Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 175, 176, 177  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2018 17:24:07 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 07.04.2024 22:40:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2018 17:27:36 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.09.2018 17:41:18 vasta tsitaadiga

See on Muski Tesla
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2018 17:44:23 vasta tsitaadiga

Tegin crosseye 3d sellest, päris hästi joonistab pinnavormid välja. See mingi pisike jublakas kui võrrelda tema läbimõõtu horisondi kõrgusega. Kaamera ilmselt meetri-paari kõrgusel.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2018 21:48:47 vasta tsitaadiga

https://www.haaretz.com/israel-news/netanyahu-absolves-hitler-of-guilt-1.5411578 eusa_think.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2018 00:39:04 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
https://www.haaretz.com/israel-news/netanyahu-absolves-hitler-of-guilt-1.5411578 eusa_think.gif


Selle väite võttis Bibi ju kiirelt tagasi.

Netanyahu retraction: Nazis, not mufti, decided on Holocaust

_________________
Only the Central Computer knows the truth
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2018 16:12:35 vasta tsitaadiga

https://motherboard.vice.com/en_us/article/mbxk4y/a-new-study-suggests-there-could-have-been-intelligent-life-on-earth-before-humans
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2018 16:23:06 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
https://motherboard.vice.com/en_us/article/mbxk4y/a-new-study-suggests-there-could-have-been-intelligent-life-on-earth-before-humans


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 29.12.2018 16:34:52 vasta tsitaadiga

Oli dokkfilm, kus väideti Egiptuse püramiide vähemalt 2x vanemateks. 10000-12000 aasta vanusteks. Üks tõestus oli et need on ehitatud Orioni tähtkuju 3 tähe asetsuse järgi tähistaevas, vastav arv aastaid tagasi.
Püramiidid olla olnud generaatorid/majakad tulnukatele.

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2018 16:42:32 vasta tsitaadiga

Etz, lingil vähe pragmaatilisem jutt küll icon_biggrin.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2018 18:49:46 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Etz, lingil vähe pragmaatilisem jutt küll icon_biggrin.gif


Tegelikult mitte vähe, vaid täitsa mõistlik jutt, vähemalt pealtnäha. Kui palju vaid paar sajandit kestev industriaalne tsivilisatsioon jätab maha jälgi, mis on selgelt tuvastatavad kümneid või sadu miljoneid aastaid hiljem? Seda pole ju pea üldse uuritud.

Ja kui selliseid jälgi otsida, kasutades erinevaid paleo-teadusi, siis kas või kus sellised potentsiaalsed ülilühikesed "välgatused" aastamiljonite "pimeduses" välja paistavad, kas nende toimumisajad näiteks atmosfääris toimunud muutuste, mingis geoloogilises kihis leitud muutuste vms leidude vahel ligilähedaseltki kattuvad, et neid tsivilisatsiooni jälgedeks võiks pidada?

Kui vaadata seda, kui vähemärgatavaid (vaid üsna hiljuti kasutusele võetud tehnoloogiate abil avastatavaid) jälgi on jätnud vaid mõnisada või mõnituhat aastat tagasi eksisteerinud inimkultuurid erinevates maailmajagudes, mis saab siis 10000 korda pikemate perioodide möödudes, kui ka juba geoloogilised protsessid laamade liikumise ja mäetekke ning erosiooni näol on oma töö teinud?
Kas kõik ookeani- jm setetesse maetud kraatrid, mida peetakse meteooride tekitatuks, on ikka seda? Kas kõik järsud süsinik- ja vääveldioksiidi tõusud atmosfääri ajaloos on vulkaanide põhjustatud? Jne.

Vägagi intrigeeriv uurimisvaldkond, IMHO.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2019 18:08:30 vasta tsitaadiga

Väide venelaste "imerelvast" kummutati: http://forte.delfi.ee/news/teadus/teadlased-helirunnaku-usa-saatkonnale-havannas-voisid-toime-panna-ritsikad?id=84949335
https://en.wikipedia.org/wiki/Havana_syndrome

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 07.01.2019 19:50:11 vasta tsitaadiga

Algallikat ka on? Ühes kohas oli artikkel, et see oli kõlalt samasugune, mitte et päris ritsikad seda tegid.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2019 10:26:03 vasta tsitaadiga

Algallikat millele? Wikipedia artiklis on selle teadlase tööle mitu viidet.
Näiteks: https://www.biorxiv.org/content/early/2019/01/04/510834

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 08.01.2019 11:00:40 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Algallikat millele? Wikipedia artiklis on selle teadlase tööle mitu viidet.
Näiteks: https://www.biorxiv.org/content/early/2019/01/04/510834


Selle artikli pealkirjas juba: "Recording of "sonic attacks" on U.S. diplomats in Cuba spectrally matches the echoing call of a Caribbean cricket."
Edasi on veel öeldud tõesti, et võis olla mingi kaja vms aga see pole ka täiesti kindel veel.
Ma ei ole mingi vandenõuteoreetik aga kogu see lugu on päris huvitav icon_smile.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2019 11:28:02 vasta tsitaadiga

Eks näis. Muutujaid on palju. Näiteks erinevate salvestuste kvaliteet ja asukoht, mis võib heli moonutada. Aga mingeid venelaste superrelvade teooriat ma küll ei usu.
tsitaat:
Mr. Stubbs suspected that this mismatch might be an artifact of the recording itself. Diplomats made their recordings inside houses, while biologists have recorded the crickets in the wild.
So Mr. Stubbs played the cricket recording in a house. As the calls bounced off the walls, they echoed in a pattern similar to the irregular pulses heard on the Cuban recording.

https://www.nytimes.com/2019/01/04/science/sonic-attack-cuba-crickets.html
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2019 17:27:48 vasta tsitaadiga

https://www.cbsnews.com/news/oceans-are-warming-dramatically-faster-new-climate-study-warns/?ftag=CNM-00-10aab7e&linkId=62262218
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2019 13:20:57 vasta tsitaadiga

ot:
Mis osas see vandenõu või konspiratsioon on? Faktiline materjal, soojenevad ju.

https://earthobservatory.nasa.gov/global-maps/AMSRE_SSTAn_M
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 13.01.2019 13:27:50 vasta tsitaadiga

Miski 10000 aastat tagasi oli kah ilgem soojenemine. Eks ikka fossiilsete kütuste põletamisest.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2019 10:14:30 vasta tsitaadiga

Mingid dokumendid on avalikustatud
https://www.teslarati.com/us-department-of-defense-wormholes-research-extra-dimensions/

tsitaat:
As part of a US Department of Defense (DoD) project named the Advanced Aerospace Threat Identification Program (AATIP), the US government funded research involving wormholes and extra dimensions, according to documents released Wednesday in response to a Freedom of Information Act (FOIA) filed in August 2018. A communication addressed to Senators John McCain and Jack Reed, then-chair of the Senate Committee on Armed Services, provided a list of 38 research papers produced under the program, the titles of which indicated several surprising topics. The research disclosed indicates that the government is just as interested in the application of fantastic sounding technologies as science fiction creators and aficionados.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2019 11:27:03 vasta tsitaadiga

Hot take: Kui kliimamuutused ähvardavad ohtlike ökoloogiliste-, sotsiaalsete- ja majanduslike probleemidega, siis võiks sõltumata nende täpsetest põhjustest midagi teha, et kahju minimeerida.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.01.2019 17:41:36 vasta tsitaadiga

Kliimamuutuse muudab problemaatiliseks mitte see, et temperatuur tõuseb vaid see, et see tõuseb oluliselt kiiremini kui varasemas Maa ajaloos ning ei jäta liikidele piisavalt aega muutustega kohanemiseks.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2019 18:04:09 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Kliimamuutuse muudab problemaatiliseks mitte see, et temperatuur tõuseb vaid see, et see tõuseb oluliselt kiiremini kui varasemas Maa ajaloos ning ei jäta liikidele piisavalt aega muutustega kohanemiseks.


tsitaat:
“I think something’s happening. Something’s changing and it’ll change back again,” he said. “I don’t think it’s a hoax. I think there’s probably a difference. But I don’t know that it’s manmade. I will say this: I don’t want to give trillions and trillions of dollars. I don’t want to lose millions and millions of jobs.”
Tundub, et probleemi pole thumbs_up.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.02.2019 23:00:03 vasta tsitaadiga

https://tehnika.postimees.ee/6515619/norra-luureamet-hoiatab-huawei-eest?_ga=2.189991343.584910181.1549102496-612986209.1547669886

Eks me mäleta, kuidas Snowdeni avalikustamiste eel USA kellegi järgi ei luuranud icon_lol.gif

tsitaat:
«Tegutsejat nagu Huawei võidakse koduriigist mõjutada kuniks Hiinal on luureseadus, mis nõuab eraisikutelt, ühendustelt ja firmadelt koostööd Hiinaga,» lisas ta.

See nõue omal kujul on nüüd küll igas riigis olemas.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 05.02.2019 11:17:30 vasta tsitaadiga

Hiina puhul on vist tööstusspionaaž suurem oht kui USA või teiste riikidega koostööd tehes icon_biggrin.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.02.2019 12:16:09 vasta tsitaadiga

ega tea midagi. Suurriikidel pohlad, keda nad kotivad oma huvides. Jänkistan pole mingi erand.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2019 18:59:01 vasta tsitaadiga

link
tsitaat:
“Meie lapsed teavad juba ammu enne sündi, keda nad oma emaks tahavad! Luca jutt on tõestus sellest, et lapsed tõesti valivad endale vanemad ja nende hinged on alati meiega, olgu siis praeguses elus või järgmises.”

Siit tuleb küsimus, et miks lapsed suht tihti endale mingid joodikutest vanemad siis valivad? icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 13.02.2019 19:49:02 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
link
tsitaat:
“Meie lapsed teavad juba ammu enne sündi, keda nad oma emaks tahavad! Luca jutt on tõestus sellest, et lapsed tõesti valivad endale vanemad ja nende hinged on alati meiega, olgu siis praeguses elus või järgmises.”

Siit tuleb küsimus, et miks lapsed suht tihti endale mingid joodikutest vanemad siis valivad? icon_rolleyes.gif


valesti kasutatud või katkise kummi korral ei ole mingit valimist. too artikkel kinnitab hoopis seda, et taassünni inglid teevad vigu ja jätavad osa eelmise elu kogemustest kustutamatta, seetõttu sündinud lapsed mäletavadki eelmises elus olnut.
tagasi üles
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2019 21:50:27 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
too artikkel kinnitab hoopis seda, et taassünni inglid teevad vigu ja jätavad osa eelmise elu kogemustest kustutamatta, seetõttu sündinud lapsed mäletavadki eelmises elus olnut.


Mingid n00Bid, teevad wipe asemel kiire formati ja siis vana data lekib läbi. icon_rolleyes.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2019 19:27:14 vasta tsitaadiga

Sain nüüd minagi selle siseministeeriumi kirja soovitusega varusid hankida. Aga kas see on lihtsalt kasulik soovitus igaks elujuhtumiks või teavad nad midagi, mida avalikkus veel ei tea?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 22.03.2019 19:32:37 vasta tsitaadiga

Kas ka mõned aastad tagasi ei levitatud midagi taolist.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2019 20:52:06 vasta tsitaadiga

Ei, siis hoiatati, et ei allutaks provokatsioonidele ega mindaks Tõnismäele.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 22.03.2019 22:29:01 vasta tsitaadiga

Enne seda kutsuti hoopis Toompeale.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2019 23:05:44 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Sain nüüd minagi selle siseministeeriumi kirja soovitusega varusid hankida. Aga kas see on lihtsalt kasulik soovitus igaks elujuhtumiks või teavad nad midagi, mida avalikkus veel ei tea?
ma arvan et tulnukad või zombid on tulekul
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2019 23:25:45 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
napoleon kirjutas:
Sain nüüd minagi selle siseministeeriumi kirja soovitusega varusid hankida. Aga kas see on lihtsalt kasulik soovitus igaks elujuhtumiks või teavad nad midagi, mida avalikkus veel ei tea?
ma arvan et tulnukad või zombid on tulekul


Pigem ikkagi meteoriit, aga muretsemiseks pole põhjust, sest Ida-Virumaa kaevuritest pannakse hetkel kokku löögiüksust läheneva kurjami purustamiseks. Transpordiks kasutatakse EstCube'i. icon_cool.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2019 23:36:27 vasta tsitaadiga

Ärge nüüd väga naeruvääristage mu küsimust, oleks see kuskilt suva FB grupist või fooliummütsi vennaskonnalt tulnud, siis ei pööraks asjale mingit tähelepanu, aga siseministeeriumi poolt saadetuna paneb selline üleskutse siiski pisut kukalt kratsima.
Jah, tean et kirja saatjat saab võltsida, aga kirja headerite järgi võib suht 99% arvata, et saatjaks ongi siseministeerium
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2019 23:47:03 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Ärge nüüd väga naeruvääristage mu küsimust, oleks see kuskilt suva FB grupist või fooliummütsi vennaskonnalt tulnud, siis ei pööraks asjale mingit tähelepanu, aga siseministeeriumi poolt saadetuna paneb selline üleskutse siiski pisut kukalt kratsima.
Jah, tean et kirja saatjat saab võltsida, aga kirja headerite järgi võib suht 99% arvata, et saatjaks ongi siseministeerium


ülemõtlemise meistriklass
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 23.03.2019 10:06:02 vasta tsitaadiga

Milleks Soome oma punkritega valmistub?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 23.03.2019 10:07:19 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Ärge nüüd väga naeruvääristage mu küsimust, oleks see kuskilt suva FB grupist või fooliummütsi vennaskonnalt tulnud, siis ei pööraks asjale mingit tähelepanu, aga siseministeeriumi poolt saadetuna paneb selline üleskutse siiski pisut kukalt kratsima.
Jah, tean et kirja saatjat saab võltsida, aga kirja headerite järgi võib suht 99% arvata, et saatjaks ongi siseministeerium

Ei naeruväärista. Soovitakse tõsta elanike teadlikkust.

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2019 12:01:59 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Milleks Soome oma punkritega valmistub?

Need on pärast II maailmasõda ehitatud, oli vist nõue kõigile uutele ehitatavatele kortermajadele.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2019 13:01:55 vasta tsitaadiga

Põlvas on ka mingites x kortermajade keldrites varjendid icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2019 13:12:08 vasta tsitaadiga

Mis mägieesti parem on kui donbass? Seal kuluvad varjendid marjaks ära.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 23.03.2019 13:12:12 vasta tsitaadiga

Need on vennashauad, mitte varjendid. Neil pole ühtegi omadust, mis teeks neist varjendi: generaatorid, eraldi ventilatsioon, ülerõhukaitse, kindlustatud uksed jne...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2019 13:29:00 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Need on vennashauad, mitte varjendid. Neil pole ühtegi omadust, mis teeks neist varjendi: generaatorid, eraldi ventilatsioon, ülerõhukaitse, kindlustatud uksed jne...
Eks nõukaajal polnud ka selliseid nõudeid icon_biggrin.gif Siis oli varjend kõik mis oli maapinnast madalamal icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 23.03.2019 13:43:55 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:
Need on vennashauad, mitte varjendid. Neil pole ühtegi omadust, mis teeks neist varjendi: generaatorid, eraldi ventilatsioon, ülerõhukaitse, kindlustatud uksed jne...
Eks nõukaajal polnud ka selliseid nõudeid icon_biggrin.gif Siis oli varjend kõik mis oli maapinnast madalamal icon_lol.gif


olid küll nõuded olemas. jalgrattal põhinev ventilatsioon ja elektrijaam olid nõutavad.

nõuete rangus sõltus varjendi suurusest.
tagasi üles
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 23.03.2019 18:36:28 vasta tsitaadiga

Need paneelikate keldrid olid varjendid kõigest sildi poolest. Suuremad ja korralikumad asusid tehaste ja tähtsate hoonete juures.

Noblessneri juures õnnestus ühes isegi sees käia. Suurt midagi vaadata polnud, päris pisike oli...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2019 18:46:32 vasta tsitaadiga

Lasnamäe kanali linnapoolsesse otsa on ka üks suht pisike ehitatud. Ei teagi miks ja kelle jaoks
Samas teab palju tänapäeval neist varjenditest tolku on. Klassikaliselt pommitatakse sõja puhul peamiselt suht täpselt sihituna militaarobjekte, aga kui eesmärk on võimalikult palju tsiviilisikuid tappa, siis oleks vast keemiarelv või bioloogiline relv tõhusamad ja nende vastu aitaks vaid hermeetiline varjend, mis toimib sama autonoomselt kui kosmosejaam. Teistpidi tänapäeval ei peagi tsiviilisikute vastu relva kasutama, kui halvata näiteks elektriga varustus, siis tekitab see ise juba mõne päevaga päris korraliku kaose. Sisuliselt ei tööta ilma elektrita ju mitte midagi - pole vett, pole sidet, pole sooja, pole kütust jne. Need kellel on ahjulküte ja salvkaev peavad muidugi vastu, aga linnades oleks küll suht kohe PUPU.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2019 19:20:24 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Sain nüüd minagi selle siseministeeriumi kirja soovitusega varusid hankida. Aga kas see on lihtsalt kasulik soovitus igaks elujuhtumiks või teavad nad midagi, mida avalikkus veel ei tea?

+1 icon_confused.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2019 20:10:23 vasta tsitaadiga

Norra saatis hiljuti oma inimestele postkasti paberkandjal sama asja:
https://www.dsb.no/globalassets/dokumenter/egenberedskap/dsb_beredskap_brosjyre_original.pdf

Viisaastaku plaani on võetud suurem madin?
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2019 20:13:03 vasta tsitaadiga

Pakkuge toite varumiseks mis säilib kõige kauem, mõtlen 10a+ või nii icon_razz.gif
Et saaks kuskile kappi "unustada".
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 175, 176, 177  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.