Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Anthem märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2019 08:51:29 vasta tsitaadiga

Anthem Open World Map Pieced Together; May Take Only 4 Minutes To Fly From One End To The Other
https://wccftech.com/anthem-open-world-map/

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 26.01.2019 19:49:27 vasta tsitaadiga

Kris1 kirjutas:
Kritiseeritakse PC klaviatuuri-hiire lennukontrolli...


Muidu on mäng väga bueno aga krt lendamine klaviatuuri-hiirega on ebamugav. Sirgelt lennates on ok aga kui peab kitsastes kohtades või järsku manööverdama, siis lendan tihti seina või millegi vastu.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2019 10:39:30 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olxter
HV kasutaja
olxter

liitunud: 21.12.2005




sõnum 27.01.2019 10:58:36 vasta tsitaadiga

Origin Accessi premiumi hinna eest peaks siin mängu küll olema.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2019 17:11:38 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HZo
HV kasutaja
HZo

liitunud: 29.06.2009




sõnum 28.01.2019 09:14:04 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olxter
HV kasutaja
olxter

liitunud: 21.12.2005




sõnum 28.01.2019 10:25:02 vasta tsitaadiga

nüüd on veidi hilja siin targutada, aga endale leidsin 'loadingscreenbossbattle'ile lahenduse youtubist, kus soovitati mäng oma C kettale liigutada. kas oli abi sellest, et see oli süsteemiketas või, et see oli SSD, igatahes rohkem loadingscreen buge ette ei tulnud.
loodetavasti on järgmiseks nädalavahetuseks see tüütu viga parandatud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2019 10:46:13 vasta tsitaadiga

olxter kirjutas:
nüüd on veidi hilja siin targutada, aga endale leidsin 'loadingscreenbossbattle'ile lahenduse youtubist, kus soovitati mäng oma C kettale liigutada. kas oli abi sellest, et see oli süsteemiketas või, et see oli SSD, igatahes rohkem loadingscreen buge ette ei tulnud.
loodetavasti on järgmiseks nädalavahetuseks see tüütu viga parandatud.

Ma sain laupäeval nii konsoolil, kui ka PC-l seda loadingu bugi tunda. Samas pühapäeval ei olnud seda kordagi enam kummagil platvormil

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2019 13:27:46 vasta tsitaadiga

Lõputu loading bar oli serveripoolne koodiprobleem, mis peaks olema täielikult lahendatud algava avaliku demo jaoks. Kokkuvõttes on see lõputu hala üsna kohatu, sest keegi pole mänginud mängu 1.0 versiooni. Demo vedav kood on vana ja ports puudu olevaid asju või outright katkiseid featureid on launchiks küpsevas koodis juba korras. Reaalse pildi saab ette viieteistkümnendal veebruaril.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2019 14:14:35 vasta tsitaadiga

... sain puht juhuslikult mängu koodi, kuigi polnud üldse plaanis mängule tähelepanu pöörata. Liialt fantaasia-futuristlik läbu minu jaoks, kuid kuna kood olemas ja ilmselgelt tegemist üsna olulise mänguga, siis sai proovitud. Idee pole paha ja mängitavuses on oma moment täiesti olemas, kuid taaskord tuleb tõdeda, et mängutööstus on mingis veidras kreenis. Sellise demoga on küll kedagi raske veenda, et täismäng tuleb palju parem, taaskord jätab kogu kogemus mulje nagu mingist varajasest testversioonist. Mul polnud aega palju mängida, kuid kogesin ära praktiliselt kõik suuremad kiixud, mida ülevaadetes on mainitud ja pärast üht järjekordset kokku jooksmist, millega kaotasin kogu progressi, jätsin asja sinnapaika. Mäng ei ole ilmselgelt minu jaoks ja praegusel kujul pole ka kuigi nauditav ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2019 16:17:16 vasta tsitaadiga

Kuidas tundub mäng võrreldes warframe või destiny 2'ga?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2019 17:54:51 vasta tsitaadiga

... ma pole kahjuks kumbagi tõsiselt mänginud, et oleks pädev võrdlema, pole päris see looter shooteri žanr, mis mulle meeldib. Pealegi, asi pole ilmselgelt veel valmis. Kõike nagu oleks, aga väga toores tundub, menüüd on kohmakad, PC peal juhtimine samuti, ei jookse väga hästi ja kuigi efekte on üle mõistuse palju ja üldjoontes näeb enam-vähem välja, siis detailsus on pigem lünklik. Vastased tahavad ikka üsna palju tina saada ja kuigi maailmas ringi lendamine on tore, siis kollide nottimine muutub lõpuks üsna tüütult korduvaks ja jätab rohkem sellise arena shooteri mulje, kus vastaseid lihtsalt spawnitakse sulle meelelahutuseks, mitte et see omaks maailma mõistes mingit loogikat, et nad seal on. Vastaste AI tundub kah üsna juhm. Üldse on igast markereid ja muud mudru mõttetult palju, et üsna kiiresti tekib üleküllus sellst laamendamisest ja ootaks mingit uurimise ja seiklemise momenti, kuid seda praktiliselt pole. Samas taaskord, ma pole väga selle žanri fänn ja mäng on ikka väga poolik, seega eks näis, mida valmis mäng pakub ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2019 18:06:38 vasta tsitaadiga

ja ikka ropendad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 28.01.2019 18:56:56 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Lõputu loading bar oli serveripoolne koodiprobleem, mis peaks olema täielikult lahendatud algava avaliku demo jaoks. Kokkuvõttes on see lõputu hala üsna kohatu, sest keegi pole mänginud mängu 1.0 versiooni. Demo vedav kood on vana ja ports puudu olevaid asju või outright katkiseid featureid on launchiks küpsevas koodis juba korras. Reaalse pildi saab ette viieteistkümnendal veebruaril.


Äge. Meil on foorumis mängu arendaja olemas!

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 28.01.2019 20:31:26 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Kuidas tundub mäng võrreldes warframe või destiny 2'ga?

Pole ühtegi neist mänginud, kuid kuulsin sellist võrdlust et aeglasem kui Warframe ja kiirem kui Destiny 2.

Ma ei muretse lõppversiooni pärast. Arendajad said teada mis veel parandada tuleb, ja näiteks siin on seletav kommentaar PC versiooni kohta. Ootan juba huviga veebruari lõppu.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2019 22:21:48 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 29.01.2019 01:58:08 vasta tsitaadiga

ega siin anthemiski stoorit pole,sama värk mis destinys ainult saab lennata ka,aga destiny tulistamine on sujuvam kuidagi,siin tundub tuimem mass effecti moodi,see pööramine ja üldse see kuidagi aeglasem kui destinys,aga jah see lendamine ja teatud hüppamised on siin kiiremad,aga destinyst isu täis saanud endal ja seda ka ei viitsiks enam kaua mängida,mingi 20 euri eest isegi võtaks ligi
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2019 10:34:58 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:

Äge. Meil on foorumis mängu arendaja olemas!


Tegelikult võiks ju mängu ametlikul Redditil silma peal hoida ja vaadata, mida näiteks Casey kirjutab. Aga eks see on keskmise HV-lase jaoks aastal 2019 juba nii suur ja ületamatu raskus, et tuleb leppida emakeelse meediaga icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2019 11:12:11 vasta tsitaadiga

ot:
Scart kirjutas:
RustyZ kirjutas:

Äge. Meil on foorumis mängu arendaja olemas!


Tegelikult võiks ju mängu ametlikul Redditil silma peal hoida ja vaadata, mida näiteks Casey kirjutab. Aga eks see on keskmise HV-lase jaoks aastal 2019 juba nii suur ja ületamatu raskus, et tuleb leppida emakeelse meediaga icon_rolleyes.gif

Siis oleksidki pidanud linkima oma jutu allika mitte väljendama ennast nii nagu need oleks sinu enda mõtted icon_rolleyes.gif . Ja nagu sulle tavaks on saanud ei jäta sa kasutamata võimalust mustata "keskmist HV-last".

Sinu suhtumisest on minul ja ilmselt ka teistel jäänud mulje et sa pead ennast teistest targemaks, justkui teised peale sinu ei oskaks otsingut kasutada. Sinupoolne teiste mahategemine sellele igatahes viitab ikka ja jälle. Seega ma ei pea suureks üllatuseks seda kui sinu postidele reageeritakse negatiivselt.


Aga teemasse kah. Casey võiks kirjutada ka mis plaanid neil MTX-ga on:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2019 12:14:20 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:

Siis oleksidki pidanud linkima oma jutu allika mitte väljendama ennast nii nagu need oleks sinu enda mõtted icon_rolleyes.gif


https://old.reddit.com/r/AnthemTheGame/

Kui ei suudeta mängu ametlikku subredditit üles leida ja piirdutakse infoallikatega a la "leidsin emase üles", siis tuleks päris sügavalt peeglisse vaadata ja mõelda, kas elu ikka elatakse õigesti.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 29.01.2019 12:21:29 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Tomorrow kirjutas:

Siis oleksidki pidanud linkima oma jutu allika mitte väljendama ennast nii nagu need oleks sinu enda mõtted icon_rolleyes.gif


https://old.reddit.com/r/AnthemTheGame/

Kui ei suudeta mängu ametlikku subredditit üles leida ja piirdutakse infoallikatega a la "leidsin emase üles", siis tuleks päris sügavalt peeglisse vaadata ja mõelda, kas elu ikka elatakse õigesti.


Sorry aga sa oled täiesti jabur tegelane.
Keegi ei ütle et ei leia. Lihtsalt kui sa midagi väidad siis ilma sourceta on see sinu arvamus, kujutlusvõime või misiganes. Aga ma olen juna aru saand et sa enda ninast kaugemale ei mõtle icon_biggrin.gif

Teemasse minnes siis ma ausaltöeldes mõtlesin seda proovida aga peale siinseid kommentaare nagu enam ei ootagi midagi :/ Eks peab veel ootama kuni päris reliisi reviewd tulevad...

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2019 16:59:46 vasta tsitaadiga

Tomorrow, kuradima mind ajab väga närvi ikka viimasel ajal kui näen mängus, mille eest peab inimene raha MAKSMA, microtransactioneid.
ffs 60€ mängus ei tohiks isegi kosmeetilisi asju olla.. tahavad raha kosmeetiliste asjade pealt siis tehke mäng tasuta mängitavaks ja kogugu nagu väga edukas Path of Exile.
Nüüd tuleb mõelda, et kui ostad 60€ eest mängu ära ja tahad seda lahedat rüüd mida teine kannab on valik kas maksad 20% mängu alghinnast ÜHE eseme eest või grindid 2 päeva jutti, et see nn tasuta saada.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 29.01.2019 20:48:15 vasta tsitaadiga

Olen ma ainuke kes loodab Anthemist head (huvitavat) storyt? icon_smile.gif

Nagu kirjutasin selline ulmeteema pakub mulle huvi (maailmast teame päris vähe, aga seda mis teame on minus huvi tekitanud), ja demost nähtu (ei mänginud kuid vaatasin mitmeid striime) oli huvitav ja kaasakiskuv. Sisestas optimismi (ning tekitas soovi rohkem näha/kogeda).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2019 10:18:34 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Tomorrow, kuradima mind ajab väga närvi ikka viimasel ajal kui näen mängus, mille eest peab inimene raha MAKSMA, microtransactioneid.
ffs 60€ mängus ei tohiks isegi kosmeetilisi asju olla.. tahavad raha kosmeetiliste asjade pealt siis tehke mäng tasuta mängitavaks ja kogugu nagu väga edukas Path of Exile.
Nüüd tuleb mõelda, et kui ostad 60€ eest mängu ära ja tahad seda lahedat rüüd mida teine kannab on valik kas maksad 20% mängu alghinnast ÜHE eseme eest või grindid 2 päeva jutti, et see nn tasuta saada.

Tere tulemast turumajandusse - niikaua kui on inimesed, kes seda ostavad, ei muutu kogu see süsteem kunagi. Vaata milliseid kasumeid teenitakse virtuaal pikslite müügist - tegija peaks ikka puhta loll olema, kui ta seda sisse ei pane. Mind isiklikult see ei häiri - mis siin vahet on kas mu rüü on punane/sinine või sitapruun - kui gameplay ja story on head, siis on kõik ju OK

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 30.01.2019 12:26:48 vasta tsitaadiga

Shade kirjutas:
HDTanel kirjutas:
Tomorrow, kuradima mind ajab väga närvi ikka viimasel ajal kui näen mängus, mille eest peab inimene raha MAKSMA, microtransactioneid.
ffs 60€ mängus ei tohiks isegi kosmeetilisi asju olla.. tahavad raha kosmeetiliste asjade pealt siis tehke mäng tasuta mängitavaks ja kogugu nagu väga edukas Path of Exile.
Nüüd tuleb mõelda, et kui ostad 60€ eest mängu ära ja tahad seda lahedat rüüd mida teine kannab on valik kas maksad 20% mängu alghinnast ÜHE eseme eest või grindid 2 päeva jutti, et see nn tasuta saada.

Tere tulemast turumajandusse - niikaua kui on inimesed, kes seda ostavad, ei muutu kogu see süsteem kunagi. Vaata milliseid kasumeid teenitakse virtuaal pikslite müügist - tegija peaks ikka puhta loll olema, kui ta seda sisse ei pane. Mind isiklikult see ei häiri - mis siin vahet on kas mu rüü on punane/sinine või sitapruun - kui gameplay ja story on head, siis on kõik ju OK


Destiny 2 ka ainult särgi värvi saad osta. Aga mäng on nii grind ja igav, sest midagi head nad mängu lisada ei taha muidu mängijal liiga palju funni ja ei taha uusi pükse osta. Nii et mängu mängitavus ikka kannatab küll nende microde all. Destiny 2 enam ei mängi kah. Pärast stoorid tulev penskaritele m6eldud rutiine "content", kus sama sitta l6ppmatuseni nolifeda tuleb! NO F. WAY!

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2019 12:36:42 vasta tsitaadiga

Tomorrow lingitud video kohaselt kõik MT on puhtkosmeetiline. Minul oleks probleem MTga ainult siis, kui see gameplay peaks mõjutama.
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2019 19:24:43 vasta tsitaadiga

Kris1 kirjutas:
Olen ma ainuke kes loodab Anthemist head (huvitavat) storyt? icon_smile.gif

Nagu kirjutasin selline ulmeteema pakub mulle huvi (maailmast teame päris vähe, aga seda mis teame on minus huvi tekitanud), ja demost nähtu (ei mänginud kuid vaatasin mitmeid striime) oli huvitav ja kaasakiskuv. Sisestas optimismi (ning tekitas soovi rohkem näha/kogeda).


Ma just mõtlesin, et kuidas nagu seda story-t jälgida kui ALATI oled 3 teise mängijaga.. kes sinust ette jõuavad mingit asja vajutavad jne.. pluss sõja ajal mitte sittagi ei kuule nagunii mida vennad räägivad sulle..

Shade kirjutas:
HDTanel kirjutas:
Tomorrow, kuradima mind ajab väga närvi ikka viimasel ajal kui näen mängus, mille eest peab inimene raha MAKSMA, microtransactioneid.
ffs 60€ mängus ei tohiks isegi kosmeetilisi asju olla.. tahavad raha kosmeetiliste asjade pealt siis tehke mäng tasuta mängitavaks ja kogugu nagu väga edukas Path of Exile.
Nüüd tuleb mõelda, et kui ostad 60€ eest mängu ära ja tahad seda lahedat rüüd mida teine kannab on valik kas maksad 20% mängu alghinnast ÜHE eseme eest või grindid 2 päeva jutti, et see nn tasuta saada.

Tere tulemast turumajandusse - niikaua kui on inimesed, kes seda ostavad, ei muutu kogu see süsteem kunagi. Vaata milliseid kasumeid teenitakse virtuaal pikslite müügist - tegija peaks ikka puhta loll olema, kui ta seda sisse ei pane. Mind isiklikult see ei häiri - mis siin vahet on kas mu rüü on punane/sinine või sitapruun - kui gameplay ja story on head, siis on kõik ju OK


Probleem on mängudega kus LOOT ja välimus LOEB. Sa grindid ehk sadu tunde mängu ning seal sa tahad grindida, et leida see ilus relv või rüü.. LISAKS lihtsalt headele asjadele aga UPS nüüd on kõik paywalli taga. Mida enam rahvas lubab sellisel asjal toimuda seda rohkem baas mängust ära võetakse ja topitakse raha taha peitu. VAHET POLE, et juba maksid 60€ mängu eest lol.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2019 21:07:34 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Probleem on mängudega kus LOOT ja välimus LOEB.

Mängid väga valedel eesmärkidel siis.

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 03:39:33 vasta tsitaadiga

https://wccftech.com/bioware-improvements-coming-anthem-pc/
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 13:44:00 vasta tsitaadiga

Shade kirjutas:
HDTanel kirjutas:
Probleem on mängudega kus LOOT ja välimus LOEB.

Mängid väga valedel eesmärkidel siis.


Mida sa ajad? Kas inimene peab tõesti MAKSMA, et uusi transmog itemeid saada kuigi on mängu eest juba maksnud? Endgame grind on kõik loot ja mtx based sellistes mängudes.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 31.01.2019 13:58:10 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Shade kirjutas:
HDTanel kirjutas:
Probleem on mängudega kus LOOT ja välimus LOEB.

Mängid väga valedel eesmärkidel siis.


Mida sa ajad? Kas inimene peab tõesti MAKSMA, et uusi transmog itemeid saada kuigi on mängu eest juba maksnud? Endgame grind on kõik loot ja mtx based sellistes mängudes.


Tõsi, vana hea Diablo näiteks oleks Paywalli taga kinni olnud...
Sellest mängust rohkem ei loodagi kui head action-shooter-looterit, kui relvad ja muu huvitav loot on MT saavutatav, siis kaotab mäng mõtte jah. Üksikosa paarkümmend tundi võiks ju puhtalt kõmmutada, aga kuna mitmikosa üksteise vastu ka puudub, siis ei jäägi midagi teha, kui kättesaadav huvitav varandus puudub mängust.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 14:54:46 vasta tsitaadiga

Shade kirjutas:
HDTanel kirjutas:
Probleem on mängudega kus LOOT ja välimus LOEB.

Mängid väga valedel eesmärkidel siis.



RPG sugemetega mängus, kus loot on põhiline, on vale hoolida sellest, kuidas sinu tegelane välja näeb?! WTF shocking.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 17:54:19 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Shade kirjutas:
HDTanel kirjutas:
Probleem on mängudega kus LOOT ja välimus LOEB.

Mängid väga valedel eesmärkidel siis.



RPG sugemetega mängus, kus loot on põhiline, on vale hoolida sellest, kuidas sinu tegelane välja näeb?! WTF shocking.gif


Kas RPG-s mitte pole olulisemad statsid? Või tõesti määrab tänapäeva mängu headuse see kas su rüü on lilla või erk punane, oradega või pealuuga? Nii kaua kui asi on kosmeetiline - tehku mis tahavad. Ja ma kordan ennast uuesti - nii kaua kui on olemas inimesed kes maskavad iga skinni eest, et lihtsalt ekraanil cool välja näha - süsteem ei muutu ja keegi ei hakkagi seda muutma. Fortnite skinni hunniku üle keegi ei kiunu, kuigi raha uhatakse sinna ikka mega kogustes.

Pigem tuleb loota, et dropidena on saadaval ka sellised asjad mida rulli eest soetada ei saa.

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuccu
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 18:18:26 vasta tsitaadiga

OT: Fotnite on tasuta mäng, Anthemi eet maksad 60.
Edit: kui tahad 20 euriseid skinne müüa siis anna mäng niisama.

See "ainult kosmeetiline" on see suhtumine millpärast oli meil väga "rõõmustav" aasta 2018 mängunduses...
Tundub, et õnneks hakkab rahvas tiba üles ärkama ja vastu punnima sellele jamale.

Ise ehk vaataks Anthemi üle kui välja tuleb kuigi Warframe-ile on raske vastu saada
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 18:18:27 vasta tsitaadiga

Kosmeetilisest lootist on kama 2. Töötab see ju väga edukalt viimastes Battlefield-ides. Mitte kedagi ei häiri.
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 19:00:47 vasta tsitaadiga

Shade kirjutas:


Kas RPG-s mitte pole olulisemad statsid? Või tõesti määrab tänapäeva mängu headuse see kas su rüü on lilla või erk punane, oradega või pealuuga? Nii kaua kui asi on kosmeetiline - tehku mis tahavad. Ja ma kordan ennast uuesti - nii kaua kui on olemas inimesed kes maskavad iga skinni eest, et lihtsalt ekraanil cool välja näha - süsteem ei muutu ja keegi ei hakkagi seda muutma. Fortnite skinni hunniku üle keegi ei kiunu, kuigi raha uhatakse sinna ikka mega kogustes.

Pigem tuleb loota, et dropidena on saadaval ka sellised asjad mida rulli eest soetada ei saa.


Oluline on kogu komplekt. Ma ei tea, kuidas sinuga on, aga mina üldjuhul tahan tegelase vormida oma eelistuste järgi. Kaasa arvatud välimuse. 1000h mingi generic tegelasega ringi karata... no ma ei tea. Omal ajal sai isegi Quake 3 Arenas pasavärvi pruuni asemele midagi rohkem isikupärast tegelasele valitud. Nüüd siis on 60€ mäng (baasversioon) ja 20€ skin. 20€ skin pole isegi tasuta mängus õigustatud (vähemalt minu jaoks). Aga noh, tuleb vist õnnelik olla, et enam neid lotokastidesse ei topita.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 20:10:52 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Oluline on kogu komplekt. Ma ei tea, kuidas sinuga on, aga mina üldjuhul tahan tegelase vormida oma eelistuste järgi. Kaasa arvatud välimuse. 1000h mingi generic tegelasega ringi karata... no ma ei tea. Omal ajal sai isegi Quake 3 Arenas pasavärvi pruuni asemele midagi rohkem isikupärast tegelasele valitud. Nüüd siis on 60€ mäng (baasversioon) ja 20€ skin. 20€ skin pole isegi tasuta mängus õigustatud (vähemalt minu jaoks). Aga noh, tuleb vist õnnelik olla, et enam neid lotokastidesse ei topita.

Selles suhtes see skin ei anna mängule muud juurde kui ainult välimuse. Egas siis kõike kujundust ka paywalli taha ei topita - värvi ja kujunda oma rüü milliseks tahad.
Suht pseudo kiun on ülesse lastud. Ma saan aru kui hädaldada, et kohe kui mäng ilmub on mingi day1 DLC ka millega saad lisa contenti ja see on kohe paywalli taga. Aga lihtsalt paari skini pärast hädaldada - nagu terve rüü kujundamine oleks paywalli taga

WoWis sai raid geariga 100 tunde uhatud ja isegi kui see nägi kole välja, midagi polnud teha - alguses polnud mingit transmogi ega miskit. keegi suurt kisa ei teinud.

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2019 00:47:18 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal on kõik kuidagi RPGdeks ristitud icon_lol.gif
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2019 10:36:37 vasta tsitaadiga

Anthem Demo Gets an Update, BioWare Promises Servers are Ready for Influx of New Players
https://wccftech.com/anthem-demo-update-servers/

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 01.02.2019 14:19:19 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Kosmeetilisest lootist on kama 2. Töötab see ju väga edukalt viimastes Battlefield-ides. Mitte kedagi ei häiri.

BF on põhiline teiste wendade pwnimine, muu kola on teisejärguline.
Anthem on Diablo taoline action-looter, kus tobeda AI laskmine tüütab kähku ära, ainuke mis utsitaks ringi tuhlama oleks varandus. Aga kui see on ostetav, siis kaotab mängimine igasuguse mõtte. Trailerist oli näha, et peale bossi mahanottimist suurt midagi ei pudenenud, selmet varandust juurde lisada, võetakse see piskugi ära...

Sellises tempos jätkates maksab mäng 1-2 peale väljatulekut 20.- ja siis võib olla leiab teist samapalju DLC jaoks ka...

Edit: Mul isiklikult pole lisade ostmise vastu midagi(ise sai hiljuti 1.5x mänguhinda DLC alla pandud, sest oli väärt seda)- aga need peaks pakkuma midagi ekstra erilist, mitte mängu enda põhiomadusi kallima raha eest. N: võiks voice modulation pack olla- AI abilise saaks panna rääkima näiteks Cortana häälega vms; Raudmehikese saaks panna rääkima Robert Downing Jr hääle või kasvõi Arnie häälega. Võiks olla lisaframe, mille DPS jääks samaks aga teeks midagi väga cooli. MT peaks mängu 10/10 hinnangu viima 12/10 peale. Aga kõik see nõuaks lisapingutust, mis polegi nende MT eesmärk, pigem üritatakse väikse vaevaga suurt pappi kokku ajada.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001



Online
sõnum 01.02.2019 16:12:10 vasta tsitaadiga

võtsin Origin Access Premieri ligi ja proovin täna pisut demotada. Eks näis, kuidas välja tuleb. Jutud käivad, et pessuka KB+M on pisut fixi saanud ja ka suuremad kalad on ära uputatud. MTX asi praegu väga ei koti. olgu seal misiganes. Seni kuni lootimise teel midagi ägedat selga saab, siis on kõik ok. premieri boonusega tuleb ka pisut kraami (soft-MTX).
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saihtam
HV kasutaja
saihtam

liitunud: 11.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2019 17:13:12 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
võtsin Origin Access Premieri ligi ja proovin täna pisut demotada. Eks näis, kuidas välja tuleb. Jutud käivad, et pessuka KB+M on pisut fixi saanud ja ka suuremad kalad on ära uputatud. MTX asi praegu väga ei koti. olgu seal misiganes. Seni kuni lootimise teel midagi ägedat selga saab, siis on kõik ok. premieri boonusega tuleb ka pisut kraami (soft-MTX).


Tänane demo peaks juu kõigile tasuta olema?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2019 17:47:53 vasta tsitaadiga

Mis kell tänane demo algab?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kuccu
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2019 18:10:46 vasta tsitaadiga

Proovisin ja sain demo tõmbama. Tea kas mända ka kohe saab eks paistab
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001



Online
sõnum 01.02.2019 18:23:25 vasta tsitaadiga

täna kell 19 algab.
see nädalavahetus on tõesti tasuta open demo. Aga veidi olen jälginud ja võib proovida küll. veebruari keskelt saab esimene sats peale.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2019 19:04:50 vasta tsitaadiga

Praegu juba töötab.
Minule ei meeldi. Laadimisajad on liiga pikad.
FPS counter näitab üle 60 aga pööramine on ikka nõka-nõka.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2019 21:05:12 vasta tsitaadiga

Oh nice nüüd saab kõikide Javelinidega mängida. Proovingi Stormi järgi icon_smile.gif beer_yum.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001



Online
sõnum 01.02.2019 21:06:08 vasta tsitaadiga

demosse ei jõudnud PC jaoks mõeldud KB+M patch. juhtimine (lendamine ja ujumine) on ikka suht masendav. kui väga pikalt ei lenda, siis enamvähem.

ma paar missiooni tegin ära ja täisa ok. üksi pole mõtet muidugi mängida, aga õnneks matchmaking on olemas ja saab publicut teha.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2019 21:33:37 vasta tsitaadiga

Okei ma juba näen ära miks see mäng sureb esimesel nädalal.. väga lappes.. tahan seda lõpu missiooni minna hard tasemel tegema aga matchmaking ei leia MITTE ÜHTE inimest ka, kes seda teeks.. ja üksinda ei lase mitte mingil juhul mängida :/ fuck this. Juba näen ette kuda ootad sada aastat matchmakingut ning kui mängu jõuad on isu juba läinud ja ALT F4.

edit: Jääb otsima matchi ka easy ja normali peal.. nojah siis.. eks panen mängu kinni. Oli fun demo lol

edit2: nvm, mängust välja tulles hakkas alles UPDATE tegema.. peale update sain teistega mängima icon_eek.gif loading screenid aga ikka 1h pikad m.2 SSD-l.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2019 21:34:51 vasta tsitaadiga

Tegin juba uninstalli ära. Tore, et sai proovida ja veenduda, et see pole midagi minu jaoks. Arvatavasti The Division 2 on sellest asjast ikka palju parem. icon_smile.gif
EA võiks ennast üldse kinni panna. Mõttetu firma. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Anthem mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.