Kritiseeritakse PC klaviatuuri-hiire lennukontrolli...
Muidu on mäng väga bueno aga krt lendamine klaviatuuri-hiirega on ebamugav. Sirgelt lennates on ok aga kui peab kitsastes kohtades või järsku manööverdama, siis lendan tihti seina või millegi vastu.
Täpselt nagu Bungie mäng. Mingi imelik motionblur vms on alati peal kui hiirt liigutada.. kuigi maha võetud.. kuidagi imelik on. Lendamine on veidi frustreeriv kuna selline ujuv tunne on ja ei reageeri koheselt kontrollidele.
Laadimis ajad tundusid veidi halvad olema.. suht pidevalt oli neid ja enamus olid väga pikad.. isegi M.2 SSD peal.
Aga üldiselt mida ROHKEM mängin.. seda rohkem meeldima hakkab.. aga kuraaat nähes, mis saast Mass Effect oli ja nähes, et siin on sarnaseid asju näha aeg ajalt.. ei taha väga nagu oma raha küll alla toppida veel
Muidu korralik lammutamine, aga häiris see loadingu teema ja serveriprobleemid.
Järgmine nädalavahetus siis avalik demo. Saab näha, kas selle aja peale midagi paremaks ka muutub.
Huviga tahaks näha kuidas lõplik versioon välja nägema ja jooksma hakkab.
nüüd on veidi hilja siin targutada, aga endale leidsin 'loadingscreenbossbattle'ile lahenduse youtubist, kus soovitati mäng oma C kettale liigutada. kas oli abi sellest, et see oli süsteemiketas või, et see oli SSD, igatahes rohkem loadingscreen buge ette ei tulnud.
loodetavasti on järgmiseks nädalavahetuseks see tüütu viga parandatud.
nüüd on veidi hilja siin targutada, aga endale leidsin 'loadingscreenbossbattle'ile lahenduse youtubist, kus soovitati mäng oma C kettale liigutada. kas oli abi sellest, et see oli süsteemiketas või, et see oli SSD, igatahes rohkem loadingscreen buge ette ei tulnud.
loodetavasti on järgmiseks nädalavahetuseks see tüütu viga parandatud.
Ma sain laupäeval nii konsoolil, kui ka PC-l seda loadingu bugi tunda. Samas pühapäeval ei olnud seda kordagi enam kummagil platvormil _________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Lõputu loading bar oli serveripoolne koodiprobleem, mis peaks olema täielikult lahendatud algava avaliku demo jaoks. Kokkuvõttes on see lõputu hala üsna kohatu, sest keegi pole mänginud mängu 1.0 versiooni. Demo vedav kood on vana ja ports puudu olevaid asju või outright katkiseid featureid on launchiks küpsevas koodis juba korras. Reaalse pildi saab ette viieteistkümnendal veebruaril.
... sain puht juhuslikult mängu koodi, kuigi polnud üldse plaanis mängule tähelepanu pöörata. Liialt fantaasia-futuristlik läbu minu jaoks, kuid kuna kood olemas ja ilmselgelt tegemist üsna olulise mänguga, siis sai proovitud. Idee pole paha ja mängitavuses on oma moment täiesti olemas, kuid taaskord tuleb tõdeda, et mängutööstus on mingis veidras kreenis. Sellise demoga on küll kedagi raske veenda, et täismäng tuleb palju parem, taaskord jätab kogu kogemus mulje nagu mingist varajasest testversioonist. Mul polnud aega palju mängida, kuid kogesin ära praktiliselt kõik suuremad kiixud, mida ülevaadetes on mainitud ja pärast üht järjekordset kokku jooksmist, millega kaotasin kogu progressi, jätsin asja sinnapaika. Mäng ei ole ilmselgelt minu jaoks ja praegusel kujul pole ka kuigi nauditav ... _________________
... ma pole kahjuks kumbagi tõsiselt mänginud, et oleks pädev võrdlema, pole päris see looter shooteri žanr, mis mulle meeldib. Pealegi, asi pole ilmselgelt veel valmis. Kõike nagu oleks, aga väga toores tundub, menüüd on kohmakad, PC peal juhtimine samuti, ei jookse väga hästi ja kuigi efekte on üle mõistuse palju ja üldjoontes näeb enam-vähem välja, siis detailsus on pigem lünklik. Vastased tahavad ikka üsna palju tina saada ja kuigi maailmas ringi lendamine on tore, siis kollide nottimine muutub lõpuks üsna tüütult korduvaks ja jätab rohkem sellise arena shooteri mulje, kus vastaseid lihtsalt spawnitakse sulle meelelahutuseks, mitte et see omaks maailma mõistes mingit loogikat, et nad seal on. Vastaste AI tundub kah üsna juhm. Üldse on igast markereid ja muud mudru mõttetult palju, et üsna kiiresti tekib üleküllus sellst laamendamisest ja ootaks mingit uurimise ja seiklemise momenti, kuid seda praktiliselt pole. Samas taaskord, ma pole väga selle žanri fänn ja mäng on ikka väga poolik, seega eks näis, mida valmis mäng pakub ... _________________
Lõputu loading bar oli serveripoolne koodiprobleem, mis peaks olema täielikult lahendatud algava avaliku demo jaoks. Kokkuvõttes on see lõputu hala üsna kohatu, sest keegi pole mänginud mängu 1.0 versiooni. Demo vedav kood on vana ja ports puudu olevaid asju või outright katkiseid featureid on launchiks küpsevas koodis juba korras. Reaalse pildi saab ette viieteistkümnendal veebruaril.
Äge. Meil on foorumis mängu arendaja olemas! _________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kuidas tundub mäng võrreldes warframe või destiny 2'ga?
Pole ühtegi neist mänginud, kuid kuulsin sellist võrdlust et aeglasem kui Warframe ja kiirem kui Destiny 2.
Ma ei muretse lõppversiooni pärast. Arendajad said teada mis veel parandada tuleb, ja näiteks siin on seletav kommentaar PC versiooni kohta. Ootan juba huviga veebruari lõppu.
Veel leebe tunnine video. Põhimõtteliselt kogu "endgame" demos.
Viskasin põhjaliku pilgu ka video alguses erinevatele relvadele ja kosmeetilistele asjadele.
Igatahes ma ei tea.. kui tasuta saan siis võib vast mängida kui Destiny taoline lootimine meeldib third person vaatest siis võib täitsa okei vast olla. Destinyl oli story täiesti olematu ja inimestele ikka meeldis grindida, vast kuna gameplay oli väga soliidne.
ega siin anthemiski stoorit pole,sama värk mis destinys ainult saab lennata ka,aga destiny tulistamine on sujuvam kuidagi,siin tundub tuimem mass effecti moodi,see pööramine ja üldse see kuidagi aeglasem kui destinys,aga jah see lendamine ja teatud hüppamised on siin kiiremad,aga destinyst isu täis saanud endal ja seda ka ei viitsiks enam kaua mängida,mingi 20 euri eest isegi võtaks ligi _________________
Tegelikult võiks ju mängu ametlikul Redditil silma peal hoida ja vaadata, mida näiteks Casey kirjutab. Aga eks see on keskmise HV-lase jaoks aastal 2019 juba nii suur ja ületamatu raskus, et tuleb leppida emakeelse meediaga
Tegelikult võiks ju mängu ametlikul Redditil silma peal hoida ja vaadata, mida näiteks Casey kirjutab. Aga eks see on keskmise HV-lase jaoks aastal 2019 juba nii suur ja ületamatu raskus, et tuleb leppida emakeelse meediaga
Siis oleksidki pidanud linkima oma jutu allika mitte väljendama ennast nii nagu need oleks sinu enda mõtted . Ja nagu sulle tavaks on saanud ei jäta sa kasutamata võimalust mustata "keskmist HV-last".
Sinu suhtumisest on minul ja ilmselt ka teistel jäänud mulje et sa pead ennast teistest targemaks, justkui teised peale sinu ei oskaks otsingut kasutada. Sinupoolne teiste mahategemine sellele igatahes viitab ikka ja jälle. Seega ma ei pea suureks üllatuseks seda kui sinu postidele reageeritakse negatiivselt.
Aga teemasse kah. Casey võiks kirjutada ka mis plaanid neil MTX-ga on:
Kui ei suudeta mängu ametlikku subredditit üles leida ja piirdutakse infoallikatega a la "leidsin emase üles", siis tuleks päris sügavalt peeglisse vaadata ja mõelda, kas elu ikka elatakse õigesti.
Kui ei suudeta mängu ametlikku subredditit üles leida ja piirdutakse infoallikatega a la "leidsin emase üles", siis tuleks päris sügavalt peeglisse vaadata ja mõelda, kas elu ikka elatakse õigesti.
Sorry aga sa oled täiesti jabur tegelane.
Keegi ei ütle et ei leia. Lihtsalt kui sa midagi väidad siis ilma sourceta on see sinu arvamus, kujutlusvõime või misiganes. Aga ma olen juna aru saand et sa enda ninast kaugemale ei mõtle
Teemasse minnes siis ma ausaltöeldes mõtlesin seda proovida aga peale siinseid kommentaare nagu enam ei ootagi midagi :/ Eks peab veel ootama kuni päris reliisi reviewd tulevad... _________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Tomorrow, kuradima mind ajab väga närvi ikka viimasel ajal kui näen mängus, mille eest peab inimene raha MAKSMA, microtransactioneid.
ffs 60€ mängus ei tohiks isegi kosmeetilisi asju olla.. tahavad raha kosmeetiliste asjade pealt siis tehke mäng tasuta mängitavaks ja kogugu nagu väga edukas Path of Exile.
Nüüd tuleb mõelda, et kui ostad 60€ eest mängu ära ja tahad seda lahedat rüüd mida teine kannab on valik kas maksad 20% mängu alghinnast ÜHE eseme eest või grindid 2 päeva jutti, et see nn tasuta saada. _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Olen ma ainuke kes loodab Anthemist head (huvitavat) storyt?
Nagu kirjutasin selline ulmeteema pakub mulle huvi (maailmast teame päris vähe, aga seda mis teame on minus huvi tekitanud), ja demost nähtu (ei mänginud kuid vaatasin mitmeid striime) oli huvitav ja kaasakiskuv. Sisestas optimismi (ning tekitas soovi rohkem näha/kogeda).
Tomorrow, kuradima mind ajab väga närvi ikka viimasel ajal kui näen mängus, mille eest peab inimene raha MAKSMA, microtransactioneid.
ffs 60€ mängus ei tohiks isegi kosmeetilisi asju olla.. tahavad raha kosmeetiliste asjade pealt siis tehke mäng tasuta mängitavaks ja kogugu nagu väga edukas Path of Exile.
Nüüd tuleb mõelda, et kui ostad 60€ eest mängu ära ja tahad seda lahedat rüüd mida teine kannab on valik kas maksad 20% mängu alghinnast ÜHE eseme eest või grindid 2 päeva jutti, et see nn tasuta saada.
Tere tulemast turumajandusse - niikaua kui on inimesed, kes seda ostavad, ei muutu kogu see süsteem kunagi. Vaata milliseid kasumeid teenitakse virtuaal pikslite müügist - tegija peaks ikka puhta loll olema, kui ta seda sisse ei pane. Mind isiklikult see ei häiri - mis siin vahet on kas mu rüü on punane/sinine või sitapruun - kui gameplay ja story on head, siis on kõik ju OK _________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Tomorrow, kuradima mind ajab väga närvi ikka viimasel ajal kui näen mängus, mille eest peab inimene raha MAKSMA, microtransactioneid.
ffs 60€ mängus ei tohiks isegi kosmeetilisi asju olla.. tahavad raha kosmeetiliste asjade pealt siis tehke mäng tasuta mängitavaks ja kogugu nagu väga edukas Path of Exile.
Nüüd tuleb mõelda, et kui ostad 60€ eest mängu ära ja tahad seda lahedat rüüd mida teine kannab on valik kas maksad 20% mängu alghinnast ÜHE eseme eest või grindid 2 päeva jutti, et see nn tasuta saada.
Tere tulemast turumajandusse - niikaua kui on inimesed, kes seda ostavad, ei muutu kogu see süsteem kunagi. Vaata milliseid kasumeid teenitakse virtuaal pikslite müügist - tegija peaks ikka puhta loll olema, kui ta seda sisse ei pane. Mind isiklikult see ei häiri - mis siin vahet on kas mu rüü on punane/sinine või sitapruun - kui gameplay ja story on head, siis on kõik ju OK
Destiny 2 ka ainult särgi värvi saad osta. Aga mäng on nii grind ja igav, sest midagi head nad mängu lisada ei taha muidu mängijal liiga palju funni ja ei taha uusi pükse osta. Nii et mängu mängitavus ikka kannatab küll nende microde all. Destiny 2 enam ei mängi kah. Pärast stoorid tulev penskaritele m6eldud rutiine "content", kus sama sitta l6ppmatuseni nolifeda tuleb! NO F. WAY! _________________ zero
Tomorrow lingitud video kohaselt kõik MT on puhtkosmeetiline. Minul oleks probleem MTga ainult siis, kui see gameplay peaks mõjutama. _________________ Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Olen ma ainuke kes loodab Anthemist head (huvitavat) storyt?
Nagu kirjutasin selline ulmeteema pakub mulle huvi (maailmast teame päris vähe, aga seda mis teame on minus huvi tekitanud), ja demost nähtu (ei mänginud kuid vaatasin mitmeid striime) oli huvitav ja kaasakiskuv. Sisestas optimismi (ning tekitas soovi rohkem näha/kogeda).
Ma just mõtlesin, et kuidas nagu seda story-t jälgida kui ALATI oled 3 teise mängijaga.. kes sinust ette jõuavad mingit asja vajutavad jne.. pluss sõja ajal mitte sittagi ei kuule nagunii mida vennad räägivad sulle..
Shade kirjutas:
HDTanel kirjutas:
Tomorrow, kuradima mind ajab väga närvi ikka viimasel ajal kui näen mängus, mille eest peab inimene raha MAKSMA, microtransactioneid.
ffs 60€ mängus ei tohiks isegi kosmeetilisi asju olla.. tahavad raha kosmeetiliste asjade pealt siis tehke mäng tasuta mängitavaks ja kogugu nagu väga edukas Path of Exile.
Nüüd tuleb mõelda, et kui ostad 60€ eest mängu ära ja tahad seda lahedat rüüd mida teine kannab on valik kas maksad 20% mängu alghinnast ÜHE eseme eest või grindid 2 päeva jutti, et see nn tasuta saada.
Tere tulemast turumajandusse - niikaua kui on inimesed, kes seda ostavad, ei muutu kogu see süsteem kunagi. Vaata milliseid kasumeid teenitakse virtuaal pikslite müügist - tegija peaks ikka puhta loll olema, kui ta seda sisse ei pane. Mind isiklikult see ei häiri - mis siin vahet on kas mu rüü on punane/sinine või sitapruun - kui gameplay ja story on head, siis on kõik ju OK
Probleem on mängudega kus LOOT ja välimus LOEB. Sa grindid ehk sadu tunde mängu ning seal sa tahad grindida, et leida see ilus relv või rüü.. LISAKS lihtsalt headele asjadele aga UPS nüüd on kõik paywalli taga. Mida enam rahvas lubab sellisel asjal toimuda seda rohkem baas mängust ära võetakse ja topitakse raha taha peitu. VAHET POLE, et juba maksid 60€ mängu eest lol. _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Mida sa ajad? Kas inimene peab tõesti MAKSMA, et uusi transmog itemeid saada kuigi on mängu eest juba maksnud? Endgame grind on kõik loot ja mtx based sellistes mängudes. _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Mida sa ajad? Kas inimene peab tõesti MAKSMA, et uusi transmog itemeid saada kuigi on mängu eest juba maksnud? Endgame grind on kõik loot ja mtx based sellistes mängudes.
Tõsi, vana hea Diablo näiteks oleks Paywalli taga kinni olnud...
Sellest mängust rohkem ei loodagi kui head action-shooter-looterit, kui relvad ja muu huvitav loot on MT saavutatav, siis kaotab mäng mõtte jah. Üksikosa paarkümmend tundi võiks ju puhtalt kõmmutada, aga kuna mitmikosa üksteise vastu ka puudub, siis ei jäägi midagi teha, kui kättesaadav huvitav varandus puudub mängust.
RPG sugemetega mängus, kus loot on põhiline, on vale hoolida sellest, kuidas sinu tegelane välja näeb?! WTF
Kas RPG-s mitte pole olulisemad statsid? Või tõesti määrab tänapäeva mängu headuse see kas su rüü on lilla või erk punane, oradega või pealuuga? Nii kaua kui asi on kosmeetiline - tehku mis tahavad. Ja ma kordan ennast uuesti - nii kaua kui on olemas inimesed kes maskavad iga skinni eest, et lihtsalt ekraanil cool välja näha - süsteem ei muutu ja keegi ei hakkagi seda muutma. Fortnite skinni hunniku üle keegi ei kiunu, kuigi raha uhatakse sinna ikka mega kogustes.
Pigem tuleb loota, et dropidena on saadaval ka sellised asjad mida rulli eest soetada ei saa. _________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
OT: Fotnite on tasuta mäng, Anthemi eet maksad 60.
Edit: kui tahad 20 euriseid skinne müüa siis anna mäng niisama.
See "ainult kosmeetiline" on see suhtumine millpärast oli meil väga "rõõmustav" aasta 2018 mängunduses...
Tundub, et õnneks hakkab rahvas tiba üles ärkama ja vastu punnima sellele jamale.
Ise ehk vaataks Anthemi üle kui välja tuleb kuigi Warframe-ile on raske vastu saada
Kosmeetilisest lootist on kama 2. Töötab see ju väga edukalt viimastes Battlefield-ides. Mitte kedagi ei häiri. _________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kas RPG-s mitte pole olulisemad statsid? Või tõesti määrab tänapäeva mängu headuse see kas su rüü on lilla või erk punane, oradega või pealuuga? Nii kaua kui asi on kosmeetiline - tehku mis tahavad. Ja ma kordan ennast uuesti - nii kaua kui on olemas inimesed kes maskavad iga skinni eest, et lihtsalt ekraanil cool välja näha - süsteem ei muutu ja keegi ei hakkagi seda muutma. Fortnite skinni hunniku üle keegi ei kiunu, kuigi raha uhatakse sinna ikka mega kogustes.
Pigem tuleb loota, et dropidena on saadaval ka sellised asjad mida rulli eest soetada ei saa.
Oluline on kogu komplekt. Ma ei tea, kuidas sinuga on, aga mina üldjuhul tahan tegelase vormida oma eelistuste järgi. Kaasa arvatud välimuse. 1000h mingi generic tegelasega ringi karata... no ma ei tea. Omal ajal sai isegi Quake 3 Arenas pasavärvi pruuni asemele midagi rohkem isikupärast tegelasele valitud. Nüüd siis on 60€ mäng (baasversioon) ja 20€ skin. 20€ skin pole isegi tasuta mängus õigustatud (vähemalt minu jaoks). Aga noh, tuleb vist õnnelik olla, et enam neid lotokastidesse ei topita.
Oluline on kogu komplekt. Ma ei tea, kuidas sinuga on, aga mina üldjuhul tahan tegelase vormida oma eelistuste järgi. Kaasa arvatud välimuse. 1000h mingi generic tegelasega ringi karata... no ma ei tea. Omal ajal sai isegi Quake 3 Arenas pasavärvi pruuni asemele midagi rohkem isikupärast tegelasele valitud. Nüüd siis on 60€ mäng (baasversioon) ja 20€ skin. 20€ skin pole isegi tasuta mängus õigustatud (vähemalt minu jaoks). Aga noh, tuleb vist õnnelik olla, et enam neid lotokastidesse ei topita.
Selles suhtes see skin ei anna mängule muud juurde kui ainult välimuse. Egas siis kõike kujundust ka paywalli taha ei topita - värvi ja kujunda oma rüü milliseks tahad.
Suht pseudo kiun on ülesse lastud. Ma saan aru kui hädaldada, et kohe kui mäng ilmub on mingi day1 DLC ka millega saad lisa contenti ja see on kohe paywalli taga. Aga lihtsalt paari skini pärast hädaldada - nagu terve rüü kujundamine oleks paywalli taga
WoWis sai raid geariga 100 tunde uhatud ja isegi kui see nägi kole välja, midagi polnud teha - alguses polnud mingit transmogi ega miskit. keegi suurt kisa ei teinud. _________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kosmeetilisest lootist on kama 2. Töötab see ju väga edukalt viimastes Battlefield-ides. Mitte kedagi ei häiri.
BF on põhiline teiste wendade pwnimine, muu kola on teisejärguline.
Anthem on Diablo taoline action-looter, kus tobeda AI laskmine tüütab kähku ära, ainuke mis utsitaks ringi tuhlama oleks varandus. Aga kui see on ostetav, siis kaotab mängimine igasuguse mõtte. Trailerist oli näha, et peale bossi mahanottimist suurt midagi ei pudenenud, selmet varandust juurde lisada, võetakse see piskugi ära...
Sellises tempos jätkates maksab mäng 1-2 peale väljatulekut 20.- ja siis võib olla leiab teist samapalju DLC jaoks ka...
Edit: Mul isiklikult pole lisade ostmise vastu midagi(ise sai hiljuti 1.5x mänguhinda DLC alla pandud, sest oli väärt seda)- aga need peaks pakkuma midagi ekstra erilist, mitte mängu enda põhiomadusi kallima raha eest. N: võiks voice modulation pack olla- AI abilise saaks panna rääkima näiteks Cortana häälega vms; Raudmehikese saaks panna rääkima Robert Downing Jr hääle või kasvõi Arnie häälega. Võiks olla lisaframe, mille DPS jääks samaks aga teeks midagi väga cooli. MT peaks mängu 10/10 hinnangu viima 12/10 peale. Aga kõik see nõuaks lisapingutust, mis polegi nende MT eesmärk, pigem üritatakse väikse vaevaga suurt pappi kokku ajada.
võtsin Origin Access Premieri ligi ja proovin täna pisut demotada. Eks näis, kuidas välja tuleb. Jutud käivad, et pessuka KB+M on pisut fixi saanud ja ka suuremad kalad on ära uputatud. MTX asi praegu väga ei koti. olgu seal misiganes. Seni kuni lootimise teel midagi ägedat selga saab, siis on kõik ok. premieri boonusega tuleb ka pisut kraami (soft-MTX).
võtsin Origin Access Premieri ligi ja proovin täna pisut demotada. Eks näis, kuidas välja tuleb. Jutud käivad, et pessuka KB+M on pisut fixi saanud ja ka suuremad kalad on ära uputatud. MTX asi praegu väga ei koti. olgu seal misiganes. Seni kuni lootimise teel midagi ägedat selga saab, siis on kõik ok. premieri boonusega tuleb ka pisut kraami (soft-MTX).
täna kell 19 algab.
see nädalavahetus on tõesti tasuta open demo. Aga veidi olen jälginud ja võib proovida küll. veebruari keskelt saab esimene sats peale.
Okei ma juba näen ära miks see mäng sureb esimesel nädalal.. väga lappes.. tahan seda lõpu missiooni minna hard tasemel tegema aga matchmaking ei leia MITTE ÜHTE inimest ka, kes seda teeks.. ja üksinda ei lase mitte mingil juhul mängida :/ fuck this. Juba näen ette kuda ootad sada aastat matchmakingut ning kui mängu jõuad on isu juba läinud ja ALT F4.
edit: Jääb otsima matchi ka easy ja normali peal.. nojah siis.. eks panen mängu kinni. Oli fun demo lol
edit2: nvm, mängust välja tulles hakkas alles UPDATE tegema.. peale update sain teistega mängima loading screenid aga ikka 1h pikad m.2 SSD-l. _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Tegin juba uninstalli ära. Tore, et sai proovida ja veenduda, et see pole midagi minu jaoks. Arvatavasti The Division 2 on sellest asjast ikka palju parem.
EA võiks ennast üldse kinni panna. Mõttetu firma.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.