Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Resident Evil 2 Remake märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 29.01.2019 21:30:10 vasta tsitaadiga

Häirib see, et igat padrunit pead lugema. Nüüd on esimene boss fight. Padrunid otsas. Et mis edasi? Hakkan mängu otsast peale?
Video kommentaare lugedes tundub ,et ma pole ainuke. Fuck you capcom. thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2019 22:37:47 vasta tsitaadiga

RE2R ei toimi täitsa nii nagu kunagine pleikari variant kus pmst jagus ammot, et kõik maha kõmmutada. Ehk lõbupärast pole vaja kõiki tappa, kui ei jookse siis mitmed zombid ei reageeri üldse ehk ära torgi, sama asi osade lickeritega. Kohtades kuhu eriti pole asja tagasi, ei lase zombisid või lased laksu, et staggeriks ja silkad mööda.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 30.01.2019 00:47:57 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:
Häirib see, et igat padrunit pead lugema. Nüüd on esimene boss fight. Padrunid otsas. Et mis edasi? Hakkan mängu otsast peale?
Video kommentaare lugedes tundub ,et ma pole ainuke. Fuck you capcom. thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif


Link





Link
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 30.01.2019 09:06:39 vasta tsitaadiga

mängi easyga siis on mängitav. Pigem peakski olema easy=normal ja normal=hard ja hard=unreal. Nende lickeritega on see, et kui ta on korra nii öelda äratatud siis pole vahet kas hiilid või mitte ikka tuleb kallale. Neid akna kinni laudamise asju võiks rohkem olla, et saaks kõik aknad kinni lüüa. Sain Leoniga lõpuni ära, selle bazooka oles võinud ju varem saada tegelikult. Nüüd lõpus saad selle ja siis teed ühe lasu ja ongi kõik mäng läbi.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 30.01.2019 11:18:57 vasta tsitaadiga

Goon, Resident Evil ei ole kunagi run and gun mäng olnud. Ma seitsmendat pole muidugi mänginud aga isegi algses RE2's pidi laskemoona kulu jälgima.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 30.01.2019 12:12:12 vasta tsitaadiga

hardiga ka täitsa normaalne,normaliga oli liiga lebo,mängu jooksul vaid 3 korda surin,nüüd hardiga juba teab ja kuidas,ei tundugi raske.Kui resident eviliga eriti vanemate osadega kodune oled,pole see hardiga raske midagi,pigem vanemad osad olid hardiga raskemad
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 30.01.2019 12:29:21 vasta tsitaadiga

Siin ei saa nii kergelt mööda joosta kui vanas? Miks kuulidega nii probleemid?
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 30.01.2019 12:30:24 vasta tsitaadiga

Zombid oskavad väga hästi mööda joostes kinni haarata. Kindluse mõttes 1 kontroll-lask, et nad uimaseks teha ja siis saab kindla peale mööda joosta.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 30.01.2019 13:29:19 vasta tsitaadiga

Ma alguses täristasin ka kogu moona zombide peale ära,aga mida edasi seda raskemaks läks ja seda rohkem hakkas koitma et pole väga mõtet,kui niipalju et nendest mööda saaks icon_biggrin.gif kas siis jalga tulistasin vms... Kuna ei ole seda mängu algversiooni kunagi mänginud, siis on ikka see väga äge mäng thumbs_up.gif Mängin normal raskusastmega ja kohati ikka imestan kui mõnest kohast edasi saan et kuidas see võimalik oli ...enamjaolt on mul laskemoon otsas ja ise olen poolvigane lombakas icon_lol.gif need 2 esimest stage selle birkin nimelise elukaga sain ka kuidagi läbi nii et mingi erilist laskemoona varu kaasas ei olnud ja stage 2 oli mul juba see leegiheitja ja sealt edasi oli juba lihtne,kes teab see teab. jõudsin siis eile rongiga kuhugi maaalusesse laboratooriumi ja näeb mis pulli seal edasi hakkab saama , mulle meeldib see et kui edasi ei saa siis ma pusin ja otsin niikaua kuni saan pihta mis tegema peab. steami andmetel momendil 12 tundi mängitud Leoni osa.kui see läbi saab võtan Claire osa ette,ma ei tea kui palju see erinev on siis Leon-i osast.Ütleks veel seda ka et see Residen Evil Zero remake mis tuli ka paar aastat tagasi välja see oli minu jaoks isegi raskem kui see praegune teine osa.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 30.01.2019 15:19:20 vasta tsitaadiga

Claire'i ja Leoni stoori erineb minimaalselt, pigem mõned erinevad vaated asjadele.
Mr.X on juba jälil sul?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 30.01.2019 15:45:33 vasta tsitaadiga

jah ikka on,miks ei peaks ? 2X on mind taga ajanud ,viimane kord olin siis Ada.Ma loodan et ma saan ta kasti lüüa ka lõpuks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 30.01.2019 17:58:41 vasta tsitaadiga

See oli niisama küsimus icon_smile.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.01.2019 18:52:28 vasta tsitaadiga

Kuna süda ei and rahu siis kakkusin sätteid igaks juhuks alla ja läksin uuele HC kiirele ringile Leon game A. Tulemus S+ rank ajaga 1:13:43 ja 0 seivi. Tsekkisin ka huvipärast mis ajaga tuusad paugutavad - need lasevad pmst tunniga icon_lol.gif Huvitav oli see, et peale seda kui härra X'ga esimene kohtumine oli siis politseimajas teda rohkem enne ei kohanud kui tungi varre sain - ilmselt skript. Ahjaa ja nestis tolle eest suuska lastes lendasin ühele puuslikule sisse - jumal tänatud, et üks nuga inventoris oli - muidu oleks midagi vist puru löönd icon_lol.gif

Enivei marueht resident on too ikka ehk RE nagu vanasti. Loodetavasti mingit lollust enam ei toodeta (nagu seitsmes). Samas muidugi oleks lootnud, et tsillimise mõttes võiks kõiki relvi infinite ammoga saada - upgrade magnumiga saab ikka jõlevähe aega paugutada ja ammot vist mingi 36 pauku kõigerohkem olnd. Ehk siis jahh, samurai edge on lahja ja rocket launcher pole niifun.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fixed
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2019 10:10:15 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:

Enivei marueht resident on too ikka ehk RE nagu vanasti. Loodetavasti mingit lollust enam ei toodeta (nagu seitsmes). Samas muidugi oleks lootnud, et tsillimise mõttes võiks kõiki relvi infinite ammoga saada - upgrade magnumiga saab ikka jõlevähe aega paugutada ja ammot vist mingi 36 pauku kõigerohkem olnd. Ehk siis jahh, samurai edge on lahja ja rocket launcher pole niifun.


Mille poolest seitsmes osa lollus on võrreldes teise osaga, tood ehk mõne näite?
Seitsmendat olen mänginud otsast lõpuni ja isiklikult mulle väga meeldis. Seda uut teist osa olen mänginud ainult 30min demo versiooni ja selle põhjalt tundus ka päris põnev.
Küll aga ei saanud mina kuidagi aru, et kuidas teine osa on parem kui seitsmes. Põhimõtteliselt ju kõik sama, otsid träni, tapad zombisid, lahendad mõistatusi jne. Ainult teine tegelane, teine koht ja teine story aga muidu olustik põhimõtteliselt sama. Aga ehk räägid ise lähemalt mis seal teises osas nii head on võrreldes seitsmendaga. Minu 30min demo ei pruukinud piisav olla arusaamaks selle headusest.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 31.01.2019 11:46:17 vasta tsitaadiga

Seitsmendas ei olnud zombisid vaid mingit kaka hunnikud ja siis need surematud hillbillyd. Aga äge mäng oli siiski... jabur aga äge.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 31.01.2019 12:20:08 vasta tsitaadiga

zombied respawnivad ka või saab piisava ammo olemasolul maha tappa?

jõudluse ja seadete analüüs:

Link

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 31.01.2019 13:22:17 vasta tsitaadiga

londiste, ei nad ei respawni nad on kuulikäsnad icon_lol.gif ühesõnaga kui sa neid maha tahad, siis läheb metsikult kuule,mida kunagi esimestes residentides ei anta sulle niipalju et see ei ole mingi callofduti

ahjaa sain Leon-i osa ka läbi 10H icon_biggrin.gif nüüd proovin Clairega.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 01.02.2019 09:16:30 vasta tsitaadiga

Clairega on minu arust lihtsam, zombied surevad kiiremini laskmise peale kui leoniga. Claire saab ka rohkematesse kohtadesse ligi, vanglasse küll ei saa. Miski pärast kadus mul Clarega see tinasõdur lihtsalt ära. Tuli mulle sealt helikopteri juurest järgi kuni jõudsin kellatorni ja siis keeras vana ringi ja läks minema. Tagasi majja liikudes ma teda enam kusagil ei kuulnud.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2019 15:10:49 vasta tsitaadiga

arny, zomborite laskmisel pidada siis kiiremini killima kui ootad ära kuni sihik täpiks läheb ehk critical chance oluliselt suurem. Tinasõduriga algul arvasin, et kui kohe jooksed õigetesse kohtadesse siis ta ei jõua sind kimbutama aga reaalselt hoopis sedasi, et ilmub kähku kohale kui paugutad ehk siis kui mõnda zombit lased. Samas on kohad kuhu ta kunagi ei tule nagu ülekuulamise ruum, kellatorn, filmiruum, STARS ruum.

Tegelaste kohta ei ütleks, et Claire'ga lihtsam - SMG on suht mõttetu relv dämmi mõttes, sparkshotil on ülivähe ammot ja ei saa neid ivy zombisid tappa, käsirelval peale reframe modi samuti ülivähe high power ammot.

Enivei nüüd nii Leoni kui Claire'ga HC peal S+ rank.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 02.02.2019 21:01:08 vasta tsitaadiga

ja mis see S rank annab sulle ? kas saab mingi special relva ka nt mingis residendis oli infinite ammo 4-ndas osas kui ma ei eksi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2019 22:37:53 vasta tsitaadiga

Vanas RE2 mängus sai S rankiga lõpetades Hunkiga mängida ja oli samuti boonusrelvad. Kas praegu ka Hunki missioon sees?

Igatahes raudpolt võtan selle mängu lähiajal käsile. Igalpool ainult positiivsed arvamused ja ülimalt heameel, et tehti ikka korralik ja õige atmosfääriga hea RE lõpuks. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2019 22:43:59 vasta tsitaadiga

Hunk on sees jah
_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 03.02.2019 13:21:28 vasta tsitaadiga

Sigahea mang, kahjuks eiteadnud sellest Birkinist ja Tyran'ist nagu midagi ja ilmusid lamppi valja kuna ei olnud teadlik mangu Story'ist kuid personally oota vaga RE3 Nemesis mida sai vaiksena sitt pyksis pleista peal mangitud beer_yum.gif thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2019 14:14:40 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
ja mis see S rank annab sulle ? kas saab mingi special relva ka nt mingis residendis oli infinite ammo 4-ndas osas kui ma ei eksi icon_rolleyes.gif


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 03.02.2019 20:37:59 vasta tsitaadiga

Vihmausss, thumbs_up.gif icon_lol.gif


Auron, ok ma tahan ka nüüd S rank-i peale teha icon_razz.gif mis nagu tähtis on et S rank saada ? kiirus ? tean et selle metal gear phantom painis sain ka S rank nii kui tegin võimalikult kiiresti ära,lihtsalt tõin näiteks, tean et metal gear hoopis teine teema
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Resident Evil 2 Remake mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.