|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
05.01.2019 14:48:16
|
|
|
| Oliverk kirjutas: |
| Oisu. kirjutas: |
| Niristasin paaki 50 + l läti neste bensiini. 1,185 hinnaks. Valmjera. |
Keilas sai eile soodukaga 1.144 |
Ja põlvas sai soodukaga 1.219
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
06.01.2019 14:54:54
|
|
|
| 95@1.169 juba mitu päeva olerexis, kus tavaliselt on paar senti kallim hind kui automaattanklas. Neste lasi ka eile 1.169 peale.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
06.01.2019 15:17:27
|
|
|
| Postihind?
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
06.01.2019 22:55:08
|
|
|
Ikka jah. Miks peaks soodustusega hinda siia kirjutama. Tulin just kilulinna ja nii palju kui silma jäi siis igalpool oli kallim.
95 hinnad mõned tunnid tagasi Kärdlas siis, olerex ja neste 1.169 ja jetoil 1.179
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
06.01.2019 23:08:19
|
|
|
KillFrenzy, mingid kujud siin kirjutavad. Miks - krt seda teab. Täiesti mõttetu number mida ei anna võrrelda ju.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
06.01.2019 23:55:00
|
|
|
| Nestes oli vist 1.269 . Võtsin tavalist, see nestel vähemalt talvel väidetavalt sama komponendiga, mis pro.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
commer
HV Guru

liitunud: 03.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 928 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
714 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
07.01.2019 10:14:48
|
|
|
Olerex oli juba 95 1.259 ja d 1.299 peale tõstnud
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
07.01.2019 11:30:48
|
|
|
Mitmed Circle K tanklad pakuvad 1,179 hinnaga 95't
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
07.01.2019 15:12:24
|
|
|
Nestel oli varem 5+ juures kõige Mustamäel soodsam (keti piires võrreldes).
Viimasel ajal tundub, et hoopis Lasnamäel kõige odavam (pühapäeva pärastlõunal B98 oli seal 2.40, mujal pigem 2.49 või 2.59)
EDIT:
See on see 2 viimase koha vaatamine, krt.
Õiged numbrid ikka 1,240 ja 1,249 või 1,259
viimati muutis Draqula 07.01.2019 15:33:04, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
07.01.2019 15:26:22
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| Viimasel ajal tundub, et hoopis Lasnamäel kõige odavam (pühapäeva pärastlõunal B98 oli seal 2.40, mujal pigem 2.49 või 2.59) |
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
07.01.2019 15:34:15
|
|
|
| von Wu kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
| Viimasel ajal tundub, et hoopis Lasnamäel kõige odavam (pühapäeva pärastlõunal B98 oli seal 2.40, mujal pigem 2.49 või 2.59) |
 |
Tänud tähelepanu juhtimast, täiendasin algset postitust.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
10.01.2019 22:13:05
|
|
|
| Vaheapeal käis 95 hind 1.259 peal aga nüüd olerexis 1.179, nestes 1.1.84 ja jetoil 1.199
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012

|
11.01.2019 11:30:46
|
|
|
Norras panin bensiini 50,85 € eest. Sain 33,85 l. Liitri hind 1,50.
Mis lurr see selline on. Pilt rootsist.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
11.01.2019 12:20:34
|
|
|
| Oisu. kirjutas: |
Norras panin bensiini 50,85 € eest. Sain 33,85 l. Liitri hind 1,50.
Mis lurr see selline on. Pilt rootsist.
 |
Kuna ruut siis diisel ja täpsemalt XTL märgistab sünteetilist diislikütust, mis ei ole toodetud toornaftast.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
11.01.2019 17:18:47
|
|
|
| Ühesõnaga lahtine toiduõli.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
11.01.2019 18:14:42
|
|
|
Tartus Premium7 1.189, Mujal 1.279
Poolt undi hiljem kõikjal 1.239
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
11.01.2019 20:43:11
|
|
|
Ükshetk tugev konkurents tõstis circle ks D hinna 1.299 peale. See kaua ei püsinud ning siis tuldi neste(või kelle iganes kartelliliikme) survel 1.259 peale. Samal ajal Go-oil irvitas ning hind püsis rahulikult 1.184 vms...
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
11.01.2019 20:56:31
|
|
|
Maailmaturul toimus vist jälle igareedene hinnatõus, vms. Sõitsin just Sõpruse pst Neste tankla poole, kell 15:59 olid ühed hinnad, 16:00 toimus muutus B95 1.179 -> 1.259, B98 1.229 -> 1.289 ja D 1.219 -> 1.279.
Päris naljakas oli, ühel hetkel üks ja järgmisel teine.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012

|
11.01.2019 21:20:56
|
|
|
Sulgudes faktilisel temperatuuril?!
Huvitav, mis temperatuuril tanklas müüakse? Toatemperatuuril (maaküte ?) Tünnid ju üldjuhul maa sees.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
11.01.2019 21:24:26
|
|
|
Kütust müüakse liitrites mitte kg, maht muutub temperatuuriga kuid kaal jääb samaks.
Hulgimüügis tuleks muidu kuu lõikes tõenäoliselt korralikud anomaaliad sisse.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012

|
11.01.2019 21:29:17
|
|
|
| anubis kirjutas: |
Kütust müüakse liitrites mitte kg, maht muutub temperatuuriga kuid kaal jääb samaks.
Hulgimüügis tuleks muidu kuu lõikes tõenäoliselt korralikud anomaaliad sisse. |
St. mida soojem kütus, seda väiksem kogus energiat, seda väiksem kilometraaž?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
11.01.2019 21:47:09
|
|
|
| Oisu. kirjutas: |
| anubis kirjutas: |
Kütust müüakse liitrites mitte kg, maht muutub temperatuuriga kuid kaal jääb samaks.
Hulgimüügis tuleks muidu kuu lõikes tõenäoliselt korralikud anomaaliad sisse. |
St. mida soojem kütus, seda väiksem kogus energiat, seda väiksem kilometraaž? |
Kui sa arvestad koguseid liitrites, siis pmst küll jah. Vahe pole ülisuur aga natuke ikka.
Nt F1-s on ka ette antud lubatud kütuse kogused ja flow rate just kilodes, mitte liitrites.
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
13.01.2019 15:41:32
|
|
|
Kiiu Jetoilis 95 1.199
D 1.209
Kartellilt ei osta enam siis ka kui seal odavam
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
13.01.2019 18:44:37
|
|
|
Saha-Loo statis oli kliendikaardiga D 1.189, kui ei eksi
| Winterwind kirjutas: |
| Kiiu Jetoilis D 1.209 |
Miks sul niukse hinnaga, mul küll kliendikaardiga D: 1,196 EUR/L
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
13.01.2019 18:53:17
|
|
|
jägaja, keda see kliendikaart huvitab? Soodustuse suurus on klientidel erinev. Võrdluseks saab kasutada ainult postihinda!
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
13.01.2019 19:02:23
|
|
|
Kus ta siis erinev on.
Tavaline jaekliendi hind, nagu ka statis, olerexis jm. kohtades välja reklaamitakse, et kliendikaardiga saad paar senti soodsamalt postihinnast.
Miks ma ei peaks tahtma kliendina paari senti kokku hoida, kui kliendikaart seda võimaldab?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
13.01.2019 19:22:55
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| jägaja, keda see kliendikaart huvitab? Soodustuse suurus on klientidel erinev. Võrdluseks saab kasutada ainult postihinda! |
Keegi naljavend arvestas KM ka maha
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
13.01.2019 19:41:17
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Kus ta siis erinev on.
Tavaline jaekliendi hind, nagu ka statis, olerexis jm. kohtades välja reklaamitakse, et kliendikaardiga saad paar senti soodsamalt postihinnast.
Miks ma ei peaks tahtma kliendina paari senti kokku hoida, kui kliendikaart seda võimaldab? |
Mis selle asja mõte on? Näidata, et saad natukene soodsamalt?
Soodustusi on erinevaid. Ei ole ainult "tavaline jaekliendi soodukas". Olenevalt palju tangid saad suuremat soodukat. Lisaks on muudel kokkulepetel erinevad soodukad olemas - eri ettevõtete töötajatele jne. miks seda peab siin teemas arvesse võtma? Oluline on letihind - mitte see kui palju keegi soodukat saab.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
13.01.2019 20:36:40
|
|
|
Mind see kiiu jetoil üldse ei huvita, olgu ta postihind või soodustus.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
13.01.2019 21:28:11
|
|
|
| ajuNolk kirjutas: |
Mind see kiiu jetoil üldse ei huvita, olgu ta postihind või soodustus.  |
sama siinkandis tartu omade kohta
Renka, letihind ei ole kusagil oluline, oluline on ikka, mis hinnaga kliendil seda kaupa osta õnnestub. 10-20% alet on letihind kliendikaardiga, 30-40% alet on juba läbirääkimiste küsimus.
Toimib see igas kaubandusega seotud ettevõttes.
Kirjutatud letihind on neile, kellel puudub ilmselt juhuostjana antud ettevõtte kliendisoodustust andev kaart ja nemad maksavadki seda hinda. Toidu- või ehituskaupade- või arvutikaupade poes või siis tanklas. Letihind on üks näitaja.
Coopis sa ilma säästukaardita ostma eriti ei tiku, kuna seal enamus kaupu vist on alles peale säästukaga vehkimist mingigi mõistliku hinnaga (säästukas+ on veel omaette ooper). Ja see hind on kõigile üks.
Statoilis sama, kui suur reklaam väljas, et kliendikaardiga -5s/l siis kehtib see kõikidele kliendikaardi omanikele.
Kui kliendikaart puudub siis keda sa süüdistad selle puudumises? Oma paksu rahakotti, mida postihnnast saadav ale ei morjenda?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
viimati muutis jägaja 13.01.2019 21:28:55, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
13.01.2019 21:29:52
|
|
|
Pole tükk aega juba midagi nii rumalat lugenud. See on juba sama hea kui KM'ga hindu võrrelda ilma KM'ta hindadega
Peaks järsku HVs ka hindadele mingi 10% sooduka automaatselt külge panema? No nii igaks juhuks - küll see ikka õnnestub välja rääkida
Võrdluse aluseks peab olema ikka alati üks ja sama baasnumber. Mitte, et igaüks võrdleb vastavalt oma kõhutundele numbrit.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
13.01.2019 21:30:39
|
|
|
jägaja, Selveris hakkad ka kassas 30-40% alet läbi rääkima?
Üks vahe üks härra meil siin väitis, et igal pool saab vajadusel arvega maksta, isegi selveris. Nüüd siis järgmine, kes räägib hindasi 30-40% soodsamaks
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
13.01.2019 21:37:18
|
|
|
Renka, minu pärast võid sa selle 1€ kliendialet paagi kohta ju kütusemüüjale jätta, ma saan aastaga selle soodukaga mingi hulga eurosid justnagu säästa.
Aga loll (või puruurikas, kes jälle niisama raha tuulde ei loobi, isegi kui seda krabisevat on) see mees tõesti, kes läheb näiteks ehituspoodi, ja ostab sealt letihinnaga omale majatäie ehitusmaterjale.
Mille poolest kaubandusettevõte, nagu kütusemüüja seda on, peaks muudest kauplemiskohtade tavadest erinema.
Klienti huvitab ikka hind, millise ta reaalselt kauba eest maksma peab. Kui posti otsas on postihind ja posti alumises servas, et miinus viis sentiliitrilt kliendile, siis kumba eelistaks siin enamus?
Maksta rohkem või vähem? Kuigi see ale on suht tilluke, kütuseäris käib hind ju sajandikkomakohtadega, aga siiski.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
13.01.2019 21:41:25
|
|
|
salatoimik, ei ole üritanud seda toidupoes, kuid näiteks muudes ehitus-, elektroonika- galanteriikauba- jne. äris on see ju loomulik.
Aga kui keegi on toidupoes kassapidajaga üritanud hinnaalanduse osas läbirääkimisi pidada, andku minna. Muudes kauplemisvaldkondades, kus müügimehed selle töö peal, seda ometigi praktiseeritakse laialdaselt.
PS.
Mis ajast on siia ilmunud reegel, et ei tohi enam muudest, kui postihindadest rääkida, kuigi sildid, et kliendikaardiga (Olerexis näiteks ID kaart, alet liitri kohta 3-4 senti on igapäevane asi, mitte isegi hooajaline pakkumine mitte.)
Sest üldjuhul on seesama ale kirjutatud ju sellesama posti peale, kuhu nn. postihind
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
viimati muutis jägaja 13.01.2019 21:44:56, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
13.01.2019 21:44:40
|
|
|
jägaja, kütusehindade võrdluses sobib ainult postihind. Kedagi ei koti, et sul on üks või teine kaart taskus või tunned omanikku või saad ilma käibemaksuta või ostad sinist või mida iganes.
Siin teemas võrreldakse postil olevat 95, 98 ja diislikütuse hinda.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
13.01.2019 21:49:40
|
|
|
raxz, eks ma üritan õppida ja aru saada, mis liini siin parasjagu tahetakse ajada.
Sest kord räägitakse hirmsasti kliendikaardi alest (vähemalt mälu järgi meenuvad sellised arutelud) ja kord on see strictly forbidden ja postihind only või midagi sellist.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
13.01.2019 22:01:14
|
|
|
Ma saan su kliendihinnast tunduvalt suuremat alet - tänud muret tundmast. Ometi ei ole see liitrihind mis selle alega tuleb mitte kuidagi kellelegi informatiivselt abiks. Võrrelda seda ei saa teiste tanklatega.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
13.01.2019 22:02:38
|
|
|
Kui nüüd keegi minu kombel viitsiks isegi antud teema viite esimest lehte lugeda siis seal absoluutselt igal lehel räägitakse soodushindadest ja igasugu kliendikaardi hindadest vähemalt 1x iga lehekülje kohta, kui mitte rohkem.
Mingeid isehakanute reegleid ei jõua siin keegi järgida, seda enam, et Tanel, on selles lõimes esimene, kes üldse selle soodustuse asja mainimise üldse esimesena lugejateni tõi. Kes julgeb suure AHV i sõnu kahtluse alla seada
Teeks siis tulevikus võimalusel nii, minugipoolest, et postihind ja avalikult kirjapandud kliendikaardisoodukas, mis üldjuhul on kõigile kättesadav, sellel samal postil.
Ehk siis jätkaks täpselt samamoodi, nagu seni
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black66
HV Guru

liitunud: 17.11.2005
|
13.01.2019 22:02:49
|
|
|
| Siin ikka üldiselt alati postihindadest räägitud, vähemalt niipalju kui mina mäletan.
|
|
| Kommentaarid: 419 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
13.01.2019 22:10:17
|
|
|
ma mulle paistab, et kõigil on tänasel õhtul kas lihtsalt igav, või teevad kütusehinnad muret.
Oli tore teile kasulik olla ja väärt lugemist pakkuda sel kenal pühapäeva õhtul.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
14.01.2019 10:32:46
|
|
|
Arusaamatu ausalt öeldes, ma olen ka siia pannud hinda, millega kütus mulle paaki voolanud. Keegi pole lintsimist korraldanud selle pärast. Nagu hull tähtis teema, mis hind kuskil postiotsas on See mingi lambiteema, kuhu aegajalt visatakse mingeid numbreid, mis on nkn kõigile teada kui ta tanklasse/tanklast mööda sõidab. Samapalju räägitakse kartellist ja muidu kirutakse röövlitanklaid. Circle K kliendikaart ei maksa midagi, kõik saavad teha. standard on 2,3s. Vahest on laadapäevad -4s, vahest lihtsalt -5s. Tore ju kirjutada, et sain kütuse paaki ala 1.15ga, sest hind oli korraks just 1.19 peale kukkunud ja parasjagu oli hea kampaania -5s. Teeb teised kohe kadedaks, lähevad õhtul peale tööd tankima ning oh seda üllatust, vahepeal postil hind 1.28 tõusnud vms
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
14.01.2019 11:09:39
|
|
|
| Paistab, et nädalavahetuse maailmaturu hinnatõus mis kõigis suuremates jaamades sünkroonselt hinda tõstis on möödas selleks korraks jälle.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
14.01.2019 11:40:28
|
|
|
"Maailmaturu" hind tõuseb tavaliselt reedeti kella 3-4 vahel kui inimesed hakkavad töönädalat lõpetama, reede päeval tehakse aga odavat kampaaniat, et jutud liikuma saaks ja pööbel oma plaani paneks õhtuse tankimise.
Turundus peab ka oma palga kuidagi teenima.
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
14.01.2019 11:58:13
|
|
|
| Tasa...pole mingit marketingi. Eestis on lihtsalt erakordselt tugev konkurents. See "meeldetuletus" artiklitest peaks juba selge olema, et kütusehinna moodustavad maailmaturu hind, kohalikud maksud ja aktsiis ning ülitihe konkurents kütuseturul. Samas hispaanias Tartu suuruses linnas hästi otsides sain diislit osta 10-15 senti odavamalt kui suures keti tanklas. Kahe tankla vahe võis olla 500m ning samas hinnavahe 15s. Odavamates pidi küll ise tankima aga see pole nüüd eriline probleem. Sain ka ühes odavas tanklas tankijateenust. Tahtsin küll ise tankida aga kui tullakse ja tangitakse lisatasuta, siis hea küll...
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
14.01.2019 11:59:46
|
|
|
Ma nüüd tuvastasin ühe vea oma eelnevalt aastaid tehtud kütusehinna tabelis ja maailmaturuhinna korrelatsioonis.
Nimelt, ma tankisin alati väljaspool seda "hinnaparandust" mis suured tanklaketid üsna sünkroonselt teevad korra nädalas enamasti.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
14.01.2019 14:23:14
|
|
|
NV kõrgem hind on tanklates olnud vähemalt ~8 aastat. Ei arvanud, et see pole üldteada info. Selle info allikaks on sõber kes tanklas töötas.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
14.01.2019 14:24:39
|
|
|
On olnud küllalt ka perioode, kus nädalavahetusel on odavam hind ja esmaspäeva lõunast hind tõuseb. Eriti on see silma paistnud suviti.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|