mingid tegelased mängivad siin platti ka?
sooviks ka kampa üksi ikka jube cancer:)
ise umbes 1800wn8 ja otsiks sarnase wn8 paltooni.
närvihaigetel paluks mitte pakkumisi teha:D
ja võiks kasutada discordi ei ole seda kiviaja teamspeaki viitsind peale panna.
võib ka clanni kutsuda aga ei viitsi sundimise peale mingeid strongholde ja muud jama teha.
kui tuleb tuju siis teen ja kui ei siis lasen platooni.
pigem nagu reserv player clani kui keegi tahab.
olen olnud varem ka clanis aga ei istund see igaõhtu massiivne peale surumine ,et vaja strongholdi teha.
see siiski hobi ja lisa töökohustust ei otsi:D
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2019 08:26:44 vasta tsitaadiga

Karlakass kirjutas:
Te kolm ( bladerunner, alyster ja erick ) tehke koos - üks teeb Chuck Norrist, teine Steven Segali ja kolmas Rambot, siis tuleb õnn ka teie õuele naeratama.


Ei saa. Vastastel on ainult 15 tanki. Nii ei jagu igale ühele isegi mitte Top Guni, rääkimata muust.

Nali naljaks, aga pühapäeval sai just kehvade meeskondade tõttu üks Kolo taaskord ära toodud. Mäng ise oli mage, ELCiga cappisin ära icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 15.01.2019 12:14:58 vasta tsitaadiga

pyroman11 kirjutas:
Kui jutt juba filmi teemale läks, siis käisin vaatamas venelaste tehtud "T34"
https://www.youtube.com/watch?v=rgah8HBbGek

Visuaalne pool ülivinge! Rikoshet, läbistamised erinevad mürsud. ilusad masinad jne.
Storyline...noh nagu ikka! Põhimõtteliselt analoogne teema, et üks hull teeb AK47`ga tasa terve vastaste armee. Aga see tüüpiline, isegi rahvus pole oluline! Vene, USA või India film icon_biggrin.gif

Aga nagu "Fury"oli, siis silmailu ja põnevust jätkub omajagu! Törts armastust ka sekka, et oleks põhjust naine kinno meelitada icon_biggrin.gif

Igatahes soovitan soojalt!

P.S. Venemaa tõi Laosest ära peaaegu tutikad T34`d. Täpsuse huvides peaks vist ütlema T34-85 piltide järgi. Päris kena oleks neid käega ise katsuda icon_smile.gif
https://www.err.ee/898495/venemaa-ostis-laoselt-t-34-tuupi-tanke-ajalooliste-paraadide-jaoks


Film tundus üsnagi ägeda visuaaliga. No ma suht allergiline propaganda vastu, aga võibolla peaks vaatamas käima.

Muide need T-34-85'd mis Laosest toodi, on Tšehhoslovakkia toodang icon_biggrin.gif Aga kodumaiste propagandaeeposte vorpimiseks käib ka tšehhide kraam, peaasi, et enda omad midagi ei kahtlustaks.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlakass
HV vaatleja
Karlakass

liitunud: 06.11.2017




sõnum 16.01.2019 01:08:27 vasta tsitaadiga

Vat nüüd keeratakse see mäng ka takusmenti. Wheel cancer paavianid lahti. Nende vastu pole rohtu. Ja ongi tuksis see mäng. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 16.01.2019 10:19:58 vasta tsitaadiga

Võib olla mõõdukalt kindel, et ratasmasinad saavad nerfi enne live serverit. Vaatasin pikemat klippi kuidas neid mängitakse live serveris ja on aru saada, et kiirused on hetkel liiga kõrged, ja pöörderaadiused liiga head.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 16.01.2019 10:53:10 vasta tsitaadiga

Ma pole samuti neist ratasmasinatest eriti vaimustuses. WoT-i üks võludest ongi rahulik mängutempo ja oma tegevuse taktikaline planeerimine. Nende elukate tegevust ei oska eales ette näha - kui muidu piiras yolo-mist mobiilsus, siis nüüd niiväga mitte, kuna see yolo võib isegi õnnestuda (tänu advanced autoaimile) icon_confused.gif Selle võimekama autoaimi võiks ikkagi kaotada - see balansseeriks kenasti asja. Kui ikka hiirega vastasele pihta ei saa, siis ei saa pihta ka kahur.
Ainus pluss mida näen, et hetkemetas undub olevat ainus reaalne counter klikkeritele.

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2019 12:03:27 vasta tsitaadiga

Kui need ebr asjad siin vahepeal ringi vurasid siis said nad ikka kiirelt otsa. Nad spotiti kohe välja ja mõned lasud tehti ja oligi otsas.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2019 12:13:56 vasta tsitaadiga

Skillcap on kõrge jah. Üks vale liigutus ja elud väga kiiresti otsas. Kui mitte vastase pärast, siis füüsika pärast.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Masochist
HV vaatleja
Masochist

liitunud: 24.11.2006




sõnum 18.01.2019 18:43:02 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal on tekkinud probleem kus järsku hiireklikk ei tööta ja lasku ei toimu. Hakkan klõbistama ja siis teeb lasu lõpuks ära. Hiire kaela asja ajada ei julge, sest netis surfates töötab hiir laitmatult. Lagi kaela ka ajada ei tahaks, siis peaks mäng justkui korraks "kiiluma" ja lask tulema viitega. Toimub see müstika harva (ehk iga kümne roundi tagant umbes) ja ainult kord-paar lahingus aga häirivaks on muutunud ikka.

Kas keegi on veel taolist asja tähele pannud? icon_eek.gif

_________________
Use your fist and not your mouth - MM
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2019 19:00:31 vasta tsitaadiga

Masochist, sul võib olla hiir, mis paneb nupud mingi aja järelt stand by'sse. Endal üks hiinakas on selline, kus mingi 60 seki ja läheb tuttu ära, topelt klõps ja tuleb tagasi.
Artyga mängides käib pinda, muidu ok.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Masochist
HV vaatleja
Masochist

liitunud: 24.11.2006




sõnum 18.01.2019 21:55:17 vasta tsitaadiga

Kurat, endiselt ei tahaks nagu hiire kaela ajada. Stand by´sse läheb küll, aga alles peale 10 minutilist mittekasutamist. Juhtub see jama ka keset lahingut kui hiir ja nupud pidevas kasutuses on.
Ise arvasin seda, et äkki see on umbes taoline glitch nagu olid "ghost shellid" ehk siis mängu/serveri enda kala (või mis iganes kolmas põhjus seal oli). Aga kui kellelgi teisel taolist probleemi pole esinenud siis tuleb tõenäoliselt ikkagi enda rauast probleemi otsida.

_________________
Use your fist and not your mouth - MM
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 18.01.2019 23:22:00 vasta tsitaadiga

Mul ka aeg ajalt, aga see siis kui mingi kriitiline seis on ja viimased elupunktid. Tean et vajutasin aga lasku ei käinud ja siis saan kohe ise sisse. Ise arvan et ju siis server fikseeris teise lasu ennem kui minu oma.
Mingit vandenõu teooriat ei tahaks ka ajama hakata. Põhjus ilmselt selles, et aju töötab kiiremini sellistes situatsioonides aga lihastesse käsklust äkki ei jõudnud selle ajaga ja toimub viitega äkki?

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 20.01.2019 01:32:58 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
pyroman11 kirjutas:
Kui jutt juba filmi teemale läks, siis käisin vaatamas venelaste tehtud "T34"
https://www.youtube.com/watch?v=rgah8HBbGek

Visuaalne pool ülivinge! Rikoshet, läbistamised erinevad mürsud. ilusad masinad jne.
Storyline...noh nagu ikka! Põhimõtteliselt analoogne teema, et üks hull teeb AK47`ga tasa terve vastaste armee. Aga see tüüpiline, isegi rahvus pole oluline! Vene, USA või India film icon_biggrin.gif

Aga nagu "Fury"oli, siis silmailu ja põnevust jätkub omajagu! Törts armastust ka sekka, et oleks põhjust naine kinno meelitada icon_biggrin.gif

Igatahes soovitan soojalt!

P.S. Venemaa tõi Laosest ära peaaegu tutikad T34`d. Täpsuse huvides peaks vist ütlema T34-85 piltide järgi. Päris kena oleks neid käega ise katsuda icon_smile.gif
https://www.err.ee/898495/venemaa-ostis-laoselt-t-34-tuupi-tanke-ajalooliste-paraadide-jaoks


Film tundus üsnagi ägeda visuaaliga. No ma suht allergiline propaganda vastu, aga võibolla peaks vaatamas käima.


Käisin vaatamas. Hämmastavalt mõistlikus koguses propagandat, Vene filmi kohta võib öelda, et sama hästi kui polnudki thumbs_up.gif Autorid olid tasemel, kogu lahingumehhaanika oli nagu WoT'ist üle tõstetud. Tehti ära praktiliselt kõik need imed mida WoT'is tehakse ja mõni mida WoT'iski teha ei saa. Fantastilised lahingumomendid püsisid kuidagi usutavuse piirides. Juba see, et T-34-85 meeskond sai aru, et Pantherit nad läbi esisoomuse ei läbista, on mu arust kõva samm edasi Vene filmitööstuse jaoks. Fury näitas sama nalja küll paar aastat vanem Tiigriga, aga venkud jõudsid realismiga järele vähemalt, niivõrd kuivõrd see fantaasiafilmi puhul võimalik on.

Aitäh soovitamast ja soovitan seda teistelegi tankifännidele thumbs_up.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 20.01.2019 16:37:02 vasta tsitaadiga

Veel natuke tankifilmi, WoT kohtub WoWP'ga. https://www.youtube.com/watch?v=6Z5xxOF1UuI

WoT'i kah natuke - sain üle mitme aasta Kolobanovi medali. Lihtsalt meeletu vedamine muidugi, nagu replayst näha icon_biggrin.gif



Replay http://wotreplays.eu/site/4739688#malinovka-priitr-p_43

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 20.01.2019 19:21:34 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
erick kirjutas:
pyroman11 kirjutas:
Kui jutt juba filmi teemale läks, siis käisin vaatamas venelaste tehtud "T34"
https://www.youtube.com/watch?v=rgah8HBbGek

Visuaalne pool ülivinge! Rikoshet, läbistamised erinevad mürsud. ilusad masinad jne.
Storyline...noh nagu ikka! Põhimõtteliselt analoogne teema, et üks hull teeb AK47`ga tasa terve vastaste armee. Aga see tüüpiline, isegi rahvus pole oluline! Vene, USA või India film icon_biggrin.gif

Aga nagu "Fury"oli, siis silmailu ja põnevust jätkub omajagu! Törts armastust ka sekka, et oleks põhjust naine kinno meelitada icon_biggrin.gif

Igatahes soovitan soojalt!

P.S. Venemaa tõi Laosest ära peaaegu tutikad T34`d. Täpsuse huvides peaks vist ütlema T34-85 piltide järgi. Päris kena oleks neid käega ise katsuda icon_smile.gif
https://www.err.ee/898495/venemaa-ostis-laoselt-t-34-tuupi-tanke-ajalooliste-paraadide-jaoks


Film tundus üsnagi ägeda visuaaliga. No ma suht allergiline propaganda vastu, aga võibolla peaks vaatamas käima.


Käisin vaatamas. Hämmastavalt mõistlikus koguses propagandat, Vene filmi kohta võib öelda, et sama hästi kui polnudki thumbs_up.gif Autorid olid tasemel, kogu lahingumehhaanika oli nagu WoT'ist üle tõstetud. Tehti ära praktiliselt kõik need imed mida WoT'is tehakse ja mõni mida WoT'iski teha ei saa. Fantastilised lahingumomendid püsisid kuidagi usutavuse piirides. Juba see, et T-34-85 meeskond sai aru, et Pantherit nad läbi esisoomuse ei läbista, on mu arust kõva samm edasi Vene filmitööstuse jaoks. Fury näitas sama nalja küll paar aastat vanem Tiigriga, aga venkud jõudsid realismiga järele vähemalt, niivõrd kuivõrd see fantaasiafilmi puhul võimalik on.

Aitäh soovitamast ja soovitan seda teistelegi tankifännidele thumbs_up.gif


Tore kui meeldis! Seal õnneks propat vähem jah kui tavaliselt.

priitr kirjutas:
Veel natuke tankifilmi, WoT kohtub WoWP'ga. https://www.youtube.com/watch?v=6Z5xxOF1UuI


No see juba tõsine komöödia! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Meenutab india Bolliwoodi!


Aga siin veel üks täispikk film venelastelt, kus pole propat. Saavad peksa nagu tuppasit...tunud kassid ja ka palju tanke lastakse vanarauaks.
Selline omamoodi lähenemine. Subtiitrid inglise keeles ka olemas. Kas ta nüüd just hea on....no see jäägu enese otsustada.

https://www.youtube.com/watch?v=qiGDJ5-dXaI

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 21.01.2019 13:32:47 vasta tsitaadiga

priitr kirjutas:
Veel natuke tankifilmi, WoT kohtub WoWP'ga. https://www.youtube.com/watch?v=6Z5xxOF1UuI

WoT'i kah natuke - sain üle mitme aasta Kolobanovi medali. Lihtsalt meeletu vedamine muidugi, nagu replayst näha icon_biggrin.gif



Replay http://wotreplays.eu/site/4739688#malinovka-priitr-p_43


Hea töö Priit thumbs_up.gif, vaatasin, et fps kukkus küll vahepeal alla 40 icon_razz.gif , ma kunagi mängisin ka wot'i mingil vanal läpparil, siis oli ka sinna kanti fps. Üsna karm tegelt mängida nii...variant muidugi minna standard graafika peale...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-day
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2019 18:38:11 vasta tsitaadiga

logisin üle pika aja sisse ja avasatsin, et unlockisin uue tanki
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 22.01.2019 16:20:07 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:

Hea töö Priit thumbs_up.gif, vaatasin, et fps kukkus küll vahepeal alla 40 icon_razz.gif , ma kunagi mängisin ka wot'i mingil vanal läpparil, siis oli ka sinna kanti fps. Üsna karm tegelt mängida nii...variant muidugi minna standard graafika peale...


Kusjuures ma ise ei pane 40fps juures veel miskit tähele, häirivaks läheb siis, kui mõnel kaardil mõnes positsioonis 20fps peale kukub. Samas, seda juhtub piisavalt harva ja vist otseselt selle pärast surma pole kah saanud, nii et matši lõppedes on juba meelest läinud, et võiks seadete kruttimisega tegeleda.
Isenesest võiks laptopil võimu jaguda, MSI GE 72 Apache/GTX970 ikkagi, aga ta tõbras kipub üle 10 minuti kasutades üle kuumenema ja hoo maha võtma. Puhastatud on, pasta kah uuendatud, aga pmst misikit ei paremaks ei muutunud.

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2019 15:40:33 vasta tsitaadiga

https://youtu.be/Mw5Ssr3V5iI
No see kiirendus on küll ebanormaalne mu arust.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2019 16:51:06 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
https://youtu.be/Mw5Ssr3V5iI
No see kiirendus on küll ebanormaalne mu arust.

Rahu, juba võeti -10 km/h 9 ja 10 tier tippkiirusest ja see võib veel muutuda enne kui ametlik uuendus välja tuleb. Aga isegi 85/95km/h on liiga palju mängus.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 24.01.2019 01:30:44 vasta tsitaadiga

Jooksis vist kokku server mängul, mingid häkkerid justkui ronisid sisse.. Kuld, bondsid ja krediit kõik läinud, tanke parandada ei saa ja mingi metsik spam jookseb chatis.. Aga eks ta nii olegi iga arvutimänguga.. Ühel hetkel on sul lihtsalt konto nullis ja nii ongi.. Ja siis tundub eriti hale see, kuidas me sellesse mängu sadu, tuhandeid tunde oma uneaega oleme pannud icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 25.01.2019 13:04:03 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Jooksis vist kokku server mängul, mingid häkkerid justkui ronisid sisse.. Kuld, bondsid ja krediit kõik läinud, tanke parandada ei saa ja mingi metsik spam jookseb chatis.. Aga eks ta nii olegi iga arvutimänguga.. Ühel hetkel on sul lihtsalt konto nullis ja nii ongi.. Ja siis tundub eriti hale see, kuidas me sellesse mängu sadu, tuhandeid tunde oma uneaega oleme pannud icon_smile.gif


Mul juhtus see üleeile hilisõhtul. Siis tuli ka kiri ette, et hetkel ei saa masinat remontida ja ei saa kätte infi. Eilseks oli jälle kõik korras!

Aga see EBR ja muud plaanitavad kiired elukad keeravad selle mängu väga piiksu! Lõpuks meenutab CSG teemat, et kogu aeg jookse ja hüppa!
No ja natuke realistlikust võiks ikka jääda! 100 km/h pooleteise sekundiga....oleks siis kahul lahjem. Aga see teeb ikka arvestatava dämmi ka lasu kohta.

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2019 13:12:51 vasta tsitaadiga

Ütleme nii, et need kes sõita oskavad, "omavad" su ka praegu lightiga ära.
N00bid panevad selle "rallikaga" vastu esimest kivinukki end ümber.

Halvimal juhul lastakse nendega mõned kuud live's lõbutseda enne kui nerfi saavad...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 25.01.2019 20:29:52 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Ütleme nii, et need kes sõita oskavad, "omavad" su ka praegu lightiga ära.
N00bid panevad selle "rallikaga" vastu esimest kivinukki end ümber.

Halvimal juhul lastakse nendega mõned kuud live's lõbutseda enne kui nerfi saavad...


Imo see on fun tank, parim skaut saab olema, samas kas see saab olema OP, ma nagu isegi pole kindel selles. View range suht nigel, kiirus väga hea, aga pihta saadakse ikkagi kui keset sittumist oled aasa peal 100 km/h. Ei saa salata, kui testserveris proovisin esimest korda seda asja, siis mängisin sisult terve päeva, lihtsalt nii põnev ja fun oli. Ütleme nii, et lihtne sellega mängida pole, see asi nagu mingi bagi, mida taltsutada üsna raske. Samas pull on see, et ta kuidagi nii tehtud, et ta ümber vist ei lähegi icon_smile.gif META't see tank muudab, kuna early spotid saavad olema pisut teistsugused icon_smile.gif Samas jah, ega testserveris ongi raske midagi testida, seal saad ainult tieri 10 MM'i jne, vastas iga mäng 3-4 yolo EBR'i...samas mingi pildi sai ette. Kui see tank live'i tuleb, siis grind saab lõbus olema. Kuigi tieri 6 ja tieri 7 olid sellised väga mehh või isegi kehvad...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 27.01.2019 23:35:24 vasta tsitaadiga

Vahel jagatakse ka selliseid medaleid icon_smile.gif Tegu siis Fadini medaliga. Viimase mürsuga viimane vastane maha.
Minski lahingu lõpus jäi meile 3 artyt ja vaenlasele kaks. Ja läks td mode ralli lahti...


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Masochist
HV vaatleja
Masochist

liitunud: 24.11.2006




sõnum 28.01.2019 01:06:58 vasta tsitaadiga

pyroman11 kirjutas:
Vahel jagatakse ka selliseid medaleid icon_smile.gif Tegu siis Fadini medaliga. Viimase mürsuga viimane vastane maha.
Minski lahingu lõpus jäi meile 3 artyt ja vaenlasele kaks. Ja läks td mode ralli lahti...


Spoiler Spoiler Spoiler



Kordust ei ole jagada? Sellised mängud on päris huvitav vaatamine!

_________________
Use your fist and not your mouth - MM
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 28.01.2019 18:23:54 vasta tsitaadiga

Kahjuks ei ole kordust jah. Mul läpakas ei kannata mingil põhjusel lahingu salvetamist, kipub kohati sekundiks-paariks hanguma.
Aga huvitav oli küll! icon_biggrin.gif

Ma veel ütlesin teistele, et mul viimane lask ja lähen spotin välja. Ja siis see viimane oligi ümber nurga toru ees.

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Masochist
HV vaatleja
Masochist

liitunud: 24.11.2006




sõnum 01.02.2019 13:47:50 vasta tsitaadiga

Kuidas siis teie 2018 välja nägi? Mina sain WGlt kirja selliste andmetega:

Mürske välja lastud: 73572
Lemmikrahvus: Saksamaa
Teenitud XPd kokku: 2 213 281

Dämmi tehtud: 5 601 601
Võite: 2597
Maad sõidetud: 5255,17
Tapetud vaenlasi: 4948

Surnuks kukutud: 108
Plahvatanud kütusepaak: 326
Ammorackitud: 14
Detached Turret: 15 Ei oskagi seda tõlkida. Kas siis surma saanud läbi kellegi tanki pealt minema lennanud torni??

Kahjuks ei näe mängude arvu kokku, kuid ilmselt on võidud-kaotused mul suht pooleks, seega mänge kokku ca 5200, mis omakorda teeb keskmiselt 14 mängu päevas! icon_eek.gif
Paneb mõtlema... icon_confused.gif

_________________
Use your fist and not your mouth - MM
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2019 15:28:27 vasta tsitaadiga

ma ei ole mingit kirja saanud icon_sad.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 01.02.2019 17:35:07 vasta tsitaadiga

Rämpspostis ilmselt. Või Gmaili "pakkumised" kaustas.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2019 17:41:45 vasta tsitaadiga

Masochist kirjutas:
Kuidas siis teie 2018 välja nägi? Mina sain WGlt kirja selliste andmetega:

Mürske välja lastud: 73572
Lemmikrahvus: Saksamaa
Teenitud XPd kokku: 2 213 281

Dämmi tehtud: 5 601 601
Võite: 2597
Maad sõidetud: 5255,17
Tapetud vaenlasi: 4948

Surnuks kukutud: 108
Plahvatanud kütusepaak: 326
Ammorackitud: 14
Detached Turret: 15 Ei oskagi seda tõlkida. Kas siis surma saanud läbi kellegi tanki pealt minema lennanud torni??

Kahjuks ei näe mängude arvu kokku, kuid ilmselt on võidud-kaotused mul suht pooleks, seega mänge kokku ca 5200, mis omakorda teeb keskmiselt 14 mängu päevas! icon_eek.gif
Paneb mõtlema... icon_confused.gif

Hästi muhe oleks olnud veel info selle kohta palju aega, raha ja kuldmürske kulunud.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2019 17:48:20 vasta tsitaadiga

Mul küll sellist kirja pole, isegi mitte spämmi kaustas icon_eek.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2019 18:09:55 vasta tsitaadiga

Gmail ja pakkumiste all ilusti olemas.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2019 19:30:09 vasta tsitaadiga

laske 40366
Hiina
exp 2326214
dämmi 7392499
võite 2387
km sõidetud 5762.75
kille 4552
kukkumisi 60
Exploded fuel: 292
Destroyed ammo bay: 4
Detached turret: 15

Mul tuli see juba paar päeva tagasi meilile. Mul on see konto seotud vana hot.ee et seal oli ilusti pea kaustas.

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2019 19:40:14 vasta tsitaadiga

Tundub selline suht kasutu info olema icon_lol.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2019 09:53:17 vasta tsitaadiga

Kui ma selle meili sain siis mõtlesin ka, et mis ma siis nüüd tegema peaks. Aga ära ka ei kustutanud, et noh tore on.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 02.02.2019 13:08:42 vasta tsitaadiga

Lihtsalt huvipärast küsin, kas kellelgi meeskonnal juba kuues skill ka 100% peal on?
Mul viies mitmel meeskonnal kohe täis ja venib nagu lehmaila, siis kuues saab täis vist esimeseks pensoni päevaks.

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2019 13:28:40 vasta tsitaadiga

pyroman11 kirjutas:
Lihtsalt huvipärast küsin, kas kellelgi meeskonnal juba kuues skill ka 100% peal on?
Mul viies mitmel meeskonnal kohe täis ja venib nagu lehmaila, siis kuues saab täis vist esimeseks pensoni päevaks.


On ikka, osal saksa tankidel on sellised meeskonnad peal. Tänu aastatepikkusele Löwega mängimisele. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 03.02.2019 10:47:38 vasta tsitaadiga

pyroman11 kirjutas:
Lihtsalt huvipärast küsin, kas kellelgi meeskonnal juba kuues skill ka 100% peal on?
Mul viies mitmel meeskonnal kohe täis ja venib nagu lehmaila, siis kuues saab täis vist esimeseks pensoni päevaks.


Hiina lighti meeskonnal on 7-s skill 81% peal ja see ronib edasi tõesti nagu ila.... See meeskond siis kolme masina peal kasutusel (WZ-132, Type-64 ja Type-62).
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BlueQ
HV vaatleja
BlueQ

liitunud: 13.01.2014




sõnum 03.02.2019 15:17:05 vasta tsitaadiga

Klannide kokkuvõte:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2019 21:49:23 vasta tsitaadiga

jeeeeee, ma siis õnne kombel kuulun ka nr1 klanni.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 537, 538, 539 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.