|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
22.12.2018 15:31:00
|
|
|
Mul sama jama 4G koduinternetiga (netipulk). Vahel töötab nädal laitmatult ja siis lambist nett kaob ja tagasi ei tulegi. Restart ka ei aita. Lambist tuleb tagasi millagi päeva või kahe pärast.
Lepingulise kaardiga pole kordagi sellist jama.
Teliast öeldakse levi levi levi. No ei saa olla kui teine kaart toimib.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
22.12.2018 16:43:17
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Mul sama jama 4G koduinternetiga (netipulk). Vahel töötab nädal laitmatult ja siis lambist nett kaob ja tagasi ei tulegi. Restart ka ei aita. Lambist tuleb tagasi millagi päeva või kahe pärast.
Lepingulise kaardiga pole kordagi sellist jama.
Teliast öeldakse levi levi levi. No ei saa olla kui teine kaart toimib.  |
sim teise seadmesse, mõistlik testida, sim ise kinni käima ei käi.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
26.12.2018 15:07:16
|
|
|
Huawei p20 pro. Samuti päevas paar korda nii, et kõik äpid näitavad interneti puudust. Telegram, hangouts, fb messenger jne. Lennureziimi ja tagasi, restart või wifi sisse/välja toob 4g neti tagasi
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
28.12.2018 14:21:10
|
|
|
Lepingulisest ärikliendist number üle isiklikule Super kõnekaardile tehtud, toimib.
Äpis saan tellida näiteks S kombo:
2€ eest 2GB 4G netti 1 kuuks (kiirus piiramatu)
kõned teistele Superitele piiramatu
100 SMSi tasuta.
Lepinguline pakuti kõned 3€ + 1GB 5€
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
28.12.2018 15:52:42
|
|
|
| Küsides saab 12 gb netti+ 3 sellest välismaal +4000 minti+ 4000 sõnumit 4.90 € eest
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
28.12.2018 15:55:06
|
|
|
| + kõned 5€?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
28.12.2018 15:57:34
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| + kõned 5€? |
kõik kokku.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
29.12.2018 10:35:23
|
|
|
| Siin hiljuti oli kelllelgi miskine skeem kuidas Teliast tasuta rendile saada DG400P. Olen Telia1'e klient ja hetkel 200/200 @ 25€ kuu + rendin inteno dg200A'd. Kibelen 500se järgi ja wifi speedi tahaks ka täiendada - on hetel mingit varianti see dg400p ka tasuta rendile saada?
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri_s
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.06.2004
|
29.12.2018 11:29:50
|
|
|
| Flab kirjutas: |
| Siin hiljuti oli kelllelgi miskine skeem kuidas Teliast tasuta rendile saada DG400P. Olen Telia1'e klient ja hetkel 200/200 @ 25€ kuu + rendin inteno dg200A'd. Kibelen 500se järgi ja wifi speedi tahaks ka täiendada - on hetel mingit varianti see dg400p ka tasuta rendile saada? |
Küsi Teliast otse, äkki annavad?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
29.12.2018 12:37:04
|
|
|
Flab, milles probleem? Võta 500/500 nett 300/300 hinnaga ja saad ka DG400P tasuta?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
05.01.2019 09:57:56
|
|
|
| Oliverk kirjutas: |
| Küsides saab 12 gb netti+ 3 sellest välismaal +4000 minti+ 4000 sõnumit 4.90 € eest |
Mul on 2 nr selline pakett ühte kasutan ise ja teist laps ja ei ole suutnud veel neid nr meist kumbki täis kulutada telefonis siis
Ma ei tea, et kuskil oleks odavamat standard paketti väga on (Elisal oli selline küll vahepeal 4.- eest saada ei tea kas ka enam)
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-froggy
HV kasutaja
liitunud: 14.01.2010
|
05.01.2019 10:07:22
|
|
|
| Oliverk kirjutas: |
| Küsides saab 12 gb netti+ 3 sellest välismaal +4000 minti+ 4000 sõnumit 4.90 € eest |
Diili või Telia pakett on see?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
05.01.2019 11:15:14
|
|
|
| Ma vist pean hakkama 4.9€ küsima. Tele2 saab soodus aeg läbi ja juba tuli kiri, et 4,8€ pealt tõstavad 8€ peale. Lisaks vähendavad andmemahtu 15G pealt 5 peale. Miks seda tehakse, et taas saaks ühe SIM kaardi prügikasti visata ja paberipahna toota?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
05.01.2019 11:40:55
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| Ma vist pean hakkama 4.9€ küsima. Tele2 saab soodus aeg läbi ja juba tuli kiri, et 4,8€ pealt tõstavad 8€ peale. Lisaks vähendavad andmemahtu 15G pealt 5 peale. Miks seda tehakse, et taas saaks ühe SIM kaardi prügikasti visata ja paberipahna toota? |
seda tehakse selleks, et sundida sind operaatorit vahetama
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
05.01.2019 13:51:54
|
|
|
ma saatsin Elisa kirja, et "let's not beat around the bush", keegi ei võida sellest kui numbri reaalselt liikuma panen. panin omad tingimused paika, nüüd ootan vastukaja
muidu sama olukord nagu pois11-l - soodukas saab läbi.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marli1
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2004
|
05.01.2019 14:28:11
|
|
|
| Kui vähegi saab siis üritage igasugustest tähtaegsetest soodustustest ja "tasuta" seadmetest kaugele hoida. On ehk lootust et siis jõuga raskem paketi kallale asuda opekal. Elisaga muidugi positiivsed kogemused endal puuduvad- pidi ikka liiguatama numbrit.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
07.01.2019 12:25:31
|
|
|
| marli1 kirjutas: |
| Kui vähegi saab siis üritage igasugustest tähtaegsetest soodustustest ja "tasuta" seadmetest kaugele hoida. On ehk lootust et siis jõuga raskem paketi kallale asuda opekal. Elisaga muidugi positiivsed kogemused endal puuduvad- pidi ikka liiguatama numbrit. |
Neid letialuseid asju vist väga tähtajatult ei taheta enda?
Kui operaator tahab sooduse lõppedes jõuga midagi suruda siis läheb ju number liikuma, kui just väga laisk kasutaja pole.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
07.01.2019 12:28:14
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| marli1 kirjutas: |
| Kui vähegi saab siis üritage igasugustest tähtaegsetest soodustustest ja "tasuta" seadmetest kaugele hoida. On ehk lootust et siis jõuga raskem paketi kallale asuda opekal. Elisaga muidugi positiivsed kogemused endal puuduvad- pidi ikka liiguatama numbrit. |
Neid letialuseid asju vist väga tähtajatult ei taheta enda?
Kui operaator tahab sooduse lõppedes jõuga midagi suruda siis läheb ju number liikuma, kui just väga laisk kasutaja pole. |
Antakse ikka. Suu tuleb lahti teha.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
09.01.2019 14:38:05
|
|
|
Diili iseteenindusse sisenemine hetkel häiritud ID kaardiga? Igale poole mujale (Telia, Swedpank) saab.
edit: Piisas Chrome restardist.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
14.01.2019 14:54:00
|
|
|
No mis te jaurate, et Telia soodustusi ei paku. Alles detsembris pakuti lisakanaleid ja salvestusteenust, viimase kohta leidsin täna postkastist, et
| tsitaat: |
Tere, kliendinimi!
Aitäh, et tellisite Lisakanalite paketi!
Selle põneva sisu veelgi mugavamaks vaatamiseks kingime Teile 6 kuuks tasuta Salvestamise (tavahind 5 € kuus). Soodustuse kasutamiseks helistage klienditeeninduse numbril 123 või pöörduge lähimasse Telia esindusse enne 01.02.2019. Pakkumine kehtib, kui jätkate ka Lisakanalite paketi tellimist. |
Eile tuli meelde kodus küsida, et kas keegi seda telia HBO teenust ka on kasutanud. Pööritati silmi, et misasja, ahh pole aega..
Juba kuu aega teenus sees ja keegi kuramus ei vaata..
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
15.01.2019 18:46:36
|
|
|
Igasugu blogijatele on seega saateid teha küll
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
15.01.2019 18:52:05
|
|
|
... üsna ambitsioonikas plaan, kui selle eesmärgiks saakski peamiselt kohalike sündmuste kajastamine, siis see oleks küll tervitatav. Meil toimub päris palju huvitavat, kuid kahjuks ERR igale poole ei jõua ja suur osa sündmusi pole ka päris nende skoop. Seega, jääb paljust huvitavast lihtsalt ilma või saab alles tagantjärgi teada, et midagi toimus ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaabakas
HV veteran

liitunud: 01.04.2002
|
15.01.2019 19:18:20
|
|
|
Tere Tallinn, tere Eesti, siin me nüüd siis oleme.
_________________ Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea. |
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
17.01.2019 19:05:23
|
|
|
| tsitaat: |
| Aega läks, aga nüüd on see uuringutega kindlaks tehtud, et avatud kontor töötegemist ei soosi. |
https://tarbija24.postimees.ee/6497013/uus-trend-avatud-kontorite-aeg-on-moodas-elagu-kabinetivaikus?_ga=2.54686505.329946845.1547669886-612986209.1547669886
Telia reklaamis ju ka oma huipu ägedat avatud korrusmaja. Tuled "tööle" otsid nurgakese ja nokitsed seal
| tsitaat: |
| Nii tuleb näiteks Telia töötajatel hommikul tööle tulles käituda otsekui laulusalmi järgi ehk «otsi töökohta, kus sa saad». Telia hoone kõrvale kerkinud Pipedrive kontoris aga tehakse taas tööd kabinetivaikuses ning selle tagamiseks on kõvasti vaeva nähtud. |
Kas juba hakatakse Telias vaheseinasid eitama?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simon10362
HV vaatleja
liitunud: 02.01.2013
|
17.01.2019 19:07:35
|
|
|
Ma olen seal sees käinud ja egas midagi.
Väga kihvt ja ilus on.
Küll aga, töötada seal päevad läbi vast väga ei tahaks.
See idee et koguaeg on kellegi teise nina sinu ekraanil lihtsalt tekitab sellist närvilisust muud midagi.
Ja see pole ainult minu arvamus.
Aga oli ehk ka aeg sellest aru saada. Ega ma algusest peale ei uskunud et see väga mugav olla saab. Telia puhul tuleb ka arvestada seda et nende töökohad selles uhiuues ägedas hoones on mobiilsed. Ehk iga hommik pead omale krabama uue laua. See oli vähemalt sedasi siin aastake tagasi, niikaua kui ma eemal olen olnud.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
18.01.2019 02:04:54
|
|
|
Selle uue maja töötulemustest või õigemini nende puudumisest on ju näha kui efektiivne see "otsi kohta kus sa saad" poliitika on.
Teenindajad ajavad mingit suva iba ja isegi robot ei suuda enam normaalseid kuuarveid koostada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
18.01.2019 10:37:42
|
|
|
mul on olnud au telia mustamäe majas mõne aja tööd teha. kulus umbes 10min, kui tuli tahtmine sealt jalga lasta. see lärm ja pidev ringi sahmimine hakkab väga ruttu ajude peale. selline kontor täitsa töötab igasugustele tegelastele, kes läpaka ja kohvikruusiga ühelt koosolekult teisele tõttavad, aga kui on vaja keskenduda, siis kindlasti ei. seal on mingid vaikuseruumid ka, kus laudadel väikesed vaheseinad vahel on, need olid kõik täis.
robotitega seoses - selle maja fuajees on üks robot, kes vist peaks suutma teed juhatada või midagi... niipalju, kui ma näinud olen, siis ta lõugab omaette näoga seina või mõne potilille poole.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
18.01.2019 13:11:44
|
|
|
| seeru kirjutas: |
Selle uue maja töötulemustest või õigemini nende puudumisest on ju näha kui efektiivne see "otsi kohta kus sa saad" poliitika on.
Teenindajad ajavad mingit suva iba ja isegi robot ei suuda enam normaalseid kuuarveid koostada. |
Teenindajad töötavad esindustes, mitte Mustamäe tee 3 majas. Sinu loogika järgi ei tohiks siis ka tehnikud enam oma tööd osata.
| taavi kirjutas: |
| robotitega seoses - selle maja fuajees on üks robot, kes vist peaks suutma teed juhatada või midagi... niipalju, kui ma näinud olen, siis ta lõugab omaette näoga seina või mõne potilille poole. |
https://iseteenindus.telia.ee/uudis/-/uudis/telia-uues-peakontoris-votab-kulalisi-vastu-baltimaades-ainulaadne-humanoidrobot-pepp-1
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
18.01.2019 14:07:26
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| seeru kirjutas: |
Selle uue maja töötulemustest või õigemini nende puudumisest on ju näha kui efektiivne see "otsi kohta kus sa saad" poliitika on.
Teenindajad ajavad mingit suva iba ja isegi robot ei suuda enam normaalseid kuuarveid koostada. |
Teenindajad töötavad esindustes, mitte Mustamäe tee 3 majas. Sinu loogika järgi ei tohiks siis ka tehnikud enam oma tööd osata.
|
Minul pole mingit loogikat Telia kohta.
Pooletoobiseid tehnikuid on neil igal ajal olnud ja oskajaid on ka igal ajal olnud.
Ma olen näinud olukorda kus lihtsa töö tegemiseks tuli ühe tehniku asemele teine pädevam saata.
Ja eks üldine olek peamajas mõjutab tahes tahmata ka esindusi.
Agas uuest majast alates on selgelt midagi lipa-lapa.
Fuajee robot ei ole ikka veel välja tõstetud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
18.01.2019 14:21:03
|
|
|
| seeru kirjutas: |
| Agas uuest majast alates on selgelt midagi lipa-lapa. |
Mulle on silma jäänud, et pärast iga Telias tehtud muudatust on üldsuse arvates selgelt midagi valesti. Olgu selleks EMT, Elioni ja Telekomi liitmine, esinduste sulgemine, klienditoe koondamine ühe numbri alla, visuaalse kujunduse muutmine jne.
| seeru kirjutas: |
| Fuajee robot ei ole ikka veel välja tõstetud? |
Ei ole. Kas see häirib sind?
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
18.01.2019 14:28:37
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| seeru kirjutas: |
| Agas uuest majast alates on selgelt midagi lipa-lapa. |
Mulle on silma jäänud, et pärast iga Telias tehtud muudatust on üldsuse arvates selgelt midagi valesti. Olgu selleks EMT, Elioni ja Telekomi liitmine, esinduste sulgemine, klienditoe koondamine ühe numbri alla, visuaalse kujunduse muutmine jne.
| seeru kirjutas: |
| Fuajee robot ei ole ikka veel välja tõstetud? |
Ei ole. Kas see häirib sind?  |
järjest hoolimatum suhtumine klientidesse on ju kõigile märgatav
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
18.01.2019 14:44:24
|
|
|
| Mnator kirjutas: |
| järjest hoolimatum suhtumine klientidesse on ju kõigile märgatav |
Kõigile? Kindel? Äkki kellegi jaoks on ikka miskit paremaks kah läinud?
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
18.01.2019 15:05:09
|
|
|
| selle firma puhul pole enam midagi kindel
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
18.01.2019 16:19:13
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| seeru kirjutas: |
| Agas uuest majast alates on selgelt midagi lipa-lapa. |
Mulle on silma jäänud, et pärast iga Telias tehtud muudatust on üldsuse arvates selgelt midagi valesti. Olgu selleks EMT, Elioni ja Telekomi liitmine, esinduste sulgemine, klienditoe koondamine ühe numbri alla, visuaalse kujunduse muutmine jne.
| seeru kirjutas: |
| Fuajee robot ei ole ikka veel välja tõstetud? |
Ei ole. Kas see häirib sind?  |
Ei häiri. Võibolla mäletan valesti aga kuskil justkui oli mingi uudisnupp, et tõsteti minema.
Telia kõiki muudatusi üldsus ei tea, mis kellelegi valesti tundub, ju siis on põhjus miks tundub.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
18.01.2019 16:45:01
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Mnator kirjutas: |
| järjest hoolimatum suhtumine klientidesse on ju kõigile märgatav |
Kõigile? Kindel? Äkki kellegi jaoks on ikka miskit paremaks kah läinud?  |
Ma loodan, et minu jaoks läheb paremaks. Iga päevaga jõuab optiline majani lähemale ja samuti iga päev vaatan õhinaga, kus täna Corle mehed müttavad nagu väike laps. Aga no ju siis on see kaabel mulle nii oluline.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XenaNax
HV vaatleja
liitunud: 06.05.2016
|
19.01.2019 06:10:48
Telia netiühendus |
|
|
Tere.
Äkki keegi oskab vastata...
Hakkasin kasutama Telia netti, millega on aga teatud lehtedel käimine probleemne. Nimelt siis sellised pokkeri ja kasiinosaidid, mille EMTA on blokeerinud. Kasutasin eelnevalt starmani/elisat, siis ei ole probleemi olnud, kuna olen oma seadmete netiseaded muutnud selliseks, mis laseks mul neid saite külastada.
Ehk siis eelistatava DNS serveri aadress on muudetud 8.8.4.4, alternatiivse serveri aadressiks 8.8.8.8.... ja seni on kõik ilma tõrgeteta toiminud
Hakates kasutama aga Teliat, näib, et sellest ei piisa....
Äkki targemad inimesed oskavad anda nõu ja ideaalis ka mõne näpunäite, mida tegema peaksin, et asi korda saada
Võibolla peaksin äkki ruuteri seadistusi muutma või .....
Igal juhul loodan siiralt, et siin leidub keegi, kes mind aidata oskab...
EDIT
Leidsin ise lahenduse. Pidi hoopis ipv6 dns serveri aadressi muutma. google andis ka vajaliku aadress
Kõike paremat
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vutt
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2003
|
19.01.2019 13:47:45
|
|
|
Hm!
Tundub, et Inteno fw upgrade käigus kustub kogu käsitsi tehtud seadistus (port fw, stat IP-d, etc). Välismaal olles ei saanud järsku oma suunatud portidele ligi.
Koju jõudes selgus, et parool resetitakse ka.
Veidi piinlik Telia poolt oli muidugi see, et telefoni support ei oskanud mind default parooliga aidata.
Mis seal siis ikka. Võtsin HV foorumi lahti ja vastus, kust parooli leiab, 5 sek leitud.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
23.01.2019 11:57:08
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Lepingulisest ärikliendist number üle isiklikule Super kõnekaardile tehtud, toimib.
Äpis saan tellida näiteks S kombo:
2€ eest 2GB 4G netti 1 kuuks (kiirus piiramatu)
kõned teistele Superitele piiramatu
100 SMSi tasuta.
Lepinguline pakuti kõned 3€ + 1GB 5€  |
Teenindaja väitis, et tasuta kuid siiski sokutati vaikselt ka ümbervormistamise tasu hiljem 4,09€
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
23.01.2019 13:27:50
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| DVDRW kirjutas: |
Lepingulisest ärikliendist number üle isiklikule Super kõnekaardile tehtud, toimib.
Äpis saan tellida näiteks S kombo:
2€ eest 2GB 4G netti 1 kuuks (kiirus piiramatu)
kõned teistele Superitele piiramatu
100 SMSi tasuta.
Lepinguline pakuti kõned 3€ + 1GB 5€  |
Teenindaja väitis, et tasuta kuid siiski sokutati vaikselt ka ümbervormistamise tasu hiljem 4,09€  |
Vaidlusta. Kui see tegevus toimus telefonitsi, siis on see eriti lihtne - kõned salvestatakse ja selle järgi saab kontrollida su väidet. Kui tõesti klienditeenindaja eksis, tehakse sulle tagasiarveldus. Olen ise selle läbi teinud kliendina nii Tele2 kui Telia puhul.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
23.01.2019 13:36:20
|
|
|
Kuna hinnakirjas see ilusti olemas (4€), las jääb sinnapaika. 9 senti võeti niisama juurde, röövlid rsk.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
23.01.2019 13:37:37
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| Kuna hinnakirjas see ilusti olemas (4€), las jääb sinnapaika. |
Ise tead. See, et hinnakirjas on, ei mängi rolli. Kui lubati soodustust, siis pead selle ka saama. Tele2-ga oli täpselt sama asi. Küsisin, et kas tuleb ka paketivahetustasu nagu hinnakirjas. Öeldi, et ei tule, teevad mulle tasuta. Arvel ilutses hiljem siiski paketivahetustasu. Helistasin, rääkisin ära, kuidas oli. Järgmisel arvel tehti selle võrra soodustust.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
23.01.2019 17:33:06
|
|
|
Sain sellise meili
| tsitaat: |
Kui praegune operaator kipub lahjaks jääma – elamusi on kuidagi vähe ja üldse ei paku enam pinget – siis lenda meile üle!
Tule oma numbriga Elisasse nüüd ja kohe, sest kärmematele kärbestele anname särtsaka Samsung Galaxy A6+ nutitelefoni tervelt 25% soodsamalt.
Ega üle tulemises sinu jaoks midagi piinlikku ei ole. Sina avaldad lihtsalt soovi ja meie ise korraldme sinu praeguse operaatoriga kõik ära.
|
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
23.01.2019 18:14:29
|
|
|
No selle A6+ 25% peale ei hakka kulmugi liigutama. Sisuliselt peaks selle odavlutsu tasuta saama üleminekuga.
Lisaks see telefon on Elisas 25% kallim, https://www.hinnavaatlus.ee/1183835/samsung-galaxy-a6-2018-32gb-black/ , kui mujalt ostes saaksid.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
25.01.2019 11:39:39
|
|
|
Milles probleem? Järelikult Telia ongi realiseerinud ennekõike "featuurid" mida ollakse nõus kinni maksma. Äriettevõtte peamine eesmärk ongi kasumi teenimine.
Hästi tehtud.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
25.01.2019 14:31:31
|
|
|
Seal artiklis on ilus jutt kuidas Telia on eelmine aasta 50 miljonit Eesti turule investeerinud ja kuidas kaasagne internet on 50 000 koduni jõudnud...
Kuid tahes tahtmata vaatab igaüks seda asja oma väikese mätta otsast ja näiteks minu mättani ei ole eelmine aasta midagi jõudnud...
Hea lause on ka seal
| tsitaat: |
| Telia Eesti üksuse tegevuskasum (EBIT) kasvas aastaga 35 protsenti 440 miljoni Rootsi krooni ehk 42,9 miljoni euroni, teatas emafirma Stockholmi börsile. |
Telia põhiarveldus käib Rootsi kroonides ja Eesti näeb nendest sadadest miljonitest igaaastastest Eestis teenitud kasumitest ainult und.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
25.01.2019 17:29:25
|
|
|
Mul tuldi tööl lollimobla paketti muutma. Tra on debiilikud näevad, et see kiviaegne ja vaid helistamiseks mõnele vanale kliendile st. seda mobla kasutab firma asutaja.
Milles siis idee telia poolt?
2.- asemel (+1.- tuli juba varem juurde) tahavad nad teenida +4-5.- juurde kui jätan tähelepanuta või kinnitan.
Samas avastasin, et ka suhteliselt mõttetu number kasutab varasema 1.- asemel +5.-
Seega on teema vähemalt niipalju motiveeriv, et ilmselt lõpuks pole ühtegi numbrit enam Telias.
Veel 4a tagasi oli seal 6-8 numbrit.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
25.01.2019 18:23:31
|
|
|
Magic, mida sa arvad, kust see "röögatu kasum" nagu leheneeger ülalpool pealkirjas väljendus, Telial ka tulema peaks
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|