Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2019 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 61, 62, 63  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2019 17:54:47 vasta tsitaadiga

Norm, rohkem polegi vaja.
Kõike ei jõua nagunii jälgida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2019 23:07:35 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kõik Eesti telekanalid näitavad midagi, suuresti katsed on dubleeritud vast, kanal2 hakkab siis kõige rohkem näitama.
https://sport.postimees.ee/6491710/kanal-12-ja-postimees-hakkavad-naitama-autoralli-mmi

Aga üldiselt plaanin wrc+ edasi kasutada


Wrc All live või Wrc+?

Wrc all live on ikka väga hea...
Ja kaljuveeril selle 8+ eur all live vastu võidelda vist suht raske ikkagi...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2019 00:49:33 vasta tsitaadiga

All live ikka jah thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elevant
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009




sõnum 08.01.2019 22:57:41 vasta tsitaadiga

märgin teema ära
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2019 00:19:15 vasta tsitaadiga

Rallisport...... http://sport.delfi.ee/news/auto/maailm/video-venelane-soitis-dakari-rallil-pealtvaataja-jalast-ule-ning-sai-disklahvi-soitja-ei-saanud-arugi-mis-juhtus?id=85005907

Kohtunikud on jobud icon_idea.gif
Veoautoga üle jala ja pead tundma liiva sees icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2019 03:59:03 vasta tsitaadiga

Pealtvaatajad ka paras jobu.
Rekka tuleb sinu poole ja ooo ehk keerab ära...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elevant
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009




sõnum 13.01.2019 11:16:25 vasta tsitaadiga

Markko Märtini MM Motorspordist väike dokumentaal väljas:
https://www.youtube.com/watch?v=jhkjzig__MA
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2019 14:14:18 vasta tsitaadiga

elevant kirjutas:
Markko Märtini MM Motorspordist väike dokumentaal väljas:
https://www.youtube.com/watch?v=jhkjzig__MA


Tis video unavable. icon_sad.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2019 15:32:09 vasta tsitaadiga

SirVorkars kirjutas:
Pealtvaatajad ka paras jobu.
Rekka tuleb sinu poole ja ooo ehk keerab ära...

Veokijuht oli ka PISUT jobu, sõidab hooga inimeste suunas ja LOODAB, et need ise eest ära saavad. doh.gif

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2019 18:25:40 vasta tsitaadiga

Priske poiss icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2019 23:34:29 vasta tsitaadiga

Täitsa mehe mõõtu
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 01:53:16 vasta tsitaadiga

Raiku kirjutas:
SirVorkars kirjutas:
Pealtvaatajad ka paras jobu.
Rekka tuleb sinu poole ja ooo ehk keerab ära...

Veokijuht oli ka PISUT jobu, sõidab hooga inimeste suunas ja LOODAB, et need ise eest ära saavad. doh.gif


Sa vist pole rekka roolis olnud ja veel kiiver ja muu mudru peas/ümberringi...
Meil siit muidugi hea vaadata, et inimesed ees, aga tema võibolla tuli üle luite ja kui üle tulnud oli ei näinud kedagi ja andis talda... arvestades et seal peabki talda andma. Pidurdad oledliiavs kinni kohe niiraske masinaga.
Arvesta, et ta istub sügaval sportistmes ja mingi max 25( vb isegi rohkem) meetrit ta enda ette ei näe(ehk see mis mis 25m varem ta silme eest läbi jooksnud peab meeles olema), lisaks veel kiiver mis piirab vaatevälja... ja pidev kalkulaator peas lammutab pidevalt kus, mis ,kuidas, mis on, oli ja mis tuleb...

Male on ralli ja rekka juhtimse kõrval lapsemäng....
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 02:24:43 vasta tsitaadiga

Huvitav... kas mina näen miskit teist videot kui teie?
1. Rekka tuli esmalt pikalt allapoole, mitte ei sõitnud kuskilt üle luite.
2. Vaata seda sügaval korvistmes istuvat sõitjat
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 03:20:05 vasta tsitaadiga

Vaata video uuesti üle.
Rekka sõitis ülesmäge kui inimene alla jäi.
Rahvas jooksis laiali.
Juht eeldas et pealtvaatajad nii lambad pole, et jäävad sinna ette mähkima ja andis talda, isegi proovis põiget teha.
Kui juht poleks talda andnud, oleks ta sinna kinni jäänud, temal ikka võistlusmõte peas ja sellele pühendunud.
Tema ei näinud kes pääses või mitte.
Õnnetuseks keegi jäi alla ja see nagu murphy seadus.
Kus tegijaid, seal nägijaid/allajääjaid

Teiseks mine istu sinna masinasse ise ja siis jaga pilte siin ja arutle mis istmes sõitja istub ja mida näeb...
Mis sa arvad, et tolle sõitja seadistus oli sama mis antud pildil?
Samas isegi antud pildil nähtavus ikka suht kaugele masina ette... ja 3-4 meetrit masina ees inimene kukub juht seda elusees enam ei näe...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 08:45:39 vasta tsitaadiga

SirVorkars kirjutas:
Vaata video uuesti üle.
Rekka sõitis ülesmäge kui inimene alla jäi.
Rahvas jooksis laiali.
Juht eeldas et pealtvaatajad nii lambad pole, et jäävad sinna ette mähkima ja andis talda

Viimane hetk jah sõitis ülesmäge, kuid see ei mängi rolli trajektori valikul.

SirVorkars kirjutas:
Mis sa arvad, et tolle sõitja seadistus oli sama mis antud pildil?
Antud pildil ongi seesama sõitja just sellesama autoga ja just praegusel rallil doh.gif
Ja rahvas eeldas, et juht nii lammas ei ole, et joonelt nende peale sõidab.

SirVorkars kirjutas:
Kui juht poleks talda andnud, oleks ta sinna kinni jäänud, temal ikka võistlusmõte peas ja sellele pühendunud.

Kui pealtvaataja poleks hirmul olnud, siis ta ei oleks nii rapsinud ja liiva sisse kinni jäänud ja kukkunud.

Ehk siis tahan öelda, et õnnetuse algne põhjus võis olla pealtvaatajate ebakorrektne paiknemine, kuid ka juht võiks pisut olukorda hinnata...
It takes two to tango!

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 22:46:12 vasta tsitaadiga

Raiku kirjutas:

Ehk siis tahan öelda, et õnnetuse algne põhjus võis olla pealtvaatajate ebakorrektne paiknemine, kuid ka juht võiks pisut olukorda hinnata...
It takes two to tango!


Kusjuures oligi nii olnud, et pealtvaatajad olid ise omale vaatamiskoha teinud kuna korraldajate vaatajakohad olid nii igavad olnud.
Aga veits vale koha peale sattusid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2019 21:00:55 vasta tsitaadiga

https://www.autosport.com/wrc/news/141031/gronholm-to-contest-wrc-sweden-in-a-toyota
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2019 08:14:28 vasta tsitaadiga

see kui dakaril mõni loll alla jääb siis see on loomulik kadu, vaadake kuskohtades inimesed seisavad ja mida nad teevad, idioodid.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2019 08:24:14 vasta tsitaadiga

Teemale märk maha.
Õnneks pole enam esimese ralli alguseni enam kaua jäänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2019 08:43:32 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
see kui dakaril mõni loll alla jääb siis see on loomulik kadu, vaadake kuskohtades inimesed seisavad ja mida nad teevad, idioodid.
Spoiler Spoiler Spoiler
pole sellesse viitsinud üldse süveneda aga how the fc peaks seal aru saama, kust rada läheb? icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2019 12:38:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:

pole sellesse viitsinud üldse süveneda aga how the fc peaks seal aru saama, kust rada läheb?

põmst ei lähegi, GPS paned ja motikamehed kasutavad teinekord mõne auto sõidujälge ära.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2019 23:03:21 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
tsitaat:

pole sellesse viitsinud üldse süveneda aga how the fc peaks seal aru saama, kust rada läheb?

põmst ei lähegi, GPS paned ja motikamehed kasutavad teinekord mõne auto sõidujälge ära.


Tahtsin ka öelda, et ilma gps-ta seal oleksid kadunud isik...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2019 12:22:20 vasta tsitaadiga

Mingi promo potsatas postkasti.
WRC+ aastaks kõigest 72€ eest (tavahind 89,99€)
-20%

Use promo code:
WRC2019
https://plus.wrc.com/en/

EDIT: Kehtib ainult aastasele paketile, mitte per month.


viimati muutis Lord Ami 19.01.2019 13:08:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2019 12:48:28 vasta tsitaadiga

7 korda kuu võtta on kokkuvõttes ikkagi odavam (62,93€).
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2019 13:20:40 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
7 korda kuu võtta on kokkuvõttes ikkagi odavam (62,93€).

Spoiler Spoiler Spoiler

Rallid toimuvad 24 jaanuar - 17 november, ehk et 10-11 kuud peaks ikkagi ostma.

EDIT: Sul on ikkagi õigus, minu viga icon_smile.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2019 20:16:46 vasta tsitaadiga

Enne WRC algust sai soojenduseks külarallil käidud... Oli suht rahulik
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2019 13:07:15 vasta tsitaadiga

Sai ka ajaviiteks Lätis rallit vaatamas käidud. Korra saime ka üht eestlast hangest välja kangutatud, päris mitu minutit nägime kurja vaeva.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2019 15:08:46 vasta tsitaadiga

TVPlaySports'il ja Delfi enam ei näita WRC?
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2019 23:27:08 vasta tsitaadiga

Eesti meedia ja ERR on õiguste omanikud sel hooajal. ERR näitab vist vaid power stage lives ja eesti meedia ülejäänud (ehk siis kanal 12 ja Ma ei tea kas postimehes ka miskit näidatakse)

E: https://sport.ohtuleht.ee/920290/m-spordi-eesmark-aastaga-peab-teenima-nii-palju-raha-et-saaks-taas-ott-tanaku-palgata

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2019 13:28:10 vasta tsitaadiga

Mõlemad näitavad. Kanal 12 ja Postimees veebis.

https://sport.postimees.ee/6505870/kanal-12-ja-postimees-on-algaval-wrc-hooajal-ametlik-rallikanal

Kust kohast näiteks delfi shakedown aegu saab. Live pilt pidavat ka jooksma
WRC-all Live ei leia noh.... maps ainult näitab kus isikud hetkel on.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2019 13:37:04 vasta tsitaadiga

VB ülekande õiguse meestel on mingid omad vahendid või ajakirjanikel oma nurk, shakedown pole küll live pildis näidatud.
Muidu saab siit aegu jms https://www.ewrc-results.com/shake/52398-rallye-automobile-de-monte-carlo-2019/
Live hakakb ikka koos SS1-ga õhtal 7+ tundi jäänud.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2019 13:49:58 vasta tsitaadiga

Ahh õige, ma selle ewrc lehe unustasin täitsa ära.
Tänud.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.01.2019 14:05:47 vasta tsitaadiga

Eh, Latvala käis juba väljas. Kui ta nii jätkab siis ta varsti ei jätka enam icon_smile.gif Tõotab huvitav hooaeg tulema icon_lol.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2019 14:38:45 vasta tsitaadiga

JM näpuviga
https://twitter.com/i/status/1088391697241948161
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elevant
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009




sõnum 24.01.2019 15:45:29 vasta tsitaadiga

Shakedownist oli Facebookis live video üleval küll WRC endal lehel, aga seda siis esimese 30min jooksul
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2019 15:54:34 vasta tsitaadiga

Huvitav, et siin andmeid enam pole
https://www.wrc.com/en/wrc/results/monte-carlo/stage-times/page/318-226---.html

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2019 16:33:09 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Huvitav, et siin andmeid enam pole
https://www.wrc.com/en/wrc/results/monte-carlo/stage-times/page/318-226---.html

Mis andmeid sa ootad sinna? Ralli hakkab alles õhtul.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2019 16:35:08 vasta tsitaadiga

Mybad beer_yum.gif icon_wink.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2019 17:14:49 vasta tsitaadiga

beer_yum.gif märk maha ja õhtul muljetama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2019 19:52:09 vasta tsitaadiga

phpBB [media]


kas see on eelmisest aastast?
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2019 20:31:00 vasta tsitaadiga

Jah
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2019 21:33:36 vasta tsitaadiga

K12 algas ülekanne
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Corwin
Kreisi kasutaja
Corwin

liitunud: 01.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2019 21:51:12 vasta tsitaadiga

Minul ja paaril sõbral taob koguaeg "Heartbeat Error - #501" WRC live vaadates, iga 15 seki tagant viskab, refresh aitab aga täiesti võimatu jälgida nii.
Edit : tundub hetkel korras !


viimati muutis Corwin 24.01.2019 21:58:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2019 21:57:54 vasta tsitaadiga

Soliidne algus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2019 22:02:11 vasta tsitaadiga

Latvala põrus esimesel katsel täiega
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2019 22:09:16 vasta tsitaadiga

Sunninen seisab...

Edit: Ja ongi kraavis...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2019 22:17:10 vasta tsitaadiga

Tänakult korralik algus thumbs_up.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 24.01.2019 22:21:00 vasta tsitaadiga

Meeke kah väga hea icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elevant
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009




sõnum 24.01.2019 22:21:19 vasta tsitaadiga

Meeke ka tubli, hea meel. Peaasi, et Otti segama ei hakka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.01.2019 22:22:21 vasta tsitaadiga

Meeke-lt väga üllatav ja tubli algus thumbs_up.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2019 mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 61, 62, 63  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.