Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Shadow of the Tomb Raider märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 30.09.2018 11:38:19 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
486 kirjutas:
Mis indidel viga 100 korda ettemad kui enamus AAA tiitlid? Välja arvatud m6ned online shooterid.

ot:
Indie scene koosneb 99% rämpsust ja 1% kvaliteedist (Hellblade).




T6estab, milline eriliselt hälve graafikapede sa oled. V6imetu mängu hinnata selle mängulisuse järgi. Sinu sugune ilmselt ei tunne head mängu ära isegi kui see sulle molli lüüjakse.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2018 11:57:08 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Dj-E kirjutas:
486 kirjutas:
Mis indidel viga 100 korda ettemad kui enamus AAA tiitlid? Välja arvatud m6ned online shooterid.

ot:
Indie scene koosneb 99% rämpsust ja 1% kvaliteedist (Hellblade).




T6estab, milline eriliselt hälve graafikapede sa oled. V6imetu mängu hinnata selle mängulisuse järgi. Sinu sugune ilmselt ei tunne head mängu ära isegi kui see sulle molli lüüjakse.

Soovitaks sulle Aeg Maha. icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 01.10.2018 10:39:15 vasta tsitaadiga

http://www.tombraiderforums.com/showpost.php?s=fa46137a230c3639403be4ac1b8f7fcb&p=7991726&postcount=10
ehh, lol.

tsitaat:
100% the game first. If you have too many Weapons, Attachments, Outfits and Equipments, you cannot 100% right now. The game has a shared Inventory Storage for Weapons, Attachments, Outifts, Equipments and Artifacts. So the game will stop registering the Artifacts you pick up after you have reached the shared Inventory limit.

There are 260 Artifacts in the game, the shared Inventory Storage is around 332-334, so you should have under 72 Weapons, Attachments, Outfits and Equipements to be able to register all Artifacts, but keep it under 40-50 just in case because some Crypts and Side Missions give you Outfits and Weapons.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2018 12:23:03 vasta tsitaadiga

Eile sai siis story lõpetatud. Mina igatahes olen väga rahul. Nüüd jääb veel siis lemmik tegevus nolifemine, et 100% peale saada icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2018 19:19:15 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2018 21:09:22 vasta tsitaadiga

Mul ei esinenud seda 100% probleemi kuigi sai ostetud kõik relvad/rõivad.
Aga nüüd siis patch(~483MB) väljas mis peaks selle parandama:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1296 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 917
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2018 08:06:54 vasta tsitaadiga

https://wccftech.com/shadow-of-the-tomb-raider-the-forge-dlc/

tsitaat:
The Forge is part of Shadow of the Tomb Raider’s “Paths” season pass, which will eventually deliver seven new adventures, each of which includes a new story, missions, challenge tomb, weapon, outfit, and skill. The full season pass will set you back $30, or you can buy each individual Path for $5.

icon_rolleyes.gif Tänan ei. Võtan siis ligi kui täismäng väljas icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 14.10.2018 11:58:20 vasta tsitaadiga

combat on mängu kõige nõrgem osa. need 5-6 arenat, mis storys ära tuli teha olid kõige nõmedamad asjad.
suuremat puzzlekesksust oli tunda kuigi enamik challenge tombe jms tundusid lihtsamad kui rises.
platforming on sama tüütu nagu alati ja suur osas raskusest on puht mängumehaanika teema. lara hüppab piisavalt tihti kuhu ise tahab ja sinu kontroll on vaid soovituslik. kõrgematel raskusastetel juba selle pärast ei viitsi mängida.

story on nagu tomb raideri story ikka aga animatsioonidega oli küll midagi kehvasti. pidev jõnksumine oli nii mõneski cutscenes. ja lara pidev viril nägu muutus kuradi tüütuks. et noh, oleks ta õnnelik ja naerataks või oleks vihane või muid grimasse aga kogu aeg sama viril nägu.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2018 18:34:05 vasta tsitaadiga

Kes ei taha key saititega tegemist teha, siis Steamis on (juba) soodukas:

tsitaat:
Shadow of the Tomb Raider 39,59€ (-34% , 59,99€)
WEEK LONG DEAL! Offer ends 22 Oct 8:00pm EEST


EDIT:

Ja ei läinudki kaua kuni keegi solvus nagu tänapäeval kombeks icon_rolleyes.gif
https://www.techspot.com/news/77031-shadow-tomb-raider-steam-sale-results-review-bombing.html

Minu arvamus on, et kui sa tegid pre orderi, siis sa oledki loll kes tuleb oma rahast lahutada. Teistelt peab küsima seda, et kas nende 60€ mäng on äkitselt kehvem kui teise 40€ mäng? Value per € kindlasti aga selline tagantjärgi kiunumine on ka lapsik.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raipekass
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2004




sõnum 04.11.2018 17:31:48 vasta tsitaadiga

Tomorrow, kõigega nõus aga mitte sellega, et preorderi tegijad tingimata lollid oleks. Preorderit saab vabalt tühistada peale launchi. Üks taktika näiteks võib olla, et teed preorderi, saad boonuse ja discounti. Siis ootad näiteks nädal ja mängu käima ei pane. Selleks ajaks on infot piisavalt mängu olukorra kohta, võib-olla patchid ja kui ikka on jama võib võtta refundi. Varase ostmise teine eelis on aja jaotamine eri reliiside mängimiseks. Preorderiga tuleb ka vahel garanteeritud beta. Üldse on ettetellija juba rohkem teemas sees, kui muidu kõrvalseisjana oleks. Ette tellida on ok, strateegia peab paigas olema. Suvalt lolli peaga võib ka halva mängu paar päeva peale launchi osta.

Mingi sarnane jura käis ka RTX kaartide väljakuulutamisega kus mingi massiivne hulk tegelasi internetis pidas vajalikuks tembeldada kõik RTX kaartide preorderi tegijad idiootideks kuna kaardist polnud reviewsid väljas. Justkui preorder oleks midagi HIV sarnast, mida mitte iialgi tühistada ei saa kui rohkem infot ja testitulemusi saabub. Tagatipuks kui väga hilja peale jätta, saab alati kaardi tagasi saata 2 nädala jooksul. Kaardi preorderi puhul ei võetud isegi raha kaardilt. Sisuliselt oli tegu broneeringuga. Ka mängude preordereid saab õige taktika puhul käsitleda kui broneeringut.


viimati muutis raipekass 04.11.2018 18:05:17, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 04.11.2018 17:41:04 vasta tsitaadiga

Tomorrow, said ikka aru, et jutt ei olnud preorderist. mäng oli esimese korraliku ale ajaks vaevalt kuu aega täishinnaga müügis olnud.
preorderite kategooriline vastasus on ka huvitav seisukoht.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.11.2018 21:40:20 vasta tsitaadiga

raipekass, Digitaalne tarkvara pole limiteeritud koguse poolest, et broneering või selle hilisem tühistamise lihtsus mingi eriline argument oleks. Ma saan aru broneeringust füüsilise kauba puhul mille kogus on piiratud ja mille hind ei lange ka nii kiiresti peale väljalaset.
Aga preorder pole midagi muud kui kannatamatus ja edvistamine teiste ees. Lisaks ka hirm sõprade ees häbisse jääda ja kambavaimuga kaasa minemine. Kuidas siis nii, et minul pole uut kuuma mängu mida enamus mu sõpru pelavad? Peavad mind mingiks rotiks kindlasti, peab ikka preorderi ära tegema ja day 1 pelama koos teistega. Don't get me started betade osas. Pmst sa maksad peale selle eest. et olla maksev QA testija stuudio jaoks. See presenteeritakse justkui super value add ja jällegi tuleb mängu teiste ees edvistamine - vohh vaadake mind, ma olen beetas. Kui beeta oleks avatud kõigile ja tasuta, siis mul pole probleemi ja ma võin isegi tagasisidet anda. Aga maksta "privileegi" eest kellegi bugfesti tasuta parandada. Ei tänan.

Rääkimata sellest, et paljud mängud (eriti EA kräpp) on muudetud üüratuks grind festiks, et sa progressi kiirendamiseks veel lisaraha välja käiks ja seda serveeritakse justkui valikut neile kellel pole töö või pere kõrvalt aega, mitte paratamatust mis mõjutab ka neid kellel on aega.
DLC-d samuti tilgutatakse pärast reliisi (vahel isegi lõppmängust väljalõigatuna, et hiljem eraldi maha müüa), et veel lisaraha meie rahakottidest saada. Kokku teeb see korraliku lisasumma mängu enda maksumusele lisaks: preorder (kui see on kallim kui 60€) microtransactions ja DLC-d.

londiste, Sa minu posti teist lauset kah lugesid või tormasid kohe postitama? Teises lauses ma tegelikult ütlesin, et non preorderi tegijad ei peaks küll täishinnaga ostu kahetsema.
Ja mismõttes huvitav seisukoht? Väga paljud jagavad seda seisukohta. See pole mingi minu kiiks.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raipekass
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2004




sõnum 04.11.2018 22:20:08 vasta tsitaadiga

Tomorrow, Ma tegin Dead By Daylight preorderi enne launchi. Boonus oli, et säästsin 10% hinnast. Intervjuud devidega jätsid hea mulje. Ükski mu sõber ei omanud ega mänginud seda siis ega nüüd. Hetkel on mul 1676h mängitud. Mängin endiselt iga päev public lobbydes. Kõik uute karakterite DLC-d olen ära ostnud väja arvatud viimase, kuna nad muutsid süsteemi ja selle sain lunastada mängutundidest kogunenud punktide eest ja olen rahul, et arendus käib. Copyrightiga kaetud karakterite eest (Michael Myers, Laurie Strode, Leatherface, Saag filmi tegelane, Freddy Krueger jt eest läheb osa DLC maksumusest intellektuaalomandi omanikele ja minu arust on see hea süsteem ja meeldib, et on võimalus kultushorrorit (ka helina) sisse tuua ja pole puhtalt devide väljamõeldud tegelased. Kes ei taha ei pea ostma aga saab ikkagi osa kui on DLC omaniku lobbys või kasutab mängupunktide eest lahtilukustatavat perki. Ehk täpsustad, milles seisneb mu lollus, edvistamine, kannatamatus ja hirm sõprade ees häbisse jääda ning millal siis ma oleksin pidanud sinu arust selle ostu tegema?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2018 09:57:35 vasta tsitaadiga

raipekass, Sinu kirjelduse põhjal tundub ok. Eriti kui sa preorder tehes tegelikult säästsid. Paraku see on ikkagi teatud määral arendajate pimesi usaldamine. Kui sa usaldad, et nad suudavad hea produkti väljastada ja preorder on odavam, siis palun. Paraku sinu näide on pigem erand kui reegel.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raipekass
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2004




sõnum 05.11.2018 14:27:48 vasta tsitaadiga

Tomorrow, Pimesi võib usaldada kui järgida meetodit: usalda aga kontrolli ja vajadusel refundi. Peale paari päeva oli tagaside communitylt juba minu jaoks piisavalt hea, peale mida tegin ka proovimängu, mis jättis hea mulje. Kui oleks olnud halvem tagasiside, siis oleks võib-olla refundi võtnud või sõltuvalt olukorrast oodanud nädal pluss, et enne 14 päeva täitumist vajadusel refund võtta. Olen sellist meetodit tihti kasutanud Steami ostude puhul. Preorder annab harilikult mulle garanteeritud beta, see on esimene filter, kuhu mõned asjad kinni jäävad, teine filter on täismängu väljatulekul uurimistöö ja test run. Loomulikult võiks ka mitte preoderit teha ja osta paar päeva või nädal peale launchi aga mulle meeldib kohe mängida mänge mis mulle meeldivad kui aega on ja preorder perkid on mõnusaks boonuseks. Kui mäng on seda tüüpi, et nah, ootan parem jõulumüüki, siis pole järelikult huvi nii suur niikuinii. Launch päeval või vahetult launchile järgneval ajal osta on võib-olla kõige halvem aeg üldse, sest siis on hind kõigi aegade kõrgeimal tasemel. Mõnikord tuleb aga seda teha kui tuleb mingi asi välja mis pole tähelepanu all olnud. Minu jaoks on preorder just põhjalikum kodutöö ja ettevalmistus. Pimesi võib launch päeval ka osta ilma midagi uurimata ja siis 2h+ mänguaega üle lasta ja kaotada refundi võimalus. Ma ei tea kas sellised on erand või reegel aga pole kuulda, et neid keegi netis lollideks nimetaks. Kui ei ole huvi algusest peale mängima hakata kohe, siis on ajatamise variandid ilmselt täitsa kaalutavad. Mul on ka sellised listis olemas (näiteks Prey), harilikult on need üksikmängud, mis ajas muutuvad mõnikord paremaks.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2018 00:59:48 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004




sõnum 12.11.2018 01:36:11 vasta tsitaadiga

Tundub, et online Coop? Couch oleks ka muidugi vahva
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2018 14:03:53 vasta tsitaadiga

https://wccftech.com/shadow-of-the-tomb-raider-trial-out/

Tasuta võimalik proovida.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.12.2018 20:50:30 vasta tsitaadiga

võtsin ka selle pela pea nädal tagasi ära
hetkel veel viimane ala läbi vaja mängida

jumala tiptop pela thumbs_up.gif icon_cool.gif
sitasti jookseb vaid icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 22.12.2018 13:29:37 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, kas mängu benchmark'i saab jooksutada ka demos ja kui saab siis kuidas? Mängu enda menüüdes seda ei leidnud.

E: Leidsin ise ülesse Graphics menüü alt.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 26.12.2018 14:33:54 vasta tsitaadiga

Nii, 3. osa ka läbi.
Kuradi kõva triloogia beer_yum.gif thumbs_up.gif

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 15.01.2019 08:35:11 vasta tsitaadiga

sai ka lõpuks käima aetud see mäng. graafika üllatab isegi, vähemalt alguses kõik max ja see üks aste kõvem AA peal, mis peale off on, sellega on gtx970 peal täitsa mängitav ja pagana kena näeb välja. eriti taimede pealt valguse peegeldus. midagi taolist nagu esimese crysise hype materjal icon_lol.gif

mingi aeg veel witcher 3 käima lohistama. tundub, et lõpuks on nüüd peale pikki aastaid ka teised arendajad graafikaga kuskile samale tasemele jõudnud. icon_lol.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006




sõnum 15.01.2019 09:32:57 vasta tsitaadiga

Kerge haigus ikka tavel ja siis on aega mängu teha ka.

Eelnevad osad on väga meeldinud ja ka see uus on tasemel. Väga hea ja kaasa kiskuv.


NATAS999 kirjutas:
nagu esimese crysise hype materjal icon_lol.gif



Mõtlesin eile täpselt sama icon_biggrin.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003




sõnum 15.02.2019 22:50:13 vasta tsitaadiga

Sai nüüd ka läbitud, minu jaoks sarja kõige nõrgem osa, mis ei tähenda et halb oleks olnud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 20.02.2019 17:26:57 vasta tsitaadiga

Hetkel mäng käsil ja noh,nagu on ja ei ole ka icon_smile.gif Suht alguses alles ja vb tõmbab veel käima. Graafiline pool on ilus ja atmos annab ka jumet juurde thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Shadow of the Tomb Raider mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.