Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Ilmavaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 478, 479, 480 ... 722, 723, 724  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist ilma eelistate
-20/-5°C - kuiv, päikesepaisteline
10%
 10%  [ 9 ]
-20/-5°C - sademeterohke
7%
 7%  [ 6 ]
-5/+5°C - kuiv, päikesepaisteline
0%
 0%  [ 0 ]
-5/+5°C - sademeterohke
0%
 0%  [ 0 ]
+5/+15°C - kuiv, päikesepaisteline
4%
 4%  [ 4 ]
+5/+15°C - sademeterohke
1%
 1%  [ 1 ]
+15/+20°C - kuiv, päikesepaisteline
20%
 20%  [ 17 ]
+15/+20°C - sademeterohke
3%
 3%  [ 3 ]
+20/+25°C - kuiv, päikesepaisteline
37%
 37%  [ 31 ]
+20/+25°C - sademeterohke
1%
 1%  [ 1 ]
>25°C - kama, mis ilm
13%
 13%  [ 11 ]
hääli kokku : 83

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.01.2019 11:48:46 vasta tsitaadiga

Öösiti koristatakse põhiliselt. Päeval segaks liiklust liiga palju. Kuigi jah, seda näeb vähestes kohtades, et midagi veetud oleks.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2019 12:10:58 vasta tsitaadiga

siin täna ikka puhta hullumaja! seike tuisk, et anna kannatust.
hommikul lumes sumpamine võttis nii läbi, et viimased 100 meetrit lükkasin ratast käekõrval, lihtsalt ei jaksanud enam. õhtul koju minek saab ilmselt veel raskem olema...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2019 12:33:19 vasta tsitaadiga

On kahte tüüpi tegelasi, ühed naudivad head ilma ja sitt ilm on tavaline, teiste jaoks on hea ilm normiks ja kui ei ole hea siis vinguvad thumbs_up.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2019 12:37:47 vasta tsitaadiga

Ja siis on mingid tegelased, kes keset talve oma jalgratastega ringi ukerdavad ning kurdavad, et oi-kui-raske. No shit, Sherlock, samahästi võib keset suve suusad (ei, mitte need rullikutega) alla panna ja kurta, et ilgelt raske on.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2019 13:01:48 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ja siis on mingid tegelased, kes keset talve oma jalgratastega ringi ukerdavad ning kurdavad, et oi-kui-raske. No shit, Sherlock, samahästi võib keset suve suusad (ei, mitte need rullikutega) alla panna ja kurta, et ilgelt raske on.


Ma ka ei ole sellest aru saanud.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.01.2019 14:04:56 vasta tsitaadiga

Tuul on vahepeal natuke krõbe, muidu pole hullu ilmal.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2019 14:42:06 vasta tsitaadiga

Veidi jah, aga saigi uusi kindaid testitud-soojad käed kinnastesse ning tund ja 10 minutit hiljem olid ikka mõnusalt soojad, tuulekindlad kindad on jah. icon_smile.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.01.2019 15:31:39 vasta tsitaadiga

Mis kinnas ? Ise otsin töökinnast, siiani tamrex omad läbi proovitud, ükski sooja ei hoia alla -10.
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2019 16:17:54 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
Mis kinnas ? Ise otsin töökinnast, siiani tamrex omad läbi proovitud, ükski sooja ei hoia alla -10.
Ma mingi 5 aastat tagasi ostsin ühed "töökindad", mis on tõeliselt paksu ja sooja voodriga, nendega sai -30° temperatuuridel väljas käidud külma tundmata. Ainus probleem - tööd nendega suurt teha ei saa, ei paindu kuigi hästi ja sõrmed on nii jämedad, et ei mahu ka vahel sinna kuhu kindata ja tavalises töökindas käsi või sõrm mahub. Tunne vist ligikaudu sama mis kosmonaudil. icon_lol.gif
Nii et sai tööd tehtud õhematega ja neid pakse soojas hoitud, siis vahepeal vastavalt vajadusele paksud kindad kätte jälle ja sõrmed soojaks.
Sünt "nahk" on neil peopesas nagunii nii õhuke, et töötegemiseks ei kõlba. Aga soojad on küll.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.01.2019 16:20:15 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
Mis kinnas ? Ise otsin töökinnast, siiani tamrex omad läbi proovitud, ükski sooja ei hoia alla -10.

Tamrex on kõige ülehinnatum ka.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2019 16:53:27 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
Mis kinnas ? Ise otsin töökinnast, siiani tamrex omad läbi proovitud, ükski sooja ei hoia alla -10.


Vot sellised. Kas naine ostis need Lasnamäe Centrumi Rimist või Muuga Maximast, ei tea.

Spoiler Spoiler Spoiler


Edit: Muuga Maximast ostis.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.01.2019 20:13:41 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Betamax kirjutas:
Ja siis on mingid tegelased, kes keset talve oma jalgratastega ringi ukerdavad ning kurdavad, et oi-kui-raske. No shit, Sherlock, samahästi võib keset suve suusad (ei, mitte need rullikutega) alla panna ja kurta, et ilgelt raske on.


Ma ka ei ole sellest aru saanud.
nope
kergliiklusteed on meil projekteeritud nii, et lumekoristustööd on sisuliselt võimatu teha. Laternapostid keset kitsast teed, kus bobik ei saa ka sahaga teed puhtaks lükata

üks lõbus üritus on alloleval pildil


selline takistus ilmus keset talve ning tänast olukorda peab juba ilmselt majaomanik haldama

kui sõiduteedel käib sahk mitu korda päevas, siis kergliiklusteedel hea kui üle päeva või kahe jõuab.

aga noh, mina ei kurda, kuna mina sõidan sõiduteedel ja las autojuhid torisevad icon_lol.gif
täna oli pärnu maantee vähemalt meetri võrra kitsam, kui ta seda eelmine nädal oli icon_razz.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003



Online
sõnum 29.01.2019 14:35:07 vasta tsitaadiga

Tartusse mõne tunniga kah lund taevast korralikult alla visanud.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2019 14:42:24 vasta tsitaadiga

Kas kuskil on andmed selle kohta mis kuupäevadel on olnud ilusad päiksepaistelised ilmad eelnevatel aastatel. Tahaks selle järgi puhkuse perioodi planeerida. St igal aastal on IMO mingi periood suht samal ajal kus ilma on alati ilusapoolne olnud.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.01.2019 17:20:09 vasta tsitaadiga

Aprill-mai või september-oktoober on tõenäosus suurem.
Muidu võid ju lapata http://www.ilmateenistus.ee/ilm/ilmavaatlused/vaatlusandmed/kaart

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 29.01.2019 23:58:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kergliiklusteed on meil projekteeritud nii, et lumekoristustööd on sisuliselt võimatu teha. Laternapostid keset kitsast teed, kus bobik ei saa ka sahaga teed puhtaks lükata


oleneb linnaosast ka. Nõmme on üsna nutune kant. pärast bike-discounti avastamist pole sinna asja olnud...
tagasi üles
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.01.2019 00:11:26 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
tsitaat:

kergliiklusteed on meil projekteeritud nii, et lumekoristustööd on sisuliselt võimatu teha. Laternapostid keset kitsast teed, kus bobik ei saa ka sahaga teed puhtaks lükata


oleneb linnaosast ka. Nõmme on üsna nutune kant. pärast bike-discounti avastamist pole sinna asja olnud...
nõmme linnaosasse?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2019 09:37:09 vasta tsitaadiga

Eramajade piirkonnas pidi vanasti oma ninaesise elanik ise ära rookima vähemalt tänava keskjooneni, kui kõnniteeta ala.
10 aastat sai sedasi tehtud.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2019 10:27:17 vasta tsitaadiga

Krt kus Tapal alles lund.... ja Rakveres oli juba palju thumbs_down.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2019 11:07:59 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Krt kus Tapal alles lund.... ja Rakveres oli juba palju thumbs_down.gif
ei tohi ära käia, muidu tagasi tulles võib saada šoki
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2019 11:12:04 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Krt kus Tapal alles lund.... ja Rakveres oli juba palju thumbs_down.gif
ei tohi ära käia, muidu tagasi tulles võib saada šoki

Mis võib, saingi icon_confused.gif
Tallinnas eile veel šokki polnud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2019 11:29:19 vasta tsitaadiga

0
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2019 11:34:55 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Eramajade piirkonnas pidi vanasti oma ninaesise elanik ise ära rookima vähemalt tänava keskjooneni, kui kõnniteeta ala.
10 aastat sai sedasi tehtud.


Kui vanasti?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.01.2019 11:58:39 vasta tsitaadiga

Mul lükkas sahk kõnnitee täis aasta tagasi...pärast seda keeldun puhastamast. Sellel aastal üldse 2m kuhi tänavanurgal.
See on trenni eest, aga nüüd juba vaikselt kõrini, sest garaaži katuse võiks puhtakse teha - päev tööd.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003



Online
sõnum 30.01.2019 12:04:44 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Mul lükkas sahk kõnnitee täis aasta tagasi...pärast seda keeldun puhastamast.

Hmm, veits nagu lumehelbekese põhjendus. Kes siis puhastab, inimesed oma jalakestega teevad teerada? icon_eek.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.01.2019 12:08:09 vasta tsitaadiga

Naaber lükkab. nii lihtne ongi. Kui linn kobisema tuleb, siis vedagu enda lumi kõnniteelt ära.
Neil ole seda kuhugi panna ja nii ongi ilmselt vaikiv arusaam, et tänava ühe poole kõnniteed on puhtad. Trahvi saaks 4-5 maja, sest seal nüüd julgelt vööni lumi.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003



Online
sõnum 30.01.2019 12:08:36 vasta tsitaadiga

Talvel olgu pigem kõnnitee kitsam kui sõidutee koridor...
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.01.2019 12:10:06 vasta tsitaadiga

Lumi tuleb sõiduteele lükata
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.01.2019 12:12:11 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Talvel olgu pigem kõnnitee kitsam kui sõidutee koridor...

Hetkel lükkavad äärekivini ja seda ka teisest servast. Mõni lakub ju enda majaesist iga 15min tagant...sealt jälle kisa kui sahk täis lükkab icon_lol.gif
Samas mulle sobib, ruumi laialt ei pane peeglit kokku nagu Karlovas.
Winterwind kirjutas:
Lumi tuleb sõiduteele lükata

ojaa...seda ka näeb thumbs_up.gif


viimati muutis Magic 30.01.2019 12:12:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2019 12:12:37 vasta tsitaadiga

Mul krundi ees 3 meetrit kõnniteed, siis saab läbi. Ei pea palju vaeva nägema.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2019 12:14:09 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
alpha kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Krt kus Tapal alles lund.... ja Rakveres oli juba palju thumbs_down.gif
ei tohi ära käia, muidu tagasi tulles võib saada šoki

Mis võib, saingi icon_confused.gif
Tallinnas eile veel šokki polnud


Selliste asjade vältimiseks koli klassiõde mehega Taisse, varsti juba 2 aastat täis ja on õnnelikud.
Sugulane kolis lastega Marbellasse, ka vist 2-3 aastat juba, on rahul.
Peaksid vist sama tegema.

KillFrenzy kirjutas:
Märt. kirjutas:
Eramajade piirkonnas pidi vanasti oma ninaesise elanik ise ära rookima vähemalt tänava keskjooneni, kui kõnniteeta ala.
10 aastat sai sedasi tehtud.


Kui vanasti?


1992-2002

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2019 12:57:24 vasta tsitaadiga

Märt., oleks elu nii lihtne, et lihtsalt lähed. Kui oleks, siis läheks küll jah thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2019 15:35:06 vasta tsitaadiga

https://elu24.postimees.ee/6511212/hullem-kui-pohjapoolusel-chicagos-laheb-nii-kulmaks-et-tanavatel-roovitakse-inimeste-seljast-sulejopesid
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2019 16:29:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:
kuna jaheduse tõttu lennukid jäätuvad

-30 on siis jahe.
icon_biggrin.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 03.02.2019 14:33:05 vasta tsitaadiga

Jätame siia märgi maha, kui täpselt ilma ennustatakse. Kui veebruar on alanud soojalt, siis ennustatakse külma veebruari.

https://ilmajaam.postimees.ee/6513309/veebruar-tuleb-keskmisest-kulmem-ohutemperatuur-langeb-25-kraadini

tsitaat:
Ilmateenistuse andmetel tuleb veebruar keskmisest külmem ja normilähedase sademete hulgaga.


Jaanuari kohta ennustati :

https://ilmajaam.postimees.ee/6489840/ilmateenistus-karedat-pakast-ei-ole-jaanuaris-oodata?_ga=2.23445363.835768644.1547978921-1593364150.1521489165

tsitaat:
Ilmateenistuse prognoosi kohaselt sajab jaanuaris sageli lund ja lörtsi, kuid talvekuu keskmine õhutemperatuur peaks tulema normilähedane või pisut kõrgem.


Meenutuseks, et jaanuari külmeim ilm oli -25,3.
https://ilmajaam.postimees.ee/6504733/vaike-maarjas-sundis-viimase-kahe-aasta-jaanuari-kulmarekord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2019 17:53:03 vasta tsitaadiga

18 aprill lubab äikest
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 03.02.2019 19:14:41 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Märt. kirjutas:
Eramajade piirkonnas pidi vanasti oma ninaesise elanik ise ära rookima vähemalt tänava keskjooneni, kui kõnniteeta ala.
10 aastat sai sedasi tehtud.


Kui vanasti?

Ka praegu.
Ehitusseadustik
tsitaat:
(6) Linnas, alevis ja alevikus on teega külgneva maatüki omanik kohustatud korraldama sõidutee ja tema kinnisasja vahel asuva kõnnitee koristuse, sealhulgas lume ja libeduse tõrje, tasemel, mis võimaldab kõnniteel ohutult liigelda.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2019 19:22:48 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Märt. kirjutas:
Eramajade piirkonnas pidi vanasti oma ninaesise elanik ise ära rookima vähemalt tänava keskjooneni, kui kõnniteeta ala.
10 aastat sai sedasi tehtud.


Kui vanasti?

Ka praegu.
Ehitusseadustik
tsitaat:
(6) Linnas, alevis ja alevikus on teega külgneva maatüki omanik kohustatud korraldama sõidutee ja tema kinnisasja vahel asuva kõnnitee koristuse, sealhulgas lume ja libeduse tõrje, tasemel, mis võimaldab kõnniteel ohutult liigelda.



Märt. kirjutas:
kõnniteeta ala.



See teekeskjooneni rookimine tundub kellegi väljamõeldis.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 03.02.2019 19:30:25 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
p2ep kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Märt. kirjutas:
Eramajade piirkonnas pidi vanasti oma ninaesise elanik ise ära rookima vähemalt tänava keskjooneni, kui kõnniteeta ala.
10 aastat sai sedasi tehtud.


Kui vanasti?

Ka praegu.
Ehitusseadustik
tsitaat:
(6) Linnas, alevis ja alevikus on teega külgneva maatüki omanik kohustatud korraldama sõidutee ja tema kinnisasja vahel asuva kõnnitee koristuse, sealhulgas lume ja libeduse tõrje, tasemel, mis võimaldab kõnniteel ohutult liigelda.



Märt. kirjutas:
kõnniteeta ala.



See teekeskjooneni rookimine tundub kellegi väljamõeldis.

icon_redface.gif See "kõnniteeta" jäi tähelepanuta.
Ja tegelikult ütleb Põhiseaduse § 29, et
tsitaat:
Kedagi ei tohi sundida tema vaba tahte vastaselt tööle ega teenistusse, välja arvatud kaitseväeteenistus või selle asendusteenistus, tööd nakkushaiguse leviku tõkestamisel, loodusõnnetuse ja katastroofi korral ning töö, mida seaduse alusel ja korras peab tegema süüdimõistetu.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.02.2019 19:35:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kohustatud korraldama sõidutee ja tema kinnisasja vahel asuva kõnnitee koristuse,

kas roogid ise või tellid teenuse. iizi. kedagi ei sunnita.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003



Online
sõnum 04.02.2019 11:01:37 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Naaber lükkab. nii lihtne ongi. Kui linn kobisema tuleb, siis vedagu enda lumi kõnniteelt ära.
Neil ole seda kuhugi panna ja nii ongi ilmselt vaikiv arusaam, et tänava ühe poole kõnniteed on puhtad. Trahvi saaks 4-5 maja, sest seal nüüd julgelt vööni lumi.

Kui mingi kvartalisisene tänav ning üks pool okei ja see kõigile sobib, siis pole muidugi probleemi. Loll olukord on siis, kui muidu lükatud kõnnitee ja siis ühe krundi juures äkki vaid jäljerada sisse tallutud... Näiteks eile kõndides Võru 73 on mingi võsastunud elamumaa, ühtegi maja peal pole ning keegi kõnniteed hooldanud pole.
Lumi oli juba selline vesistunud ja üsna ebamugav oli sealt läbi saada.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2019 12:31:10 vasta tsitaadiga

lui hakkab kergelt hinge täitma. icon_neutral.gif
Loodame, et kogu vesi sajab maha ja suvi tuleb ilus ja kuiv icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2019 12:41:15 vasta tsitaadiga

Lume vastu pole midagi, kui hoiaks pidevalt miinust, nüüd tegi jälle mitu päeva plussi ja kõik on pläga täis.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.02.2019 12:46:41 vasta tsitaadiga

rööpad, augud icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2019 12:47:48 vasta tsitaadiga

Mõned päris head icon_biggrin.gif
https://www.boredpanda.com/freezing-temperature-polar-vortex-usa-2019/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2019 15:30:11 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
lui hakkab kergelt hinge täitma. icon_neutral.gif
Loodame, et kogu vesi sajab maha ja suvi tuleb ilus ja kuiv icon_razz.gif


Põud oleks küll paha. Loodan, et tuleb normaalne suvi.
Aga lumi on tore.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2019 00:52:10 vasta tsitaadiga

https://www.theguardian.com/environment/2019/feb/04/a-third-of-himalayan-ice-cap-doomed-finds-shocking-report

21 sajandi teine pool saab "tore" olema.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.02.2019 07:46:05 vasta tsitaadiga

Eks võtame kõik lahkelt vastu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2019 10:06:29 vasta tsitaadiga

Seda teab üksnes taevaisa, kuhu ilm läheb.
Kui Erik Punane andis ~1000 aastat tagasi saarele nime "Gröönimaa", siis oli ennegi soojem praegusest.
Nii et eks näis. Arvestades seda, et inimtegevus reaalselt mõjutab vähem kui ookeanidest eralduv suurim "kasvuhoonegaas"- veeaur.
Kõik muu jutt inimtegevuse mõjust on ilus ja tore, aga need mõjud on pigem lokaalsed. Mis muidugi ei tähenda, et saastamise vastu pole vaja võidelda, aga selle asemel, et kliimamuutusega võidelda, tuleks vaadata, kuidas igas olukorras mõistlikuimaid valikuid teha ja nendeks lahendusi otsida. Sest kliimat ei pööra niikuinii.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."


viimati muutis Märt. 05.02.2019 10:18:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.02.2019 10:11:03 vasta tsitaadiga

FB keegi linkis mingit pakendite säästmise teemat - see oli nii kohutav turundus, et mul läheks igasugu "loodussäästmise" huvi.

Aga sula on saadanast - eile aitasin paakautot välja kaevata icon_lol.gif
Enne veel tegin kohatut läbivuse nalja... hiljem sain aru. Põlvamaal lund ikka oli thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Ilmavaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 478, 479, 480 ... 722, 723, 724  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.