Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kütusehindade vaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 14:26:14 vasta tsitaadiga

Tegelikult võib siin olla vahe sellest kus tankla asub. Kas mõne maantee ääres. Või suvaline tankla keset linna. Maantee/linnaäärseid tanklaid külastatakse NV oluliselt rohkem.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.01.2019 14:27:42 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
NV kõrgem hind on tanklates olnud vähemalt ~8 aastat. Ei arvanud, et see pole üldteada info. Selle info allikaks on sõber kes tanklas töötas.

Mis see loogika on, et just nv kõrgem on? Inimesed sõidavad rohkem nv ja võimalus kasseerida suuremalt?
Ma olen korduvalt täheldanud, et just P on hind soodsam tanklas...

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 14:29:42 vasta tsitaadiga

Allrait, just. R peale lõunat tõus ja E langus.
Aga nagu enne kirjutasin siis tõesti võib see olla konkreetse tankla muster mis NV saab oluliselt suuremat külastust oma magusa asukoha tõttu.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 14:33:53 vasta tsitaadiga

Siin täpselt vastupidi. Nv odavam.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 14:35:30 vasta tsitaadiga

Tartus ka icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 14:37:55 vasta tsitaadiga

Kuramus - hakka või kahtlema oma infos. Peab üle küsima - järsku mäletan valet pidi. Kuigi omaarust nagu mitte icon_confused.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 14:42:59 vasta tsitaadiga

Vahet pole, kartellil 95 1.289 ja D 1.299 postil icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 14.01.2019 14:44:09 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
NV kõrgem hind on tanklates olnud vähemalt ~8 aastat. Ei arvanud, et see pole üldteada info. Selle info allikaks on sõber kes tanklas töötas.

Su sõnavõttudes veidi sellist ülbet/üleolevat tooni aga see selleks... Kuna sinu infoallikaks on tanklas töötav sõber siis see peaks olema üldteada info? Ning ei, see ei ole mingi reegel nagu siin juba öeldud... See hinna tõstmine ja langetamine käib periooditi, vahest ühe loogika järgi, vahest teise loogika järgi. Ning hinnad on ikkagi ühes eesti piirkonnas üldjuhul samad, et loe maantee või linn. Maanteel on kallim pigem välismaal jällegi, keerad tee äärsesse linnakesse ning hind odavam.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 15:28:10 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
On olnud küllalt ka perioode, kus nädalavahetusel on odavam hind ja esmaspäeva lõunast hind tõuseb. Eriti on see silma paistnud suviti.


Jah, see "kõrgendatud müügihinna periood" on liikunud töönädala sees ja nädalavahetusel vahel, lihtsalt ta on alati olemas olnud suuremates kettides sünkroonselt. Ma olen alati tankinud sellest väljaspool, kuna keskeltläbi paak nädalas kulub.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.01.2019 15:53:24 vasta tsitaadiga

1.249 eile nestest
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 16:47:31 vasta tsitaadiga

J Smuuli ja Tammsaare/Sõpaka nurgal Aanuses hommikul b1,189 / d 1,219 - peale lõunat b1,289 / d1,299
Sõpaka/Linnutee nestedes ja Olereksis sama muster (loe hinnad + muutused) - no ei ole ju kartell, vaid konkurents! icon_lol.gif
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 19:04:27 vasta tsitaadiga

smurfer kirjutas:
J Smuuli ja Tammsaare/Sõpaka nurgal Aanuses hommikul b1,189 / d 1,219 - peale lõunat b1,289 / d1,299
Sõpaka/Linnutee nestedes ja Olereksis sama muster (loe hinnad + muutused) - no ei ole ju kartell, vaid konkurents! icon_lol.gif



Tead veel mõnda kaupa, kus kauplused kõrvuti ja hinnad suurelt 10 meetrise hinnaposti peal?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 19:06:50 vasta tsitaadiga

Paar km eemal krooning/jetoil ei põe 1,199 näidata b/d vaatamata maailmaturu turbulentsidele... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 19:56:12 vasta tsitaadiga

smurfer, mina võin ausalt öelda, et kui mul sooduskaarte poleks, siis kõrvuti asetsevate jaamade puhul käiksin koguaeg odavamas. Seega tulebki sama hinda näidata et mitte kliente konkurentide juurde ajada
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 20:30:11 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab brändide kaupa, millise maaletooja/hulgimüüja kütust Eestis tegutsevad kütuse jaemüüjad vahendavad?
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 20:46:49 vasta tsitaadiga

smurfer kirjutas:
Kas keegi teab brändide kaupa, millise maaletooja/hulgimüüja kütust Eestis tegutsevad kütuse jaemüüjad vahendavad?


CircleK on öelnud, et nende kütus tuleb Leedust, Alexela, et ostavad Nestelt. Nestel ilmselgelt oma kütus. Krooningu tankuril on kiri, et Soome kütus.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.01.2019 21:48:17 vasta tsitaadiga

Aga Terminal?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 22:03:35 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Aga Terminal?
Kärknast
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2019 14:15:59 vasta tsitaadiga

https://news.err.ee/898610/fuel-company-neste-largest-corporate-taxpayer-in-q4-2018

Neste maksab makse vähemalt korralikult.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.01.2019 14:25:53 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
https://news.err.ee/898610/fuel-company-neste-largest-corporate-taxpayer-in-q4-2018

Neste maksab makse vähemalt korralikult.

Hea viis arvutit kokku lasta icon_lol.gif
saku 30 ja liviko 32 thumbs_up.gif
Playtech pole enam top100 (102)
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2019 16:00:50 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
https://news.err.ee/898610/fuel-company-neste-largest-corporate-taxpayer-in-q4-2018

Neste maksab makse vähemalt korralikult.
miks sa ingliskeelseid uudiseid loed?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2019 16:03:46 vasta tsitaadiga

Mitmes keeles loen, see jäi silma lihtsalt.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.01.2019 16:15:19 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
anubis kirjutas:
https://news.err.ee/898610/fuel-company-neste-largest-corporate-taxpayer-in-q4-2018

Neste maksab makse vähemalt korralikult.
miks sa ingliskeelseid uudiseid loed?

google ju annab ka neid soovitusi kui android.
Iseenesest väga mugav.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2019 21:02:55 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
https://news.err.ee/898610/fuel-company-neste-largest-corporate-taxpayer-in-q4-2018

Neste maksab makse vähemalt korralikult.

Kas need maksud enamuses Sinu, minu jne. taskust ei tule?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2019 21:24:21 vasta tsitaadiga

Maksurahad tulevad alati kellegi taskust, lihtsalt kui nad ringiga riigi rahakotti jõuavad siis on lootust ka mingeid teenuseid vastu saada.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2019 21:24:38 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
anubis kirjutas:
https://news.err.ee/898610/fuel-company-neste-largest-corporate-taxpayer-in-q4-2018

Neste maksab makse vähemalt korralikult.

Kas need maksud enamuses Sinu, minu jne. taskust ei tule?

kus kohalt need maksud veel tulla võiks?

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
georgots
HV kasutaja
georgots

liitunud: 08.02.2005




sõnum 15.01.2019 21:41:49 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Aga Terminal?


Minu teada Leedu. Käin suht tihti Kärknas tankimas, pidevalt Alexela ja Olerexi tankurmasinad seal laadimas.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 16.01.2019 03:35:33 vasta tsitaadiga

Annelinna keskuse premium7 digimuutus terminaliks.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2019 13:03:50 vasta tsitaadiga

Eile õhtul Haapsalusse sisenedes oli Nestes 95 hinnaks 1,234. Väljudes 1,229.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.01.2019 13:18:50 vasta tsitaadiga

See on ikka lõbusam kui reede õhtul alustad tankimist 1.199 ja lõpetades on 1.299, vähemalt korragi jõudsid viimasel hetkel aga õigel ajal kuskile.
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2019 10:57:11 vasta tsitaadiga

Neste, Rocca
B95 1.189 D 1.219 B98 1.239 Superdiisel 1.269
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2019 13:23:10 vasta tsitaadiga

Ja nüüd 95 1.289 ja diisel 1.299
Hommikuga võrreldes tõusis maailmaturu hind 10 senti.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 17.01.2019 13:29:17 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Ja nüüd 95 1.289 ja diisel 1.299
Hommikuga võrreldes tõusis maailmaturu hind 10 senti.

Circle K oli kell 11 hinna 1.299 pannud aga neste polnud veel konkurentsiga jõudnud kaasa tulla, oli veel 1.239. Nüüd loodetavasti olukord juba muutunud ning konkurents on ka nesteni jõudnud. Mine tea, muidu klient veel läheb ostab konkurendi juurest kallimalt ja endal jääb sellevõrra tulu saamata. Sest kallim on alati parem icon_cool.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2019 13:43:03 vasta tsitaadiga

95@1.214
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2019 17:29:18 vasta tsitaadiga

Maailmaturul toimus jälle midagi hirmsat, +10s/L vändati otsa.

Neste, Rocca
B95 1.289 D 1.299 B98 1.339 Superdiisel 1.369
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2019 18:02:43 vasta tsitaadiga

Siin kergitati ka 95@1.286 peale.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 17.01.2019 18:23:30 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Winterwind kirjutas:
Ja nüüd 95 1.289 ja diisel 1.299
Hommikuga võrreldes tõusis maailmaturu hind 10 senti.

Circle K oli kell 11 hinna 1.299 pannud aga neste polnud veel konkurentsiga jõudnud kaasa tulla, oli veel 1.239. Nüüd loodetavasti olukord juba muutunud ning konkurents on ka nesteni jõudnud. Mine tea, muidu klient veel läheb ostab konkurendi juurest kallimalt ja endal jääb sellevõrra tulu saamata. Sest kallim on alati parem icon_cool.gif

Neste vandus konkurentsile alla ning pidi hinda kergitama samale tasemele.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2019 16:02:50 vasta tsitaadiga

Keila Neste
Täna hommikul
B95 1.219 B98 1.259 D 1.229
Täna pärastlõunal
B95 1.289 B98 1.339 D 1.299
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.01.2019 16:08:51 vasta tsitaadiga

nojah...hiljaks jäin siis. Vaja paak täis võtta täna.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2019 16:16:35 vasta tsitaadiga

Samal ajal
https://www.neste.ee/ee/hulgihind-terminalis

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.01.2019 16:19:37 vasta tsitaadiga

arvestades viimase aja "katet" on see 1.3 tavapärane.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2019 01:02:19 vasta tsitaadiga

Hää, et sai nv lätis 1.13 eest täis lastud ja kanistritäis ka veel kaasa võetud thumbs_up.gif
Toetame ikka lätis majandust ja riiki, ehk on neil siis kunagi raha ka teed korda teha icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2019 09:35:56 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Hää, et sai nv lätis 1.13 eest täis lastud ja kanistritäis ka veel kaasa võetud thumbs_up.gif
Toetame ikka lätis majandust ja riiki, ehk on neil siis kunagi raha ka teed korda teha icon_lol.gif

Teehooldus Lätis ikka parem, kui Eestis...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2019 12:18:18 vasta tsitaadiga

Keila Neste
B95 1.239 (? pole päris kindel ?) B98 1.289 (? pole päris kindel ?) D 1.249

Paistab, et tsükliline maailma kütuse hinnatõus on jälle oma alumist punkti saavutamas, et siis enne nädalavahetust (julgen pakkuda reedel kell 12:00 täpselt) taas kõrgustesse söösta.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2019 13:21:36 vasta tsitaadiga

Haapsalu Nestes kell 10.50 oli 95 hind 1.249
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 23.01.2019 15:48:09 vasta tsitaadiga

Mustamäe-Lasnamäe osad Circle K omad olid B95 1,289 hommikul.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2019 16:03:26 vasta tsitaadiga

Hommikul oli 95 1,249, nüüd juba 1.299
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2019 17:23:48 vasta tsitaadiga

Sobib ka siia - https://tarbija24.postimees.ee/6505977/video-kulm-jaatas-tankuri-diislivoolikud?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2019 17:25:10 vasta tsitaadiga

Diisel oli enamus jaamades linnas 1.329. Paar Nestet ja Alexelat hakkas silma diisel hinnaga 1.254.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2019 18:38:33 vasta tsitaadiga

Keila Neste
B95 1.299 B98 1.349 D 1.329

Õismäe Krooning
B95/D 1.239

Tutermaa Krooning
B95/D 1.229

Maailmaturu hinnamuutused on ikka huvitavad, kuidas nad jõuavad suurtesse kettidesse sünkroonselt, kuid väiksemad müüvad rahulikult 10s/L odavamalt.
Ma ütleks, et see sünkroonmuutus hammustab neid suuremaid kette varsti kuskiltkohast, kui keegi võtab vaevaks nende muutuste tempol silma peal hoida. Mitte et keegi seda juba teeks. Vms.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kütusehindade vaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.