Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kütusehindade vaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 96, 97, 98 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2019 14:48:16 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
Oisu. kirjutas:
Niristasin paaki 50 + l läti neste bensiini. 1,185 hinnaks. Valmjera.

Keilas sai eile soodukaga 1.144
Ja põlvas sai soodukaga 1.219
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2019 14:54:54 vasta tsitaadiga

95@1.169 juba mitu päeva olerexis, kus tavaliselt on paar senti kallim hind kui automaattanklas. Neste lasi ka eile 1.169 peale.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2019 15:17:27 vasta tsitaadiga

Postihind?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2019 22:55:08 vasta tsitaadiga

Ikka jah. Miks peaks soodustusega hinda siia kirjutama. Tulin just kilulinna ja nii palju kui silma jäi siis igalpool oli kallim.

95 hinnad mõned tunnid tagasi Kärdlas siis, olerex ja neste 1.169 ja jetoil 1.179
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2019 23:08:19 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, mingid kujud siin kirjutavad. Miks - krt seda teab. Täiesti mõttetu number mida ei anna võrrelda ju.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.01.2019 23:55:00 vasta tsitaadiga

Nestes oli vist 1.269 . Võtsin tavalist, see nestel vähemalt talvel väidetavalt sama komponendiga, mis pro.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2019 00:20:18 vasta tsitaadiga

Keila Nestes mitu päeva diisel 1,184 olnud
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2019 10:14:48 vasta tsitaadiga

Olerex oli juba 95 1.259 ja d 1.299 peale tõstnud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 07.01.2019 11:30:48 vasta tsitaadiga

Mitmed Circle K tanklad pakuvad 1,179 hinnaga 95't icon_eek.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2019 15:12:24 vasta tsitaadiga

Nestel oli varem 5+ juures kõige Mustamäel soodsam (keti piires võrreldes).
Viimasel ajal tundub, et hoopis Lasnamäel kõige odavam (pühapäeva pärastlõunal B98 oli seal 2.40, mujal pigem 2.49 või 2.59)

EDIT:

See on see 2 viimase koha vaatamine, krt.
Õiged numbrid ikka 1,240 ja 1,249 või 1,259


viimati muutis Draqula 07.01.2019 15:33:04, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 07.01.2019 15:26:22 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Viimasel ajal tundub, et hoopis Lasnamäel kõige odavam (pühapäeva pärastlõunal B98 oli seal 2.40, mujal pigem 2.49 või 2.59)


icon_eek.gif
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2019 15:34:15 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Draqula kirjutas:
Viimasel ajal tundub, et hoopis Lasnamäel kõige odavam (pühapäeva pärastlõunal B98 oli seal 2.40, mujal pigem 2.49 või 2.59)


icon_eek.gif


Tänud tähelepanu juhtimast, täiendasin algset postitust.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2019 21:26:31 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/897418/bensiiniliitri-hind-langes-kohati-1-179-euroni

tsitaat:
Bensiiniliitri hind langes neljapäeval Tallinnas kohati 1,179 euroni.
Nii Alexela, Neste kui ka Circle K osades tanklates maksis bensiiniliiter 1,179 eurot. Olerexis langes hind 1,189 euroni.
Diislikütuse liitrihind langes Alexelas ja Circle K-s 1,209 euroni, Olerexis 1,219 euroni.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2019 22:13:05 vasta tsitaadiga

Vaheapeal käis 95 hind 1.259 peal aga nüüd olerexis 1.179, nestes 1.1.84 ja jetoil 1.199
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.01.2019 11:30:46 vasta tsitaadiga

Norras panin bensiini 50,85 € eest. Sain 33,85 l. Liitri hind 1,50.
Mis lurr see selline on. Pilt rootsist.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2019 12:20:34 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Norras panin bensiini 50,85 € eest. Sain 33,85 l. Liitri hind 1,50.
Mis lurr see selline on. Pilt rootsist.


Kuna ruut siis diisel ja täpsemalt XTL märgistab sünteetilist diislikütust, mis ei ole toodetud toornaftast.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2019 17:18:47 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga lahtine toiduõli.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2019 18:14:42 vasta tsitaadiga

Tartus Premium7 1.189, Mujal 1.279
Poolt undi hiljem kõikjal 1.239 icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 11.01.2019 20:43:11 vasta tsitaadiga

Ükshetk tugev konkurents tõstis circle ks D hinna 1.299 peale. See kaua ei püsinud ning siis tuldi neste(või kelle iganes kartelliliikme) survel 1.259 peale. Samal ajal Go-oil irvitas ning hind püsis rahulikult 1.184 vms... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2019 20:56:31 vasta tsitaadiga

Maailmaturul toimus vist jälle igareedene hinnatõus, vms. Sõitsin just Sõpruse pst Neste tankla poole, kell 15:59 olid ühed hinnad, 16:00 toimus muutus B95 1.179 -> 1.259, B98 1.229 -> 1.289 ja D 1.219 -> 1.279.
Päris naljakas oli, ühel hetkel üks ja järgmisel teine.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.01.2019 21:20:56 vasta tsitaadiga

Sulgudes faktilisel temperatuuril?!
Huvitav, mis temperatuuril tanklas müüakse? Toatemperatuuril (maaküte icon_biggrin.gif ?) Tünnid ju üldjuhul maa sees.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2019 21:24:26 vasta tsitaadiga

Kütust müüakse liitrites mitte kg, maht muutub temperatuuriga kuid kaal jääb samaks.

Hulgimüügis tuleks muidu kuu lõikes tõenäoliselt korralikud anomaaliad sisse.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.01.2019 21:29:17 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Kütust müüakse liitrites mitte kg, maht muutub temperatuuriga kuid kaal jääb samaks.

Hulgimüügis tuleks muidu kuu lõikes tõenäoliselt korralikud anomaaliad sisse.

St. mida soojem kütus, seda väiksem kogus energiat, seda väiksem kilometraaž?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2019 21:47:09 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
anubis kirjutas:
Kütust müüakse liitrites mitte kg, maht muutub temperatuuriga kuid kaal jääb samaks.

Hulgimüügis tuleks muidu kuu lõikes tõenäoliselt korralikud anomaaliad sisse.

St. mida soojem kütus, seda väiksem kogus energiat, seda väiksem kilometraaž?

Kui sa arvestad koguseid liitrites, siis pmst küll jah. Vahe pole ülisuur aga natuke ikka.
Nt F1-s on ka ette antud lubatud kütuse kogused ja flow rate just kilodes, mitte liitrites.

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2019 15:41:32 vasta tsitaadiga

Kiiu Jetoilis 95 1.199
D 1.209

Kartellilt ei osta enam siis ka kui seal odavam
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.01.2019 18:44:37 vasta tsitaadiga

Saha-Loo statis oli kliendikaardiga D 1.189, kui ei eksi
Winterwind kirjutas:
Kiiu Jetoilis D 1.209

Miks sul niukse hinnaga, mul küll kliendikaardiga D: 1,196 EUR/L icon_rolleyes.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2019 18:53:17 vasta tsitaadiga

jägaja, keda see kliendikaart huvitab? Soodustuse suurus on klientidel erinev. Võrdluseks saab kasutada ainult postihinda!
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.01.2019 19:02:23 vasta tsitaadiga

Kus ta siis erinev on. doh.gif
Tavaline jaekliendi hind, nagu ka statis, olerexis jm. kohtades välja reklaamitakse, et kliendikaardiga saad paar senti soodsamalt postihinnast.
Miks ma ei peaks tahtma kliendina paari senti kokku hoida, kui kliendikaart seda võimaldab?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.01.2019 19:22:55 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
jägaja, keda see kliendikaart huvitab? Soodustuse suurus on klientidel erinev. Võrdluseks saab kasutada ainult postihinda!

Keegi naljavend arvestas KM ka maha icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2019 19:41:17 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Kus ta siis erinev on. doh.gif
Tavaline jaekliendi hind, nagu ka statis, olerexis jm. kohtades välja reklaamitakse, et kliendikaardiga saad paar senti soodsamalt postihinnast.
Miks ma ei peaks tahtma kliendina paari senti kokku hoida, kui kliendikaart seda võimaldab?
Mis selle asja mõte on? Näidata, et saad natukene soodsamalt?

Soodustusi on erinevaid. Ei ole ainult "tavaline jaekliendi soodukas". Olenevalt palju tangid saad suuremat soodukat. Lisaks on muudel kokkulepetel erinevad soodukad olemas - eri ettevõtete töötajatele jne. miks seda peab siin teemas arvesse võtma? Oluline on letihind - mitte see kui palju keegi soodukat saab.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 13.01.2019 20:36:40 vasta tsitaadiga

Mind see kiiu jetoil üldse ei huvita, olgu ta postihind või soodustus. icon_cool.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.01.2019 21:28:11 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Mind see kiiu jetoil üldse ei huvita, olgu ta postihind või soodustus. icon_cool.gif

sama siinkandis tartu omade kohta icon_razz1.gif

Renka, letihind ei ole kusagil oluline, oluline on ikka, mis hinnaga kliendil seda kaupa osta õnnestub. 10-20% alet on letihind kliendikaardiga, 30-40% alet on juba läbirääkimiste küsimus.
Toimib see igas kaubandusega seotud ettevõttes.

Kirjutatud letihind on neile, kellel puudub ilmselt juhuostjana antud ettevõtte kliendisoodustust andev kaart ja nemad maksavadki seda hinda. Toidu- või ehituskaupade- või arvutikaupade poes või siis tanklas. Letihind on üks näitaja.
Coopis sa ilma säästukaardita ostma eriti ei tiku, kuna seal enamus kaupu vist on alles peale säästukaga vehkimist mingigi mõistliku hinnaga (säästukas+ on veel omaette ooper). Ja see hind on kõigile üks.
Statoilis sama, kui suur reklaam väljas, et kliendikaardiga -5s/l siis kehtib see kõikidele kliendikaardi omanikele.
Kui kliendikaart puudub siis keda sa süüdistad selle puudumises? Oma paksu rahakotti, mida postihnnast saadav ale ei morjenda?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."


viimati muutis jägaja 13.01.2019 21:28:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2019 21:29:52 vasta tsitaadiga

Pole tükk aega juba midagi nii rumalat lugenud. See on juba sama hea kui KM'ga hindu võrrelda ilma KM'ta hindadega icon_lol.gif


Peaks järsku HVs ka hindadele mingi 10% sooduka automaatselt külge panema? No nii igaks juhuks - küll see ikka õnnestub välja rääkida icon_lol.gif

Võrdluse aluseks peab olema ikka alati üks ja sama baasnumber. Mitte, et igaüks võrdleb vastavalt oma kõhutundele numbrit.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2019 21:30:39 vasta tsitaadiga

jägaja, Selveris hakkad ka kassas 30-40% alet läbi rääkima? icon_lol.gif
Üks vahe üks härra meil siin väitis, et igal pool saab vajadusel arvega maksta, isegi selveris. icon_biggrin.gif Nüüd siis järgmine, kes räägib hindasi 30-40% soodsamaks icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.01.2019 21:37:18 vasta tsitaadiga

Renka, minu pärast võid sa selle 1€ kliendialet paagi kohta ju kütusemüüjale jätta, ma saan aastaga selle soodukaga mingi hulga eurosid justnagu säästa.
Aga loll (või puruurikas, kes jälle niisama raha tuulde ei loobi, isegi kui seda krabisevat on) see mees tõesti, kes läheb näiteks ehituspoodi, ja ostab sealt letihinnaga omale majatäie ehitusmaterjale.
Mille poolest kaubandusettevõte, nagu kütusemüüja seda on, peaks muudest kauplemiskohtade tavadest erinema.

Klienti huvitab ikka hind, millise ta reaalselt kauba eest maksma peab. Kui posti otsas on postihind ja posti alumises servas, et miinus viis sentiliitrilt kliendile, siis kumba eelistaks siin enamus?
Maksta rohkem või vähem? Kuigi see ale on suht tilluke, kütuseäris käib hind ju sajandikkomakohtadega, aga siiski.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.01.2019 21:41:25 vasta tsitaadiga

salatoimik, ei ole üritanud seda toidupoes, kuid näiteks muudes ehitus-, elektroonika- galanteriikauba- jne. äris on see ju loomulik.

Aga kui keegi on toidupoes kassapidajaga üritanud hinnaalanduse osas läbirääkimisi pidada, andku minna. Muudes kauplemisvaldkondades, kus müügimehed selle töö peal, seda ometigi praktiseeritakse laialdaselt.

PS.
Mis ajast on siia ilmunud reegel, et ei tohi enam muudest, kui postihindadest rääkida, kuigi sildid, et kliendikaardiga (Olerexis näiteks ID kaart, alet liitri kohta 3-4 senti on igapäevane asi, mitte isegi hooajaline pakkumine mitte.)
Sest üldjuhul on seesama ale kirjutatud ju sellesama posti peale, kuhu nn. postihind icon_lol.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."


viimati muutis jägaja 13.01.2019 21:44:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2019 21:44:40 vasta tsitaadiga

jägaja, kütusehindade võrdluses sobib ainult postihind. Kedagi ei koti, et sul on üks või teine kaart taskus või tunned omanikku või saad ilma käibemaksuta või ostad sinist või mida iganes.
Siin teemas võrreldakse postil olevat 95, 98 ja diislikütuse hinda.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.01.2019 21:49:40 vasta tsitaadiga

raxz, eks ma üritan õppida ja aru saada, mis liini siin parasjagu tahetakse ajada.

Sest kord räägitakse hirmsasti kliendikaardi alest (vähemalt mälu järgi meenuvad sellised arutelud) ja kord on see strictly forbidden ja postihind only või midagi sellist.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2019 22:01:14 vasta tsitaadiga

Ma saan su kliendihinnast tunduvalt suuremat alet - tänud muret tundmast. Ometi ei ole see liitrihind mis selle alega tuleb mitte kuidagi kellelegi informatiivselt abiks. Võrrelda seda ei saa teiste tanklatega.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.01.2019 22:02:38 vasta tsitaadiga

Kui nüüd keegi minu kombel viitsiks isegi antud teema viite esimest lehte lugeda siis seal absoluutselt igal lehel räägitakse soodushindadest ja igasugu kliendikaardi hindadest vähemalt 1x iga lehekülje kohta, kui mitte rohkem.
Mingeid isehakanute reegleid ei jõua siin keegi järgida, seda enam, et Tanel, on selles lõimes esimene, kes üldse selle soodustuse asja mainimise üldse esimesena lugejateni tõi. Kes julgeb suure AHV i sõnu kahtluse alla seada icon_rolleyes.gif icon_cool.gif

Teeks siis tulevikus võimalusel nii, minugipoolest, et postihind ja avalikult kirjapandud kliendikaardisoodukas, mis üldjuhul on kõigile kättesadav, sellel samal postil.
Ehk siis jätkaks täpselt samamoodi, nagu seni icon_razz1.gif beer_yum.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2019 22:02:49 vasta tsitaadiga

Siin ikka üldiselt alati postihindadest räägitud, vähemalt niipalju kui mina mäletan.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2019 22:07:52 vasta tsitaadiga

Postihinnad siin muidugi. Kes kliendikaardiga soodsamalt saab, siis väga hea, aga see ei ole siin määrav.
jägaja, sa võid ju oma soodushinna märkida postihinnale lisaks. icon_smile.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.01.2019 22:10:17 vasta tsitaadiga

ma mulle paistab, et kõigil on tänasel õhtul kas lihtsalt igav, või teevad kütusehinnad muret. icon_cool.gif

Oli tore teile kasulik olla ja väärt lugemist pakkuda sel kenal pühapäeva õhtul. icon_wink.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 14.01.2019 10:32:46 vasta tsitaadiga

Arusaamatu ausalt öeldes, ma olen ka siia pannud hinda, millega kütus mulle paaki voolanud. Keegi pole lintsimist korraldanud selle pärast. Nagu hull tähtis teema, mis hind kuskil postiotsas on icon_rolleyes.gif See mingi lambiteema, kuhu aegajalt visatakse mingeid numbreid, mis on nkn kõigile teada kui ta tanklasse/tanklast mööda sõidab. Samapalju räägitakse kartellist ja muidu kirutakse röövlitanklaid. Circle K kliendikaart ei maksa midagi, kõik saavad teha. standard on 2,3s. Vahest on laadapäevad -4s, vahest lihtsalt -5s. icon_rolleyes.gif Tore ju kirjutada, et sain kütuse paaki ala 1.15ga, sest hind oli korraks just 1.19 peale kukkunud ja parasjagu oli hea kampaania -5s. Teeb teised kohe kadedaks, lähevad õhtul peale tööd tankima ning oh seda üllatust, vahepeal postil hind 1.28 tõusnud vms icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 11:09:39 vasta tsitaadiga

Paistab, et nädalavahetuse maailmaturu hinnatõus mis kõigis suuremates jaamades sünkroonselt hinda tõstis on möödas selleks korraks jälle.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 11:40:28 vasta tsitaadiga

"Maailmaturu" hind tõuseb tavaliselt reedeti kella 3-4 vahel kui inimesed hakkavad töönädalat lõpetama, reede päeval tehakse aga odavat kampaaniat, et jutud liikuma saaks ja pööbel oma plaani paneks õhtuse tankimise.
Turundus peab ka oma palga kuidagi teenima.

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 14.01.2019 11:58:13 vasta tsitaadiga

Tasa...pole mingit marketingi. Eestis on lihtsalt erakordselt tugev konkurents. See "meeldetuletus" artiklitest peaks juba selge olema, et kütusehinna moodustavad maailmaturu hind, kohalikud maksud ja aktsiis ning ülitihe konkurents kütuseturul. Samas hispaanias Tartu suuruses linnas hästi otsides sain diislit osta 10-15 senti odavamalt kui suures keti tanklas. Kahe tankla vahe võis olla 500m ning samas hinnavahe 15s. Odavamates pidi küll ise tankima aga see pole nüüd eriline probleem. Sain ka ühes odavas tanklas tankijateenust. Tahtsin küll ise tankida aga kui tullakse ja tangitakse lisatasuta, siis hea küll...
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 11:59:46 vasta tsitaadiga

Ma nüüd tuvastasin ühe vea oma eelnevalt aastaid tehtud kütusehinna tabelis ja maailmaturuhinna korrelatsioonis.

Nimelt, ma tankisin alati väljaspool seda "hinnaparandust" mis suured tanklaketid üsna sünkroonselt teevad korra nädalas enamasti.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 14:23:14 vasta tsitaadiga

NV kõrgem hind on tanklates olnud vähemalt ~8 aastat. Ei arvanud, et see pole üldteada info. Selle info allikaks on sõber kes tanklas töötas.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 14:24:39 vasta tsitaadiga

On olnud küllalt ka perioode, kus nädalavahetusel on odavam hind ja esmaspäeva lõunast hind tõuseb. Eriti on see silma paistnud suviti.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kütusehindade vaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 96, 97, 98 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.